Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Vesoljni dnevnik LNF 25


  • Ta tema je zaključena Ta tema je zaključena
* * * * - 10 x ocenjeno
3894 komentarjev na to temo

#3876 Ale'

Ale'
  • D član
  • Št. objav: 4 444

Objavljeno: 1. januar 2008, 16:16

No tudi to smo preživeli... ognjemet je bil lep, sem se počutila kot da plavam po vesolju med kometi... petarde so težile kot ponavadi... mislim... folk ni normalen!!! Da ti mečejo petarde direkt pod noge!!!

Sem obljubila da bom napisala kritiko za Tabu... torej.... ne me linčat.... samo Nina je nenadomestljiva.
Škoda da niso ustanovili nov bend z drugim imenom in z novimi pesmimi. Bi mi bilo bolj všeč, ker če ne je dobra ta nova pevka... samo Nine pač ni mogoče kopirat.

Ma je blo divje ja, pa ne prehudo. Edino to da mi je nekdo nehote berglo zlomil v tisti gužvi, pa sem se morala potem držat enega fanta da sem lahko prišla domov. :sori: Samo je šlo brez problemov. xsrcx Mislim da je to bil znak da je v tem letu ne bom več potrebovala. :D xcrossfingx
Objavljena slika

#3877 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. januar 2008, 17:34

xcivx :palec:

se od mene en pofockec in
zdravo, srecno, sprosceno, izpolnjeno in ljubece novo leto! xcheersx xsrcx

lepo k ste se prsli/prsle pofockat: poleg vseh ostalih pogresane pikica, astra, cosma, da o mateji niti ne govorimo! xsrcx :kiss: :palec:

(*ostalo* bom pa drugic civkala... hotla dnevnik nov ubost, pa nekak.... ni bil se pravi trenutek... ker: za kerim clowkom nej zdej zaprem.... x;)x x:o)x - al pa, se boljs, jaz svoje nacivkam in zaprem :D ;))

v glavnem, vse lepo! xDDx xrosex :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#3878 vilamalina

vilamalina
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 712

Objavljeno: 1. januar 2008, 18:29

jaz tud voščim vsem, da bi vam uspelo, kar vam v prejšnjem ni in tudi, da ne bi iz tistih muh, ki vam ne bodo uspele to leto, delali slona.

sicer moram pa prav povedat, da sem se načudila ljudem včeraj. glede na to, kje sem preživljala novoleto, bi si mislila, da bodo ljudje malo manj uporabljali pirotehnična sredstva. ampak ne samo, da so imeli neke tako zvane baterije, ki so delale celega hudiča, ki je sicer lepo izgledal, ampak pokal... o, kako je pokal, to pa še ni bilo dovolj. nek debil je od nekje potegnil pištolo, za katero se je naknadno izkazalo, da je izločevalec pirotehnike, kar pomeni, da ni treba nobenih nitk prižigat, samo stisneš gumb, kot bi ustrelil in se izstreli v nebo oz. kamorkoli že usmeriš. no, to je seveda najbolj pokalo. take bi bilo njujno poslat na kako vojno območje, da bi oskrbovali ranjence, menim.
sicer sem se imela pa lahkotno fajn. ravno tako tudi danes. če prvi dan nakaže kakšno bo leto, potem se ga veselim :vragec: .

aja, marsa, če je to zoprno, da ostaneš tazaden v dnevniku, potem se jaz javim, da sem lahko tazadna, če je pa dobro, da tazaden pove kaj pametnega, potem bo pa treba še počakat :inocent:.

#3879 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 1. januar 2008, 20:12

:vragec:

morgen.... :o|o: x:)x :eek:
no....pa smo prezhvel.... xrolleyesx
bemu....tkole pa she ni blo.... xrolleyesx
al se pa jst staram.... :inocent:
zdej pa 14 dni frej.... x:)x x:)x x:)x
grem smuchat....pa uzhivat (kokr de do zdej nism) x:Dx x:Dx x:Dx
pa upam, de nbenga k bi me hotu na kak party zvlecht ne srecham.... x:Dx x:Dx x:Dx

zlomk....tralala
777 X vsi zaostali x:Xx -ki v mehiko pa en nartabltagromozanski cmok v revirje..... x:)x
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#3880 Tipka

Tipka
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 733

Objavljeno: 1. januar 2008, 20:27

No, tudi mi preziveli, ni blo hudo, je blo bolj domace, na " izi ", decka sta hotela vso pirotehniko porabit, pa je mama zatezila, da malcek spi, pa da so zivali prestrasene itd :vragec: ...

pol sta odnehala x:o)x ...

malo gledali tv, pa malo jedli fondue, pa omakce ... ob polnoci nazdravili z otroskim sampanjcem, pa dorekli nekaj zelja za letos :fiju:
ognjemetov nismo videli ( razen nasega ), ker je bila megla, smo pa slisali pokanje... mislim, boge zivali :sori:

danes vsi sesuti, ker smo bli dolgo pokonci :sleeping: ...malo spali,malo bluzili, pa malo sarmice z tofujem pojedli, z babico posrkali en sampanjec x:px ... zdaj so otroci skopani in v krpah, mama in ata pa se malo pokonci, pol pa tudi v krpe :sleeping: ...

aja, pa 1537 mesagejev prejela in nanje odgovorila.. najprej sem bla jezna, pol pa sem ugotovila, da je lepo, da so se ljudje spomnili name x:o)x in sem z veseljem odpisala :palec:

skratka, imejte se prekrasno in naj vam xwizardx bo v tem letu vsak dan cudovito in nepozabno ..

Mojca

#3881 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 2. januar 2008, 09:24

Jaz pa se še danes zdravim :xx!:
Pa ne, da bi tolko spila - ampak kaj sem pila :vragec: :vragec:
Kot povedala bila sama z mlajšo -gospodič v službi, starejša za sebe in ob pol dvanajstih greva k frendici nazdravit..pa da mi moški valjda prvi vošči(nekaj v tem stilu) in potem se onadva pohvalita z vinom za mladoporočence,ki ga nista spila za čas njune poroke - v vinu bilo zlato..jaz "pametno" povem, da je zlato težka kovina in da folk umira zaradi tega..ampak nema veze..bomo pili zlato vino...frenda so ob enih ponoči peljali v bolnico, ker dobil alergijo tako močno, jaz pa nosim glavo kot sod...in to od par požirkov tega zlatega vina..
Ob pol dveh bila že v pojstli in spala do včeraj pol treh :eek:
Pojedla malo sarme in dalje počivala...
Danes pa sem na vodi, da spravim tale strup iz sebe. Še vedno cela boga in sploh...

Upam, da se po dnevu leto ne pozna, ker bo za k.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#3882 Melodie

Melodie
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 823

Objavljeno: 2. januar 2008, 12:43

Želim vam vse dobro v tem letu, predvsem veliko poguma pri premagovanju ovir :vtz: in posrečeno izkoriščanje ugodnih planetov xideax

2008 mora biti boljše. xcrossfingx

#3883 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 2. januar 2008, 13:23

..srecnga pa zdravga vsem skup!!! :palec:

...novo leto prezivel cisto penzionersko... mal na kongresnem mambo kingse in Big Foot Mamo poslusal... pol sva sla ognjemet gledat... zelo lep ognjemet(baje).. BTW: a ga je kdo videl???...
vceri spal in pocival in zrl cel dan.. tko da se se zdaj pocutim k bi me en pretepel...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#3884 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 2. januar 2008, 16:12

Samson a govoriš o ljubljanskem ognjemetu? x:Dx
Bila sem tam in videla samo različno obarvane odtenke, megle. Mislim, da se jim je zalomilo ker so s prvo raketo
spustili v zrak ogromno dima,
Nič nismo videli. V glavnem sem gledala rakete posameznikov, ob čevljarskem mostu. Ostalo bi bilo prima če ne bi blo petard.
Idioti so jih metali direktno pod noge.
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#3885 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 2. januar 2008, 16:41

:vragec:

morgen.... :o|o: :o|o: :o|o:
sam spim she.... xrolleyesx
zgleda de bo kr trajal tale december nadoknadit.... :inocent:
sicer sm si pa sam kriu....po tri shihte na dan delat... :o|o: :xx!: xrolleyesx
keshpichka... x:Dx x:Dx x:Dx

zlomk....tralala
777 +1 x:Xx na oba noska.... x:)x
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#3886 Mana

Mana
  • D član
  • Št. objav: 1 857

Objavljeno: 2. januar 2008, 18:26

srečenga pa zdruga...hm, to je to.

silvestra prespala:)
sem se mela pa učeri fino v ankaranu :palec:
Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

afriški pregovor

#3887 Audente

Audente
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 575

Objavljeno: 2. januar 2008, 19:04

Hej hej družba :)

Noov leto se že odšteva.
Vse kar želim sebi želim tudi vam.
Če se bo nadaljevalo kjot se je začelo....pol bo prav pestro :)

UŽIWAJTE in ne si želet, da bi imeli VSE. Ker potem vam bo dolgčas..... x:o)x

#3888 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 2. januar 2008, 20:43

Drdan x:)x Pa je mim. Sva v glavnm solirala, za mal družbe je za nov let poskrbela stara mat, ki ni dvignla telefona ni pod razno, pol pa me je skrbel, pa v avto in k njej pogledat kako in kaj.....vidm luč....trkam po oknu.....nč......jo kličem.....nč......trkam spet.....nč.......me že mal bl skrbi......splezam gor tolk da vidm skoz okno......bemu, čist nepokretna, z odprtimi očmi, kao gleda tv, ne reagira na trke, klice :switz: ....počm po oknu, da skor poč, no tepa le pride s pogledom "kaj zaj to, kdo zaj mene to gnjavi usred noči".....haha.......no, pa smo nazdravl, se mal pomenl, pol pa sva še skočla ognjemet pogledat pa nazdravt, če sva že muvnla ven......tko.....V bistvu že leta ne silvestrujem kaj posebn, praznike pa bl izkoriščam za oddih, sprostitev..... x:)x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#3889 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 2. januar 2008, 21:44

Hej folk :) vidim, da ste preživeli :vio: pa vsi smo si neki na izi silvestrovanje privoščli al kako.. nama se še v mesto ni dalo it, smo mel kar družinsko s 'tastom in taščo'.. gledali Gospodarja prstanov III (sem celo zgodovino jim zraven razlagala, ker noben pojma imel kaj gleda :o|o: ) pol pa hudo večerjo in par kozarčkov, zadnji trenutek po kleti za šampanjcem brskali.. in šli ob pol 1h spat..
kolkor sem bla vsa tečna, da moram tja hodit, je blo kar ok na koncu.. pa če nič drugega tri dni sonca in morja namesto megle 8sicer res da svinjsko mrzlo ves čas pa vseen)

zdaj smo pa doma, še mačkon manjka, da bomo kompletni, ga jutri poberem...

nisem nič smsjev pošiljala niti vračala, mi ni hotelo pošiljat iz hr omrežja.. pa dobr, pol je bilo že mimo, sem pa prišparala..

grem pod tuš pa lase oprat.. aja, novo banjo mava (no, staro pobarvano..) divje modre barve x8Dx (oči dal barvo, ki je ostala od barvanja stebrov v poslovnem prostoru x:o)x )
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#3890 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 3. januar 2008, 10:01

Očitno tisti, ki so noro žurali, ne visijo na lnf x;)x

Fajn, da je mimo, čeprav sem se letos uspela izogniti evforiji... x:)x

Zdaj pa neki silni načrti o dietah, pa zdravem življenju,pa tako... :o|o: kot vsak januar, v glavnem. :xx!: :inocent:

Uživajte, to bo čisto posebno leto...za nekatere sevedax:px x:px x;)x

Astra
Per aspera ad astra

#3891 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 3. januar 2008, 10:15

hej, Astra :) x:Xx
da te pozdravim, ko sva ravno skupaj gor ;)

eh ja, čist navaden delovni dan... bratu je uspelo navsezgodaj gumo na služ. kombiju presekat, se ful sekira zdaj.. brezveze :o|o: pa njegov avto tud neki fuč..
jaz pa nič spala celo noč, od samega besa šla ob 1h zjutraj perilo obešat x:o)x pa pol ob 4h še nekaj bluzila pa eno uro prezgodaj vstala... zdaj pa oke skup lezejo za računalnikom...
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#3892 druidka

druidka
  • D član
  • Št. objav: 5 105

Objavljeno: 3. januar 2008, 11:03

ahoj po dolgem času.
da vsem vam zaželim veselo, uspešno, zdravo 2008.

nekako nisem bila razpoložena za pisanje zadnje čase. čudna, rahlo žalostna in živčna bila. ne vem zakaj ...
skratka. zdaj je že boljše. premišljevala malo, minulo leto bilo v bistvo krasno. imela službo, si nabrala nekaj izkušenj,
naredla strokovni izpit, se zaljubila. ok, službe ni več, samo, bo že prišla nova. se bom pa zdaj končno!!! posvetila mag. nalogi.
določene zadeve razčistila, dojela, kje delam napake, bolj ali manj x:o)x

aja, pa vse me boli. najbolj pa roke. bila v torek na rogli. se odločila, da se naučim bordat. se pravi, prvič take se spravla na sneg. še dobro,
da šla na nočno bordanje, ko bla že tema, da se ni tak fejst opazlo, kak štor sem x:o)x za prvo furo rabla po moje več kot uro x:Ix ,sam pol pa
že šlo. pa ful potrpežljivega učitelja imela. moj bil ful potrpežljiv z mano, res x:Xx me je na koncu pol celo pohvalil x8Dx

nič, šibam zdaj v mesto. se dobim z eno prijateljico, ki jutri šiba v azijo x:)x

pa še enkrat - uspešno vsem v tem letu!
... svet pripada tistim,
ki verjamejo v svoje sanje ...

#3893 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 3. januar 2008, 11:38

Ciao! xDDx

..... eden mojih osebnih dosezkov: ratal mi je Bozicno zvezdo sfurat ne sam do Bozica (x:o)x glede na to, da je pac bozicna), pac pa se cez nov let! xokx
kar ene listke je celo zacela dobivat in pol jih stejem in jih je blo 8... naslednji dan pa 10! xokx
no zdaj pa jih je 9, se bo pocas zacela posusevat (nima nc zelenila/klorofila, nima iz cesa in od cesa delat) - moja dobra volja pa voda nista vec dovolj. xDDx

.... dons se mi je sanjal o periodnem sistemu. x:o)x xDDx
nek litij pa selen pa argon al kwa... in pol sem ugotavljala, kaj so zlahtni plini. odstekano.

drugac pa, tle je bil konc sveta na silvestrovo. v bistvu ze skor nadrealisticno..... kot v iraku al pa v vukovarju leta... 94 al kerga.... skratka, vojna. milijardo eksplozij, crni dimi se vijejo in tko.... blazota.
sem pomislila, kako mora zgledat iz vesolja... totalen schtraufenpacht! :D
pa so si mislili: ah, ti zemljani spet.... x:o)x xrolleyesx :sick:

x:Dx

aja kwa je z novim dnevnikom? x:px
a ga odprem al cakam na res pravi D moment? x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#3894 lea

lea
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 328

Objavljeno: 3. januar 2008, 11:55

aja kwa je z novim dnevnikom? x:px
a ga odprem al cakam na res pravi D moment? x;)x

daj, daj, hitro ga odpri, da prva kaj (ne)osebnega vanj napišem. x:Dx
****************


sicer pa: dragi moji, eno res srečno leto vam želim!! vse tisto, kar potrebujete in vse tisto, kar si želite!

sem vas pogrešala, ja, čeprav malo manj, kot ponavadi, ampak zdaj ste že del mojega vsakdana in je skoraj tako, kot če bi rekla, da sem pogrešala službo ali kaj podobnega. čeprav se vas bistveno bolj veselim, seveda x:Dx, bolj tako kot svoje postelje, recimo. tako, da bo bolj pošteno!

uživajte v planih, , bodočih uspehih, dietah, odločitvah ali pa samo v prepuščanju toku življenja, če je to TO!

#3895 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 3. januar 2008, 12:02

OK. x;)x

Voila'! :palec:

(*sej lohk tud od tu citirate, ce cte - v tem primeru uporabte '+ citat' pa pol sam komentirate v novo temo)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0