Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Česa sem se danes naučil/a?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
318 komentarjev na to temo

#226 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 18. november 2006, 22:05

da moram vsaj malo vadit pred nastopom, sploh za komade, ki jih nisem igral že leta...da se ne zalomim na nastopu, kot sem se danes x:Ix
danes ful ni bil dan za nastop...sem bil v neki čustveni krizi w:Iw x:Ix . Bo že bolje x;)x
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#227 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 18. november 2006, 23:03

joj, Cashy. x:Dx
ne sračkaj. saj bo vse kul. x:)x

#228 Kylie

Kylie
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 047

Objavljeno: 28. november 2006, 17:17

da NE SMEM VEDNO EKSPLODIRAT, ČE MI KDO STOPI NA ŽIVC. S tem mam probleme že od malega. Zelo sem impulzivna. :shsh: :shsh: ;) ;)
Življenje je sestavljeno iz številnih drobnih kovancev.
Kdor jih zna pobirati, si nabere celo premoženje.

JEAN ANOULIH

#229 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 28. november 2006, 17:32

da nimajo vsi posluha prisluhniti sočloveku...

#230 Matjaž Bogdan

Matjaž Bogdan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 742

Objavljeno: 28. november 2006, 17:38

polhn, ker se vsak dan kaj...pa jutri tudi, pa še naprej...tako.
xegox
Moja spletna stran
http://www.teate-reiki.com/


Moji knjigi

Svetloba, ljubezen in mir v srcu in duši- vsem

#231 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 28. november 2006, 17:44

našla sem gumb "ignore" :onfire:

x:Dx :palec:

Hm, a sm se jst kej? Da preproste stvari lahko nekomu naredijo veliko veselja.
Da je vsak začetek težak in da je potem, ko si izvežban, fajn gledat nekoga, ki se mora ravno tako trudit na istem začetku. x:)x
Pa še marsikej, sam bi mogla it u ta globoke filinge, pa to, pa sm mal lena. :inocent:

#232 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 28. november 2006, 18:12

..stvari, ki jih ne rabis popucaj iz svojega zivljenja... zadnjic sem se zelo nasmejal ob posreceni in se kako resnicni izjavi kabalista: "Karma je krama.".. ko sem danes pucal iz omar razno saro na kero so me vezali spomini sem spoznal, da velja tudi obratno... kaksno olajsanje... :palec:
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#233 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 28. november 2006, 18:25

..stvari, ki jih ne rabis popucaj iz svojega zivljenja... zadnjic sem se zelo nasmejal ob posreceni in se kako resnicni izjavi kabalista: "Karma je krama.".. ko sem danes pucal iz omar razno saro na kero so me vezali spomini sem spoznal, da velja tudi obratno... kaksno olajsanje... :palec:

A je podobno temu, k ko se ornk pokakaš, pa ti odleže? :inocent: x:Dx x:px

#234 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 28. november 2006, 18:28

A je podobno temu, k ko se ornk pokakaš, pa ti odleže? :inocent: x:Dx x:px

...teb bi znalo podobno pomagat, glede na to kaj vse more tvoje crevesje tolerirat jap... :palec:
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#235 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 28. november 2006, 18:29

...teb bi znalo podobno pomagat, glede na to kaj vse more tvoje crevesje tolerirat jap... :palec:

Evo, še neki novga sm se naučila...če mački stopiš na rep, zacvili... x:px

#236 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 28. november 2006, 18:31

Evo, še neki novga sm se naučila...če mački stopiš na rep, zacvili... x:px

..to san ja ze ko mali nauco kaj sem pomago na kmetiji od bake... x^x
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#237 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 28. november 2006, 22:08

po dolgem času se je izkazalo, da dobre stvari, ki si jih zaslužim, pridejo k meni same od sebe in me tako vedno presenetijo. x:)x

da NE SMEM VEDNO EKSPLODIRAT, ČE MI KDO STOPI NA ŽIVC. S tem mam probleme že od malega. Zelo sem impulzivna. :shsh: :shsh: ;) ;)

mam isti problem. ne splača se, ni vredno. zaradi sebe, zaradi drugih.

#238 Kylie

Kylie
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 047

Objavljeno: 28. november 2006, 22:38

jatrnica, ja, sej vem

ne morem držat v sebi, tudi, če bi hotela :unsure: :blink: :icon1_blush:
Življenje je sestavljeno iz številnih drobnih kovancev.
Kdor jih zna pobirati, si nabere celo premoženje.

JEAN ANOULIH

#239 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 28. november 2006, 22:48

ni dobro držati v sebi, samo dobro je globoko vdihniti in premisliti, na kaj sploh reagiraš, še preden reagiraš in ali je utemeljen, reagirati kot nameniš reagirati in kaj z reakcijo pridobiš oziroma ne pridobiš.

#240 ZVEZANI

ZVEZANI
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 179

Objavljeno: 28. november 2006, 22:50

ni dobro držati v sebi, samo dobro je globoko vdihniti in premisliti, na kaj sploh reagiraš, še preden reagiraš in ali je utemeljen, reagirati kot nameniš reagirati in kaj z reakcijo pridobiš oziroma ne pridobiš.


pa si daj to zamislt v sekretu k se morš pokenjat pa ni puckarte,,,

#241 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 28. november 2006, 23:10

ja, če bi mela takrat v glavi tvoje komentarje, res ne bi razmišljala PRAV NIČ, kako in zakaj bom reagirala. :o|o:

#242 ZVEZANI

ZVEZANI
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 179

Objavljeno: 28. november 2006, 23:14

pa jih za naslednjič prhran,,,
te bo minilo ,,,
če puckarte ne bo,,,

#243 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 28. november 2006, 23:18

whatever

#244 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 29. november 2006, 06:23

Pikič...saj ne vem če me razumeš...verjetnon ne...pa ne govorim samo tebi...fak...pa sem spet malo zaplavala

x:Dx Eh, ponavadi te čist dobro, ker pišeš ok omentarje. Fajn si. xsrcx :palec:

#245 Kylie

Kylie
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 047

Objavljeno: 30. november 2006, 10:45

mačona, sam js ko eksplodiram, mam vedno dober vzrok x:Dx

vsaj mislim si, da ga mam x:Dx x:Dx

saj zastopiš, ane ? x;)x
Življenje je sestavljeno iz številnih drobnih kovancev.
Kdor jih zna pobirati, si nabere celo premoženje.

JEAN ANOULIH

#246 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 21. december 2006, 17:03

..da v resnici ni porazov, ni bolecine... so samo kazalci, simptomi, da je treba neki spremenit... sem pa rabu 26 let, da sem to skuzu... :8):
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#247 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 21. december 2006, 18:01

Da nobeden ni nikol tvoj pravi frend!!!!! Ne zaupaj vsakemu!! :)

..jp... sleep with one open.... x:Dx x;)x
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#248 Sebastjan

Sebastjan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 586

Objavljeno: 22. december 2006, 15:53

Problemi so zato, da nam pokažejo resnico. Ta sicer boli, če se z njo tolčeš po glavi.

Videz vara. Prekleto, ne morem reči, da je en človek lep, drugi je pa grd samo zato, ker tako zgleda. Tako simpl, pa tako težko mi je to sprejeti, zgleda da sem še vedno ego manijak. Zadnjič sem po TV gledal telesno prizadete in pritlikavce - in je bila večina v življenju dokaj vesela, uspešna, srečna, kot se je pač dalo. So potem oni vseeno grdi? Kako se vendar sprejemajo? To je iluzija totalna. Kaj se potem jaz silim?

Gledati je treba s srcem, pravijo. Sam če v srcu ni ljubezni, ni nič na tem svetu zares lepo.

Kaj se je treba zdaj naučit?

#249 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 26. december 2006, 09:20

naučil sem se, da se ob sedmih zjutraj ne da lepo peti...na prazen želodec pa sploh ne, ker ni nobene opore na prepono, in potem se z grlom prediram, in potem je glas adijo .:vragec:
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#250 Sebastjan

Sebastjan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 586

Objavljeno: 27. december 2006, 14:38

Naučil, da določene stvari počnem iz napačnih motivov, da se nekje zadaj skrivajo bedni, hinavski in sebični motivi - razlogi, katerih me je v bistvu kar sram priznat. Pol jasno tud ne moreš z veseljem se neke stvari lotit in jo počet tako, da se ji res posvetiš, da uživaš zraven. No ko si priznaš napako in se lotiš prave stvari, pa vse kar si prej hotel izsilit itak samo pride, da še veš ne kdaj.

Pa še to ugotovil, da četudi prebereš ful dobro knjigo ti ta ne more pomagat, če nekega problema sam ne ozavestiš do dna, šele potem se ga osvobodiš. To mora vsak sam pri seb razčistit, šele potem postane srečnejši, korak za korakom, vedno bolj in bolj. Ja treba je tud veliko opazovat in poslušat notranji glas-občutek, ki vedno prav usmerja. x;)x




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0