Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

LEVČEK-kdo mu najbolj prija?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
180 komentarjev na to temo

#76 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 18. januar 2007, 12:28

no sj to je tud luna v devici....dost praktična in nč kej čustvena....in ker maš to v 4. hiši je tak pač odnos do družine.....kar se prjatlu tiče.....že sam to da bi komot z mrcino jo mahnla na tajsko in se tam izlegavala dost pove x;)x bi bli prjatli hitr bohvekje.....drgač pa ambicije x;)x bi blo čudno če bi blo drgač x;)x to sma s samsičem tud ugotavljala, na mal sarkastičen način sicer x:Ix
okol otrok......5. v tehtnci s plutonom not...hja verjamem da tko misliš...sam ti pa zna jupiterček kej prnest x;)x tko da... :inocent: res pa ni fajn tistle pluton kar se otrok tiče, sploh ker spet skor ni aspektiran :eek: je še tolk bolj muhast in samosvoj ker ga nč ne obarva x;)x

x;)x
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#77 girly

girly
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 891

Objavljeno: 18. januar 2007, 12:34

no sj to je tud luna v devici....dost praktična in nč kej čustvena....in ker maš to v 4. hiši je tak pač odnos do družine.....kar se prjatlu tiče.....že sam to da bi komot z mrcino jo mahnla na tajsko in se tam izlegavala dost pove x;)x bi bli prjatli hitr bohvekje.....drgač pa ambicije x;)x bi blo čudno če bi blo drgač x;)x to sma s samsičem tud ugotavljala, na mal sarkastičen način sicer x:Ix
okol otrok......5. v tehtnci s plutonom not...hja verjamem da tko misliš...sam ti pa zna jupiterček kej prnest x;)x tko da... :inocent: res pa ni fajn tistle pluton kar se otrok tiče, sploh ker spet skor ni aspektiran :eek: je še tolk bolj muhast in samosvoj ker ga nč ne obarva x;)x

x;)x


Ja saj si tam nove prijatelje najdem, saj mutasta pa nisem, da ne bi znala stikov navezovat. x:Dx (Je bilo menda mišljeno, da se starih prijateljev ne oklepam x;)x )

Če se bo kakšen otrok zgodil in bi bilo prepozno za splav, sva že z naj kolegico zmenjeni, da ji ga dam v posvojitev. Ona si itak vsaj 3 želi, tako da še en moj zraven gor ali dol. x;)x x:Dx

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,
sonce bo moje srce,
ena od tisoč zvezd mi bo prav ,
nosil bom njeno ime ...


#78 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 18. januar 2007, 12:36

x:Dx uglavnem - devica, ma kaki lev x;)x
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#79 girly

girly
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 891

Objavljeno: 18. januar 2007, 12:38

x:Dx uglavnem - devica, ma kaki lev x;)x


Eh, kako brezveze.

A ti sploh imajo svojo temo na LF?

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,
sonce bo moje srce,
ena od tisoč zvezd mi bo prav ,
nosil bom njeno ime ...


#80 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 18. januar 2007, 12:40

Eh, kako brezveze.

A ti sploh imajo svojo temo na LF?


majo...mensezdi :inocent:
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#81 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 18. januar 2007, 13:25

..levi svojo temo na LNF... majo sam je bl prazna... so prevec zasedeni s hvaljenjem o tem kok so oni dbest... x;)x
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#82 girly

girly
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 891

Objavljeno: 18. januar 2007, 13:26

O devicah se menimo ...

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,
sonce bo moje srce,
ena od tisoč zvezd mi bo prav ,
nosil bom njeno ime ...


#83 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 18. januar 2007, 13:27

O devicah se menimo ...

..tut majo, pa je tut bl prazna... morjo naprej VSE pospravt doma... in zanje je VSE velik vec kot za ostale... x:Dx
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#84 girly

girly
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 891

Objavljeno: 18. januar 2007, 13:29

Aha.

No, potem pa jaz menda nisem devica. :inocent:

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,
sonce bo moje srce,
ena od tisoč zvezd mi bo prav ,
nosil bom njeno ime ...


#85 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 18. januar 2007, 13:31

x:Dx x:Dx x:Dx približn tko ja....mam sodelavko k je devica.....vsak tedn trikrat postelnjino menja :eek: pa kake stvari to čisti :eek: men na pamet neb padlo x:Ix vse one okvirje, pa na oknih oni profili k so prov s palčami za ušese :o|o: svašta x:Dx
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#86 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 18. januar 2007, 13:32

[quote name='girly' date='18. Jan 2007, 11:17' post='780714']




Mrcina pa (na oko, ker ne vem, ob kolkih je rojen):
Sonce Skorpijon 08°38`27 9

Luna Bik 25°51`22 4

No samo tole mrcino gledam, verjetno gledano na pozicjo lune in sonca (precej notranje razklan čustveno in fizično) ima zdej v tem času težko pozicijo na luno in sicer ekzakten kvadrat tranzitnega saturna na luno. To je obdobje čustve blokade z ženskami osebami, čustvena ohladitev do žensk, mame, mogoče celo zdravstvene težave mame, žene, ljubice. xrolleyesx

#87 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 18. januar 2007, 13:34

ja če ne ve kdaj je bil rojen....ni nujno pol x;)x
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#88 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 18. januar 2007, 13:35

ja če ne ve kdaj je bil rojen....ni nujno pol x;)x

..na podlagi zgolj saturnovega kvadrata na luno pa res ne mors kaxnih globokih sklepov sprejemat... more bit se kaj druzga, kar bi to potrejval v prognostiki...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#89 zEn

zEn
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 145

Objavljeno: 18. januar 2007, 13:36

kaj dobis ce brucee-leeja polijes z mrzlo vodo? :inocent: :8): x:o)x


tale Lee bo boljš, free x;)x x:Dx
Always outnumbered - never outgunned!

#90 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 18. januar 2007, 13:50

ja če ne ve kdaj je bil rojen....ni nujno pol x;)x


Čeprav ne vem ure rojstva, datum že ve in luna je v aspektu s soncem, ne moremo ugotovit ASC in hiš, vendar energetsko se pa vidi iz kakšnega testa je mrcina, hahahahaa. x;)x

#91 Sreda

Sreda
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 87

Objavljeno: 18. januar 2007, 14:25

Lunca že ve, jaz ji verjamem.... :palec: :palec: :palec:

Ste se pa razklepetali...

Nekaj me zanima...v ponedeljek imam zelo pomemben izpit, ali bo zame ugoden dan, se bom spomnila tistih stavri, ki jih doma stresem iz rokava, tam v predavalnici pa kar izginejo???

Zakaj se te dni takooooooo težko učim,je kriva luna v kozorogu?

Grem poskusit z guljenjem...pa lep pozdrav x^x x^x x^x x^x x^x
Dvom je izdajalec, prikrajša nas za dobro, ki bi ga okusili, ko bi se ne bali poskusiti...Shakespeare

#92 Audente

Audente
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 575

Objavljeno: 18. januar 2007, 15:22

..levi svojo temo na LNF... majo sam je bl prazna... so prevec zasedeni s hvaljenjem o tem kok so oni dbest... x;)x



itak da, ker nas je samo ene par levčkov....pa niti slučajno nismo tolk gobčni kot dvojčki x:Dx x:Dx

#93 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 18. januar 2007, 15:33

Zakaj se te dni takooooooo težko učim,je kriva luna v kozorogu?

..luna v kozorogu je kvecjemu primerna za nek poglobljen studij... bo pa danes mlaj... in od vceri zvecer pa do mlaja luna ni nobenega aspekta tvorla, tko da se te energije mlaja cutijo kar cel dan...

:o|o:
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#94 girly

girly
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 891

Objavljeno: 18. januar 2007, 17:18

Kako pa je nekdo lahko fizično razklan??? :eek:

No, neke čustvene blokade nisem opazila xnckrivx Pač pa hudo potencirano potrebo po seksu :vragec: x:Dx

Ima pa bolno dete (hčerko) trenutno ...

..luna v kozorogu je kvecjemu primerna za nek poglobljen studij... bo pa danes mlaj... in od vceri zvecer pa do mlaja luna ni nobenega aspekta tvorla, tko da se te energije mlaja cutijo kar cel dan...

:o|o:


xnckrivx Meni je pa včeraj ful laufal študij ... Pa nič kaj poglobljenega, eno samo bedno naštevanje.

No, je pa se za vprašat, koliko še se danes spomnim x;)x


..luna v kozorogu je kvecjemu primerna za nek poglobljen studij... bo pa danes mlaj... in od vceri zvecer pa do mlaja luna ni nobenega aspekta tvorla, tko da se te energije mlaja cutijo kar cel dan...

:o|o:


xnckrivx Meni je pa včeraj ful laufal študij ... Pa nič kaj poglobljenega, eno samo bedno naštevanje.

No, je pa se za vprašat, koliko še se danes spomnim x;)x

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,
sonce bo moje srce,
ena od tisoč zvezd mi bo prav ,
nosil bom njeno ime ...


#95 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 18. januar 2007, 17:34

No, je pa se za vprašat, koliko še se danes spomnim x;)x

..ja sej vceri je bil se kar dobr dan za to... sam dons pa gvisno NI.... :o|o:
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#96 girly

girly
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 891

Objavljeno: 18. januar 2007, 17:45

Ja? :vragec:

No, fino da vem, se potem ne bom niti zraven spravljala. x:Dx (Čeprav mi že malo voda v grlo teče).

(A jutri bo? Imam namreč cel dan planiran bit v knjižnici)

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,
sonce bo moje srce,
ena od tisoč zvezd mi bo prav ,
nosil bom njeno ime ...


#97 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 19. januar 2007, 07:45

Ja? :vragec:

No, fino da vem, se potem ne bom niti zraven spravljala. x:Dx (Čeprav mi že malo voda v grlo teče).

(A jutri bo? Imam namreč cel dan planiran bit v knjižnici)

...dans pa je, ja... luna aplicira v konjunkcijo z merkurjem in kasneje jupitrom... merkur aplicira v sextil z jupitrom... :palec: :palec: :palec:
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#98 girly

girly
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 891

Objavljeno: 19. januar 2007, 08:18

xnckrivx

nimam pojma, o čem govoriš ...

ampak ta sextil beseda mi je všeč :2src: x;)x x:Dx

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,
sonce bo moje srce,
ena od tisoč zvezd mi bo prav ,
nosil bom njeno ime ...


#99 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 19. januar 2007, 08:21

ampak ta sextil beseda mi je všeč :2src: x;)x x:Dx

..ti s pa mau pokvarjena... :inocent:
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#100 girly

girly
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 891

Objavljeno: 19. januar 2007, 08:32

:eek: :eek: :eek: Jaz??? Devica??? :eek: :eek: :eek: Si se menda zmotil x:Dx

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,
sonce bo moje srce,
ena od tisoč zvezd mi bo prav ,
nosil bom njeno ime ...





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0