Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Zakaj sploh živite?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * - - 2 x ocenjeno
268 komentarjev na to temo

#226 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 6. april 2008, 18:39

x:Dx x:Dx x:Dx

A ti tud sklepaš po barvi las al kako? x:o)x


heh... včasih je bolje molčati xDDx

xrainbowx
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#227 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 6. april 2008, 21:27

:vragec: al pa ne ...


x:px x:Dx

xrainbowx
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#228 Audente

Audente
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 575

Objavljeno: 6. april 2008, 21:55

Torej se zaradi teh malenkosti še splača živeti. x^x



Za vsako malenkost se splača žiwet x^x
Iskrico v tujih očeh.
Pospešenega bitja srca.
Pesmi, ki jo slišiš.
Sonca, ki sije.

Predvsem pa zato, ker je to nikoli končano potovanje. x:Ix

#229 retro

retro
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 92

Objavljeno: 7. april 2008, 09:39

da se še malo "razširim"

Če videvaš zmeraj iste ljudi, sčasoma postanejo del tvojega življenja in ga naposled poskušajo spremeniti. Nezadovoljni so, če ne živiš tako, kakor živijo sami. Vsi zmeraj natančno vedo, kako bi moral živeti. Nihče pa nikoli nima pojma o tem, kako bi naj živel sam.

Ne velja za vse je pa večinoma resnica.... :P mislim da to pove vse.. no tako premišljujem že od nekdaj... in pol vidim coelhota kako me kopira :P heeheh
everything

#230 Antoninus

Antoninus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 207

Objavljeno: 7. april 2008, 10:06

Nobody knows what to do next and yet everyone is doing it.

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.


#231 Antoninus

Antoninus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 207

Objavljeno: 7. april 2008, 10:15

ljudje smo pač poligamna bitja in prevare so del našega življenja. x;)x

xrainbowx

Ljudje smo poligamni do drugih, hkrati pa pričakujemo, da bodo drugi monogamni do nas. Potem se pa odloči, ker drugače si hipokrit.

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.


#232 X~EDGE~X

X~EDGE~X
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 666

Objavljeno: 7. april 2008, 10:18

Splača se živeti...izkoristiti vse kar ti življenje da, ljubiti, se poditi med oblaki delati pač kar nas veseli. Nočem umreti z mislimi za nazaj, da sem plačal vse položnice in bil vzoren državljan....

...kupujemo stvari, ki jih ne potrebujemo, za denar, ki ga nimamo in vse to zato, da bi naredili vtis na ljudi, ki jih ne maramo...


#233 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 8. april 2008, 09:55

:vio: sam še zarad orgazmičnih poltenih seksualnih užitkov, vsi drugi cilji so tako prazni

to ostane..v filingih


vse ostalo pobere sistem, davki, leta, rja, napačne odločitve....vsak boj za lepoto in prestiž je obsojen na poraz že vnaprej, za dobro spolno izkušnjo je pa treba samo predajanje občutkom , snemanje tisoč in ene ego maske, samo topiti se v brezčasju...

no ja je pa tud res , da tu je tudi zelo pomembno, pazi to, da tona teorije ne more odtehtat kg dobre vsakodnevne prakse :wOOt:

ampak res, vse ostalo je tako ničevo....

ob smrtni uri mora bit fantastično podoživet pa zvizualizirat orgazmično valovanje....


takrat bolj malo nuca bančni raćun, premoženje, vsa čast in slava tega sveta pa vsi žalujoči dediči okoli x:o)x

****

v glavnem tega ti niši ne mre fkrast, pje in kar je fajn res ne more bit slabo x:o)x


v glavnem sm čisti odpadnik, ne živim več za družino, narod in domovino...
niti za visoka filozofska načela, adijo žrtvovanje za skupno dobro,
ja, res je kriza in če je to kriza, naj kar traja....ker je prav fajn xcivx
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#234 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 8. april 2008, 10:43

V kolker ti kdaj uspe ta feeling spravit v glavo odprto & pretočno.
Bo feeling "boljši" & konstanten. Pa še "gimnastika" odpade. )

#235 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 8. april 2008, 11:10

V kolker ti kdaj uspe ta feeling spravit v glavo odprto & pretočno.
Bo feeling "boljši" & konstanten. Pa še "gimnastika" odpade. )



:eek:

pa kdo si ti, da veš kaj je bolje zame x:o)x

sita sem vseh strokovnjakov :vragec: xrolleyesx

i tebe Brut, z vso tvojo silno teorijo vred

no hard filings, sam res

ki si te še vidu zdrav duh v ne športnem telesu x:o)x
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#236 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 8. april 2008, 11:14

Boš povedala čez določen čas, kaj se ti dogaja. )

#237 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 8. april 2008, 11:19

:vio: sam še zarad orgazmičnih poltenih seksualnih užitkov, vsi drugi cilji so tako prazni

to ostane..v filingih
vse ostalo pobere sistem, davki, leta, rja, napačne odločitve....vsak boj za lepoto in prestiž je obsojen na poraz že vnaprej, za dobro spolno izkušnjo je pa treba samo predajanje občutkom , snemanje tisoč in ene ego maske, samo topiti se v brezčasju...

no ja je pa tud res , da tu je tudi zelo pomembno, pazi to, da tona teorije ne more odtehtat kg dobre vsakodnevne prakse :wOOt:

ampak res, vse ostalo je tako ničevo....

ob smrtni uri mora bit fantastično podoživet pa zvizualizirat orgazmično valovanje....
takrat bolj malo nuca bančni raćun, premoženje, vsa čast in slava tega sveta pa vsi žalujoči dediči okoli x:o)x

****

v glavnem tega ti niši ne mre fkrast, pje in kar je fajn res ne more bit slabo x:o)x
v glavnem sm čisti odpadnik, ne živim več za družino, narod in domovino...
niti za visoka filozofska načela, adijo žrtvovanje za skupno dobro,
ja, res je kriza in če je to kriza, naj kar traja....ker je prav fajn xcivx

citiram iz čisto egoističnega razloga.
se namreč popolnoma strinjam.
pa, da ne boš pa brisala, naj ostane nekaj nam neznalcem.

jaz se sicer še na deco nekaj zgovarjam, ker dobrega seksa je zadnje čase vedno manj..ccc mi je žal kolko mam las na glavi, da sem starega v šolo pritisnila. da bi vedla, da bo taka abstinenca, bi kilometre daleč od faksa šla..
viš
neznalka


:eek:

pa kdo si ti, da veš kaj je bolje zame x:o)x

sita sem vseh strokovnjakov :vragec: xrolleyesx

i tebe Brut, z vso tvojo silno teorijo vred

no hard filings, sam res

ki si te še vidu zdrav duh v ne športnem telesu x:o)x

citiram tudi to.

sploh ovo: zdrav duh v ne športnem telesu.
Samo res z orgazmičnimi aktivnostmi ga lahko pridobiš..
nema druge

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#238 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 8. april 2008, 11:21

Boš povedala čez določen čas, kaj se ti dogaja. )



:eek:

aja , daj nehi , zakaj bi ti pravila, sej ti itak že vse veš...
propadla bom, je tak :inocent:

čist :vragec:

too sem že, tak da ne bo bistvene razlike :vragec:
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#239 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 8. april 2008, 11:23

Problem pri omamljanjih raznih (kemičnih, nekemičnih) lahko rata, v kolker se zapade v kakršnokoli obsedenost, psihično, ... odvisnost skozi čas.
Ko začnejo trpet dnevne obveznosti, ko se ne izpolnjuje obveznosti raznih.
Ko oseba psihosocialno ne funkcionira, kot je nujno potrebno. Da ji socialno okolje ne "serje" po glavi.
In jo potiska v kot do zloma (nemalokrat) skozi daljši čas v ekstremnih primerih.)

#240 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 8. april 2008, 11:28

citiram iz čisto egoističnega razloga.
se namreč popolnoma strinjam.
pa, da ne boš pa brisala, naj ostane nekaj nam neznalcem.

jaz se sicer še na deco nekaj zgovarjam



:vio:

nemogoče

človek zaradi študija rabi še več sprostitve...nea veš da v sproščenem alpha stanju gre več v spomin :inocent:

kaj se zgovarjaš na froce, froci so čist fajn, kar si naredla si naredla do sedmega leta zanje...zaj lahko sam še gledaš, kaj je ratalo vun, verjemi xcivx

drgač pa seksaš ne seksaš vreme prođe al kak že x:o)x xcivx

no sn čitala toto temo, kak ste klepali mnenja, pa sem en lep cajt meditirala na to temo, pa se temeljito izprašala, kaj bi bil tisti fajn razlog....sn že skoro oniga pesimističniga Markeja podprla v njegovi črnoglednosti....potlej sem se pa odločla da zapišem svojo solo varianto izgovora zakaj sploh živim....

pa saj ne pričakujem da me bo folk zastopu...morti oni bolj ta prletni, k ma fajn močniga škorpia ki zacahnanega.... :palec:

mladi si želijo dnar,ugled, lepoto, bajte, familije, potovanja.....
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#241 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 8. april 2008, 11:36

opet bi morala citirati, pa ne bom:))

glede frocov - mater, se bom zamislila pol..ker jaz še vedno živim v dobri veri, da pa bi mogoče kaj vplivala še nanje.
glede šole - mater mu vidim :O: :O: :O:

jaz pa te zatopim, valjda zaradi škorpije tak postavljene (venera in vse ostalo)

bojo pa zdaj zanimive replike gor padale x:Dx x:Dx

jaz sem čitala malo od začetka, vsi ful duhovno razpoloženi, jaz pa, ki samo še življenjska zadnje cajte - nič duhovna - se nikak nisem mogla vklopit poleg. Bi me ja vsi oglodali do kosti.
Hvala bogi, da si prišla ti in rešila stvar x8Dx

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#242 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 8. april 2008, 11:51

bojo pa zdaj zanimive replike gor padale x:Dx x:Dx

jaz sem čitala malo od začetka, vsi ful duhovno razpoloženi, jaz pa, ki samo še življenjska zadnje cajte - nič duhovna - se nikak nisem mogla vklopit poleg. Bi me ja vsi oglodali do kosti.
Hvala bogi, da si prišla ti in rešila stvar x8Dx



x:Xx xrainbowx

ej, mačka zmeraj na voljo, morš vedet da nikoli nisi sama, zmerom sm tu neki, na podobni valovni dolžini :palec: :vio:



Problem pri omamljanjih raznih (kemičnih, nekemičnih) lahko rata, v kolker se zapade v kakršnokoli obsedenost, psihično, ... odvisnost skozi čas.
Ko začnejo trpet dnevne obveznosti, ko se ne izpolnjuje obveznosti raznih.
Ko oseba psihosocialno ne funkcionira, kot je nujno potrebno. Da ji socialno okolje ne "serje" po glavi.
In jo potiska v kot do zloma (nemalokrat) skozi daljši čas v ekstremnih primerih.)



:vio: ja maš prav, veš kot dete sm kr neki šmarnice spila, mogoče so pa to zdaj posledice....


drgač je pa nujno potrebno sam davke plačat pa umret :palec:


vse ostalo v mejah možnosti, al kak ti že poudariš zmeraj :inocent:
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#243 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 8. april 2008, 11:54

Pozabila si na položnice.
Za nekaj eurov neplačanih se že prodajajo stanovanja, ... na javnih dražbah lahko.
Pri nas tega kar nekaj.
II. Narok se dobi nepremičnina po polovični ceni lahko, in proda naprej s profitom...

V kolker kera ni zadovoljena, tič jebača pa ni za "action",
silikonski "jurček", električni stimulator vaginalni (vibrator) zamenja jebača nemotiviranega,
ali opešanega. )

#244 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 8. april 2008, 12:02

:vragec: no to je bolezen , odvisnost od plačevanja položnic

a poznaš zdravilo kak ozdravit to odvisnost


a se tu da uravnotežit :inocent: a smo do smrti obsojeni na plačevanje položnic....

mislim da jih samo v zaporih pa zavodih ni....

***

kam smo prišli vse samo zaradi tega ker sem rekla da da seks življenju barve , veselje etc


zdaj šele vidim, kak si imela prav Nataly , res je boljši tiho bit...
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#245 h3x0r

h3x0r
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 145

Objavljeno: 8. april 2008, 12:03

pomoje je kar brezveze ,..

#246 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 8. april 2008, 12:08

Dobod weekend parcelo, postav brunarco 6x8 metrov kvadrat z mansardo (ex Doles, Ribnica bil cenovno ugoden).
In se znebiš kup stroškov. In uživaš (seksaš) v naravi. )
In uživaš v pogledu na reko. Dobi se še full pocen. Če poznaš terene cenovno ugodne. )
Seksanje v naravi je prijetno doživetje za marsikoga.
V kolker to rabi. Pritisk socialnega okolja zgine oz. se zmanjša.
Življenje v Naravi pa vsekakor bolj uravnovešeno. )

#247 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 8. april 2008, 12:38

Dobod weekend parcelo, postav brunarco 6x8 metrov kvadrat z mansardo (ex Doles, Ribnica bil cenovno ugoden).
In se znebiš kup stroškov. In uživaš (seksaš) v naravi. )
In uživaš v pogledu na reko. Dobi se še full pocen. Če poznaš terene cenovno ugodne. )
Seksanje v naravi je prijetno doživetje za marsikoga.
V kolker to rabi. Pritisk socialnega okolja zgine oz. se zmanjša.
Življenje v Naravi pa vsekakor bolj uravnovešeno. )



:vragec: xrolleyesx

zdaj pa nehaj s takimi ...

se vidi , da še nisi bil v naravi več ko na sprehodu.....

pritisk socialnega okolja se zmanjša....sam te narava stisne v kot

si bil kdaj pod milim nebom
brez vsega ...

seks v naravi je pa res nekaj globalnega z mravljami na ta zadnji pa s trnjem v roki, pa s pajki v laseh, pa s podganami v isti liniji :vio:

***

ja, in zdaj mi take pišeš tu samo zato, ker nisem napisala, da živim za duhovni razvoj, ekoplanet, pa za mir med ljudmi

pa saj nisem miss universe xcivx
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#248 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 8. april 2008, 12:42

Life v Naravi, brunarici, lepem naravnem ambientu, s pogledom na reko (iz hriba dol) je cool.
Na takem placu laufajo pr ns kr dobre fešte. )
Lastnik plačuje bistveno manj za položnice, davke kot pred tem v urbanem okolju.
Na mnenje sosedov se mu ni treba ozirat totalno nič. Počne, kar hoče. )

#249 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 8. april 2008, 12:59

To so predsodki v glavi.
Ko bo strast prava (nagon), bo tudi korenje, kumara prišla prav.
En primer poznam. )
Brez kompatibilnosti, čustvene simpatije na daljši rok ni zadovoljive zveze. V kolikor jo kdo želi imet.)

#250 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 8. april 2008, 13:05

x:Xx xrainbowx

ej, mačka zmeraj na voljo, morš vedet da nikoli nisi sama, zmerom sm tu neki, na podobni valovni dolžini :palec: :vio:
:vio: ja maš prav, veš kot dete sm kr neki šmarnice spila, mogoče so pa to zdaj posledice....
drgač je pa nujno potrebno sam davke plačat pa umret :palec:
vse ostalo v mejah možnosti, al kak ti že poudariš zmeraj :inocent:

prouzaprou je nujno sam umret, vse ostalo je stvar odločitve (beri pravne/zakonske luknje)

:vragec: xrolleyesx

zdaj pa nehaj s takimi ...

se vidi , da še nisi bil v naravi več ko na sprehodu.....

pritisk socialnega okolja se zmanjša....sam te narava stisne v kot

si bil kdaj pod milim nebom
brez vsega ...

seks v naravi je pa res nekaj globalnega z mravljami na ta zadnji pa s trnjem v roki, pa s pajki v laseh, pa s podganami v isti liniji :vio:

***

ja, in zdaj mi take pišeš tu samo zato, ker nisem napisala, da živim za duhovni razvoj, ekoplanet, pa za mir med ljudmi

pa saj nisem miss universe xcivx

hahaha, sam res, mravlje so ful nadležna stvar :vragec: pa zmer kej čez deko pika :ermm: :inocent:
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0