Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

POROKA


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
1212 komentarjev na to temo

#126 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 31. julij 2003, 21:27

:vragec:

hudichek je chrn,
teli so pa definitivno rdechi :xx!: :
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#127 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 31. julij 2003, 21:33

:vragec:

a dusha je pa roza?


:vragec: x:px
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#128 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 31. julij 2003, 21:38

:vragec:


dons zvecher nau nch spovedi...
bo sheu :vragec: lahke glavce spat


:vragec: :hepko: ........kuko je fino, k nardish konchn neki zase
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#129 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 31. julij 2003, 21:44

:vragec:

jutri pa novim avanturam naproti... :hepko: :hepko: :hepko:


:vragec: x:)x x:)x
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#130 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 31. julij 2003, 21:48

:vragec:

kwa?


DELO KREPA CHLOVEKA


:vragec: :vragec: :vragec: smo alergichni tut na delo
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#131 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 31. julij 2003, 21:51

:vragec:


aja tist....

ja ja......tist pa radi pochnemo x:Dx x:px



:vragec: x:)x x;)x
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#132 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 4. avgust 2003, 07:45

x;)x A vam neki povem? x:)x
Mushi

#133 rachek

rachek
  • D član
  • Št. objav: 1 681

Objavljeno: 4. avgust 2003, 07:54

x;)x  A vam neki povem?  x:)x

Jaaa .... x:Dx

#134 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 4. avgust 2003, 08:00

heheheh... x:Ix
Mushi

#135 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 4. avgust 2003, 08:09

a si pravkar poročena x?x x;)x

#136 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 4. avgust 2003, 08:27

Neeeeeeeee še... ta mesec pa!
Mushi

#137 rachek

rachek
  • D član
  • Št. objav: 1 681

Objavljeno: 4. avgust 2003, 08:33

heheheh... x:Ix

No .... ??!?

#138 rachek

rachek
  • D član
  • Št. objav: 1 681

Objavljeno: 4. avgust 2003, 08:36

A, je mogla Mateja malo povrtat, a Mushi ? x;)x

A to bo taprava ohcet al kaj ? x^x

A LNF odvisniki smo tud povabljeni al kaj ? x:Ix x:o)x

Al bo samo RealVideo prenos preko neta ? x:Dx

#139 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 4. avgust 2003, 08:46

ja sej mushi ... kr lepo po vrsti zdej... oblekca x?x ... kje bo ohcet x?x ...poročno potovanje x?x ...


rachek... mi smo pa zraven tko al tko x;)x x:Dx

#140 rachek

rachek
  • D član
  • Št. objav: 1 681

Objavljeno: 4. avgust 2003, 09:00

...poročno potovanje  x?x ...

Ja, jaz delam v tur. agenciji .... x:Dx

rachek... mi smo pa zraven tko al tko  x;)x  x:Dx

Ja, aakhut bo pa avtomobile parkiral, ha ? x:Dx x:Dx

#141 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 4. avgust 2003, 09:02

x;)x hihihi rachek ja povrtat je mal treba..
Mateja vse že mam zrihtano, spomnila sva se tri tedne nazaj, oblekca bela valjda, pa dolga, čeveljčki kot od princeske.. iz satena in s takimi kamenčki, prstani full cart, jih bojo drug teden naredl, ko se vrnejo s kolektivnega, poroka samo civilna, na enem od gradov, povabljeni pa starši, brat, priče in to je to. Honeymoon je pa še skrivnost za naju kdaj in kam, mogoče septembra, mogoč oktobra, lahk da februarja.. nekam pa kjer je morje in bo toplo... treba še mal agencije obiskat, pa mal povprašat..
Mushi

#142 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 4. avgust 2003, 09:05

rachek pol pa svetuj malo.. plizzzzzzz...
Mushi

#143 anaconda

anaconda
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 668

Objavljeno: 4. avgust 2003, 09:53

x;)x čeprav meni poroka ne mika, jih imam pa rada, če se kdo drug žen x:Dx
torej, veliko sreče in ljubezni

pa čudovito poročno potovanje,

Objavljena slika
ANGELI LETIJO ZATO KER SE NE JEMLJEJO RESNO

#144 rachek

rachek
  • D član
  • Št. objav: 1 681

Objavljeno: 4. avgust 2003, 11:04

rachek pol pa svetuj malo.. plizzzzzzz...

Kolko casha pa kam ? x:px x:Dx

Če nočeš objavit, pošlji PM! x;)x

#145 Orhideja

Orhideja
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 185

Objavljeno: 4. avgust 2003, 11:35

Jaz pravim takole: najprej živiš na koruzi, vidiš koliko je ura in pol se poročiš...bolj zaradi otrok kot zaradi kaj drugega. Pri poroki je lep le tisti dan, ko i vsi posvečajo pozornost, pa medeni tedni, pol pa vidiš njo ki dela cele dneve kot Fata, mož pa leži na kavču s pivcem v roki in pravi ženi, da bi treba pobrisat pajčevino. Heh.....to ja ki so more. Ma življenje na koruzi je najbolj fanj. Če pa misliš, da si res našla tistega pravega, ki ga neskončno ljubiš, pol pa naredi še zadnji korak pred grobom. x;)x

#146 Mašinca

Mašinca
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 667

Objavljeno: 4. avgust 2003, 11:44

Ja mushi to je pa res super novica. :palec: Evo jest sm skočila v zakonski jarem pred točno dvema mescoma in 11 dnevi. Maj je ta bolš mesec za poroko. x8Dx

Midva greva na honeymoon novembra (verjetno) in to na All-inclusive varianto na eno čudovito plažo, pa da naju strežejo odspred in odzad. x:Dx
Drrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.........

#147 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 4. avgust 2003, 12:31

hm.. zakaj tak pesimizem? Osebne izkušnje al kaj Orhideja? Al pa poznaš koga?
Veš jst tak mislim... Midva sva 3 leta skupaj, eno leto živiva skupaj, pa se dobro razumeva, si ne greva na živce, vsak od naju kaj postori, oba sva zaposlena, tako da ni variante, da bi eden lenuha špilal, drug bi ga pa stregel, pa prej vse narediš, pol je pa še čas za kaj drugega, al šport, al lenuharjenje... Jst upam da bo vedno tako, tist potrdilo ne bo spremenil stvari na slabše, je pa res da recimo starši nekak resneje gledajo zdaj na najino vezo, pa tud neki drugih ljudi, mogoče je zato meni tud tko fajn da sva se odločila zato, pa s tem se mi zdi, če nisi nek vihrav človek, res drugemu pokažeš, da je pravi, si želiš z njim bit, ga spoštuješ, mu zaupaš in ga ljubiš, skratka v dobrem in slabem, in je občutek krasen, da ti nekomu enako pomeniš.. To se tako ali tako že drugače pozna, ne samo s poroko, vendar so nekateri v stanju leta in leta živet skupaj, pr poroki bi pa kr ušli, kao mam še vedno vrata odprta.. In to se men zdi tko polovičarsko.. Če skupaj živiš resnično.. Če se maš dobro skupaj, zakaj se ne bi pol poročili? Če res čez leta pride kak šit, sorry ne mislim za vsako ceno skupi ostat, ampak da bi pa vedno to pričakovala, sej se boma tako razšla, ločila? Če se ljubiva, ne morem tako razmišljat, je pa res da po pol leta poznanstva kaj takega sigurno ne bi naredila.. Ker takrat se vsaj meni se zdi, še premalo poznaš..
Tko pa bova predstavljala celoto, drug drugemu (tako kot že zdaj), okolici in nenazadnje raznim uradom, pa birokratom (v bolnici se mi je tko glupo zdelo a mam dekliški priimek al kaj, kaj je to pomembno.. skratka zdej bom gospa, pa basta.)
Pa razni taki fakerji me ne bojo spraševali kaj pa kej tist tvoj, sej veste, ko vse neki na pol jemljejo.. Jst pa ne bom v zadregi.. a je to moj fant (pri 30 še vedno fant), partner, lubček al kaj.. Pol pa tist aha.. fant..
Se mi zdi da se veza kr bolj dost spoštuje če sta poročena, sej v moji okolici. A nimate tak feeling?
Mushi

#148 rachek

rachek
  • D član
  • Št. objav: 1 681

Objavljeno: 4. avgust 2003, 13:25

Se mi zdi da se veza kr bolj dost spoštuje če sta poročena, sej v moji okolici. A nimate tak feeling?

Ja, stereotipi pach. Ne se ozirat na to, ker nima z partnerstvom to nobene zveze. Smisel poroke je zame v tem, kar je Volk napisal na 4i strani tega threada: v zaobljubi. Pa ova varjanta z poroko na črno, ko ju je poročil njun mali sinček: full sweet. x:Ix x:Ix

V obdobju naraščajočega materializma pa ljudje vidijo v poroki vse prej kot pa to, ena extremna stvar je to, da mislijo, da bodo po ločitvi lažje prišli do svoje polovice premoženja, druga skrajnost pa je katoliško trpljenje, ko si pač skupaj, da te ima oni z belo brado tam gori rajši. :xx!: In to pač eden izmed partnerjev izkorišča in te po domače: jebe v glavo.

Mushi, imam feeling, da ljudje radi vidijo: *fasado*. Prideš k tvoji materi ali pa k njeni materi (recimo, moja mati je eden izmed takšnih), kjer se nonstop nekaj tvezi o tem, kk so otroci kul, pa kak obedvema gre v službi, pa ne vem kaj vse, če pa ona slučajno kdaj rekla: Trpim, ločila se bom: pol pa bog ne daj kaj takšnega, ker, kaj bodo pa drugi rekli.

Ljudje radi vidijo lepo fasado. Poroka je zanje nekaj, kar jamči, da je med dvema, ki nosita velikansko odgovornot vzgoje otrok in mnogo drugih, vse cool. Če kateri reče, da ni vse cool, je asocialnež, kreten, svinja, prasec(moški), kurba, vlačuga(ženske), skratka špilferderber. Kakšni so odnosi, predvsem znotraj 4ih zidov, jih ne zanima. Ker sami niso znali bolje. Zato tako zelo hočejo gledati to prekleto fasado.

#149 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 4. avgust 2003, 13:43

Evo se moj loncek da pristavim. Ok...partnerja poznam ze dolgo let od tega skupaj ziviva zadnjih 9 let in sment se vedno nisva porocena....to mi ni bilo nikoli pomembno in sem sebe smatrala vedno za ''neporocljivi material''. Sedaj ko sem v ''letih'' 32, sem se enkrat ujela v zadrego,kako ga nasloviti fant? zivljenski partner?...whatever...
Ziviva skladno, brez prepirov, vcasih si greva na zivce a nic pretresljivega imava skladno zvezo, prdvsem zahvaljujoc njemu, ki je bolj strpen in len za kreganje...pa sem se se jaz malo navadila na tak ritem in mi je cisto ok.
Prejsnji teden sem se ravno pogovarjala z znanko, ki je psihologinja mi je povedala, da je tak trend zelo prisoten v moji generaciji, da smo se vsi nekako navezani na svojo primarno druzino in ne prekinemo stikov in podaljsujemo cas ko smo se sami otroci, kar bi rekla za mene da kar drzi. Me malo skrbi izguba lastne svobode (otroci-druzina) in kar nekako podaljsujem tole svojo ''otrosko dobo'', ceprav se zavedam, da je to neka vrsta lastnega egoizma,ker potem ne bom vec tako svobodna. (mi pac to veliko pomeni).
Na poroko gledam bolj kot na stopnjo zrelosti, ki jo dosezemo, da ''simbolicno'' oznacimo neko novo dobo v zivljenju za katero smo se odlocili. Poroke so mi fine in zabavne in pozdravljam odlocitev tistih, ki se odlocajo.
Srecno Mushi!
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#150 anaconda

anaconda
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 668

Objavljeno: 5. avgust 2003, 08:24

ja, jaz imam tud 6 let koruzništva za sabo in 5 let staro hčerko. In iz leta v leto, me manj mika, da bi se poročila. Še uradno nisem napisana, da živimi pri njemu.
ANGELI LETIJO ZATO KER SE NE JEMLJEJO RESNO




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0