Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Spraševanje mize


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
190 komentarjev na to temo

#101 Mario

Mario
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 459

Objavljeno: 27. julij 2009, 18:39

a ti to resno , a se hecaš?
Si spraševal to mizo , ki jo omenja violeta?
Sama se spomnim ene mize , bila ena oddaja..ko so tud letali okoli mize ...

xDDx
Aha na tvoji imaš pa urnik napisan.

No moja izkušnja ..z mizami je res nimam xDDx , ampak glede takih bolj spirit zadev je pa tako , da čas ful baše... :inocent:

Malo za res, malo za šalo… x:Dx

Ne niso spraševali mize, ena je klicala duše.

Kar se pa mize tiče, pa ne morejo letat okrog nje, ker to je samo kake 30-40 cm premera okrogla mizica, ki jo postaviš na navadno mizo… Tisto mizico pa sem videl. Mogoče imam kje kaj napisano o tem, bi moral iskati, če te zanima.

Ja, moj kalendar je tudi na mizi;)
Čudezi se ne dogajajo v nasprotju z naravo, temveč v nasprotju s tem, kar nam je poznano o naravi.
Komplementarno zdravljenje raka: http://www.bela-omela.si

#102 uriel

uriel
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 28. julij 2009, 09:52

sprašavanje mize je kot jez. več ljudi jo bo vprašalo isto ali podobno stvar bolj bo točen odgovor

#103 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 17. avgust 2009, 12:10

Miza rabi za dvigovanje trdo nedrsečo podlago.Dviguje se namreč z ene strani. xcivx x:Ix

Ta pogoj je v nezaprtih prostorih zlahka izpolnjen.
Possible—but highly unlikely.

#104 kin

kin
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 10

Objavljeno: 13. oktober 2009, 10:13

Zakaj pa je vse utihnilo?Violeta,zberi nas,pa poskusimo. x:o)x L.P

#105 violeta1

violeta1
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 35

Objavljeno: 21. oktober 2009, 10:44

Jutri bomo sedli k mizi z vprašanji, pa bomo videli, če nam ima spiritualni svet kaj povedati.

#106 Anqet

Anqet
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 195

Objavljeno: 21. oktober 2009, 20:10

Jaz bi tudi...

Ne jokaj za soncem, ki je zašlo; zaradi solza ne boš videl zvezd.

PARRA


#107 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 21. oktober 2009, 22:09

Jutri bomo sedli k mizi z vprašanji, pa bomo videli, če nam ima spiritualni svet kaj povedati.


nerad sitnarim, ampak...
ti, jaz in tomažslo imamo ene vrste dogovor že zelooo dolgo. upam, da nisi pozabila in da še velja.
upam, da bo za vas ju3 še prav poseben dan x:)x
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#108 violeta1

violeta1
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 35

Objavljeno: 22. oktober 2009, 15:38

Današnje srečanje je bilo uspešno. Lahko se dogovorimo za naslednji četrtek. Javite se mi.

#109 kin

kin
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 10

Objavljeno: 1. november 2009, 15:50

Jaz se ti javljam.O.K.

#110 kin

kin
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 10

Objavljeno: 19. november 2009, 17:43

Spet sva z hčerko dvigovali mizo.Odgovarjala je silovito.Imela sem občutek,da je nejevojna.Prva stvar,ki jo je napovedala se je že uresničila.Za ostalo pa bom šele videla.Včasih se zdi,kot da ne razume jezika,oziroma,zdi se mi,da smo na tako različnih frekvncah,daso na drugih razsežnostih.Se pa miza tudi razjezi,če ji večkrat postaviš isto vprašanje.Očitno ve,da ti je to že enkrat odgovorila.Pa lepo se imejmo.

#111 DON KARLOS

DON KARLOS
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 610

Objavljeno: 23. november 2009, 00:05

Spet sva z hčerko dvigovali mizo.Odgovarjala je silovito.Imela sem občutek,da je nejevojna.Prva stvar,ki jo je napovedala se je že uresničila.Za ostalo pa bom šele videla.Včasih se zdi,kot da ne razume jezika,oziroma,zdi se mi,da smo na tako različnih frekvncah,daso na drugih razsežnostih.Se pa miza tudi razjezi,če ji večkrat postaviš isto vprašanje.Očitno ve,da ti je to že enkrat odgovorila.Pa lepo se imejmo.



Pa povej kaj ti je miza povedala. Ti bom jaz kot človek od znanosti in kot član drištva indijskih racionalistov, povedal koliko je nadnaravnosti v tvoji mizi. Samo prerokuj v naprej, prerokbe za nazaj ne štejejo. Pa tudi da bo prihodnji december sneg tudi ne.

LP


#112 kin

kin
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 10

Objavljeno: 10. februar 2010, 12:39

Don Karlos,lep pozdrav.Prosim povej mi v čem je štos.Jaz samo vem,da lahko dvignem mizo,da miza odgovarja.Pove oziroma prešteje koliko si star,koliko je ura inp.Meni je povedala čez koliko let grem v penzijo in še kup podobnih stvari. xrolleyesx xsrcx x!x

#113 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 10. februar 2010, 13:16

Po moje je to tipičen astral. Bolj me zanima kdo daje odgovore. Miza je samo inštrument. A je to tvoj višji Jaz, kakšen duhec, kašno drugo astralno bitje, kakšen tvoj sorodnik,....Drugače se pa iz astrala zemeljske stvari vidijo bolj jasno in razločno. Skratka tudi problemi se vidijo iz drugega zornega kota.....Glede napovedovanja prihodnosti se pa vidi samo dogodke, ki se lahko zgodijo , če boš še naprej šla po tej potki. Če se pa že danes ali jutri odločiš drugače se bo zgodilo pa nekaj čisto drugega. x:Dx

To spraševanje ima korist, če koristi tvoji duhovni rasti, drugače je pa skoraj brez vrednosti. Na višjih nivojih se pač uporablja čisto drugačen način komunikacije. Seveda, če ima sprejemnik ustrezno razvit inštrument v telesu. Drugače se je včasih treba posluževat tudi takih stvari. xDDx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#114 Siddharta

Siddharta
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 9

Objavljeno: 12. februar 2010, 23:57

Kake fore...
Miza ti odgovori glih to kar hočeš slišat...
Tak ko Grki ko si šli u Delfe sprašvat pa jim je una ženska tam dala neke dvoumne odgovore uni so si pa po svoje razlagal...
Get a life...

#115 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 12. februar 2010, 23:59

Ne bi kdo posnel te čudežne mize?
Possible—but highly unlikely.

#116 kin

kin
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 10

Objavljeno: 20. februar 2010, 13:02

Brezo,ja res je to tako tako.Včasih miza znori in šteje tako v tri dni.Ko ji ka ne odgovarja se dvigne zelo visoko.Na vprašanje,če so prisotne energije iz onstranstva,pravi da. Da so to ti ki me poznajo.Ind....Ind.Pa vedi človek za kaj se gre.Klub temu,da ne vem kaj je in kaj ni ,mizo večkrat vprašam kaj.Napovedala je,da bo sorodnica dobila službo marca.Bomo videli.Imela bom menda 4 vnuke.Dva že imam,kdaj pa bosta še dva pa bogsivedi.LP

#117 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 20. februar 2010, 17:59

Brez veze je spraševat za prihodnost, ker ni še nič določeno in se stvari lahko vsak čas spremenijo. Bolj koristno je spraševat stvari, ki se tičejo raznih problemov v družini, razreševanje teh, izboljšanje odnosov.....in pa seveda stvari ki vplivajo na osebno in duhovno rast.

Zlasti tukaj se hitro pokaže iz katerega nivoja prihajajo informacije. Ali je astral al pa kaj višjega. Če je pa informacija koristna in pomembna zate pa lahko višja bitja tudi prevzamejo nadzor nad mizo in nižjimi bitji za določen trenutek. Lahko pa tako informacijo sporočijo na čist drugačen način- telepatsko v sanjah al pa budnem stanju....

Me pa res zanima kakšni bi bili odgovori, če bi vprašala iz katerega nivoja so informacije---astral 1,2....7. nivo, mental 1,2,3....7. nivo. In pa seveda kdo odgovarja---A je to kakšen sorodnik- pokojna mati, oče....duhovni vodnik....kar neko astralno bitje....višji Jaz.....Seveda pa znajo astralna bitja tudi lagat, zato jih moraš včasih malo prisilit oz. preizkusit s kakšnimi svetimi besedicami, da razotkrijejo svojo pravo nravo. Svete besedice nižja bitja pač ne prenašajo dobro in se hitro spokajo, medtem ko pozitivci ostanejo. x:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#118 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 20. februar 2010, 20:12

:wacko:

Ti si ena 'prava sveta besedica'


In kaj naj bi zdaj to pomenil? :eek: xDDx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#119 kin

kin
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 10

Objavljeno: 23. februar 2010, 11:44

Brezo,hvala.Povej mi še kaj več.Navedi literaturo na to temo.

#120 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 23. februar 2010, 12:51

Literaturo ti težko povem, ker je to ezoterično znanje. Seveda obstajajo knjigice ki pišejo o tem, ampak ne na tak način. V bistvu moraš nekak doživet oz. izkusit nekaj podobnega, da to iz knjigic lahko razumeš. V slovenščini pa mislim da je samo knjigica ali dve ki nekak opisujeta astral. Evo ti link Deve in ljudje, malo si poglej razpredelnico subtilnih svetovov in prebivalcev. Drugače imaš pa na koncu spodaj napisano literaturo, pa probaj kliknit članki in še malo prebrskat če še kje drugje piše kaj takega. Za razumevanje tistega moraš pa imet že malo duhovnega znanja. Je pa večina teh stvari v angleščini, ampak jaz jih nisem bral. Je prehuda terminologija zame, pa še takih angleških besed ni v vsakem slovarju. Sem samo malo prečekiral kar je kdo prevedel v naš jezik. x:Dx

C. W. Leadbeater---dve zanimivi knjigici o opisu astralnega in mentalnega sveta, v slovenščini, dobi se v knjižnici. xDDx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#121 kin

kin
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 10

Objavljeno: 24. februar 2010, 12:52

Brezo, čisto vredo sem razumela.Ko bom spet pri pri mizi,jo bom vprašala.Sedaj,ko sem to prebrala se mi sploh fajn zdi,da sem se pred dvigovanjem nekako zaščitila z Božjo svetlobo,oziroma zaščito pred zlemi silami.Hvala.Oglasi se še kajLP

Brezo še nekaj.Verjameš v PRANOJEDCE.LP

#122 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 24. februar 2010, 13:07

Brezo še nekaj.Verjameš v PRANOJEDCE.LP



Seveda obstajajo. Jih je pa full mal. Pri takih človečkih mora biti sedma čakra zelo odprta, da lahko prano pretvorijo v take energije kot jo telo potrebuje. Skratka kot jih večina nas dobi s hrano. Sahasrara oz. 7. čakra je kao transformator. x:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#123 kin

kin
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 10

Objavljeno: 18. januar 2011, 07:26

Seveda obstajajo. Jih je pa full mal. Pri takih človečkih mora biti sedma čakra zelo odprta, da lahko prano pretvorijo v take energije kot jo telo potrebuje. Skratka kot jih večina nas dobi s hrano. Sahasrara oz. 7. čakra je kao transformator. x:Dx


Brezo oglasi se kaj.

#124 moytsa

moytsa
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 799

Objavljeno: 24. januar 2011, 22:58

a ni ena taka miza nekje okoli ljubljane, mislim, da na horjulu? ki se vrti? tko sem slišala
MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!
NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.

#125 viola30

viola30
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 17

Objavljeno: 20. maj 2011, 17:13

violeta prvo praviš da ne smejo probat kaki kristjani pa duhovno prizadeti ipd. pol pa razlagaš kak nekega nadangela mihaela prosiš da te obvaruje

pa ne se z duhovi zajebavat,
enkrat so eni šli duhove "klicat" pa niso na pravga naletel pa je zgorela cela hiša
pomoje ne rabimo neke mize da nam odgovarja glih tak ko ne rabmo da nam neke jasnovidke al karkoli šlogajo ka se nam bo zgodil

nejc


ne znas locit stvari in ne razumes kaj govori violeta1.angeli in nadangeli in druga energetska bitja nimajo samo religiozni pomen,vbistvu sploh nimajo.ker tako ali drugace obstajajo in so med nami,tukaj in tako je,eni vejo da je tako drugi ne ,ker ne verjamejo.odpri srce in bos videl realnost,ne verjami le temu kar vidis,slisis in kar je otipljivo.obstaja nekaj vec kot samo beton napr.i pd.jaz nisem religiozna,verjamem pa v Stvarnika,a ne tega kot prikazuje cerkev,ker ni povedala narodu ze tisoc let nazaj resnico,ker bila takrat politika cerkev.zdaj bi drugace ziveli ce bi vedeli realnost,bi bilo boljse in lepse.nismo povezani vec z nadnaravnim...to je vse povezano.za to so kaznovali Isusa ker je vedel resnico.in sezigali ljidi pod pretvezo carovnica ker taki ljudje so vedli dosti vec ker so bili povezani z Univerzumom.P.S.mam znanko ki bila in videla to mizo,premika se...duhovi nimajo veze tukaj niti priblizno,ni ta postopek...
ne verjamem le temu kar vidim,slišim in kar je otipljivo.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0