Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Vas je že mel da bi kdaj...


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
99 komentarjev na to temo

#76 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 18. oktober 2003, 03:15

Spoštovani bralci in s tem razbremenjevalci bremen z mojih ramen!

Danes me je od jeze zamikalo, da bi poiskala svojega bivšega partnerja in mu odgriznila nos, potem mi je malo popustilo pa bi bilo že zadosti, da bi mu pljunila (enga mastnega) v ksiht..... k sreči me je minilo tudi to....


Zjutraj sem imela sodišče zaradi preživnine, pa se prekleti pras... ni pojavil, tako da so obravnavo spet prestavili za nekaj tednov.....
Tretje leto teče, odkar se borim za denar, ki PRIPADA MOJEMU OTROKU....
ON  PA NIČ..... BRIGA NJEGA............... spet postajam jezna, zato bom raje nehala!

Najbrž pa on misli, da se ne boriš za otrokovo preživnino ampak bolj ala kako ga finančno ocurit do konca. Mogoče on tako misli o tebi in se ti izogiba sto na uro, samo da ne zmagaš. xideax
Ja sam ka mali pao s lipe

#77 kukica

kukica
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 118

Objavljeno: 26. april 2007, 05:34

VAS JE ŽE MEL KDAJ, DA BI V VSEJ TEJ TEKMI ZA SREČEN DOM, USPEŠNO SLUŽBO IN STATUS V OKOLJU KJER ŽIVITE, ZBRALI POGUM IN ZAVESTNO NAREDILI » NEKAJ KAR NI V SKLADU S PRAVILI IN NORMAMI PO KATERIH ŽIVI VEČINA« PA ČEPRAV BI TO POMENIL, DA LAHKO VSE PRIDOBLJENE » VREDNOTE » IZGUBITE.

Prevečkrat ... zdaj me že malo mineva. x:px
Pri duhovnosti ne gre za težnjo po biti duhoven, temveč pomeni biti resnićen.
Spirituality is not about being spiritual. It's about beeing real.
by Tony Samara


NAGAJIVA USTVARJALKA
RECEPTKI

#78 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 27. april 2007, 11:50

VAS JE ŽE MEL KDAJ, DA BI V VSEJ TEJ TEKMI ZA SREČEN DOM, USPEŠNO SLUŽBO IN STATUS V OKOLJU KJER ŽIVITE, ZBRALI POGUM IN ZAVESTNO NAREDILI » NEKAJ KAR NI V SKLADU S PRAVILI IN NORMAMI PO KATERIH ŽIVI VEČINA« PA ČEPRAV BI TO POMENIL, DA LAHKO VSE PRIDOBLJENE » VREDNOTE » IZGUBITE. KAKO SE POČUTITE KO ŽE V NAPREJ VESTE KAJ DRUGI OD VAS PRIČAKUJEJO, ALI DELATE STVARI ZATO DA USTREŽETE DRUGIM PA ČEPRAV SO V NASPROTJU Z VAŠIMI ŽELJAMI IN PREPRIČANJEM.
božo

ja x:Dx

#79 ardent

ardent
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 812

Objavljeno: 27. april 2007, 12:05

ja x:Dx


Veš kaj, če zavestno nekaj odločiš, je pa ja jasno, da se tudi posledic in vzporednic zavedaš, zato ostaja kar lepo dejstvo, da verjetno nihče zavestno ne stori ničesar, kar bi drastično vplivalo na njegovo življenje v nadaljnje, vsaj v negativnem smislu xrolleyesx

Pomislimo pa vsi, to ja, vendar... xDDx

#80 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 27. april 2007, 12:20

Pomislimo pa vsi, to ja, vendar... xDDx

če bi zavedal....moči svoje misli....tudi pomislil...ne bi nikdar x:Dx

#81 ardent

ardent
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 812

Objavljeno: 27. april 2007, 12:22

če bi zavedal....moči svoje misli....tudi pomislil...ne bi nikdar x:Dx


Pomisliti sicer je že osnova same misli v progresu, vendar ne dovolj za udejanjenje le te, torej nič narobe, dokler se omejuje na preblisk, kaj več pa... xrolleyesx

#82 kapica

kapica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 019

Objavljeno: 27. april 2007, 12:24

Veš kaj, če zavestno nekaj odločiš, je pa ja jasno, da se tudi posledic in vzporednic zavedaš, zato ostaja kar lepo dejstvo, da verjetno nihče zavestno ne stori ničesar, kar bi drastično vplivalo na njegovo življenje v nadaljnje, vsaj v negativnem smislu xrolleyesx

Pomislimo pa vsi, to ja, vendar... xDDx

ujej... ce se mal ozres okoli sebe... no ne vem... ampk, JA, obstajajo obstajajo ludeki, ki se odlocjo za-te drasticne spremembne...
in al sam js opazim al se mi sam zdi, ampk... tega je vse vec :sori:
iz cesa...? verjetno iz obupa, iskanja pozornosti, dajanja kontra (ceprav mi ni jasno komu), kljubovalnosti, primanjkovanja moci, neke opore, dolgocasja, monotonosti? skupka vsega skupi...? xrolleyesx

če bi zavedal....moči svoje misli....tudi pomislil...ne bi nikdar x:Dx

x:Dx :palec:
ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

#83 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 27. april 2007, 12:28

Pomisliti sicer je že osnova same misli v progresu, vendar ne dovolj za udejanjenje le te, torej nič narobe, dokler se omejuje na preblisk, kaj več pa... xrolleyesx

podcenjuješ....svoje misli x:Dx

#84 ardent

ardent
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 812

Objavljeno: 27. april 2007, 12:38

podcenjuješ....svoje misli x:Dx


Ni šans :eek:
Je še 99% v rezervi x:Dx

#85 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 27. april 2007, 12:39

Ni šans :eek:
Je še 99% v rezervi x:Dx

zdaj pa ne vem....ali jih podcenjuješ....ali precenjuješ x:Dx

#86 kapica

kapica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 019

Objavljeno: 27. april 2007, 12:54

verjetn se vi2 ne zgovarjata konkretno o mislih.. precenjevat/podcenjevat itd... x:Dx
ampk o MOCI misli... :inocent:
ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

#87 ardent

ardent
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 812

Objavljeno: 27. april 2007, 13:05

ujej... ce se mal ozres okoli sebe... no ne vem... ampk, JA, obstajajo obstajajo ludeki, ki se odlocjo za-te drasticne spremembne...
in al sam js opazim al se mi sam zdi, ampk... tega je vse vec :sori:
iz cesa...? verjetno iz obupa, iskanja pozornosti, dajanja kontra (ceprav mi ni jasno komu), kljubovalnosti, primanjkovanja moci, neke opore, dolgocasja, monotonosti? skupka vsega skupi...? xrolleyesx

x:Dx :palec:



Ja, vendar se ne ozrem okrog sebe, zato sem mislil na ludeke, ki zmorejo se odločat po ratio pricipu lastnega razsojanja...
Seveda je res, da je vse preveč ljudi prisiljenih sprejemati celo drastične ukrepe, se podajo v vode drastičnih sprememb ali pa so celo vrženi v te vode, ne glede, če znajo plavat al pa ne...

Kapica, vedno nanizaž vse bisere lepo na eni vrvici in dobiš koralde, na katerih se vsak lohk najde vsaj v enem od teh biserov, yap xDDx

Po moje se zgoraj naštete, vsaj nekatere spremembe vzamejo v kategorijo prehodnih, trenutnih in niti ne potrebnih, razen one, ki govori o obupu, tu pa lahko modrujemo pa tistemu v vodi ne bo kaj dosti pomagalo...

Mislim, da človek, kljub svoji privzeti prilagodljivi naravnanosti ne more preseči stanja v afektu in stori tisto, kar misli, da mora in, da je edino možno, ane, torej ne moremo predvideti, ali in katere ter v kolikšni razsežnosti je možna eskalacija takšne drastičnosti, katera je v fazi hitrega stopnjevanje, torej je že presegla stanje rekcije...
Lohk le govorimo o variantah, vendar kakšnih povezovanj v obliki simptomov v obliko kar enga sindroma, pa ni smiselno povzemat...

Torej ni nič kaj nenavadnega, storiti nekaj iz tvojega niza vzrokov, dokler lohk racionalno predvidimo nonsfero, ane, glede dejanj iz obupa pa relativnost posameznega primera presega celo našo domišljijo...

Mi je pa zelo všeč tvoj način razmišljanja, sister :palec:

zdaj pa ne vem....ali jih podcenjuješ....ali precenjuješ x:Dx


Rezerva je del neke celote, katero lahko kadarkoli uporabiš v primeru oslabljene funkcionalnosti tega dela celote xrolleyesx
Tko nekak vidi jaz rezervo x:Dx


verjetn se vi2 ne zgovarjata konkretno o mislih.. precenjevat/podcenjevat itd... x:Dx
ampk o MOCI misli... :inocent:


Kakorkoli, le reakcija na vprašanje, sister, nič določenega pa se potlej tko malo mešane solate naredi - sam je dobra, veš, v teh toplih dnevih xDDx

#88 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 27. april 2007, 13:44

sam pa nonstop to počnem x:Dx pa ni nič takega...recimo prečkati cesto ob rdeči luči za pešce, če nikogar ne ogrožam. x:)x V bistvu je edino to moje vodilo, delaj, kar ti paše, če nikogar ne ogrožaš ali mu ne povzročaš kake druge škode.
Dostikrat tudi pri obnašanju, kadar sem muhast, delam kaj v nasprotju z pričakovanji družbe okoli mene, ki ne vem zakaj, kar nekaj predvideva, kako naj se odzivam na kakšne dogodke ali situacije. Pač odzval se bom tako, kot se mi zdi, da bo zame najbolje, ne tako, kot se vsi. In če je še tako v nasprotju z družbeno pričakovanimi odzivi. Brez veze xrolleyesx
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#89 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 27. april 2007, 13:49

pač odraščaš x;)x :vio: najbolje je bit zvest samemu sebi,,ker okolje se spreminja....ti si pa sebi večni sopotnik x;)x
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#90 Behemoth

Behemoth
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 293

Objavljeno: 27. april 2007, 15:09

VAS JE ŽE MEL KDAJ, DA BI V VSEJ TEJ TEKMI ZA SREČEN DOM, USPEŠNO SLUŽBO IN STATUS V OKOLJU KJER ŽIVITE, ZBRALI POGUM IN ZAVESTNO NAREDILI » NEKAJ KAR NI V SKLADU S PRAVILI IN NORMAMI PO KATERIH ŽIVI VEČINA« PA ČEPRAV BI TO POMENIL, DA LAHKO VSE PRIDOBLJENE » VREDNOTE » IZGUBITE. KAKO SE POČUTITE KO ŽE V NAPREJ VESTE KAJ DRUGI OD VAS PRIČAKUJEJO, ALI DELATE STVARI ZATO DA USTREŽETE DRUGIM PA ČEPRAV SO V NASPROTJU Z VAŠIMI ŽELJAMI IN PREPRIČANJEM.
božo

ufff, skoraj vsak dan.
Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

If you have great passion, then you can do high fashion!

#91 bela vrtnica

bela vrtnica
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 655

Objavljeno: 27. april 2007, 16:51

Pravila v tej državi se že toliko kršijo, da bi bil več kot izziv delati po pravilih. Kdo sploh dela po pravilih? Po moje, ga ni. Tako bi bilo vprašanje, si upate delati po pravilih? Si upate vse prijaviti (npr. če vidite črna odlagališča smeti, če veste za mafijo, kriminal, prostitucij, krajo denarja, utajo)?? Si upate delovati po pravilih? NE, odgovor je ne. Voziti po pravilih, vpisovati točen delovnik,.... itd. itd. itd. Biti pošteni do svojega moža, prijatelja, ga ne varati??? Odgovor je NE.

No, jaz mislim, da je to izziv za ljudi in ne obratno.

Ampak v Matrici človeštva je, da vedno prihaja do napake. Vsak sistem vsebuje "napako", ki ga zruši, pač stvari, ki jih ne predvidi in se zgodijo. Enako je z verami, ideologijami, skratka človeštvom. V krščanstvu temu pravijo, da se na vsakih tisoč let hudič osvobodi z verig in zaseje zlo med ljudmi. V budizmu imajo za vse to kar eno samo osebo, Šiva, je tisti, ki zgradi in potem uniči,... itd. itd.
Non-cooperation with evil is a sacred duty.
Victory attained by violence is tantamount to a defeat, for it is momentary.
Democracy and violence can ill go together. Evolution of democracy is not possible if we are not prepared to hear the other side.
Power is of two kinds. One is obtained by the fear of punishment and the other by acts of love. Power based on love is a thousand times more effective and permanent then the one derived from fear of punishment.
Mahatma Gandhi

#92 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 27. april 2007, 21:16

"
Če bi vse ljudi ljubili, tako kot lahko mati ljubi otroka, ne bi imeli zločinov.


Kaj hitro me zanese in v ljubezni rušim, v ljubezni ubijam in v pristni ljubezni uničim vse kar mi pride pod roko.
Vas je že mel da bi kdaj..



xyesx zato pa ne verjemam v ljubezen, vsaj ono brezpogojno kao ne.......ta je možna samo na relaciji mati/starš - otrok.....kontra otrok - starš je že gotovo x;)x ni nujno, med dvema tko pa sploh......v imenu ljubezni svašta :sick: težim ti, nonstop ti visim za vratom, morim te, zmerjam, zganjam scene, te podjebavam, vse to ker te ljubim x:px ka bi šele blo če te nebi :eek:

ajajaj xcivx
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#93 ZVEZANI

ZVEZANI
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 179

Objavljeno: 27. april 2007, 21:31

xyesx zato pa ne verjemam v ljubezen, vsaj ono brezpogojno kao ne.......ta je možna samo na relaciji mati/starš - otrok.....kontra otrok - starš je že gotovo x;)x ni nujno, med dvema tko pa sploh......v imenu ljubezni svašta :sick: težim ti, nonstop ti visim za vratom, morim te, zmerjam, zganjam scene, te podjebavam, vse to ker te ljubim x:px ka bi šele blo če te nebi :eek:

ajajaj xcivx


spet si sama doma :o|o:

#94 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 27. april 2007, 21:37

spet si sama doma :o|o:


xyesx

:lol: tečnoba, sj grem spat x:px
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#95 zerkalo

zerkalo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 951

Objavljeno: 27. april 2007, 22:11

Me prow zanima, če bi bla kakšna razlika v njihovem dejanju, če bi v tistem pokvarjenem avtu zagledali svojega očeta.
Očetu bom pa ja ustavil in mu pomagal.


Ja veš, de......sej je dost star da se znajde sam....do zdej bi si že loh kupu en ornk avto... :vragec:
Norost je vcasih najvecja modrost…

#96 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 28. april 2007, 16:24

Držanje pravil je tak širok pojem.Sicer se jih ne držim oziroma jih ne upoštevam takoj ker prej prašam svoj občutek ki mi je pomembnejši šele nato pravila in nato odločim kako pa kaj.Morm rečt da jih kr vsakodnevno kršim, ker je veliko nesmiselnih in se 100% držim tistih ki se mi zdijo fer.Spet pa je odvisno od trenutka ki se vrti okoli tega pravila in ga tudi znam prekršit čeprav sem ga prej držal 100% v drugačnih razmerah.Sej pravim zeelo širok pojem.

Sicer pravim fuck the ruls ker samo omejujejo svobodo po drugi strani pa ohranjajo nek red ki mora biti ker drugače bi nekateri "pacienti" počeli marsikaj.Se pravi da je resnica nekje vmes x:Dx x;)x

#97 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 28. april 2007, 16:43

..to da te ma je neki normalnega... je pa skoda cajt zgubljat s tem, da se grizes al to nardit al ne...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#98 joana

joana
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 300

Objavljeno: 2. maj 2007, 16:11

..to da te ma je neki normalnega... je pa skoda cajt zgubljat s tem, da se grizes al to nardit al ne...

To se kar nardi, a ne, Samson? x;)x

#99 moytsa

moytsa
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 799

Objavljeno: 25. november 2010, 10:48

zanimiva temica, ki sem jo vidla in bi jo rada spet malo oživela...Itak, proti pravilom, ki si jih izmislijo ljudje...lol-....Taka pravila so zato, da se jih krši, še posebej, če so bolana......Začelo se je že od mojega rojstva...
Dost heca...Vsi vemo, kaj je etika, eni več, drugi manj, vemo tudi, da se čez določene etične norme ni dobro podati...Ampak včasih je potrebno tudi to, pa nevermind...Drugače pa jaz itak nisem naštimana, da bom sledila določenim pravilom, ki veljajo za večino ljudi......
Drugo so naravni zakoni, k ijih moraš upoštevat.....Ki čene ni v redu.....govorimo o zakonih univerzuma...Teh se je dobro držat:vio:.
Meni sta bila glede tega vedno vzornika Sid vicious, ki je stvari lepo opeval v svojih pesmih ter Alister Crowley, ki je pač zafučkal stvar, ko je šel mešat energije in je ven dobil neki katastrofalnega, kar ni blo za nikamor, je pa lepo povedal: Delaj po svoji volji in to naj ti bo ves zakon, tako da se še dandanašnji čas držim tegalexDDx
MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!
NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.

#100 Vilinčica

Vilinčica
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 435

Objavljeno: 25. november 2010, 19:32

Pravila, omejitve, prepovedi xrolleyesx nesmislenih nisem upoštevala. Če mi moja dva nista znala pojasnit zakaj sta mi nekaj prepovedala, sem naredila točno to, kar ne bi smela. Ne pit, ne kadit (s čikom v ustih ti žuga),... Vse prepovedi, za katerimi ni bilo tehtnega razloga ali obrazložitve, so bile še toliko bolj sladke za prekršit.

Bedarije, ki sem jih počela ko sem bila mlajša so prav neverjetne. Če bi imela bolj proste roke, bi verjetno naredila manj neumnosti. Tako pa sem se takrat, ko sem imela možnost naravnost izživljala. Pri nas je bila totalno vojaška vzgoja, striktno to lahko, tega ne smeš. Če se tega nisi držal, so bile sankcije. Itak da sem potem ko sem lahko, čisto zbezljala :inocent: Pa smo delali potem take neumnosti, ki jih zdaj definitivno ne bi. Popolnoma brez pameti, z glavo skozi zid.

Lahko bi čisto zabluzila, ma nisem, sem imela vseeno toliko pameti, da sem vedla do kje si želim it... Je bilo pa mnogo možnosti, vsak dan za totalen odklop.
"In spe nascendi." (Živim v upanju)

Latinski izrek



Objavljena slika




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0