Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Nepojasnljiv obcutek, da je se nekdo zraven


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
59 komentarjev na to temo

#1 ana

ana
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 11

Objavljeno: 8. september 2002, 01:00

Pisem vam v imenu sestre. Stara je 18 let in obiskuje 4. letnik gimnazije. Zivi pri starsih v bloku. Ze kar nekaj casa se ji dogaja, predvsem ko je doma sama, da ima obcutek, da je nekdo zraven. Naceloma ji noce nicesar slabega, pa vseeno kot sama pravi, ji ni prijetno. Celo se ji zdi, da ji namigne za kaksno malenkost, kar se izkaze kot zelo dobro in prav. Ali ima kdo kaksno podobno izkusnjo? Kaj napraviti, ce sploh kaj? Za odgovore se zahvaljujeva in zeliva lepo nedeljo

ana (in tina)

#2 mm

mm
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 56

Objavljeno: 8. september 2002, 01:00

Ana dobrodošla med nami!!!
Zdaj pa k odgovoru:
Nisem imela še takšne izkunje. Vseeno pa bi vprašala če je slučajno kdo od vajinih sorodnikov; na katerega je bila tina zelo navezana,prijatelj ali pa prejšni stanovalec v istem stanovanju umrl.
Ne vem zakaj ampak jaz sem ob tvojem pripovedovanju takoj pomislila na duhove.???????

mm

#3 ana

ana
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 11

Objavljeno: 8. september 2002, 01:00

MM, hvala za dobrodoslico. Sploh sem pozabila povedat, da sem "ta nova", ceprav sem vas ze kar nekaj casa spremljala.
Skratka, ne vem kaj si naj mislim. Sprva sem tudi sama na to pomislila, a stanovanje je bilo ob vselitvi novo. Rada bi ji pomagala, pa ne vem kako.
Je kdo, ki se ukvarja s tem in bi ji mogoce potrdil ali ovrgel, da ima sposobnost, ki je drugi nimamo? Vem, da gre za stvari, ki jih ni mogoče prijeti in reci to je to. A vseeno... da bi vsaj priblizno vedela na cem je.
Hvala za mnenja,
ana

#4 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 8. september 2002, 01:00

ZLO ME ZANIMA, kaj se v bistvu ŠE ukvarja; hobi zadeva, kaj bere, ali je tudi pri sorodnikih kaj takega ......a je strogo verna????

če ne je lahko Plen nekoga, ki ji je nasedel˝ in nekak lebdi nad njo; eni pravijo, da so to angel varuh-i,drugi pač,da je pod uplivom black magic, tretji to, da si je sama to izbrala....... po moje je vse to odvisno v kaj veruje . Koliko je Močna po Volji in prepričanju .

._.



pokowc

#5 andrej

andrej
  • D član
  • Št. objav: 696

Objavljeno: 9. september 2002, 01:00

Tvoja sestra naj se samo lepo zahvali, najprej sebi potem pa še njenemu angelu. Potem naj premaga strah in prosi angela za razumevanje in pomoč. Prijetno ji ni samo zaradi strahu pred neznanim. Kdo je to sploh ni važno, ker je tisti ki njej najbolj odgovarja, tisti ki ji lahko najbolj pomaga. Lahko je tudi duša umrlega, ali angel ali kdor koli drug. Nekdo ji želi pomagat!

andrej

#6 teja

teja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 717

Objavljeno: 9. september 2002, 01:00

sE STRINJAM Z ANDREJEM.

Lep nasmejan dan ti želim

http://www.lunin.net...um/blog/mavlica


#7 ana

ana
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 11

Objavljeno: 9. september 2002, 01:00

Pokowc!
Nekaj casa se je ukvarjala s plesom, z jogo, nekaj malega z meditacijo, ... sicer pa nic posebnega.
V cerkev nismo nikdar hodili. Verjame, da je nekaj, bolj v smislu energije kot kaj drugega.
Ker tega ni nikomur zaupala, se pocutim odgovorno (starejsa sestra). Sedaj je na maturantskem izletu in ko bo prisla domov, bo z veseljem prebrala vasa mnenje. Jaz pa sem si tudi malo oddahnila.

Lep dan se naprej,
ana

#8 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 10. september 2002, 01:00

ej, če je lepo zvozila´ maturo, potem menim, da ni tisti Nekdo´´ tako
neugodno postavljen nad njo . zakaj le, jah potem bi morda bila v drugi depresivni fazi; očitno ji pomaga, bodri in tiho sodelujeta; hmm
..nevem, problem je ta, ker ne zna bolj Natančno Opisati, kaj to sploh je, koliko je tega pogosto in v primerjavi s čim . Sploh pa, za vsako nadnaravno dogajanje je treba, morda najti nekoga, ki obvlada odganjanje teh duhov´ ._.
Če ji je ob tem Prijetno ,potem res nevem zakaj, naj bi se še ti sekirala˝ za njeno stanje. Znano pa je, da Mlad človek rad Podoživlja nekaj za kar je moderno, v trenutnem trendu; morda hoče samo duhovno pozornost´ .Zlo bo pa narobe, če jo bo kdo silil k nekemu zdravniku !
Naj se sama odloči koliko jo to moti, koliko je to dnevno moteče in delujoče zaradi koncentracije .
zlo narobe pa je tudi, če je neprevilno poučena o teh stvareh ,seveda .


pokowc

#9 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 10. september 2002, 01:00

quote:

Pisem vam v imenu sestre. Stara je 18 let in obiskuje 4. letnik gimnazije. Zivi pri starsih v bloku. Ze kar nekaj casa se ji dogaja, predvsem ko je doma sama, da ima obcutek, da je nekdo zraven. Naceloma ji noce nicesar slabega, pa vseeno kot sama pravi, ji ni prijetno. Celo se ji zdi, da ji namigne za kaksno malenkost, kar se izkaze kot zelo dobro in prav. Ali ima kdo kaksno podobno izkusnjo? Kaj napraviti, ce sploh kaj? Za odgovore se zahvaljujeva in zeliva lepo nedeljo
ana (in tina)


morda imate kaksne predmete, spominke, slike, obeske, etc,...
od kaksnega umrlega? ali pa od koga, ki je ziv pa se ukvarja
z magijo. svetovali so mi, da pomecem vse stran, kar so mi dali
nekateri 'carovniki'. in povedali, da so lahko nekateri
predmeti kanal-prevodnik za energijo.
no ja, morda ima ob sebi vodnika, ki ji pomaga??
morda je premalo prizemljena?
morda potrebuje pomoc, preden bo kaj neprijetnega?
morda pa bo minilo.
izkusenj prevec. ni edina, ki ima taksne probleme.
spoznav sem 3 ljudi, ki so imeli ali jih imajo.
dodal bi se: ali je sestra osebnostno mocna oseba?
ce ni, bi bilo morda vredu, da ji pomagas ali pomaga nekdo drug,
hkrati, da ima ob sebi osebo, do katere reagira sprosceno.

moje trenutno mnenje.

#10 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. september 2002, 01:00

Ana!
Pozdravljena!
Nekako mi je bilo najbližje mnenje pokowca - sem pa "zanalašč" počakala, ker sem vedela, da bo Free imel mnenje. Res ga ima. ;)

Možnih je več variant.
Lahko gre res za vodnika/e, kar je okej.
Lahko ima samo bujno domišljijo (kar je okej) :)
Lahko pa gre za določene zadeve, ki ne samo, da niso okej, so celo lahko nevarne.
Kot pravi Free - mora razviti močno osebnost (če zlahka pada pod vplive, je "nevarnost" pač večja), kajti ne glede na to, da je zdaj ta vpliv "dober", se lahko, če npr. to ni, hitro začne kakšno manipuliranje.
Včasih gre za močne energije, ki, če smo jih "spustili vase", zelo škodno vplivajo.

Svetujem - slikat jo pelji auro - pa bosta videli, če je, kaj je.

Marsa

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"Jaz iščem le eno - da bi izrazil tisto, kar hočem... In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem". Picasso

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#11 andrej

andrej
  • D član
  • Št. objav: 696

Objavljeno: 10. september 2002, 01:00

Sedaj imam pa še jaz eno vprašanje. Sam namreč nimam negativnih izkušenj z "duhovi", vsi so dobronamerni. Po mojih izkušnjah je tisto kar nam prinaša slabo le naš osebni strah.

Res me malo bolj zanima o teh negativnih izkušnjah! Kaj je tisto kar lahko škodi ali je celo nevarno?

andrej

#12 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. september 2002, 01:00

Andrej - niso duhovi tisti, ki so zlonamerni, ampak ljudje.
Ali pač seveda - nespametni, manipulativni ali samo ne znajo do konca izpeljati kakšnega dela, ki so ga začeli.

Bom ponazorila z malce "preprostejšim" primerom:
Predstavljaj(te) si, da greš npr. k hipnotizerju, ki pa te zna samo hipnotizirati, ne pa npr. tudi "privesti nazaj" - zaključiti te "seanse".

To je to. Podobno.
Na srečo takšnih primerov ni veliko in nočem nikogar strašiti - samo poznam pa kakšnega. In zato samo polagam na srce.
Tisti, ki s(m)o močnejši, večinoma gradimo v sebi, tudi če nekaterim pot pokažejo drugi.
Če pa si zelo vodljiv človek, zlahka padeš pod vpliv nekoga precej močnejšega, ki se potem recimo nekako hrani s tvojo energijo.
Saj v majhni meri se to zelo pogosto dogaja večim ljudem. Vendar to ponavadi ne postane škodljivo - tu gre za majhne manipulacije.

Če pa gre npr. za zdravilca, ki ti dviguje kundalini, in ne opravi dobro svojega "dela"... ... ...

Marsa

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"Jaz iščem le eno - da bi izrazil tisto, kar hočem... In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem". Picasso

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#13 Tjazy

Tjazy
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 112

Objavljeno: 10. september 2002, 01:00

Mene navdaja en cuden obcutek, za vsakic ko ponoci odprem kaksna vrta.. in kadar sem sam, da se duhovi poskrijejo, predno jih vidim.. Sicer sem to pripisal moji domisljiji, ker sem prebral nekaj knjig o tem.. in v nekaterih pise, da so nekateri duhovi med nami...
In pred nekaj meseci sem bil pri eni v LJ, ki kao cisti auro.. in mi je rekla, da sem imel ob sebi enega skrata, ki mi je vcasih znal kaj ponagajati.. Ni bil zivljensko skodljiv.. ampak da ima to veliko ljudi.. lahko zacasno lahko stalno..
Moje mnenje.. ne vem.. mislim, da ce verjamemo v dobro in ce delamo dobro, se nam ne bo zgodilo nic slabega. Odvisno je od nasih misli.. ker z mislimi kreiramo dogodke.. Ce nam kdo rece, da so ti duhovi skodljivi in ce to verjamemo, nas je strah.. in s tem privlacimo slabe dogodke v svoje zivljenje..
Ce pa smo vedno pozitivno naravnni, pa nam nobena se tako crna magija ne more skoditi, ker ne more do nas...
Zascita je smeh in pozitivno mislenje.. Baje pa so duhovi vedno med nami.. tisti ki umrejo se se nekaj casa lahko zadrzujejo tukaj.. posebno ce umrejo v nesreci.. nepricakovano.
Prisotnost vodnikov ali angelov, pa je nekaj drugega.. samo nam v pomoc.. in po mojem ni bojazni za strah!
Tjazy
*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy

#14 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 10. september 2002, 01:00

[quote]
mah se ne strinjam popovno, saj poznam ljudi, ki so bili
pozitivno naravnani pa so vseeno dobili po ..., razlog:
ker se niso zavedali kaj se dogaja. torej menim, da tudi
nezavedanje, neznanje lahko privede do neprimernih okoliscin.
Res pa je da se ni potrebno bati, saj strah ni primeren,
temvec zavest in poslusanje vodnikov in angelov, kakor
si navedev.
pred mnogimi leti semi je zgodilo, da sem sredi rebrthinga
v subtilnih energijah odprl oci in pogledav gor;
nakar sem videl, da mi terapevtka nekaj maha, dela nad glavo
v auro. Nic mi ni bilo jasno, kaj pocne, nekaj meje prisililo
da odprem oci in pogledam; biv sem zmeden, nekaj razmisljav
in potem zaupav terapevtki. -nazalost!
po rebrthingu pa sta oba terapevta prisla kmeni in me sprasevala
kje zivim, etc... tudi 0 jasno bilo?? biv se le odprt,
gledal, opazovav, se cudiv, obcudovav, rad mev, etc...biv
sem pac se mlad, mlajsi, zgubljen v svetu in premalo znanja
o tem v kaj sem se spuscav.
zatorej: VSAK TRENUTEK ZIVLJENJA, se posebej v delu z subtilnimi
energijami in kadar je aura izpostavljena mocnejsemu vplivu
okolice je potrebno biti ZAVESTEN, POZOREN IN PAZLJIV!!!
to vam svetujem kot jasno opozorilo!!!
ko smo med terapijo sprosceni verjtno se bolj pomagajo nasi vodniki,
oz. jih lazje slisimo, ker je um umirjen. ce se ne moremo sprostiti,
pa morda nekaj ni vredu ane?
in ce verjamete v dobro vas ni strah!!
sicer pa lahko strah v navedenih primerih pomaga!
-lahko recemo tudi intuicija, ki jo zaznamo podobno
kot obcutek strahu.
""spoštovanje je kadar reagiramo v odnosu na nepoznano
kot, da nas je zelo strah"" - nekaj podobnega je menda
povedal castaneda, kakor se spomnim.
kot otrok, ki prvic nekaj vidi, toda pazljivo, pozorno in zavestno.

#15 intruder

intruder
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 567

Objavljeno: 10. september 2002, 01:00

Anorgansaka bitja ka so zraven joj nich ne morejo v kuhnji. KKK
Shla bo na popotovanje. Tam jo bojo kontaktirala. Za enkrat v sanjah.
Saj se to vsem dogaja pa se ne zavedamo. Ni nobenega problema in zashchitena je. Paranoja sploh ne obstaja pri tej punci! Claudio
http://puck.dhs.org

__ __ __
________
________
__ __ __

Protection is the main possesion; closing off friends with a lattice window. :|||:| ::||:|

#16 ana

ana
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 11

Objavljeno: 11. september 2002, 01:00

Tina se je vrnila z izleta, zato bo sama dopisala in povedala kaj vec: pozdravček!
Zelo sem bila vesela, ko mi je sestra povedala, da ste se tako množično javili na moj "problemček". Žer kar nekaj časa se mi res dogajajo stvari za katere sama nimam pojasnila in včasih pomislim, da je moja domišljija tako velika da strašim samo sebe. Vsekakor domišljija je prisotna ampak mislim da je nekaj več. Zdi se mi da mi ta duh ali angel stoji ob strani. Veliko sanjam in te sanje me včasih opozorijo na neprijetne stvari, ki se mi bodo zgodile. Imam močen občutek, da je nekdo peisoten in da me opazujue. Tak občutek ima tudi moj fant, ko sva sama. Včasih se zalotim da gledam nekaj ali nekoga, ki ga ne vidim v oči. Res pa mi je neprijetno, ko sem sama v stanovanju (in to je veliko) in ko grem spat. Veliko krat pa tudi slišim stvari, kot je trkanje na vrata moje sobe, ali pa smrčanje ali televizijo kije ugasnjena.
Vem da mi nič noče in da mi pomaga, tako da mislim da strašim samo sebe.
To prevzaprav pišem, ker bi rada da bi mi lahko nekdo povedal ali je to res vse v moji domišliji ali pa imam nekaj za kar sem lahko hvaležna (ali mogoče ne). Res hvala za odgovore ! pa pa

#17 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 11. september 2002, 01:00

..PUNCA, ŠE VEDNO SE MI ZDI, DA ZLO MALO POVEŠ. TO JE OSNOVNO, to tu piše v kjigah, in tv dokumentarcih; povej kaj bolj iz svoje roke, no
Sploh pa si edina ,ki tako zahteva odgovore_
kaj se ti nič ne trudiš poiskati kaj za svojo varnost˝

pokowc

#18 ana

ana
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 11

Objavljeno: 11. september 2002, 01:00

pokowc,
odgovarjam v Tininem imenu, ker je sla domov (nima interneta). Napisala je tocno tako kot cuti. Ce te prav razumem, se ti zdi, da zeli pozornost, ker vse to opisujejo ze drugi in drugje. Cemu??? Vecina njenih vrstnikov nima pojma o teh stvareh. Za mene so to tezke teme, kaj sele za njo oz. njih. Da zeli jasne odgovore? Zeli samo vedet, ali se to dogaja se komu in kako. Jo "mora" biti strah (cesa)? Povej prosim ,kaj naj naredi za svojo varnost ? Mislim, da razumes, da ce koga to zanima, sem to jaz. To se ni zacelo pred mesecem dni, to traja ze nekaj let. Do letosnjega poletja tega ni vedel nihce. Potem je povedala meni, in mislim, da je bila vzrok ta negotovost, ko nimas kontrole in ne ves za kaj gre.
Pa se to: Glede na predlog za slikanje avre. Kam se lahko obrne(va) v Mb.?
lep pozdrav, ana

#19 kapica

kapica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 019

Objavljeno: 11. september 2002, 01:00

joj... možnosti je res še pa še... sam neki je pa zagotovo, sigurn je vse z nekim določenim razlogom :)))!

glede slikanja avre:
zdej bom pa mal reklame naredila - hehe, sej ne... Res pa mam en naslov(sm se prej pozanimala, če ga lahk objavim:)) in ja... ker je Marsa svetovala, da naj Tina gre na slikanje, no... če vaju (al pa kogarkoli od vas) karkoli zanima glede nje in pa samega slikanja, lahk pišete na naslov: frenk17@volja.net hmm...iz izkušenj vem, da deluje...:)))
ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

#20 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 11. september 2002, 01:00

ej, slikat se greš lahko v Tunjice vsak dan razen Nedelje:01-831-70-85
www.vd-zdravilnigaj.si

pokowc

#21 ana

ana
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 11

Objavljeno: 11. september 2002, 01:00

Kapica,
zanima me ce je to tvoj e-mail ali le priporocas nekoga. Malo sem v zadregi, ker ne vem ali pisem tebi ali komu tretjemu.
cao,
ana

#22 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 11. september 2002, 01:00

veš zlo me zanima, kako je dreagirala mama, ko je zvedla za to´´?

jaz ti ne morem pomagati, ker ni to moje področje´´sem se zanimal davno od tega, ampak vse premalo še poveš.

pokowc

#23 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 11. september 2002, 01:00

quote:

pokowc,
odgovarjam v Tininem imenu, ker je sla domov (nima interneta). Napisala je tocno tako kot cuti. Ce te prav razumem, se ti zdi, da zeli pozornost, ker vse to opisujejo ze drugi in drugje. Cemu??? Vecina njenih vrstnikov nima pojma o teh stvareh. Za mene so to tezke teme, kaj sele za njo oz. njih. Da zeli jasne odgovore? Zeli samo vedet, ali se to dogaja se komu in kako. Jo "mora" biti strah (cesa)? Povej prosim ,kaj naj naredi za svojo varnost ? Mislim, da razumes, da ce koga to zanima, sem to jaz. To se ni zacelo pred mesecem dni, to traja ze nekaj let. Do letosnjega poletja tega ni vedel nihce. Potem je povedala meni, in mislim, da je bila vzrok ta negotovost, ko nimas kontrole in ne ves za kaj gre.
Pa se to: Glede na predlog za slikanje avre. Kam se lahko obrne(va) v Mb.?
lep pozdrav, ana


Auro lahko slikas v Tunjicah, kjer delajo male slikce,
podjetje Biostik iz podutika (morda s se tam?) pa dela vecje slike
aure. vse so vredu. V Biostiku ti lahko ugotovijo, ce je v auri
prisotno bitje, ali se kaksna druga energija. ceprav kakor sem
razumev, tista energija ni prisotna v auri temvec v okolici,
prostoru ane?!
Morda pogledata s sestro zadevo tudi v sanjah?
Obstajajo terapetvi, zdravitelji, etc... ki morda lahko pomagajo.
Obstajajo ljudje, ki vidijo auro in elementarna bitja. Ali pa
tudi tisti, ki jih cutijo. Morda obstajajo celo naprave, ki zaznajo
prisotnost bitij??? uf, to bi bilo zanimivo :)))))
dajmo to izumit!!!!
ce hoces poglej malo po LN na seznam terapevtov, morda ti
kaksen od tistih pomaga, sicer jih poznam kar nekaj, toda nisem
preprican ce bi bili v resitev.
pravzaprav ali so pristne energije motece ali ne?
ali jih zeli-s odpraviti ali ne?
hkrati ti povem, da imam izkusnjo, da je bolje omenjene zadeve
izkomunicirati pravocasno, kakor takrat ko je prepozno!!!
brez strahu, menim, da je dovolj ljudi, ki zadevo sprejmejo
primerno.
ali ti lahko se kako sem v pomoc?
aja, 0 nista odgovorili glede predmetov in tistega kar smo nekateri
pisali???
morda je potrebno ocistiti prostore v katerih zivita? ali celo
poizvedeti kaj je bilo pred izgradnjo bloka tam?? ameriski film?
cetudi film, nekateri filmi pa ceprav po vsebini kot fantasticni
so le priblizek nekaterim realnim zadevam.
hkrati menda obstaja oseba, ki raziskuje 'paranormalne' primere,
morda vama lahko pomaga?
potem pa je se 3 oseba, ki jih raziskuje...
ce te zanima vec mail to: 2@royal-emails.com

#24 kapica

kapica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 019

Objavljeno: 14. september 2002, 01:00

Ana! Ne ne, to ni moj mail..., brez skrbi lahk pišeš, in uprašaš karoli želiš, glede tega..., js sam priporočam nekoga, in pa itak nimaš nč za izgubit, sam ja, odločitev je pa tvoja, pa od tvoje sestre...:) pa velik sreče, se še kej beremo...:)))
ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

#25 ana

ana
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 11

Objavljeno: 14. september 2002, 01:00

Zdravo. No pa imam spet možnost, da sem na internetu pri sestrici. Ne morem zameriti, da nekateri mislite da je vse to le plod moje domišljije, ker kot sem že napisala to včasih mislim tudi sama. Glede tega, da pa bi iskala pozornost pa se mi ne zdi mogoče, ker tega ne ve nihče razen moje sestre in fanta. Domačim sem kvečjemu povedala, da se mi zdi da mi stoji "nekdo" ob strani. No koliko je v moji domišljiji in koliko ne, pa mi bo verjetno pokazala avra. Če je to "bitje" res resnično, se ga nebi rada znebila, kvečjemu bi z njim stopila v stik. Ne čutim nobenega zla, samo včasih se bojim, ker je vse preveč neznano in ke sem v stanovanju sama. Sama sem bolj taki tip da verjamem v tisto kar vidim in slišim (ne preko govoric ali knjige). Predmetov od umrlih v moji družini imam kar nekaj od dedeka in mrzlega strica, ki bi naj naredil smomor ampak z njim nisem imela veliko stikiv. Dedek pa je umrl ko sem bila približno deset ali manj(alkoholizem), tako da z njim nisem imela toliko stikov kot si bi želela. Tako da mislim da se njegova pot ni ustavila pri meni.
Vsem bi se še rada zahvalila kar ste se ukvarjali z mano. Claudija(intruder) pa bi rada vprašala ali je jasnoviden in hvala za odgovor.
Lepo se imejte!!




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0