Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

videnja


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
42 komentarjev na to temo

#26 Phaeton

Phaeton
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 108

Objavljeno: 15. september 2008, 20:45

Men je bla ena včasih ibr ušeč, pol se mi je pa enkrat sanjal, da se žge z enim modelom k ga ful nism prebavlu. Na konc sm pa zvedu, da sta se res...
Če je v New Yorku ura 3.00 in za nekoga v Lisboni 21.00 je tisti trenutek oboje samo čas, ostalo pa personalna percepcija časa. Enako je z resnico.

#27 dayo

dayo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 234

Objavljeno: 15. september 2008, 23:53

Men je bla ena včasih ibr ušeč, pol se mi je pa enkrat sanjal, da se žge z enim modelom k ga ful nism prebavlu. Na konc sm pa zvedu, da sta se res...

Hmm, se je tud men zgodil mal podobno... Sem bil enkrat mal dlje v tujini in med eno meditacijo vidu, da se moja bivša (s katero sva glih takrat nehala) žge z mojim zelo "dobrim" kolegom. In ko sem pršou nazaj, ugotovu, da je blo vse res, he he. Sam da se takrat nisem temu glih preveč smejal...

#28 Phaeton

Phaeton
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 108

Objavljeno: 30. september 2008, 14:19

Ne morš verjet...
Če je v New Yorku ura 3.00 in za nekoga v Lisboni 21.00 je tisti trenutek oboje samo čas, ostalo pa personalna percepcija časa. Enako je z resnico.

#29 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 1. oktober 2008, 12:37

Ne morš verjet...


xDDx Ne morš verjet?? Verjamem lahko, če vidim v karto precej zasedeno 12 hišo, odvisno seveda od znamenja in zasedbe znamenja, tranzitov čez to hišo in če je precej teh dejavnikov prisotnih, potem je človek lahko precej dovzeten za take suptilne energije, ki prinašajo uvid vnaprej, oz. kaj se dogaja. Temu rečemo intuicija. Nekatera znamenja so že po naravi precej bolj intuitivna kot druga, sploh pa je odvisno od dejavnikov, ki vplivajo na hišo podzavesti. Nekdo, ki je zelo prizemljen, takih stvari ne more razumet, kar se mi zdi normalno.

#30 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 1. oktober 2008, 13:05

no, men se te stvari tud zdijo normalne...sam men se ne sanja o tem...ene stvari kr vem......tako da fantje, ne se sekirat...sta oba čist normalna..... x:)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#31 dayo

dayo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 234

Objavljeno: 1. oktober 2008, 14:57

če vidim v karto precej zasedeno 12 hišo

hm, moja 12. hiša ni kej dost zasedena x:)x

ene stvari kr vem

Ja, jst tud dostkrat...


sta oba čist normalna..... x:)x

Vsekakor x8Dx

#32 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 1. oktober 2008, 20:24

že morš met kje kakšnega neptuna...al pa zanimivo 8h al pa kej tazga...... x;)x

hm...sam če si reku, da ni kej dost zasedena...kaj to pomeni...očitno nekaj je notr.....v katerem znamenju je o8 in kaj je not?,...pa na keri stopinji.......
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#33 dayo

dayo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 234

Objavljeno: 2. oktober 2008, 00:34

že morš met kje kakšnega neptuna...al pa zanimivo 8h al pa kej tazga...... x;)x

hm...sam če si reku, da ni kej dost zasedena...kaj to pomeni...očitno nekaj je notr.....v katerem znamenju je o8 in kaj je not?,...pa na keri stopinji.......

Neptuna mam v 6h.
8h je v kozorogu, not je samo merkur.
12h skor prazna, edin čist na konc (če ni že v prvi?) je mars.
Sicer pa najbolj zasedeni 6. in 5. h.

#34 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 2. oktober 2008, 06:10

neptun v 6h...hm...a če kaj zboliš, ti ugotovijo, za kaj gre....?....ker neptun je mal nejasen....umetniški hobiji?

resen odnos do svojih notranjih svetov...al kako bi se temu reklo....načeloma, naj te okultno in mistično in vse kar je malček čez mejo, ne bi zanimalo....sam mam filing, da pri tebi to ni tako....prej bi rekla, da te zanima, sam da mora imet nek praktičen način uporabe....pa pogovarjat se moraš o tem...sicer ne kr s komerkoli.....

mars v 12h....cccc....kako je že to...najhujši sovražnik samemu sebi...
..upam, da si to že predelal..... x;)x


sicer pa ti bo zihr še kdo bolj kompetenten kaj napisal na to temo..... x;)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#35 dayo

dayo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 234

Objavljeno: 2. oktober 2008, 11:05

neptun v 6h...hm...a če kaj zboliš, ti ugotovijo, za kaj gre....?

Ne, nikol ne ugotovijo x:)x Se mi zdi, da je pr men to ponavad bolj psihosomatsko... V bistvu verjeten kar povezano s tem:

mars v 12h....cccc....kako je že to...najhujši sovražnik samemu sebi...





umetniški hobiji?

Ja, mal pa res. Čeprav zadnje časa precej manj, kot bi si želel...



resen odnos do svojih notranjih svetov...al kako bi se temu reklo....načeloma, naj te okultno in mistično in vse kar je malček čez mejo, ne bi zanimalo....sam mam filing, da pri tebi to ni tako....prej bi rekla, da te zanima, sam da mora imet nek praktičen način uporabe....pa pogovarjat se moraš o tem...sicer ne kr s komerkoli.....

Exactly. Si me kr dobr pogruntala, he he.

#36 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 2. oktober 2008, 11:10

he he...glede na to, da sem vajenec....mi gre kr dobro, ja.... x:Dx ....no, za bolezni zdej veš...to je neptun v 6h.....pravijo, da je treba poiskat še drugo mnenje...zdravniško mislim....lunca in druge punce vejo pa kaj več....pa lohk še njih vprašaš......aja...psihosomatsko....po moje mal tud zarad unga marsa v 12h.....običajno so to kakšni miselni in čustveni vzorci, ki jim je že potekel rok uporabe, sam jih ne znamo sčohat iz podzavesti...... x;)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#37 myrjam

myrjam
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 210

Objavljeno: 2. oktober 2008, 12:57

he he...glede na to, da sem vajenec....mi gre kr dobro, ja.... x:Dx ....no, za bolezni zdej veš...to je neptun v 6h.....pravijo, da je treba poiskat še drugo mnenje...zdravniško mislim....lunca in druge punce vejo pa kaj več....pa lohk še njih vprašaš......aja...psihosomatsko....po moje mal tud zarad unga marsa v 12h.....običajno so to kakšni miselni in čustveni vzorci, ki jim je že potekel rok uporabe, sam jih ne znamo sčohat iz podzavesti...... x;)x


ojla, Amis!

prav luštno te je brati...vsi smo vajenci in mojstri obenem x;)x

tole, (kar sem pobldala) že samo zavedanje je korak na poti k rešitvi le tega xscratchx xDDx

xyiyax xrainbowx
"Vse materialno je le navaden odsev duhovnega"
...človek ni le skupek celic, je tudi odraz svojih misli...
Martin Kojc

#38 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 2. oktober 2008, 12:59

ooo myrjam...helou...lepo, da mal uletiš.... x:Xx
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#39 myrjam

myrjam
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 210

Objavljeno: 2. oktober 2008, 13:46

no, men se te stvari tud zdijo normalne...sam men se ne sanja o tem...ene stvari kr vem....


tole se meni tudi dogaja...na sumu imam neptuna, ki je v moji karti kar močno povezan z osebnimi planeti, da pa so dokaj nenavadna pomaga še uran...ta dva mi pa tako in tako poleg saturna trenutno dirigirata sceno...

Saj sem skoz tu sam pišem bolj malo x:Xx
"Vse materialno je le navaden odsev duhovnega"
...človek ni le skupek celic, je tudi odraz svojih misli...
Martin Kojc

#40 slovan

slovan
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 8

Objavljeno: 7. april 2009, 00:21

Men je bla ena včasih ibr ušeč, pol se mi je pa enkrat sanjal, da se žge z enim modelom k ga ful nism prebavlu. Na konc sm pa zvedu, da sta se res...


telepatija

To temo je popravil/a slovan: 7. april 2009, 00:21


#41 az779

az779
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 8. december 2009, 11:41

acd_scorpion!

lp! :)

2 leti je dolga doba.. še posebej za mlade (dijaki, študentje).. hitro se zaljubiš, še hitreje pa na človeka navadiš.. verjetno je vse v tebi, ker ves čas razmišljaš na njo, preteklost ki sta jo skupaj preživela.. težko, da ti nebi blo več nič do nje.. premisli vse še enkrat, če se da popravit.. mogoče pa se vse uredi.. oprosti če sem preveč posegala v tvoje osebne zadeve, sicer te pa tak ne poznam in je vse skupaj le domneva in mnenje. Vsekakor izkoristi čas, ko si samski za prijatelje, zabave in mogoče ugotoviš, da je tako še najbolje. Fsm papa


Bi pa prosla kogarkoli za nasvet: prjateljico obiskuje ''duh''.. nekajkrat na mesec pride v njo, takoj ko zaspi.. prebudi se, vendar ko je v njej, se ne more premikat, niti govorit, nič.. vem, vse skupaj je čudno.. ampak vseeno me skrbi za njo.. kam naj se obrne? na duhovnika? psihiatra? :eek: :inocent:

lep dan! papa

obrni se na duhovnika, slišal sem da če pride "duh" torej demon v tvojo punco da mora iti k duhovniku ker poznajo neke metode da izženejo demona iz nje.

#42 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 8. december 2009, 16:55

Čebelica, po vsej verjetnosti se gre za spalno paralizo. Sleep paralyze. Preberi si na viziti na 24 ur. Ravno danes je bilo to objavljeno.

dark_lady, tko na hitro. Pomoč pride, ko jo zares rabiš.

#43 vesnyka1

vesnyka1
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 3. junij 2010, 15:35

pozdravljeni, jst imam en problem in mislim da ste tapravi majstri za take reči, u glavnem
pred 14 dnevi sva s punco končala 2 letno razmerje, no od tega trenutka naprej mi govori nek glas in tudi eno noč se mi je "odvrtel film" ma nekje v prihodnosti da se bo vrnila, ma je to sploh mogoče ali se mi meni samo dozdeva?

če ima kdo za to kakšen odgovor, mi bo ful pomagalo


hvala



Jst mislm da vsekakor je nekaj na tem... Kaj pa veš vse je možno,da bosta v prihodnosti spet skupaj..
Ampak ne glede na to živi naprej kajti če boš čakal nanjo da se bo to zgodilo boš lahko spregledal druge reči...




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0