Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Alpinizem in športno plezanje


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
158 komentarjev na to temo

#26 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 28. november 2007, 06:50

Mene je plezanje čisto navdušilo in komaj čakam vsak trenutek, ko grem lahko v steno :2src:

ti sam pazi, da nauš kdaj pred steno... kšnga šusa čakou.
sej če boš pa preveč not padu, si pa itak skor na istem x:Dx
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#27 kukica

kukica
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 118

Objavljeno: 29. november 2007, 11:29

O celo nekaj plezalcev je na tem forumu, pa sem že skor obupal nad njim...
Jaz sem začel letos jeseni, sem še bolj začetnik, plezam najrajši 5ke, 6 tud že probu pa me 6ke ŠE ne marajo :)
Plezal smo pa v Turncu (pod Šmarno Goro), kjer je mal bedno, Črni Kal (meni najlepše), Rovinj (zelo lepo), Napoleonica (Italija) ter Costiera (Italija), pa še na umetnih stenah v dvorani.

Mene je plezanje čisto navdušilo in komaj čakam vsak trenutek, ko grem lahko v steno :2src:

S plezalkami je pa tko, mene tud tiščijo k svina, sam se mi zdi da dalj časa k jih maš gor, boljše je. Na začetku mene najbolj boli, pol se pa prsti počas privadijo.

Tako resno si vzel tole plezanje. Priden. x:)x Verjetno imaš enako zagreto plezalno ekipco. Moji niso tako močno zgreti in plezamo malo manj. Ampak vseeno komaj čakam novo sezono. Žal mi je edino, da se mi ne da čez zimo natrenirati telesa, da bi spomladi lažje plezala.
Pri duhovnosti ne gre za težnjo po biti duhoven, temveč pomeni biti resnićen.
Spirituality is not about being spiritual. It's about beeing real.
by Tony Samara


NAGAJIVA USTVARJALKA
RECEPTKI

#28 kukica

kukica
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 118

Objavljeno: 29. november 2007, 13:08

Še plezalska spletna stran: plezanje.net
Pri duhovnosti ne gre za težnjo po biti duhoven, temveč pomeni biti resnićen.
Spirituality is not about being spiritual. It's about beeing real.
by Tony Samara


NAGAJIVA USTVARJALKA
RECEPTKI

#29 Weezard

Weezard
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 313

Objavljeno: 29. november 2007, 19:00

Tako resno si vzel tole plezanje. Priden. x:)x Verjetno imaš enako zagreto plezalno ekipco. Moji niso tako močno zgreti in plezamo malo manj. Ampak vseeno komaj čakam novo sezono. Žal mi je edino, da se mi ne da čez zimo natrenirati telesa, da bi spomladi lažje plezala.

Zagrete ekipe še nimam, tako, da je tudi to včasih problem, sam najbolj problematično je pa trenutno vreme. Te nizke temperature niso preveč vzpodbudne in je včas kr dilema a it al ne. Če bo v soboto dovolj lepo vreme grem pogledat v Črni Kal.

--==[ x X x ]==--


#30 X~EDGE~X

X~EDGE~X
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 666

Objavljeno: 29. november 2007, 23:43

Zagrete ekipe še nimam, tako, da je tudi to včasih problem, sam najbolj problematično je pa trenutno vreme. Te nizke temperature niso preveč vzpodbudne in je včas kr dilema a it al ne. Če bo v soboto dovolj lepo vreme grem pogledat v Črni Kal.


Kaj jamraš, primorska ne zebe....kaj pa mi ko dobesedno zmrzujemo na nebu ko prideš dol, neveš a si še živ al ne, ko se roke začnejo ogrevat boli k pr norcih v luftu ti noge trzajo od obupnega mraza, pri pristanku sem celo pozabu stegniti noge ker me niso več ubogale in sem zaružil na tla, vratu itaq nećutiš po 10 minutah ampak ne....vedno je treba višje, hitrejše kjub mrazu ker je to pač strast in ni izgovorov dons pa zebe...moji frendi ki plezajo nikol še niso rekli u pizda....dons pa zebe a bi al nebi....tko je pri tem a si al nisi....Dons sem ravno iz gorenjske smo mel mal treninga....zeblo je tok, da se nobenmu niti pogovarjat ni dalo pa ves razgled zasneženega triglava z okolico in meglicami odtehta vse bolečine! Mal več korajže in romantike pa bO!

...kupujemo stvari, ki jih ne potrebujemo, za denar, ki ga nimamo in vse to zato, da bi naredili vtis na ljudi, ki jih ne maramo...


#31 Weezard

Weezard
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 313

Objavljeno: 30. november 2007, 09:14

Kaj jamraš, primorska ne zebe....kaj pa mi ko dobesedno zmrzujemo na nebu ko prideš dol, neveš a si še živ al ne, ko se roke začnejo ogrevat boli k pr norcih v luftu ti noge trzajo od obupnega mraza, pri pristanku sem celo pozabu stegniti noge ker me niso več ubogale in sem zaružil na tla, vratu itaq nećutiš po 10 minutah ampak ne....vedno je treba višje, hitrejše kjub mrazu ker je to pač strast in ni izgovorov dons pa zebe...moji frendi ki plezajo nikol še niso rekli u pizda....dons pa zebe a bi al nebi....tko je pri tem a si al nisi....Dons sem ravno iz gorenjske smo mel mal treninga....zeblo je tok, da se nobenmu niti pogovarjat ni dalo pa ves razgled zasneženega triglava z okolico in meglicami odtehta vse bolečine! Mal več korajže in romantike pa bO!

prot tvojmu jokanju, moje res zbledi x:Dx

--==[ x X x ]==--


#32 Nordika

Nordika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 042

Objavljeno: 30. november 2007, 09:52

Mraz je jeba, ja :8): V luftu je po moje res večji problem, ker ne migaš tolk, sploh pa roke in prsti :horro-cb: Če plezaš, se kar nekako ogreješ, čeprav, če je mrzla skala, pa tudi drugače, če ni nobene vročine ti prsti kar otrpnejo (vsaj meni) in potem ne morem kaj dosti.
Primorska je pozimi, za vse tovrstne aktivnosti, zakon :palec:
Support bacteria, they're the only culture some people have!

#33 kukica

kukica
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 118

Objavljeno: 30. november 2007, 12:04

Pridni ... sem kar mal fouš. x:Ix
Mi gremo zgleda naslednjič v stenco šele spomladi.
Ampak vseeno komaj čakam!
Pri duhovnosti ne gre za težnjo po biti duhoven, temveč pomeni biti resnićen.
Spirituality is not about being spiritual. It's about beeing real.
by Tony Samara


NAGAJIVA USTVARJALKA
RECEPTKI

#34 X~EDGE~X

X~EDGE~X
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 666

Objavljeno: 30. november 2007, 13:40

Weeezard.....je treba mal :) sa nisi iz cukra!

...kupujemo stvari, ki jih ne potrebujemo, za denar, ki ga nimamo in vse to zato, da bi naredili vtis na ljudi, ki jih ne maramo...


#35 Nordika

Nordika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 042

Objavljeno: 7. december 2007, 10:37

Danes imamo prvič trening na umetni stenci :switz: Sem že živčna. Zadnje čase se sploh preveč neki žrem za vsak drek xrolleyesx :inocent:
Nč, povem, kako bo šlo :palec:
Support bacteria, they're the only culture some people have!

#36 Weezard

Weezard
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 313

Objavljeno: 7. december 2007, 13:14

Ah na umetni je easy... a šele začenjaš? Na umetni steni je res enostavno, ker je controlled environment pa vidiš vse stope in grife, tko da ni razloga za paniko :)

Drgač sem pa bil v soboto v Kotečniku (pri Celju), kjer je blo noro lepo. S sončkom v hrbet smo plezali v kratkih rokavih po čudovitih smereh Kotečnika :2src: . Priporočam pozimi, ko je lepo vreme.

--==[ x X x ]==--


#37 X~EDGE~X

X~EDGE~X
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 666

Objavljeno: 7. december 2007, 20:24

Danes imamo prvič trening na umetni stenci :switz: Sem že živčna. Zadnje čase se sploh preveč neki žrem za vsak drek xrolleyesx :inocent:
Nč, povem, kako bo šlo :palec:


Ja no brez panike to je easy ker to je "controlled environment"...šalamala!

...kupujemo stvari, ki jih ne potrebujemo, za denar, ki ga nimamo in vse to zato, da bi naredili vtis na ljudi, ki jih ne maramo...


#38 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 7. december 2007, 20:35

sem opazla, da je v Rovinju tam okol stene največ ljubljanskih registracij parkiranih x:)x
sem zadnjič pesota tam sprehajala pa sva mal gledala.. me je kar prijelo, da bi poskusila enkrat..
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#39 Nordika

Nordika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 042

Objavljeno: 8. december 2007, 18:53

Evo mene x:px . Preživela x^x , 2 uri minili, kot blisk. Mal mal musklfibra, ofkors x:Dx . Pa tisto plezanje samo ene barve, pa to, mi ne gre še, sploh xg:Dx jst sem se prijela vsakega oprimka, ki sem ga dosegla. Je pa prav fajn telovadba za petek zvečer. kaj bi pa drugega počeli xrolleyesx xDDx
Naslednji petek ne morem it :sori: , ker imamo novoletno zabavo, pa še od tam bom šla ob desetih, ker imamo pa naslednji dan turo. Spet bom boga :8): x;)x
Support bacteria, they're the only culture some people have!

#40 kukica

kukica
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 118

Objavljeno: 14. december 2007, 12:22

Slovenska plezalisca na google maps
Pri duhovnosti ne gre za težnjo po biti duhoven, temveč pomeni biti resnićen.
Spirituality is not about being spiritual. It's about beeing real.
by Tony Samara


NAGAJIVA USTVARJALKA
RECEPTKI

#41 X~EDGE~X

X~EDGE~X
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 666

Objavljeno: 14. december 2007, 19:31

da si slučajn ne bo kj naredu :vragec: apple rulz!!!!!


Hahaha, vem....ga imam :)


... Jst bi pa letos poleti tud probal s plezanjem, pa me zanima kako točno s vse skupi začne?


Se včlaniš v sebi najbližjo plezalsko enoto, kjer ti bodo vse pokazali :) Zelo enostavno...

...kupujemo stvari, ki jih ne potrebujemo, za denar, ki ga nimamo in vse to zato, da bi naredili vtis na ljudi, ki jih ne maramo...


#42 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 14. december 2007, 21:28

Evo mene ... že zadnjič vidla temo, pa ni blo časa pisat.
Navdušena še ful, ampak razvajenci zdaj v mrzlih dneh nič ne plezamo.
Poleti pa sem bila v par plezališčih .... noooooroooo lepo .... premagovati sebe v steni.
Začetek jeseni sem še nekaj hodila vadit na rimca in celo preplezala Janeza (tist, ki kej vadi na rimcu že ve kdo je ta fant, po katerem se jih tolk obeša :)), zdaj pa le enkrat na teden na umetno steno v telovadnico ... pa mi ni preveč fajn ... sem bolj zunanje bitje.
Drugače pa komaj čakam na novo sezono!
Ledeniki? ... sliši se dobro, ampak jaz nimam ekipce, ki bi bila kos ledenikom, niti opreme nimamo.

Aja .... izvaja kdo kašen pameten trening za moč?
Po možnosti doma ... fitnesa ne maram preveč.



jaz imam podobne 'probleme'. totalno mi je bilo vsec plezat...eden redkih momentov, ko ni blefa.
si samo ti in stena, in ce ti znese, prides gor, ce ne pa ne. noro - sploh, ce ti uspe :2src:
jaz sem sla samo parkrat, zal, ker nimam plezalne klape tukaj v blizini, vsi tisti ki jih poznam
so preko cudnega nakljucja ali na morju ali na stajerskem, ampak, kar mi ni bilo vsec:
to, da je vedno polno ljudi,
da je treba bit z nekom, ki to zna, in da ga v bistvu omejujes tam, ko se ti ucis, in da je treba cakat in cakat...potem so se te neke interne scene, polne misicnjakov, in to...meni se ne da to poziranje..
ker mi je najbolj bistveno, da sem v naravi, se odrecem cakanju na svojih 5 minut in grem pac-hodit.
pa se prej najdes kak koticek, kjer je mir in ni ljudi.

sem pa imela smesno izkusnjo, ko sem se prijavila na neko solo: so mi rekli, da pozimi je samo noter.
ker me to niti slucajno ne zanima ( ce izvzamemo vaje za kondicijo, ki so nujne, ce zelis obdrzati kondicijo, ampak s tem nimam problemov, ker se nimam nicesar za obdrzat, ko moram najprej dobit :vragec: )
potem spomladi pa so mi rekli, da zunaj ni. da naj pridem poleti. poleti, da sol ni cez sezono, naj pridem pozimi xrolleyesx ... nekako mi ni bilo usojeno!

glede fintesa imam enak problem...ni mi vsec, ampak je pac nekaj, kar rabis, ce zelis to kondicijo...
samo meni ocitno ni dovolj do tega, ker se ne spravim. se pac raje sprehajam, pa delam jogo doma pa taj-ji, kar pac nima vze s tovrstno kondicijo...eh!
ce kdo ve za kak prijazen fitness v Lj, kjer ni blaznih trum misicnjakov in kjer ne rolajo techna ali petorazrednega housa, ki me naredi zivcenga po 10 min, naj pove! :vragec: :xx!:
mi je bilo pa res vsec plezat, ja. ampak led me ne privlaci. samo skala, zemlja...direkten kontakt, to mi je super :2src:
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#43 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 14. december 2007, 21:40

Zanimivo, sicer čist izven konteksta pa vem da tole ne paše zraven sam vseeno nevem od kje tebi mucarezalka ideja da so / smo Straight Edger-ji fašisti ? A če se ne zastrupljamo, furamo pozitiven in zdrav stil življenja, ne kadimo, ne pijemo alkohola in se ne drogiramo ter mnogi med njimi so aktivisti za pravico živali ter obsojajo premiskularen sex nas potem obsojajo za fašiste ? Noro! Saj veliko vem, sam take oznake pa še nisem slišal! Saj valda, dons če ne piješ si že čuden...



se malo o tem -
jaz ne mislim tega, sploh ne.
lahko ti pa povem, da nimam problemov s tem, da ljudje tako (npr. izjemno zdravo) zivijo, ker imam tudi jaz obcasno tako potrebo, samo mi je slo pa RES na zivce to neko gledanje postrani in superiornost in obcutek ocitanja, ce je kdo (vseeno, ce sem to jaz ali ne) zelel pac drugacen zivljenjski slog. eno je zivet, kot zelis, drugo je podcenjevat ostale, ki imajo drugacne potrebe in zelje.. ce meni pase pit, kadit, seksat ali jest meso, je to moj problem in mislim, da, ce poskrbim za to, da nihce drug s tem ni prikrajsan ali omejen, ne tezim. (ne pravim, da je to prav ali zdravo, to ni zdaj debata.)
veliko presenecenj sem dozivela od ljudi, ki so kao svobodomiselni, naravni, mladi, pravijo, da so tolerantni...pa je v realnosti postalo hitro jasno, da nimajo pojma o tolerantnosti.
primer: jaz sem 12 let zivela z vegani, pa nisem nikoli bila soocena s problemom, ker so dejansko bili tolerantni ljudje, in posledicno (ce smo ze pri tem) bili bistveno bolj prepricljiv s svojo prisotnostjo, zgledom itd...kot s kaksnim koli tezenjem in moraliziranjem.skratka: tak clovek, ki v imenu tolerance ne je zivali, me pa v 12 letih ni enkrat obsodil zaradi nacina prehrane, me preprica :palec:
(ne glede na to, kaj jem)

(ok, zdaj sem ze CISTO off topic x:o)x )
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#44 X~EDGE~X

X~EDGE~X
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 666

Objavljeno: 14. december 2007, 22:08

neki me zanima... ti baje plezaš, neki sm bral, da tud s padalom skačeš... torej imaš vse preddispozicije za base-jumping :2src: :2src: in to bi jst nekoč tud rad delu... res raad :2src:


Naj te potolažim...NE PLEZAM! Nimam pojma o tem imam pa ogromno prijateljev, ki pa to počno (alpinistov in športnih plezalcev), Še manj kot za plezanje imam pa preddispozicije za BASE jumping....za BASE rabiš:

1. Licenco za "SkyDiver padalca"
2. Ogromno skokov, ki morajo biti registrirani (nevem točno koliko, če hočeš se pa lahko pozanimam, pri frendu, ki pa je BASE-R) in zaenkrat še živ.
3. Zelo veliko jajc...tolk, da jih komaj za sabo vlečeš, ker skoki iz gora, klifov, stolpnic, objektov...ni ravno neka kar bi naša psiha rada počela za zabavo, zato jo moraš v to prepričat! Zato so ti ljudje skulirani v nulo....še veliko veliko bolj kot jadralci...

BASE je največji Extrem in smrtnih žrtev je ogromno tukaj ni napak...in če se mi bo kdaj življenje zamerilo, in če me rdečelaske ne bodo hotele....pol se bom morda lotil tud tega...

zgleda pa nekako takole....



se malo o tem -
jaz ne mislim tega, sploh ne.
lahko ti pa povem, da nimam problemov s tem, da ljudje tako (npr. izjemno zdravo) zivijo, ker imam tudi jaz obcasno tako potrebo, samo mi je slo pa RES na zivce to neko gledanje postrani in superiornost in obcutek ocitanja, ce je kdo (vseeno, ce sem to jaz ali ne) zelel pac drugacen zivljenjski slog. eno je zivet, kot zelis, drugo je podcenjevat ostale, ki imajo drugacne potrebe in zelje.. ce meni pase pit, kadit, seksat ali jest meso, je to moj problem in mislim, da, ce poskrbim za to, da nihce drug s tem ni prikrajsan ali omejen, ne tezim. (ne pravim, da je to prav ali zdravo, to ni zdaj debata.)
veliko presenecenj sem dozivela od ljudi, ki so kao svobodomiselni, naravni, mladi, pravijo, da so tolerantni...pa je v realnosti postalo hitro jasno, da nimajo pojma o tolerantnosti.
primer: jaz sem 12 let zivela z vegani, pa nisem nikoli bila soocena s problemom, ker so dejansko bili tolerantni ljudje, in posledicno (ce smo ze pri tem) bili bistveno bolj prepricljiv s svojo prisotnostjo, zgledom itd...kot s kaksnim koli tezenjem in moraliziranjem.skratka: tak clovek, ki v imenu tolerance ne je zivali, me pa v 12 letih ni enkrat obsodil zaradi nacina prehrane, me preprica :palec:
(ne glede na to, kaj jem)

(ok, zdaj sem ze CISTO off topic x:o)x )



Ej Tina nič ni off topic...jebeš ta plezanje naj si najdejo kak drug prostor haha :), Bereš mi misli in....saj sem vedel da veš kaj govoriš! :)

...kupujemo stvari, ki jih ne potrebujemo, za denar, ki ga nimamo in vse to zato, da bi naredili vtis na ljudi, ki jih ne maramo...


#45 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 14. december 2007, 22:18

2. Ogromno skokov, ki morajo biti registrirani (nevem točno koliko, če hočeš se pa lahko pozanimam, pri frendu, ki pa je BASE-R) in zaenkrat še živ.


no tole pa vedno prav pride, ce zelis koga kaj vprasat x:Dx
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#46 janif

janif
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 367

Objavljeno: 14. december 2007, 22:48

glede fintesa imam enak problem...ni mi vsec, ampak je pac nekaj, kar rabis, ce zelis to kondicijo...
samo meni ocitno ni dovolj do tega, ker se ne spravim. se pac raje sprehajam, pa delam jogo doma pa taj-ji, kar pac nima vze s tovrstno kondicijo...eh!
ce kdo ve za kak prijazen fitness v Lj, kjer ni blaznih trum misicnjakov in kjer ne rolajo techna ali petorazrednega housa, ki me naredi zivcenga po 10 min, naj pove! :vragec: :xx!:
mi je bilo pa res vsec plezat, ja. ampak led me ne privlaci. samo skala, zemlja...direkten kontakt, to mi je super :2src:


lepo, da si optimistka x;)x, sam Lj glede fitnesov glih ni za pohvalit xnckrivx, je rekel strokovnjak za fitnes x:Dx, to je bolj iz druge roke x:)x, jst sem bil sam parkrat v življenju, se začnem dolgočasit, preveč statično je to zame xnckrivx

Aja, tuki smo pri plezanju, bom rajš tih, sem že probal, sam kot bikec mam raje trdna tla x:Dx x;)x
Izvukao je na kraju svog izlaganja.

#47 Weezard

Weezard
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 313

Objavljeno: 15. december 2007, 17:38

Za plezat je najboljši čas spomlad in jesen. Poleti je prevroče, pozimi pa premrzlo. To ne pomeni, da se takrat ne da plezat, sam manj izbirčen moraš bit :)

--==[ x X x ]==--


#48 Nordika

Nordika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 042

Objavljeno: 19. december 2007, 15:32

Z zamudo se javljam, po zimski turi, ki smo jo imeli v soboto.
Povem vam lahko, da je na Jezerskem zima zima bela x:px xDDx . Gazili smo sneg, do riti, ene 4 ure, pot ki drugače vzame uro in pol :switz: zato smo na koncu ostali brez osvojenega vrha, ker bi nas drugače ujela tema xb:)x S cepini nismo preveč telovadili, ker je bi sneg totalen puhec in nekako niso služili namenu :8):

V petek spet plezamo na stenci. xokx
Support bacteria, they're the only culture some people have!

#49 X~EDGE~X

X~EDGE~X
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 666

Objavljeno: 19. december 2007, 20:10

Z zamudo se javljam, po zimski turi, ki smo jo imeli v soboto.
Povem vam lahko, da je na Jezerskem zima zima bela x:px xDDx . Gazili smo sneg, do riti, ene 4 ure, pot ki drugače vzame uro in pol :switz: zato smo na koncu ostali brez osvojenega vrha, ker bi nas drugače ujela tema xb:)x S cepini nismo preveč telovadili, ker je bi sneg totalen puhec in nekako niso služili namenu :8):

V petek spet plezamo na stenci. xokx



Nordika...tebi se je čisto zmešalo !!! Saj si prava extremna športnica in potem ti mene nazaj držiš kao ? alpinizem, cepini, led, sneg in letenje...ženska moja...kam to pelje ? Saj ni čudno da morava s tvojim možičkom pol hišo pospravljat med tem, ko se ti podiš med oblaki ali pa gaziš sneg!!!

...kupujemo stvari, ki jih ne potrebujemo, za denar, ki ga nimamo in vse to zato, da bi naredili vtis na ljudi, ki jih ne maramo...


#50 Nordika

Nordika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 042

Objavljeno: 4. januar 2008, 11:46

Lena sem xcivx nej me kdo sune nekam. 5 dni frej, pa se nisem nikamor spravla, razen 1x na Kriško xrolleyesx Sej, zdej mam pa slabo vest :8): Prav mi je.
Dons grem na stenco zvečer, pa čez vikend nekam hodit, ne glede na vreme.
Ja, ja xrolleyesx mogoče pa res xDDx Ne nujno :vragec:
(I Kill you - Ahmed the dead terrorist)
Support bacteria, they're the only culture some people have!




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0