Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

piknikkkkkk!


  • Prijavi se, če želiš komentirati
975 komentarjev na to temo

#201 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 406

Objavljeno: 3. maj 2007, 18:25

a to misliš tam pr balinplacu...tja se pa še jest lohk prprlem pogledat....


Mislim da... x?x
Cashy je omenjal nek balinplac malo ven iz Gorij proti Jesenicam.
Piknik plac je menda tam zraven.
Malo se še spomnim, čeprav se že dolgo nisem vozil tam okoli... x:Dx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#202 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 3. maj 2007, 18:50

hehe, alef, genau si zadel x;)x in mogoče je res bolje se peljat po avtocesti skoraj do Jesenic, in potem tam dol, pa čez Kočno... xyesx...čisto odvisno, kdaj bomo imel piknik...zjutraj utegne biti precej gneče v smeri proti Bledu, zvečer pa proti Ljubljani...in Tomazslo, zelo lepo vabljen x:)x
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#203 ScorpioGirl

ScorpioGirl
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 332

Objavljeno: 3. maj 2007, 19:19

x:Dx x:Dx x:Dx Zmenen. Se va ene 1000 krat zgubila x:Dx x:Dx x:Dx

:inocent: a se lohk še jst zraven prštulim x:o)x x:Ix

How will we ever know
if we never try ...

P.M.


#204 Desire

Desire
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 415

Objavljeno: 3. maj 2007, 19:26

:inocent: a se lohk še jst zraven prštulim x:o)x x:Ix


Absolutelly x;)x :vio: , sploh če se rada izgubljaš x:Dx .


x:Dx x:Dx x:Dx Zmenen. Se va ene 1000 krat zgubila x:Dx x:Dx x:Dx


:eek: x:Dx :o|o: xDDx Le zakaj mi tole zveni nekam znano x:o)x
One's destination is never a place, but a new way of seeing things- Henry Miller










#205 ScorpioGirl

ScorpioGirl
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 332

Objavljeno: 3. maj 2007, 19:26

Absolutelly x;)x :vio: , sploh če se rada izgubljaš x:Dx .

x:Dx nč nimam proti :inocent: sm že precej navajena x:Dx konec koncev tko vedno najdem ... mal po ovinkih xcivx x:o)x se vsaj ne bom sama zgubila x;)x

How will we ever know
if we never try ...

P.M.


#206 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 3. maj 2007, 19:32

:inocent: a se lohk še jst zraven prštulim x:o)x x:Ix



Uf te tvoje rovte Želzniške.Bi te pelov valda če voč.Če boš do Kranja pršla al pa vsaj do Loke.Jest zej žvim pr domžalah in grem do Desire pa še tebe loh usput poberem.Sam teli Železniki :xx!: .Drgač ni pene

:eek: x:Dx :o|o: xDDx Le zakaj mi tole zveni nekam znano x:o)x



A sm jest po Istri vozu avto x:Dx x:Dx x:Dx

#207 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 3. maj 2007, 19:39

Objavljena slika

Mislim da je lokacija za piknik tu nekje(rdeče obkroženo).
Cashy, če se motim me popravi.
Če pa je pravilno, bi bilo pa bolje se peljat do tja ne skozi Bled ampak po avtocesti do Odcepa za Blejsko Dobravo.
Moj predlog... x:Dx x?x x^x



Alef a maš satelitski posnetek tut x:Dx x:Dx x:Dx

#208 ScorpioGirl

ScorpioGirl
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 332

Objavljeno: 3. maj 2007, 19:51

Uf te tvoje rovte Želzniške.Bi te pelov valda če voč.Če boš do Kranja pršla al pa vsaj do Loke.Jest zej žvim pr domžalah in grem do Desire pa še tebe loh usput poberem.Sam teli Železniki :xx!: .Drgač ni pene

x:Dx nism prčakovala, da bi do Železnikov se vozu pome x;)x če ti pa do Loke ni odveč, bi blo pa super x:Ix

How will we ever know
if we never try ...

P.M.


#209 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 3. maj 2007, 20:02

x:Dx nism prčakovala, da bi do Železnikov se vozu pome x;)x če ti pa do Loke ni odveč, bi blo pa super x:Ix



Ja to ni problem.Loh krog nardim.

#210 janif

janif
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 367

Objavljeno: 3. maj 2007, 21:22

Bi bilo dobro objavit en seznam tistih ki pridejo... x:Dx x?x
Pa... x:Dx x^x ...če kdo iz Ljubljane ali bližnje okolice rabi prevoz... x?x
Pri meni bo plac še za tri... x:Dx


Evo enga, ki rabi prevoz, vem točno, kje je piknik plac, ti pa moj konc tut dobr
poznaš x;)x, tko da ne bo problem x:)x
Izvukao je na kraju svog izlaganja.

#211 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 406

Objavljeno: 3. maj 2007, 21:52

Alef a maš satelitski posnetek tut x:Dx x:Dx x:Dx


x:Dx :vragec:
Jaz ne, ima Google... x:Dx x:px

Evo enga, ki rabi prevoz, vem točno, kje je piknik plac, ti pa moj konc tut dobr
poznaš x;)x, tko da ne bo problem x:)x


x:Dx
OK, se bomo zmenili... :palec: x^x x:Dx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#212 5rca

5rca
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 532

Objavljeno: 3. maj 2007, 21:53

O, hvala x:Xx ne bo potrebe... to temo nekako sledim... 26.5, Bled x^x
... pridem, če pridem x;)x x:px x:Dx

Pridi pridi, z Batmanom x;)x
5rca Objavljena slika
A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

#213 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 406

Objavljeno: 3. maj 2007, 22:08

Alef a maš satelitski posnetek tut x:Dx x:Dx x:Dx


Evo ti ga... x:Dx x^x

Objavljena slika

Pa se znajdi... x:Dx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#214 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 4. maj 2007, 09:08

Evo ti ga... x:Dx x^x

Objavljena slika

Pa se znajdi... x:Dx



x:Dx x:Dx x:Dx x8Dx

#215 5rca

5rca
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 532

Objavljeno: 4. maj 2007, 10:24

OK OK x!x lansko leto smo bli v avtu sami "zgubljenčki" pa smo TAKOJ našli plac po Cashyevih navodilih x:px tako da letos pomoje tut ne bo problem. Več problemov boste imeli tisti, ki boste po zemljevidu šarali x:Dx

Daj Cashy še enkrat natančna navodila prosim x:Ix x:o)x
5rca Objavljena slika
A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

#216 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 4. maj 2007, 12:56

Pa to ne morš verjet xrolleyesx :o|o: sej se mi je zdel prelepo, dab blo res xcivx
ne vem, če pridem, ker sm vabljena točno tisti dan (26.5.) na rd od moje prjtalce da je kriza še večja, je okrogla obletnica (30) upam samo, da misli bolj proti večer, sam kokr jo poznam je zih najela kako kočo nekje na Dolenjskem oz Štajerskem bemu kaj mi je storiti :O: :C: pa na lNF piknik sm se natempirala, zej pa tole, sam še čakam, da fotr prestavi svoje praznovanje rd (ga ma 13/5) na 26/5 sej zakaj bi blo simpl če je lah zakompliciran :o|o: :vragec:

ma tkole je; jst se bom max potrudila da pridem, upam sam, da se mislte dost zgodaj spomnit dobit se, pa mrbit bi me moj pol lah prišel iskat z motorjem, da me na drug plac dostavi, mah tok če-jev je v luftu da bi člouk popizdil :!!:

5rci sem rekla, da morda pridem. Samo je še tako v luftu, da bolj ne more biti.

Jst zaenkrat odrinem samo s Cookie na krovu x:px tako da sta 2 mesti še fraj x:Dx seveda če boste mirno prenašali mojo črnuho Objavljena slika tisti on the back seat x;)x


You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#217 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 406

Objavljeno: 4. maj 2007, 14:24

http://zemljevid.naj...q=bled&tab=maps

je to tam, kjer piše Zgornji Graben ?!


Ja, tam nekje... x:Dx
Cashy je napisal da čez en most in potem je takoj tisti balinplac in piknikplac zraven.

OK OK x!x lansko leto smo bli v avtu sami "zgubljenčki" pa smo TAKOJ našli plac po Cashyevih navodilih x:px tako da letos pomoje tut ne bo problem. Več problemov boste imeli tisti, ki boste po zemljevidu šarali x:Dx

Daj Cashy še enkrat natančna navodila prosim x:Ix x:o)x


Pa... x:Dx ...jaz se sigurno ne bom, z zemljevidom ali brez... x8Dx
Kar dobro poznam tisti konec... x:px x:Dx x^x

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#218 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 4. maj 2007, 15:41

aha, tako no...kul x:)x

če greste na odcepu za Bled dol...ko pridete na Bledu do semaforja (je edini bledu), greste desno. In potem po prednostni nonstop proti Gorjah in Pokljuki. Ko pridete v Gorje, imate križišče levo proti pokljuki in desno proti vintgarju in Jesenicam. Vzamete desnega...pri merkatorju greste naravnost proti Jesenicam...nato čez most nad Radovno) in še kakih 200m naprej in pridete do piknik placa...

če greste na odcepu pri Blejski dobravi dol (že pri Jesenicah), mislim, da na koncu izvoza zavijete levo (alef, popravi me, če je desno...) skozi železniški tunelček in nato na desno v cik-cak vzpon v hrib...nato skozi vas Kočno, na koncu ravne ceste je mal cik-cak spusta in ste že pri piknik placu... x:)x
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#219 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 406

Objavljeno: 4. maj 2007, 16:16

če greste na odcepu pri Blejski dobravi dol (že pri Jesenicah), mislim, da na koncu izvoza zavijete levo (alef, popravi me, če je desno...) skozi železniški tunelček in nato na desno v cik-cak vzpon v hrib...nato skozi vas Kočno, na koncu ravne ceste je mal cik-cak spusta in ste že pri piknik placu... x:)x


Ja, levo, desno se gre na Jesenice.
Potem pod avtocesto, pod železnico in takoj desno pa v hrib.
Od tam naprej se ne da več zgrešit, je samo ta cesta... x:Dx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#220 5rca

5rca
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 532

Objavljeno: 4. maj 2007, 17:01

aha, tako no...kul x:)x

če greste na odcepu za Bled dol...ko pridete na Bledu do semaforja (je edini bledu), greste desno. In potem po prednostni nonstop proti Gorjah in Pokljuki. Ko pridete v Gorje, imate križišče levo proti pokljuki in desno proti vintgarju in Jesenicam. Vzamete desnega...pri merkatorju greste naravnost proti Jesenicam...nato čez most nad Radovno) in še kakih 200m naprej in pridete do piknik placa...

če greste na odcepu pri Blejski dobravi dol (že pri Jesenicah), mislim, da na koncu izvoza zavijete levo (alef, popravi me, če je desno...) skozi železniški tunelček in nato na desno v cik-cak vzpon v hrib...nato skozi vas Kočno, na koncu ravne ceste je mal cik-cak spusta in ste že pri piknik placu... x:)x

Ej Cashy, za kdaj pa imamo rezervirano - dopoldne ali popoldne x?x
5rca Objavljena slika
A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

#221 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 4. maj 2007, 17:12

Ja :inocent:

Saj to je to......pravi razlog......bi moral za enih dobrih 5 kg shujšat, pa ne vem, če mi do takrat rata......zato pa si puščam odprto pot za primer, da mi rata ... xcivx x:Dx

z menoj greš komot lahko na pir ;)
jst pa ne 5 - 10 :V:

no mogoče prav mogoče me pa zagrabi... Jeti dan predno gresta se mi javi.... nikolineveš
sej jedla ne bom nič, kakšna pijačka se bo pa najdla tud za nezaznamovanega gosta... ane?
mene to ful moti, da se moram naprej zacahnat, pa potem boh ne daj da kej vmes pride... pol mam pa slabo vest, tko da... če pridem pridem če me pa ne bo me pa itak nihče ne bo pogrešal...

#222 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 4. maj 2007, 18:06

Ej Cashy, za kdaj pa imamo rezervirano - dopoldne ali popoldne x?x

mislim, da je cel dan frei...ko pridemo, pač pridemo...je pa bolje čimbolj zgodaj, da bomo čimdlje tam x:Dx x:o)x
jao, Ksenia, kakšne maš...boš zaradi njih tepena na pikniku :vragec: :vio:
ja, Mick, vidva s Conti sta tud lepo vabljena x:)x
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#223 5rca

5rca
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 532

Objavljeno: 4. maj 2007, 18:28

mislim, da je cel dan frei...ko pridemo, pač pridemo...je pa bolje čimbolj zgodaj, da bomo čimdlje tam x:Dx x:o)x
jao, Ksenia, kakšne maš...boš zaradi njih tepena na pikniku :vragec: :vio:
ja, Mick, vidva s Conti sta tud lepo vabljena x:)x

Aha, kul kul :wOOt: potem pa najbolje da se res dobimo že malo pred poldnevom pa imamo cel dan za Objavljena slika
5rca Objavljena slika
A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

#224 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 4. maj 2007, 18:40

xrolleyesx :xx!: :xx!:

da se nauš krvav useknla zarad takih izjav

ok, ok... če sva pa ravno iskreni, pa ne bo velike škode če me ne bo ane ;) folk je prilagodljiv...
čakam na tvoj obisk smrkja x:Dx

#225 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 4. maj 2007, 20:08

a piknik zgleda bo x:Dx x;)x

pa pol res nbenga kandidata iz štajerskega konca :inocent: boh vas nima rad :o|o: a se bom res mogla sama vozit :sori: jejejej, ne vem kok bo šlo :o|o:
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0