Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Magična astrologija


  • Prijavi se, če želiš komentirati
275 komentarjev na to temo

#201 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 31. marec 2007, 11:25

O, najlepša hvala Gaia xsrcx za analizo

astrologija mi je res vedno bolj zanimiva sploh v zadnjem času, ker opažam, da se da precej stvari ozavestiti in res poglobiti v jedro problema. Morda pa res kdaj še bolj xrolleyesx .
Drugače pa alternativne metode in analitičen um, terapije, zdravljenje.... :8): zakaj mi vse to zveni nekako znano.
Res je, da sploh v zadnjem času, ko sem tudi sama šla čez določene prelomnice v svojem življenju vse bolj opažam svoj vpliv na druge ljudi, sodelavce, prijatelje, stranke, s katerimi poslovnoi sodelujem.... ukvarjam se s svetovanjem holistične kozmetike ljudem in v bom tudi opravljala šolanje za holističnega terapevta, kar se tiče nege obraza in telesa, občasno tudi izvajam nege obraza....
Včasih se mi zdi, da se na določenem kraju pojavim samo zato, da ljudem osvetlim moment bivanja tukaj in sedaj, prebujenje....
Čutim, da je v tem nekako moja pot, zmerom bolj, da sem vedno bolj obkrožena z ljudmi in da se mi moti vedno bolj odpirajo na vseh področjih.
Ljudi tudi začutim, včasih lahko tudi vzorce, preteklost dokaj hitro in ponavadi kar vem, kaj moram reči, da jim je potem lažje, tudi, če pridejo k meni samo zaradi izbire kreme za kožo.
Zdravljenje partnerskih odnosov si mislila verjetno na splošno vseh odnosov.
Imela sem res eno hudo obdobje na vseh področjih svojega življenja; služba, partnerstvo, začelo se je okoli septembra 2005 in lansko celo leto. Zdej sem super in precej boljše, čeprav se zavedam, da sem v obdobju Sade Satija....in da imam še nekaj dela verjetno.
Moja življenska naloga: ozaveščanje in transformacija skozi analizo partnerstva; ja tega se kar nekako zavedam, čeprav upam vsaj,
da sem večji del ozavestila skozi svojo osebno izkušnjo partnerstva v zadnjih parih letih in se kar precej iz tega naučila, sej ni bilo mišljeno, da bom celo življenje ozaveščala, kar se tiče moje ljubezni anede? xrolleyesx Mislim, da je počasi čas, ko sem pripravljena na ljubezen in harmonijo tudi v svojem življenju.Sicer ljubezen že čutim okrog in okrog sebe, ampak mislim še drugače tudi na drug način...
Kaj pa ključki, kateri bi i prišli prav?
Dedek po očetovi strani pa je umrl že pred mojim rojstvom.

Hvala draga Gaia xrosex



Ja, razumem. Tu gre za energijo marsa, da se izčisti. Verjetno je dedek imel neko nepredelano vsebino, morda je hotel narediti neko akcijo v življenju, pa ni šlo. Na ono stran je šel s to nepredelano vsebino in ti v svoje življenje si privlekla ravno takega partnerje, ki ti je v letu 2005 pokazal posredno na stvar, ki jo moraš ti predelati. To sklepam po progresiranem merkurju, ki je bil ravno na tvoji 17.st tehtnice, kjer je že prišek v konjunkcijo z tvojim natalnim marsom. Torej se ti je zgodilo v službi in partnerstvu natanko to, kar se je nekje dogajalo njemu. Ti nosiš ta zapis v nezavednem
Marsov vilinski ključek bi to lepo odklenil, takoj za njim pohiti z venerinim, kajti ljubezen to pomlad že vztrajno trka na vrata- Morda moraš ti narediti prvi korak? :palec:
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#202 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 31. marec 2007, 11:45

[quote name='Desire' date='20. Mar 2007, 09:44' post='819767']

[/color]
potem za mano: [color=#3366ff]Gazelca: 13.3. 1983 8.00. Jesenice
Draga GAZELCA!
Ribica, z veliko ustvarjalne moči si in tale polna luna ti bo dala nov zagon. Zgodi se ravno na tvojem marsu, 12.st. ovna. Poveži se s svojo življenjsko nalogo. Začni zapisovati notranje občutke, bogat svet imaš v nezavednem. Torej ozaveščaj iz podzavesti ali kdaj pa kdaj močno kolerično izbruhneš? Ali morda to škodi tvoji ljubezni, ki počasi prihaja v konjunkcijo z kironom, se sooča z samozdravlenjem.
Torej poglej v nezavedno, zapiši občutke, poveži z zavestjo (sonce progresirano v ovnu, še vedno v konjunkciji z natalnim marsom v ovnu, ki je osvetljen z polno luno 2.4.) in ozdravi svojo notranjo harmonijo, jo prežemi z ljubeznijo in zapiši.
Tvoja življenjska naloga se je v toku življenja transformirala. Prej si rabila čvrst in varen dom, zdaj rabiš komunikacijo, da pripelješ veliko znanje iz prejšnjega življenja na zemljo. Tio boš storila tako, da boš pisala iz notranjega miru in spoznavala ZDRAVILNE učinke besed, spregovorjenih iz ljubezni.
Pa,pa :2src:
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#203 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 31. marec 2007, 13:26

[color=#33FF33]Desire, napisala si seznam vendar si vnesla napačen roj.datum zame ... ne vem kje si ga dobila ... xrolleyesx

Evo Azeleja!
Končno, kajne? Datum 11.11.1975, ob 1h50;
Tvoja karta je zelo globoka, zato se včasih malček ustavim pri njej. Lej, si malček pred večilim duhovnim korakom naprej, a prej te čaka še ena blokadica;
Tvoja življenjska naloga je povezana z lastno vrednostjo, z transformacijo negativnih čustev, v pozitivne- Veliko nabranega je tudi s strani družinskih vzorcev, katere niti ne kažeš navzven. pač pa se ti kažejo v napetostih, skozi službo in dom. Ali pa med očetom in mamo ali pa v nekakšni povezavi denarja, ki ga sama zaslužiš in pa dediščine ali pa denarja od drugih.

Torej tvoja življenjska naloga je skozi škorpijonovo energijo, spoznavanje prehoda (smrt), odpuščanje starih energij, da se znova lahko rodi, kot ptič feniks nekaj novega. To je tvoja lastna vrednost, znaš z energijami, uči se, učenje višjih duhovnih modrosti ti daje razumevanje o nujnosti transformacije.
Torej v naslednjih dveh mesecih boš videla globino in nujnost transformacije, razumi to na duhovni način. Astrološko prihaja pr. luna v opozicijo z PLUTONOM, vladarjem škorpijona in tvoje življenjske naloge- potem se zliva v jupitra. torej naslednja dva meseca sta stopnička v tvojem duhovnem razvoju, pa kar-koli se bo dogajalo.
Se slišiva, GAIA
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#204 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 2. april 2007, 12:32

mam venero.
pa?

Ja, rabim podatke. Če pa sam znaš astrološki jezik, poglej katero osebo ti ta venera predstavlja .
Se slišiva in še odlomek iz novega članka o polni luni;

Merkur na 17° rib v času ščipa v konjunkciji z Uranom in severnim Luninim vozliščem – meditacija na prednike, misel: Prednike nosiš v sebi in lahko se sprejmeš tam, kjer te oni niso.

Poišči katerega prednika tvoja venera simbolizira.
Pa,pa, GAIA
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#205 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 2. april 2007, 18:48

Živjo Gaia,
kaj pa pravi Uran na 17 stopinj Škorpijona v 10. hiši.

Lp
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#206 Desire

Desire
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 415

Objavljeno: 3. april 2007, 20:01

Hvala, Desire!
Ljubezen in magija je. Srečni smo v zaseljku Mistični kamen Istre. Imava pa malega otroka, pa najstnico, pa dva psa, pa dve želvi,ptića, mačke, skakače in ogromno dela, da vse to preživiva z gledanjem v zvezde. Sva pa predana delu in lej, že hitim še malo odgovorit čakajočim. Aha, tale polna luna, ki prihaja že ful dogaja, saj veš, da je merkur, v konjunkciji z uranom, na 17.stopinji rib. NORO.
Prednike čutimo v nas, opazujte se zlasti tisti, ki imate kakšen planet na 17.stopinji- kaj dogaja, bom obširneje opisala v članku o polni luni.

Hvala Desire xDDx


Kolk lepo si to napisala, love&magic. :vio: Verjamem in se vidi, da se ves trud obrestuje, ker potuješ skupaj s svojimi dragimi v smeri, ki te izpolnjuje in širiš svetlobo in ljubezen že samo s tem, da si, tukaj, tam.... xwizardx xsrcx :flower: v svoji prelepi Istri, kjer si srečna, čeprav je verjetno dostikrat kar težko zanašati se na zvezde, kot edini vir blagostanja.


Ja, razumem. Tu gre za energijo marsa, da se izčisti. Verjetno je dedek imel neko nepredelano vsebino, morda je hotel narediti neko akcijo v življenju, pa ni šlo. Na ono stran je šel s to nepredelano vsebino in ti v svoje življenje si privlekla ravno takega partnerje, ki ti je v letu 2005 pokazal posredno na stvar, ki jo moraš ti predelati. To sklepam po progresiranem merkurju, ki je bil ravno na tvoji 17.st tehtnice, kjer je že prišek v konjunkcijo z tvojim natalnim marsom. Torej se ti je zgodilo v službi in partnerstvu natanko to, kar se je nekje dogajalo njemu. Ti nosiš ta zapis v nezavednem
Marsov vilinski ključek bi to lepo odklenil, takoj za njim pohiti z venerinim, kajti ljubezen to pomlad že vztrajno trka na vrata- Morda moraš ti narediti prvi korak? :palec:


O tem sem veliko premišljevala zdej ta vikend pred polno luno in o prednikih, ne vem, odkrivam amapk žal nimam veloko informacij, ker je dedek umrl mesec in pol pred mojim rojstvom. Vsekakor pa zanimivo izhodišče v mojem nezavednem zapisu.

Za ključke ti napišem kar na OS x;)x
Ljubezen pa upam, da kej potrka še x:Ix , amm.. prvi korak? Ne vem zaenkrat še ne čutim kaj otipljivega, kjer bi lahko sprožila prvi korak.
One's destination is never a place, but a new way of seeing things- Henry Miller










#207 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 3. april 2007, 21:34

Gaja še za sebe bi prosil da narediš ko boš razpoložena.

27.2.1978 kranj 6.20 zjutraj xsrcx

#208 aleSio

aleSio
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 52

Objavljeno: 15. april 2007, 10:58

Jest bi se tud v vrsto postavu če lahko :8): Nič hitet, ker se mi že tako ali tako zdi kaj bom zvedu.

17.01.1988 11.40 za minute nism čist sigurn

Indy se ti ne zdi da mava neke podobnosti v datumu xNNx xg:Dx
I know the pieces fit cause I watched them fall away

#209 Lenka:

Lenka:
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 951

Objavljeno: 15. april 2007, 11:47

Lep pozdrav Gaia,

vidim, da imaš že dolgo vrsto čakajočih, pa kljub temu bi te prosila, če lahko še zame poveš;

rojena sem 31.12.1975,
ob 13.25,
v Celju,

že vnaprej,

HVALA


evo, Gaia ponavljam prošnjo,
v prvo ni šlo, morda bo sedaj

:vio:

#210 tea6

tea6
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 38

Objavljeno: 15. april 2007, 12:06

Draga Gaia,

pridno nosim merkurjev vilinski ključek in hkrati pijem vodo, v kateri imam venerin vilinski ključek. Ko si pisala o zadnji polni luni in 17 stopinji ( sem zamudila in sem šele sedaj prebirala to pošto ) bi te vprašala glede tvojega mnenja, saj sem pravkar opazila, da imam progresirano sonce na 17 stopinjah tehtnice... Mi daš nasvet, Gaia lepo prosim...ker nekako še ni konec obdobja razčiševanja pretekle zveze in bi sama resnično že rada krenila POPOLNOMA DALJE IN NAPREJ! Kaj mi svetuješ, Gaia glede na karto , progresiranega sonca na 17. stopinjah in glede uporabe vilinskih ključkov v pravi namen zame?
Moja karta:

http://shrani.si/fil...a2aprily7v6.gif

Lepo se ti zahvaljujem za tvoj odgovor in nasvet, Tea x:)x

#211 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 16. april 2007, 09:17

Jest bi se tud v vrsto postavu če lahko :8): Nič hitet, ker se mi že tako ali tako zdi kaj bom zvedu.

17.01.1988 11.40 za minute nism čist sigurn

Indy se ti ne zdi da mava neke podobnosti v datumu xNNx xg:Dx


Kjero x:Dx .To das 10 let mlaj x:Dx x:Dx x8Dx

#212 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 24. april 2007, 09:28

Živjo Gaia,
kaj pa pravi Uran na 17 stopinj Škorpijona v 10. hiši.

Lp

Mogoče, da bi bila dober astrolog?
Pa,pa
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#213 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 24. april 2007, 10:10

Gaia,
pozdravljena,
tudi jaz sem šele danes zasledila to temo. Sem verjetno med starejšimi, ki ti pišemo tule, radovednost in želja najti še kake dodatne uvide, z leti ne umrejo. x^x
Pred kratkim sem prvič postala mama. Rojstvo hčere oz. utrujenost in hormoni so na dan privlekli ogromno enih zadev iz moje podzavesti.
Rada bi bila dobra mama temu malemu bitju. Te lahko prosim za kak komentar glede na obe karti, ko boš spet nazaj? Na kaj naj bom pozorna pri sebi do nje in pri njej do sebe?
Hvala

14.01.1970, ob 17.16h v LJ
23.09.2006, ob 14.02h v Postojni

EJ, draga SASHA3!
Sem si iztrgala trenutek, zate in za tvojo hčerko.
Zanimivo, imata izrazito skupno karmo. V bistvu se moraš ti z njo čim več pogovarjati o tujih kulturah, jo vzpodbujati preko branja pravljic o življenju ljudi širom sveta. Zdaj greš ravno, ko pride pr. luna v znamenje device čistit svoje karmične vzorce. Povezani so z težavo pri izražanju . Morda se do 14-tega leta nisi mogla svobodno izražati in ti zato tudi zdaj korenska čakra ne prizemlji dovolj energije. Torej naslednji dve leti bodi zavestna, da se moraš prizemljevat, a hkrati spreminjat način mišlenja. Izražaj se samozavestno in glasno, zaupaj si, odpiraj grleno čakro. Uči se tujih jezikov, komuniciraj s tujci, povezuj se na najrazličnejše načine. Si izjemno bitje, tvoja notranja energija čuti in plava s duhovnim tokom. Razumeš stvari, vendar karmično si ne zaupaš in to karmo lahko preideš z malo pikico. Torej čim več se pogovarjaj, jo usmerjaj h gibu, in izražanju telesa, skupaj bosta prešli karmične vzorce obnašanja, to pravi njen merkur, na 17.st tehtnice, na MC.
Torej merkur je karmični planet, pri obeh in v njeni karti je zapisano, da je ona zadnji člen v verigi nekih vzorcev prednikov.
Čaki še to pogledam...
Ja, ta karmični vzorec lahko prebereš tudi pri stricu ali teti, po očetovi strani in tvoj brat ali sestra- če jih imaš bi lahko tudi nosili podobno. Gre za pretirano resno jemanje življenja, delat je treba, da se lahko živi in podobno... A obe z malo pikico imata prikazan umetniški talent, torej razvijaj komunikacijo, poezijo, prepusti se prelepi naravi, zaplavajta v morju, govorita si pesmice in podobno.
Itak TROPIČNI VESAK kaže v letu dni, da delaš na odnosu s hčerko, pa tudi na svojem kreativnem izražanju.

LP IN HVALA tudi tebi

Draga Gaia,

pridno nosim merkurjev vilinski ključek in hkrati pijem vodo, v kateri imam venerin vilinski ključek. Ko si pisala o zadnji polni luni in 17 stopinji ( sem zamudila in sem šele sedaj prebirala to pošto ) bi te vprašala glede tvojega mnenja, saj sem pravkar opazila, da imam progresirano sonce na 17 stopinjah tehtnice... Mi daš nasvet, Gaia lepo prosim...ker nekako še ni konec obdobja razčiševanja pretekle zveze in bi sama resnično že rada krenila POPOLNOMA DALJE IN NAPREJ! Kaj mi svetuješ, Gaia glede na karto , progresiranega sonca na 17. stopinjah in glede uporabe vilinskih ključkov v pravi namen zame?
Moja karta:

http://shrani.si/fil...a2aprily7v6.gif

Lepo se ti zahvaljujem za tvoj odgovor in nasvet, Tea x:)x

TEA!
Daj mi svoje podatke pod temo TROPIČNI VESAK, tam se vidijo dogodki za celo leto.

ŽAL ne morem vsem odgovoriti, imam veliko obveznosti, lahko pa vas naučim, da gledati sami, kaj vam TROPIČNI VESAK V naslednjem letu odpira. Tam v temi T.V. mi dajte svoje podatke in bomo gledali skupaj.

Vsekakor upam, da ne bom požela preveliko negativne energije od tistih, ki jim ne morem odgovoriti, vendar na prvem mestu sem dolžna odgovarjati tistim, ki se name obrnejo osebno.

Se slišimo v temi TROPIČNI VESAK.
SICER VAS BOM TAKO, KOT JE V MOJI NAVADI OBVEŠČALA OB POLNIH LUNAH, KJE SE ODPIRAJO VRATA, SAJ VSAKA POLNA ENERGIJA KAŽE NA MOŽEN RAZVOJ . In to je tudi tisto najpomembnejše, kajne?
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#214 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 24. april 2007, 13:25

Mogoče, da bi bila dober astrolog?
Pa,pa


Želja je že...še znanje je potrebno, predvsem pa volja, ki jo pri meni hitro zmanjka.

Lp x;)x
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#215 Sasha3

Sasha3
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 392

Objavljeno: 24. april 2007, 13:32

EJ, draga SASHA3!
Sem si iztrgala trenutek, zate in za tvojo hčerko.
Zanimivo, imata izrazito skupno karmo. V bistvu se moraš ti z njo čim več pogovarjati o tujih kulturah, jo vzpodbujati preko branja pravljic o življenju ljudi širom sveta. Zdaj greš ravno, ko pride pr. luna v znamenje device čistit svoje karmične vzorce. Povezani so z težavo pri izražanju . Morda se do 14-tega leta nisi mogla svobodno izražati in ti zato tudi zdaj korenska čakra ne prizemlji dovolj energije. Torej naslednji dve leti bodi zavestna, da se moraš prizemljevat, a hkrati spreminjat način mišlenja. Izražaj se samozavestno in glasno, zaupaj si, odpiraj grleno čakro. Uči se tujih jezikov, komuniciraj s tujci, povezuj se na najrazličnejše načine. Si izjemno bitje, tvoja notranja energija čuti in plava s duhovnim tokom. Razumeš stvari, vendar karmično si ne zaupaš in to karmo lahko preideš z malo pikico. Torej čim več se pogovarjaj, jo usmerjaj h gibu, in izražanju telesa, skupaj bosta prešli karmične vzorce obnašanja, to pravi njen merkur, na 17.st tehtnice, na MC.
Torej merkur je karmični planet, pri obeh in v njeni karti je zapisano, da je ona zadnji člen v verigi nekih vzorcev prednikov.
Čaki še to pogledam...
Ja, ta karmični vzorec lahko prebereš tudi pri stricu ali teti, po očetovi strani in tvoj brat ali sestra- če jih imaš bi lahko tudi nosili podobno. Gre za pretirano resno jemanje življenja, delat je treba, da se lahko živi in podobno... A obe z malo pikico imata prikazan umetniški talent, torej razvijaj komunikacijo, poezijo, prepusti se prelepi naravi, zaplavajta v morju, govorita si pesmice in podobno.
Itak TROPIČNI VESAK kaže v letu dni, da delaš na odnosu s hčerko, pa tudi na svojem kreativnem izražanju.

LP IN HVALA tudi tebi


Gaia !!!
Hvala!!! xwizardx :hepko: xrosex xrosex
Sem ves čas hodila kukat, če si kaj odgovorila. Ti ne veš koliko veselja si mi priredila.
Torej, s tujino smo že kar povezani, saj je moj oče tujec. In imamo namen dati hčero v Waldorfsko šolo v tujino 8no, sedaj, ko smo v evropi, Italija ni več tujina :) ).
Izražanje, ja in nesamozavest, to je sigurno največja težava. Moram reči, da sem veliko delala na sebi in imam takega moža, da se lahko izrazim, tudi svoje temne plati, ki sem jih v bistvu skrivala, ker sem se bala in me je bilo sram, da sem "tako ..... kar že" negativna, jezna, gospodovalna itd.
Da imava s hčerko skupno karmo, seveda nisem vedela. Si pa zelo želim, da bi ne imela težav sama s seboj, kot sem jih imela jaz in kot se vlečejo po mamini strani (depre).
Po očetovi strani pa je veeeliko slepih peg. Ravno par dni nazaj sem risala družinsko drevo in tako čudno je videti prazen kvadrat za hčerinega pradeda - moj oče namreč ne ve, kdo sploh je njegov oče.
V obeh familijah, po mamini in očetovi strani je en kup nekih temačnih energij.
Po očetovi strani je pol sestra, pol teta moja, je sploh ne poznam je v Ameriki.

Samo vzorec "delati delati" pa ne bi rekla, da velja zame... rada delam, samo imam ful težav z avtoritetami (najprej sem predana firmi, ko pa vidim, da so npr. goljufi, pa sem rpeobrazim in sem totalno nespoštljiva več... itd) in fuul se bojim da sem nesposobna (imam težave s spominom, zmedena sem velikokrat, utrujena - KORENSKA čakra, morda).
Težko tudi imam fiksno službo. Mslim, da me je strah odgovornosti.. In to je bila tudi začetna težava z mojo pikico.

Vzorec preresno jemati življenje, to pa defintivno drži.... uh, kaka teža je to... Še dobro pa, da imam v sebi eno tako notrenja bitje, nabito z hudomušnostjo, ki se krasno ujame z mojo hčerko.... razposajeno je ful... gledamo rožice, travco, vodico, poslušamo ptičke... ja, saj vem, da ima šele 7 mesecev, ampak ona vse to opazi.

Sem pa ful vesela, da moja pikica vzorca nezaupanja, neizražanja, ne bo imela (sem prav razumela, da ga bova prešli z mojim delom na sebi?). Glede njene umetniške duše in povezanosti z morjem, karizmo in izjemno prijaznostjo do ljudi, živahnosti, fizične moči, sem pa opazila že sedaj... je prava energetska bomba, ful razume (tako pravi moja tašča, ki je dala skoz 12 otrok oz. vnukov).
Si pa želim, da bi imela še bratca ali sestrico, da ne bo tako sama kot sem bila jaz. Pa ne samo zato, si želim videti še eno bitje, kakšen genski in astrološki šejk bi bil... Sploh je pa moj mož tako zanimiv človek in verjamem, da bo pri vzgoji dal veliko več, kot si misli. Misli namreč, da imam jaz polno znanja in intuicije, kar je sicer res, ampak opažam, da je pa on totalno moder človek (škorpjon).

Gaia, sem se razpisala, morda ni vse povezano s feedbackom, a to sem hotela povedati (a, ne, glasno in jasno izražanje :) ).
Hvala še enkrat!!!!!!
LP.

#216 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 24. april 2007, 13:50

[i]
O tem sem veliko premišljevala zdej ta vikend pred polno luno in o prednikih, ne vem, odkrivam amapk žal nimam veloko informacij, ker je dedek umrl mesec in pol pred mojim rojstvom. Vsekakor pa zanimivo izhodišče v mojem nezavednem zapisu.


Pr men je pa zanimivo to, da je moja prababica umrla na dan, ko sem se jaz rodila...še danes se sprašujem kaj bi to pomenilo s tem, da je tudi ona vzgajal mojo mami...pa vsakič ko grem na njen grob me kar spreleti, ko na nagrobniku vidim dan in letnico njene smrti, ko pa je to moj dan...
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#217 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 24. april 2007, 13:58

Gaia !!!
Hvala!!! xwizardx :hepko: xrosex xrosex
Sem ves čas hodila kukat, če si kaj odgovorila. Ti ne veš koliko veselja si mi priredila.
Torej, s tujino smo že kar povezani, saj je moj oče tujec. In imamo namen dati hčero v Waldorfsko šolo v tujino 8no, sedaj, ko smo v evropi, Italija ni več tujina :) ).
Izražanje, ja in nesamozavest, to je sigurno največja težava. Moram reči, da sem veliko delala na sebi in imam takega moža, da se lahko izrazim, tudi svoje temne plati, ki sem jih v bistvu skrivala, ker sem se bala in me je bilo sram, da sem "tako ..... kar že" negativna, jezna, gospodovalna itd.
Da imava s hčerko skupno karmo, seveda nisem vedela. Si pa zelo želim, da bi ne imela težav sama s seboj, kot sem jih imela jaz in kot se vlečejo po mamini strani (depre).
Po očetovi strani pa je veeeliko slepih peg. Ravno par dni nazaj sem risala družinsko drevo in tako čudno je videti prazen kvadrat za hčerinega pradeda - moj oče namreč ne ve, kdo sploh je njegov oče.
V obeh familijah, po mamini in očetovi strani je en kup nekih temačnih energij.
Po očetovi strani je pol sestra, pol teta moja, je sploh ne poznam je v Ameriki.

Samo vzorec "delati delati" pa ne bi rekla, da velja zame... rada delam, samo imam ful težav z avtoritetami (najprej sem predana firmi, ko pa vidim, da so npr. goljufi, pa sem rpeobrazim in sem totalno nespoštljiva več... itd) in fuul se bojim da sem nesposobna (imam težave s spominom, zmedena sem velikokrat, utrujena - KORENSKA čakra, morda).
Težko tudi imam fiksno službo. Mslim, da me je strah odgovornosti.. In to je bila tudi začetna težava z mojo pikico.

Vzorec preresno jemati življenje, to pa defintivno drži.... uh, kaka teža je to... Še dobro pa, da imam v sebi eno tako notrenja bitje, nabito z hudomušnostjo, ki se krasno ujame z mojo hčerko.... razposajeno je ful... gledamo rožice, travco, vodico, poslušamo ptičke... ja, saj vem, da ima šele 7 mesecev, ampak ona vse to opazi.

Sem pa ful vesela, da moja pikica vzorca nezaupanja, neizražanja, ne bo imela (sem prav razumela, da ga bova prešli z mojim delom na sebi?). Glede njene umetniške duše in povezanosti z morjem, karizmo in izjemno prijaznostjo do ljudi, živahnosti, fizične moči, sem pa opazila že sedaj... je prava energetska bomba, ful razume (tako pravi moja tašča, ki je dala skoz 12 otrok oz. vnukov).
Si pa želim, da bi imela še bratca ali sestrico, da ne bo tako sama kot sem bila jaz. Pa ne samo zato, si želim videti še eno bitje, kakšen genski in astrološki šejk bi bil... Sploh je pa moj mož tako zanimiv človek in verjamem, da bo pri vzgoji dal veliko več, kot si misli. Misli namreč, da imam jaz polno znanja in intuicije, kar je sicer res, ampak opažam, da je pa on totalno moder človek (škorpjon).

Gaia, sem se razpisala, morda ni vse povezano s feedbackom, a to sem hotela povedati (a, ne, glasno in jasno izražanje :) ).
Hvala še enkrat!!!!!!
LP.


Ne vem kaj mi je danes ampak sem totalno razpoložena za branje in pisanje. Tako, da moram še jaz rečt kakšno čeprav se verjetno malo vmešavam ampak vseeno sem prebrala kako lepo ti je Gaia napisala in me je čisto navidhnilo sem se tako vživela, kot da bi se meni dogajalo potem sem pa še tvoj odgovor prebrala sem bila pa še bolj navdušena, ker mi je res lepo kako odkrito si ji odgovorila. Res super. Sploh pa vam želim zelo veliko prijetnih užitkov v družinskem krogu. Ne vem zakaj ampak želela sem to napisat. Lep pozdrav x;)x
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#218 Sasha3

Sasha3
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 392

Objavljeno: 24. april 2007, 19:06

Ne vem kaj mi je danes ampak sem totalno razpoložena za branje in pisanje. Tako, da moram še jaz rečt kakšno čeprav se verjetno malo vmešavam ampak vseeno sem prebrala kako lepo ti je Gaia napisala in me je čisto navidhnilo sem se tako vživela, kot da bi se meni dogajalo potem sem pa še tvoj odgovor prebrala sem bila pa še bolj navdušena, ker mi je res lepo kako odkrito si ji odgovorila. Res super. Sploh pa vam želim zelo veliko prijetnih užitkov v družinskem krogu. Ne vem zakaj ampak želela sem to napisat. Lep pozdrav x;)x


x^x tudi meni ne vem, kaj je bilo, da sem tako odkrito pisala.... navdih pač... in očitno ni bilo le za Gaio. x;)x
Hvala Pinka.

#219 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 25. april 2007, 14:38

x;)x :palec:
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#220 shtrukeljchek

shtrukeljchek
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 67

Objavljeno: 27. april 2007, 10:21

Kaj pa jst čakam tut že od decembra?

Zanima me predvsem kaj se dogaja z mojim življenjem, kako bo s šolo, kdaj bom kero spoznala, denar, ali bom našla stanovanje...

19. 09. 1984
ob: 5. 40

Hvala.
SU

#221 vranja

vranja
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 516

Objavljeno: 4. maj 2007, 08:57

lepo prosim, ko boš imela čas, lahko pokukaš še malo v moje zvezde? xsrcx
25.10.1967, 20h10min, LJ
Objavljena slika

#222 kristalina

kristalina
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 5. maj 2007, 18:46

Gaia pozdrav!

Rada bi izvedela kaj je značilno za OOB sonce. Nikjer ne dobim te informacije.

fenxič

papa

#223 Gazelca

Gazelca
  • Lunatik
  • Št. objav: 1 731

Objavljeno: 21. maj 2007, 11:38

Gaia,hvala za tvoj komentar....imas prav. :vio: xsrcx
Love takes off masks that we fear we cannot live without and know we cannot live within.

#224 natalie

natalie
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 304

Objavljeno: 27. maj 2007, 10:12

Gaia,


22.12.1973 ob 18.25 v Ljubljani

Lahko kak stavek na to?

Hvala
velike sanje malega vesolcka

#225 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 30. maj 2007, 09:22

Gaia,
22.12.1973 ob 18.25 v Ljubljani

Lahko kak stavek na to?

Hvala


Na kratko bom ta čas poskušala odgovarjati pod temo Sideralni vesak, saj je najpomembnejši čas za odkrivanje celoletnega načrta, družbeno, kot tudi pri posameznikih.
No, kar pogumno... pa ne bit jezni če ne bom odgovorila vsem, :inlove: me čas baše...poglejte si video o času in navodila na splošno, kako do polne lune izboljšati odnos....
Pa,pa, GAIA
Taši Delek!
www.astrogaia.net




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0