Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

ascendent in luna


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
81 komentarjev na to temo

#26 tema

tema
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 26. junij 2007, 20:57

Lunca, hvala za prispevek ;)

Mislim, da v meni "bijeta" bitko značilnosti leva in device. v časih pride bolj do izraza lev, v časih devica. Na primer v gruči ljudi, ne želim biti glavna, se na glas krohotati, vsem razlagati ali kaj podobnega. Čeprav nočem izstopanti pritegnem pozornost, ljudje se zapomnijo.

Bolj so mi všeč manjše družbe.

Spomnim se ene gospe, ki mije že nekaj časa nazaj rekla, ko sem te prvič videla sem si sama pri sebi mislila, ta punca je ttako važna, ne govori veliko. Pozneje sem večkrat bila pri njih in mi je to priznala, da ne more verjet, da se lahko z mano pogovarja na tak način. Kaj podobnega pogosto slišim.

ljudje me imajo radi, nmam težav ne v službi ne v šoli z odnosi z ljudmi, a vseeno imam občutek, da me gledajo na nek "čuden" način. Kritična, stroga, pridna.

Res je da ima neka svoja načela ki jih zagovvarjam za njimi stojim, cilje ki si jih zadanem se potrudim, da jih dosežem, če ne na tak način pa na drugačen način s pomočjo druge tehnike ali cilj prilagodim.

#27 taraja

taraja
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 27. junij 2007, 13:23

Če Lev progresira v Devico, sigurno ni več toliko Lev, postane bolj samokritičen in manj nastopaški, razumski, manj dramatizira, povečajo se ročne spretnosti, bolj opazijo tudi podrobnosti. Po moje je zlitje teh dveh znamenj dobrodošla, ker uravnoteži ravno lastnosti, ki so si nasprotne. :palec:
Drugače pa sta si tipičen Lev in tipična Devica, dve različni stvari. xcivx xcivx x:o)x

#28 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 27. junij 2007, 14:35

Če Lev progresira v Devico, sigurno ni več toliko Lev, postane bolj samokritičen in manj nastopaški, razumski, manj dramatizira, povečajo se ročne spretnosti, bolj opazijo tudi podrobnosti. Po moje je zlitje teh dveh znamenj dobrodošla, ker uravnoteži ravno lastnosti, ki so si nasprotne. :palec:
Drugače pa sta si tipičen Lev in tipična Devica, dve različni stvari. xcivx xcivx x:o)x


Jaz ribica pa že progresiram v ovna...
Sonce,ACS,venera sta že v ovnu(venera je itak bla že ob rojstvu v ovnu)

mars pa progresira v ribi in to v tej smotani 12.hiši. xrolleyesx (drugače je v natalni karti v vodnarju)

Luna pa progresira v strelca. :palec:

Čist ognjena sem... x:o)x :2src:

Sj oven je res fajno znamenje..sam tale mars v 12.hiši v ribah... xrolleyesx :vragec: xrolleyesx
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#29 taraja

taraja
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 27. junij 2007, 14:51

Super! Jaz pa imam progresirano v Strelca Sonce in Venero v 11. hiši :palec: , Merkur in Mars sta v Škorpijonu v 10., Luna pa v Biku v 4. hiši. :xx!:

#30 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 27. junij 2007, 16:06

zamenjaš z mano....js mam mars, sonce, venero, merkur v strelcu x:o)x
dodam ti pa še p. luno v sco in to v 12. bajti
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#31 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 27. junij 2007, 17:43

Če se vam ljubi, pa komentirajte še kombinacijo tega: sončno znamenje kozorog, lunino znamenje oven in ascendent v strelcu...

Hvala in pozdravček.

#32 taraja

taraja
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 27. junij 2007, 20:55

Kozorog ti daje ambicioznost, je pa previden in zadržan, Luna v Ovnu pa ti daje smelost, hitre reakcije, odločnost,samozavest, tudi Strelec je bolj energičen. Rabiš izzive, tudi intelektualne. Ne smeš se dolgočasiti. Kot kombinacija se mi ne zdi slaba, ker sta Oven in Strelec dobra protiutež nesamozavestnemu kozorogu.

zamenjaš z mano....js mam mars, sonce, venero, merkur v strelcu x:o)x
dodam ti pa še p. luno v sco in to v 12. bajti

Prav, zamenjajva xwizardx

#33 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 27. junij 2007, 21:11

Kozorog ti daje ambicioznost, je pa previden in zadržan, Luna v Ovnu pa ti daje smelost, hitre reakcije, odločnost,samozavest, tudi Strelec je bolj energičen. Rabiš izzive, tudi intelektualne. Ne smeš se dolgočasiti. Kot kombinacija se mi ne zdi slaba, ker sta Oven in Strelec dobra protiutež nesamozavestnemu kozorogu.


O, najlepša hvala za odgovor. Tudi sama čutim, da sreča, da imam kot protiutež resnemu kozorogu ognjena znamenja :). Fajn se počutim, ker kot si rekla, kar naenkrat mi nekaj pade na pamet, kar naenkrat se moram domisliti nečesa novega... In to je zame vzpodbuda življenju. Edino kozorog je orngi močan in kar fejst premza.

Hvala še enkrat. Če še mate kaj za dodat, bom tud vesela.

Pozdrav vsem.

#34 taraja

taraja
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 27. junij 2007, 21:36

Če močno čutiš kozoroga, potem imaš sigurno še kakšen planet v njem. Potem so tu še aspekti.

#35 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 27. junij 2007, 21:42

Če močno čutiš kozoroga, potem imaš sigurno še kakšen planet v njem. Potem so tu še aspekti.


Ja, za ostale podatke pa ne vem :(. Hvala ti.

#36 taraja

taraja
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 27. junij 2007, 21:42

Aja, še nekaj, tudi kozorog je v redu. Saj veš, previdnost ni nikoli odveč. Tudi on je protiutež impulzivnemu Ovnu. Tako, da je vse na svojem mestu. x:o)x x;)x

#37 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 27. junij 2007, 21:53

Aja, še nekaj, tudi kozorog je v redu. Saj veš, previdnost ni nikoli odveč. Tudi on je protiutež impulzivnemu Ovnu. Tako, da je vse na svojem mestu. x:o)x x;)x


Maš prav :palec: Če bi še sončno znamenje bilo kakšno ognjeno, bi pa menda bilo res preveč :))))

#38 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 28. junij 2007, 11:28

[quote name='Silvija' date='27. Jun 2007, 22:12' post='858126']
Fajn se počutim, ker kot si rekla, kar naenkrat mi nekaj pade na pamet, kar naenkrat se moram domisliti nečesa novega... In to je zame vzpodbuda življenju. Edino kozorog je orngi močan in kar fejst premza.

xrolleyesx Kaj bremza, se verjetno vidi iz karte kako je postavljen saturn (disciplina, blokada), tisti poriv, ki ti na brzaka pade na pamet je verjetno povezan z uranom, mogoče marsom, to so pokazatelji za preuranjenost, za bremzo je pa nekaj drugega, samo znamenje kozoroga in to prazno, absolutno premalo navedeno.

#39 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 28. junij 2007, 11:51

xrolleyesx Kaj bremza, se verjetno vidi iz karte kako je postavljen saturn (disciplina, blokada), tisti poriv, ki ti na brzaka pade na pamet je verjetno povezan z uranom, mogoče marsom, to so pokazatelji za preuranjenost, za bremzo je pa nekaj drugega, samo znamenje kozoroga in to prazno, absolutno premalo navedeno.


Ja vem, da sem premalo navedla. Vendar si še nisem kdaj dala naredit astrološke karte, ti podatki so pa edino, kar sem znala sama poiskat.
Hvala za odgovor in lepo se imej.

#40 taraja

taraja
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 29. junij 2007, 13:59

[quote name='lunca' date='26. Jun 2007, 11:14' post='857569']
xrolleyesx Luno ima tudi v ribah, saj je njegova mama riba, moja severna zanka v ribah, njegova luna na mojem jupitru, neverjetno kako je to vse povezano. x;)x


Sigurno je nežno bitjece, če ima asc. in Luno v Ribah. Sonce v Levu mu pride prav za malo več poguma. x;)x
Z ljudmi, ki imajo Luno v Ribah (tudi sama jo imam) sem že večkrat opazila neko podobnost. Kot bi videla vanje. :inocent:

#41 nelika

nelika
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 419

Objavljeno: 29. junij 2007, 14:10

xrolleyesx Luno ima tudi v ribah, saj je njegova mama riba, moja severna zanka v ribah, njegova luna na mojem jupitru, neverjetno kako je to vse povezano. x;)x


Sigurno je nežno bitjece, če ima asc. in Luno v Ribah. Sonce v Levu mu pride prav za malo več poguma. x;)x
Z ljudmi, ki imajo Luno v Ribah (tudi sama jo imam) sem že večkrat opazila neko podobnost. Kot bi videla vanje. :inocent:


Tudi jaz imam Luno v Ribah.
Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem.[b] Marita Golden

#42 taraja

taraja
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 29. junij 2007, 14:31

Imaš še kaj drugega v Ribah? Kaj pa aspekti z Neptunom? Imaš tudi ti neko simpatijo do ljudi z Luno v Ribah? :eek:

#43 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 29. junij 2007, 14:32

Jst mam Luno trigon ASC. Pa Luno inkonjunkcijo Neptun. :o|o:

#44 nelika

nelika
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 419

Objavljeno: 29. junij 2007, 14:53

Imaš še kaj drugega v Ribah? Kaj pa aspekti z Neptunom? Imaš tudi ti neko simpatijo do ljudi z Luno v Ribah? :eek:


Imam najboljšo prijateljico, ki ima ribo v Luni. Ona ima tudi, tako kot jaz, luno v opoziciji s saturnom. Sva kar povezani in se razumeva zelo. V ribah nimam nič drugega.
Aspekti lune:
Luna trigon Merkur
Luna opozicija Saturn

aspekti neptuna:
Neptun sekstil Sonce
Neptun kvadrat Saturn
Neptun sekstil Pluton

kaj vidiš iz tega? Imaš kako razlago, ki ti dajo te info o aspektih?
Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem.[b] Marita Golden

#45 taraja

taraja
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 29. junij 2007, 22:33

Imam najboljšo prijateljico, ki ima ribo v Luni. Ona ima tudi, tako kot jaz, luno v opoziciji s saturnom. Sva kar povezani in se razumeva zelo. V ribah nimam nič drugega.
Aspekti lune:
Luna trigon Merkur
Dobra koncentracija, razum in intuicija,

Luna opozicija Saturn
Slab aspekt, prinaša pesimističnost, depresije, jamranje x:o)x , zmanjšanje vitalnosti.
aspekti neptuna:
Neptun sekstil Sonce
Zanimanje za religijo, umetnost, povečuje domišljijo, intuicijo.
Neptun kvadrat Saturn
nepraktičnost, težko izraža čustva, pomanjkanje samozavesti, zmedenost
Neptun sekstil Pluton
čustvenost, intuicija,
kaj vidiš iz tega? Imaš kako razlago, ki ti dajo te info o aspektih?



#46 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 30. junij 2007, 07:55

[quote name='nelika' date='29. Jun 2007, 15:54' post='858765']
Imam najboljšo prijateljico, ki ima ribo v Luni.

x;)x Se pozna retro merkur, se motimo, ribo v luni, hahahha, saj se razumemo, luno v ribah. :palec:

#47 @patrik@

@patrik@
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 107

Objavljeno: 9. avgust 2007, 16:18

To je še boljša kombinacija! x:Dx Moj ASC v levu in MC v ovnu! A pa luna v devici! Kaj pravite.... :vio:

ajd, lp

#48 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 10. avgust 2007, 08:34

[quote name='@patrik@' date='9. Aug 2007, 17:19' post='873120']
To je še boljša kombinacija! x:Dx Moj ASC v levu in MC v ovnu! A pa luna v devici! Kaj pravite.... :vio:

No fajn kombinacija, še boljša bi bla, če bi bla še luna v strelcu. x;)x

#49 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 5. oktober 2007, 11:59

Sem ugotovila da imam z Luno in Acs. par negativnih aspektov in sicer:

Sonce Kvadrat luna


Mars Kvadrat Asc.
Uran Opozicija Asc.

:inocent:
Scio mi nihil scire

#50 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 8. oktober 2007, 10:01

Sem ugotovila da imam z Luno in Acs. par negativnih aspektov in sicer:

Sonce Kvadrat luna
Mars Kvadrat Asc.
Uran Opozicija Asc.

:inocent:

..po temle sodec moras bit zivcna ko hudic... probi cimvec sportat, da nekako skanaliziras to iz sebe...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0