Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Nepojasnljiv obcutek, da je se nekdo zraven


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
59 komentarjev na to temo

#26 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 14. september 2002, 01:00

quote:

Zdravo. No pa imam spet možnost, da sem na internetu pri sestrici. Ne morem zameriti, da nekateri mislite da je vse to le plod moje domišljije, ker kot sem že napisala to včasih mislim tudi sama. Glede tega, da pa bi iskala pozornost pa se mi ne zdi mogoče, ker tega ne ve nihče razen moje sestre in fanta. Domačim sem kvečjemu povedala, da se mi zdi da mi stoji "nekdo" ob strani. No koliko je v moji domišljiji in koliko ne, pa mi bo verjetno pokazala avra. Če je to "bitje" res resnično, se ga nebi rada znebila, kvečjemu bi z njim stopila v stik. Ne čutim nobenega zla, samo včasih se bojim, ker je vse preveč neznano in ke sem v stanovanju sama. Sama sem bolj taki tip da verjamem v tisto kar vidim in slišim (ne preko govoric ali knjige). Predmetov od umrlih v moji družini imam kar nekaj od dedeka in mrzlega strica, ki bi naj naredil smomor ampak z njim nisem imela veliko stikiv. Dedek pa je umrl ko sem bila približno deset ali manj(alkoholizem), tako da z njim nisem imela toliko stikov kot si bi želela. Tako da mislim da se njegova pot ni ustavila pri meni.
Vsem bi se še rada zahvalila kar ste se ukvarjali z mano. Claudija(intruder) pa bi rada vprašala ali je jasnoviden in hvala za odgovor.
Lepo se imejte!!


hvala tudi tebi za odgovore.
predvidevam, da ni 0 neprimernega s teboj ali sestro. :) vredu.

#27 kapica

kapica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 019

Objavljeno: 16. september 2002, 01:00

Ana! Aha... še neki, glede avre: karkoli te še, al pa kogarkoli, zanima glede nje, ali pa samega slikanja lahk pogleda tud na spletno stran: http://gost.boter.net/pelko (in tam najde še nek email, tud od ene čudovite osebe:)))
ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

#28 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 16. september 2002, 01:00

- v Tunjicah pa je slikanje aure cena 2.400.-sit &+ Svetovanje


pokowc

#29 ana

ana
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 11

Objavljeno: 17. september 2002, 01:00

Hvala za vse dodatne informacije. En mail sem ze poslala, pa se cakam na odgovor.
Vsekakor se bova pozanimali na predlaganih naslovih!

lp,
ana

#30 teja

teja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 717

Objavljeno: 18. september 2002, 01:00

Pokowc, nimam izkušenj s slikanjem aure, ampak kaj ni tako, da je slika odraz trenutnega razpoloženja in stanja. Se pravi, če si vesel, je taka, če pa si v drugem trenutku žalosten je drugačna. In pa če je bitje trenutno prisotno se bo videlo, če pa se skrije, se ne bo? Jaz tako mislim. Ana, če ima kdo konkretne izkušnje s kakšnim terapevtom, se pozanimaj, in pojdi.

Lep nasmejan dan ti želim

http://www.lunin.net...um/blog/mavlica


#31 vanja

vanja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 777

Objavljeno: 17. oktober 2002, 01:00

Ha, jaz sem pa mislila da se samo meni dogaja !

No pred petimi meseci je umrl oče od mojega fanta in jaz približno tri mesece nisem mogla ponoči spat- tv, je delal celo noč do svetlega zjutraj, potem sem lahko zaspala. Ko sem hodila po hiši sem na hrbtu kar čutila njegov pogled in jegovo prisotnost. Razmišljala sem kaj narediti, ker me je bilo groza.

Potem sem šla na njegov grob kupila sama svečo (prej sem prižigala taščine) in ko je sveča gorela sem se enostavno pogovarjala z njim.
Povedala sem mu, da naj straši tiste, ki so tega potrebni ne pa mene, ker mu ne morem nič pomagat. Mogoče hecno ampak od takrat lahko spim in tudi tega občutka nimam več. Takrat ko pa grem na grob vedno kupim svojo svečo.

LP ! Vanja !

P.S. Naj bo smešno ampak res je bil njegov duh !

#32 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 9. december 2010, 00:55

Pisem vam v imenu sestre. Stara je 18 let in obiskuje 4. letnik gimnazije. Zivi pri starsih v bloku. Ze kar nekaj casa se ji dogaja, predvsem ko je doma sama, da ima obcutek, da je nekdo zraven. Naceloma ji noce nicesar slabega, pa vseeno kot sama pravi, ji ni prijetno. Celo se ji zdi, da ji namigne za kaksno malenkost, kar se izkaze kot zelo dobro in prav. Ali ima kdo kaksno podobno izkusnjo? Kaj napraviti, ce sploh kaj? Za odgovore se zahvaljujeva in zeliva lepo nedeljo

ana (in tina)


Vzrok : duhovi .

Dobri duhovi ( Angeli) , ali pa slabi duhovi ( hudiči/demoni) .

Lp + #

To temo je popravil/a Bojante: 9. december 2010, 00:56


#33 swamisan

swamisan
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 259

Objavljeno: 9. december 2010, 09:21

vse je tukaj in zdaj

točno tukaj in zdaj so drugi svetovi, druge dimenzije ... etc

vse kar nas loči, je le stanje naše zavesti


večkdo bo v svojem stanovanju, hiši ... našel kako mesto, kjer so te povezave intenzivnejše

te povezave dojemamo intenzivneje ponavadi takrat ko smo sami in je bolj mirno "okoli nas", dostikrat ponoči ( ko pravimo, da je ura strahov .. )

in kdo nas kontaktira ?

morda le zaznavamo svoj višji jaz, svojega vodnika ... dostikrat pa tudi koga drugega

#34 moytsa

moytsa
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 799

Objavljeno: 9. december 2010, 11:57

Pri meni je dosti tega v bajti....raznorazna bitjeca se nonstop sprehajajo okoli, ampak who cares.....mislim, da je moja bajtica zadnje cajte tako nabita s pozitivno energijo, da glava peče....ampak...lahko pa pride do problemov pri ljudeh, ki se z zdravilstvom in takimi stvarmi ne ukvarjajo....takrat je najboljše it v kako meditacijo in prosit unega, da gre, seveda potrebujejo ljudje pomoč.....
MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!
NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.

#35 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 9. december 2010, 13:43

Saj ni problem če maš ti pozitivna bitja , pozitivne duhove - Angele okoli sebe , oziroma v svoji bajti , ...

Problem nastane, ko se te začnejo oklepat' razni slabi , ali celo zli duhovi , hudiči, ali celo demoni .

No, potem pa se lahko začnejo hude stvari dogajat , ... :sori::sori::sori:

Takrat mora Nujno vmes poseči sam Stvarnik-Bog, z svojo Neomejeno močjo Njegove Energije, da se sploh lahko odpravi težava .

Lp + #

To temo je popravil/a Bojante: 9. december 2010, 13:44


#36 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 9. december 2010, 13:54

Vau, duhci...v praksi Bogec pošlje bele duhce med katerimi so tudi mali Bogeci da izbacijo črne duhce iz hiše, avta, telesa...tralala...skratka ghost party...xokkx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#37 moytsa

moytsa
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 799

Objavljeno: 9. december 2010, 13:57

sej v tem je problem.....ampak da maš bitja iz višjega astrala tuki, morš za to prej nardit kej......sranje je pa, če se ti ubacijo določene pijavke, ki se jih da rešit, ampak delajo neumnosti...brezo, ne bluzi, lol.....
MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!
NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.

#38 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 9. december 2010, 14:07

Ja, Mojca, res je .

Namreč, kolikor je meni znano so vsi slabi-negativni duhovi bolj ali manj "pijavke" , ker se pač nezmorejo vzdrževati z svojo slabo-negativno , oslabljeno energijo .

Zato vedno rabijo nekoga, kateremu kradejo/srkajo/pijejo Energijo (kri) , da lahko sploh preživijo - obstanejo-obstajajo .

"fašeš/stakneš" jih pa lahko na različne načine, ...

Lp + #

#39 moytsa

moytsa
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 799

Objavljeno: 9. december 2010, 14:09

jaz si tole razlagam na tak način obstaja nižji, višji in srednji astral.... na nižjem astralu so bitjeca, ki še nimajo izkušenj in si jih pridobivajo tudi s pitjem energije....na srednjem je tako, kot smo mi, an višjem pa so ostali lepi stvorčki.... tko da jih nima smisla obsojat, ker pač delajo, kar znajo.....ampak znajo pa bit zlo nadležni
MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!
NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.

#40 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 9. december 2010, 14:15

Recimo , ja x8Dx

Lp + #

#41 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 11. december 2010, 18:30

A si mislu elemental , ne elementar ? xrolleyesx

lp + #

#42 malimihec

malimihec
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 101

Objavljeno: 11. december 2010, 22:56

bojante/kristina ... izženimo hudiča x:Dx xwitchx xsuperx

#43 malimihec

malimihec
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 101

Objavljeno: 11. december 2010, 23:00

da bo že mir pri hiši

#44 malimihec

malimihec
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 101

Objavljeno: 11. december 2010, 23:42

kensei, ne kaži mu riti, on tega ne sme gledat ... :sniky:

#45 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 12. december 2010, 00:21

Ne, jaz ne mislim.


Jah, kaj si pa pol študiru ? xrolleyesx :inocent: :o|o:

#46 moytsa

moytsa
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 799

Objavljeno: 16. december 2010, 21:17

Vau, duhci...v praksi Bogec pošlje bele duhce med katerimi so tudi mali Bogeci da izbacijo črne duhce iz hiše, avta, telesa...tralala...skratka ghost party...xokkx


rwmu lahko rečem sam tole : xmusicx xsuperx xsuperx :att:xcheersx
MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!
NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.

#47 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 17. december 2010, 09:19

Hmmm, ... niti ni vedu, da je Samo Eden Bog-Stvarnik od Večnosti do Večnosti . xrolleyesx

Lp + #

#48 moytsa

moytsa
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 799

Objavljeno: 17. december 2010, 10:47

sori, brezo ne govori o bogu tukaj......vem, o čem govori in sem mela možnost tudi videt določene stvari, tko da......
MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!
NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.

#49 stvarnik

stvarnik
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 26

Objavljeno: 17. december 2010, 12:45

SEM STVARNIK NEBES PA TUDI ZEMLJE

moytsa jaz sem vedno s teboj

SEM STVARNIK NEBES PA TUDI ZEMLJE

in lep pozdrav MARSI
le kaj bi brez tebe

#50 moytsa

moytsa
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 799

Objavljeno: 17. december 2010, 13:14

moytsa jaz sem vedno s teboj


hehe, vem ja, x:Dx. jaz tudi s teboj xcheersx
MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!
NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0