Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

#Vedeževanje iz dlani#


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
29 komentarjev na to temo

#26 santaja

santaja
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 21. avgust 2007, 11:17

18.01. 1984 sem rojena. a bi mi lahko kdo povedu če bom po kartah sodeč sploh še kdaj spoznala kkšnga fanta k bom začutla da bi bla rada z njim. čist sm zmedena, ker ne vem al je zmano kej narobe al pa pač tko mora bit. da sem že tri leta samska ...

#27 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 21. avgust 2007, 22:07

Hm ne vem čej kr tko u izi Tomaž

Indy jest o šlganju pojma nimam in tud prav popolnoma nič ne verjamem v to, tist k rabi pač rabi, to j del njegove usode in programa....to kar sem napisal je samo zafrkancija...pač eni sem pogledal, pol se je pa plaz usu...sam je pa res, da če mal veš okol te osebe, da ni prav nič težko se vse ta drug ven zvleč., če sodeluje in verjame...
drgač pa šloganja v resnic prav nobeden ne potrebuje, prav vedno informacija pride v pravem času in v namenu našega programa....

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#28 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 22. avgust 2007, 07:33

drgač pa šloganja v resnic prav nobeden ne potrebuje, prav vedno informacija pride v pravem času in v namenu našega programa....


ej tomaž... jes te mam pa zmeri rajš xsrcx
pa lih zarad takilih uložkou, na kere nkol ne pozabiš, pa k so tko resnični. upam usaj x:Dx :o|o: x:Dx
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#29 taraja

taraja
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 22. avgust 2007, 21:07

Sej možn da se motm....sam vseen mislim da ne.Ker ko dobi nekoga na zvezo prov začne vleč iz njegove mimike glasu zadeve.....preveč ičitno se mi zdi.Kr dobr ljudi prebere drgač glede na njihovo pojavo.Ma ta filing.

Pa sej taraja tut men se dogaja da ko nekoga poslušam pri neki pripovedi dobim flesh nečesa kar mi ni povedov in ubistvu nimam od kje vedet.Mislm da ma ona podobne filinge in da te kristali igrajo bolj prostrano vlogo, ne pa da so ključni kot ona razlaga.Vsekakor pa ni za zanemarit njihovo moč.

Enkrat je zadela eno tako stvar, ne vem več točno kaj, če se prav spomnim je povedala kaj točno boli (fizično, se pravi del telesa) tisto osebo. Ampak ne tako v smislu, imate povišan pritisk ali cukr ali probleme z nogami, kostmi..., ampak točno neko malenkost in je zadela, zato me je zelo presenetilo. :eek: Daje pa res vtis, da pove po občutku, ki ga dobi o gledalcu.

#30 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 23. avgust 2007, 16:01

Enkrat je zadela eno tako stvar, ne vem več točno kaj, če se prav spomnim je povedala kaj točno boli (fizično, se pravi del telesa) tisto osebo. Ampak ne tako v smislu, imate povišan pritisk ali cukr ali probleme z nogami, kostmi..., ampak točno neko malenkost in je zadela, zato me je zelo presenetilo. :eek: Daje pa res vtis, da pove po občutku, ki ga dobi o gledalcu.



Hja sej možn da se motm, sam zaenkrat mislm tko k sm gor napisov.Kva veš...




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0