Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Vas je že mel da bi kdaj...


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
99 komentarjev na to temo

#51 artem

artem
  • D član
  • Št. objav: 625

Objavljeno: 2. junij 2003, 15:25

he,he,...
zvezdico pa sem vseeno dobu x:)x
www.rael.org

#52 Uma

Uma
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 310

Objavljeno: 2. junij 2003, 18:31

Čeprav se včasih počutim ful dobro (egotrip), ko poženem začudenje in srh skozi možgane okoličanov, tega ne počnem z namenom, da bi šokirala, ampak preprosto sledim sebi.
se mi zdi, da človek, ki je zvest sebi, nujno pride v situacije, ko se njegove želje ne poklapajo s pričakovanji okolice. pol pa šok!

kako daleč si upamo, je odvisno od tega, kako močno sta vzgoja in morala dotolkli našo excentričnost.


#53 SmartyM

SmartyM
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 360

Objavljeno: 2. junij 2003, 19:25

Uma :palec:

#54 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 2. junij 2003, 19:26

haha naj še jaz navržem en odgovor tejle temi, hehe nimam izbire kot da citiram maršo, "seveda že velikokrat."
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#55 misti

misti
  • D član
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 112

Objavljeno: 3. junij 2003, 09:30

Jes,...pravkar sem pokazal jezik v ekran, ste ga videli? x:)x

Takega jezika pa ze dolgo nisem videla :mezik:

A lahko ponovis... bom ponoci lazje "moro" prepodila x:o)x

:palec:

#56 misti

misti
  • D član
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 112

Objavljeno: 3. junij 2003, 09:34

Znani je tisti mit o samsonu in dalili, ampak gre se za to, če se ostrižemo kr na kratko; moški pa na čist´´ potem lažje si obnovimo osebno energijo, ki jo sprejema´glava. PoDamo pač prednost direktnemu pretoku w .
Pa še to, tiste osebe, k mate že celo večnost dolge lase, ne glede na spol, potem NOSITE S seboj STARO enerigjo in to ni dobro menim, da se je treba obnavljati sprot !!!!




pokowc

pokowc a pol si ti ze cist brez las???

ampak nekaj pa mi ni jasno... ce je v naravi doloceno, da imamo ljudje lase, zivali pa tudi niso ravno gole (razn redkih izjem) zakaj potem ima smisel, da nam lasje sploh poganjajo?

pa se drugo vprasanje... ali je vedno vsa nova "frisna" energija pozitivna?!?
a ni vcasih bolje zadrzati staro energijo, kot pa novo negativno???

#57 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 3. junij 2003, 13:45

vsaka dlaka na telesu, je neko varovalo kože, vse kar je na telesu ima svoj namen. ...
človek pač je izumil škarje in brivnik in se tko poslužuje izuma. preprosto. da je videz lahko lepši ,praktično za nosit.. in da koža bolj diha.... .
ja ,zihr, vse kar je frišno je obnovljeno...kr poglej vodo, če jo zapreš v nekem kanalu začne usmrajat se, postane mlaka in gnije.....če pa ji dodajaš pretok, dolivaš, potem pa se ohranja..

ja zlo dobr primer so človeški lasje. verjamem in sem prepričan, da jih je treba obnavljat s striženjem.

#58 Natasha

Natasha
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 045

Objavljeno: 4. junij 2003, 17:02

Spoštovani bralci in s tem razbremenjevalci bremen z mojih ramen!

Danes me je od jeze zamikalo, da bi poiskala svojega bivšega partnerja in mu odgriznila nos, potem mi je malo popustilo pa bi bilo že zadosti, da bi mu pljunila (enga mastnega) v ksiht..... k sreči me je minilo tudi to....


Zjutraj sem imela sodišče zaradi preživnine, pa se prekleti pras... ni pojavil, tako da so obravnavo spet prestavili za nekaj tednov.....
Tretje leto teče, odkar se borim za denar, ki PRIPADA MOJEMU OTROKU....
ON PA NIČ..... BRIGA NJEGA............... spet postajam jezna, zato bom raje nehala!
Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.
M. H. Alderson

#59 artem

artem
  • D član
  • Št. objav: 625

Objavljeno: 4. junij 2003, 17:33

Jes,...pravkar sem pokazal jezik v ekran, ste ga videli? x:)x

Takega jezika pa ze dolgo nisem videla :mezik:

A lahko ponovis... bom ponoci lazje "moro" prepodila x:o)x

:palec:

tu sem , že cel dan ga kažem pa se mi nič ne javljaš.
hojla, kje si ? x:)x

zdaj me bo pa pekla vest, ko ne boš mogla spati
bom pa vsaj nate mislu x:)x
www.rael.org

#60 yoko

yoko
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 183

Objavljeno: 4. junij 2003, 20:22

VAS JE ŽE MEL KDAJ, DA BI  V VSEJ TEJ TEKMI  ZA SREČEN DOM, USPEŠNO SLUŽBO  IN STATUS V OKOLJU KJER ŽIVITE,  ZBRALI POGUM IN  ZAVESTNO NAREDILI »  NEKAJ KAR NI V SKLADU S PRAVILI IN NORMAMI PO KATERIH ŽIVI VEČINA« PA ČEPRAV BI TO POMENIL, DA LAHKO VSE PRIDOBLJENE » VREDNOTE » IZGUBITE. KAKO SE  POČUTITE KO ŽE V NAPREJ VESTE KAJ DRUGI OD VAS PRIČAKUJEJO, ALI DELATE STVARI ZATO DA USTREŽETE DRUGIM PA ČEPRAV SO V NASPROTJU Z VAŠIMI ŽELJAMI IN PREPRIČANJEM.

božo



Zelo rada bi kdaj naredila nekaj drugega, nekaj kar ni v skladu s pravili in normami, po katerih živim.Ne vem, mogoče se bojim reakcije ljudi, mogoče se bojim, da bi kljub močni želji ne bila srečna v drugi vlogi (ker sem na žalost full navajena na ta tempo in ta način življenja). Skratka bojim se spremembe po eni strani, po drugi pa bi z veseljem naredila kakšno radikalno spremembo in imela toliko moči, da bi si morebitnih slabih reakcij ljudi ne jemala k srcu.

Pozdrav,
Yoko

#61 lena

lena
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 69

Objavljeno: 4. junij 2003, 20:31

Naky!
Upam, da se bo to čimprej uredilo(preživnina), sam je pa res, da je naš sistem kar se tega tiče tako počasen in nezmožen reševanja, da je že kar hudo.
Vseeno upam, da bo šlo.
Veliko sreče.
Lena x:)x

#62 Natasha

Natasha
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 045

Objavljeno: 4. junij 2003, 20:40

Naky!
Upam, da se bo to čimprej uredilo(preživnina), sam je pa res, da je naš sistem kar se tega tiče tako počasen in nezmožen reševanja, da je že kar hudo.
Vseeno upam, da bo šlo.
Veliko sreče.
Lena x:)x

Leny x;)x

Hvala lepa!

O našem sodnem sistemu pa res ne bi!
Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.
M. H. Alderson

#63 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 4. junij 2003, 20:49

Pokowc, nehaj širit krivo vero, hej, mislim ej, lej jaz imam osebno izkušnjo s tem, striženjem, včasih(tri leta) sem imel dolge lase in ti povem, ga ni boljšega občutka, energija se kar lepi nate, tako kot je imel salvador dali brke, da je lahko prisluškoval bogu, tako sem mel jaz dolge lase da sem lahko užival, potem sem si jih pa ostrigu, vidiš saj kul novo je bilo in to ampak še danes mi lasje lepo štriljo navzgor, in povem ti ne želiš si kratkih las za obnavljat energijo... kaj vse si folk ne zmisli za polnt baterije, sam da bi počival in meditiral ne.... kam gre ta svet... ne ne če se vrnem k temi, vas je že mel kdaj da bi, komu rekli, kratki lasje so sam egoizem, so nečutni, hladni, huh, vse tisto kar sovražim na človeštvu... primejdunej kako me lahko kaj joj ta forum je preveč zame, ...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#64 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 4. junij 2003, 21:01

ninonono, vsi budisti se strižejo......
nekateri imajo rute, kape na glavi........
indijanci pač imajo dolge lase........
ti si nekje vmes, ne

#65 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 5. junij 2003, 08:05

V bistvu sem že večkrat slišala tole o dolgih laseh, pa stari in slabi energiji. Ampak ravnam ravno kontra: obožujem dolge lase, strižem si samo konice.
Slaba, stara energija x?x ne vem,no..


x:Dx Ja, pri moških mi je pa boljše, da imajo kratke lase.


xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca



se pravi, če me bo prijel, da naredim kakšno traparijo, se grem
ostrič na pobča.

#66 misti

misti
  • D član
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 112

Objavljeno: 5. junij 2003, 09:33

tu sem , že cel dan ga kažem pa se mi nič ne javljaš.
hojla, kje si ? x:)x

zdaj me bo pa pekla vest, ko ne boš mogla spati
bom pa vsaj nate mislu x:)x

evo mene TUKAJ....

si tko dobr mislu name.... da se se drugih sanj ne spomnim.... more pa sploh ni vec :kiss:

(ej, potem si mel pa dobro vecerjo... si vest zapeku pa mal kruhka zraven ... pa blo ...cool ) x:Dx

#67 misti

misti
  • D član
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 112

Objavljeno: 5. junij 2003, 09:43

Pokowc, nehaj širit krivo vero, hej, mislim ej, lej jaz imam osebno izkušnjo s tem, striženjem, včasih(tri leta) sem imel dolge lase in ti povem, ga ni boljšega občutka, energija se kar lepi nate, tako kot je imel salvador dali brke, da je lahko prisluškoval bogu, tako sem mel jaz dolge lase da sem lahko užival, potem sem si jih pa ostrigu, vidiš saj kul novo je bilo in to ampak še danes mi lasje lepo štriljo navzgor, in povem ti ne želiš si kratkih las za obnavljat energijo... kaj vse si folk ne zmisli za polnt baterije, sam da bi počival in meditiral ne.... kam gre ta svet... ne ne če se vrnem k temi, vas je že mel kdaj da bi, komu rekli, kratki lasje so sam egoizem, so nečutni, hladni, huh, vse tisto kar sovražim na človeštvu... primejdunej kako me lahko kaj joj ta forum je preveč zame, ...

:palec:

.... ga ni cloveka, k bi mi reku naj se cist na kratk postrizem... sem ze bla... pa se bistveno bolje pocutim... ko so lasje nekoliko daljsi....

edino kar je .... khm khm khm... ja veckrat si jih je treba oprat....
voda pa itak cisti duso in telo....
pa se lenobe se na ta nacin znebimo....

x:)x

#68 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 5. junij 2003, 10:11

Ko ste ravno pri laseh...
Strizem se skoz in sem imela ze nekajkrat cisto kratke lase, prakticno na nulo.
Obcutek je fantasticen...
Sprememba pa dobro dene.
Nekoc sem prisla z morja, imela se 'dolge' lase, zagledala cez balkon Kristofa, ki je bil postrizen na balin, in sem se kar v hipu odlocila in sva se zmenila, da cez 5 minut pride k meni z mashinco in me je pobril na nulo.

Dolgi lasje se mi morda prej zdijo odvecen material in morda celo malo neapetitlih, pri moskih pa so mi sploh vsec krajsi lasje.

Pa tudi - se tako lepo dolgolaso biondo ostrizi na balin - koliko njene lepote je ostalo?
Lasje zame definitivno ne pomenijo moci.

Ce pa mi gre kaj na zivce, pa so moski z dolgimi lasmi, ki mislijo, kako so cedni, in jih mecejo nazaj kot zenske, takole cez ramo... kar mi gre tudi pri zenskah na zivce..
takole da ta kult dolgih las name ne pali...

Vec mi pomeni v kot pa na glavi.
Pa se estetsko se mi zdi, cisto, jasno in 'obraz' predstavljen... Brez blefa in balasta.

sem absoluten pristas kratkih las in strizenja.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#69 misti

misti
  • D član
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 112

Objavljeno: 5. junij 2003, 10:17

Ja se dobro da drzi tisti rek: "Vsake oci majo svojga malarja."

x;)x

#70 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 30. september 2003, 08:19

Jaz v bistvu že celo življenje živim v skladu s svojimi prepričanji in željami, ne glede na posledice in ne z namenom vzbujati pozornost ali šokirati, živim življenje, kot ga želim živeti jaz, saj je moje.

Nobene izkušnje ne bi zamenjala, če bi imela možnost ali se ji izognila, prav vse sem rabila, da sem danes kakršna sem. Vedno imam v glavi to, da ne bi rada nikoli ničesar obžalovala, oz. se sekirala, da česa nisem naredila tako kot sem želela jaz....

x;)x x^x

#71 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 30. september 2003, 08:21

Janja - :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#72 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 30. september 2003, 09:05

Marsa.. kar se dolgih las tiče pri moških in da jih mečejo nazaj kot ženske.. meni to tako pedrsko zgleda.. :ukid:
Mushi

#73 rachek

rachek
  • D član
  • Št. objav: 1 681

Objavljeno: 30. september 2003, 09:10

Marsa.. kar se dolgih las tiče pri moških in da jih mečejo nazaj kot ženske.. meni to tako pedrsko zgleda..

Ja mushi :palec: , full ... bljak ... :o|o: :8): x:Dx

#74 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 16. oktober 2003, 08:40

Verjeli so, da lahko in so lahko.
Jaz tudi verjamem, da lahko....
x:)x :palec:

#75 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 16. oktober 2003, 12:25

:vragec:


vem, da lahko.
in zato lahko verjamem...


:vragec: x:)x x:)x x:)x x;)x x:Xx
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0