Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

uresničitev želja


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
166 komentarjev na to temo

#26 k.j.

k.j.
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 2. junij 2009, 13:53

URESNIČITEV ŽELJA
Spodnja molitev preverjeno deluje, kadar imate željo, za katero si vroče želite, da bi se uresničila. Našli smo jo v knjigi "Vodnik po desetem spoznanju in ohranjanju vizije" avtorjev Jamesa Redfielda in Carol Adrienne.
Na osnovi izkušenj priporočamo, da se dela z molitvijo lotevate takrat, ko ste sami in sproščeni. Primeren trenutek je denimo zvečer pred spanjem. Sprostite se, se skoncentrirajte na svojo željo in medtem, ko pozornost usmerjate na željeno preberite molitev. Molitev morate ponoviti 3 dni zapored. Po treh dneh se vam bo želja uresničila, pa čeprav se vam zdi še tako nemogoče. Takoj ko je želja uslišana, morate objaviti molitev in navodila, ne da bi omenjali željo. Dodati morate le začetnice imena in priimka.


MOLITEV S PROŠNJO SVETEMU DUHU
Sveti duh, ki rešiš vse težave in osvetljuješ vse poti, tako da lahko dosežem cilj. Ti, ki mi daješ Božji dar odpuščanja in pozabe vsega zla, ki mi je bilo storjeno in si z mano v vseh življenskih trenutkih. V tej kratki molitvi se ti zahvaljujem za vse in potrjujem, da tudi v prividu snovnega sveta nočem biti nikoli ločen od tebe. Želim biti s teboj v večni slavi. Hvala za milost, ki jo izkazuješ meni in mojim.

k.j.

#27 unis

unis
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 728

Objavljeno: 9. junij 2009, 12:12

tko je naša mati enkrat pred petnajstimi leti prosila, sam ne svetga duha, bankirja d bi ji odobril kredit.
sam da ni blo božjega daru, j šlo za avto, in kakorkoli obrneš, ni tela bit z njim-bankirjem, nnka n kafeti. (k bi ji lohko pomagalo k je bla še zmerm mična mamica pr sojih letih)



u drugem življenji si želim, da bi mel fafuljo.

čudeže se dela s špranjo, ne s klobaso.
protestno masturbira na marsino sliko.

#28 frnikola

frnikola
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 27

Objavljeno: 10. junij 2009, 16:55

URESNIČITEV ŽELJA
SVETI DUH ,KI REŠIŠ VSE TEŽAVE IN OSVETLJUJEŠ VSE POTI, DA LAHKO DOSEŽEM CILJ.TI ,KI MI DAJEŠ BOŽJI DAR ODPUŠČANJA IN POZABE VSEGA ZLA ,KI MI JE BILO STORJENO IN SI Z MANO V VSEH ŽIVLJENSKIH TRENUTKIH. V TEJ KRATKI MOLITVI SE TI ZAHVALJUJEM ZA VSE IN POTRJUJEJM ,DA TUDI

V PRIVIDU SNOVNEGA SVET NOČEM BITI NIKOLI LOČENA OD TEBE .HOČEM BITI S TEBOJ V VEČNI SLAVI . HVALA ZA MILOST ,KI JO IZKAZUJEŠ MENI IN MOJIM.
B.P.

#29 veronika1

veronika1
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 51

Objavljeno: 14. junij 2009, 06:41

URESNIČITEV ŽELJA
Spodnja molitev preverjeno deluje, kadar imate željo, za katero si vroče želite, da bi se uresničila. Našli smo jo v knjigi "Vodnik po desetem spoznanju in ohranjanju vizije" avtorjev Jamesa Redfielda in Carol Adrienne.
Na osnovi izkušenj priporočamo, da se dela z molitvijo lotevate takrat, ko ste sami in sproščeni. Primeren trenutek je denimo zvečer pred spanjem. Sprostite se, se skoncentrirajte na svojo željo in medtem, ko pozornost usmerjate na željeno preberite molitev. Molitev morate ponoviti 3 dni zapored. Po treh dneh se vam bo želja uresničila, pa čeprav se vam zdi še tako nemogoče. Takoj ko je želja uslišana, morate objaviti molitev in navodila, ne da bi omenjali željo. Dodati morate le začetnice imena in priimka.


MOLITEV S PROŠNJO SVETEMU DUHU
Sveti duh, ki rešiš vse težave in osvetljuješ vse poti, tako da lahko dosežem cilj. Ti, ki mi daješ Božji dar odpuščanja in pozabe vsega zla, ki mi je bilo storjeno in si z mano v vseh življenskih trenutkih. V tej kratki molitvi se ti zahvaljujem za vse in potrjujem, da tudi v prividu snovnega sveta nočem biti nikoli ločen od tebe. Želim biti s teboj v večni slavi. Hvala za milost, ki jo izkazuješ meni in mojim.

h.v.

#30 veronika1

veronika1
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 51

Objavljeno: 22. junij 2009, 08:24

Spodnja molitev preverjeno deluje, kadar imate zeljo, za katero si vroce zelite, da bi se uresnicila.
Jaz sem jo nasla na internetu, sicer pa je bila objavljena v knjigi "Vodnik po desetem spoznanju in ohranjanju vizije" avtorjev Jamesa Redfielda in Carol Adrienne. Meni je pomagala in zato jo zelim deliti z vsemi, ki potrebujejo pomoc.


Molitve se lotite tedaj, ko ste sami in sprosceni, na primer zvecer pred spanjem. Sprostite se, se skoncentrirajte na svojo zeljo in medtem, ko pozornost usmerjate na zeljeno preberite molitev. Molitev morate ponoviti 3 dni zapored. Po treh dneh se vam bo zelja uresnicila, pa ceprav se vam zdi se tako nemogoce. Takoj, ko je zelja uslisana, morate objaviti molitev in navodila, ne da bi omenjali zeljo. Dodati morate le zacetnice imena in priimka.

MOLITEV S PROSNJO SVETEMU DUHU
Sveti duh, ki resis vse tezave in osvetljujes vse poti, tako da lahko dosezem cilj. Ti, ki mi dajes Bozji dar odpuscanja in pozabe vsega zla, ki mi je bilo storjeno in si z mano v vseh zivljenjskih trenutkih. V tej kratki molitvi se ti zahvaljujem za vse in potrjujem, da tudi v prividu snovnega sveta nocem biti nikoli locen od tebe. Zelim biti s teboj v vecni slavi. Hvala za milost, ki jo izkazujes meni in mojim.

v.h.

#31 frnikola

frnikola
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 27

Objavljeno: 26. junij 2009, 20:48

SVETI DUH ,KI REŠIŠ VSE TEŽAVE IN OSVETLJUJEŠ VSE POTI ,TAKO ,DA LAHKO DOSEŽEM CILJ.TI KI MI DAJEŠ BOŽJI DAR ODŠUŠČANJA IN POZABE VSEGA ZLA ,KI MI JE BILO STORJENO ON SI Z MANO V VSEH ŽIVLJENSKIH TRENUTKIH.V TEJ KRATKI MOLITVI SE TI ZAHVALJUJEM ZA VSE IN POTRJUJEM, DA TUDI V PRIVIDU SNOVNEGA SVETA ,NOČEM BITI NIKOLI LOČENA OD TEBE .ŽELIM BITI S TEBOJ V VEČNI SLAVI .HVALA ZA MILOST,KI JO IZKAZUJEŠ MENI IN MOJIM.
B.P.

#32 veronika1

veronika1
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 51

Objavljeno: 6. julij 2009, 14:14

URESNIČITEV ŽELJA
Spodnja molitev preverjeno deluje, kadar imate željo, za katero si vroče želite, da bi se uresničila. Našli smo jo v knjigi "Vodnik po desetem spoznanju in ohranjanju vizije" avtorjev Jamesa Redfielda in Carol Adrienne.
Na osnovi izkušenj priporočamo, da se dela z molitvijo lotevate takrat, ko ste sami in sproščeni. Primeren trenutek je denimo zvečer pred spanjem. Sprostite se, se skoncentrirajte na svojo željo in medtem, ko pozornost usmerjate na željeno preberite molitev. Molitev morate ponoviti 3 dni zapored. Po treh dneh se vam bo želja uresničila, pa čeprav se vam zdi še tako nemogoče. Takoj ko je želja uslišana, morate objaviti molitev in navodila, ne da bi omenjali željo. Dodati morate le začetnice imena in priimka.


MOLITEV S PROŠNJO SVETEMU DUHU
Sveti duh, ki rešiš vse težave in osvetljuješ vse poti, tako da lahko dosežem cilj. Ti, ki mi daješ Božji dar odpuščanja in pozabe vsega zla, ki mi je bilo storjeno in si z mano v vseh življenskih trenutkih. V tej kratki molitvi se ti zahvaljujem za vse in potrjujem, da tudi v prividu snovnega sveta nočem biti nikoli ločen od tebe. Želim biti s teboj v večni slavi. Hvala za milost, ki jo izkazuješ meni in mojim.

h.v.

#33 frnikola

frnikola
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 27

Objavljeno: 14. julij 2009, 00:43

SVETI DUH ,KI REŠIŠ VSE TEŽAVE IN OSVETLJUJEŠ VSE POTI ,TAKO ,DA LAHKO DOSEŽEM CILJ .TI ,KI MI DAJEŠ BOŽJI DAR ODPUŠČANJA IN POZABE VSEGA ZLA ,KI MI JE BILO STORJENI IN SI Z MANO V SEH ŽIVLJENSKIH TRENUTKIH.N TEJ KTAKI MOLITVI SE TI ZAHVALJUJEM ZA VSE IN TI POTRJUJRM DA TUDI V PRIVIDU SNOVNEGA SVETA NOČPEM BITI NIKOLI LOČENA OD TEBE ,ŽELIM BITI S TEBOJ V VEČNI SLAVI.HVALA ZA MILOST ,KI JO IZKAZUJEŠ MENI IN MOJIM.
B.P.

#34 frnikola

frnikola
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 27

Objavljeno: 20. julij 2009, 02:54

Uresničitev želja,
Prošnja k svetemu duhu.
Sveti duh ,ki rešuješ vse težave in osvetljuješ vse poti ,da bi lahko dosegla cilj .Ti, ki mi daješ božji dar odpušćanje in pozabe vsega zla,ki mi je bilo storjeno, in si z mano v vseh življenskih trenutkih.V tej kratki molitvi se ti zahvaljujem za vse in potrjujem ,da tudi v prividu snovnega sveta nočem biti nikoli ločena od tebe .Želim biti s teboj v večni slavi .Hvala za milost ,ki jo izkazuješ meni in mojim.
B.P.

#35 veronika1

veronika1
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 51

Objavljeno: 21. julij 2009, 09:29

URESNIČITEV ŽELJA
Spodnja molitev preverjeno deluje, kadar imate željo, za katero si vroče želite, da bi se uresničila. Našli smo jo v knjigi "Vodnik po desetem spoznanju in ohranjanju vizije" avtorjev Jamesa Redfielda in Carol Adrienne.
Na osnovi izkušenj priporočamo, da se dela z molitvijo lotevate takrat, ko ste sami in sproščeni. Primeren trenutek je denimo zvečer pred spanjem. Sprostite se, se skoncentrirajte na svojo željo in medtem, ko pozornost usmerjate na željeno preberite molitev. Molitev morate ponoviti 3 dni zapored. Po treh dneh se vam bo želja uresničila, pa čeprav se vam zdi še tako nemogoče. Takoj ko je želja uslišana, morate objaviti molitev in navodila, ne da bi omenjali željo. Dodati morate le začetnice imena in priimka.


MOLITEV S PROŠNJO SVETEMU DUHU
Sveti duh, ki rešiš vse težave in osvetljuješ vse poti, tako da lahko dosežem cilj. Ti, ki mi daješ Božji dar odpuščanja in pozabe vsega zla, ki mi je bilo storjeno in si z mano v vseh življenskih trenutkih. V tej kratki molitvi se ti zahvaljujem za vse in potrjujem, da tudi v prividu snovnega sveta nočem biti nikoli ločen od tebe. Želim biti s teboj v večni slavi. Hvala za milost, ki jo izkazuješ meni in mojim.

h.v.

#36 veronika1

veronika1
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 51

Objavljeno: 28. september 2009, 01:02

URESNIČITEV ŽELJA
Spodnja molitev preverjeno deluje, kadar imate željo, za katero si vroče želite, da bi se uresničila. Našli smo jo v knjigi "Vodnik po desetem spoznanju in ohranjanju vizije" avtorjev Jamesa Redfielda in Carol Adrienne.
Na osnovi izkušenj priporočamo, da se dela z molitvijo lotevate takrat, ko ste sami in sproščeni. Primeren trenutek je denimo zvečer pred spanjem. Sprostite se, se skoncentrirajte na svojo željo in medtem, ko pozornost usmerjate na željeno preberite molitev. Molitev morate ponoviti 3 dni zapored. Po treh dneh se vam bo želja uresničila, pa čeprav se vam zdi še tako nemogoče. Takoj ko je želja uslišana, morate objaviti molitev in navodila, ne da bi omenjali željo. Dodati morate le začetnice imena in priimka.


MOLITEV S PROŠNJO SVETEMU DUHU
Sveti duh, ki rešiš vse težave in osvetljuješ vse poti, tako da lahko dosežem cilj. Ti, ki mi daješ Božji dar odpuščanja in pozabe vsega zla, ki mi je bilo storjeno in si z mano v vseh življenskih trenutkih. V tej kratki molitvi se ti zahvaljujem za vse in potrjujem, da tudi v prividu snovnega sveta nočem biti nikoli ločena od tebe. Želim biti s teboj v večni slavi. Hvala za milost, ki jo izkazuješ meni in mojim.

v.h.

#37 veronika1

veronika1
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 51

Objavljeno: 11. oktober 2009, 07:47

URESNIČITEV ŽELJA
Spodnja molitev preverjeno deluje, kadar imate željo, za katero si vroče želite, da bi se uresničila. Našli smo jo v knjigi "Vodnik po desetem spoznanju in ohranjanju vizije" avtorjev Jamesa Redfielda in Carol Adrienne.
Na osnovi izkušenj priporočamo, da se dela z molitvijo lotevate takrat, ko ste sami in sproščeni. Primeren trenutek je denimo zvečer pred spanjem. Sprostite se, se skoncentrirajte na svojo željo in medtem, ko pozornost usmerjate na željeno preberite molitev. Molitev morate ponoviti 3 dni zapored. Po treh dneh se vam bo želja uresničila, pa čeprav se vam zdi še tako nemogoče. Takoj ko je želja uslišana, morate objaviti molitev in navodila, ne da bi omenjali željo. Dodati morate le začetnice imena in priimka.


MOLITEV S PROŠNJO SVETEMU DUHU
Sveti duh, ki rešiš vse težave in osvetljuješ vse poti, tako da lahko dosežem cilj. Ti, ki mi daješ Božji dar odpuščanja in pozabe vsega zla, ki mi je bilo storjeno in si z mano v vseh življenskih trenutkih. V tej kratki molitvi se ti zahvaljujem za vse in potrjujem, da tudi v prividu snovnega sveta nočem biti nikoli ločen od tebe. Želim biti s teboj v večni slavi. Hvala za milost, ki jo izkazuješ meni in mojim.

v.h.

#38 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 29. oktober 2009, 10:14

O, Bog, daj, da bi imela čimmanj želja.


želim si, da mi nikoli ne bi zmanjkalo WC-papirja x:px

xrainbowx



Sej gre čist dobr tud s cajtng papirjem (pozimi) al pa s kakšnim večjim listom - npr. lapuh ali repinec (poleti). x^x

A vidte, kako deluje ta molitev! O Boh, hvala! x:)x

#39 dayo

dayo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 234

Objavljeno: 29. oktober 2009, 11:44

O, Bog, daj, da bi imela čimmanj želja.

:palec:

#40 Minnie

Minnie
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 956

Objavljeno: 29. oktober 2009, 11:52

želim si, da mi nikoli ne bi zmanjkalo WC-papirja x:px

xrainbowx


Vsaj tega imaš kje kupiti. Čeprav bi lahko bil problem če ga zmanjka v trgovini. x:px

#41 frnikola

frnikola
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 27

Objavljeno: 31. oktober 2009, 14:53

SVETI DUH ,KI REŠIŠ VSE TEŽAVE IN OSVETLJUJEŠ VSE POTI ,TAKO ,DA LAHKO DOSEŽEM CILJ .TI ,KI MI DAJEŠ BOŽJI DAR ODPUŠČANJA IN POZABE VSEGA ZLA ,KI MI JE BILO STORJENO IN SI Z MANO V VSEH ŽIVLEJNSKIH TRENUTKIH.V TEJ KRATKI MOLITVI ,SE TI ZAHVALJUJEM ZA VSE IN POTRJUJRM DA TUDI V PRIVIDU SNOVNEGA SVETA NOČEM BITI NIKOLI LOČENA OD TEBE .ŽELIM BITI S TEBOJ V VEČNI SLAVI .HVALA ZA MILSOT ,KI JO IZKAZJUEŠ MENI IN MOJIM .
B.P.

#42 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 2. november 2009, 07:01

O, Bog, daj, da bi imela čimmanj želja.





Sej gre čist dobr tud s cajtng papirjem (pozimi) al pa s kakšnim večjim listom - npr. lapuh ali repinec (poleti). x^x

A vidte, kako deluje ta molitev! O Boh, hvala! x:)x


problem je, če se na javnem wc-ju usedeš še preden preveriš ali sploh je not rola al ne. x:Dx

je pa tvoja želja zanimiva. :palec: redko srečam žensko s bolj stoično držo. x:)x

xrainbowx
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#43 Minnie

Minnie
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 956

Objavljeno: 3. november 2009, 11:41

Rad bi da mogu vrniti vreme in spremeniti neke stvari ki sam jih naredila in zaradi katerih žalujem.

#44 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 4. november 2009, 07:00

Rad bi da mogu vrniti vreme in spremeniti neke stvari ki sam jih naredila in zaradi katerih žalujem.


sej si jih že spremenila. pa še jih boš. ampak bo rezultat isti. vzročna relacija ne deluje tako preprosto kot si jo mi predstavljamo. zato je v nekem smislu vseeno kaj storiš. nemci imajo fajn pregovor... Der Mensch denkt und der Gott lenkt. x;)x

jaz bi tut marsikaj spremenu. ampak se zavedam, da bi se v končni fazi nahajal v prav isti eksistencialni krizi, kot se nahajam že od prevzema identitete. tko, da tista varijanta "o, da bi imeu vsaj 100e več na mesc", je iluzija. x:Dx

xrainbowx
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#45 Minnie

Minnie
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 956

Objavljeno: 4. november 2009, 11:46

sej si jih že spremenila. pa še jih boš. ampak bo rezultat isti. vzročna relacija ne deluje tako preprosto kot si jo mi predstavljamo. zato je v nekem smislu vseeno kaj storiš. nemci imajo fajn pregovor... Der Mensch denkt und der Gott lenkt. x;)x

xrainbowx


Kako bi trebala delati? Ne verjem da bi moje življenje bilo vnaprej določeno brez obzira kaj delala, ali da ga umerava negdo drugi za me. Tako možeš delati neumnosti z zaupanjem da bo vse skončalo dobro. Kje je tu smisel? x:)x Ne vem nemščino. x:Ix

#46 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 4. november 2009, 20:45

slovenski pomen je "človek obrača, bog obrne". že tu se vidi napredek nemškega razsvetljesnkega duha. pri slovenskem pregovoru je poudarek na fizičnem delu, tj. človek nekaj hoče naredit a to na koncu naredi vedno nekdo drug. pri nemški varijanti gre pa za razmišljanje oz. refleksijo. x:Dx človek razmišlja, bog pa upravlja.

kaj ti je treba delati, tega pač ne vem. vem pa, da ničesar v bistvu ne moreš upravičit. tudi ni nujno, da je vnaprej določeno pa lahko še vseeno velja, da je čisto vseen kaj delaš/storiš. to je za razsvetljensko pamet neprebavljivo. x:Dx

morala je družbeni konstrukt v katerm se giba upravičenje/neupravičenje, razlaga, motivacija itd.

xrainbowx
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#47 Minnie

Minnie
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 956

Objavljeno: 5. november 2009, 10:49

Koliko človek sploh može imeti kontrolo nad svojim življenjem in prihodnosti... Ima plan kaj narediti od svojeg življenja, ampak na koncu može ispasti nekaj povsem drugega. Kako ironično. :8):

#48 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 5. november 2009, 11:32

svoboda trenutne izbire....je edina kontrola ki jo lahko imamo x:Dx

#49 Minnie

Minnie
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 956

Objavljeno: 5. november 2009, 11:45

svoboda trenutne izbire....je edina kontrola ki jo lahko imamo x:Dx



Kaj ti misliš kakšne posledice ima človekova trenutna odločitev na njegovo prihodno življenje? Ali to sploh nema vpliva na človekovo življenje v prihodnosti pa je tako vseeno kaj dela v sedanjem trenutku? x:Ix

#50 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 5. november 2009, 12:56

za vse posledice odgovarjamo izključno sami...tudi tiste ki jih je skreirala naša podzavest...vzroki za njih so vedno v nas...neodvisno od prostora in časa x:Dx




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0