Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

"učitelji " v forumu -Duhovnost.....


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
424 komentarjev na to temo

#326 Janardan

Janardan
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 237

Objavljeno: 28. september 2006, 12:07

Sem malo opazoval tega Highlanderja. Dost je drekal na forumu. Sem ga kar domov poslal. x:)x


kam domov? kje je tvoj pravi dom? :)

jaz bi sam sebe poslal nazaj domov, pa se ne morem :(

sem si pa že vezalke na pol zavezal... še malo pa bo :)

#327 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 28. september 2006, 13:47

Res? Kaj pa umreti? x:)x

ja

#328 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 28. september 2006, 14:07

Butl,

kje ti to delaš? A še obstajajo take firme in taki ljudje?
In ali svoje "zavedanje" poveš na glas? In kako na sodelavce preneseš vso hvalo?

x:)x


Hojla Audente
Delam v najboljši firmi /en trik: svojo firmo morš hvalt, mislt in govort lepo o njej, jo blagoslavljat in ljudi tud, mislm, sej veš a ne, energija misli pa tko...aja, to sploh ni trik/ x:Dx
A povem svoje zavedanje na glas? Ga ja. Dva sta zaradi tega že v službah z boljšo plačo, čeprav ne vem pa, če tud v boljših službah. Včasih ni dnar vse, tud v službi ne, a vsak izbira sam zase a ne.
xsrcx

js sm pa mislu da si butl. sej veš. tko se predstavlaš. že veš zakwa x;)x
hecam se noooo
sam res, kašne uzdevke mate. svašta. jes sm pa janko


Hojla Janko

Sej sm jst tud mislu, no, še mislm, pa še všeč mi je.
x:Dx

hehe.... :) bhakta je res lepo bit,.... oz. je to najlepše. jaz bom tudi enkrat,.... vsaj želim si tako.

drugače se pa strinjam s tabo da si bhakta in to je dobra ugotovitev :) saj drugega kot bhakta sploh ne moreš bit :)

x:Dx x^x

butl xsrcx
Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#329 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 28. september 2006, 14:26

Res? Kaj pa umreti? x:)x



x^x Niti pod točko razno.

Resnice so hitro pokvarljivo blago. x;)x
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#330 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 28. september 2006, 14:36

Resnice so hitro pokvarljivo blago. x;)x

prej bi rekel....spremenljivo blago.....v naši iluziji x:)x

#331 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 28. september 2006, 14:37

prej bi rekel....spremenljivo blago.....v naši iluziji x:)x



lepo izraženo...in zato bi umirali :wOOt: :blackeye:
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#332 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 28. september 2006, 14:45

lepo izraženo...in zato bi umirali :wOOt: :blackeye:

umret se splača...ko se rešimo "resnic" iluzije x:)x

#333 anarhist

anarhist
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 571

Objavljeno: 28. september 2006, 14:58

lepo izraženo...in zato bi umirali :wOOt: :blackeye:


Malo premisli o samem dogodku smrti. Saj ni tako hudo.
Če ma kdo denarja odveč vzamem.

#334 Antoninus

Antoninus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 207

Objavljeno: 28. september 2006, 16:41

Mislm, Antoninus, eee, ja hvala no, sej ne bi blo treba. Pa res človek vsak dan kej novega zve. Evo, do dons nisem vedu, da sem bhakta al bhakti. xsmx

butl x^x
xsrcx

:palec: x:)x

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.


#335 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 28. september 2006, 18:32

morda je neobičajno, ampak se mi zdi najbolj smiselno. tako se izražajo tudi Vede, katere poizkušam po svojih najboljših močeh tudi slediti. čakre so seveda zelo fina materija, ampak so še vedno materija..... morda je res neobičajno. saj vem, v današnjem času se tej novodobni jogiji tako izražajo.... ampak saj ne morejo drugače delovat. zato ker se jim čakre zdijo tako mistične, zato jih jemljejo kot duhovno orodje.

Sploh ne gre za to, kaj govorijo novodobni jogiji in ali se zdi neka stvar njim mistična, ali ne. Gre za to, da je edino smiselno uporabljati izraze, ki imajo neke definicije, v skladu z njihovimi definicijami. In če je po definiciji npr. za materijo značilno, da ima maso in energijo, vse tisto, kar tema kriterijema ne ustreza, ne more biti materija. To pa je seveda le en primer.

jaz recimo ne smem dajat svojih komentarjev, zato ker nimam take realizacije. razlagam jih tako, kot sem slišal od svojega Guruja oz. od drugih Gurujev, ki mi pomagajo pri moji spiritualni praksi.

Tisti, ki ti je to prepovedal, je storil zločin proti tvoji individualnosti in namenu življenja, oz. univerzuma. Zame je to svinjarija, ki stoji ob boku:
- vsijevanju doktrin
- zatiranju in smešenju drugačnih pogledov
- omejevanju svobode razmišljanja
- poveličevanju nasilja

itd.


samorealizirana oseba je zame tista, ki je dosegela popolnost skozi spiritualno prakso. ta oseba mora biti tako popolnoma zavestna Boga in ti mora znat odgovorit na vsa tvoja vprašanja z verodostojnimi odgovori. teh oseb je zelo malo, jaz jih poznam samo nekaj. ena od njih je moj Guru v Indiji. značilnost teh oseb je popolna toleranca do vseh živih bitji. kjub temu, da so dosegle popolnost, so to najbolj ponižne osebe. ..... uffff..... če pišem in razmišljam o njih mi postane težko,.... nisem sposoben kaj dosti napisat o njih. lahko rečem samo še to, da se ti v njihovi bljižini začne topiti srce in da te njihova bljižina zelo spremeni. enostavno ne moreš več živeti tako kot si prej, zato ker si enostavno to več ne želiš. je pa seveda še nekaj drugih značilnosti, tako da se ne moreš zmotit.


Na koncu pri vsej duhovnosti in učiteljih resnično šteje le eno - vsako duhovno učenje je smiselno le, če prinese pozitivne premike v tvoj lajf. Če ti to, da hodiš v Indijo poslušat svojega guruja pomaga, da živiš bolj polno, srečno življenje in se nasploh boljše znajdeš v vsakdanu, ki je popolnoma drugačen od tistega, ki ga živijo oni - ql.

lalala

http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#336 ZVEZANI

ZVEZANI
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 179

Objavljeno: 28. september 2006, 19:26

:eek: a so to informacije iz prve roke x:o)x

****

smrt je subjektivna ....niti dva nimata enake x^x nimam kaj premisliti...

nič xcivx mlahavo telo x^x modrina x^x negibnost


pr nagasakiju in hirošimi pa res niso meli kaj dosti raznolikih

#337 Janardan

Janardan
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 237

Objavljeno: 28. september 2006, 20:18

zdaj me nekaj časa ne bo, najbrž je to moj zadnji prispevek za nekaj časa.


Sploh ne gre za to, kaj govorijo novodobni jogiji in ali se zdi neka stvar njim mistična, ali ne. Gre za to, da je edino smiselno uporabljati izraze, ki imajo neke definicije, v skladu z njihovimi definicijami. In če je po definiciji npr. za materijo značilno, da ima maso in energijo, vse tisto, kar tema kriterijema ne ustreza, ne more biti materija. To pa je seveda le en primer.



vse to kar sem opisal ima maso in energijo, saj je iz materije. če pa tega moderna znanost ne more stehtat pa ni moj problem.... :)

Tisti, ki ti je to prepovedal, je storil zločin proti tvoji individualnosti in namenu življenja, oz. univerzuma. Zame je to svinjarija, ki stoji ob boku:
- vsijevanju doktrin
- zatiranju in smešenju drugačnih pogledov
- omejevanju svobode razmišljanja
- poveličevanju nasilja

itd.



noben mi ni direktno prepovedal, to je moja svobodna odločitev. zakaj? zato ker ne želim zavajat ljudi s svojimi špekulacijami. govorim jim samo to kar sem prebral oz. slišal od samorealiziranih oseb. zakaj bi medel ljudi, če pa je cel svet že itak preveč zmeden. ko bom pa imel svoje realizacije, bom pa morda pisal oz. govoril iz njih.... je pa vprašanje, če bom kdaj povedal, da so to moje realizacije. ne želim biti pomemben oz. dalati na svoji samopomembnosti. želim samo pomagati ostalim po svojih najboljših močeh. zakaj? zato ker imam iste želje za sebe.... pomagat na čim bolj neusiljen način, tako da čim manj posegam v človekovo svobodo.

tvoj pogled na Boga je z vso pravico drugačen od mojega, to je tvoja svobodna izbira. :) recimo moj pogled na Boga se je časovno spreminjal in tudi drugače ne more bit, zato ker so to same špekulacije. zdaj sem pač pristopil po drugačni poti.... in ta pot je dosti boljša od špekuliranja. vsaj v mojem primeru je to tako :)


Na koncu pri vsej duhovnosti in učiteljih resnično šteje le eno - vsako duhovno učenje je smiselno le, če prinese pozitivne premike v tvoj lajf. Če ti to, da hodiš v Indijo poslušat svojega guruja pomaga, da živiš bolj polno, srečno življenje in se nasploh boljše znajdeš v vsakdanu, ki je popolnoma drugačen od tistega, ki ga živijo oni - ql.



:) jap tudi to je res.... bi pa malo dopolnil (po svoje). pozitivne premike v duhovnem življenju in ne v vsakdanjem življenju. vsakdanje življenje se ne trudim več živeti, zato ker sem to počel že cel svoj life. je pa tudi res, da ko daš povdarek na duhovno življenje, se ti tudi drugače življenje obrne na bolje.

namen poslušanja svojega Guruja ni tako izboljševati vsakdanji life, ampak izboljševanje duhovne prakse. Učitelj mi podaja transcedentalno znanje, zato da bom lahko enkrat dosegel popolnost. pot do tja je pa zelo dolga in postopna..... no, odvisno kako si padel, jaz sem recimo najbolj padel od vseh.

--------------

to je to :)

lep pozdrav vsem,

Janardan das

#338 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 28. september 2006, 21:33

vse to kar sem opisal ima maso in energijo, saj je iz materije. če pa tega moderna znanost ne more stehtat pa ni moj problem.... :)

Teoretično maš celo prav (m=E/c2). V praksi govoriti o masi čaker, astralnega sveta ..., pa ne gre skozi, oz. gre skozi za izbrance, ki čakre, astralni svet in podobne zadeve vidijo (pod pogojem, da rečemo, da je masa značilniost snovi, snov pa ne le tisto, kar lahko stehtamo, temveč tudi tisto, kar lahko vidimo ali otipamo). V običajni terminologiji zato čakram ne bomo rekli materija. Pa pustiva to. Ni razloga, da balinava s tem.

noben mi ni direktno prepovedal, to je moja svobodna odločitev. zakaj? zato ker ne želim zavajat ljudi s svojimi špekulacijami. govorim jim samo to kar sem prebral oz. slišal od samorealiziranih oseb. zakaj bi medel ljudi, če pa je cel svet že itak preveč zmeden. ko bom pa imel svoje realizacije, bom pa morda pisal oz. govoril iz njih.... je pa vprašanje, če bom kdaj povedal, da so to moje realizacije. ne želim biti pomemben oz. dalati na svoji samopomembnosti. želim samo pomagati ostalim po svojih najboljših močeh. zakaj? zato ker imam iste želje za sebe.... pomagat na čim bolj neusiljen način, tako da čim manj posegam v človekovo svobodo.

A, jebi ga. Prej si napisal, da ne smeš!
Kako pa boš prišel do "svojih realizacij", če se boš - na nek način - oropal izkušenj?
Poglej - Verjetno se strinjaš, da znanja tvojega učitelja naenkrat ne moreš absorbirati. Koliko si ga v resnici absorbiral, najlažje preveriš pri izmenjavah mnenj in izpostavljanju svojih stališč v vsakdanjem lajfu (ki so rezultat naučenega in izkušenj). Če znanja, ki se ga učiš ne preverjaš, je po mojem približno tako, kot če bi se hotel naučiti nogometa zgolj iz prebiranja knjig o nogometu.




:) jap tudi to je res.... bi pa malo dopolnil (po svoje). pozitivne premike v duhovnem življenju in ne v vsakdanjem življenju. vsakdanje življenje se ne trudim več živeti, zato ker sem to počel že cel svoj life. je pa tudi res, da ko daš povdarek na duhovno življenje, se ti tudi drugače življenje obrne na bolje.

namen poslušanja svojega Guruja ni tako izboljševati vsakdanji life, ampak izboljševanje duhovne prakse. Učitelj mi podaja transcedentalno znanje, zato da bom lahko enkrat dosegel popolnost. pot do tja je pa zelo dolga in postopna..... no, odvisno kako si padel, jaz sem recimo najbolj padel od vseh.

Tole stališče pa ni pretirano zdravo. Ločevanje vsakdanjega in duhovnega življenja pravzaprav ni mogoče, saj oba nenehno potekata in se prepletata, zato je pomembna kvaliteta življenja na vseh ravneh. Sicer bi bilo približno tako, kot če bi na podrtijo šel postavljat reprezentančno streho.
--------------

to je to :)

lep pozdrav vsem,

Janardan das


http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#339 ZVEZANI

ZVEZANI
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 179

Objavljeno: 28. september 2006, 21:46

nosonja tvoje bukve v gorici ni.
daj nared prezentacijo n bevkovem,,

#340 Janardan

Janardan
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 237

Objavljeno: 28. september 2006, 22:16

no potem pa naj bo to zadnji prispevek :)

A, jebi ga. Prej si napisal, da ne smeš!
Kako pa boš prišel do "svojih realizacij", če se boš - na nek način - oropal izkušenj?
Poglej - Verjetno se strinjaš, da znanja tvojega učitelja naenkrat ne moreš absorbirati. Koliko si ga v resnici absorbiral, najlažje preveriš pri izmenjavah mnenj in izpostavljanju svojih stališč v vsakdanjem lajfu (ki so rezultat naučenega in izkušenj). Če znanja, ki se ga učiš ne preverjaš, je po mojem približno tako, kot če bi se hotel naučiti nogometa zgolj iz prebiranja knjig o nogometu.



ja saj ne smem :) saj si lahko sam kaj prepovem ali si ne smem? :)

:) veš, midva se težko pogovarjava, zato ker razmišljava malo drugače drug od drugega.

jaz gledam na Boga drugače kot ti. en primer ti bom dal.

ti recimo poznaš eno osebo A in potem spoznaš še eno osebo B. zdaj osebo B zanima o osebi A. in ker ti osebo A poznaš, lahko govoriš osebi B iz lastnih izkušenj. če se družiš veliko z osebo A, potem lahko osebi B govoriš zelo veliko o osebi A. zdaj predpostavljava, da je oseba A v vseh očeh vseh oseb enaka. in ker ti veš, kje se oseba A nahaja, lahko osebi B začneš govort, kako naj do osebe A sploh pride.

a si ti potem oropal izkušenj osebo B? v bistvu jo nisi.... če bo oseba B sledila tvoja navodila, bo v končno fazi prišla do osebe A. in ko se bo spoznala z osebo A bo dobila tudi svojo realizacijo v osebo A. ampak ker je ta oseba A v vseh očeh vseh oseb enaka, potem bo oseba B lahko ugotovila, da si zelo dobro opisal osebo A in da jo moraš resnično poznati.

drugače se pa strinjam s tabo. definitivno lahko preverjaš svoje realizacije pri pogovorih z ostalimi ljudmi, ki jih na poti srečaš. če ti gredo na živce in jih začneš prezirat zaradi njihovih pomanjkljivosti, potem se od Učitelja še nisi nič naučil. toleranca je velik pokazatelj duhovnega napredka. to sem ti dal za primer moje poti.... drugače ti pa teorija res kaj dosti ne pomaga, če jo ne spraviš v prakso.....

lahko si ti prebral vse knjige o plavanju, ampak če boš padel v morje, to ne pomeni, da znaš zdaj avtomatično plavat. po prebrani teoriji je potrebna tudi praksa. to pomeni, teorijo sprobat v praksi. na začetku je težko, ampak postopoma se da....

:)

Tole stališče pa ni pretirano zdravo. Ločevanje vsakdanjega in duhovnega življenja pravzaprav ni mogoče, saj oba nenehno potekata in se prepletata, zato je pomembna kvaliteta življenja na vseh ravneh. Sicer bi bilo približno tako, kot če bi na podrtijo šel postavljat reprezentančno streho.



:)

saj v bistvu zares ni ločeno, ..... gre se zato, da je duhoven način življenja prevladal nad vsakdanjim življenjem. ko izvajaš duhovno prakso 24 ur na dan in 365 dni v letu.... potem si na zelo dobri poti do popolnosti. ampak to ne pomeni, da zdaj zanemarjaš katerokoli svojo obveznost oz. potrebo..... moraš spat, jest, hodit v službo in izvrševat družinska in hišna opravila. odvisno iz kakšne zavesti se lotiš vsega tega....


mogoče sem se prej malo čudno izrazil.....

dobro, to je zdaj to......



se še kaj vidimo :)

LP,

Jd

#341 tonCheck

tonCheck
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 7

Objavljeno: 28. september 2006, 22:52

Nazaj k Učitelju.

Človek je popoln, vendar je to stanje popolnosti trenutno speče. Je v procesu prebuja(e)nja. Žival ne ve, kje se bo nahajala čez eno uro. Žal tudi človek ne ve, kaj bo počel čez eno uro, v bistvu ne ve, kaj se bo zgodilo čez 2 sekundi. Ne spomni se kaj se je z njim dogajalo ko je spal (pol nezavedno stanje), seveda ne ve nič o prejšnjih življenjih...

Že Gurdjieff, (pa tudi Kabir in tudi drugi) je trdil, da če bi se človek zavedal v kakem stanju sedaj živi, bi iskal izhod iz te ječe. Zakaj ječe? Ker trenutno (poudarjam trenutno) funkcionira pod vplivom čutil (devetih lukenj v telesu!), le te delujejo na um, ki v tem uživa. Pogeljmo banalno situacijo: ko si sit, pa vidiš še kaj sladkeg, si še vedno želiš da bi to pojedel – žival je tu na boljšem, ne obstja divja žival, ki bi bila debela. (ha!). Torej smo sužnji čutil. Naslednja stopnja človeka je da ima zavest, da deluje na nivoju uma. Seveda je to mnogo finejše in višje (od živali). Toda: z umom (čustva, razum, intelekt) pridemo le do delnega znanja, vemo pa kako nevarno je le delno znanje. Zakaj je le delno? To si lahko vsak sam odgovori.

Iz svetega pisma: »v človeškem telesu je tempelj Božji«, torej Bog ni nekdo zunaj oziroma ločeno od stvari in živih bitij. Duša je iste narave-vsebine kot Bog, je večna, je tempelj Božji. Jaz sem to, kar je večno – to je duša, vse ostalo je prah. Vendar je to gledanje iz najvišjega hriba, trenutno sem pa tudi telo, um, želje... kar ni nič narobe. Po domače rečeno: saj je vse ustvaril Bog, torej je vse Božje, vse ima svoj namen in prav (tudi materializem, negativnost, um, želje, telo...). Toda: samo trenutno, mogoče 70 let. Ali pa nekaj deset življenj. Dokler se ne vrnemo Domov, o kod smo prišli. (um je (beri: bo) naš prijatelj in ne gospodar, prav tako vsi ljudje, vse kar obstaja, vse je (bo) Ljubezen (saj res: z besedami se ne da zapopasti Boga, Ljubezi, Miru, Tišine, Neizrekljivosti – velja samo izkušnja!))

Zapreti je le potrebno 9 lukenj in deseta se ti bodo odprla (deseta vrata) – tako pravi meddrugim Rumi (ne samo on), tako pravi meddrugim Jezus (če bo tvoje oko čisto, boš videl Božje kraljestvo). Prebuditi moramo dušo. Zato pa ni potreben asketizem oziroma pobeg iz tega sveta.

Tu pa nastopi Učitelj!

#342 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 28. september 2006, 23:59

nosonja tvoje bukve v gorici ni.
daj nared prezentacijo n bevkovem,,


V Knjižnem diskontu Založbe Karantanija majo zihr štiri naslove:
- Holistična radiestezija
- Dih zvezd
-Mala enciklopedija zdravilnih kamnov
- Bioenergoterapija

Morali bi jih imeti tudi v Grafiki Soča - če jih nimajo, moj distributer šepa.

lalala


Prebuditi moramo dušo. Zato pa ni potreben asketizem oziroma pobeg iz tega sveta.

:palec: :palec: :palec:

Tu pa nastopi Učitelj!

:xx!: :xx!: :xx!:


lalala x^x
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#343 ZVEZANI

ZVEZANI
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 179

Objavljeno: 29. september 2006, 00:46

LALALA.
BOM MAU POLALAJAL IN TI POVEDU,,,
ČE NE NAJDEM TE SESUJEM K MERJASCA D BOŠ VEČNOST PROSU ZA USMILJENJE x:Dx

#344 ZVEZANI

ZVEZANI
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 179

Objavljeno: 29. september 2006, 00:55

http://www.om-ezoter...d=9789612386306

a s to ti?
http://www.om-ezoter...a.asp?Avtor=617


V Knjižnem diskontu Založbe Karantanija majo zihr štiri naslove:
- Holistična radiestezija
- Dih zvezd
-Mala enciklopedija zdravilnih kamnov
- Bioenergoterapija

Morali bi jih imeti tudi v Grafiki Soča - če jih nimajo, moj distributer šepa.

lalala
lalala x^x


draga knjiga za danost vsesplošne dobrobiti človeštva,,



meeeeneeeebrigaaaaaknigaaaaa,kle poveš vse,,,

sem se malo pokesal pa neki zbrisou,,, :(

#345 Matjaž Bogdan

Matjaž Bogdan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 742

Objavljeno: 29. september 2006, 05:43

]Na koncu pri vsej duhovnosti in učiteljih resnično šteje le eno - vsako duhovno učenje je smiselno le, če prinese pozitivne premike v tvoj lajf. Če ti to, da hodiš v Indijo poslušat svojega guruja pomaga, da živiš bolj polno, srečno življenje in se nasploh boljše znajdeš v vsakdanu, ki je popolnoma drugačen od tistega, ki ga živijo oni - ql.

lalala[/color]


To je to-moje mišljenje -tle naj ne bi šlo le za duhovno življenje, temveč življenje nasploh- ker tako in tako je zadeva taka, da smo/ trenutno/ ujeti v eno samo življenje , v katerem funkcioniramo na večih nivojih. Pa mislim, da negativne izkušnje prav tako pridejo še kako prav, saj če zadeve obračaš v pravo smer , je pri samorazvoju osebnosti vse dobro- le pravo stvar moraš vzeti zase. Tudi razni učitelji, katerih nauki se ti ne zdijo v redu, so cool -le da stvar razložijo, da lehko premesiš in selekcioniraš privzeto.Jaz osebno se rad s kom sporečem,/ne glih vedno/ ker na koncu bom skoraj vedno iz takšne izkušnje odnesel nekaj pozitivnega zase...včasih je vredno truda in živcev...ni vse drek, kar se ne sveti-tukaj pa sedaj...lahko da je le košček mozaika , ki bo morda kdaj zapolnjeval človeka kot človeka.
xegox :palec:
Moja spletna stran
http://www.teate-reiki.com/


Moji knjigi

Svetloba, ljubezen in mir v srcu in duši- vsem

#346 Piko

Piko
  • D član
  • Št. objav: 2 943

Objavljeno: 29. september 2006, 10:41

:palec:

:palec:

:palec:

:palec:

(številka posta v povezavi je izbrana naključno!)
Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.

#347 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 29. september 2006, 12:03

http://www.om-ezoter...d=9789612386306

a s to ti?

Sem.

http://www.om-ezoter...a.asp?Avtor=617

aaa? daš popust če si?

Valjda.

matr draga knjiga za božjo danost vsesplošne dobrobiti človeštva,,

Drago - poceni; to je vedno relativno. Verjetno ne veš, koliko v povprečju zadržijo trgovine.



Tudi razni učitelji, katerih nauki se ti ne zdijo v redu, so cool -le da stvar razložijo, da lehko premesiš in selekcioniraš privzeto.Jaz osebno se rad s kom sporečem,/ne glih vedno/ ker na koncu bom skoraj vedno iz takšne izkušnje odnesel nekaj pozitivnega zase...včasih je vredno truda in živcev...ni vse drek, kar se ne sveti-tukaj pa sedaj...lahko da je le košček mozaika , ki bo morda kdaj zapolnjeval človeka kot človeka.
xegox :palec:


Točno tako. A le v tej meri. Sem absolutno proti slepemu, nekritičnemu sledenju kogarkoli.
lalala
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#348 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 29. september 2006, 12:06

Dobr peljete temo x^x v bistvu je ful zanimiva ratala, zlo kul, prav fajn vas je brat (ponavad se mi ne da glih kaj blazno solatk brat). xDDx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#349 ZVEZANI

ZVEZANI
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 179

Objavljeno: 29. september 2006, 12:10

sm te prenalahko jemal,,,,

večinoma vse jemljem prenalahko,,,

zanimiv občutek,,,

sedaj :o|o:

#350 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 29. september 2006, 12:11

preveč je užival v dobrih stvareh življenja in zadovoljstvu čutov, da bi ustrezal njihovim predstavam o svetem možu.

***

Ko Bog ustvari učitelja, ne izniči človeka v njem.


vir.: Anthony De MELLO

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0