Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Moje sanje 2


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 6 x ocenjeno
2619 komentarjev na to temo

#1676 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 18. avgust 2012, 09:57

Hm, v kakšnem odnosu pa si s partnerjem?
(sanje namreč govorijo o tebi, ne o drugih, razen res zelo izjemoma...
psiho/čustvene pa praviloma o sanjalcu - ne o sanjanem... če je v tvoji bližini kakšna taka oseba, pa moraš prečekirat odnos z njo... ne govorijo o njej in njenem partnerju, pač pa o tebi (in mroda tvojem partnerju, ali pa tudi ne... pač morda samo tvojem odnosu do sebe - ali takšne osebe, če obstaja... glede na to, da je šlo za nekoga očitno tebi neznanega, sklepam da ne gre za tvojega otroka...)...
morda je to tvoj notranji otrok, s katerim si izgubila stik in ga moraš zdaj 'nahranit' s svojo ljubeznijo in bližino...
ali podobno.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#1677 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 18. avgust 2012, 11:23

Se kar strinjam z interpretacijo Marse. Čeprav so sanje lahko zelo kompleksne, večkrat govorijo prav o nas, o naši podzavesti, umu, kako doživljamo sebe in posredno okolico.

Jaz pa večkrat zadnje čase sanjam mojo staro mamo, babico. Tko nekam čila je (umsko), kot da mi hoče nekaj sporočiti. Enkrat sem prebrala, da sanjat stare starše ima en poseben, baje pozitiven, pomen. Mogoče če mi lahko kdo pomaga...drugače bom poiskala na netu.

#1678 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 18. avgust 2012, 11:27

Aha, nekaj sem našla.
Sanjati babico:

Babica= modrost
Govoriti z babico (v mojem primeru)= natančno poslušaj njene nasvete (ko bi vsaj razumela ali se spomnila ko se zbudim! Objavljena slika)
Če je babica še živa= ne pusti je preveč same
Če je babica že mrtva= nakazuje visoko starost tistega, ki sanja

#1679 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 18. avgust 2012, 11:34

jaz pa nisem še nikdar sanjala starih staršev... (mogoče zato, k enih sploh poznala nisem, druge sem pa videla dvakrat, ko sem bila majhna)

ampak sej se da sklenit, že brez sanjskih knjig, da bo verjetno nekaj takega (modrost itd.).

tele o dolgem življenju pa tem so mi pa mal... hecne... ne verjamem preveč v tovrstno simboliko (da bi ti ene sanje leta 2012, slučajne, povedale da boš živel do leta 2088 al pa kej... x:o)x zakaj bi ti šle sanje to pravit zdaj??)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#1680 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 18. avgust 2012, 11:37

(...)

tele o dolgem življenju pa tem so mi pa mal... hecne... ne verjamem preveč v tovrstno simboliko (da bi ti ene sanje leta 2012, slučajne, povedale da boš živel do leta 2088 al pa kej... x:o)x zakaj bi ti šle sanje to pravit zdaj??)


Ne vem. Mogoče ker včasih preveč ''premišljujem'' o smrti, zaradi mojih osebnih življenskih dogodkov. Kaj pa vem...Objavljena slika

#1681 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 18. avgust 2012, 11:49

Ne vem. Mogoče ker včasih preveč ''premišljujem'' o smrti, zaradi mojih osebnih življenskih dogodkov. Kaj pa vem...Objavljena slika


Joj, k sem tko čudno napisala...Objavljena slika Objavljena slika Ne mislim o svoji smrti ali ne zrecno, seveda!!! Na splošno o smrti. Velik jo je bilo okoli mene. Sam tolk! Objavljena slika

#1682 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 18. avgust 2012, 12:07

aja...
ja, možno, sej pravim, da naj bi si sanje najbolje interpretiral pravzaprav vsak sam - ravno zato, ker ve, kaj mu dogaja, kot tudi, kaj mu pomeni določena simbolika...
saj o tem smo že velik...
recimo nekdo, ki se vode zelo boji, ko bo sanjal vodo, ne bo nujno to pomenilo potem očiščenja...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#1683 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 18. avgust 2012, 16:37

Hm, v kakšnem odnosu pa si s partnerjem?
(sanje namreč govorijo o tebi, ne o drugih, razen res zelo izjemoma...
psiho/čustvene pa praviloma o sanjalcu - ne o sanjanem... če je v tvoji bližini kakšna taka oseba, pa moraš prečekirat odnos z njo... ne govorijo o njej in njenem partnerju, pač pa o tebi (in mroda tvojem partnerju, ali pa tudi ne... pač morda samo tvojem odnosu do sebe - ali takšne osebe, če obstaja... glede na to, da je šlo za nekoga očitno tebi neznanega, sklepam da ne gre za tvojega otroka...)...
morda je to tvoj notranji otrok, s katerim si izgubila stik in ga moraš zdaj 'nahranit' s svojo ljubeznijo in bližino...
ali podobno.


Odnos je čist uredu :) Oseba v sanjah je bila res neznana. Sem tud sama tko razmišljala, k da bi na nek način sama sebe pomirila, da sej bo vse uredu. Sam tista barva oči je bila nora res nora. Kot, da bi se lahko potopila v njih hkrati pa mogoče celo zrcalna. Se pa trenutno res soočam s stvarmi, ki jih nisem ravno realno vidla. Nima pa nobene zveze s partnerjam, so pa seveda odnosi-bližnji.
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#1684 shanyah

shanyah
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 773

Objavljeno: 18. avgust 2012, 20:08

Jaz pa večkrat zadnje čase sanjam mojo staro mamo, babico. Tko nekam čila je (umsko), kot da mi hoče nekaj sporočiti. Enkrat sem prebrala, da sanjat stare starše ima en poseben, baje pozitiven, pomen. Mogoče če mi lahko kdo pomaga...drugače bom poiskala na netu.


Tudi jaz večrat sanjam stare starše in se pogovarjam z njimi..... zdi se mi da je to navadno takrat, ko se soočam s kakšnimi čustvenimi problemi in jih sama pri sebi premlevam.... potem pa mi sanje oz. pogovor s staro mamo, nenako nakaže možne rešitve, ali pa le nudi neke vrste tolažbo ....

***********************************************************************************************
Out beyond ideas of wrongdoing and rightdoing, there is a field.
I'll meet you there.
When the soul lies down in that grass, the world is too full to talk about.
Ideas, language -even the phrase "each other"- doesn't make any sense.
(mevlana jelaluddin rumi - 13th century )


#1685 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 18. avgust 2012, 21:27

Včeraj in danes sem mela spet ful močne sanje. Verjetn zarad lune. V glavnem bom kr o včerajšnjih sanjah mal več povedal, k so mi bile bolj všeč. Sanjala sem eno punco, k je mela neke čustvene težave. Mislim, da je bilo neka v zvezi z njenim partnerjem. Najbolj se spomnim njene podobe, skodrani lasje in žalostne učke. Punca se mi je tako zasmilila, da sem ji želela pomagat. Stopila sem čisto blizu k njen in s pomirjenim glasom govorila z njo, ji dajala nasvete. Gledala sem je direktno v oči, imela je bleščeče oz. svetleče belo sive oči, ki so bile vse bolj polne hrepenenja. Vse bližje sem ji bila bolj vesela in optimistična je postajala. Tudi oči so se še bolj svetile. No pol sem se pa zbudila. Ma kdo kakšen komentar na te sanje?



Če si dobila feeling, da si to ti oz. se nanaša na tebe potem imaš nakazano smer..kao tvoj notranji otrok....Mogoče se je pa kaj dogajal na astralu in si res komu pomagala...ampak tukaj je potem vprašanje ali kaj meditiraš, se ukvarjaš s tistim kar spada pod duhovnost, ipd...kao nevidni pomočniki varianta...x:)x

Jaz pa večkrat zadnje čase sanjam mojo staro mamo, babico. Tko nekam čila je (umsko), kot da mi hoče nekaj sporočiti. Enkrat sem prebrala, da sanjat stare starše ima en poseben, baje pozitiven, pomen. Mogoče če mi lahko kdo pomaga...drugače bom poiskala na netu.


Ne bi bilo slabo, če bi se pozanimala kakšna je bila babica po karakterju, kakšno jo ti poznaš...potem se ti bodo nakazal odgovori...Povem lahko samo, da se nanaša na določene zadevce, ki si jih podedovala po ženski liniji (mamini strani)...v tem primeru se ne zanašat preveč na razlage iz neta al pa sanjskih knjig...bolj je podobno pravljicam, ko mrtvi hočejo nekaj sporočiti živim...bakice v sanjah znajo tudi potolažit al pa malo pocrkljat človeka, če je ta čustveno sesut. Podobno kot je omenila shanyah zgoraj...x:)x

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#1686 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 18. avgust 2012, 21:30

Tudi jaz večrat sanjam stare starše in se pogovarjam z njimi..... zdi se mi da je to navadno takrat, ko se soočam s kakšnimi čustvenimi problemi in jih sama pri sebi premlevam.... potem pa mi sanje oz. pogovor s staro mamo, nenako nakaže možne rešitve, ali pa le nudi neke vrste tolažbo ....


Hvala.
Veš kaj se mi zdi pri tem čudno? Da jo prej nikoli nisem sanjala. Še ena stvar, ona deluje tko ''živo'', premalo zmedeno za sanje, če se lahko tako izrazim. Samo besedila se ne spominjam. Oziroma, samo eno besedo, ampak ne vem v katerem kontekstu. Kot da res išče stik z mano. Pa čudno je tudi to, da je moj dedek (njen mož), prav tako pokojni, v sanjah (1x) isti kot je bil...težko povem, premalo čil. Kot da se moja babica resno zavzema za stik z mano. Preveč ''živo'' vse skupaj.

@ Brezo
Babico sem dobro poznala. Moja mami je bila po mojem rojstvu nekaj časa v bolnišnici zaradi zdravstvenih težav, zato sem bila ''prvo obdobje'' prav pri mojih starih starših. Babica je bila v redu, bistra ženska, razen zadnja leta pred smrtjo. Recimo, sanjam tudi mojo mamo pa dedka, oba mal ''čudna'' v sanjah. Mogoče še nista navajena na posmrtno življenje oz. visita še nekje vmes. Babica je umrla kakšno leto pred mojim dedkom.

#1687 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 18. avgust 2012, 21:51

@ brezo
Babico sem dobro poznala. Moja mami je bila po mojem rojstvu nekaj časa v bolnišnici zaradi zdravstvenih težav, zato sem bila ''prvo obdobje'' prav pri mojih starih starših. Babica je bila v redu, bistra ženska, razen zadnja leta pred smrtjo. Recimo, sanjam tudi mojo mamo pa dedka, oba mal ''čudna'' v sanjah. Mogoče še nista navajena na posmrtno življenje oz. visita še nekje vmes. Babica je umrla kakšno leto pred mojim dedkom.


Astralni obisk+ nerazrešene karmične zadevce+ podedovani podzavestni vzorci relacija babica- mama- ti+ dolgove staršev bodo plačevali otroci (Biblija)- v bistvu se gre bolj zato da se je nekaj preneslo (preložilo) na tebe, da urediš kar tvoji predniki in starši niso mogli ali niso znali...in s tem povlečeš vso svojo familijo naprej...

To so vse bistvene asociacije...če vse to združiš in sešteješ dobiš čisto lepo nakazano smer...Če povem drugače to nima več veze s klasičnimi sanjami in raznimi pomeni v sanjskih bukvicah...že energijske vibracije nakazujejo na stik iz kao posmrtnega življenja, zato sanje tudi izgledajo bolj real in drugačne...x:)x

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#1688 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 18. avgust 2012, 22:00

Astralni obisk+ nerazrešene karmične zadevce+ podedovani podzavestni vzorci relacija babica- mama- ti+ dolgove staršev bodo plačevali otroci (Biblija)- v bistvu se gre bolj zato da se je nekaj preneslo (preložilo) na tebe, da urediš kar tvoji predniki in starši niso mogli ali niso znali...in s tem povlečeš vso svojo familijo naprej...

To so vse bistvene asociacije...če vse to združiš in sešteješ dobiš čisto lepo nakazano smer...Če povem drugače to nima več veze s klasičnimi sanjami in raznimi pomeni v sanjskih bukvicah...že energijske vibracije nakazujejo na stik iz kao posmrtnega življenja, zato sanje tudi izgledajo bolj real in drugačne...x:)x


Objavljena slika
Lepo si povedal. Mislim, da bi lahko bilo to. Babica deluje tudi malo zaskrbljena v sanjah, upam da ni preveč. To sem čisto pozabila, ja, nekam zaskrbljena, pa mi hoče prav nekaj povedat, jaz pa v sanjah s svojimi svojci kar nekaj drucga tišim. Recimo, zadnjič sem iskala zdravila za mojega dedka...ki je mrtev!!! Objavljena slika On je bil mal že nervozen zaradi tega in mi je dal vedet naj neham. Dobesedno! Objavljena slika Pol pa zadnji del sanj, mi moja babica nekaj vsiljuje, pa ne štekam! Upam, da se bo vse rešilo, me kar malo skrbi. Babica deluje tudi zaskrbljena, ker je edina čila v sanjah, mama in dedek, predvsem mama, je kot malo zaspana. Še jaz zraven nekaj bluzim z zdravili, pa smo tam...3 zmede in edina pametna, moja babica.

#1689 shanyah

shanyah
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 773

Objavljeno: 18. avgust 2012, 22:40

Hekate, jaz bi razumela nekako takole;

Babica je le v skrbeh če ti bo uspelo, ker trenutno v napačni smeri iščeš rešitve. Tudi dedek ti je že nakazal, da "zdravila" iščeš na nepravih mestih. Poskušaj si jih razlagati v prenesenem pomenu... iskati moraš globlje.

Mislim pa da, če boš razmišljala o teh stvareh in če rešitve ne boš videla, se zna zgoditi da te babica spet obišče v sanjah... mogoče pa bi bilo dobro, da jo kar direkt vprašaš kar te muči...

***********************************************************************************************
Out beyond ideas of wrongdoing and rightdoing, there is a field.
I'll meet you there.
When the soul lies down in that grass, the world is too full to talk about.
Ideas, language -even the phrase "each other"- doesn't make any sense.
(mevlana jelaluddin rumi - 13th century )


#1690 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 19. avgust 2012, 06:48

Hekate, jaz bi razumela nekako takole;

Babica je le v skrbeh če ti bo uspelo, ker trenutno v napačni smeri iščeš rešitve. Tudi dedek ti je že nakazal, da "zdravila" iščeš na nepravih mestih. Poskušaj si jih razlagati v prenesenem pomenu... iskati moraš globlje.

Mislim pa da, če boš razmišljala o teh stvareh in če rešitve ne boš videla, se zna zgoditi da te babica spet obišče v sanjah... mogoče pa bi bilo dobro, da jo kar direkt vprašaš kar te muči...


Hvala. Veliko mi pomaga tvoje in razmišljanje ostalih.

Ne vem. Mislim, da zdravila nimajo tolk s tem. V smislu, da imam občutek, da jaz nekak v sanjah mešam vse z realnim življenjem, kot da bi želela da so še živi. Kot da bi postavil slona med srne...nekak bi bil ta zgubljen. Tako sem jaz postavljena iz realnosti v sanje, v drugo bolj subtilno dimenzijo, pa se ne znajdem. Zato menim, da v sanjah jaz mislim, da je vse res, vsaj sprva, pa hočem poskrbeti za dedka, ampak ta me nekaj časa posluša, pol pa mi že enkrat da vedet, naj se ''zbudim'', da to ni materialno življenje in da on zdravil ne potrebuje. Zdravila sicer ne rabijo več mrtvim.

Danes ponoči nisem sanjala babice. V bistvu nisem nič sanjala. Ko se mi zopet zgodi, jo bom poskušala natančno poslušat. Ne vem, če jo bom ravno sposobna vprašat. Verjetno potrebujem več njenih obiskov, da se ''streniram'' tudi jaz.
Jaz tudi premišljujem, da je to energijsko zanjo zelo zahtevno, če sem jaz pol tok tupa, da jo ne razumem, se lahko samo križa. Verjetno tudi ona rabi pol nekaj časa, da pridobi ponovno energijo, da pride v stik z živo osebo, saj je to na drugem, materialnem, energijskem nivoju in ni tako preprosto.

Je pa zanimivo, da enega sorodnika, ožjega, mislim, da sem sanjala samo enkrat ali niti to. Žal se ne spomnem, ampak če je blo, je blo leta nazaj. Pa še te sanje so bile turobne, če se prav spomnem. V tem rajši nebi govorila, ker mogoče vem kje je problem. Vse te sorodnike sanjam, samo njega ne.

Sicer, imam pa zdaj pobleme bolj praktične narave, tko da ni dosti za brskat v globlje. Tudi tista beseda, ki se jo spominjam (ki jo je izjavila babica), je nekak posredno povezana. Samo ne vem v katerem kontekstu. Trenutno je tudi nekaj kar se tiče naše družine, predvsem mojih starih staršev, verjetno sta tudi zato onadva tko energijsko aktivna.

#1691 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 19. avgust 2012, 07:41

Majhen namig...zelo žive sanje o starših, babicah, rođakih človek ponavadi sanja samo parkrat v celem življenju...in to zaradi razlogov, ki sem jih omenil zgoraj...Vse kar ni toliko realisatično ne bi mešal s tem , ker gre v tistih primerih bolj za klasične sanje- neizpoljnjene želje, hrepenenja, miselne vzorce, ipd. ki se nanašajo na družinske člane...

Lahko se katerega izmed domačih sanja tudi večkrat...za primer bom vzel bakico...pri indijancih so bakice spoštovane zaradi svoje modrosti...v sanjah se lahko pojavi lik bakice tudi s temi bolj pogloblenimi prispodobami, ki jih v neki kulturi nekdo predstavlja. Recimo bakice se včasih bolje razumejo z vnuki in obratno kot pa otroci in starši...Babica se lahko v sanjah pojavlja tudi večkrat, če se gre za neko vrste duhovnega vodnika. V teh primerih se dogaja ponavadi še kaj bolj čudnega zraven, ne samo v sanjah tudi v real lifeu. Na kratko poveadno tisto kar nekateri opisujejo kot prisotnost angelov...

By the way...pri sanjah veljajo podobna pravila kot pri razbiranju kart (šloganju)...če se nekdo uglasi na vibracije lahko zazna in ugotovi marsikaj...Ampak bodimo realni, to ni glih easy, v bistvu je kar dosti j...V zgornjem primeru sem dobil prav flash, meni je ta vzorec nekako poznan...zato pa sem napisal kar pač sem...Je pa iluzorno pričakovat, da se bo nekdo še 10x prikazal v sanjah, če nekdo ne bo zaštekal sporočila...Ponavadi tudi možgani človečka zapamtijo kakšne čudne zelo real scenarije iz sanj, če je to pač pomembno za posameznika...kar je pa balast al je pa preveč za razumevanje pa itak človek pozabi...Take dogodke al pa sporočilca pa pamti mnogo mnogo časa...

Ta primer zgoraj je že mix jasnovidnosti, astralnega potovanja, sanj, kao stik z duhci (mrtvimi), duhovnega vodstva in še marsikaj več...Kdo je pa rekel, da se sporočilo (informacija) lahko preda samo preko sanj...x:)x

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#1692 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 19. avgust 2012, 07:50

Majhen namig...zelo žive sanje o starših, babicah, rođakih človek ponavadi sanja samo parkrat v celem življenju...in to zaradi razlogov, ki sem jih omenil zgoraj...Vse kar ni toliko realisatično ne bi mešal s tem , ker gre v tistih primerih bolj za klasične sanje- neizpoljnjene želje, hrepenenja, miselne vzorce, ipd. ki se nanašajo na družinske člane...

Lahko se katerega izmed domačih sanja tudi večkrat...za primer bom vzel bakico...pri indijancih so bakice spoštovane zaradi svoje modrosti...v sanjah se lahko pojavi lik bakice tudi s temi bolj pogloblenimi prispodobami, ki jih v neki kulturi nekdo predstavlja. Recimo bakice se včasih bolje razumejo z vnuki in obratno kot pa otroci in starši...Babica se lahko v sanjah pojavlja tudi večkrat, če se gre za neko vrste duhovnega vodnika. V teh primerih se dogaja ponavadi še kaj bolj čudnega zraven, ne samo v sanjah tudi v real lifeu. Na kratko poveadno tisto kar nekateri opisujejo kot prisotnost angelov...

By the way...pri sanjah veljajo podobna pravila kot pri razbiranju kart (šloganju)...če se nekdo uglasi na vibracije lahko zazna in ugotovi marsikaj...Ampak bodimo realni, to ni glih easy, v bistvu je kar dosti j...V zgornjem primeru sem dobil prav flash, meni je ta vzorec nekako poznan...zato pa sem napisal kar pač sem...Je pa iluzorno pričakovat, da se bo nekdo še 10x prikazal v sanjah, če nekdo ne bo zaštekal sporočila...Ponavadi tudi možgani človečka zapamtijo kakšne čudne zelo real scenarije iz sanj, če je to pač pomembno za posameznika...kar je pa balast al je pa preveč za razumevanje pa itak človek pozabi...Take dogodke al pa sporočilca pa pamti mnogo mnogo časa...

Ta primer zgoraj je že mix jasnovidnosti, astralnega potovanja, sanj, kao stik z duhci (mrtvimi), duhovnega vodstva in še marsikaj več...Kdo je pa rekel, da se sporočilo (informacija) lahko preda samo preko sanj...x:)x


Ja, vem kaj misliš. Jaz sem zmeraj občudovala ''šlogarje'', tiste prave ki začutijo. Jih je kar nekaj med nami, niso pa vsi famous, itak. To pač začutiš, moraš imeti v sebi. Kot sem jaz recimo astrologijo začutila že v otroštvu in se mi je pol postopoma odpirala.
Ne, niso samo sanje, samo jaz ''šloganja'' ne čutim, priznam. Žal ali ne.

V bistvu imaš prav, nujna sporočila itak pridejo do možganov. Mogoče mi pa samo hoče sporočiti, da je ona moj angel varuh. To je možno, saj sem bila prva vnučka, na katero je bila ona zelo vezana. Pa še enako sva imeli postavljeni Sonce in Luno (to sem zelo kasneje ugotovila)...to je tud zanimivo. Tok iz astrološkega vidika (podedovani vzorec). In res, bolje se je razumela z mano, kot z mojo mamo. Objavljena slika

#1693 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 19. avgust 2012, 16:11

Če si dobila feeling, da si to ti oz. se nanaša na tebe potem imaš nakazano smer..kao tvoj notranji otrok....Mogoče se je pa kaj dogajal na astralu in si res komu pomagala...ampak tukaj je potem vprašanje ali kaj meditiraš, se ukvarjaš s tistim kar spada pod duhovnost, ipd...kao nevidni pomočniki varianta...Objavljena slika




Mal zdej razmišljam o tvojih besedah in edino kar mi pride na pamet je, da bo hrepenenje prineslo zadovoljstvo, tolažbo, ker tko sem čutila v sanjah. Sicer zdej trenutno res nimam feelinga, da bi komu pomagala, prej obratno...
ne nič od tega ne delam...z meditacijo sem parkrat poskusila pa nikakor ne znam odklopit...priznam, da pa v nevidne pomočnike ne vem čisto, če ravno verjamem...sicer sem imela do sedaj sam eno "nenavadno" izkušnjo na nekem malo bolj energijskem kraju, k smo hodili po nekih energetskih točkah sem se na eni od njih želela objet...smešno slišat ja glede na to, da včasih nisem razumela objemov (doma se nismo objemal itd)...dejansko je bila fora, da nas je vodička vprašala, če kaj čutimo in sem kr bleknila ven, da bi se rada objela oz. bi kr nekoga objela (verjami to je bilo zame takrat izjemno nepredstavljivo, ker tega nisem počela...še če me je tip objel sem komaj čakala, da me spusti)...no in ona pove, da so tukaj neka bitja, ki želijo, da se objamemo Objavljena slika ....sicer me pa take in podobne izkušnje ljudi precej fascinirajo...ne morem rečt, da mi ni zanimivo to poslušat...
drugače pa če ne drugega bi rada določene stvari razumela...
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#1694 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 19. avgust 2012, 16:24

Jaz ravno ne razlagam sanj, me ja pa zbodlo to kako poudarjaš oči, pa sem se spomnila, da pravijo, da so zrcalo duše.
Mogoče je še kaj v tej smeri... Objavljena slika



Objavljena slika ne bi bilo slabo, če bi si lahko razlagala tako, da duša več ne hrepeni Objavljena slika
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#1695 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 19. avgust 2012, 20:12

Mal zdej razmišljam o tvojih besedah in edino kar mi pride na pamet je, da bo hrepenenje prineslo zadovoljstvo, tolažbo, ker tko sem čutila v sanjah. Sicer zdej trenutno res nimam feelinga, da bi komu pomagala, prej obratno...
ne nič od tega ne delam...z meditacijo sem parkrat poskusila pa nikakor ne znam odklopit...priznam, da pa v nevidne pomočnike ne vem čisto, če ravno verjamem...sicer sem imela do sedaj sam eno "nenavadno" izkušnjo na nekem malo bolj energijskem kraju, k smo hodili po nekih energetskih točkah sem se na eni od njih želela objet...smešno slišat ja glede na to, da včasih nisem razumela objemov (doma se nismo objemal itd)...dejansko je bila fora, da nas je vodička vprašala, če kaj čutimo in sem kr bleknila ven, da bi se rada objela oz. bi kr nekoga objela (verjami to je bilo zame takrat izjemno nepredstavljivo, ker tega nisem počela...še če me je tip objel sem komaj čakala, da me spusti)...no in ona pove, da so tukaj neka bitja, ki želijo, da se objamemo Objavljena slika ....sicer me pa take in podobne izkušnje ljudi precej fascinirajo...ne morem rečt, da mi ni zanimivo to poslušat...
drugače pa če ne drugega bi rada določene stvari razumela...


Jaz sem imel v mislih bolj take, ki posežejo v kriznih trenutkih...človeka rešijo pred smrtjo, mu svetujejo, pomagajo, pocrkljajo, ko je psihično čisto na tleh, ipd...Te zadeve vključujejo duhovno znanje, astralna potovanja, materializacijo subtilnih snovi, ipd...

Včasih imajo kakšne sanje tudi primesi tega...recimo ko človečka boli kičma, ko ne more ne sedet ne hodit, uradna diagnoza išijas ali hernia discus...Potem se mu pa v sanjah al pa mal v transu kar naenkrat pojavi en bel duhec v obliki enega človeka, ga malo zmasira, naravna neke kosti, naredi čira čara in izgine tako kot se je pojavil...In človek že naslednji dan lahko hodi, čez en teden pa že teče...Čeprav lahko nevidni pomočniki posežejo tudi, ko je človek buden, če je ogrožen in se sam ne more rešiti. Seveda mora karma dovoljevaz poseg...Marsikdaj ljudje pravijo, angeli so mi pomagali, v resnici se je šlo pa kao za ljudi na drugem koncu sveta, ki so pač uporabili določene trike bilokacije in manifestacije...Skratka bajke, ki s klasičnimi sanjami nimajo veze.x:)x

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#1696 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 28. avgust 2012, 20:22

Ko ste že pri sanjah umrlih - mogoče kdo kaj pametnega reče še na moje... Po smrti starega očeta se mi je dokaj pogosto zgodilo, da sem ga sanjala. Ampak sem tudi v sanjah vedela, da je mrtev - na način, da je bil, prišel, pa sem se čudila, kako to, saj pa ga ja ni več. In bila vsa zmedena v sanjah.

Enako se mi je dogajalo za prijatelja. Te sanje so bile še bolj neprijetne, saj ne samo, da sem vedela, da nekaj ne štima (je tam, pa ne bi smel biti, ker je umrl), v enih sanjah sem ga celo vprašala, če bi bilo kaj drugače, če bi se prej dobila in bi se pogovorila (naredil je samomor). In je bil kao odgovor, da ne bi bilo, pa sem bila pomirjena, njegova smrt je bila grozen šok.... Potem se mi pa še nekaj časa dogaja, da v resničnosti vidim nekoga njemu podobnega v neki množici, in sem ponovno zmedena.

Life begins at the end of your comfort zone. 


#1697 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 29. avgust 2012, 07:04

Ko ste že pri sanjah umrlih - mogoče kdo kaj pametnega reče še na moje... Po smrti starega očeta se mi je dokaj pogosto zgodilo, da sem ga sanjala. Ampak sem tudi v sanjah vedela, da je mrtev - na način, da je bil, prišel, pa sem se čudila, kako to, saj pa ga ja ni več. In bila vsa zmedena v sanjah.

Enako se mi je dogajalo za prijatelja. Te sanje so bile še bolj neprijetne, saj ne samo, da sem vedela, da nekaj ne štima (je tam, pa ne bi smel biti, ker je umrl), v enih sanjah sem ga celo vprašala, če bi bilo kaj drugače, če bi se prej dobila in bi se pogovorila (naredil je samomor). In je bil kao odgovor, da ne bi bilo, pa sem bila pomirjena, njegova smrt je bila grozen šok.... Potem se mi pa še nekaj časa dogaja, da v resničnosti vidim nekoga njemu podobnega v neki množici, in sem ponovno zmedena.



Iz moje perspektive...klasika, ki nakazuje nedokončana karmična (zemeljska) posla in podporo na življenski poti, mislim na očeta. Prijatelj pa bolj vajin odnos, ki se je spletel v življenju, občutek kao tvoje krivde in igra uma, da bi stvari videla take kot si želi tvoja osebnost. Podzavestno si želiš, da bi bil še med živimi...Zakaj? To veš najbolje ti glede na odnos, ki sta ga imela...

In ne pozabit, da si se nekaj začela igrati z določenimi silami...take preproste stvari v sanjah so ponavadi šele uvod v nekatere druge, ki sledijo kasneje, ko je človek bolj stabilen in se že navadi na take zadevce...ala astralna potovanja, vizije, prebliski, ipd...Objavljena slika

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#1698 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 29. avgust 2012, 08:49

Moram reči, da sem včasih imela večjo intuicijo, ki se je potem kar nekako izgubila - sem mislila na človeka in ga isti dan tudi videla, čutila (vedela, videla?), kaj se bo s kakšnim razmerjem zgodilo)... In se mi zdi, da sem v zadnjih letih izgubila to, sebe, občutke, občutenja. Se pa mogoče vrača, ravno prejšnji teden imela "preroške" sanje:) Te o smrti so se sicer dogajale pred delom na sebi. Glede prijatelja - ja, najbrž nosim en del krivde, ker se pred tem dolgo nisva videla, prej smo se pa veliko družili, pogovarjali... Pa ker mislim, da bi ga lahko razumela, njegovo počutje. Seveda mi je zato hudo, da se nisva imela možnosti pogovoriti.

Life begins at the end of your comfort zone. 


#1699 viyola

viyola
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 941

Objavljeno: 11. september 2012, 20:34

Danes sem se zbudila sredi noči..sanjala nekaj , kaj vem....spomnim se, da bi si morala
zapomniti sedem pomembnih stvari...kao sporočil teh sanj. Ponoči sem vedela, kaj..prepričana,
da ne pozabim..itak da zdaj nimam pojma, kaj naj bi to bilo.Objavljena slika


And in the end , it is not the years in your life that count. It is the life in your years. 


#1700 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 12. september 2012, 08:41

Moram reči, da sem včasih imela večjo intuicijo, ki se je potem kar nekako izgubila - sem mislila na človeka in ga isti dan tudi videla, čutila (vedela, videla?), kaj se bo s kakšnim razmerjem zgodilo)... In se mi zdi, da sem v zadnjih letih izgubila to, sebe, občutke, občutenja. Se pa mogoče vrača, ravno prejšnji teden imela "preroške" sanje:) Te o smrti so se sicer dogajale pred delom na sebi. Glede prijatelja - ja, najbrž nosim en del krivde, ker se pred tem dolgo nisva videla, prej smo se pa veliko družili, pogovarjali... Pa ker mislim, da bi ga lahko razumela, njegovo počutje. Seveda mi je zato hudo, da se nisva imela možnosti pogovoriti.


Sicer ne vem kaj se je zgodilo, pa vseeno ni fajn, da na nek način "kriviš" sebe oz. se počutiš bad, ker misliš, da bi mu s pogovorom lahko pomagala. Tudi tega zagotovo ne veš ali bi pomagalo. Sicer si pa vsak človek izbere svojo pot in včasih, ko se za kaj odločimo noben ne more na to vplivat. Vsak odloča sam zase. Marsikdaj si želimo, da bi lahko nekomu pomagali pa vendar ni izbira samo naša.
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0