Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Zakon privlačnosti - The Secret of Attraction


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* - - - - 1 x ocenjeno
389 komentarjev na to temo

#351 Gost_Lotus'_*

Gost_Lotus'_*
  • Gost

Objavljeno: 12. junij 2008, 10:23

Kipenje nepremagljivosti




:2src:

#352 h3x0r

h3x0r
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 145

Objavljeno: 12. junij 2008, 16:06

V redu je.

#353 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 14. junij 2008, 21:43

Kipenje nepremagljivosti




:2src:

xrolleyesx

Kipenje prepričevanja.
Possible—but highly unlikely.

#354 crusnik

crusnik
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 26

Objavljeno: 29. januar 2009, 12:39

dober dan

zanima me če kdo tu že obvlada ta zakon privlačnosti. sicer sem prebral knjigo 'the srecret' večkrat, ampak zadeve nikakor nevem spravit v pogon. prej me je hecalo da sem bil rahlo skeptičen. ker je film in knjiga napisana v tem ameriškem slogu, kao uh success pa to pa tisto. in nekak ne palim glih na to. ampak vem za knjigo slovenskega avtoj, se mi zdi da je naslov kar 'zakon privlačnosti' ampak še nisem prišel do nje. sem pa že od večih ljudi slišal da jim je uspelo. možno da meni podzavestno uspeva ostat relativno zdrav in vedno znova preživet različne situacije, ampak to potem verjetno moja podzavest pomaga. ampak pak ne vedno... rad bi pa slišal kak to tisti ki že obvladajo, delajo. hočem to delat zavestno.

vem da si moreš ful želet in verjet v to. ampak taka navodila so premalo da bi jih popolnoma razumel.
a mi lahko zadevo kdo malo po svoje razloži?
:)

ka verjet nekaj, ko te stalno lovijo skrbi da nebo tak?
kako slabe misli ustavit?

#355 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 29. januar 2009, 12:51

ka verjet nekaj, ko te stalno lovijo skrbi da nebo tak?
kako slabe misli ustavit?


Poskus ugotovit, zakaj te stalno skrbi, da ne bo tko. Od kod te slabe misli?

xsrcx
Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#356 Uriella

Uriella
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 298

Objavljeno: 29. januar 2009, 12:55

Poskus ugotovit, zakaj te stalno skrbi, da ne bo tko. Od kod te slabe misli?

xsrcx


Poskusi z meditacijo po čakrah.

Al pa še eno hecno: predstavljaj si, da je vsaka slaba misel ujeta v milni mehurček. Potem pa v mislih drugega za drugim pokaj z iglo ali prstom, dokler se vse ne razblini. x:)x

Gonna rise up
Burning back holes in dark memories
Gonna rise up
Turning mistakes into gold

Per aspera ad astra

#357 Sensei.

Sensei.
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 138

Objavljeno: 29. januar 2009, 12:57

O tem se je na forumu že govorilo in sicer:
link

Pogledal sem že film The Secret in žal nism bil najbolj navdušen nad njim, tako kot tebi, se mi je zdel tipično ameriško skomercializiran. Me je pa spodbudil, da sem iskal naprej in sem našel: knjigo Zakon privlačnosti od Esther in Jerry-a Hicksa, fajn knjiga :palec: ter Učbenik življenja od Martina Kojca, ravno tako zelo zanimivo in poučno branje :palec:

upam, da sem ti s tem kaj pomagal x:)x

To temo je popravil/a sᴇᴎsᴇί●: 29. januar 2009, 12:58


#358 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 29. januar 2009, 13:12

dober dan

zanima me če kdo tu že obvlada ta zakon privlačnosti. sicer sem prebral knjigo 'the srecret' večkrat, ampak zadeve nikakor nevem spravit v pogon. prej me je hecalo da sem bil rahlo skeptičen. ker je film in knjiga napisana v tem ameriškem slogu, kao uh success pa to pa tisto. in nekak ne palim glih na to. ampak vem za knjigo slovenskega avtoj, se mi zdi da je naslov kar 'zakon privlačnosti' ampak še nisem prišel do nje. sem pa že od večih ljudi slišal da jim je uspelo. možno da meni podzavestno uspeva ostat relativno zdrav in vedno znova preživet različne situacije, ampak to potem verjetno moja podzavest pomaga. ampak pak ne vedno... rad bi pa slišal kak to tisti ki že obvladajo, delajo. hočem to delat zavestno.

vem da si moreš ful želet in verjet v to. ampak taka navodila so premalo da bi jih popolnoma razumel.
a mi lahko zadevo kdo malo po svoje razloži?
:)

ka verjet nekaj, ko te stalno lovijo skrbi da nebo tak?
kako slabe misli ustavit?


Dober dan.

Prepoznati svojo naravo in svojo pozicijo v svetu... v kolikor to seveda gre;
to obenem pomeni začetek sodelovanja s tem, kar ti imenuješ podzavest.
Lahko bi temu rekel tudi volja.

Tako odpade marsikaj, kot npr. površne želje in poistovečanja z raznoraznimi podobami o sebi,
ki so bolj kratkotrajne in nezanesljive.
Ker te želje dejansko niso v tvoji nameri, čeprav se morda tako zdi, jih tudi ne boš uresničeval s polno paro,
temveč bo v "ozadju" vedno neka negotovost (kot si že omenil).

V tem smislu bi jaz rekel, da niti ne gre za to, da si pozitiven, temveč za to, da prepoznaš lažno pozitivnost.
Pozitiven v najbolj preprostem pomenu besede že tako ali tako si,
saj je narava bitja gibanje in stremenje, najsi v večji ali manjši meri (četudi le stremenje po dihanju).

Nekateri so pač narejeni za to, da imajo veliko hišo, družino, dva psa (enega majhnega -pudla in enega velikega -dogo),
dva bazena za plavanje in delfine v tretjem, kariero in slavo,
drugi pa zato, da poležujejo nekje v senci stranske ulice s flašo vina v roki.

Vse to pa je vpeto v namero obstoja samega.

Bolj jasno ?

#359 Sensei.

Sensei.
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 138

Objavljeno: 29. januar 2009, 13:22

Nekateri so pač narejeni za to, da imajo veliko hišo, družino, dva psa (enega majhnega -pudla in enega velikega -dogo),
dva bazena za plavanje in delfine v tretjem, kariero in slavo,
drugi pa zato, da poležujejo nekje v senci stranske ulice s flašo vina v roki.


praviš, da so nekateri dejansko narejeni zato, da poležujejo nekje v senci stranske ulice s flašo vina v roki? Moje vprašanje je, zakaj?

Sam sem mnenja, da se človek rodi s pravico, da je srečen in da ima vse možnosti, da to doseže.

x:)x

edino, če je ležanje s flašo vina njegova absolutna sreča x:o)x

#360 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 29. januar 2009, 13:53

edino, če je ležanje s flašo vina njegova absolutna sreča


Tako je. Sreča je zunanjemu opazovalcu marsikdaj skrita...
ne manifestira se vedno kot razpotegnjen nasmeh, ki kaže do beline spolirano zobovje.
Prav zato moj ekstremen primer. Ok ?

#361 tigrota

tigrota
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 575

Objavljeno: 29. januar 2009, 16:10

Je na tebi, najprej moraš v to verjet in potem se ti bo zgodilo!
Najprej začni pri sebi in potem bo tudi drugo funkcioniralo, je težko ne gre kar čez noč, a bo videl boš, da bo, samo verjet moraš v to!
Ne pa čakat, da se bo samo od sebe pokazalo!
Na takem principu so tudi angeli!
No če boš malo po literaturi posegel in prelistal se ti bo kaj odprlo, če boš v to verjel!
Se ve!
lp od tigrote :mezik: xDDx xDDx
Ne moremo narediti Velikih stvari - le drobne stvari z veliko ljubezni.

Mati TEREZIJA

#362 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 29. januar 2009, 18:29

alef al kdo je dobr prijavu... d'skret x:Dx

jaz sem pa mnenja, da bla, bla, bla x:Dx ma kaki pravica do sreče. vsak ima pravico do litrce. to je edini prebavljivi imperativ. resnica ni enoznačna. razkorak med kao srečo in bedo ima premer mišjega k***a. vprašanje je, zakaj smo tu in zdaj... ne pa kako do sreče. ta je fikcija. x;)x

xrainbowx
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#363 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 29. januar 2009, 20:00

O tem se je na forumu že govorilo in sicer:
link
...

upam, da sem ti s tem kaj pomagal x:)x

kok si ti "Pismenka" uslužen :palec:
Dobrodošel na LNF x;)x
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#364 kapica

kapica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 019

Objavljeno: 29. januar 2009, 20:26

resnica ni enoznačna.

tocn tk! resnica je, da je voda mokra... x:Dx
ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

#365 Sensei.

Sensei.
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 138

Objavljeno: 30. januar 2009, 00:14

kok si ti "Pismenka" uslužen :palec:
Dobrodošel na LNF x;)x


evo, popravljen nick, tko da boste vsi vidl, da sm sensei x:px

#366 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 30. januar 2009, 07:10

evo, popravljen nick, tko da boste vsi vidl, da sm sensei x:px

zlo lepo od tebe.....zdej pa nis več kvadraten..... xDDx :palec: .......
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#367 unis

unis
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 728

Objavljeno: 30. januar 2009, 13:12

hja, zakon privlačnosti.
mulo k se rodi pa je že slep.Miran rudan in uničena kariera, colin mcrae in helikopter, skupinsko in zavestno mučenje več kot 1500 potnikov na nepotopljivem Titaniku, grozno u pizdi tazaden cede od Metallice, recesija na globalni ravni, moj avto, ki kar kliče ptiče, da mi poserjejo pol avta, dlaka u juhi, manjkajoči zadnji košček sestavljanke, zamudnina v knjižnici, prazen tank bencina, nonstop klicarjenje prešernove družbe na domač telefon, prazna baterija od telefona, pokvarjen dvd predvajalnik, driska, zamudit vlak z Maribora, nedelujoč router in brezvezne knjige na mojem računalniku.

Nevem, mi da mislt, d ne gre glih tko to skup, še posebej, če gledaš vedeževalce, ki enim napovejo srečo al pa nesrečo.
protestno masturbira na marsino sliko.

#368 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 30. januar 2009, 13:14

pozabu si še povedat, da ti ga punca noče pofafat x:Dx x:Dx x;)x
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#369 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 30. januar 2009, 13:29

Ne rab dodatnega vnosa B12, ... peroralno (skozi usta).

#370 unis

unis
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 728

Objavljeno: 30. januar 2009, 16:09

pozabu si še povedat, da ti ga punca noče pofafat x:Dx x:Dx x;)x


tu je zakon odbojnosti

maš pa prow ja,
protestno masturbira na marsino sliko.

#371 daisy

daisy
  • D član
  • Št. objav: 889

Objavljeno: 3. februar 2009, 23:19

Nisem prebrala vseh komentarjen za nazaj tule...
Bi pa pokomentirala film in knjigo The Secret... Meni je bilo vse skupaj total zmedeno, tipično ameriško nabutano noter svega in svašta. Knjige niti nisem prebrala do konca.

Potem mi je prišla pod roke knjiga Zakon privlačnosti, ki jo omenja Sensei in tam je stvar dejansko konkretno razložena in tudi vsebuje napotke kako to v praksi izvajati - z 10-15 minutno meditacijo na dan...

Ne vem, zakaj se je treba vedno odločati ali v neko stvar verjamemo ali ne. Tudi je čisto vseeno, ali so odlomki oz. srečanja z Abrahamom (Youtube, recimo) kipenje prepričevanja (kot je nekdo komentiral) ali ne ..
Ali ni enostavneje in bolj sproščeno življenje takšno življenje, da nekaj prebereš, nekaj poslušaš, pogledaš in se ne obremenjuješ s tem kaj je res in kaj ne, česa se moraš držat ali česa ne...

Velikokrat sem že napisala tule na forumu, da živim tako, da sem odprta za vse, vse spustim vase in zdi se mi, da imam v glavi cedilo, ki samodejno precedi in pusti na cedilu le tisto, kar je v nekem danem trenutku dobro in koristno zame. Nikoli ne razmišljam o tem. Še manj o tem kaj je res in kaj ne. Ne analiziram. Samo živim.. Vse prepustim intuiciji . Če neko reč potrebujem za svojo dušo, bo našla pot do mene. Sicer "pade skozi cedilo" in se ne ubadam z njo. Tokrat, Morda se drugič bom ??

Ne vem, če bom res dobila vse, kar si želilm. Vem pa, da če se sprostim tistih par minut na dan in si predstavljam vse dobro, se tudi počutim super in me kar razganja od pozitvne energije. Avtosugestija? Ja.. Ampak saj je v končni fazi tudi naša sreča le avtosugestija. Banalno, a resnično. In lepo. Krasno. Srečno..... Sploh ni važno kako in zakaj.... samo da JE x^x

Naj nam bo dan pogum, da spremenimo, kar lahko spremenimo.
Naj nam bo dana moč, da sprejmemo, kar ne moremo spremeniti.
Naj nam bo dan razum, da ločimo med enim in drugim.

#372 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 4. februar 2009, 00:07

Stanje sproščenosti/zrelaksiranosti je lahko
bolj ali manj konstantno [skozi čas].
Se ga da doseči b.p.
Vsekakor je možnih načinov več. -)

#373 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 1. julij 2011, 16:38

What's Wrong with The Secret
Possible—but highly unlikely.

#374 dayo

dayo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 234

Objavljeno: 1. julij 2011, 21:19



#375 oldie

oldie
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 14. oktober 2011, 02:50

http://www.public-re...r-mel-gill.php/

To temo je popravil/a oldie: 14. oktober 2011, 02:52





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0