Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Sonce v natalni karti


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
219 komentarjev na to temo

#51 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 22. junij 2004, 11:55

no, moj je v 9-ti hisi /Saturn - Aries - 21°47'59 - 09 - direct /.... pa tut nkol bolan...
kaj sploh je saturn - mislm, a kej uci on, pove?

xrolleyesx seveda uči in to orenk. Večkrat saturn v 9 hiši prekine študij, lahko spremeni smer, z njim se v tujini ne bi nikoli dobro počutili. Na teh področjih nauči ogromno.
:palec:

#52 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 22. junij 2004, 20:02




Za življenje na' dolgi rok' pa je najboljši Saturn v osmi hiši...vse se odvija mirno,po nekih konzervativnih vzorcih  ..... počaaasi in pa,kot omenjeno,na dooolgi rok x:Dx  :palec:

xrolleyesx Ja Čveka, saturn nekje mora bit, mogoče je res najboljše, če ga imaš v osmi, pričakuješ lahko precejšnjo starost, umreš pa verjetno nekje sam. To je pa itak tko al tko vseeno.
Verjetno pa s saturnom v osmi ne smeš pričakovat nobene finančne pomoči od drugih, nobene dediščine, zapleti in podobno. xrolleyesx


itak ne potrebuješ ,saj se ljudje ,s Saturnom v 8.hiši ,boje za denar in ga težko trošijo x:Dx :palec: ...Ne gre jim 'od rok' x:Dx x:Dx :palec:
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#53 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 22. junij 2004, 20:09

Saturn v 9. hiši - prekinila študij.... na svet prišla mala...
da ne citiram x;)x

#54 sokrates

sokrates
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 215

Objavljeno: 22. junij 2004, 20:12

tudi jst sat. v 9. (diploma bolj pozno - vendar študij brez težav, celo podiplomski)..........

na svet prišla mala.............???? dopolni prosim!!

#55 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 22. junij 2004, 20:19

hčerka x;)x

#56 sokrates

sokrates
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 215

Objavljeno: 22. junij 2004, 20:22

jst pa mali fantek, črn kot vrag x:Dx

#57 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 23. junij 2004, 05:44

Saturn v 9. hiši - prekinila študij.... na svet prišla mala...
da ne citiram x;)x


Prekinila ga nisi zaradi Saturna. Saturn samo oteža, deli lekcije in otežuje stvar. Prekinila si ga zaradi česa drugega. Poglej v horoskop, kaj je še vezano na deveto hišo, njenega vladarja ali pa planete v deveti (lahko TUDI na Saturna). Saturn ne prekinja stvari.

Pozdrav!

#58 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 23. junij 2004, 05:59

9 hiša - dvojček, Saturn, MC...
verjetno je kakšna druga povezava pri meni glede nedokončanja ampak je ravno nekdo to omenil, pa sem mu potrdila. Mogoče je imel pa moj profesor kak planetek nastrojen proti meni da mi kot mlado mamico ni in ni uspelo (njegove besede - bodoča mamica nima kej tukaj iskat), no in do dokončanja so potem sfalili 3 izpiti, ker nisem imela volje... evo to bo to, ni bilo več volje... čez leta so pa tko spremenili sistem...

#59 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 23. junij 2004, 07:57

,saj se ljudje ,s Saturnom v 8.hiši ,boje za denar in ga težko trošijo x:Dx  :palec: ...Ne gre jim 'od rok' x:Dx  x:Dx  :palec:

xrolleyesx Mislim, da bi tisti s saturnom v drugi hiši bolj šrktarili, saj jih poznam kar nekaj, ki imajo denar, vendar jim saturn v 2 hiši preprečuje uživanje le tega. Strah jih je, da bi ostali brez denarja, jaz to enostavno ne morem kapirat, ker mi mars v drugi hiši naroča, da moraš sproti zapraviti. :xx!:

#60 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 25. junij 2004, 08:52

Poznam dve osebi z SA v 2. hiši.
Škrteža, da ne moreš verjet! :V: :xx!: :V:
Kupčkanje nekih fičnikov, ena izmed dveh oseb nosi plastične oz. kartronske čevlje že cel lajf za prišparat.
Ta ista oseba mi je enkrat v trgovini, ker je bil problem z drobižem na kasi, dala 2 tolarja. Še preden sva prišli do avta me je spomnila, da sem ji dolžna 2 tolarja :eek: :eek: :xx!: :V:

Pri obeh pa lahko rečem, da sta nenormalno skromni osebi, nista pa tipa tistih, ki se radi vrivajo, kjer se "nazastonjsko" prešlepajo skozi. :palec:
Vse gledata skozi neko vrednost. Ko so kakšni rojstni dnevi, se zanimata, koliko je nekdo porabil zanju, da bi sploh kupili darilo :eek: :eek: .
Ko dobita od koga kaj, ni važno, če je poklonjeno všeč, glavno je, da ugotovita, koliko je dareovalec denarno porabil. :V: :O: :o|o:

Obe osebi sta tudi mojstra reciklaže.
Živita in prihajata iz dveh kulturno in geografsko povsem različnih okolij.

#61 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 25. junij 2004, 08:56

Poznam dve osebi z SA v 2. hiši.
Škrteža, da ne moreš verjet! :V:  :xx!:  :V:
Kupčkanje nekih fičnikov, ena izmed dveh oseb nosi plastične oz. kartronske črevlje že cel lajf za prišparat.
Ta ista oseba mi je enkrat v trgovini, ker je bil problem z drobižem na kasi, dala 2 tolarja. Še preden sva prišli do avta me je spomnila, da sem ji dolžna 2 tolarja :eek:  :eek:  :xx!:  :V:

Pri obeh pa lahko rečem, da sta nenormalno skromni osebi, nista pa tipa tistih, ki se radi vrivajo, kjer se "nazastonjsko" prešlepajo skozi. :palec:
Vse gledata skozi neko vrednost. Ko so kakšni rojstni dnevi, se zanimata, koliko je nekdo porabil zanju, da bi sploh kupili darilo :eek:  :eek: .
Ko dobita od koga kaj, ni važno, če je poklonjeno všeč, glavno je, da ugotovita, koliko je dareovalec denarno porabil. :V:  :O:  :o|o:

Obe osebi sta tudi mojstra reciklaže.
Živita in prihajata iz dveh kulturno in geografsko povsem različnih okolij.

Živijo Ruby

Točno o tem piše Bern v zadnji številki KarmePlus.
Se splača prečitat.

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#62 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 25. junij 2004, 09:14

Hvala Vojko, :palec: :palec:

Bom kupila revijo prvič, ko pridem čez mejo!

#63 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 25. junij 2004, 09:36

Mihaela,

zelo me veseli,da si zopet med nami.Zdi se mi,da te nekaj dni ni bilo pa eto ,pogrešala sem te :palec:.

Pravijo,da je najšibkejše ravno neaspektirano Sonce. Da je tako Sonce primitivno.....izolirano.Človek z neaspektiranim Soncem naj bi postal neke vrste diktator,saj nad seboj nima nobene kontrole..

Vesela bom kakšne besede o neaspektiranem Soncu.Seveda ko in če utegneš.

Lep pozdrav

Hm, xrolleyesx :o|o:

tudi jaz bi bila vesela kakšne informacije.
Meni pa je bilo rečeno, da imam močno, neaspektirano sonce

to sonce se nahaja v 8. hiši, na deveti stopinji škorpijona.
-diktatorstvo? :eek: x:Dx x:Ix

Enkrat mi je nekdo na delu zabrusil, da bi bil Himmler v primerjavi z mano kandidat za beatifikacijo..... x:Dx x:Dx :vragec: x:px

#64 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 25. junij 2004, 09:47

Diktatorstvo, menda ja ne :o|o: , položaj pa ti tukaj daje darove, da imaš dobre politične sposobnosti, če je sonce tukaj, pa še v škorpijonu, ti je zelo pomemben seks, kar ni slabo(brez pokvarjenih misli!), je pa res, da tvojo zavest močno zaznamuje oče in izguba z njim kdaj, lahko pa si imela v zgodnji mladosti kaj težav z njim, sicer pa ima to tvoje sonce tudi lastnosti strelca, ker je na 9. stopinji...lep dan, saj ti lahko tudi v Italiji praznuješ, B. x;)x :palec:

#65 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 25. junij 2004, 10:00

Pri obeh pa lahko rečem, da sta nenormalno skromni osebi, nista pa tipa tistih, ki se radi vrivajo, kjer se "nazastonjsko" prešlepajo skozi.

hja, no..kr verjeti, to je že nadležno, sj se v trenutku dejanja sploh ne zavedata :8):
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#66 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 25. junij 2004, 10:12

Mihaela,

zelo me veseli,da si zopet med nami.Zdi se mi,da te nekaj dni ni bilo pa eto ,pogrešala sem te :palec:.

Pravijo,da je najšibkejše ravno neaspektirano Sonce. Da je tako Sonce primitivno.....izolirano.Človek z neaspektiranim Soncem naj bi postal neke vrste diktator,saj nad seboj nima nobene kontrole..

Vesela bom kakšne besede o neaspektiranem Soncu.Seveda ko in če utegneš.

Lep pozdrav

Hm, xrolleyesx :o|o:

tudi jaz bi bila vesela kakšne informacije.
Meni pa je bilo rečeno, da imam močno, neaspektirano sonce

to sonce se nahaja v 8. hiši, na deveti stopinji škorpijona.
-diktatorstvo? :eek: x:Dx x:Ix

Enkrat mi je nekdo na delu zabrusil, da bi bil Himmler v primerjavi z mano kandidat za beatifikacijo..... x:Dx x:Dx :vragec: x:px

Čveka je bila zelo prijazna in če bi ji znala odgovoriti bi ji odgovorila. Točno za Sonce, da bi ono bilo nekaj posebnega v tem glede na aspektiranost ne vem.
V osnovi je tako, da je planet, ki ni aspektiran, nekaj posebnega in kaže nek element osebe, ki je slabše povezan z ostalimi karakteristikami in področji življenja natusa.
Vendar bi morala videti celotno karto, da bi lahko podala trditev v čem je poseben in v čem se ne more povezati z ostalimi elementi.
Torej tvoje Sonce je v osmi in v škorpionu.
Tvoja samozavest, tvoji cilji in moški v tvojem življenju (tudi sin ali hči, ker je najverjtneje Sonce vladar tudi pete), bi bli tebi tuji in precej drugačni in neskladni s tvojo osebnostjo, ali pa izrazito ločeni od ostalih elementov tebe. Ker je osma hiša povezana še s tem, da se moraš česa odpovedati, je možno da si se morala čemu odpovedati (izguba očeta, ločitev ali kej tazga).

No seveda samo ugibam, ker nimam prd sabo karte, da bi videla celotno sliko.

Vse dobro,

Mihela.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#67 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 25. junij 2004, 10:37

Diktatorstvo, menda ja ne :o|o: , položaj pa ti tukaj daje darove, da imaš dobre politične sposobnosti, če je sonce tukaj, pa še v škorpijonu, ti je zelo pomemben seks, kar ni slabo(brez pokvarjenih misli!), je pa res, da tvojo zavest močno zaznamuje oče in izguba z njim kdaj, lahko pa si imela v zgodnji mladosti kaj težav z njim, sicer pa ima to tvoje sonce tudi lastnosti strelca, ker je na 9. stopinji...lep dan, saj ti lahko tudi v Italiji praznuješ, B.  x;)x  :palec:

Pozdravljen Borism :palec: :palec: ,

Eh, strogost in doslednost na delu bo verjetno dar moje pridne Lune v Devici :palec: .
Dobim živčni zlom od lenuhov. Klasična štorija-pride v službo in takoj zaglavi eno uro na kavo, kajenje in klepetanje.Nakar toži o preobremenjenosti.. :o|o: xrolleyesx

Nikoli ne mešam posla z VSEM ostalim. Ker sem drugače nepoboljšljivi šaljivec x^x x^x , užitkar in obožujem druženje s prijatelji :palec: x^x x;)x

Tisto z očetom je pa žal še preveč res. :V:
Tisto z 'lepimi uricami' pa tudi... x:Ix x^x x:px

Hej, tu v TS se bo vsak trenutek utrgal oblak, je črno kot v rovu , grmi in se pripravlja kot na sodni dan. Iz morja se dviguje tramontana. Grem kontrolirat teraso :vragec: :O: :eek:

Upam, da imajo naši Lunatki na pikniku sonce brez aspektov!!!! x;)x x^x

#68 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 25. junij 2004, 19:29


no, moj je v 9-ti hisi /Saturn - Aries - 21°47'59 - 09 - direct /.... pa tut nkol bolan...
kaj sploh je saturn - mislm, a kej uci on, pove?

xrolleyesx seveda uči in to orenk. Večkrat saturn v 9 hiši prekine študij, lahko spremeni smer, z njim se v tujini ne bi nikoli dobro počutili. Na teh področjih nauči ogromno.
:palec:

hja, zdej pa se manj vem :/
govoril smo sicer o 'biti nezdrav'...
amapk uprasu sm pa kaj saturn uci; pa mi je to kar si povedala premalo konkretno!
v tujini sm zivel, pa mi mi sploh ni bla panika! oz. celo tam bi ostal, ce ne bi moral nazaj.
hvala vseen! x:Xx

#69 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 25. junij 2004, 20:47

[
amapk uprasu sm pa kaj saturn uci; pa mi je to kar si povedala premalo konkretno!
v tujini sm zivel, pa mi mi sploh ni bla panika! oz. celo tam bi ostal, ce ne bi moral nazaj.
hvala vseen!  x:Xx


Bo verjetno tudi Mihaela odgovorila do takrat pa:

predvsem discipline in odgovornosti.
Vse osalo je odvisno od hiš v katerih se nahaja.

Z medicinskega vidika gledano ima veze s kostmi,zobmi ...in strahovi...

Saturn je pač učitelj ...
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#70 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 26. junij 2004, 08:38

Free v kakšnih aspektih je ta Saturn.
Če dela trigon ali sekstil z vladarjem 9. ali 1. potem je logično, da se dobro počutiš v tujini, predvsem v Srbiji in predvsem v zelo tradicionalnih deželah. Mogoče tudi v Nemčiji in Japonski, ker sta ti deželi predstavljeni z ovnom.
v primeru, da je Saturn lepo aspektiran, potem ti je energija Saturna blizu (čeprav se Saturn znotraj Ovna ne počuti najbolje, je tu na dnu) in ji konstruktivno povezuješ z ostalimi elementi sebe, kar pomeni, da si tudi sam bolj tradicionalen, konkreten...
Če pa je negativno povezana, potem se avtomatično stvari med sabo težje povezujejo in potem so težave.
Povej kaj si študiral, kaj v zvezi z gospodarstom, kmetistvom, ekonomijo....
A imaš v deveti še kak drug planet poleg Saturna in kako je povezan vladar devete. Poglej samega vladarja devete, kje je, kaj počne.
Če pogledaš celo sliko, dobiš bolj pravi odgovor.

Vse dobro,

Mihela.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#71 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 26. junij 2004, 09:25

Bom kar tukaj vprašala.Mihela, zanima me za sina-vedno je poln energije in naredi vse kar si naloži! Hvala za tvoj odgovor! x:)x

Sonce-Tehtnica v 2 hiši
Luna-Vodnar v 6 hiši
Merkur-Tehtnica v 3 hiši
Venera -Škorpijon v 3 hiši
Mars-Rak v 11 hiši
Jupiter-Devica v 2 hiši
Saturn-Vodnar v 6 hiši
Uran- Kozorog v 5 hiši
Neptun-Kozorog v 5 hiši
Pluton-Škorpijon v 3 hiši

Astrološke hiše

I.hiša-ASC-Devica
II. hiša Devica
III. hiša Tehtnica
IV. hiša IC- Škorpijon
V. hiša Kozorog
VI: hiša Vodnar
VII. hiša DESC. Ribi
VIII. hiša Ribi
IX. hiša Oven
X. hiša MC- Bik
XI. hiša Rak
XII. hiša Lev

Aspekti

Sonce trikotnik Luna
Sonce kvadrat Mars
Sonce trikotnik Saturn
Sonce kvadrat Uran
Sonce kvadrat Neptun
Luna trikotnik Merkur
Luna kvadrat Venera
Luna inkonjukcija Jupiter
Luna kvadrat Pluton
Luna kvadrat MC
Merkur inkonjukcija MC
Venera trikotnik Mars
Venera kvadrat Saturn
Venera sekstil Uran
Venera sekstil Neptun
Venera konjukcija Pluton
Mars inkonjukcija Saturn
Mars opozicija Uran
Mars opozicija Neptun
Jupiter trikotnik MC
Uran konjunkcija Neptun
Ascendent kvadrat MC

Pomembne točke

Točka duha-Oven
Točka fortune-Kozorog
Kulminantni planet-Mars
Vzhajajoči planet-Jupiter
Domicil-Merkur-3.hiša
Domicil-Pluton-Škorpijon

--------------------
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#72 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 26. junij 2004, 09:45

Huhuhjajaj asc v devici :D hehe jao jao, kolk je tega folka....

:D
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#73 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 26. junij 2004, 09:49

Ti garantiram, da karakterno ne spominja na devico! x;)x x:Dx
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#74 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 26. junij 2004, 09:51

:D haheja vse je možno you betcha da tud to, ampak asc device mene spominjajo na device.... prav vseen kaj rečeš..... :D ga pa morem spoznat...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#75 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 26. junij 2004, 10:08

Mu bolj tolče ven vodnar,kozorog in škorpijon! x:Dx
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0