Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

videnja


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
42 komentarjev na to temo

#1 ACDC_scorpion

ACDC_scorpion
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 24. januar 2008, 15:41

pozdravljeni, jst imam en problem in mislim da ste tapravi majstri za take reči, u glavnem
pred 14 dnevi sva s punco končala 2 letno razmerje, no od tega trenutka naprej mi govori nek glas in tudi eno noč se mi je "odvrtel film" ma nekje v prihodnosti da se bo vrnila, ma je to sploh mogoče ali se mi meni samo dozdeva?

če ima kdo za to kakšen odgovor, mi bo ful pomagalo


hvala

#2 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 24. januar 2008, 16:38

pozdravljeni, jst imam en problem in mislim da ste tapravi majstri za take reči, u glavnem
pred 14 dnevi sva s punco končala 2 letno razmerje, no od tega trenutka naprej mi govori nek glas in tudi eno noč se mi je "odvrtel film" ma nekje v prihodnosti da se bo vrnila, ma je to sploh mogoče ali se mi meni samo dozdeva?

če ima kdo za to kakšen odgovor, mi bo ful pomagalo
hvala



pa imaš res problem. Težko je karkoli reči. Verjetno gre za močno intuicijo, ki ti govori, da bosta nekoč skupaj.
Pokliči jo v primeru, da ti je do nje.
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#3 mayan

mayan
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 999

Objavljeno: 24. januar 2008, 16:43

Mogoče pa bosta oz. sta že duhovno skupaj, kar je velikokrat lahko dovolj, ker sta razrešila med seboj, kaj sta imela. Morda pa obstaja tud love after love, ko res vidiš brez kakršnekoli navezanosti, da želiš biti z eno osebo tudi fizično za skoz skupaj..
~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~

#4 *čebelica*

*čebelica*
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 17. februar 2008, 13:05

acd_scorpion!

lp! :)

2 leti je dolga doba.. še posebej za mlade (dijaki, študentje).. hitro se zaljubiš, še hitreje pa na človeka navadiš.. verjetno je vse v tebi, ker ves čas razmišljaš na njo, preteklost ki sta jo skupaj preživela.. težko, da ti nebi blo več nič do nje.. premisli vse še enkrat, če se da popravit.. mogoče pa se vse uredi.. oprosti če sem preveč posegala v tvoje osebne zadeve, sicer te pa tak ne poznam in je vse skupaj le domneva in mnenje. Vsekakor izkoristi čas, ko si samski za prijatelje, zabave in mogoče ugotoviš, da je tako še najbolje. Fsm papa


Bi pa prosla kogarkoli za nasvet: prjateljico obiskuje ''duh''.. nekajkrat na mesec pride v njo, takoj ko zaspi.. prebudi se, vendar ko je v njej, se ne more premikat, niti govorit, nič.. vem, vse skupaj je čudno.. ampak vseeno me skrbi za njo.. kam naj se obrne? na duhovnika? psihiatra? :eek: :inocent:

lep dan! papa

#5 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 18. februar 2008, 08:18

[quote name='ACDC_scorpion' date='24. Jan 2008, 15:42' post='937338']
pozdravljeni, jst imam en problem in mislim da ste tapravi majstri za take reči, u glavnem
pred 14 dnevi sva s punco končala 2 letno razmerje, no od tega trenutka naprej mi govori nek glas in tudi eno noč se mi je "odvrtel film" ma nekje v prihodnosti da se bo vrnila, ma je to sploh mogoče ali se mi meni samo dozdeva?

če ima kdo za to kakšen odgovor, mi bo ful pomagalo


xrolleyesx Mogoče je na delu neptun, ki precej obljublja, iluzije so prisotne ves čas. Lahko je neptun v rojstni karti postavljen v 7 hišo, lahko pa je zdaj v tranzitu čez peto ali sedmo hišo. Mogoče te iluzije zastirajo pravo realno sliko, tako, da mogoče ne vidiš tistega lepega kar je še okrog tebe. x;)x

#6 NVK

NVK
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 509

Objavljeno: 18. februar 2008, 09:19

pozdravljeni, jst imam en problem in mislim da ste tapravi majstri za take reči, u glavnem
pred 14 dnevi sva s punco končala 2 letno razmerje, no od tega trenutka naprej mi govori nek glas in tudi eno noč se mi je "odvrtel film" ma nekje v prihodnosti da se bo vrnila, ma je to sploh mogoče ali se mi meni samo dozdeva?


Men se je dogajalo (malo se še) isto. V ta glas sem tako močno verjel, da sem naredil čist vse, da sem jo dobil nazaj. Čez eno leto, sem jo zgubil še enkrat. Pa tudi zadnje leto je bilo .... bolje, da ga nebi bilo, bi sedaj vsej že bil dokončno rešen z njo povezanih iluzij.

Sicer to je moj primer in moja izkušnja, tak da sedaj poskušam vedno, ko mi ego začne servirat takšne ali drugačne vrste iluzij mu rečt ˝daj no nehi, pojma nimaš˝ in se takoj pri sebi ustavit.

Kaj pa bo v tvojem primeru res, bo pa pokazal samo čas.

Pa čim bolj mirno tripanje ti želim.
Let it be a bee.

#7 natalie

natalie
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 304

Objavljeno: 20. februar 2008, 07:53

mocno povezavo imata. poanta je v tem da imas videnja, ki ti jasno sporocajo. razlociti moras kaj je zelja in kaj je resnicno videnje. dostikrat podzavest posilja sporocila in se jih moras
nauciti brati. v tvojem primeru pa kaze da sta vzpostavila povezavo, ki je jasna. ce bi rad razumel se enostavno usedi in se povezi z njo. odgovor ki ga bos dobil bo jasen. ne uporabljaj
razuma ampak beri energijo in spontano bos vedel odgovor.pri takih stvareh so odgovori popolnoma jasni edino nevarsnost je da jih pretvorimo v svoje zelje z razumom, ki pa v takih situacijah nima
vpliva. energija in povezava ima. no mind just energy
velike sanje malega vesolcka

#8 Scorpion25

Scorpion25
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 60

Objavljeno: 20. februar 2008, 08:38

mislim da odgovor na to lahko samo ti najdeš..če te kaj tolaži..pri meni je bilo kontra...ko sm bil v vezi in je blo vse ok sm mel videnje skozi sanje da te osebe ni več v mojmu življenju oz je sploh ni..no čez nekaj tednov se je točno to zgodilo..in to se je zgodilo dvakrat..tako da...lahko da gre za kaj podobnega lahko pa je tvoja močna zavestna ali pa podzavestan želja po tem..prej moraš razčistiti stvari v sebi sicer pa..bo čas pokazal in dokazal ali si imel prov ali ne;)

#9 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 20. februar 2008, 09:42

mislim da odgovor na to lahko samo ti najdeš..če te kaj tolaži..pri meni je bilo kontra...ko sm bil v vezi in je blo vse ok sm mel videnje skozi sanje da te osebe ni več v mojmu življenju oz je sploh ni..no čez nekaj tednov se je točno to zgodilo..in to se je zgodilo dvakrat..tako da...lahko da gre za kaj podobnega lahko pa je tvoja močna zavestna ali pa podzavestan želja po tem..prej moraš razčistiti stvari v sebi sicer pa..bo čas pokazal in dokazal ali si imel prov ali ne;)


:palec: Ja škoropijoni imate talent za to, vaš vladar pluton vam globoko iz podzavesti ponuja odgovore.

#10 Scorpion25

Scorpion25
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 60

Objavljeno: 20. februar 2008, 10:05

hvala lunca;) tudi ti si mi razložila oz potrdila to pri meni ;) čeprov še zmeraj teško sprejmem to:)

#11 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 20. februar 2008, 10:56

hvala lunca;) tudi ti si mi razložila oz potrdila to pri meni ;) čeprov še zmeraj teško sprejmem to:)


:palec: Nč bat, ko to ozavestiš, te ne bo več strah. Pluton prinaša vsaj vam, njegovim predstavnikom lekcije, ki so v njegovem stilu. x;)x

#12 VxMxPx

VxMxPx
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 21. februar 2008, 00:09

Nič ni nemogoče...to sigurno..ampak - verjetno da moreš sam s sabo najprej razčistit..
mislim da če je ona končala to zvezo - ti pa si še želel biti z njo, - da je čisto logično da imaš zdaj ful želje in upe da bi bila zopet skupaj,...
po moje je torej ta "glas" lahko posledica tvojih želja,...
če bi bil jaz na tvojem mestu bi počakal nekaj časa, pa če ta občutek nebi izginil bi se poskušal pogovorit z njo - na primer - po kakšnem letu,...
--
off-topic: @čebelica: po moje -- na duhovnika sigurno ne.. :D
---
-Bother Us! We Insist!-

#13 dark_lady

dark_lady
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 13. marec 2008, 19:05

pozdrav..imam eno vprašanje...
sanjala sem da sem s prijateljicami odšla v kino...tik pred začetkom predstave, sem ugotovila da sem pozabila karte na pultu, zato sem se odpravila ponje. ko sem sem stopala po stopnicah navzdol, sem se spotaknila in padle-vendar me je ulovil nek fant. pomagal mi je vstati in se pozanimal če sem "cela". potem sem se zbudila. čez nekaj časa sem sanjala, das sedim s prrijateljicami na klopci. bil je že mrak. počasi so vsi odhajali domov, mene pa je jezil telefon. stala sem pod cestno svetilko in ga poskusila popraviti. potem mi je nek fant vzel telefon in ga takoj popravil. vrnil mi ga je in ko sem mu pogledala v obraz sem ugotovi la, da je to enak fant kot prejšnič. potem sem se zopet zbudila. nekaj tednov kasneje pa sem zopet sanjala da smo bili s prijatelji v neki cerkvi in tam se je pred oltarjem ponovno pojavil ta fant. ugotovila sem da ga lahko vidim samo jaz. približala sem se mu, on pa mi je rekle: "kje si bila, čakal sem te."
kaj bi lahko to pomenilo?!
prosim prosim naj mi nekdo to pojasni!!!! x:((x

#14 mayan

mayan
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 999

Objavljeno: 13. marec 2008, 19:16

pozdrav..imam eno vprašanje...
sanjala sem da sem s prijateljicami odšla v kino...tik pred začetkom predstave, sem ugotovila da sem pozabila karte na pultu, zato sem se odpravila ponje. ko sem sem stopala po stopnicah navzdol, sem se spotaknila in padle-vendar me je ulovil nek fant. pomagal mi je vstati in se pozanimal če sem "cela". potem sem se zbudila. čez nekaj časa sem sanjala, das sedim s prrijateljicami na klopci. bil je že mrak. počasi so vsi odhajali domov, mene pa je jezil telefon. stala sem pod cestno svetilko in ga poskusila popraviti. potem mi je nek fant vzel telefon in ga takoj popravil. vrnil mi ga je in ko sem mu pogledala v obraz sem ugotovi la, da je to enak fant kot prejšnič. potem sem se zopet zbudila. nekaj tednov kasneje pa sem zopet sanjala da smo bili s prijatelji v neki cerkvi in tam se je pred oltarjem ponovno pojavil ta fant. ugotovila sem da ga lahko vidim samo jaz. približala sem se mu, on pa mi je rekle: "kje si bila, čakal sem te."
kaj bi lahko to pomenilo?!
prosim prosim naj mi nekdo to pojasni!!!! x:((x



Ful lepe sanje :cry: Ti je bil všeč? Drugač pa I'm clueless too, razen da si to ti.
~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~

#15 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 13. marec 2008, 19:27

ah dej dej...
babnce ceu lajf sanjajo o princu na belem konju, k ga itak ni... pa je to use uredu.
ti pa po dolgi vezi, k je zihr mela tut velik lepga sm pa ke mal u sanjah podožiulaš... ja waaalldaaa...ah dej... use je uredu...
sploh pa, člouk obrača, boh obrne. nkol na weš, kwa se bo še zgodl. ena t je napisala, da jo poklič. pomoje je mela prou. če ti je do nje, če čutiš, razmisliš... zakwa pa ne?
kukrkol... takle mamo x;)x
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#16 mayan

mayan
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 999

Objavljeno: 13. marec 2008, 19:31

ah dej dej...
babnce ceu lajf sanjajo o princu na belem konju, k ga itak ni... pa je to use uredu.
ti pa po dolgi vezi, k je zihr mela tut velik lepga sm pa ke mal u sanjah podožiulaš... ja waaalldaaa...ah dej... use je uredu...
sploh pa, člouk obrača, boh obrne. nkol na weš, kwa se bo še zgodl. ena t je napisala, da jo poklič. pomoje je mela prou. če ti je do nje, če čutiš, razmisliš... zakwa pa ne?
kukrkol... takle mamo x;)x


meni to o t? kdo bi to bil mi najprej povej..

na živce mi greš s takim žnj.. Potrudi se, da boš princ na belem konju raje.. če ti je že vse tolk mimo..
~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~

#17 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 13. marec 2008, 21:58

meni to o t? kdo bi to bil mi najprej povej..

na živce mi greš s takim žnj.. Potrudi se, da boš princ na belem konju raje.. če ti je že vse tolk mimo..


ni blo tebi to...
kdo bi to bil??? najprej??? pojma nimam kwa se ti dogaja s to tvojo paranojo. jes sm samo napisu svoj mnenje ACDC skorpjonu. sej je za mnenja tut prosu, pa forumi so menda tut za to.
na žiuce da ti grem? ja prou. sej mi je žou, ampak kwa pa konckoncou morem za to? maš tut to možnost in brez dvoma tut uso pravico do tega. men pa to itak nč ne spremeni. zarad tega ne bom nobenmu u rt lezu in ratu slinko in pisu tko, da se ne bom slučajn kšni mayan zameru.
žnj... moj ircarsko forumski besednjak te besede ne prepozna in je ne more komentirat.
ker te nism prosu za nasvet, za kaj nej bi se jes trudu, ne bom niti komentiru.
pa tut kwa use je men mim je spet čist tvoja...
sej mi je žou kao, da nism tak, k bi po tvoje mogu bit, ampak jebi ga... takle mam in s tem morm žwet

pa pun kurac mam namigowanj, spletk, sklepanj, videnj, slutenj... ma bolne blodnje so to. če mam jes komu kej powedat, to povem, pa bilo kdo to je. kolkr kle gor visiš, bi to res že loh pogruntala.
pa bolno mi je tut svoje poste brisat, tko da tut tega nam več počeu, čeprou sm že do zdej samo na prošnje drugih.
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#18 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 14. marec 2008, 09:36

pozdrav..imam eno vprašanje...
sanjala sem da sem s prijateljicami odšla v kino...tik pred začetkom predstave, sem ugotovila da sem pozabila karte na pultu, zato sem se odpravila ponje. ko sem sem stopala po stopnicah navzdol, sem se spotaknila in padle-vendar me je ulovil nek fant. pomagal mi je vstati in se pozanimal če sem "cela". potem sem se zbudila. čez nekaj časa sem sanjala, das sedim s prrijateljicami na klopci. bil je že mrak. počasi so vsi odhajali domov, mene pa je jezil telefon. stala sem pod cestno svetilko in ga poskusila popraviti. potem mi je nek fant vzel telefon in ga takoj popravil. vrnil mi ga je in ko sem mu pogledala v obraz sem ugotovi la, da je to enak fant kot prejšnič. potem sem se zopet zbudila. nekaj tednov kasneje pa sem zopet sanjala da smo bili s prijatelji v neki cerkvi in tam se je pred oltarjem ponovno pojavil ta fant. ugotovila sem da ga lahko vidim samo jaz. približala sem se mu, on pa mi je rekle: "kje si bila, čakal sem te."
kaj bi lahko to pomenilo?!
prosim prosim naj mi nekdo to pojasni!!!! x:((x


xrolleyesx Vprašanje na napačnem mestu, sanje in astrologija nimate prav veliko skupnega, čeprav pod tranzitom neptuna sanjamo bolj intenzivno. x;)x Obrni se na Regino, ona sanje razume bolj kot kdorkoli drug.

#19 ineedfaith

ineedfaith
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 6. september 2008, 18:34

zdravo vsem..
mam pa se za izpovedat in ker ste popolni tujci je to popolna priložnost..
..da bom kasneje obžalovala da sem se izpostavila s takole izpovedjo..
včasih ko meditiram dobim čuden občutek kot da ne vem kdo sem. če ne izrazim žalosti vsak dan se zgodi da čez čas sploh ne vem več kdo sem. to je po nesreči, mela sm namreč pretres možganov, to ti vse dogodke kot jih maš v spominu, premeče. in lahko sem ponosna da sm po enem letu tolko vsega preplula.drugače mam pa tendenco po nenehni zaposlenosti, poleg študija, hobiji..to me izčrpava. nimam nobenga človeka ko bi si upal spoznat pravo mene, umikat se začnejo ljudje z mojga lifa ker jih mogoče nevede prizadenem? nič ni namerno. raje sem odkrita kot pa da prekrivam resnico na vse možne načine brez prestanka,laž prelaga resnico na jutri. pa naj gre sam za neko tvojo namišljeno figuro v tvoji glavi..karkoli že pač,vemo,da lekcije sledijo in oh joj jaw večkrat sem se zavedla da niti najhujšemu sovražniku ne bi privoščla ene lekcije ki sem jo morala prežvečit. kaj je sploh namen tega mojega tarnanja, čebljanja? upam da se bo nekaj spremenlo. rabim pomoč. vsak dan samo preko pevskih vaj doseči harmonijo v sebi.. ne živim zato da bi pela. pa še izčrpava me. ker me petje celo prevzame in pol se zavem da je to edina stvar za kero živim in se počutim ko cekrvena miš brez človeka ob sebi. to je boleča resnica ki jo vsakič znova odkrijem ampak ne boli tak fejst zarad občutka pr petju. boli to da me poslušajo neznanci,da oni vejo,kdo sem jaz,jaz pa ne kdo so oni,vejo za moja najgloblja čustva,ki pa jih ljudem ki me majo radi,ne kažem,ker se bojim da bi ugotovili da sem motena oseba?! z intenzivnimi globokimi čustvi,ki me tak močno ovirajo pr življenju ko je treba prit ob uri na delo da oh eh. levinja z venero v devici,ascendent pa dvojček;včasih me ma da bi šla kar nekam k tujcem živet,kjer je spoštovanje osnova pa kjer ma vsak svoj cilj,svojo pot,ki se je dobro zaveda in se zaveda kaj lahko delaš sočloveku in česa ne. namesto da bežijo iz mene solze in mi jemljejo moč, bi lahko bla kje drugje kot pa da sem sama v sobi večji del dneva. ampak čisto noben ne razume moje stiske, usmiljenja pa nočem. zame je ljubezen povezana s strogostjo, nepopustljivostjo,to da človeku občutek varnosti. nežnost je pa druga dimenzija in je povezana z odpuščanjem na prvem mestu in zavedanjem kak zlo senzibilna bitja smo ljudje.kar pa skušamo na vse načine prikrit..želim si da bi mela ob sebi vsaj psa,mačka al pa kanarčka.
ne vem komu je še sploh mar da živim, noben nima pojma o tem kdo sem, ker je resnica kruta in ni moja naloga da dobim usmiljenje, ne vem kam me pelje življenje, naveličana sem bridkosti, tak počasi se vse premika, tolko je treba trpet da prideš na naslednji nivo zrelosti..ko bi vsaj mela koga ob sebi ko bi mi pustu da rečem kar mislim in ne bi mel pričakovanj do mene in se ob njem ne bi počutla kot pod žarometi,kot da nastopam.
vem da ma vsak svojo nalogo v lajfu in da si v bistvu pomagamo med sabo..vem da morš dat del sebe drugim če hočeš uživat enakovrednost?oprostite če je kaj nejasno,se trudim po najboljših močeh
nikomur nisem zaupala da ko grem spat je kak ropot včasih v sobi pa te zadeve..pač če si senzibilen čutiš energije..in to me plaši,še najbolj takrat ko ne čutim ljubezni v sebi,ampak sovraštvo-se najdejo taki momenti žal,ampak če pa nobenga ni?!obsojena sem na samoto,pretiravam,ampak je tako,če si hočem dobro
počutim se kot da sem sama na svetu, noben mi ni blizu na čustvenem področju in ne vem kak dolgo bo to trajalo
najraje bi ves čas jokala in trpela,ampak to me ne bo rešlo,jaz gledam vse za naprej,mogoče preveč za naprej..ne pustim stvarem da se zgodijo,bojim se izkusiti resničnost in je niti ne morem sama
hvala če ste prišli tak daleč z branjem,ste potrpežljivi

#20 luckica

luckica
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 142

Objavljeno: 8. september 2008, 11:39

:palec: Ja škoropijoni imate talent za to, vaš vladar pluton vam globoko iz podzavesti ponuja odgovore.


Meni se to skozi dogaja... čez dan kr dobim neki preblisk (pa ne da bi zdaj razmišljala o tem, ampak me kar prešine), kako bi se neka stvar lahko razpletla ali zapletla in potem se zgodi tako. Kot da bi priklicala tole, že ko samo pomislim na to. Sploh se mi pa to dogaja odkar je pluton prišel v konjunkcijo z neptunom, skozi take močne sanje, da ko se zjutraj zbudim prvih nekaj sekund sploh ne vem če je res ali ne. To se mi še sploh ni nikoli dogajalo in tako pogosto. xrolleyesx Še vedno, ko nisem zaupala intuiciji, se je slabo izteklo.
Življenje je to, kar se zgodi, medtem ko načrtuješ druge stvari.

#21 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 8. september 2008, 13:02

zdravo vsem..
mam pa se za izpovedat in ker ste popolni tujci je to popolna priložnost..
..da bom kasneje obžalovala da sem se izpostavila s takole izpovedjo..
včasih ko meditiram dobim čuden občutek kot da ne vem kdo sem. če ne izrazim žalosti vsak dan se zgodi da čez čas sploh ne vem več kdo sem. to je po nesreči, mela sm namreč pretres možganov, to ti vse dogodke kot jih maš v spominu, premeče. in lahko sem ponosna da sm po enem letu tolko vsega preplula.drugače mam pa tendenco po nenehni zaposlenosti, poleg študija, hobiji..to me izčrpava. nimam nobenga človeka ko bi si upal spoznat pravo mene, umikat se začnejo ljudje z mojga lifa ker jih mogoče nevede prizadenem? nič ni namerno. raje sem odkrita kot pa da prekrivam resnico na vse možne načine brez prestanka,laž prelaga resnico na jutri. pa naj gre sam za neko tvojo namišljeno figuro v tvoji glavi..karkoli že pač,vemo,da lekcije sledijo in oh joj jaw večkrat sem se zavedla da niti najhujšemu sovražniku ne bi privoščla ene lekcije ki sem jo morala prežvečit. kaj je sploh namen tega mojega tarnanja, čebljanja? upam da se bo nekaj spremenlo. rabim pomoč. vsak dan samo preko pevskih vaj doseči harmonijo v sebi.. ne živim zato da bi pela. pa še izčrpava me. ker me petje celo prevzame in pol se zavem da je to edina stvar za kero živim in se počutim ko cekrvena miš brez človeka ob sebi. to je boleča resnica ki jo vsakič znova odkrijem ampak ne boli tak fejst zarad občutka pr petju. boli to da me poslušajo neznanci,da oni vejo,kdo sem jaz,jaz pa ne kdo so oni,vejo za moja najgloblja čustva,ki pa jih ljudem ki me majo radi,ne kažem,ker se bojim da bi ugotovili da sem motena oseba?! z intenzivnimi globokimi čustvi,ki me tak močno ovirajo pr življenju ko je treba prit ob uri na delo da oh eh. levinja z venero v devici,ascendent pa dvojček;včasih me ma da bi šla kar nekam k tujcem živet,kjer je spoštovanje osnova pa kjer ma vsak svoj cilj,svojo pot,ki se je dobro zaveda in se zaveda kaj lahko delaš sočloveku in česa ne. namesto da bežijo iz mene solze in mi jemljejo moč, bi lahko bla kje drugje kot pa da sem sama v sobi večji del dneva. ampak čisto noben ne razume moje stiske, usmiljenja pa nočem. zame je ljubezen povezana s strogostjo, nepopustljivostjo,to da človeku občutek varnosti. nežnost je pa druga dimenzija in je povezana z odpuščanjem na prvem mestu in zavedanjem kak zlo senzibilna bitja smo ljudje.kar pa skušamo na vse načine prikrit..želim si da bi mela ob sebi vsaj psa,mačka al pa kanarčka.
ne vem komu je še sploh mar da živim, noben nima pojma o tem kdo sem, ker je resnica kruta in ni moja naloga da dobim usmiljenje, ne vem kam me pelje življenje, naveličana sem bridkosti, tak počasi se vse premika, tolko je treba trpet da prideš na naslednji nivo zrelosti..ko bi vsaj mela koga ob sebi ko bi mi pustu da rečem kar mislim in ne bi mel pričakovanj do mene in se ob njem ne bi počutla kot pod žarometi,kot da nastopam.
vem da ma vsak svojo nalogo v lajfu in da si v bistvu pomagamo med sabo..vem da morš dat del sebe drugim če hočeš uživat enakovrednost?oprostite če je kaj nejasno,se trudim po najboljših močeh
nikomur nisem zaupala da ko grem spat je kak ropot včasih v sobi pa te zadeve..pač če si senzibilen čutiš energije..in to me plaši,še najbolj takrat ko ne čutim ljubezni v sebi,ampak sovraštvo-se najdejo taki momenti žal,ampak če pa nobenga ni?!obsojena sem na samoto,pretiravam,ampak je tako,če si hočem dobro
počutim se kot da sem sama na svetu, noben mi ni blizu na čustvenem področju in ne vem kak dolgo bo to trajalo
najraje bi ves čas jokala in trpela,ampak to me ne bo rešlo,jaz gledam vse za naprej,mogoče preveč za naprej..ne pustim stvarem da se zgodijo,bojim se izkusiti resničnost in je niti ne morem sama
hvala če ste prišli tak daleč z branjem,ste potrpežljivi


O Ineedfaith

Počassss Ineedfaith.

Sej si čist uredu.

Umir se.

Dihej.

Vdihhhh.

Izdihhhh.

Tle je prostor za počitek. Spočij se.

Vdihhhh.

Izdihhh.

Spočij se. A vidš prestrašenga otročka, mejhno punčko?

Vdihhh.

Izdihhh.

Spočij se. Objem to punčko, stisn jo v naročje. Potolaž jo. počivajta skupaj.

Vdihhh.

Izdihhh.

Počivaj skupaj z njo. Božaj jo. Poj ji, nežno, potiho.

Vdihhhh.

Izdihhh.

Počivajta. Toplo je. Mehko je. Varni sta. Obe.

Vdihhh.
.
.
.

Čist uredu sta. Obe, Ineedfaith. Točno taki, kot sta.

Si jo prepoznala?
Kolk je stara?
Česa jo je strah?
Vprašaj jo.
Poslušaj jo.
Pobožaj jo.
Stisni jo k sebi.
Povej ji, da je sedaj vse v redu, da si tu, da boš vedno ob njej, da jo boš vedno varovala, da je ne boš nikoli več zapustila.
Povej ji, da jo imaš rada, da jo imaš najraje na svetu.
.
.
.
Vdihhh.

Izdihhh.

Počivajta.

Vdihhh.
.
.
.
.
.

Napiši še enkrat. Napiši, kar ti pripoveduje. Počasssi. In dihaj vmes.

Vdihhh.

Izdihhh.

Spočij se.

Vdihhhh.
.
.
.

Te čakam, Ineedfaitf.

xvrtcx xsrcbumx
Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#22 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 9. september 2008, 06:10

[quote name='luckica' date='8. Sep 2008, 12:40' post='1055451585']
. Sploh se mi pa to dogaja odkar je pluton prišel v konjunkcijo z neptunom, skozi take močne sanje, da ko se zjutraj zbudim prvih nekaj sekund sploh ne vem če je res ali ne.

:palec: Ja pluton še nikoli v življenju ni bil v konjukciji z neptunom (sanje), zato ti tako močno poglablja sanje, da zgledajo resničnost, normalno. V roku njegove konjukcije, se bo verjetno nahajal v bližini precej časa, trikrat bo tvoril tesno konjukcijo, vpliv pa bo čutiti lahko kar približno tri leta, odvisno, kdaj se je pričelo. Orbis je pri tako počasnem planetu lahko celo do 5 stopinj pred in po ekzaktni konjukciji.

#23 luckica

luckica
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 142

Objavljeno: 9. september 2008, 12:28

:palec: Ja pluton še nikoli v življenju ni bil v konjukciji z neptunom (sanje), zato ti tako močno poglablja sanje, da zgledajo resničnost, normalno. V roku njegove konjukcije, se bo verjetno nahajal v bližini precej časa, trikrat bo tvoril tesno konjukcijo, vpliv pa bo čutiti lahko kar približno tri leta, odvisno, kdaj se je pričelo. Orbis je pri tako počasnem planetu lahko celo do 5 stopinj pred in po ekzaktni konjukciji.


Če je do 5 stopinjski orbis, potem je tranzitni pluton že v rahli konjunkciji tudi z mojo venero. Hm... diši po spremembah. Glede na to, da je venera, ki je sicer v 3. hiši, vladar moje 1., 8. in 12. hiše, bo tole kar precej vplivalo verjetno. :o|o: Bomo videli. x:)x
Življenje je to, kar se zgodi, medtem ko načrtuješ druge stvari.

#24 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 9. september 2008, 12:46

Če je do 5 stopinjski orbis, potem je tranzitni pluton že v rahli konjunkciji tudi z mojo venero. Hm... diši po spremembah. Glede na to, da je venera, ki je sicer v 3. hiši, vladar moje 1., 8. in 12. hiše, bo tole kar precej vplivalo verjetno. :o|o: Bomo videli. x:)x


Na vsak način bo precejšnja transformacija v ljubezni. Mogoče ljubezen kuka preko komunikativnih sredstev, ki jih ponazarja tretja hiša (internet, telefon), lahko se kaže ljubezen precej blizu okrog tebe. Opazuj, želim, da bo preobrazba pozitivna. x;)x

#25 luckica

luckica
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 142

Objavljeno: 9. september 2008, 12:55

Opazuj, želim, da bo preobrazba pozitivna. x;)x


Hvala, tudi jaz si to želim. x:)x
Življenje je to, kar se zgodi, medtem ko načrtuješ druge stvari.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0