Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

ascendent in luna


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
81 komentarjev na to temo

#51 taraja

taraja
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 8. oktober 2007, 15:33

Samson, kaj pa priporočaš tistim, ki imamo Luno kvadrat Neptun, ta se mi zdi da mi dela en kup utvar, in pa tudi Pluton kvadrat Asc in pa Merkur v retrogradnem gibanju natalno v konjunkciji z Uranom, Uran konj. Venera, Mars, v tehtnici? Luna v Ribah, Neptun v Strelcu.

#52 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 9. oktober 2007, 12:37

..po temle sodec moras bit zivcna ko hudic... probi cimvec sportat, da nekako skanaliziras to iz sebe...


Ja sej zato, je težko športat, je le mars (fizična energija) slabo aspektiran z ASC. Bo potrebno eno drugo tehniko sproščanja dobit.

#53 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 9. oktober 2007, 12:57

Ja sej zato, je težko športat, je le mars (fizična energija) slabo aspektiran z ASC. Bo potrebno eno drugo tehniko sproščanja dobit.

...men se kvadrat marsa z asc. sploh ne zdi oviralni dejavnik za sport... energije je prevec... sploh se z uranom... in treba jo je ven dat... sej ni mars kvadriran od saturna al pa kaj tazga...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#54 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 9. oktober 2007, 13:52

Ja sej zato, je težko športat, je le mars (fizična energija) slabo aspektiran z ASC. Bo potrebno eno drugo tehniko sproščanja dobit.

In katera je primernejša?


..po temle sodec moras bit zivcna ko hudic... probi cimvec sportat, da nekako skanaliziras to iz sebe...

Bi znalo držat. :sori:
Scio mi nihil scire

#55 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 10. oktober 2007, 09:19

...men se kvadrat marsa z asc. sploh ne zdi oviralni dejavnik za sport... energije je prevec... sploh se z uranom... in treba jo je ven dat... sej ni mars kvadriran od saturna al pa kaj tazga...


No mars v boljšem aspektu na ASC ali sploh na samem ASC je sigurno močnejši, kot v negativnem kvadratu, kar kaže, da višek energije (mars) naše telo (ASC) nekako zablokira in do akcije pride težje kot v boljšem aspektu. Tisti uran vezan na ASC dela človeka nemirnega, zato je to precej moteče.

#56 doorwoman.p

doorwoman.p
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 729

Objavljeno: 10. oktober 2007, 09:27

No mars v boljšem aspektu na ASC ali sploh na samem ASC je sigurno močnejši, kot v negativnem kvadratu, kar kaže, da višek energije (mars) naše telo (ASC) nekako zablokira in do akcije pride težje kot v boljšem aspektu. Tisti uran vezan na ASC dela človeka nemirnega, zato je to precej moteče.


kaj pa mars v konjunkciji z asc.(riba)? x:)x

#57 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 10. oktober 2007, 09:38

kaj pa mars v konjunkciji z asc.(riba)? x:)x


Mars se v vseh znakih ne počuti enako dobro, zato pravimo, da je najmočnejši v ovnu, v njegovem sedežu, škorpionu, kateremu je sovladar.
V ribah je mars nekako mehkejši ker ogenj v vodi, se enostavno pogasi. Vendar položaj marsa na ASC pa imajo ponavadi ljudje, ki se precej ukvarjajo s športom, tudi veliko aktivnih športnikov ima tak aspekt.
Zanima me, če imaš kakšno znamenje na glavi?

#58 doorwoman.p

doorwoman.p
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 729

Objavljeno: 10. oktober 2007, 09:58

Mars se v vseh znakih ne počuti enako dobro, zato pravimo, da je najmočnejši v ovnu, v njegovem sedežu, škorpionu, kateremu je sovladar.
V ribah je mars nekako mehkejši ker ogenj v vodi, se enostavno pogasi. Vendar položaj marsa na ASC pa imajo ponavadi ljudje, ki se precej ukvarjajo s športom, tudi veliko aktivnih športnikov ima tak aspekt.
Zanima me, če imaš kakšno znamenje na glavi?


kako na glavi? ali je 10.hiša glava?



tam imam neptuna (kozorog), urana (strelec) in merkurja (strelec), strelec je najbolj prisoten.

merkur in uran sta v konjunkciji z MC

drugače pa je res, da imam veliko energije, če se veliko gibam.. če ne se pa itak polenim, čustveno sem bolj nestabilna, itd..
če poslušam mojo 'urco' bi blo najbolj če bi švicala na vsake 4 ure, za kar pa absolutno nimam časa..

#59 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 10. oktober 2007, 10:41

[quote name='doorwoman.p' date='10. Oct 2007, 10:59' post='898818']
kako na glavi? ali je 10.hiša glava?


xrolleyesx ne, ne, tam nazaj si spraševala za marsa na ASC (prva hiša)? Mars na ASC pomeni, da je praktično v prvi hiši, zato sem spraševala, če je kakšno znamenje na glavi (prva hiša?

[quote name='doorwoman.p' date='10. Oct 2007, 10:59' post='898818']


merkur in uran sta v konjunkciji z MC


Deseta hiša je hiša kariere, službe, enega od staršev. S tako konjukcijo na MC (vrh desete hiše) boš očitno v življenju zamenjala kar nekaj služb, ni nujno, da različnih firm, lahko samo menjava delovnih mest, zanimanj. Verjetno te že tko ali tko ne zanimajo poklici, ki so dolgočasni, vsaj uran nakazuje na to.

#60 doorwoman.p

doorwoman.p
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 729

Objavljeno: 10. oktober 2007, 10:43

mars - 1.hiša - ribi x:)x

ja.. maš prov glede 10.hiše

Lp x:)x

#61 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 15. oktober 2007, 06:58

Deseta hiša hiša enega od staršev, a to je mišljeno v povezavi z horoskopnim znakom enga od staršev? K jest mam deseto hišo men se zdi v dvojčkih, moj oči je pa tut v znamunju dvojčkov orjen, a je to potem to? x:o)x x:o)x mal tko vprašam k me zanima x:)x


Deseta hiša kaže enega od tvojih staršev, četrta pa drugega. V tvojem primeru bi rekla, da je deseta hiša oče, četrta pa mami. Velikokrat kaže znak ali vladar znaka, mogoče tudi planet v deseti hiši, energije tvojega očeta. V tvojem primeru je oče dvojček, lahko bi bil v deseti hiši merkur, ki je vladar dvojčkov in še nekaj povezav bi lahko našle. Če gledaš mamo, ni nujno, da je znak v znaku kjer je ona rojena. Večkrat vidimo energije mame, če pogledamo kakšno imamo luno v natalni karti, kje in kako aspektirano.

#62 mosa

mosa
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 13. november 2007, 22:06

No jaz se pa na te stvari ne spoznam kaj preveč, me pa ful zanimajo. sem si danes izračunala osebni horoskop, pa imam

kar čudne kombinacije, se mi zdi.
Sonce v dvojčku
Luna v Škorpijonu
asc. v Biku.

Kul kombinacija? :xx!:
Mosa

#63 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 14. november 2007, 08:13

No jaz se pa na te stvari ne spoznam kaj preveč, me pa ful zanimajo. sem si danes izračunala osebni horoskop, pa imam

kar čudne kombinacije, se mi zdi.
Sonce v dvojčku
Luna v Škorpijonu
asc. v Biku.

Kul kombinacija? :xx!:


:palec: Kaj pa bi rada, imaš precej uravnotežen zrak, vodo in zemljo. Precej brihtna in gobčna punca, nagnjena h komunikaciji, precej trmasta, čustva pa ne da jih nimaš, ampak jih spretno skrivaš. Ta škorpionska luna zna bit precej maščevalna, zato verjetno ne pozabiš, če ti kdo stopi na žulj?
ASC v biku je skoraj gotovo garant, da boš nagnjena k zbiranju materialnega, skrbela, da bo tvoja " špajza" vedno polna.

No tko malo za hec zgleda opis tvoje karte. Precej pomembna pa je postavitev drugih planetov v karti in seveda aspekti med njimi. Sedanji tranziti na vse to rojstno pa kažejo, kaj naj bi se in tudi kje, na katerem področju, dogajalo. x;)x

#64 mosa

mosa
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 14. november 2007, 21:40

Očitno si ful podkovana v vsem tem, si bom enkrat dala izračunat tko prav, da bom vedela za kaj gre.
hvala.
Mosa

#65 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 8. december 2007, 22:55

sonce-tehtnica
asc-riba
luna-škorpijon

bi prosila,če mi lahko kdo obrazloži moja znamenja.... :inocent:

#66 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 10. december 2007, 11:36

[quote name='čebelica01' date='8. Dec 2007, 22:56' post='922618']
sonce-tehtnica
asc-riba
luna-škorpijon


Čisto vse kar te zanima, je lepo razložena v mali šoli astrologije na tej strani, zato si kar preberi, sonce v tehtnici,, ASC v ribah in luno v škorpionu. x;)x

#67 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 10. december 2007, 18:09

Tnx lunca xDDx
Sem si prebrala in moram reč,da skor vse drži.
Ta luna v sco mi pa fajn seka ven x:px

#68 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 11. december 2007, 09:22

Tnx lunca xDDx
Sem si prebrala in moram reč,da skor vse drži.
Ta luna v sco mi pa fajn seka ven x:px


:palec: Luna v škorpijonu je precej močna, drži. Sprejmi pa tudi dobre lastnosti te lune, ki precej dobre vpliva na povečano intuicijo. Znvebiti pa se moraš čimprej precej močnega EGA in otresti zamer.

#69 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 14. december 2007, 11:27

:palec: Luna v škorpijonu je precej močna, drži. Sprejmi pa tudi dobre lastnosti te lune, ki precej dobre vpliva na povečano intuicijo. Znvebiti pa se moraš čimprej precej močnega EGA in otresti zamer.

Hmmm......včasih sem bila zelo zamerljivo bitje.Zdaj pa,da zamerim mi moraš res nekaj zelo hudega naredit.Nimam več problemou s tem.
Glede mojege EGA?Včasih sem imela tudi v temu problem samo zdaj ni več v temu problem x;)x

#70 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 14. december 2007, 13:39

Hmmm......včasih sem bila zelo zamerljivo bitje.Zdaj pa,da zamerim mi moraš res nekaj zelo hudega naredit.Nimam več problemou s tem.
Glede mojege EGA?Včasih sem imela tudi v temu problem samo zdaj ni več v temu problem x;)x


:palec: Super, si že eno štegno višje, če si se tega znebila. x;)x

#71 spominčica4

spominčica4
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 30. december 2007, 19:26

sonce - devica (2.hiša)
ascedent - lev
luna saturn - strelec (5.hiša)

Tudi pri meni se " bojujeta " sonce v devici in ascedent v levu.... a mislim, da uspem to dobro skombinirati in je pol na koncu ok.. .: ))

Kakšno vllogo pa ima luna v strelcu pa ne vem???

Drugače ma med seboj tvorijo :
Sonce kvadrat Luna
Luna trikotnik Ascendent

#72 večna virgin*

večna virgin*
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 15

Objavljeno: 31. december 2007, 15:43

jaz pa mam:
-sonce v devici
-luno v levu
-ascedent v devici

in sem se v mali šoli astrologije prebrala kaj to pomeni, in morem rečt da za sonce in luno popolnoma velja, za luno pa je čist mimo!
življenje je takšno kot si ga narediš! :)

#73 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 31. december 2007, 15:53

ma to je splošn opis.....treba je gledat, v keri hiši je kaj, kaki aspekti so itd....
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#74 večna virgin*

večna virgin*
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 15

Objavljeno: 31. december 2007, 16:30

ma to je splošn opis.....treba je gledat, v keri hiši je kaj, kaki aspekti so itd....


ja vem da je splošno...sam če pa grem sama gledat hiše in aspekte, se pa zgubim v vsej tej zmedi...:)
življenje je takšno kot si ga narediš! :)

#75 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 31. december 2007, 16:32

http://grupovenus.com/main.htm

mal sčekiri tole stran :palec:

pa www. astro.com tam maš astro click portret
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0