Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Lasje


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
101 komentarjev na to temo

#76 Aeval

Aeval
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 784

Objavljeno: 15. avgust 2010, 11:39

Ej, meni - ko sem se enkrat full nekaj skubla (pa se meni tudi ni hotelo jest prosa)- so mi pomagale ampule za boljšo rast las. Pa mami, kolegicam, ... tudi. Samo ne vem več od kere firme. Fitoval?
Mali laski začeli ko zmešani rasti!
...sicer pa itak ne vem, kaj sem se imela tok za sekirat ... itak imam full las.
(zaenkrat še xcivx )


...drugače pa tudi jaz isti psihič - vidim razcepljen las - pa hop po škarje! x:Dx
... Say what you mean
And mean what you say ...

#77 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 15. avgust 2010, 12:47

ma zdej se s sodo bikarbono :)

Daj ga lomit, soda je samo polovico tistega, kar manjka tvoji koži in lasem x;)x

#78 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 15. avgust 2010, 21:15

Kolikor vem ima prhljaj veze s prebavo, delovanjem crevesja, predvsem glivicami ipd. Uredi notranjost in tudi zunanjost bo po vecini primerna.
Vsi razni zunanji preparati (vkljucno z zunanjo uporabo soli) so bolj kot ne pesek v oci. Se pa zgodi, da komu pomaga pac.

#79 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 16. avgust 2010, 07:13

x:Dx bomo vidl, ane :)

To pa tudi, če ne prej, ko greva na kafe al kaj že x;)x

#80 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 16. avgust 2010, 11:06

xrolleyesx :xx!: A se bom morala res s fenom sušit al kaj? pa s krtačo? x:px
Če si samo umijem lase in se nič ne fenam niti ne dam nič mehčalca, sem taka v glavo kot strašilo al pa vrag... ful enih rogov pa rožičkov pa zavihkov pa tega! Pa ko bi vsaj bili ALI ravni ALI skodrani! :xx!: Tko si jih pa lohk tisočkrat počešem, z vodo ravnam itd., hops, spet vsak po svoje, a nekje so pa lahko čist lepo krotko ravni!
Sploh ne morš met nobene frizure!
Al pa milijon packarij po laseh... :o|o:

Drugače so mi pa že zrasli, vmes sem se pofarbala in je pretemna (v bistvu naj bi bla kao rjava, samo malo na rdečkasto, je pa precej močnejše rdeča kot sem hotla tokrat), zadnjič sem si pa sama postrigla frfru.

Oreščki so mi parkrat pasal, večinoma pa ne, ker imam pol še bolj suhe in še bolj vsak po svoje štrli, ampak mogoče je čist fino kdaj pa kdaj s čim takim naravnim...

jajc pa tega si že dolg nisem dala, sem si pa parkrat dala neem (in si ga bom kmal spet x;)x).

Priponke (datoteke)


Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#81 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 16. avgust 2010, 23:35

ja, nekaj vegetarijanskega na mesarskem mostu x:o)x

Če se šamponiraš s sodo zaradi ugotovitev tega znanstvenika, bom z veseljem prisluhnil tvojim ugotovitvam.
Iz vsega veje logika.
Ima zrno soli. :palec:
http://www.holist.eu/simoncini.html

#82 kapica

kapica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 019

Objavljeno: 17. avgust 2010, 09:23

zdej mam pa fitoval kapsule, sam so mi prevelike za požret in vsako odprem pa stresem vn un prah. in je glih tko nagravžn kot pivski kvas x:Dx sam da tega ni treba pojest eni dve žlici, tko da :palec: pa ima da deluje.

x:Dx :palec: ima da deluje? :inocent: pojma nimam glede teh kapsul... ampk, kapsule majo neko ovojnico in vsebino... in ta vsebina kapsul je zapakirana v tiste ovojnice z razlogom, najveckrat ta, da pol "deluje"... da se vsebina zascit pred razgradnjo v zelodcu in se zacne sele tam nekje... v crevesju... tankem... ce pa vsebino ven streses in sam to pojes se pa razgradnja zacne ze v zelodcu... in pol verjetn nima lih takega ucinka... sj pravm, pojma nimam... ampk, ce se papca kapsule in pricakuje nek rezultat... se naj je kapsule! ne sam vsebino le-teh! x:Dx :palec: xsrcx
ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

#83 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 17. avgust 2010, 09:40

da. velik ma veze s celotnim delom prebave organizma z nasim fizicnim zdravjem. itaq. :palec:

marsikaj, morda kar vse ima vezo tudi s prebavo, ne pa samo s tem.


good point. sploh nism pomislu xsrcx :palec:

x:Dx :palec: ima da deluje? :inocent: pojma nimam glede teh kapsul... ampk, kapsule majo neko ovojnico in vsebino... in ta vsebina kapsul je zapakirana v tiste ovojnice z razlogom, najveckrat ta, da pol "deluje"... da se vsebina zascit pred razgradnjo v zelodcu in se zacne sele tam nekje... v crevesju... tankem... ce pa vsebino ven streses in sam to pojes se pa razgradnja zacne ze v zelodcu... in pol verjetn nima lih takega ucinka... sj pravm, pojma nimam... ampk, ce se papca kapsule in pricakuje nek rezultat... se naj je kapsule! ne sam vsebino le-teh! x:Dx :palec: xsrcx



#84 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 17. avgust 2010, 11:23

Ste me spomnili, da je čas za kano x;)x
mam že napacano :palec:
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#85 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 17. avgust 2010, 12:15

prvič slišim za tole, bom pogledala ob priliki.

Tu sem ti zalepil uvodni članek
http://www.lunin.net...entry1055556089

#86 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 18. avgust 2010, 11:42

Se to dodam: tudi koza ima svoj pH, tako kot lasice itn.. ampak mnogo tega se uravnava iz notranjosti.

Kolikor vem ima prhljaj veze s prebavo, delovanjem crevesja, predvsem glivicami ipd. Uredi notranjost in tudi zunanjost bo po vecini primerna.
Vsi razni zunanji preparati (vkljucno z zunanjo uporabo soli) so bolj kot ne pesek v oci. Se pa zgodi, da komu pomaga pac.



#87 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 18. avgust 2010, 22:33

Se to dodam

Kaj se ti vpletaš v najine mačje debate, ki jih ne razumeš :8):

#88 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 19. avgust 2010, 10:59

A se al kaj?
Torej ti je fajn tkole a? xcivx x;)x
Pa tudi zakaj pa ne, glede na to, da ponovno zavajas ljudi, se mi zdi povsem primerno da povem; sicer pa ostajam pri temi, ti pa ne.
Kar pa se razumevanja tice, pa si ti itaq ze dovolj povedal - telo je stroj. tako je debata vnaprej povsem irelevantna.
Ocitno tudi se nisi imel dovolj, se zelis se naprej kregat. Ti zgleda da spet zmanjkuje...

Ce ze pises, napisi kaj pametenga o laseh in za lase, ker se ne meni ne komu drugemu verjetno ne da brat egotripov.
In ja, vemo da prodajas tvojo sol, ki po tvoje pozdravi vse, verjetno celo vesoljoce. Dolgac torej.
Tema pa ni tvoja ampak javna. Govoril nisem tebi ampak macki ter ostalim oz. svoje mnenje, tako kot ti.

Prhljaj povzrocajo glivice >

#89 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 19. avgust 2010, 11:36

itaq. z moje strani ne, se mi ne da. tko da tudi pojasnjevat ne, saj je meni ocitno.

kaj je to s.b.?

fajn. no, jaz zase sem sebe ze veckrat opazoval, vzporedno prebava-prhljaj itn in vem da je pri meni zelo povezano.
Pa tudi to kaj ces dan pocnem, kje se gibam, kako se pocutim itn.
Ce sem cele dneve za PC-jem, se to pozan na laseh, itaq. Stres je pri meni lahko eden od glavnih dejavnikov pri tem ali imam prhljaj ali ne. Ce sem sproscen, ga nimam, ali pa minimalno. Cim sem v stresu, pa je kmalu tudi prihljal.
Stres pa je zelo povezan s prebavo. Ce prebava "steka" se ustvarjajo neprimerne bakterije itn.

Ce se sluznica izsusuje zaradi nepretocnosti tudi. Predvidevam pa (ugibam), da ima veze tudi z linfnim sistemom. Posledicno ce ta ne deluje primerno, zaradi stresa, prevec sedenja, tudi crevesje ne, potem se to odraza v lasiscu. So pa to zgolj moja laicna opazanja, ne pa neke toge trditve.
Bral sem ze tudi o delovanju vranice, jeter in debelega crevesaj, ki naj bi bili "glavni" notranji organi ki odlocajo o tem kaksno bomo imeli kozo. Oz. ce ti delujejo primerno, naj bi bial tudi koza vredu.

Kaj pa pomoje precej zdravi prhjal je, dovolj sonca, biti vzunaj in manj v zaprtih prostorih, obenem pa piti dovolj tekocine.
Govorim iz lastnih izkusenj.

#90 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 21. avgust 2010, 22:49

Kaj pa, a da sem dolgolaska al da mi lasje hitro rastejo? x:Dx

Ne, probaj mačkin recept s sodo bikarbono.
V Simoncinijevi trditvi je obilo logike.

#91 kapica

kapica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 019

Objavljeno: 23. avgust 2010, 14:12

hvala za nasvet in skrb. kolikor vem, niso vse ovojnice enake, ene se razgradijo prej, ene kasneje. kapsul celih ne spravim po grlu in pač probam, morda pa boljše kot nič, ane. bomo vidl.

jp... niso vse ovonjice enake... zto sm pa napisala, da se razgradi... tam nekje... ... x:Dx majo pa vseen vse ovojnice kapsul enako vlogo! preprecit razgradnjo v zelodcu in vmes... Ne spravis celih po grlu, kolk velike pa so pol te kapsule? Mislm, k ni lih clovesko, dab se prodajalo neki... kr je preveliko za pogoltnit! Js sicer dvomim, da bodo rezultati po pricakovanjih... in po moje, bi clo blo boljs 0 kt pa neki eksperimentirat s kemijsko pridelanimi tabletami in jih po svoje konzumirat... si lahk nardis vec "skode" kt "koristi" :sori: Zdj prodajajo tud kapsule za bolj cvrste prsi... sam, ceb clovk jedu sam tisto vsebino neki casa... bi mel prej probleme z zelodcem, ledvicami, jetri,... kt pa dosegu kao prvotn namen... Pa dobr, kakor ti pase! xsrcx jp... bos, bomo vidl...:palec: se rekl slepi, k so ogovarjal gluhe... :o|o:
ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

#92 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 24. avgust 2010, 10:30

aja pa menda je dobr, da je čimbolj topla voda, da se boljš raztopi. ker sicer maš pol lahk take mal bl čudne lase ;)

res je. tudi v splošnem (ne sam pri sodi bikarboni, o kateri sklepam da je govor).

sem hotla že zadnjič to pokomentirat, ko je Candle (mensezdi) napisala da si s hladno umiva...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#93 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 28. avgust 2010, 15:00

preverjeno ne drži :)

Pred kakimi dvemi tedni sem v oddaji omenil Simoncinijevo teorijo o odpravi glivičnih problemov z jedilno sodo in je že kar nekaj ljudi povedalo, da so si glivice na nohtih in med prsti odpravili v enem tednu.
Če je tvoj prhljaj glivičnega izvora, bi ga ne smelo biti več, če si vsak dan polivaš lase z raztopino bikarbone.

#94 kapica

kapica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 019

Objavljeno: 30. avgust 2010, 08:40

če mi pa začne rast kakšna tretja roka kje, pa že sporočim.

ok... x:Dx ce se prej ne zbudis... :palec: xsrcx
ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

#95 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 30. avgust 2010, 12:40

vsak dan si seveda ne umivam las, ga pa res ni več :palec

Super, sedaj veš kako z glivicami, če te napadejo še kje drugje x;)x
Da pa jih sploh ne bo, držiš ravnotežje z biodieto, kar pa tudi že veš x;)x

#96 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 31. avgust 2010, 07:32

jst tut vem x:Dx jeaaah

#97 kapica

kapica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 019

Objavljeno: 31. avgust 2010, 11:25

zakaj zbudim?

zato... oz. kr tk... ma, vsaj zrd lepsih las... x:Dx xsrcx pa dobro jutro... ze v naprej :palec:
ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

#98 Boyana

Boyana
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 69

Objavljeno: 25. december 2010, 00:24

Naravna maska za lase: Skupaj zmešate rumenjak, kavno žličko medu, kavno žličko svežega kvasa in tri do štiri kapljice ricinusa. Maska se uporablja enkrat do dvakrat mesečno. Sperete z blagim šamponom. Lasje se obnovijo, postanejo bolj zdravi, o prhljaju pa ni duha ne sluha. Preverjeno.

Boyana


#99 rafaelkozoprask

rafaelkozoprask
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 283

Objavljeno: 25. december 2010, 18:01

boyana ... a imaš še kaj brez jajc za vegetarijance

#100 nac05

nac05
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 74

Objavljeno: 25. december 2010, 22:45

Mati narava pravi:

Proso, črni sezam, čaj iz njivske preslice in koprive industrijska konoplja(1A) pa kak bezeg...........
pa nobene kemije, ne pomaga.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0