Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Vesoljni dnevnik LNF 24


  • Ta tema je zaključena Ta tema je zaključena
- - - - -
3341 komentarjev na to temo

#26 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 19. januar 2007, 19:55

kaaajjjjjj......pol dneva pa že dve strani novga dnevnika naštepane....kaj je že z merkurjem ta teden.....

js sem pa fajn....zdej grem pa še jazz poslušat....da vidim, če je to tisti k mi paše...... x:px ....pa mal se je treba socializirat tu in tam.....sej jutri se bom še bolj......sam naspat se moram prej....... x^x x:px xDDx
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#27 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 20. januar 2007, 07:26

dobro jutro... sem že skor dve urici budna.dovolj imam postelje poleg vsega sem pa še menstro dobila in to kar oreng menstro (sej so me opozorili da zna biti še recimo dva meseca tko bolj obilna), no vsaj upam, da je tole menstra... in tole je super za moje železo... kolk sem sita vsega tega sranja :xx!: ok sej bo boljše...
tabletke za bolečine pa včeraj nisem vzela - to ne pomeni da ni bolelo, ampak da je bilo znosno.
Sanjala sem pa hud veter - že drugič v kratkem času, mogoče je tole v povezavi z orkanom, ali pa z mojim notranjim delovanjem- naj odnese vse kar je staro, neuporabno... hm mogoče sem pa malo nazaj z viharjem v sanjah zaznala tale pravi vihar. Se obeta še eden? ma ne, itak da ne..
lep vikend vam želim

#28 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 20. januar 2007, 09:21

ksenja xsrcx xwizardx x:Xx

A ker vse kar je lepo se prehitro konča :o|o: mi je slaba (pa čeprav pričakovana) novica pokvarila dan oziroma kar vikend :sori:
Po dolgi bolezni (kljub sicer uspešni operaciji je staknila MRSO) je svet zapustila prijateljica in ex sodelavka (ki me je navdušila nad kamni in minerali) :V: xvrtcx

xvrtcx xsrcx
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#29 Mana

Mana
  • D član
  • Št. objav: 1 857

Objavljeno: 20. januar 2007, 10:34

A ker vse kar je lepo se prehitro konča :o|o: mi je slaba (pa čeprav pričakovana) novica pokvarila dan oziroma kar vikend :sori:
Po dolgi bolezni (kljub sicer uspešni operaciji je staknila MRSO) je svet zapustila prijateljica in ex sodelavka (ki me je navdušila nad kamni in minerali) :V: xvrtcx


Onix: xvrtcx
...pomembno je, da ljudi ohranimo v lepem spominu, tako živijo še naprej...v naših srcih



sem sita vsega tega sranja :xx!: ok sej bo boljše...


kkao si pa drugače? mogoče tudi današnje vreme mal slabo vpljiva na naše počutje :inocent:
...vem, da maš dost...mogoče morš samo nehat mislit na to, da je tega že preveč...ne vem :sori:
hudo mi je, da si žalostna in jezna zaradi tega
x:Xx

*****

nov dnevnik...yessssssss...drugače moje počutje ni tako zelo yes
v pon imam kolokvij, nekoliko sem se pocajtala-imam še 10mio opravkov do torka...morm pižamo kupt, pa perilo, pa štunfe, pa trenerko... xrolleyesx
jaz pa brez denarja :o|o:

da kdo kak prispevek?
:2src:
Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

afriški pregovor

#30 seal

seal
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 688

Objavljeno: 20. januar 2007, 20:42

...ah kaj naj napišem?

pijem cvička z vodo doma pred računalnikom, full paše x:Dx *ČIN*

hmmm ja fajn je vikende preživljat s punco, ampak še bolj fajn je pa po dolgem času bit za vikend s frendi pa it mal žurat.... to je dones x:Dx

nč, zej pa pičim!

lp x:o)x
honor and respect

#31 ScorpioGirl

ScorpioGirl
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 332

Objavljeno: 20. januar 2007, 23:23

Čeeeeeeeerrrrrrrrrrrrr xsrcx x:px

Prišli iz Padove xcivx zmatrana, tko da ne bom več dolg bluzila tle okol :inocent: x:o)x
napasla učke :2src: x:px se naklepetala pa nasmejala s fajnimi ljudmi xsrcx srečala precej takih, k se že nekaj časa nismo x8Dx tud z Alianco sva se na hitrco vidli :palec: x;)x
kupovala nisem nič, tko da tud ni nič novega x:Dx ni keša za zapravljanje xrolleyesx
zdejle sem pa celo nameravala it še žurat x:px pa mi čist paše bit doma ... tuš vabi, pol pa spat :sleeping:

lahko noč x:Xx

How will we ever know
if we never try ...

P.M.


#32 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 21. januar 2007, 01:11

Čeeeeeeeerrrrrrrrrrrrr xsrcx x:px

Prišli iz Padove

Moj prvi stik z Italijo je bila Padova, pred enimi 30. leti. :palec:

#33 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 21. januar 2007, 10:39

Tale gre v dnevnik:

Sanjal sem, dobil nobelovo nagrado iz ekonomije, za eno mojo matematično enačbo.... :D upam, da jo nekoč še zres dobim, občutek je odličen hehe :D...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#34 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 21. januar 2007, 11:35

Lep pozdrav vsem z željo, da preživite današnjo nedeljo čim boljše. :palec:

Kako se (na slabše) spreminja klima :xx!: Imamo megleno in vlažno :xx!: :V: :O: :blink: Pogrešamo burjo :rolleyes: :2src: , klinc pa tistih 13 al 14 stopinj čez dan, če pa zaradi vlage zebe do kosti :sniky:
Še morje nima več tistega vonja :sori: :ermm:

Se bomo tolažili z dobrim kosilom... :fiju: x:px

#35 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 21. januar 2007, 11:56

Tale gre v dnevnik:

Sanjal sem, dobil nobelovo nagrado iz ekonomije, za eno mojo matematično enačbo.... :D upam, da jo nekoč še zres dobim, občutek je odličen hehe :D...

E= f (S) x;)x

#36 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 21. januar 2007, 12:19

O hej, glej jo, Ruby! x:Xx :palec:
Long time no see...
a tko? :||
tle pa je vsega: 'burja' in megla in vlaga... vse v paketku. x:o)x
In ker je toplo, skor nc ne kurijo in me skoz zebe in sem se prehladila, ne da se mi pa zivcev zgubljat pa ponorevat zarad tega, k je neproduktivno.. sam zivci grejo. x:)x
(*k ze parkrat hotla besn post napisat, pritozevalski, da fak offff!!! da placujem kurjavo VSE LETO, ne poceni <preracunala da nekak isto al clo manj bi blo te mesce z dodatno elektriko kurit> in ME ZEBE! :mad2: absurd, svinjarija! Oni bodo men odtalal, kok rabim toplote... mormo bit ekonomicni in vse to. strinjam, sam nismo v socializmu, to je tko kot bi mi en oddtalaval, kok lohk tist dan pojem. ejjjjj, moj problem, dons se hocem NAZHRET! ce mi pase. tko kot hocem dons hajcat recimo. ne pa ono, aha ob 22h greste spat, ajde pol, hladni radiatorji! :xx!: jaz ponoc delam lazje, ne morem pa v mrazoti totalni delat... uhh! :bomb: :switz: - eto, prec pritisk poveca sam da pomislim..... izdih/vdih.... xcivx x;)x)...

O Nino, dobre sanje tole, jp, naj se res uresnicjo!
(*pol bi bla lohk se clo jaz mal vazhichke zravn x;)x x:px x:Dx)

men se je pa sanjal, da so bli valovi - ampak tko kot na sliki PRED mano, kot na platnu... no in so valovi pocas odnasal ene alge al kwa... z rib..... ribe so pac najbrz ble mrtve al kaj, k so ble negibne, sam tisti valovi so jih premetaval, sam odstekano je blo, k so mele ogromne cloveske oci.. ne one ribje, okrogle, pac pa ovalne, velike in taksne.. pac, cloveske... :eek:
in pol sem rekla, aha, glej, orada je... in pol valovi se mal alg dol dajo, da se jo je boljs vidl, se je pa izkazal, da je brancin.
Brancin s cloveskimi ocmi. x:o)x x:Dx
quel sanje.

taku. pol bo sel tamal na net, men pride morda frend flat merit, pol najbrz do mame... i tako to... zvecer pa finish napovedi, k sem jo, ultrapridna, ze vcer zacela pisat.

ajd! :palec: xcivx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#37 druidka

druidka
  • D član
  • Št. objav: 5 105

Objavljeno: 21. januar 2007, 12:30

tile radiatorji, ja. moja mama se pa kar naprej pritožuje, da kaj imajo zdaj
toliko za kurit, ko pa sploh ni potrebe po tem. ker ni tak mrzlo. in pol poslušam
vsaj enkrat dnevno njene monologe na tole temo x:Dx je pa res, da sva obe z mamo
raje v bolj hladnih prostorih, v svoji sobi sploh nikoli nimam odprtega radiatorja, oz.
zelo zelo redko ga odprem za kakih par minut. pa tudi okno imam vedno odprto,
sploh ponoči, in to skozi celo leto, sicer ne morem spat :vio:
tele sanje :o|o: kaj pomeni, če sanjaš kačo in mačko. najbrž nič dobrega :o|o:

lep dan vsem x:)x
... svet pripada tistim,
ki verjamejo v svoje sanje ...

#38 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 21. januar 2007, 12:53

Jutrček. x:o)x No, saj pozjatrkoval sn že pa se tušnu, zdej kavo pijem.... x8Dx Kaj morm, če sem nočni, tko uživam, ko si lahko privoščim biti buden pozno v noč, pol pa treba not spravt spanje.... xnckrivx Jaz sn tud sanjal neki, pa ne vem kaj točn, včeri pa sn sanjal aakhuta hahaha, nekaj nagajivga, pa se ne morem spomnit kaj......Kaj bi le to pomenlo.....aakhut v sanjah? :inocent: x:o)x x:Dx Zuni sonček x:)x , bo treba mal na kak sprehod it....... x^x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#39 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 21. januar 2007, 13:07

Oj Druidka, jaz sem tud 'vroc tip'. sem ko majo vsi dve jopi v kratkih rokavih clo lohk. tko da men tud ne sede vrocina.
sam bedast mi je, da lohk 'uporabljam toploto' sam tedaj, ko mi oni odmerijo.
Torej do 22., recimo. ces, zdej pejte pa spat, ponoc se pa ne rab met (s cimer se sicer strinjam, sem dolg pr odprtem oknu spala, zdej pa ne morem, se prevec premrazi, k tok piha).
K smo sami si odmerjal, k smo mel plinsko centralno, v enem od podnajemov, sem vedno cist slucajno istega dne 'zacela kurt' kot je ta mestna zacela. xyesx
Tko da nisem potratna pa scrkljana, velik prenesem. sam ce mors skoz za temperaturo si prizadevat z lastnim vlozkom, je tezje, ti pade imunost.
ce je skoz okol 16 recimo, se nikol ne morem dobr segret. skoz delujem z vejcim svojim vlozkom pac. tko nekak.....

jp mick, jaz tud 'nocni tic'. x:)x

evo direktiva je padla, da morm dol z neta. sej glih rpav, sm rabla brco, k mam kar kej za nardit, pa mroda grem lohk vmes do mame (k tim je itak skor vsak dan tam, pa ne rab it se dons).
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#40 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 21. januar 2007, 13:13

O hej, glej jo, Ruby! x:Xx :palec:
Long time no see...
a tko? :||
tle pa je vsega: 'burja' in megla in vlaga... vse v paketku. x:o)x
In ker je toplo, skor nc ne kurijo in me skoz zebe in sem se prehladila, ne da se mi pa zivcev zgubljat pa ponorevat zarad tega, k je neproduktivno.. sam zivci grejo. x:)x
(*k ze parkrat hotla besn post napisat, pritozevalski, da fak offff!!! da placujem kurjavo VSE LETO, ne poceni <preracunala da nekak isto al clo manj bi blo te mesce z dodatno elektriko kurit> in ME ZEBE! :mad2: absurd, svinjarija! Oni bodo men odtalal, kok rabim toplote...


Čau Mars xsrcx x:Xx

Saj. :o|o: Mi sami odrejujemo količino toplote oz. kao sami, ker če ugasnejo 'blokovsko' peč, lahko vrtiš kolikor hočeš termostat- pa si v hladnem :vragec:
Tu se plačuje 'skupne stroške' enkrat na leto in to je 4.000, evrotov :wOOt: :vsakege prvega julija pride obračun, +/- 10 evrov in tile štirje jurji zajemajo: kurjenje, toplo vodo, čiščenje zgradbe, vrtnarja in stroški za nakup novih rastlin, vzdrževanje lifta, nego dreves :eek: , vzdrževanje asfalta, vzdrževanje peči, vzdrževanje elektronske kapije.

Srečna so leta, ko ostane pri teh 4 jurjih. Vsake toliko se kdo spomni pobelit stopnišče, al na novo asfaltirat, narisat nove črte na parkirplacih .... :vragec: pa dobiš položnico še za jurja :o|o:

In potem pridem ob 23. iz treninga in me zebe,in tvegam vnetje mehurja, ker je staro govedo že šlo spat pred dobro uro (naštelajo termostat) :!!: :sniky: :mad2:

#41 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 21. januar 2007, 15:30

Aaaaa, kak je blo fajn.... je v gozdu k da bi bla jesen..... x:o)x No, sn pa odkril ful fajn plac za rekreacijo, ki se ji mam v planu posvetit, pa še tam frendico sreču, ki mi je vse razkazala. Tak, zdej pa ni več izgovorov, sam da postane dan daljši, pol pa akcija.... x:px x8Dx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#42 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 21. januar 2007, 16:23

:vragec:

morgen.... :o|o: :o|o: :o|o:
neki zdelan.... :xx!:
tkole skos zhuratdelat, delatzhurat....ajajaj.... x:o)x
tole bo she zabavno....sploh tale teden.... xrolleyesx xrolleyesx xrolleyesx

zlomk....tralala
777 x:Xx ou tja... x:)x

ONIX......a prou mislm? :C: :C: :C:
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#43 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 21. januar 2007, 17:50

zivijo banditi, vas moram malo pozdravit, me ni bilo ze tako dolgo (konkretno, pismeno...) da ne vem, kaj drugega rect x:o)x

xsrcx x;)x
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#44 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 21. januar 2007, 19:11

Sami pogrešani nazaj. tinka, mushi. Ruby..madonca..kaj je to za en dan x:px x:px

Nič posebnega ni dogajalo danes. Kuhali, pekli, sprehajali, lenarili, spali..gnjavili deca..pa mačke in pes.. x;)x

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#45 Onix

Onix
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 813

Objavljeno: 21. januar 2007, 19:56

ONIX......a prou mislm? :C: :C: :C:


Žal se ne motiš :sori:
Sprehod čez Tromostovje in ob Cankarjevem nabrežju budi zdaj čisto drugačne občutke in spomine :V:
Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel.
Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi.
Nejc Zaplotnik

#46 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 21. januar 2007, 20:01

sej res, Onix, pozabla komentirat (sam potih/v mislih socustvovala): :sori: xvrtcx

Hoj Tinkoslava! x:Xx

Pa res, same stare macke! x:Dx x;)x

Oh fino k mam napoved z vratu.
grem gledat butastega butca s timom, vmes pa se posvetim osebni negi. x^x
masko si bom dala na ksiht med drugim najbrz.

sm mela pa tak divji dan, da sem cist zmatrana... ocitno nisem se cist zdrava.

Ruby: staro govedo! :D :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#47 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 21. januar 2007, 22:12

Toplota bo po malem res razkošje ratalo. V mestu smo imeli pavšalno urejeno tole..me pa ni nikdar zeblo(mene, ki rado zebe) bila nekaj časa kar ugodna tale kurjava, potem pa nam pričeli neke poračune pošiljat..in ni bilo več tako zelo ugodno.
Tule pa kurimo na drva - sicer kombinirana peč, ki pa še olja ni videla - in ravno v soboto bila hudobna tako zelo, da me je malo sram..sosedom pred nosom speljala podrto drevo -veter porušil drevo..jaz pobiram svinjarijo, ki jo je prineslo kdo ve od kod..prišiba sosed se zagleda v padlo drevo in razglablja kako bo tole on iz gozda spravil. Gozd seveda od čisto tretje osebe..jaz tiho. Drugo jutro pokličem lastnika gozda - mu povem, da mu je porušilo drevo, ki bi ga jaz kupila :eek: On pravi, da bo itak prišel pogledat koliko škode je veter povzročil in da ni problema..potem me še pokliče in potrdi zadevo...isto popoldan je kostanj prilezel na plano.
Itak ne bi - imamo dovolj drv za tole zimo, tudi za naslednjo že zaloga..ampak iz čiste hudobije - ker tale sosed krade kot sraka..in se mi zazdelo, da rabi malo lekcije x;)x
Ga je seveda potem hotela kap x:)x

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#48 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 21. januar 2007, 22:48

ooooo tinka...lej jo....... xsrcx


nataly....poteza za nobelovo.....ma kakšna hudobija neki....čisti pluton..... x:px ....... :palec:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#49 druidka

druidka
  • D član
  • Št. objav: 5 105

Objavljeno: 22. januar 2007, 07:23

jutro x:)x
že eno uro budna, pokonci pa malo manj x:Dx
ne vem, kaj mi je. čez teden se sploh ne morem naspati, pa dovolj spim, vsaj mislim.
taka cela čudna sem. pol pa bi sam spala. razen ob vikendih. sicer ob petkih,
če ne grem ven, zaspim že okoli desetih, pa ni nujno, da ne vem kak dolgo spim,
ko se zbudim, sem čist naspidirana x:Dx med tednom se pa vlečem kot neka senca,
vsaj kake tri ure po tem, ko se zbudim :o|o:
nič, se bo treba obleči pa šibat v službo. danes imam do dveh pouk :vio:

lep deževen dan vsem xrosex
... svet pripada tistim,
ki verjamejo v svoje sanje ...

#50 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 22. januar 2007, 07:49

dans je neo leto, kar sem sem gor zalutala x:)x x^x x:o)x
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0