Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

piknikkkkkk!


  • Prijavi se, če želiš komentirati
975 komentarjev na to temo

#276 Antoninus

Antoninus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 207

Objavljeno: 10. maj 2007, 11:32

Jaz lahko rečem tako kot kukica: pridem, če ne pride kaj posebnega vmes.

Čevapov pa tudi še nisem pekel. Mogoče bi jih pa vseeno poskusil, vsaj vegetarijanci najbrž ne bodo imeli nič proti... :inocent: oglje več ali manj.

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.


#277 5rca

5rca
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 532

Objavljeno: 10. maj 2007, 11:32

Ja, če se spomnete komu je treba še vse OS poslat najbolj da kar seznamček naredimo pa vsem naenkrat sporočimo. Jst tkole iz glave bolj slabo pamtim koga je še treba obvestit :sori:

Sicer sem pa zdaj poslala OS-e še torej Mišku79 + Nordiki + Santosu + Amis + Tinki.

Aaaaaaa kaj pa Nosorog??? A nismo ene njegove piščance vplanirali za roštilj x:o)x


Za sledeče pa še ni znano ali se udeležijo ali ne x:px:
Audente
Onix
Nordika (poslan OS)
Marsa
free
Mick & Conti
Santos (poslan OS)
Pika Pikica
Amis (poslan OS)
Tinka (poslan OS)

5rca Objavljena slika
A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

#278 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 10. maj 2007, 11:34

točno, ja, noskotovi piščanci :palec: x:Dx drgač pa ne vem :inocent: več kt nas bo, bolš bo :palec:
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#279 5rca

5rca
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 532

Objavljeno: 10. maj 2007, 11:49

Ja Jeti, definitivno MARSA & MITJA :palec: bi bilo zelooooooooooo lepo če bi se pridružila x^x
5rca Objavljena slika
A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

#280 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 406

Objavljeno: 10. maj 2007, 11:50

Ni smešno, a to pomeni da bi bila nazaželena?
No pa smo spet tam :xx!:


Mislim da še nihče ni bil označen kot nezaželen... :inocent: x:o)x

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#281 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 10. maj 2007, 22:49

***
Miško 67 ne pride? Ga je kdo kontaktiral?


Sm ga že jest.Pa ni nč javu.Pa tut zadne cajte se nič ne oglas več.Zadnji klik pa je bil tut 26. Apr 07, 15:28.Pitaj boga kaj počne.Upam da pride, vsekakor

#282 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 10. maj 2007, 23:03

:onfire: kva nas bo letos, 22 jih je že naštepanih... upam da bodo tut tisti pod "mogoče" uspeli omogočiti svoj prihod na pičnic :2src: x:o)x
Alef
Aliana
Antoninus
Cashy
Cigančica
Cookie (mogoče)
Desire
Druidka
Indigo
janif
Jeternica
kuky
kukica
Levček
mačona
5rca
ScorpioGirl (mogoče)
SStane
Todika
Tomazslo (mogoče)
Valkira + Batman (mogoče)

Glih prav, dve fusbalski ekipi x;)x

#283 Onix

Onix
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 813

Objavljeno: 10. maj 2007, 23:51

Onix je sicer še "v luftu" :inocent:

Na isti datum imamo tradicionalno srečanje Dvojčkov, ampak se ga letos verjetno ne bom udeležil xnckrivx me kar vleče malo spet z lunatki zažurat, ponavadi je bilo zabavno
Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel.
Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi.
Nejc Zaplotnik

#284 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 11. maj 2007, 08:25

onix :onfire: :OoO:

x;)x
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#285 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 11. maj 2007, 10:31

Duhovno razvite ljudi ponavadi nihče ne razume, zakaj bi bilo torej tukaj kajdrugače, res mi je kr malo mimo vse skupaj, sem pa le mislila, da je to forum kjer se zbirajo duhovni ljudje..
Žal mi je molila bom za vse vas. xsrcx :sori:

xrolleyesx :xx!:
mislm, kok pa ti rada žrtev špilaš :eek:
ampak važno, da si "duhovno razvita"...ker to še zdeleč nis :sori:
razmišljaj/meditiraj o stavku: "Resnično duhovno razvit človek ne deli/sodi drugih po manj/več/bolj duhovno razvitih ljudeh" predvsem pa nič ne domneva/predpostavlja vnaprej, niti nič ne pričakuje xcivx
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#286 5rca

5rca
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 532

Objavljeno: 11. maj 2007, 10:44

Onix je sicer še "v luftu" :inocent:

Na isti datum imamo tradicionalno srečanje Dvojčkov, ampak se ga letos verjetno ne bom udeležil xnckrivx me kar vleče malo spet z lunatki zažurat, ponavadi je bilo zabavno

:onfire:

Prejšnjemu seznamu se pridružujeta torej še:


Nordika (mogoče)
Onix (čisto mogoče x;)x najverjetneje x:px zagotovo x:Dx)



Jst pa zdaj še eno kolegico navijam, ki sicer ni Lunatka ampak bi mogoče znala v bližnji prihodnosti postat, da se nam pridruži x:Dx tako da upam, da bo šel še kdo z avtom iz Ljubljane ker ima moja škatljica samo 1.0 motor in če bom napokala še futr v prtljažnik lahko samo še Kremenčkovi verzijo vklopimo --- beri: nožni pogon x:o)x x:Dx
5rca Objavljena slika
A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

#287 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 11. maj 2007, 10:49

čuj, kak bomo pa s hrano......varianta kot lani je bla kul, da smo tam nabavli v mercatorju pa je......pa z gnarjem :inocent: lani je mensezdi ninč al kir (al si ti ?) plačov (založu...), pol k smo bli pa tam na mestu vsi, smo si pa raztalal cifro.......tud kul varianta, najmanj kompliciranja :vio:

bi blo dobr se zment tko nekak.....
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#288 janif

janif
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 367

Objavljeno: 11. maj 2007, 10:50

Jaz lahko rečem tako kot kukica: pridem, če ne pride kaj posebnega vmes.

Čevapov pa tudi še nisem pekel. Mogoče bi jih pa vseeno poskusil, vsaj vegetarijanci najbrž ne bodo imeli nič proti... :inocent: oglje več ali manj.


Ante :palec:, če prideš, ne pozabi na muzko, tam je en CD-player x;)x, lani smo jo meli vseskozi, ker je imela Todi vse s sabo x:px
Izvukao je na kraju svog izlaganja.

#289 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 11. maj 2007, 10:53

Ante :palec:, če prideš, ne pozabi na muzko, tam je en CD-player x;)x, lani smo jo meli vseskozi, ker je imela Todi vse s sabo x:px


x:o)x ja, kake face so oni nardili, ko smo dal heepe gor x;)x muzka more bit ja xyesx
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#290 janif

janif
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 367

Objavljeno: 11. maj 2007, 11:04

čuj, kak bomo pa s hrano......varianta kot lani je bla kul, da smo tam nabavli v mercatorju pa je......pa z gnarjem :inocent: lani je mensezdi ninč al kir (al si ti ?) plačov (založu...), pol k smo bli pa tam na mestu vsi, smo si pa raztalal cifro.......tud kul varianta, najmanj kompliciranja :vio:

bi blo dobr se zment tko nekak.....


sej bi blo letos tut najboljš tako, večina bo šla iz ali čez Ljubljano x;)x
Izvukao je na kraju svog izlaganja.

#291 5rca

5rca
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 532

Objavljeno: 11. maj 2007, 11:07

Hehehehe, lansko leto je bla čist zakon muzika x8Dx tko da Todi ne pozabi še letos :palec: pa drugi tut !!!

S futrom je blo pa tko, da je imel El Nino Mercator kartico in je potegnil čez, potem smo pa razdelili na koncu piknika ane --- oz. vi ste razdelili medtem ko mene ni blo zraven, da ja nism nč vedla :vragec:

Tako da kaj vem... glede na količino ljudi in hrane mislim, da bi blo letos bolj pametno če bi se pred nakupom vsaj ene štirje osebki zbrali in založili potem pa bi na pikniku preračunali pa jim vrnili xnckrivx jst močno dvomim da bom do takrat že dobila svoj prvi paycheck, da bi sploh imela kaj več kot 20 jurjev na računu x:o)x ampak če še kdo priloži pa ne bo problema :palec: x:px


Sicer je pa meni vseeno ali je to Mercator ali Spar :palec: čeprav če gremo proti Gorenjski se verjetno res najbolj splača it v Mercator center v Šiški x:)x
5rca Objavljena slika
A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

#292 janif

janif
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 367

Objavljeno: 11. maj 2007, 11:07

x:o)x ja, kake face so oni nardili, ko smo dal heepe gor x;)x muzka more bit ja xyesx


x:Dx se spomnim, pa glih jst sem jo dal, sam sem zamudil njihove face xnckrivx x;)x
Izvukao je na kraju svog izlaganja.

#293 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 11. maj 2007, 11:14

ja 5rca, sj js tud dvomim da bom mela tolk keša na računu 10 dni po plači :eek: x:Dx bi blo pa najbl simpl tko, če bi se seveda javu kak magnat, dab založu tam, ki bi se šlo v šoping xnckrivx
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#294 ScorpioGirl

ScorpioGirl
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 332

Objavljeno: 11. maj 2007, 11:24

se še tle mal javim x:Ix pridem skor sigurno xcivx mam v koledarčku označeno pa še s prevozom sm že nekak zmenjena x:o)x
za hrano je pa res najboljš tko, kt je 5rca predlagala :palec:
komi čakam jst tole xcivx :onfire:

How will we ever know
if we never try ...

P.M.


#295 5rca

5rca
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 532

Objavljeno: 11. maj 2007, 12:06

Yeaaaaaaaah :onfire: kva bo luštn letos, bomo moral res fuzbal špilat, odbojkarsko igrišče niti približno ni dovolj veliko za 24 ljudi x:o)x
5rca Objavljena slika
A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

#296 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 406

Objavljeno: 11. maj 2007, 12:17

:onfire:

x:Dx tako da upam, da bo šel še kdo z avtom iz Ljubljane ker ima moja škatljica samo 1.0 motor in če bom napokala še futr v prtljažnik lahko samo še Kremenčkovi verzijo vklopimo --- beri: nožni pogon x:o)x x:Dx



sej bi blo letos tut najboljš tako, večina bo šla iz ali čez Ljubljano x;)x


Jaz bom šel skozi Ljubljano tako da lahko koga poberem... x:)x
Zaenkrat se je javil [b]janif
tako da je placa še za dva ali pa tudi tri če bodo suhi... x:Dx x:o)x

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#297 Mihael

Mihael
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 891

Objavljeno: 11. maj 2007, 12:23

Jaz bom šel skozi Ljubljano tako da lahko koga poberem... x:)x


jst bom šel pa čez Kočno, pa lohk tud koga poberem usput x;)x


bomo moral res fuzbal špilat, odbojkarsko igrišče niti približno ni dovolj veliko za 24 ljudi x:o)x


če nas bo res ful velik, preveč za kerokol družabno igro, se remo pa v končni fazi lohk tud skrivavca po okoliških gozdovih :vio:
Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.

#298 5rca

5rca
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 532

Objavljeno: 11. maj 2007, 13:57

jst bom šel pa čez Kočno, pa lohk tud koga poberem usput x;)x
če nas bo res ful velik, preveč za kerokol družabno igro, se remo pa v končni fazi lohk tud skrivavca po okoliških gozdovih :vio:

Uuuuuuuu, evo +1 = 25 na seznamček/čku :2src: :palec: :onfire:

Ajaaaa... s kom greš pa ti zdej Todika, z Jeti al kako :inocent: x?x x?x x?x
5rca Objavljena slika
A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

#299 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 11. maj 2007, 14:27

Uuuuuuuu, evo +1 = 25 na seznamček/čku :2src: :palec: :onfire:

Super, 22 igralcev in tri sodnice x:)x

#300 Nordika

Nordika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 042

Objavljeno: 11. maj 2007, 14:37

Ajde jst sem prilezla na 95% da pridem x:Ix . Lahko tud koga poberem, če je na poti - kokr vidim, se bomo to še menili tik pred, tko da ...... se bomo slišal, ne x:)x
Support bacteria, they're the only culture some people have!




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0