Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

#Vedeževanje iz dlani#


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
29 komentarjev na to temo

#1 @patrik@

@patrik@
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 107

Objavljeno: 6. junij 2007, 19:35

Pozdravljeni x:)x

Zanima me, če se kdo kej spozna na vedeževanje iz dlani??? x;)x



lp

@patrik@

#2 :)ribica

:)ribica
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 48

Objavljeno: 6. junij 2007, 19:57

Mene pa od kje se gledajo črte, od leve proti desni ali obratno? Od zgoraj navzdol ali obratno? OZ. iz katere smeri katere?

LP

#3 @patrik@

@patrik@
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 107

Objavljeno: 6. junij 2007, 20:21

Res je! Mislim pa, da od izvora črt do konca. Vem le, da se gleda enako roko, s katero pišeš. Če si desničar desno, levičar pa z izjemo tudi desno! x:)x

#4 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 6. junij 2007, 20:59

Pozdravljeni x:)x

Zanima me, če se kdo kej spozna na vedeževanje iz dlani??? x;)x
lp

@patrik@

sej to ni težko...mal prokužiš ćloveka, pogledaš v dlan in pričneš nakladat......prav vsi peljejo.......edin merkat moraš da kaj tacga ne rećeš., kar b ga prizadelo...na Tajskem sem "kurbam" šlogal, so v vrst stale ...

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#5 @patrik@

@patrik@
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 107

Objavljeno: 6. junij 2007, 21:20

Ja, ne! x:)x Pač "uporabljaš" intuicijo x:)x Mislo sem veš, če se res kdo spozna- lahko mi malo nakladaš te! x;)x No, tista s kurbami, hmmm...., je bla res dobra! x8Dx

#6 jodeli

jodeli
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 20

Objavljeno: 9. junij 2007, 15:34

Oj!

Na prerokovanje iz dlani se malo spoznam. Leva roka pomeni preteklost, desna pa prihodnost. Seveda ni vse samo v črtah--pomembni so tudi griči.
Najprej se pogleda oblika roke, oblika prstov. Pomembno je tudi kako držimo roke (skrčene, razprte). Šele ko preučimo te dele se koncentriramo na črte in griče.
Pri črtah je pomembno kako so globoke, koliko so vidne, kako dolge so,......
Moram tudi povedat da vsi nimamo vseh črt. Vsaj jaz ne x:)x
Z leti se črte spreminjajo, tako da če ti nekdo prerokuje zdaj in nekdo čez deset let, je možno da izjave ne bodo iste. Neke glavne značilnosti že ampak ne vse.

Uživajte xDDx

#7 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 9. junij 2007, 16:14

Aha, tako je to ... Jaz sem pa prebrala, da je leva roka "kaj bi lahko bilo", desna pa "kar bo". Velja za desničarje, za levičarje pa obratno.
Jaz mam neke čudne črte tam kjer naj bi bila črta intuicije in črta usode, pa je vse nekam čudno, mislim na levi roki vse sprekrižano, na desni pa vsaj vzporedno. Mam pa močan Saturnov hrib in Saturnov prst, pa tut Apolonovega in Jupitrovega..

Sem pa našla prijatelju na desni dlani kar dve pisatljski rogovili. :eek: Mislim, črta glave teče, nato je rogovila, črta glave teče naprej in na koncu še ena rogovila.

No, to bi rada enkrat obvladala ..

#8 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 9. junij 2007, 16:35

Une črte pomenijo veze, ki se te resnično čustveno dotaknejo. In je tut pomebno, al je kera pod mezincem in od kod segajo itd ... Pa valda še ljubezensko črto gledaš, da vidiš, kakšen je človek v svojem čustvovanju. Če se črta začne pod Saturnovim prstom, je trezen in preudaren.

Meni je pa kr Sstane enkrat pritiskal na dlani in je nekje zabolelo. x:Dx Ledvice baje.

#9 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 9. junij 2007, 16:42

Čuj nena mene preveč sprašuvli, ki sem laik ...
Ja tak piše v oni knjigi, ki sem si jo ubodla pred kratkim. Pa tolko je teh črtic, da moraš met res dober vid in pri čisti sončni svetlobi, da vse vidiš! Po moje no!
Jaz pa kar vervlem f to. x:Dx
Ej, stara, se tudi v astrologiji gledaš kao 1. partner je 7. hiša, drugi partner je 9. hiša itd ... do šestega partnerja in pol se vse obrne in spet jovo na novo, če. Preskočit pa kao nič nemreš. x:Dx Mogoče je tudi pri dlaneh tak. xnckrivx

#10 @patrik@

@patrik@
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 107

Objavljeno: 10. junij 2007, 18:14

Hej, hej Jodeli! :eek:

Pa si se le ponovo opogumla in prijadrala v LF! Matura, matura,ti je vzela po mojem tolk cajta, ne??? x;)x



Daj probaj se lepo prosim spomniti naslova! x;)x Me kr zanima! Mam na desni roki na t.i. sončni črti linijo, na koncu pa peterokrako zvezdo! Zvezda pa tut leži v celoti na črti glave, seka pa seveda srčno črto. :eek: Če ve kdo pomen, ne dan. x;)x

lp

#11 jodeli

jodeli
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 20

Objavljeno: 12. junij 2007, 11:12

Sončna črta govori o naših talentih. Glede na to, da je pentagram energetski simbol, ki ščiti in zbira energijo, bi vsaj jaz rekla da imaš talent za bioenergijo. x:)x
Srčna črta govori o čustvih :2src: , tako da ima pentagram nekaj vpliva tudi na to področje in seveda na tvoje umske sposobnosti (črta glave).
Pentagram pomeni tudi poroko, srečo, izpolnitev saj se pet krakov pentagrama združuje v plodno zvezo 3, ki pomeni moško načelo in 2, ki ustreza ženskemu načelu.
Like pentagramov so uporabljali tudi čarovniki (pentagrami ljubezni, pentagrami urokov,….) xwizardx

Glede na to da o tem vedeževanju vem zelo malo, upam da je vsaj nekaj prav. w:Iw

#12 @patrik@

@patrik@
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 107

Objavljeno: 12. junij 2007, 11:16

Hej, Jodeli! x:)x

Hvala za izčrpno razlago! Prav je, prav! x8Dx O, bioenergija! Kdo ve, mogoče pa mam res kaj v sebi! Moram poskusiti! Hvala za smernice! x:)x
No, fajn, da se bom z ženo razumel! To kar si res želim! Pa še sreča....Fajn! x;)x

#13 jodeli

jodeli
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 20

Objavljeno: 13. junij 2007, 07:52

Kar poskusi z bioenergijo. O tem obstaja veliko knjig. Najboljše je da je tudi več načinov prenašanja energije.
Lahko z nihalom, z rokami(klin), lahko pa tudi z mislimi(vizualizacija). :eek:
Moram povedat da je to področje, ki ga jaz želim opravljati ko bom dovolj zrela za to.
Zdi se mi naravnost čudovito da lahko ozdraviš nekoga brez zdravil. komaj čakam da pride ta trenutek. xDDx

#14 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 13. junij 2007, 08:37

Zdi se mi naravnost čudovito da lahko ozdraviš nekoga brez zdravil. komaj čakam da pride ta trenutek. xDDx



:palec: Ja super, samo poglej še prej v karto, če maš res dost potenciala. Vsak človek lahko prenaša ta potencial, vendar v primerih, če se ne znaš zapret, potem lahko preneseš nase tisto bolečino. Treba je bit previden pri teh stvareh.

V natalni karti se krasno vidi, da ljudje, ki imajo plutona (notranja moč) v šesti hiši v lepem aspektu s soncem, taki uspešno prenašajo energijo.

#15 @patrik@

@patrik@
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 107

Objavljeno: 13. junij 2007, 23:01

Kull! x:)x Bom še jaz probal enkrat probat :eek:

#16 jodeli

jodeli
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 20

Objavljeno: 14. junij 2007, 07:28

Plutona nimam ravno v šesti hiši.
Moj pluton je v osmi hiši, v škorpijonu. Pa še luna je na plutonu. Upam da je to dovolj močna kombinacija za bioenergijo. x:)x

#17 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 14. junij 2007, 07:35

Plutona nimam ravno v šesti hiši.
Moj pluton je v osmi hiši, v škorpijonu. Pa še luna je na plutonu. Upam da je to dovolj močna kombinacija za bioenergijo. x:)x

Pluton v osmi hiši je že po naravi veliki možnost transformacije, npr. taki ljudje po kakšni operaciji odlično okrevajo, res se poberejo kot ptič feniks iz pepela. Znaš začutit druge, sigurno, čeprav ne vem, kaj si po soncu.
To konjukcijo lune in plutona pa gledam bolj kot potencial za močne notranje čustvene izlive in hkrati dovzetnost za poglobitev v druge, intuicijo sploh, kajti to dvoje v znaku škorpiona, je precej močan potencial za doživljanje nevidnega, okultnega. Paziti moraš, da se pri slabih aspektih na to konjukcijo ne izčrpavaš preveč.

#18 jodeli

jodeli
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 20

Objavljeno: 15. junij 2007, 06:58

Sonce je v kozorogu, poleg neptuna in urana. Drugače pa nimam slabih aspektov x:)x

Mimogrede. V enem izmed prejšnih komentarjev sem pozabla napisati, da je pri vedeževanju iz dlani zelo pomembna oblika dlani, oblika prstov, nohti, in seveda kako dlan držimo.
Te značilnosti se pogledajo najprej. :8):

#19 Desire

Desire
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 415

Objavljeno: 17. junij 2007, 21:29

Nekemu mojemu prijatelju je danes ena ženska, ki je videla njegovo dlan rekla, da bo umrl mlad, xrolleyesx :xx!: :xx!:
mislm, groza, od kje si sploh ljudje lastijo pravico, da izjavljajo neumnosti.... :C: :V: kje naj bi bile zapisane črte
za zjokat


One's destination is never a place, but a new way of seeing things- Henry Miller










#20 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 18. junij 2007, 09:52

[quote name='Desire' date='17. Jun 2007, 22:30' post='854833']
[i]Nekemu mojemu prijatelju je danes ena ženska, ki je videla njegovo dlan rekla, da bo umrl mlad, xrolleyesx :xx!: :xx!:
mislm, groza, od kje si sploh ljudje lastijo pravico, da izjavljajo neumnosti.... :C: :V: kje naj bi bile zapisane črte
za zjokat

xrolleyesx Naj te potolažim, naletel je na eno negativno, hiromantija (branje iz dlani), je veda, ki jo obvlada malokdo, zato naj se ne sekira, vendar v podzavesti pa le ostane nek prikrit strah.

Mislim, da je res samo peščica ljudi, ki obvladujejo to tehniko in seveda morajo imeti še nekaj etike. x;)x

#21 Desire

Desire
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 415

Objavljeno: 18. junij 2007, 16:23

xrolleyesx Naj te potolažim, naletel je na eno negativno, hiromantija (branje iz dlani), je veda, ki jo obvlada malokdo, zato naj se ne sekira, vendar v podzavesti pa le ostane nek prikrit strah.

Mislim, da je res samo peščica ljudi, ki obvladujejo to tehniko in seveda morajo imeti še nekaj etike. x;)x


Oj, hvala, ker tole je blo pa res preveč xrolleyesx , res mislim, da je hiromantika precej neznana in da jih ni veliko, k se spoznajo na to.
Pa tud, če se, kakor vem se črte na dlani stalno spreminjajo, kakor pri vsem pa tudi tukej vsekakor obstaja etika.

One's destination is never a place, but a new way of seeing things- Henry Miller










#22 Lamya

Lamya
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 4

Objavljeno: 29. julij 2007, 10:21

če se kdo dobro pozna na prerokovanje iz dlani: sama sem že kar nekaj knjig obdelala in pregledala kar nekaj dlani frendov in frendic, pa nikjer še nisem opazla, da bi se komu razen mene sekali življenjska črta in črta usode. Sekata se mi na obeh rokah, črto usode imam nenormalno dolgo, saj je daljša od življenjste črte (ki pa tudi ni kratka). Je mogoče kdo že zasledil kaj takega?

#23 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 19. avgust 2007, 18:27

sej to ni težko...mal prokužiš ćloveka, pogledaš v dlan in pričneš nakladat......prav vsi peljejo.......edin merkat moraš da kaj tacga ne rećeš., kar b ga prizadelo...na Tajskem sem "kurbam" šlogal, so v vrst stale ...


Hm ne vem čej kr tko u izi Tomaž k si ti razlagaš.Mejbi se tega dost folka poslužuje tko k kakšna Maruča z njenimi kristali ki glede na ton glasu in svojo intuicijo manipulira z folkom.Zanimiv da mi je enkrat ena prerokvala z dlani, bil sem v 6 razredu in se je šlo za prihodnost.Natanko je uganla kaj bo in kaj se je ravno kaj dogodilo kar je nemogoče da bi vedela in prebrala z moje mimike.

Verjamem v to sam to je tko k pr vsej alternativi in ezoteriki.Ni pač vsak mojster...mojster.Se morš kr potrudt pa najdet tapravga.

Mene fascinira pentagram ki ga imam na dlani in se mi tvori in črt.Hm kaj bi to pomenil.Za piko na i pa je še narobe obrnen hehe.Resno mislim.To mam na desni dlani ki govori o življenju ki ga trenutno živimo z tem ko je leva dlan usoda ki bi lahko bila.Vsaj nekej kar sm laično razbral z literature.

#24 taraja

taraja
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 20. avgust 2007, 22:12

Hm ne vem čej kr tko u izi Tomaž k si ti razlagaš.Mejbi se tega dost folka poslužuje tko k kakšna Maruča z njenimi kristali ki glede na ton glasu in svojo intuicijo manipulira z folkom.Zanimiv da mi je enkrat ena prerokvala z dlani, bil sem v 6 razredu in se je šlo za prihodnost.Natanko je uganla kaj bo in kaj se je ravno kaj dogodilo kar je nemogoče da bi vedela in prebrala z moje mimike.

Verjamem v to sam to je tko k pr vsej alternativi in ezoteriki.Ni pač vsak mojster...mojster.Se morš kr potrudt pa najdet tapravga.

Mene fascinira pentagram ki ga imam na dlani in se mi tvori in črt.Hm kaj bi to pomenil.Za piko na i pa je še narobe obrnen hehe.Resno mislim.To mam na desni dlani ki govori o življenju ki ga trenutno živimo z tem ko je leva dlan usoda ki bi lahko bila.Vsaj nekej kar sm laično razbral z literature.

Tudi jaz sem najprej mislila, da Maruča manipulira. Nisem pa več tako prepričana, ker zadene določene stvari, ki se jih ne da ugibat in so dokaj natančne.

#25 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 21. avgust 2007, 10:27

Tudi jaz sem najprej mislila, da Maruča manipulira. Nisem pa več tako prepričana, ker zadene določene stvari, ki se jih ne da ugibat in so dokaj natančne.


Sej možn da se motm....sam vseen mislim da ne.Ker ko dobi nekoga na zvezo prov začne vleč iz njegove mimike glasu zadeve.....preveč ičitno se mi zdi.Kr dobr ljudi prebere drgač glede na njihovo pojavo.Ma ta filing.

Pa sej taraja tut men se dogaja da ko nekoga poslušam pri neki pripovedi dobim flesh nečesa kar mi ni povedov in ubistvu nimam od kje vedet.Mislm da ma ona podobne filinge in da te kristali igrajo bolj prostrano vlogo, ne pa da so ključni kot ona razlaga.Vsekakor pa ni za zanemarit njihovo moč.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0