Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

LEVČEK-kdo mu najbolj prija?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
180 komentarjev na to temo

#126 Sreda

Sreda
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 87

Objavljeno: 28. januar 2007, 22:55

juhu x:Dx x:Dx spet sem pokonektana in uživam v svojem brlogu s črno škatlo v naročju in caffe del mar v ozadju..

Preživela nor vikend...sicer doma ampak prijetno, toplo in všečno...
čisti januarski chill out in razvajanje... x:px x:px
Jah levčki pač smo taki, ponavadi zjutraj ko se pretegujem še malo predem...jutra so lahko tako lepa, če se ti nikamor ne mudi...sploh če uporabljamo dvojino...

x;)x x;)x
Dvom je izdajalec, prikrajša nas za dobro, ki bi ga okusili, ko bi se ne bali poskusiti...Shakespeare

#127 zEn

zEn
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 145

Objavljeno: 29. januar 2007, 16:35

Global, pa plastični tipi, bajbe... hehe

Ne samo mladina ampak celotna (beri večina) današnje družbe se obnaša kot trop ovac, katerim narekuje oglaševanje, tv,..., kateri pa nam prodajajo samo sranje in neuporabne stvari. Silijo nas, da sanjamo v rečeh, ki jih nikoli ne bomo imeli. Ne želijo nam sreče, saj srečni ljudje ne trošijo. Vedno vse lepo, nikoli grde bejbe, popolna sreča, retuširano x:Dx To je pravi terorizem!
»Ko boste toliko našparali, da vam bo le ratalo vplačati avto vaših sanj, ki sem ga posnel v zadnji kampaniji, bom vmes poskrbel, da ta že zdavnaj ne bo moderen. Tri korake sem pred vami in vedno poskrbim, da ste ravno prav frustrirani.« kot pravi Frederic Beigbeder, znan francoski oglaševalec (knjiga 2.999 SIT).


V našem malem mestu grem ob vikendih v nek res prijeten lokal, super muzka, sorodni prijatelji in znanci. Nič vsiljivega, ni nekih tematskih večerov a la vodka party, pa te fore, ki potem, ko so vsi nasekani težijo dej ta komad, dej še 100 rund, bejbe kaj pijete,... :xx!:
Prideš na pijačo, poklepetaš lahko o vsem, kjer vedno najdeš sogovornika. Prav prijetno je poleti, staro meščanska terasa v soju svečk v ozadju prijeten chillout z Buddha Bar, Claude Challe, kakšen Bliss. Ponavadi še kakšen koncertek smooth jazza in …, te citiram: »…sicer pa nikoli ne veš mogoče boš pa enkrat…« v našem koncu, x;)x.
Zadnjič smo s prijatelji obiskali nek night club. Muzika kr neki, tričetrt folka na spidu, pa na ostali plastiki. Sem mislu, da je re-make Jacksonovega Trillerja, uno ples zombijev na pokopališču x:Dx x:Dx

Ta vikend sem fajn izkoristu na Krvavcu. Snežena idila, sonček, smuka pa :palec: za te razmere! Almost perfect day, če ne bi posekal nosu. Očitno mi paše bit skoz mau porajsan. x:o)x
Always outnumbered - never outgunned!

#128 Audente

Audente
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 575

Objavljeno: 29. januar 2007, 16:51

V našem malem mestu grem ob vikendih v nek res prijeten lokal, super muzka, sorodni prijatelji in znanci. Nič vsiljivega, ni nekih tematskih večerov a la vodka party, pa te fore, ki potem, ko so vsi nasekani težijo dej ta komad, dej še 100 rund, bejbe kaj pijete,... :xx!:
Prideš na pijačo, poklepetaš lahko o vsem, kjer vedno najdeš sogovornika. Prav prijetno je poleti, staro meščanska terasa v soju svečk v ozadju prijeten chillout z Buddha Bar, Claude Challe, kakšen Bliss. Ponavadi še kakšen koncertek smooth jazza in …, te citiram: »…sicer pa nikoli ne veš mogoče boš pa enkrat…« v našem koncu, x;)x.
Zadnjič smo s prijatelji obiskali nek night club. Muzika kr neki, tričetrt folka na spidu, pa na ostali plastiki. Sem mislu, da je re-make Jacksonovega Trillerja, uno ples zombijev na pokopališču x:Dx x:Dx

Ta vikend sem fajn izkoristu na Krvavcu. Snežena idila, sonček, smuka pa :palec: za te razmere! Almost perfect day, če ne bi posekal nosu. Očitno mi paše bit skoz mau porajsan. x:o)x


in katero je to malo mesto????? :inocent: :inocent:


ja ja Zen....si pozabu dodat veter :vragec: ki je prišel do kosti....sicer pa super na Krvavcu :palec: tudi jaz bla x^x

#129 zEn

zEn
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 145

Objavljeno: 29. januar 2007, 17:06

in katero je to malo mesto????? :inocent: :inocent:
ja ja Zen....si pozabu dodat veter :vragec: ki je prišel do kosti....sicer pa super na Krvavcu :palec: tudi jaz bla x^x


Sem tok užival pa pozabu na veter. Sicer je blo vse, še sneg je padal x:Dx x:Dx Švica v malem x;)x

Katero je malo mesto? A zdej morm pa povedat? Kje so že snemal film x;)x
Always outnumbered - never outgunned!

#130 Audente

Audente
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 575

Objavljeno: 29. januar 2007, 17:08

Sem tok užival pa pozabu na veter. Sicer je blo vse, še sneg je padal x:Dx x:Dx Švica v malem x;)x

Katero je malo mesto? A zdej morm pa povedat? Kje so že snemal film x;)x



joj joj pa saj to je res lepo mesto....I love it :2src: :2src: :2src: Krvavec pa sploh :2src:
grem zdaj na en čaj v najbolj luštno čajnico v našem mestu x:)x

#131 Sreda

Sreda
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 87

Objavljeno: 29. januar 2007, 17:21

hja tole se pa fajn sliš...my kind of music...uaaaaaaaaaa sem vedla, da pašeš sem...Glih zdej sem dubla za par ur novega materiala kjer dejansko odplavaš... :palec: :palec:
Notranji mir, svoboda..želja po prijetnem, všečnem in predvsem brez visokih ponavadi moškim zoprnim ženskih frekvenc...hehe
Sicer pa ob taki muziki nas je večina pobotanih s samim sabo, tko da....

Hja sej jst se tut znam pozabavat in so mi recimo Žmauc in Gajo všečni lokalčki kjer tudi najdeš več neplastike...Sam če ima ena rojstni dan se za tisti večer prepustiš in še dobr da je tko, ker zdej vem česa niti pod razno nočem !!!!

Ja Ljubljana ima svoje čare. Ko pridem domov (4krat na let) na Ptuj, na terasi ob pogledu na zvezde, kozarčkom dobrega rdečega vina in tistim mirom ki ga doživim, takrat priznam, da tistemu kotičku Ljubljana ne zeže do kolen...

No o zgornjem feelingu govorim...v ozadju zagotovo cafe del marček - vol9 je čist huda...pa včasih namesto rdečega vina, ko mačke ni doma kakšen cigaretek sreče x;)x x;)x x;)x


Tko, da sem kr vesela, da ne pašem med "plastične" ljudi...
Dvom je izdajalec, prikrajša nas za dobro, ki bi ga okusili, ko bi se ne bali poskusiti...Shakespeare

#132 zEn

zEn
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 145

Objavljeno: 29. januar 2007, 18:12

joj joj pa saj to je res lepo mesto....I love it :2src: :2src: :2src: Krvavec pa sploh :2src:
grem zdaj na en čaj v najbolj luštno čajnico v našem mestu x:)x


Upam, da ni ta teden kakšnih počitnic in polni avtobusi šolarjev, ker mislim med tednom na kucl skočit. x:)x
...najbolj luštna čajnica v našem mestu. Jasmin xrolleyesx? x:Dx
Always outnumbered - never outgunned!

#133 zEn

zEn
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 145

Objavljeno: 29. januar 2007, 18:24

hja tole se pa fajn sliš...my kind of music...uaaaaaaaaaa sem vedla, da pašeš sem...Glih zdej sem dubla za par ur novega materiala kjer dejansko odplavaš... :palec: :palec:
Notranji mir, svoboda..želja po prijetnem, všečnem in predvsem brez visokih ponavadi moškim zoprnim ženskih frekvenc...hehe
Sicer pa ob taki muziki nas je večina pobotanih s samim sabo, tko da....


:palec: pašem, pašem x:Dx x:Dx, dobr izkoriščaš neptuna v 12-tki x;)x x:)x

Imam prijatelja, ki prou zbira to vrstno glasbo. Tip ima doma same originale, problem je edino ta, da striktno ne posoja CD-jev. Pravi, če ti je plata res všeč, ti jo bom kupil za RD. x8Dx
Tole je fajn radio (no, verjetno že poznaš). Logiraš se in si skreiraš "svojo postajo". :palec: :palec:

No o zgornjem feelingu govorim...v ozadju zagotovo cafe del marček - vol9 je čist huda...pa včasih namesto rdečega vina, ko mačke ni doma kakšen cigaretek sreče x;)x x;)x x;)x


x:Dx x:Dx ja kako pa x;)x
Always outnumbered - never outgunned!

#134 Audente

Audente
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 575

Objavljeno: 29. januar 2007, 18:38

Upam, da ni ta teden kakšnih počitnic in polni avtobusi šolarjev, ker mislim med tednom na kucl skočit. x:)x
...najbolj luštna čajnica v našem mestu. Jasmin xrolleyesx? x:Dx



x:Dx x:Dx x:Dx ne ne nobenih počitnic x;)x tudi jaz imam namen še mal adrenalina iskat tj gor.... x:Ix

ne meni je najbolj všeč tista tam pri občini :inocent: :inocent: :inocent: svetovne čaje naredijo x:px

#135 Sreda

Sreda
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 87

Objavljeno: 29. januar 2007, 18:40

ja sej mam jst tut kr neki originalov pa unih k jih na plaži kupujem od mimoidočih prodajalcev vsemogočega...Na Rodosu sem kupla celo zbirko...pa ni ga boljšega feelinga kupovat v kopalkah ob sončku in morju nekaj k veš da je kul pa še ne poznaš....
Pa še on zasluž kak dinarček :palec: :palec: :palec:

Sem šla lani sama na dopust s knjigami in velikim ruzakom grenkobe za prežvečt pa morm rečt, da mi je kr ratal...Požirala vrstice ob koktejlih in hvatanju boje in dojela, da zna bit življenje lepo,če ga živiš kot ponuja se samo in ne da ti ga spremeniš...

Ja vidm da je ista valovna pa to x;)x x;)x x;)x , sej ponavad se kr zavohamo...hehe...

Sem šla včer mau gledat une linke k si mi jih poslal in morm rečt da so res the best sam men še vedno ene stvari niso popolnoma jasne - osnove hiš ipd ampak se učim, požiram, me zanima in hočem vedet...tko, da tnx še enkrat...

Uživaj,jst se grem mehurčkat...

x:Xx
Dvom je izdajalec, prikrajša nas za dobro, ki bi ga okusili, ko bi se ne bali poskusiti...Shakespeare

#136 zEn

zEn
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 145

Objavljeno: 29. januar 2007, 19:00

x:Dx x:Dx x:Dx ne ne nobenih počitnic x;)x tudi jaz imam namen še mal adrenalina iskat tj gor.... x:Ix

ne meni je najbolj všeč tista tam pri občini :inocent: :inocent: :inocent: svetovne čaje naredijo x:px


hehe, čajnica x:px , ti pa si mudel. A jest kličem prijatelja in ga vprašam, kje imamo čajnico xrolleyesx . In veš koga kličem, ravno tega tipa k ima "tisto tam pri občini" x:Dx x:Dx x:Dx
:palec: :palec: poznam, poznam,..super lokal. Spidenan, dobra muza (80,90-ta), prijeten folk, aja pa ene par čajev sem tudi že
preizkusil :palec: x:)x
Always outnumbered - never outgunned!

#137 Audente

Audente
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 575

Objavljeno: 29. januar 2007, 19:31

itak hud lokal in umirjen...dobra muzka...simpatični kelnarji x:px
jaz pa modelka...ja...tja grem v miru prebrat kako revijo običajno pa s prijateljicami na čvek x:Ix

sicer pa, saj veš kaj paše levčkom x:Dx čim več razkošja in da uživajo v vsem kar počnejo :palec: x:)x

#138 zEn

zEn
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 145

Objavljeno: 29. januar 2007, 19:44

ja sej mam jst tut kr neki originalov pa unih k jih na plaži kupujem od mimoidočih prodajalcev vsemogočega...Na Rodosu sem kupla celo zbirko...pa ni ga boljšega feelinga kupovat v kopalkah ob sončku in morju nekaj k veš da je kul pa še ne poznaš....
Pa še on zasluž kak dinarček :palec: :palec: :palec:

Sem šla lani sama na dopust s knjigami in velikim ruzakom grenkobe za prežvečt pa morm rečt, da mi je kr ratal...Požirala vrstice ob koktejlih in hvatanju boje in dojela, da zna bit življenje lepo,če ga živiš kot ponuja se samo in ne da ti ga spremeniš...

Ja vidm da je ista valovna pa to x;)x x;)x x;)x , sej ponavad se kr zavohamo...hehe...

Sem šla včer mau gledat une linke k si mi jih poslal in morm rečt da so res the best sam men še vedno ene stvari niso popolnoma jasne - osnove hiš ipd ampak se učim, požiram, me zanima in hočem vedet...tko, da tnx še enkrat...

Uživaj,jst se grem mehurčkat...

x:Xx


Cd-ji in kupovanje na dopustu. x:)x

Spomnim se ene vasice v Maroku (upam, da se ne sliš kot da ful potujem x:px x;)x ). Dan se je počasi prevešal v noč in ok že tako in tako te v musli svetu fascinirajo njihove mošeje in molitve (tisti moški glasovi, ki se slišijo iz zvočnikov).
V glavnem, nek Berber je imel kao en zabačen kiosk, izgledalo je tako, da tud cigaretov nima. Prodajal je bolj malo, a zunaj, na glavni ulici vasice je imel postavljena dva huda zvočnika. Vrtel je neko lastno kompilacijo, glasbo sahare, Thuaregov, pa Khaled-a, 1,2,3 solei, Aicha poznaš , in to je delovalo tako pomirjajoče, da se mi je zdelo, kot bi se čas ustavil. Pojoča vasica x:)x . Vasica pa brez avtomobila, Tv-ja, razen kak turist pridrvi z 4x4 mrcino, hitr poslika in žigosa svoj ego, da je tam bil! :xx!: No pri njem sem si nabavil, kar nekaj zgoščenk. Kok jih pa dons poslušam je pa druga zgodba. Sm pa užival, ko sem si izbiral glasbo in zdaj, ko si me spomnila x:)x

Sreda, enako! Naj ti prija. Zdej pa jest tud šibam.



sicer pa, saj veš kaj paše levčkom x:Dx čim več razkošja in da uživajo v vsem kar počnejo :palec: x:)x


pa pozornosti x;)x x:Dx
Always outnumbered - never outgunned!

#139 Audente

Audente
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 575

Objavljeno: 29. januar 2007, 19:47

pa pozornosti x;)x x:Dx



ti že veš :palec: x:px x:Ix

#140 Sreda

Sreda
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 87

Objavljeno: 29. januar 2007, 19:58

Ja zEn res znova in znova preseneča....o Maroku pa sploh ne govor, ker me tja vleče že lepčas, čeprav imam trenutno druge cilje...očitno mora biti za Maroko tudi ta prav cajt....pa vem da enkrat bo!!!!!


:palec: :palec: :palec: :palec: :palec:
Dvom je izdajalec, prikrajša nas za dobro, ki bi ga okusili, ko bi se ne bali poskusiti...Shakespeare

#141 zEn

zEn
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 145

Objavljeno: 30. januar 2007, 14:49

Audente, hitr na Krvavc skoč. Vodeno, vodeno postaja. Glih uletu iz kucla x:Dx
Always outnumbered - never outgunned!

#142 zEn

zEn
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 145

Objavljeno: 30. januar 2007, 15:04

Ja zEn res znova in znova preseneča....o Maroku pa sploh ne govor, ker me tja vleče že lepčas, čeprav imam trenutno druge cilje...očitno mora biti za Maroko tudi ta prav cajt....pa vem da enkrat bo!!!!!
:palec: :palec: :palec: :palec: :palec:


Maroko :palec: Surov ampak lep. Pa fajn je znati kakšno besedico francoščine x:)x
Evo, to bi levčku pasal x:Dx x:Dx x;)x

Veš, da enkrat bo. :palec: Temu rečejo arabci inshalah (if God wills). No sicer je ta beseda pri njih magic, ker kater koli ti ponuja tisto njihovo kramo, rečeš inshalah in sta zmenjena (beri: te pusti na miru x:Dx x;)x ).
Always outnumbered - never outgunned!

#143 Audente

Audente
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 575

Objavljeno: 30. januar 2007, 15:16

Audente, hitr na Krvavc skoč. Vodeno, vodeno postaja. Glih uletu iz kucla x:Dx



joj joj da me ne bo zalilo x:Dx ker stanujem skoraj pod kuclom.....
ampak ta teden nimam možnosti :C: :C: :vio:

ti samo uživaj :palec:

#144 zEn

zEn
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 145

Objavljeno: 30. januar 2007, 15:32

joj joj da me ne bo zalilo x:Dx ker stanujem skoraj pod kuclom.....
ampak ta teden nimam možnosti :C: :C: :vio:

ti samo uživaj :palec:


...da me ne bo zalilo x:Dx x:Dx x:Dx , upam, da imaš v teh dneh dežnik s sabo. Zna kej dol pricurljat x:Dx
Moram še enkrat rojstni list pogledat, mogoče sm pa Lev xrolleyesx x;)x x:Dx, Ne, ne x8Dx sm v opoziciji z vami. Uživam pa rad x;)x
Always outnumbered - never outgunned!

#145 Audente

Audente
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 575

Objavljeno: 30. januar 2007, 16:35

...da me ne bo zalilo x:Dx x:Dx x:Dx , upam, da imaš v teh dneh dežnik s sabo. Zna kej dol pricurljat x:Dx
Moram še enkrat rojstni list pogledat, mogoče sm pa Lev xrolleyesx x;)x x:Dx, Ne, ne x8Dx sm v opoziciji z vami. Uživam pa rad x;)x



imam Dežnik...nič bat x:Ix

a nisi ti vodnar....ali riba??? x;)x

#146 Matjaž Bogdan

Matjaž Bogdan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 742

Objavljeno: 30. januar 2007, 16:44

Ha, sem mal bral tle, moja malenkost je tudi nekakšen -lev, sam bi dejal , da mi prija vsakdo, ki ni glih zatežen...me sploh ne zanima , če plava, tehta, al pa pika ...pa tudi to ne , če je nedolžna, pa da ima še kakšno podobno sestrico....pač vse po spisku...kaj bi se še s tem obremenjeval...pol bi se mi izbira lahko tko skrčila ,da bi moral vzet kakšne oglase v roke al se pa včlanit v kakšno društvo astroloških odvisnikov, k bi tko vse naprej vedeli...
Saj o tem lahko razmišljaš in delaš statistiko, ko nisi več aktiven, takrat na globoko starost, ko imaš čas za take stvari x;)x
xegox :palec:
Moja spletna stran
http://www.teate-reiki.com/


Moji knjigi

Svetloba, ljubezen in mir v srcu in duši- vsem

#147 zEn

zEn
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 145

Objavljeno: 30. januar 2007, 17:10

a nisi ti vodnar....ali riba??? x;)x

vodnarja izbral, rib niso imel več na razpolago x;)x
Always outnumbered - never outgunned!

#148 Audente

Audente
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 575

Objavljeno: 30. januar 2007, 17:13

vodnarja izbral, rib niso imel več na razpolago x;)x


čaki čaki......za rep si lovil vodnarja xDDx
in kdo vodnarjem najbolj ustreza x;)x

jaz še vedno trdim, da so mi škorpijoni najbolj blizu :inocent: enostavno se jim ne morem upret :o|o:
no tudi kak lev in dvojček niso za pustit ob strani x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx

#149 Sreda

Sreda
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 87

Objavljeno: 30. januar 2007, 17:23

Ja Matjaž Bogdan, moj levček v meni definitivno ni tak...vse po spisku pa ne pride na moj "jedilnik"....hehe...


zEn help me please...včeraj sem čist not padla v te hiše in planete čeprav mi neki ni jasn...Recimo jst mam v7.hiši (deasc) dvojčka - po izračunu na lunin.netu in vsaka hiša ima tudi svojga vladarja.. Kaj zdej to pomen?...kaj morm gledat?

sej mogoče se hecn sliš sam ne štekam glih najbl...planeti so mi bolj jasni k potujejo skozi hiše...

Nč fajn smučite jst grem na yogo počas...se tipkamo zvečer :palec: :palec: :palec:
Dvom je izdajalec, prikrajša nas za dobro, ki bi ga okusili, ko bi se ne bali poskusiti...Shakespeare

#150 zEn

zEn
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 145

Objavljeno: 30. januar 2007, 17:23

plus in minus, jin in jang, lev in vodnar... opozicij je polno :)
Always outnumbered - never outgunned!




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0