Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

OBČUTEK POVEZANOSTI


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
72 komentarjev na to temo

#26 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 12. december 2006, 16:56

Ja lenka... ceprav sicer nisem tko naravnana, da ne bi verjela, da so taksni stiki lohk tud dobri in dejansko *LOVE*, lohk bi podobno pisala (wild), pa bi jaz dobila cist drugacen obcutek.
ne gre tolk za kaksno nenavadnost teh dogodkov (ker nekkomu je ze to tumach in noce nc slisat vec in je ze bad), kot pa za atmosfero, ki sem jo zaznala, ko sem brala (glede na to, da je zelo dobro, nazorno in podrobno opisala vse, sicer tud jaz ne bi mogla se tolk poglobit, najbrz)..

mah, Namaar, saj je OK. xDDx
Fino, da si tko zacutil.
seveda da govorimo o obcutkih, saj o drugem ne moremo, razen o teh parih dejstvih, ki so pac znana.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#27 Tagat

Tagat
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 99

Objavljeno: 12. december 2006, 17:01

Se čist strinjam z Marso! :palec: :palec: :palec: Sploh ni dober občutek, ni šans!

Vem, da ti nobena pamet sedaj ne pomaga, ker je to, kar se ti dogaja veliko močnejše, lepše od pameti, najhuje pa je, da ko je človek pod takim privlakom, tudi razmišlja v to smer in se mu lahko zdi vse super in prav in celo nekaj "najlepšega", a običajno je resnica ravno nasprotna.

Problem pri takih zadevah je tudi, da mora oseba sama to prepoznat v pravi luči, torej mora na žalost iti skozi to.

Čeprav mora vsak enkrat skozi nekaj takega, je to vedno lahko nevarna situacija.
Jaz na tem mestu ne bi razmišljala o ljubezni, o nori povezanosti, ker v običajnem stanju človeka to ni možno, če pa ni, je lahko le underground situacija (tisto čisto, povezanost-eno-brezpogojno pa še ne more biti).
Strinjam se s Tomaszlom, da moraš, če hočeš res nekaj boljšega dobiti iz te situacije, da delaš s sabo. Odnos s tem tipom ti je segel zeeloo gloobookoo, to kar se prebuja, je tvoje, ne njegovo, on le predstavlja tako situacijo, na tak način, da to animira. Možno je to le zato, ker kaj takega še nisi skusila nikoli in ti je tako očarljivo, ker je tako nepoznano, vendar ima tudi moč nad tabo. Dokler ne boš vedela, za kaj gre, bo ves čar na njem in okoli njega, in tebi je fajn in ti bi to, torej te vleče k njemu. Ampak k čemu te vleče? Zdaj ko si že not, lahko nekaj dobiš zase ravno na način, da se pravilno odtegneš od njega, odtegneš seveda tam, kamor se ti je usedel, ko bo čas za to. To bo prineslo tvojo pravo spremembo.

To ima svoj tok, če imaš kakšne močne tranzite; potem boš lahko pametna, zdaj pa vsaj napni oči, prepoznavaj, kaj ti počne, dejansko ali simbolično. :sleeping: :bomb: :att: xsurprisex xrainbowx xyiyax
Besede imajo vrednost.
Kar pa je v besedah vrednega, je misel v njih.
Misel nekaj zasleduje, toda stvari, katere zasleduje, ni mogoce preliti v besede in predati potomcem.

#28 eternity

eternity
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 114

Objavljeno: 12. december 2006, 17:07

no pa k ste vsi dobil ene občutke nj še jaz povem svoje x:)x men se je pa zazdel, da je tole kar se ji je naredil prou neki posebnga...začutu sm namreč, da je dobila priložnost, priložnost za učenje, da spozna nekaj novega.... pa naj bo to slaba ali dobra izkušnja, ko bo potegnila črto bo ugotovila, kako dragocena so nova spoznanja in bo hvaležna, da jih je dobila :palec: :palec: to sm nekak jst začutu x:)x


Se podpišem pod tole. :palec: Sej zato sm pa svojo izkušnjo izlila, čeprav je čist drugačna... Čist sm not padla v svojo preteklost... xrolleyesx Se opravičujem, če sem s svojim komentarjem sfalila temo... :sori: Morm pa še tole dodat, ob pisanju sm čutla, kokr da se nimam čist pod kontrolo. :huh:

Dobro razmišljate... To mi je tko všeč tuki na forumu, se loh marsikej naučim x:)x
Kadar si nečesa res želiš, stremi vse stvarstvo k temu, da bi se ti sanje uresničile. Coelho

Če ljubezen nosiš v sebi, potem jo vedno tudi srečaš. Gustave Chevallier

#29 Lenka:

Lenka:
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 951

Objavljeno: 12. december 2006, 17:13

Morm pa še tole dodat, ob pisanju sm čutla, kokr da se nimam čist pod kontrolo. :huh:


in kaj ti to pove?

#30 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 12. december 2006, 17:22

...
Problem pri takih zadevah je tudi, da mora oseba sama to prepoznat v pravi luči, torej mora na žalost iti skozi to. ...
...
... Možno je to le zato, ker kaj takega še nisi skusila nikoli in ti je tako očarljivo, ker je tako nepoznano, vendar ima tudi moč nad tabo.

xyesx :palec:
(saj je tud ostalo ok, sam tole se mi zdi bistveno xDDx)

... Čist sm not padla v svojo preteklost... xrolleyesx Se opravičujem, če sem s svojim komentarjem sfalila temo... :sori: Morm pa še tole dodat, ob pisanju sm čutla, kokr da se nimam čist pod kontrolo. :huh:

saj v TEM je blazen point... ko to pises, ubesedujes SEBI pravzaprav sploh.
poglej si post wildspirit!!!! :eek:
blazota, v bistvu, po dolzini..
a je artikulirano, vse je not, nc nejasnega, povezano, gladko berljivo itd., kar (meni) pove tud to, da si je ze mal razpredalckala to pri sebi....
marsikdaj se sami ne vemo, kaj sploh dogaja, kaj pravzaprav cutimo, kje smo, dokler tega ne damo na nek nacin ven: ali s pisanjem ali pac pogovorom....
potem se ti zadeve postavljajo na pravo mesto...
in ona (wildspirit) je v bistvu vedla, kaksne odgovore bo dobila, zato pa cenim njen *pogum*, kajti vedla je, predstavljala si je lohk, da je vecina ne bo v chile posiljala. xDDx
kar pomen, da je v sebi ze sprejela to, pa ceprav sele na nezavednem novoju, kar pa mi spet potrdi to, kar skoz menim...
TO je tisto pravo, namrec, njena inuticija, njen notranji glas, ki ji pravi, da kljub temu, da je magic, nekaj 'fali'.
ker ce se slepis, se je lazje slepiti sam pri sebi - druge pa v svoje filme tezko prepricas, zato si rajs kar tih, tako sodim, in to v sebi dalje gojis in negujes...
ko pa si pripravljen dat ven, pa si ze pripravljen tud na resnico.

aja tole, da si zgresila kaj. to se nam vsem dogaja, pac cutis da mors tocno tist zint vcas. x;)x xDDx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#31 eternity

eternity
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 114

Objavljeno: 12. december 2006, 17:25

lenka1975 Ne znam ravno dobro ubesedit. Mogoče tip res 'čara' in sem na nek način še jst padla pod njegov vpliv, čeprav vseeno mislim, da ne. Mogoče sem pa tok padla v preteklost, podoživljala filinge, da me je to gnalo naprej... Who knows?
Kadar si nečesa res želiš, stremi vse stvarstvo k temu, da bi se ti sanje uresničile. Coelho

Če ljubezen nosiš v sebi, potem jo vedno tudi srečaš. Gustave Chevallier

#32 WildSpirit

WildSpirit
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 17

Objavljeno: 12. december 2006, 17:41

bod pol rajs ljubeca pa mu dajaj ljubezen...
tud koristno bo, ce bi dejansko 'charal' in manipuliral, ga s tem razorozis in celo 'premagas'.


Sej sm mu jo dajala... Ampak mela sem neke trenutke vmes, ko sem mela občutek, da se igra z mano, in sem zato, tut jst tko obnašala do njega...
Reku je, da dost razmišla o men, in dejansko to tut čutm, čeprov se zlo čudno sliš... Čutm njegovo nenehno prisotonost. In ljubezn...

Pa zadnje čase, odkar sm sklenila, da mu neki povem tko, da bo slišov moj glas, se mi zdi da je kr mal 'nor' name. Sej je biu tut prej, ampak jst sm čutla, da na nek drug način kot zdj! Ne znam razložt... Vse skupi je čudno... Ampak mogoče mu, če z mano manipulira, že mal zadeva uhaja iz rok... Če že pravte, da to ni povezanost v smislu ljubezni, in kar po svoje, hočem zdj tut sama verjet zarad svojga dobrega!
Enkrat živelo je dekle, ki sanjalo je svoje sanje, a ker je svet nikoli ni zares popeljal vanje, živela je le pravljično čakanje ...

#33 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 12. december 2006, 17:41

po drugi strani pa seveda ne smemo vsakic, ce se nam kaka oseba narola v sanje ali z nekom dozivimo nek nenavaden sanjski dogodek, pomisliti, da ta oseba nekako chara ali manipulira in da skratka hote uletava v nase sanje.
mozno je, da smo jo itak mi priklicali, saj gre itak za nase sanje....

ker mi je ze kdo rekel kdaj kaj v smislu, ces, ta in ta oseba pa se me hoce polastit nekako, ker "mi v sanje uletava"... vprasanje ce res... ni vedno tako, skratka...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#34 WildSpirit

WildSpirit
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 17

Objavljeno: 12. december 2006, 17:51

Wild

čist mje jasn, a ne znam ti povedat tako, da bi razumela..

Lahko ti zagotovim, da je rešitev tu in v tebi. Tvoje blokade in stanje v katerem se nahajaš pogojujejo to, da lahko tko to laufa, a kakor hitro boš prešla preko tega, bo zadeva zelo nepomembna....saj ti ga ni treba skenslat, samu nasedaj mu ne, jemlji ga tko, j pač nek-eden k se mal hecava med sabo, čas bo pa pokazal resnico in namen...Vzemi življenje tako kot je, čim manj se obremenjuj z zadevami na katere ne moreš dobiti pravega odgovora, ker v tebi živijo hrepenenja in nekaj tistih resnic, ki se jih ne upaš sprostit, ker bi morala nekaj v svojem odnosu spremeniti, nadgraditi, pa se bojiš izgubiti tisto kar že maš in kar je vsakdanjik. Sej če boš našla v sebi mir, se t bo tist tam v Amerik fučkal, sploh ne bo več tok pomemben, a danes iščeš poti mogočega in nemogočega, da bi se osvobodila...to je vsa kunšt.

Če si prišla na ta forum ni naključje, tudi to da pišemo ni, sama si že tik pred rešitvijo, sam čist mal t še manjka, čeprav trenutno čutiš kot nepremagljiv zid, a prav kmalu se ti bo podru in v trenutku boš stopnićko višje, z novo izkušnjo, ki ti bo preprečevala, da bi se ti ponavljali eni in isti problemi.....naredila boš ispit....

Nihče od nas ti ne more svetovati kaj naredi, niti ne more nič namesto tebe narediti, to boš morala sama najti, to je tvoja naloga, ki te bo porinila v višji jaz, višjo izkušnjo in znanje. Samo najti moraš sebe v tem, poslušati intuicijo in ne nasedati egu, ker narava vedno teži k uravnovešenju, če te nekaj vleče v eno smer, ego to z isto močjo dela v drugo...vse želje in hrepenenja, posebno če so prisotna še čustva, so pa ponavadi bolj gradovi v oblakih, kot resnica, če jih spustiš na raven resnice, tudi ego nima več tiste moči.....

Verjamem in vem, da ti bo uspelo in da si že blizu rešitve te more....verjemi mi...tvoj čarovnik bo kmalu izginil, ker bo prišel enkrat tisti pravi, ker boš že imela znaje in boš resnično vedela, kaj je zate vrednota nekoga in s kom ti je pomembno v prihodnosti deliti svoj čas...



V bistvu, te res ne razumem čist, ti veš kar misiš, jst lohk probam to iz tvojih besed razbrat, dojet bom mogla pa sama!
In kar se tiče 'zida', lahko povem, da mam tut sama občutek, da ga bom hmal podrla... Ne vem kako, ampak čutm to, prav tako pa njegovo prisotnost...
Enkrat živelo je dekle, ki sanjalo je svoje sanje, a ker je svet nikoli ni zares popeljal vanje, živela je le pravljično čakanje ...

#35 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 12. december 2006, 17:52

... Če že pravte, da to ni povezanost v smislu ljubezni, in kar po svoje, hočem zdj tut sama verjet zarad svojga dobrega!

glej saj sploh ni nujno, da ni, ne smes tko zdravo za gotovo nas poslusat!
ti mors sama najboljs vedet...
mi smo ti govoril kot nevpleteni, objektivni, oddaljeni opazovalci....
do svoje resnice v zvezi s tem pa se mors sama dokopat...

na silo itak ne bo slo nic in tud ce bi slo, ne bi blo vredno, pravo.
poglej pri sebi kaj ti ta, recmo ji ljubezen*, daje (*ker saj ljubezni dejansko je lahko vec vrst, ni enega pravila in tega, vsakdo v ljubezni drugace dozivlja in vsak posamezen odnos, cist vsak, je poseben zase).

lepa, cista ljubezen, ce jo nekomu v obliki energije dajes, ni nic slabega.
odvisno pa je, to mors pr seb prechekirat, a je sploh ljubezen, al je sam hrepenenje al clo sam fascinacija?
ker - kaj tacga pa se ne, torej je nekaj nad noro dobrega... se kar bojis spustit....

ti pravis skoz, da mros postekat, kaj on. pa kaj hoce. pa ce manipulira. pa vse to.
vendar sploh ni vazno, kaj on.
vazno je samo to, kar ti. xyesx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#36 WildSpirit

WildSpirit
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 17

Objavljeno: 12. december 2006, 18:04

po drugi strani pa seveda ne smemo vsakic, ce se nam kaka oseba narola v sanje ali z nekom dozivimo nek nenavaden sanjski dogodek, pomisliti, da ta oseba nekako chara ali manipulira in da skratka hote uletava v nase sanje.
mozno je, da smo jo itak mi priklicali, saj gre itak za nase sanje....

ker mi je ze kdo rekel kdaj kaj v smislu, ces, ta in ta oseba pa se me hoce polastit nekako, ker "mi v sanje uletava"... vprasanje ce res... ni vedno tako, skratka...


Ja, mozno je da sem ga priklicala sama, pa še zmeri je vzrok, da sem ga priklicala 'on', kokrkoli že gledaš, s kergakoli stališča. Če manipulira z mano, pol je valda vse jasno, če se pa dejansko neki plete med nama, sem ga pa poklicala v sanje zato, ker mi je on kot on všeč. In mi tut je, kako je to dosegu, me pa ne sprašvat, ker še sama ne vem.
Enkrat živelo je dekle, ki sanjalo je svoje sanje, a ker je svet nikoli ni zares popeljal vanje, živela je le pravljično čakanje ...

#37 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 12. december 2006, 18:08

pust zdaj to, dons nous vec nc novga odkrila, postekala, sam se bolj se ti v misli useda.
mal prespi, mal pust, kej pejt pocet... :palec: x:)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#38 WildSpirit

WildSpirit
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 17

Objavljeno: 12. december 2006, 18:11

glej saj sploh ni nujno, da ni, ne smes tko zdravo za gotovo nas poslusat!
ti mors sama najboljs vedet...

mi smo ti govoril kot nevpleteni, objektivni, oddaljeni opazovalci....
do svoje resnice v zvezi s tem pa se mors sama dokopat...

na silo itak ne bo slo nic in tud ce bi slo, ne bi blo vredno, pravo.
poglej pri sebi kaj ti ta, recmo ji ljubezen*, daje (*ker saj ljubezni dejansko je lahko vec vrst, ni enega pravila in tega, vsakdo v ljubezni drugace dozivlja in vsak posamezen odnos, cist vsak, je poseben zase).

lepa, cista ljubezen, ce jo nekomu v obliki energije dajes, ni nic slabega.
odvisno pa je, to mors pr seb prechekirat, a je sploh ljubezen, al je sam hrepenenje al clo sam fascinacija?
ker - kaj tacga pa se ne, torej je nekaj nad noro dobrega... se kar bojis spustit....


ti pravis skoz, da mros postekat, kaj on. pa kaj hoce. pa ce manipulira. pa vse to.
vendar sploh ni vazno, kaj on.
vazno je samo to, kar ti. xyesx


ja pa vas poslušam, ker se mi zdi po tej strani vse logično in smiselno kr naenkrat, čeprov morm sama pr seb razčistt, še zmeri... Bom pa vse kar ste mi VSI rekl, vzela na znanje pr tem :palec:
Ker mi je čist vsak od vas povedu neki koristnega, čeprav iz različnih stališč...
Zato da bom vse skupi dojela, pa rabm čas, in zdj ne smem zaletavo rečt, da tip z mano manipulira 100% al pa da to ni to... Kot ste rekl, itak bom to spoznala čez čas, zdj se pa ne smem preveč obremenjevat z vsem skupi, čeprov bi najraj vse zdj takoj vedla! xrolleyesx
Enkrat živelo je dekle, ki sanjalo je svoje sanje, a ker je svet nikoli ni zares popeljal vanje, živela je le pravljično čakanje ...

#39 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 12. december 2006, 18:16

ja pa vas poslušam

x:Dx

, ker se mi zdi po tej strani vse logično in smiselno kr naenkrat, čeprov morm sama pr seb razčistt, še zmeri... Bom pa vse kar ste mi VSI rekl, vzela na znanje pr tem :palec:
Ker mi je čist vsak od vas povedu neki koristnega, čeprav iz različnih stališč...
Zato da bom vse skupi dojela, pa rabm čas, in zdj ne smem zaletavo rečt, da tip z mano manipulira 100% al pa da to ni to... Kot ste rekl, itak bom to spoznala čez čas, zdj se pa ne smem preveč obremenjevat z vsem skupi, čeprov bi najraj vse zdj takoj vedla! xrolleyesx

no fajn, super da tko vidis to in jemljes. :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#40 zerkalo

zerkalo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 951

Objavljeno: 12. december 2006, 18:19

po drugi strani pa seveda ne smemo vsakic, ce se nam kaka oseba narola v sanje ali z nekom dozivimo nek nenavaden sanjski dogodek, pomisliti, da ta oseba nekako chara ali manipulira in da skratka hote uletava v nase sanje.
mozno je, da smo jo itak mi priklicali, saj gre itak za nase sanje....

ker mi je ze kdo rekel kdaj kaj v smislu, ces, ta in ta oseba pa se me hoce polastit nekako, ker "mi v sanje uletava"... vprasanje ce res... ni vedno tako, skratka...

vcas karmicni stik ne pomeni nujno, da se bos s tem clovekom porocil pa mel otroke. ;)
vcas je dovolj, da tko al drugac skup pocita.
in se pol razideta, tko kot se pogosto zgodi, tudi ko je oseba *Prava*.
kajti, *Prava* je bla za tocn tolk in tolk cajta.... in na tocn tak in tak nacin.

ce ti je lepo, v tem uzivaj. si pac dopisuj se dalje.
ce ti ni lagodno (menim da ti v bistvu glih ni, da ti je ze mal tumach vse skupaj), pa pocasi zapri ta kanal.

e, to :palec: :palec: :palec:
sej ne mormo vedet zakaj se s kom srečamo....ni dobro biti preveč evforičen glede
takih zadev, pa tudi neka pretirana paranoja je čisto odveč. Novi načini komunikacije pač....

no pa k ste vsi dobil ene občutke nj še jaz povem svoje x:)x men se je pa zazdel, da je tole kar se ji je naredil prou neki posebnga...začutu sm namreč, da je dobila priložnost, priložnost za učenje, da spozna nekaj novega.... pa naj bo to slaba ali dobra izkušnja, ko bo potegnila črto bo ugotovila, kako dragocena so nova spoznanja in bo hvaležna, da jih je dobila :palec: :palec: to sm nekak jst začutu x:)x

:palec: moj feeling je podoben.....
Norost je vcasih najvecja modrost…

#41 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 12. december 2006, 18:23

....ni dobro biti preveč evforičen glede takih zadev

ja, ne v plus ne v minus (sploh glede nobenih)...
pac, sprejemas to, dokler ti je (in ce ti je, seveda).
pa cimmanj zakajev pa tega pa brskanja pa kopanja.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#42 WildSpirit

WildSpirit
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 17

Objavljeno: 12. december 2006, 18:26

In spet...glih mal razmišlam s trezno glavo in dobim tole od njega:

http://www.yourgreet...d=thinkingofyou

In sm spt cela v rozcah...in pozabm na vse, kar sm prej misnla....
Enkrat živelo je dekle, ki sanjalo je svoje sanje, a ker je svet nikoli ni zares popeljal vanje, živela je le pravljično čakanje ...

#43 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 12. december 2006, 19:30

poglej wild

ti preveč dobesedno bereš, prebrati moraš celoto in če te nekaj zbode v tem, je tam blokadca.......to je tvoje da gruntaš....mi nimamo nič od tega

to kar se ti dogaja ni noben čudež, vse to laufa in tudi razložiti se da, sam jest ti razlagat ne morem, ker so vse teme prepletene not, od prenosa misli, do programiranja, o ljubezni, čustveni navezi, pakiranje vzorcev v naši podzavesti, ozaveščanje le tega in še in še. Tudi moja mnenja mogoče niso prava, so pač taka kot jih jaz poznam in oblikujem v svojo bazo podatkov, mogoče tudi zaradi nekih zgodbic ki jih poznam ki so slične, vendar niso tvoja zgodbica, razumeš.

V bistvu smo vsi v skupni intiligenci povezani, ozaveščamo in limamo pa podobnost in namensko pomembno v namenu razčiščevanja in nadgradnje informacije, tko smo pač narjen in če se neke povezave vspostavijo, se zaradi tega, sama tehnika in vzrok nista pomembna. Sam sem kar nekaj časa imel močno povezavo z neko osebo, j tud lunakinja, danes je tega manj, ker sva se tisto, kar sva se imela skupaj za naučiti naučila, sedaj so te povezave močnejše pri njej z drugo osebo, ostale so pa povezave, ki so nama skupne, predvsem ker je odnos vseskozi čustveno čist pošten in brez manipulacij. To se mi še vedno dogaja, še celo intuicijsko vem kdo je z mano, redko se zmotim. Vendar nikjer v teh zvezah ni ljubezni v tistem pomenu besede, kar mi mislimo ponavadi da je, je pa spoštovanje in odkritost in iskrenost. Kadar se to dogaja in, da ne vem kdo je, je pa ozadje nakj drugega, ponavadi se prav kmalu tudi polkaže s kom sem bil in zakaj.......mi ti lahko samo povemo naše videnje, ti pa to ne smeš vzeti zdravo za gotovo, saj če ti kaj iz tega kapne tud zate boš pa sprejela, če bo kaj zbodlo se boš vprašala zakaj te je zbodlo in ali ni mogoče ravno to del tistega, kar te moti...lahko boš pa rekla ..ma un cepec Tomaž nekaj naklada.....

Sploh nuič narobe, na forumih je ponavadi tako...

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#44 Audente

Audente
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 575

Objavljeno: 13. december 2006, 06:13

ja, a ne... nekak.. nekaj me 'moti'... kaj pa vem.... xscratchx

Ves kaj je, WildSpirit tud..... saj to je cist lustn... najprej ti daje ful ene energije... pocas pa ti jo zacne jemat... gre v prazno... v slabo... v ene tripe in blodnje in iluzije.....


Poznam ta občutek Marsa in povem, da je začeten božansko lep, ampak je zato tud na koncu "božansko" težak....in ga je s težavo premagat

Meni se je na začetku tudi dogajalo in zdelo, romantično in veselo in smešno in tko samozavest se mi je dvigala.........pa fajni občutki.......in kar ena strast, ki je trajala in trajala..............dokler se ni sesulo v prah ( zame), on še zmeraj verjetno uživa samo kje drugje pa na enak način z drugo osebo.

No saj jaz tudi uživam, sem prej in zdaj ..za veliko izkušnjo bogatejša x;)x

ti preveč dobesedno bereš, prebrati moraš celoto in če te nekaj zbode v tem, je tam blokadca.......
to kar se ti dogaja ni noben čudež, vse to laufa in tudi razložiti se da, sam jest ti razlagat ne morem, ker so vse teme prepletene not, od prenosa misli, do programiranja, o ljubezni, čustveni navezi, pakiranje vzorcev v naši podzavesti, ozaveščanje le tega in še in še. Tudi moja mnenja mogoče niso prava, so pač taka kot jih jaz poznam in oblikujem v svojo bazo podatkov, mogoče tudi zaradi nekih zgodbic ki jih poznam ki so slične, vendar niso tvoja zgodbica, razumeš.

V bistvu smo vsi v skupni intiligenci povezani, ozaveščamo in limamo pa podobnost in namensko pomembno v namenu razčiščevanja in nadgradnje informacije, tko smo pač narjen in če se neke povezave vspostavijo, se zaradi tega, sama tehnika in vzrok nista pomembna. Sam sem kar nekaj časa imel močno povezavo z neko osebo, j tud lunakinja, danes je tega manj, ker sva se tisto, kar sva se imela skupaj za naučiti naučila, sedaj so te povezave močnejše pri njej z drugo osebo, ostale so pa povezave, ki so nama skupne, predvsem ker je odnos vseskozi čustveno čist pošten in brez manipulacij. To se mi še vedno dogaja, še celo intuicijsko vem kdo je z mano, redko se zmotim. Vendar nikjer v teh zvezah ni ljubezni v tistem pomenu besede, kar mi mislimo ponavadi da je, je pa spoštovanje in odkritost in iskrenost. Kadar se to dogaja in, da ne vem kdo je, je pa ozadje nakj drugega, ponavadi se prav kmalu tudi polkaže s kom sem bil in zakaj.......mi ti lahko samo povemo naše videnje, ti pa to ne smeš vzeti zdravo za gotovo, saj če ti kaj iz tega kapne tud zate boš pa sprejela, če bo kaj zbodlo se boš vprašala zakaj te je zbodlo in ali ni mogoče ravno to del tistega, kar te moti...lahko boš pa rekla ..ma un cepec Tomaž nekaj naklada.....

Sploh nuič narobe, na forumih je ponavadi tako...


Tomazslo,
fajn napisano, tudi jaz se najdem v določenih stavkih, pa si rečem, fak, kolk je vse res.
In res je da vsak zase beremo in si razlagamo po svoje.

Zato se je včasih fajn s kom dobit na 4 oči pol naj si vsak v faco pove in naj ne trza z očmi, da tisto kar npiše tudi v resnici zna povedat in da začutimo da je tako....ker beseda in forum in papir vse prenesejo.........v živo ponavad tema.
Taka je moja izkušnja :sori:

#45 soncnica

soncnica
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 262

Objavljeno: 13. december 2006, 08:57

Tud sama sem pred nekaj casa prek neta spoznala fanta in imela obcutek da sva nekako povazana...ze ko sem videla njegovo sliko sem mu povedala da mi je ful znan in ce se mi2 slucajno poznava (zato sem mu tudi odpisala)...res me je prevevav obcutek povezanosti, kot da se poznava ze celo zivljenje...cez komunikacijo se je vse skupaj samo se nadgrajevalo...isti pogledi na svet, razmisljanje, preteklost....dnevno sva prezivela po 5, 6 ur za compom, dnevi ko se nisva tipkala so se mi zdeli prazni, njemu isto....ker sem mela v dolocenem momentu vsega dost in sem si ga resnicno zelela videti/spoznati v zivo, sem predlagala zmenek (ze prej so bili najini pogovori romanticne narave) v zivo. Ker sva si bila tudi v real lifu vsec in je med nama preskocila iskrica in se dobivava se zdaj, je pa res, da je obcutek une povezanosti nekako izvodenel, saj sem ugotovila da sva si totalno nasprotje tako energetsko kot karakterno, najin life styl je popolnoma razlicen..... Ce se ozrem nazaj, je bila z njegove strani ogromno manipulacije, prilagajanje njegovega razmisljanje mojemu oz. namen osvojiti me. V tistem trenutku sem nekako zelela videti da je tole med nama res something special, zato sem to tudi tako dojela. Kot je rekla AUDENTE: papir prenese marsikaj, v zivo pa so stvari velikokrat drugacne ;)

#46 Audente

Audente
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 575

Objavljeno: 13. december 2006, 09:04

Ker sva si bila tudi v real lifu vsec in je med nama preskocila iskrica in se dobivava se zdaj, je pa res, da je obcutek une povezanosti nekako izvodenel, saj sem ugotovila da sva si totalno nasprotje tako energetsko kot karakterno, najin life styl je popolnoma razlicen..... Ce se ozrem nazaj, je bila z njegove strani ogromno manipulacije, prilagajanje njegovega razmisljanje mojemu oz. namen osvojiti me. V tistem trenutku sem nekako zelela videti da je tole med nama res something special, zato sem to tudi tako dojela. Kot je rekla AUDENTE: papir prenese marsikaj, v zivo pa so stvari velikokrat drugacne ;)



ja ja sončnica, that is it.

tako je življenje. Ko se sedaj oziram nazaj, ali mi pride spomin skozi misli, se le še sproščeno nasmehnem. Občutek je bil res dober, virtualno in realno, ampak.....ne to ni blo to.
Je pa dobra izkušnja. Sam meni se to stalno ponavlja zadnje čase, razen, da je sedaj vse na prijateljski ravni in samo občutek dobre energije, ki želim, da se prenaša in enega na drugega.
In morda nekoč dober in sproščen čvek v živo, brez velikih poglabljanj in vrtanj:
Zakaj se mi to dogaja x:Dx :O:

lep dan in ne obremenjujte se preveč, vse pride in vse gre x:px

#47 Matjaž Bogdan

Matjaž Bogdan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 742

Objavljeno: 13. december 2006, 09:04

[quote name='Marsa' date='12. Dec 2006, 17:53' post='759379']
glej saj sploh ni nujno, da ni, ne smes tko zdravo za gotovo nas poslusat!
ti mors sama najboljs vedet...
mi smo ti govoril kot nevpleteni, objektivni, oddaljeni opazovalci....
do svoje resnice v zvezi s tem pa se mors sama dokopat...

Samo da skoraj nihče ni povedal ničesar objektivno ....vsak iz svojega zornega kota, glede na iskušnje, negativne vzorce , ki jih nosi, skozi svoj prestrašene oči, misli polne črne kronike, itd...Tle -nimem dobrega občutka- mislim, da ga sploh ne moremo imeti, ker je to za nas ostale kot neka oddaljena proza, zgodba, ker pač ne poznamo ne deklice, ne unga tipa iz čila. Pa tudi ne čutimo z njima...V bistvu bi jaz razmišljal podobno kot Namaar -naj izživi izkušnjo, morda se bo lepo iztekla, morda ne, morda je to nakakšna nova pot, vsekakor bo pa imela močno izkušnjo več, ki ji bo ,ne glede na zaključek tega odnosa, prišla v lajfu še kako prav, če jo bo znala oceniti na pravilni ravni...Čemu se ji to dogaja ...vsi ste padli po tipu- kao nek južnoameriški razbojnik al manson al kaj podobnega...Ne vem, če bi se glih trudil tle najti to dete v sloveniji, da bi počel nekakšne manipulacije...verjetno tko čuti ...ali je nemogoče ??? a še noben ni občutil tako...?? Mislim, naše življenje nam nosi cel kup nekega sranja in stalnih preizkušenj, s katerimi se borimo in ko pride kaj lepega ,takoj zapopademo kot nekaj negativnega...povsem zgrešeno...bi dejal...tudi če je en klinčev mesec, če se imata lepo, naj se predata občutkom ...saj bo potem dan spet tako ledeno svinčeno siv, kot je skoraj vsak..tole je povsem SUBJEKTIVNO mnenje...noben ne rabi razmišljat o tem, sem ga pa ven vrgu, kaj češ, težnja k promociji osebka x;)x pa lušn bodi deklca in sama izživi te stvari , ker ti nihče ne more pokazati pravo pot, ki bi bila zate RES najboljša...le ti si jo lahko izbereš.

xegox :palec:
Moja spletna stran
http://www.teate-reiki.com/


Moji knjigi

Svetloba, ljubezen in mir v srcu in duši- vsem

#48 soncnica

soncnica
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 262

Objavljeno: 13. december 2006, 10:34

@ AUDENTE: a ves jest sm prov hvalezna za to izkusnjo, ceprov je bil pristanek na tla oz. soocenje z realnostjo kr bolece...sej zdej je kul, k sem na stvari pogledala drugace in se kako dobro se zavedava oba da vse pride in vse gre:)...no tuki sva si vseen enaka..hehe x;)x

#49 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 13. december 2006, 10:59

jest sm prov hvalezna za to izkusnjo, ceprov je bil pristanek na tla oz. soocenje z realnostjo kr bolece...sej zdej je kul, k sem na stvari pogledala drugace in se kako dobro se zavedava oba da vse pride in vse gre:)...no tuki sva si vseen enaka..hehe x;)x


Sej to je tudi namen padca, prav vedno potem ko zadevo podelaš stopiš za stopničko višje z novim znanjem in izkušnjo, čeprav je bilo v tistem obdobju, ko si stopal na stopničko velikokrat zelo hudo.....

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#50 Audente

Audente
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 575

Objavljeno: 13. december 2006, 11:44

@ AUDENTE: a ves jest sm prov hvalezna za to izkusnjo, ceprov je bil pristanek na tla oz. soocenje z realnostjo kr bolece...sej zdej je kul, k sem na stvari pogledala drugace in se kako dobro se zavedava oba da vse pride in vse gre:)...no tuki sva si vseen enaka..hehe x;)x


Jaz sem tudi zeeeelo zadovoljna s to izkušnjo in vesela da se mi je zgodila in da sem jo imela možnost doživeti na tak način, kot sem jo.
In jaz sem se občutenju teha prepustila in mi ni žal.


Sej to je tudi namen padca, prav vedno potem ko zadevo podelaš stopiš za stopničko višje z novim znanjem in izkušnjo, čeprav je bilo v tistem obdobju, ko si stopal na stopničko velikokrat zelo hudo.....


Hotela sem povedati, da sem se naučila določenih stvari, katerih do sedaj nisem niti sprejemala niti premišljevala pa o njih. In se jih bala.
Padec je bil trd a še vedno ne dovolj pretrd, ker se mi že lep čas ponavljajo enake stvari. Do kod bo treba iti.............?????????
Do katere višine????????


ZEPO, nisem trdila, da se ne izplača/ ne sme doživet izkušnje.
Vendar je odločitev v njej, katere se boji in zato išče izhod iz nje preko nas.
Se ti ne zdi?




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0