Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Sonce v natalni karti


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
219 komentarjev na to temo

#101 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 8. julij 2004, 20:44

Free, kot sam vidiš je Saturn iz devete hiše v sekstilu z asc in je potem logično, da se boljše počutiš v tujini. Predvidevam, da predvsem v tradicionalnejših starejših kulturah.
Vladar devete hiše, pa ni tako prijeten kar pomeni, da na dolgi rok, lahko v tujini doživiš kako prevaro (Neptun) in da lahko pride do borbe zaradi neke napake. (Mars, Neptun, kvadrat Asc). Pazljiv bodi predvsem v muslimanskih deželah.

Vse dobro,

Mihela.

x:Xx x:Xx 1000x ti hvala! naj ti bo poplacano 100x!
ce ti pa ne bo vsaj 1x, pa me spomni! x:)x

#102 slavi

slavi
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 76

Objavljeno: 8. julij 2004, 22:05

Mihela, hvala, ampak to ni zame, to je za mosko osebo, ki se mi zdi kar precej problematicna, zato sprasujem, je pa zanimivo, da si govorila o nekaksnem pomanjkanju samozavesti, za kar pa bi rekla, da je ima kar prevec in samohvale in samospostovanja. Razen, ce je razlaga za moski spol drugacna? Ja in sonce je vladar cetrte hise, rojstvo pa je popoldansko.
In ko si govorila ravno o meni, ce se ti ljubi, lahko na kratko poves se,kaj res kaze moje sonce, ki v deveti hisi, na 27 stopinji raka, v sekstilu z marsom, kvadratu z luno (orbis vec kot osem stopinj), sekstilu s saturnom, trikotniku z uranom ter kvadratu z ascendentu (ki je v skorpjonu) in plutonom (vendar je orbis vec kot sedem stopinj)? No, se mi zdi, da sem ti kar prevec nalozila, tako da ne bom jezna, ce ne bos mela casa! Lahko noc!

#103 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 9. julij 2004, 07:55

Hm, vsaj da jezna ne boš...

Naložila si pa res. In verjetno tudi čisto resno pričakuješ detajlen odgovor na vse tole, anede? Takole za vsak slučaj, če se Miheli že glih ljubi...

Svašta!

#104 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 9. julij 2004, 08:06

Mihela, hvala, ampak to ni zame, to je za mosko osebo, ki se mi zdi kar precej problematicna, zato sprasujem, je pa zanimivo, da si govorila o nekaksnem pomanjkanju samozavesti, za kar pa bi rekla, da je ima kar prevec in samohvale in samospostovanja. Razen, ce je razlaga za moski spol drugacna? Ja in sonce je vladar cetrte hise, rojstvo pa je popoldansko.
In ko si govorila ravno o meni, ce se ti ljubi, lahko na kratko poves se,kaj res kaze moje sonce, ki v deveti hisi, na 27 stopinji raka, v sekstilu z marsom, kvadratu z luno (orbis vec kot osem stopinj), sekstilu s saturnom, trikotniku z uranom ter kvadratu z ascendentu (ki je v skorpjonu) in plutonom (vendar je orbis vec kot sedem stopinj)? No, se mi zdi, da sem ti kar prevec nalozila, tako da ne bom jezna, ce ne bos mela casa! Lahko noc!

Če je Sonce v šesti hiši je vedno nočno rojstvo, tako to gre, ker je pač jesen pride noč prej, prej Sonce zahaja. Vse karte, ko je Sonce pod obzorjem so nočne, blizu asc je jutro, blizu descendenta je večer. Asc predstavlja vzhodno točko horizonta, descendent pa zahodno in ko je Sonce na najbolj vzhodni točki horizonta vzhaja in s tem se začne dan in ko je Sonce na najbolj zahodni točki horizonta zahaja in se začne noč. Sonce od 12. do 7. hiše je dan, od 6 do 1 je noč.
Glej gre za problem samozavesti, človek hoče biti nekja več, to je problem samozavesti, to ni zdrava samozavest. Pa mislim, da sem to lepo zgoraj razložila. Ne prenese biti podrejen...

Zdi se mi, da sem tudi to omenila. Jupiter v odnosu s Soncem vedno napumpa samozavest, vendar če je kvadrat in ker je Sonce v šesti hiši v tehtnici, osnovna samozavest ni ravno velika in človek hoče biti nekaj več.

Pri Kironu pa nas tako in tako, drugi ne vidjo v tej problematiki realno, drugi nas vidijo kot zelo samozavestne, vendar v resnici je manjko samozavesti. Ali vsaj nezdrava in neusklajeno izražanje samozavesti.


Vse dobro,

Mihela.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#105 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 9. julij 2004, 08:45

Če je Sonce v šesti hiši je vedno nočno rojstvo, tako to gre,

Uaa pol sem pa js ponoč rojen :D nekak zmer mi je bolj viselo na v trenutku ko je vzhajala luna in zahajalo sonce :D ampak.... nohja... sonce v šesti luna v 12i.. opozicija v nulo... drugih pametnih aspektov nimam, razen šibka konj merkur 9° in op pluton, 8°... :) (merkur 6., pluton 12.) kaj bi to pomenilo?
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#106 slavi

slavi
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 76

Objavljeno: 9. julij 2004, 08:55

Hvala, Mihela, z vsem tem se pa cisto strinjam in vcasih res tisti, ki izgledajo res zelo samozavestni, v sebi skrivajo nekaj cisto drugega, to je lahko samo fasada in v resnici si jo morajo nadeti zaradi premalo samozavesti oz. samozaupanja. Sva se razumeli, hvala!

#107 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 9. julij 2004, 10:37

Če je Sonce v šesti hiši je vedno nočno rojstvo, tako to gre,

Uaa pol sem pa js ponoč rojen :D nekak zmer mi je bolj viselo na v trenutku ko je vzhajala luna in zahajalo sonce :D ampak.... nohja... sonce v šesti luna v 12i.. opozicija v nulo... drugih pametnih aspektov nimam, razen šibka konj merkur 9° in op pluton, 8°... :) (merkur 6., pluton 12.) kaj bi to pomenilo?

Tvoje Sonce je v osnovi močno, ker je v ovnu, tako da kljub poziciji v 6.hiši ostane trdno zavedanje samega sebe, veš kdo si, kaj bi rad dosegel, res pa to dosegaš bolj iz ozadja, z delom, s služenjem drugim in tako naprej.
Polna Luna vedno predstavlja višek energije, mlaj pa samo dno energije, ljudje, ki so rojeni ob polni luni kot ti so zelo dinamični, vendar tudi bolj eksplozivni zaradi viška energije.
V osnovi pomeni neko nesoglasje in neharmonija med starši v otoroštvu, kar se v odraslem obdobju kaže kot neuklajenost potreb in ciljev. To lahko slabo vpliva potem v odnosu do partnerke, ko sam postaneš mož in/ali oče.
Po mojmu spominu se ta opozicija pri tebi rahlja na Jupitra v dvojčkih, če se ne motim. Popravi me, če se motim.
V tem primeru, se kaže neko negoslasje med čustvi in voljo, ki pa je s pomočjo zaupanja in vere v končni fazi konstruktivno izrazi. Na žalost ne vem točno , kje je ta Jupiter. Če je v dvojčku je najverjtneje v osmi ali deveti hiši....



Vse dobro,

Mihela.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#108 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 9. julij 2004, 11:11

jupiter v kozorogu, nobenih bistvenih aspektov, čak mal mrbit je celo šibek trikotnik s soncem... hja nek tazga more bit pol je sestil z luno ampak vse šibko nič posebnega, v tretji hiši morda tu asociacija na dvojčka...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#109 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 9. julij 2004, 14:25

jupiter v kozorogu, nobenih bistvenih aspektov, čak mal mrbit je celo šibek trikotnik s soncem... hja nek tazga more bit pol je sestil z luno ampak vse šibko nič posebnega, v tretji hiši morda tu asociacija na dvojčka...

Oprosti sem se zmotila,

res bila sem prepričana, da imaš nekaj na mojem ascendentu.


Vse dobro,

Mihela.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#110 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 9. julij 2004, 14:47

Sonce je vech cajta v Ophiucus kot denimo v Scorpius. V Scorpius je nekaj kot 7 dni ponavadi.

Devica je shiroka in jo Sonce zaseda (kar napamet) 43 dni...

http://ghettobox.dhs.org/pucklist /28 /nu /extra /iau

Od 28 ozvezdij zodijaka Sonce gre skozi 13.

Luna je denimo pravkar izidla iz Cetus (Kit).

Venera bo kmal v Orion-u.

Claudio

#111 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. julij 2004, 14:52

Mislis po 'teoriji kacjenosca'?
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#112 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 9. julij 2004, 15:10

Seveda, pa nisem vedal da obstaja teorija.

Ena punca iz Pule ima kache v hishi in je Ophiucian.

Jaz pa 28 November (Sonce Antares v Scorpius = GBRIAL )...

Za hec lahko preverimo Strelce, vechinom bojo "Ophiuciani".

groups.google.com "sun in ophiucus" (mislem)

A si kaj prebrala o tem? Jaz nimam velik texta o Sonce v Ophiucus.

Konvencija je IAU. Egipatski povedano mislim da so spreminjali sem pa tja ... celo imeli 14 ozvezdij ... kot ... Felix (mucamaca) in Morski Konjichek (I might be wrong...)...

lepozdrav Claudio

#113 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 9. julij 2004, 15:20

"Venera bo kmalu v Orionu"

Kaj predstavlja to, kaj je značilno za tako Venero?
Bo to posebaj vplivalo na Dvojčke? :8): :8):
Drug konec tedna je kar precej aspektov tam z Venero...

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#114 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. julij 2004, 15:55

Oj, Claudio, saj to sem samo tako imenovala, tudi jaz nimam pojma o kaksni teoriji (saj vidis, da sem dala v narekovaje), mislila sem preprosto, ce si mislil pac tole...
Ne, odkod bi ga jaz imela, to je bolj tvoja domena, niti se ne psomnim, da bi ze kdaj to kje zasledila...
Bi bilo pa zanimivo..
vendar s tem se porusijo vsi sistemi, kako namrec vedeti, da je cets ali kit vpliven, medved in zajec na primer pa ne... x?x
Mislim v cem je fora, da tolk pripisujes temle kentavrom? Ali ker gre za pas, ki je tako blizu (ce imam rpav, je to tale pas nekje med marsom in jupitrom?)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#115 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 9. julij 2004, 17:32

Devica je shiroka in jo Sonce zaseda (kar napamet) 43 dni...

Hujej a od tu tolk teh devic, pa asc devic... xrolleyesx
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#116 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 9. julij 2004, 17:34

Ti Venera gre "nazaj" v zvezde Xi 1 in 2 v Orionu.

"Venus in Orion" groups.google.com

http://ghettobox.dhs.../pucklist/extra /orion /venus

Verjetno ni ne vem kakshna pozicija. Te zvezde so

mnda shtap Ozirisa. Namrech Orion je Stargate...

http://ghettobox.dhs...cklist/stargate

Te zvezde so "dalech" od Bellatrix, nekakor med

Gemnini in Taurus.

ZAjec je Lepus in smo imeli ogromno kometo v n jem od spodaj Oriona.

#117 _marjetica

_marjetica
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 25

Objavljeno: 9. julij 2004, 21:19

sonce imam v devici...

sonce se mi pojavi kar 5 x.Sonce kvadrat Luna

Sonce konjunkcija Jupiter

Sonce konjunkcija Saturn

Sonce sekstil Uran

Sonce kvadrat Neptun


...to me je mogoče malo presenetilo, sj ko sem moj izračun primerjala z drugimi ( od prijateljic ) se mi sonce pojave največkrat...........ter luna6 x ostalo pa manj...

Pl

#118 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 9. julij 2004, 21:43

sonce v 3. hiši (devici... kaj čmo Nino x:px )

pa v:

opoziciji z jupitrom
konjukciji z uranom
konjukciji s plutonom
sekstilu z marsom
sekstilu z neptunom
sekstilu z asc
inkonjunciji s saturnom

x;)x

#119 beli Vran.

beli Vran.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 623

Objavljeno: 9. julij 2004, 21:44

Marjetica, nekdo ima Sonce pač večkrat aspektirano, kot nekdo drug. to ni nič slabega. V tvojem primeru sonce nakazuje, da si v bistvu zelo analitična in da vrtaš po sebi. Vse hočeš imeti po detajlih in da prideš zadevam do dna. Res je, da v življenju ni temu vedno tako, a ti preprosto jhočeš. Držiš se starega in preizkušenega, po drugi strani pa imaš tudi scene, ko si brez moči in po domače rečeno padeš ven (Sonce sekstil Saturn). Vlečeš tudi vzorec svojih staršev in zelo pomembno je, da ga prekineš (sonce kvadrat Luna). Konjunkcija z Jupitrom te ščiti in to pomeni, da je zaupanje tisto, kar te reši. Jupitrovo znamenje (kje je Strelec in Ribi) nakazuje, kaj je tisto, ki te lahko velikokrat reši. Glede na to, da je Sonce v aspektu z Uranom, kaže napredne misli, ideje in inspiracijo. Nauk tvojega položaja v splošnem je, da se ne vdaj, ne idealiziraj, ampak poprimi za delo, saj je to tista prava rešitev. Ne delo je past...
No tako je to...
Seveda so pomembni tudi orbisi planetov...

lep večer še naprej

beli Vran
Ne glej v tla, v žalost, v obup. Poglej v jutro, poglej v dan, tam je pot. Zastavi znova pogumno svoj korak.

#120 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 9. julij 2004, 22:43

V tvojem primeru sonce nakazuje, da si v bistvu zelo analitična in da vrtaš po sebi. Vse hočeš imeti po detajlih in da prideš zadevam do dna. Res je, da v življenju ni temu vedno tako, a ti preprosto jhočeš. Držiš se starega in preizkušenega, po drugi strani pa imaš tudi scene, ko si brez moči in po domače rečeno padeš ven (Sonce sekstil Saturn).  

ZANIMIVO x^x
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#121 bikica

bikica
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 37

Objavljeno: 13. julij 2004, 13:05

Lep pozdrav mihela..bi lahko se meni povedala???Seveda ko bos imela cas..
sonce opzicija uran
sonce injkonukcija neptun
sonce inkonjukcija pluTON
sonce trikotnik mars
sonce inkonjukcija jupiter
...BIKICA x:)x x:)x

#122 melisa

melisa
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 41

Objavljeno: 14. julij 2004, 19:15

Ojla, jaz pa imam sonce v drugi hiši v vodnarju.
Mi lahko malce kaj poveste. Vas berem, se učim, pa mi še veliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiko manjka.

Pozdrav,

melisa

#123 melisa

melisa
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 41

Objavljeno: 15. julij 2004, 17:18

Sonce v 2. hisi
Realizacija, povezana s svetom denarja in pridobitev. Vcasih pretirana darezljivost. Oseba mora razkazovati svojo lastnino.



Oj B . 1,

hvala za odgovor, čeprav mi nekatera stvari niso jasne. To s svetom denarja! Če sem iskrena imam rada denar ga tudi zaslužim, ga moram. Mi daje varnost. A, mi to ni nič všeč.MIslim pa , da to počnem ker pač moram skrbeti za dom.
Mi vsi GOVORIJO prepusti, vbse ti je dano samo pride. Hm, ko pa jaz ne zaupam........
Darežljiva sem pa res in to ful pretirano , ampak , ko imam, ko nimam pa " škrtarim" hecno.
No tole z razkazovanjem, to pa mi ni čisto jasno?

Lep večer, jaz grem na rastavo uživat v umetnosti in potem v kapljici.
Melisa

#124 dr.Freudova

dr.Freudova
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 137

Objavljeno: 16. julij 2004, 10:26

Morda pa pomeni tudi to, da na lastnino nisi pretirano navezana in da rada nakupuješ in menjavaš stvari...?

Ali pa da morda nisi blazno gospodarna in da imaš obdobja, ko zapravljaš 100 na uro, potem pa si ne privoščiš nekaj časa nič...?

Se počutiš kdaj, kot da bi ti denar spolzel iz rok...? (no ja, kdo se pa ne... xrolleyesx x:Dx )

LP, Nina

#125 melisa

melisa
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 41

Objavljeno: 16. julij 2004, 20:00

Upsa dr. Freudova, bo držalo na lastnino res nisem navezana, kupujem in menjavam, vedno se naveličam. Včasih sem mislila, da je to razvada. Danes ko nekaj več vem pa pravim "planeti".Ha, ha!
Šparati pa res ne znam, ko imam zapravljam , ko nimam pa delam , da spet imam. Pa mi to ni všeč večno razmišljanje o denarju.

Spolzi , spolziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii


LP, Melisa




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0