Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Zdravilni gaj, energetski prostori v Sloveniji


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
192 komentarjev na to temo

#76 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 26. april 2005, 13:10

<{POST_SNAPBACK}>Konkreten in celovit odgovor, ni kaj!
Hvala!


tudi jaz se strinjam z nosorogovim pisanjem .....sicer smo to že premlevali par mesecev nazaj a ni nič narobe, če še enkrat

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#77 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 26. april 2005, 20:17

Tisto sem v bistvu napisal pred slabimi dvemi leti, a danes vem o teh stvareh nekoliko več.
Naravna zemeljska frekvenca (Schumannova resonanca) je običajno zelo težko zaznavna in v Sloveniji nimamo tako preciznih instrumentov, da bi jo lahko merili (poleg tega je v in v bližini naselij "preglašena" z omrežno frekvenco 50 Hz). Ampak - na nekaterih točkah, ki veljajo za energijske, je tako izrazita, da jo je moč zaznati z običajnimi frekvencmetri. Na resničnih energijskih točkah smo torej "bliže" zemeljskemu "srčnemu utripu", nekatere, pa so nabite tudi z "duhovno" energijo - priporočam obisk komercialno povsem neznane energijske točke za cerkvico na Močilnem pri Radečah. Ko se postaviš na to točko, imaš občutek "zlitja" z nebom in zemljo.

lalala
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#78 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 26. april 2005, 21:01

:inocent: aha, možno ja ...sem tudi najdla take kotičke x:Ix mislim da jih mora kr vsak sam poiskat....

slepakurazrnonajde.press
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#79 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 27. april 2005, 10:06

V moji bližini stoji hrib. Zanimo se mi zdi, ko pridem v njegovo bližino prenehajo delati vsi mobiteli, avto radiju se spremenja frekvenca. Okrog ni nobenga drugega hriba, da bi zaviral prehodnost signalov.
Sama se tam dobro počutim, zadnjič sem se dokopala do ugotovitve, da je zadevščina dober prevodnik.
Ampak me zdajle daje lenoba..bom kdaj drugič pisala o tem. Sicer sem v dvomih ali sploh smem pisati o tem..
Kakor koli..teh energetskih placov je kar nekaj

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#80 miha25

miha25
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 38

Objavljeno: 22. oktober 2005, 22:55

Zdravo.

Prosil bi če obstaja še kak energetski kraj v slo. Bil sem v Tunicah in moram reči da je fino!!! Poznam še Brezje.

Res bi prosil, da se tu navede kraje, ki kakor koli pripomorejo pri zdravljenju in energetskemu polnenju človekove celote.

V imenu vseh iskrena hvala Hvala!

l.p. Janez M.

#81 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 22. oktober 2005, 23:00

Zivjo in dobrodosel! :palec: :vio:

Tvojo temo sem zdruzila z ze obstojeco (tole), pa si nazaj po temi mal poglej (pa morebiti potem se kaj dodaj ali vprasaj, pac, komentiraj) x:)x

:palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#82 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 23. oktober 2005, 12:35

Zdravo.

Prosil bi če obstaja še kak energetski kraj v slo. Bil sem v Tunicah in moram reči da je fino!!! Poznam še Brezje.

Res bi prosil, da se tu navede kraje, ki kakor koli pripomorejo pri zdravljenju in energetskemu polnenju človekove celote.

V imenu vseh iskrena hvala Hvala!

l.p. Janez M.



men se vse zdi, da take kraje najdemo kar sami...spotoma, med hojo, sprehodi, pohodi....itd. nekateri so nam potrebni samo takrat, v tistem trenutku....nekateri so taki, da so nam dobrodošli stalno...ves lajf.
že marsikdaj naletela na takle čudežen kotiček....ene obiskala sam 1x...na druge se vračam....in kar je koristno zame, mogoče zate al pa za kogarkoli druzga ne bo....ni univerzalnosti tozadevno.....
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#83 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 23. oktober 2005, 13:17

men se vse zdi, da take kraje najdemo kar sami...spotoma, med hojo, sprehodi, pohodi....itd. nekateri so nam potrebni samo takrat, v tistem trenutku....nekateri so taki, da so nam dobrodošli stalno...ves lajf.
že marsikdaj naletela na takle čudežen kotiček....ene obiskala sam 1x...na druge se vračam....in kar je koristno zame, mogoče zate al pa za kogarkoli druzga ne bo....ni univerzalnosti tozadevno.....

:palec: :palec: :palec:

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#84 miha25

miha25
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 38

Objavljeno: 7. november 2005, 03:46

Hoj komaj sem dobil tole temo... lepo...


Prebral... in super. Dodam pa lahko za tiste nejeverne tomaže glede tunic čist enostavno še moj primer.

Neko nedeljo se odpravim nekam še sam ne vem kam k.o. v zbilski gaj :) a glej ga zlomka pridrvim do tunic... šmetn ka pa jest tle delam. Po kratki debati z lastnikom gaja se spomnim, da imam dekle in da bi bilo lepo z znjo priti sem. Kmalu odidem. naslednjo soboto zjutraj dekle pravi da bi šla v tunice ???????? halo (če dodam da ne verjame glih preveč v to..) In že se peljemo proti tunicam. Po takih in drugačnih občutkih .... v zdraviliškem gaju, po odhodu sledi najvažnejše. namreč dekle (kot sem že napisal na forumi) ima ukrivljeno hrbtenico oz. v vratnem delu nekako bulo vretenca z tem pa bolečine v vratu, ramenih in rokah. Ko smo prišli ven sem se jaz zelo lepo počutil bil sem srečen . Ona pa zmatrana utrujena ful ful. Vendar naslednji dan je bila polna energije in NASLEDNJIH 10 dni je ni bolela bula!!! Celo več bula ni bila tako velika oz. utečena.!!!

Dodal pa bi, da te energije ne delujejo samo na fizično zdravje ampak se spopadaje z različnimi osebnimi blokadami, zavestnimi in podzavestnimi vzorci, trenji. In tako pripomorejo k bolšemu človeku. In še to nihče ni popolnoma zdrav ali nihče ni popolen, čist, brez grehov, negativnih energij itd) vsakemu lahko to koristi. Vendar naj k temu pristopi iskreno, z odprtim srcem in ljubeznijo.


l.p.

To temo je popravil/a miha25: 7. november 2005, 03:47


#85 strelka02

strelka02
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 831

Objavljeno: 7. november 2005, 10:24

. Vendar naj k temu pristopi iskreno, z odprtim srcem in ljubeznijo.




x^x x;)x

Me veseli, da ima nekdo podobne izkušnje. sama sem tudi že večkrat obiskala Tunjice....reakcije različne. enkrat sem bila utrujena kot klada. drugič so mi še doma tekle solze...jok, prava jokica x:Dx

je čiščenje, ja pa blokade se odprejo.

meni so Tunjice všeč...

pozdravček xsrcx

#86 Sebastjan

Sebastjan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 586

Objavljeno: 7. november 2005, 21:39

Jaz sem tudi bil parkrat v Tunjicah...Zelo lepa pokrajina...pa vodičke...uff, sploh ena... x:Ix Aja, pa vsi, ki smo bili moškega spola, smo se izogibal kamna, ki je namenjen "moškim" težavam, da si ja kdo ne bi kaj mislil... x:Dx x:o)x

#87 tai-chi

tai-chi
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 332

Objavljeno: 8. november 2005, 16:10

zelo priporocam Bukovnisko jezero (pri Murski Soboti) :palec:

V gozdu so tocke, pac vsaka je nekak za nekaj; ceprav dvomim v to,
mogoce je to doloceno samo zato, da se skoncentriras na neko mesto v telesu ... drugace energija je energija, ne vem :o|o:
prvic sem bila zlo presenecena, ker nisem pricakovala, da bo tko mocno, ker sem bila na parih takoh mestih pa nisem cutila nic kaj takega ... x^x

Sam res mi ni jasno, zakaj je znak, da radiostezisti tam ne smejo meriti?? :o|o:



pa se nic ni treba placat, samo parkirisce x;)x x:px
Resnično ne more biti ogroženo.
Neresnično ne obstaja.

#88 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 8. november 2005, 17:45

JA, mocne so tiste tocke na Bukovniskem jezeru.

Sicer pa so zanimive tocke tudi na Pokljuki, na Oskovnici.


---------

zelo priporocam Bukovnisko jezero (pri Murski Soboti) :palec:

V gozdu so tocke, pac vsaka je nekak za nekaj; ceprav dvomim v to,
mogoce je to doloceno samo zato, da se skoncentriras na neko mesto v telesu ... drugace energija je energija, ne vem :o|o:
prvic sem bila zlo presenecena, ker nisem pricakovala, da bo tko mocno, ker sem bila na parih takoh mestih pa nisem cutila nic kaj takega ... x^x

Sam res mi ni jasno, zakaj je znak, da radiostezisti tam ne smejo meriti?? :o|o:
pa se nic ni treba placat, samo parkirisce x;)x x:px



#89 Piko

Piko
  • D član
  • Št. objav: 2 943

Objavljeno: 8. november 2005, 18:04

Sicer pa so zanimive tocke tudi na Pokljuki, na Oskovnici.

Misliš tisto, ki sta ga Mustafa in Irena označila blizu planine Praprotnica? Prijeten kraj za izlet v sončnem popoldnevu. Tudi priljubljen.
Res pa je, da ponavadi omenjajo Uskovnico, ker je ime bolj poznano, čeprav je planina že na drugi strani soteske.
Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.

#90 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 8. november 2005, 18:30

kwa pa vem, sej sm biu bl zvecer gor, pa se hitr smo spokal, k je neki brundal menda naokol x:Dx

#91 tai-chi

tai-chi
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 332

Objavljeno: 9. november 2005, 11:06

iz planin itak vedno pridem cist prenovljena x:Dx tk, da me sploh ne prepoznajo x:px x8Dx

V tunjicah pa jaz nisem cutila ne vem kwa, kr nekaj se mi zdi ... ne vem nekaj mi ne potegne :xx!:
Resnično ne more biti ogroženo.
Neresnično ne obstaja.

#92 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 9. november 2005, 14:14

ja, a ves kwa men ne potegne (pa ne dobesedno x:px ) v tunjicah .. to, da je zmer vec ljudi, pa da je v tunjicah enostavno GUZVA.
Se celo taka energetska guzva se mi zdi!? :inocent: kt da b ble tocke prevec bliz ena drugi al kwa... tko nabit notr.
sicer ap sm jst mislm da vse tocke cutil, predvsem prvi 2 in na koncu.
druga guzva pa se mi zdi, guzva, energija ljudi. takaenergetska guzva je v tunjicah.. :eek: :inocent:
x:o)x

#93 tai-chi

tai-chi
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 332

Objavljeno: 9. november 2005, 14:36

po mojem so tunjice komercialna zadeva ... pac to je moje mnenje.

ze ce gres sam cez gozd, pa probas zacutiti ... teh tock je zlo velik ... in tam mas pa pac mir.

Gre zato, da nardijo eno tako zadevo in folk bolj verjame ... kakor pa da samo poskusajo najti take tocke.
To je tko, kakor lazje hodis gibat tam kjer je organizirano, kakor da sam to delas.

Kaj pa te zmajeve crte? A to pr nas obstaja?
Resnično ne more biti ogroženo.
Neresnično ne obstaja.

#94 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 9. november 2005, 15:38

da, zmajeve crte obstajajo, vsaj kakor pravi pogacnik in tisti, ki jih obcutijo.

sicer sm pa zadnc 1 zmaja vidu.. k je letu v smeri iz polhovga gradca (je mal zalutu) proti sedlu :inocent:
x:o)x
reku ni 0, se je pa smejal. se dans ne vem tocn, kwa je mislu, k je 2x zamahnu skrili, k je mim mene leteu.. xrolleyesx
res pa je, da sm biu tist dan potem precej zmeden x:Ix x:o)x

no, tudi drugi dan je moj pogled v ogledalu zastal v spominu na vcerajsnji dogodek.. se vedno sem videl njega.. ki je visoko letel, hkrati mehno, nezno, svetlo in silovito kot da se veter umika njemu in vsa prostranost pripada njegovim ciljem. Da, tak je bil.. tisti zmaj.

(* po resnicni zgodbi, nedavno tega; zmaji so vkljuceni kot simboli)

x^x

#95 tai-chi

tai-chi
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 332

Objavljeno: 10. november 2005, 15:22

x:)x :vio:
Resnično ne more biti ogroženo.
Neresnično ne obstaja.

#96 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 10. november 2005, 15:24

zelo priporocam Bukovnisko jezero (pri Murski Soboti) :palec:

A te lahk prosim, da mi poveš kako do tja točno (lahk tud na OS, sam najbrž še koga drugega zanima). Hvala. x:Ix
Scio mi nihil scire

#97 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 10. november 2005, 15:29

:inocent: do Moravskih toplic v Prekmurje pol pa sam tablam slediš x;)x
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#98 tai-chi

tai-chi
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 332

Objavljeno: 10. november 2005, 15:33

ja seveda ...
no tko ... gres proti murski soboti, naprej proti moravskim toplicam
potem pa naprej po cesti za dobrovnik, ki gre prosti lendavi
in na tej relaciji gres mimo plecnikove cerkve (na levo) in kmalu je tudi odcep do tega jezera, na levo stran.
Saj je oznaceno tudi na zemljevidu

tam je tudi izvir dobre vode, zato vzami kako steklenico :palec:
Resnično ne more biti ogroženo.
Neresnično ne obstaja.

#99 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 10. november 2005, 15:33

:inocent: do Moravskih toplic v Prekmurje pol pa sam tablam slediš x;)x

Hvala Lia! x;)x a si že bila tam?
Scio mi nihil scire

#100 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 10. november 2005, 15:37

:o|o: že ....sam nisem nč drugega vidla kot krasen bukov gozd...s prelepim zelenim listjem


x:Dx sama se kr po zmajevi črti pasem, pa je čist fajn...ni treba ne vem kako daleč dirkat, pa se čist fajn pa priročni placi najdejo x:px
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0