Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Zdravilni gaj, energetski prostori v Sloveniji


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
192 komentarjev na to temo

#101 tai-chi

tai-chi
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 332

Objavljeno: 10. november 2005, 15:40

:o|o: že ....sam nisem nč drugega vidla kot krasen bukov gozd...s prelepim zelenim listjem
x:Dx sama se kr po zmajevi črti pasem, pa je čist fajn...ni treba ne vem kako daleč dirkat, pa se čist fajn pa priročni placi najdejo x:px

ja kaj si pa pricakovala da bos vidla?
Resnično ne more biti ogroženo.
Neresnično ne obstaja.

#102 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 10. november 2005, 15:43

xscratchx Krištofa Kolumba x:Dx x:Dx x:Dx
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#103 tai-chi

tai-chi
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 332

Objavljeno: 10. november 2005, 15:51

pol pa nisi sla v pravo smer x:px x:px x:px
Resnično ne more biti ogroženo.
Neresnično ne obstaja.

#104 miha25

miha25
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 38

Objavljeno: 11. november 2005, 00:49

Zdravo!

Uf je pa zalaufala tale tema...prijetno! :)

Mene tut zanima glede pokljuke alpa uskovnice ke bi dobu kake bl točne informacije.

Glede zmajeve črte oa vem za točko ki je res huda. in sicer na debelemrtiču (pri morju) tam maš klopce pa gužve zjutrej tut ni.

Za bukoviška jezera pa sm že slišov in so baje ful huda...


No pa en pozdravček še nakoncu...

#105 Asja

Asja
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 4

Objavljeno: 28. marec 2006, 18:02

x:)x Tudi mene je na Bukovniškem jezeru čist vrglo, kar verjeti nisem mogla, da čutim vso tisto energijo in mravljince po celem telesu. Žal mi je bilo, ker nisem imela nobene flaše za vodo, naslednjič bom že vedela.

Bila sem tudi v Tunjicah pa še na nekaterih energijskih točkah po Sloveniji, a žal nisem čutila nič :eek:

Vsem toplo priporočam obisk Bukovniškega jezera (ne delam reklame, sem iz čist drugega konca slo);
resnično močna, nepozabna izkušnja...... x:)x

To temo je popravil/a Asja: 28. marec 2006, 18:04


#106 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 5. september 2006, 05:31

čaw.
miha 25, jes točn poznam pot na pokljuki. javi se, če te še zanima, če še kej prideš kle gor. lp. janko
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#107 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 5. september 2006, 07:12

čaw.
miha 25, jes točn poznam pot na pokljuki. javi se, če te še zanima, če še kej prideš kle gor. lp. janko
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#108 flygirl

flygirl
  • Zavrnjeni
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 99

Objavljeno: 8. december 2006, 23:42

energijske točke za cerkvico na Močilnem pri Radečah. Ko se postaviš na to točko, imaš občutek "zlitja" z nebom in zemljo

Sem bila eno soboto pred kaksnimi tremi tedni. Ful dobr. Jst jo se zdej cutim, sam pomislit moram na tist plac. Najprej sem cutila pritisk v grlu in potem se v predelu srcne cakre. Eni frendici je gomazelo po hrbtenici,potem pa po rokah od komolca navzgor, ostali dve sta pa rekli, da je tist k je to tocko najdu, najbrz naletel na elektricnga pastirja, k je napelan ene tricetrt metra od tocke in ko je prsu do gor, ga je pastir stresu, pa je objavu da je tuki energijska tocka in potem ko smo sli se k eni sosolki pod cerkvico konje gledat in ko smo zvrnle domac cesnjev snopck, so prjavle, da to pa je prava energija :)

#109 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 9. december 2006, 10:45

lahk greva pa v zdravilni gaj, upam da bublato do pasu.... :sori:



Kva mud wresling x:Dx x:Dx x:Dx .A loh gledam x:Dx x:Dx x:Dx x;)x

#110 taraja

taraja
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 17. december 2006, 17:56

Prosim Nosorog, ali če kdo drugi ve, ali kamenčki pobrani na bioenergetskih točkah delujejo samo pozitivno, ali se nalezejo tudi npr. negativne energije ljudi, ki stalno stojijo po točkah. Potem me zanima, če je boljše, da kamenček postavljamo na obolelo mesto ali na akupunkturno točko za tisti del telesa, kaj je boljše? xsrcx :inocent:

In še to, moram tudi tak navaden kamen redno čistiti pod tekočo vodo in postavljati na sonce? :inocent:

#111 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 17. december 2006, 19:32

Hej! menim da ce bi blo tko, da bi se nalezl negativnih energij folka, da bi pol tud ti placi bli negativni. ce lohk od sebe drugim oddajajo te vibre, se lohk tud sami oz. samodejno pucajo teh energij.

odvisno za kaj gre.....
vcasih bi najbrz res blo boljse na kako tocko to postavit, odvisno od narave bolezni oz. tezave in odvisno od moci in vibracije teh kamnov.
vendar v splosnem mislim da lohk damo direkt na obolelo mesto, saj jih vecino lohk tko al tko uporabljamo tud za masazho.

odvisno iz cesa je sestavljen... ce gre za zelezovo rudo, potem kamna ne bos namakala v vodi, v tem primeru ga ocistis na soncu, kot ugotavljas, sicer pa ja, seveda. tko kot kristale. x:)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#112 taraja

taraja
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 17. december 2006, 19:52

Hvala, Marsa, tudi meni se tako zdi, da so kamenčki v bistvu pozitivni. xDDx

#113 Branko_G

Branko_G
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 146

Objavljeno: 18. december 2006, 21:55

Pozdravljeni.

V bukovnici sredi gozda ni kaj dosti kamnov, če so so sedimentni. Njihova energija je enaka tisti v kaj verjameš.
Za polaganje kamnov na telo pa rabiš kamne, ki so za to namenjeni.
Če npr. vzameš kakega s sabo lako deluje kot ojačevalec energije, ki je tam prisotna, spet je vse odvisno kaj rabiš.
Na splošno, je dobra kaka kamena strela kot univerzalni kamen.

LP
Branko G

#114 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 22. december 2006, 08:33

xrolleyesx Kaj pa Pokljuka? Po moje je v tisti kotanjici precej dobre energije?

#115 Ale'

Ale'
  • D član
  • Št. objav: 4 444

Objavljeno: 9. avgust 2007, 15:38

Grad Grad na Goričkem
Salinera v Strunjanu
Sveta Gora pri Novi Gorici
Tunjice pri Kamniku

pa pod kakšnim starim drevesom ali pri bistrih potočkih z brzicami :inlove:
Objavljena slika

#116 Ale'

Ale'
  • D član
  • Št. objav: 4 444

Objavljeno: 10. avgust 2007, 12:55

ja slapovi so mi tudi zakon... še najbolj poleti, ko lahko zaplavaš do njega če ni prevelik in ti zmasira hrbet xokx
takrat me kar odnese v meditacijo pa predem ko muca... totalni užitek... ekstaza :love:
Objavljena slika

#117 Ale'

Ale'
  • D član
  • Št. objav: 4 444

Objavljeno: 10. avgust 2007, 14:25

Ma sej ni povsod tko močno mrzla... :rolleyes: ...tam od 17 stopinj naprej se že da prenest, potem se pa itak segreješ na sončku... x8Dx :sleeping: x:Dx

Ja zdravilnih točk je res ogromno, vendar jih zaznavamo le senzibilneži. xokkx

Ostali pa potrebujejo kompas pa zemljevid, po možnosti pa da jih še za rokco odpelješ tja pa jim s prstom pokažeš "Tukaj je!"... xrolleyesx

Nekateri so pa sploh grozni, ko jih lahko odpelješ na čisto navaden plac pa jim rečeš da je tam zdravilna točka, pa ti bojo verjeli ker itak ne čutijo, ampak ker si ti tako rekel se bojo pač psihično prepričali da je res in se bojo začeli kar trest... moč misli je res velika xg:Dx
Objavljena slika

#118 Matjaž Bogdan

Matjaž Bogdan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 742

Objavljeno: 10. avgust 2007, 14:39

Ma sej ni povsod tko močno mrzla... :rolleyes: ...tam od 17 stopinj naprej se že da prenest, potem se pa itak segreješ na sončku... x8Dx :sleeping: x:Dx

Ja zdravilnih točk je res ogromno, vendar jih zaznavamo le senzibilneži. xokkx

Ostali pa potrebujejo kompas pa zemljevid, po možnosti pa da jih še za rokco odpelješ tja pa jim s prstom pokažeš "Tukaj je!"... xrolleyesx

Nekateri so pa sploh grozni, ko jih lahko odpelješ na čisto navaden plac pa jim rečeš da je tam zdravilna točka, pa ti bojo verjeli ker itak ne čutijo, ampak ker si ti tako rekel se bojo pač psihično prepričali da je res in se bojo začeli kar trest... moč misli je res velika xg:Dx


Tudi tej pasmi bitij se reče - LJUDJE...Ovrednotenje je včasih pomemnejše kot biti " senzibilen ", morda je bolje biti malce sprejemljiv.
xegox :palec:
Moja spletna stran
http://www.teate-reiki.com/


Moji knjigi

Svetloba, ljubezen in mir v srcu in duši- vsem

#119 Ale'

Ale'
  • D član
  • Št. objav: 4 444

Objavljeno: 10. avgust 2007, 14:59

Tudi tej pasmi bitij se reče - LJUDJE...Ovrednotenje je včasih pomemnejše kot biti " senzibilen ", morda je bolje biti malce sprejemljiv.
xegox :palec:


Lahko malo bolj natančno razložiš, kaj si s tem mislil?
Objavljena slika

#120 Matjaž Bogdan

Matjaž Bogdan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 742

Objavljeno: 10. avgust 2007, 15:58

Lahko malo bolj natančno razložiš, kaj si s tem mislil?


Mislim, da sem se povsem jasno izrazil. Sicer pa ti raje razloži tole- če je večina/ tako sklepam / "groznih " in potrebujejo zemljevide , da bi kaj občutili ter so malce bolj sprejemljivi za tuje sugestije, kaj ste pa druga polovica ljudi -a tole = xokkx , ostali pa -kaj- morda- :xx!: ????
Sicer pa oprosti, ker sem sploh kaj komentiral ....mi je ušlo.. :sori:
Je bila pač ena asocijacija..ne porajtaj ...
xegox
Moja spletna stran
http://www.teate-reiki.com/


Moji knjigi

Svetloba, ljubezen in mir v srcu in duši- vsem

#121 Ale'

Ale'
  • D član
  • Št. objav: 4 444

Objavljeno: 10. avgust 2007, 16:30

Ne vem zakaj jemlješ to tako osebno. :ermm: S tem sem mislila na ljudi, ki sem jih srečavala na različnih koncih in so resnično pretiravali, bi moral videt pa bi se verjetno režal z mano. V današnjem času je veliko preveč postalo vse skomercializirano in veliko preveč ljudi se pusti prepričat raznim šarlatanom. Jaz rada raziskujem po svoje in ne dam dosti na reklame, ampak se dam v tišino in poskušam bit sama s sabo. Sem bila v Tunjicah pa sem gledala eno žensko, ki se je dobesedno filala z energijo - kaj pa potem ko prideš domov? A boš potem postal odvisen od takih placov in se hodil filat vsak dan tja? Z energijo se lahko napolniš kjerkoli, ne potrebuješ takih točk. Tam se res počutimo srečnejši in bolj pozitivno razmišljamo, ampak to ne pomeni, da moramo zato postati odvisni od njih. Sama sem imela res hudo prometno nesrečo pred tremi leti (najprej nepokretna, potem na vozičku, zdaj z berglami) in se še vedno zdravim, pa nisem zato hodila na energetske točke. Naše misli so dosti večje zdravilo, način kako razmišljamo... ali gledamo na zadevo s pozitivnimi mislimi in z vero v rešitev.
Objavljena slika

#122 Matjaž Bogdan

Matjaž Bogdan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 742

Objavljeno: 10. avgust 2007, 16:51

Ravno zato , ker tega nisem jemal osebno- sem se javil....
Kar se pa ostalega tiče- se pa povsem strinjam s teboj- kar si zgoraj napisala - z vsem ...
Jaz ti želim čimprejšnje popolno okrevanje. xvrtcx xvrtcx
Veš drugače pa v bistvu ne moreš vedet,i kako posamezni ljudje vsak zase energetsko funkcionirajo in vsak ima kakšen svoj način in odločitve...pa pristop-pa želje , kar se mu zdi prav ...saj vsi ne vemo vse..o tem je bilo govora...drugače pa :palec:
xegox :palec:
Moja spletna stran
http://www.teate-reiki.com/


Moji knjigi

Svetloba, ljubezen in mir v srcu in duši- vsem

#123 Ale'

Ale'
  • D član
  • Št. objav: 4 444

Objavljeno: 10. avgust 2007, 17:52

Jaz ti želim čimprejšnje popolno okrevanje. xvrtcx xvrtcx


Hvala. x:)x

ja sej vem, sto ljudi sto čudi... x:Dx ... pa tisoč načinov do enega bistva...
Objavljena slika

#124 Matjaž Bogdan

Matjaž Bogdan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 742

Objavljeno: 11. avgust 2007, 04:08

Vejamem, da se da taka mesta tudi ustvariti s kolektivno zavestjo ..to se tudi dogaja, čeprav večinoma za določen čas..Skupno pozitivno mišljenje, čutenje in dajanje...en izraz bi morda bil -skupno izžarevanje /absolutne/ ljubezni
xegox :palec:
Moja spletna stran
http://www.teate-reiki.com/


Moji knjigi

Svetloba, ljubezen in mir v srcu in duši- vsem

#125 Ale'

Ale'
  • D član
  • Št. objav: 4 444

Objavljeno: 11. avgust 2007, 12:41

Ja zanimivo sama imam tud izkušnjo enkrat..ker ponavadi sem v Tunjicah sama pa še vodička ..takrat pa je bilo kar precej ljudi.
Bila tam tudi ena ženska ....dobesedno je posiljevla tiste kamne....pa mislim, da ne zaradi tega da bi komu kaj škodila samo tako močno si je želela priti do energije. te je pa kar špikal okol nje ....pa Ok.

no ja saj taki placi so zato da nam pomagajo...ponavadi je pa tako, če je plac tapravi...se bodo same odprle blokade...pa bo telo začel delovati tako kot je treba ...

Če pa nekaj vzameš se je pa treba zahvalit...kakor koli že. x:)x

o....


Torej sva že dve s tako izkušnjo. x:)x Ja sej vem da ni hotela nobenemu nič, samo saj veš da s prisilo ne dosežeš nič. Vse ob svojem času, ko si dovolj zrel, da lahko sprejmeš.

Se strinjam - vedno se je treba zahvalit... xyesx xokx
Včasih se nam zdi kaj na začetku negativno, vendar sčasoma spoznamo, da smo se prav iz tega največ naučili.
Objavljena slika




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0