Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Duhovi


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
682 komentarjev na to temo

#501 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 29. april 2011, 12:53

xrolleyesx

A bi sploh lahko kaj odgovoril na te bedarije?

Poskusim: zaradi mene, mi lahko pošlješ vsak dan kak urok, lahko celo pokličeš vse zlobne sile, ki so po tvoje kadarkoli obstajale v univerzumu, in jih pošlješ nadme - meni je vseeno, ker v te pravljice ne verjamem. Zaradi tega ne bom nič manj ali nič bolj srečen. Ampak itak vem, da tega ne boš storil, ker se skozi nekaj izgovarjaš, namesto da bi priznal, da si ne upaš tega storiti, ker poleg vsega slutiš, da ne bo delovalo (ker tako ali tako ne bo delovalo). S tvojimi "metodami" bluzenja s pravljičnimi bitji lahko tudi nadaljuješ in si izmišljaš stvari o meni, nobene kake posebne posledice ne bo. Podrobnosti mojega življenja, razen tistih nekaj, ki sem jih razkril, ti pač niso in ne morejo biti znane, razen če ti jih razkrijem ali jih kako drugače izveš. In preden soliš pamet drugim in jim postavljaš izmišljene diagnoze, razen poglej pri sebi, kakšne travme si doživel in kaj ti vse manjka v življenju, da verjameš v bedarije, ki jih vsak dan trosiš po forumu. Pa imenuj moje pisanje reakcija ali kakorkoli ti pač sugerirajo palčki.

***

Zdaj pa nazaj k temi, ki ni ne o meni ne o tebi, temveč o duhovih!


A si prepričan da ti včasih ne sugerira tudi kakšen zli duhec...mogoče ne bi bilo slabo če bi še enkrat pogledal kaj mi očitaš in določene svoje reakcije...A si prebral tudi "drobni tisk" preden si dal dovoljenje...z eno besedo lahko rečem samo "OGLEDALO"...ali kot pravijo duhovne bukvice lastnosti, ki jih vidimo na drugih in nas motijo so v bistvu odsev nas samih...x:Dx

Jaz sem lepo razložil zakaj se določenih stvari ne mislim več iti...ti nisi pojasnil skoraj nič kar se tega tiče...samo nekaj trdiš in filozofiraš...ko se te pa povpraša po specifični izkušnji in kako si kao klical duhce pa ništa...Določeno teoretično znanje se bolje razume če se pove na konkretnih primerih iz real lifea...xg:Dx

V Sloveniji oz. na zahodu je najbolj prodajana knjiga "Biblija"...kaj je že govoril Jezus o odpuščanju in psihičnem nasilju...VAUUU celo duhci so tam notri omenjeni...zakaj se pa ne greš kregat in prepričevat RKC in raznoraznih menihov, nun...in zakaj je tudi v SLO par eksorcistov z blagoslovom Vatikana, če pa hudičkov oz. zleh sil kao ni...in zakaj se blagoslavlja in škropi s sveto vodico stanovanja, prostore...crnogorac samo malo na glas razmišlja...xokkx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#502 Ale'

Ale'
  • D član
  • Št. objav: 4 444

Objavljeno: 29. april 2011, 12:58

Ale', thanx - si pogledam pa se javim (sam ne zdle).
Morene nisem gledala (mam predsodek do slo filmov Objavljena slika).
Hvala k mi verjameš. Objavljena slika Objavljena slika

...

po eni strani mi je vseen skor žal da sem to pisala. Objavljena slika
ene stvari je čist dost da maš samo sam v spominu in v bistvu nimam od tega, da sem to delila, nič, niti vi nimate nič.

Pa še užaljena sem mal. Objavljena slika


Imam svoje razloge da ti verjamem. Objavljena slika Pa naj ti ne bo žal da si pisala o tem.
Malokdo si upa o tem pisat ali govorit, ker ga takoj zasujejo dvomljivci in ga hočejo naredit za neprištevnega. Tko da sm vesela da si to delila z nami. Objavljena slika
Objavljena slika

#503 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 29. april 2011, 13:11

Imam svoje razloge da ti verjamem. Objavljena slika Pa naj ti ne bo žal da si pisala o tem.
Malokdo si upa o tem pisat ali govorit, ker ga takoj zasujejo dvomljivci in ga hočejo naredit za neprištevnega. Tko da sm vesela da si to delila z nami. Objavljena slika


Tisti, ki je o tem sposoben javno govoriti in imeti trdno držo ne glede na protiargumente določenih dvomljivcev pomeni, da ima v sebi kar se teh stvari tiče dosti poštiman...Lahko je pa bila izkušnja tako globoka oz. se je vtisnila v spomin da dvom sploh ne more več priti blizu...lahko je pa tudi kaj čisto tretjega...Seveda to ne pomeni da je treba vsaki stvari kar takoj verjeti...določena mera dvoma na začetku pa mora biti...x:Dx

Tako kot pri obsmrtnih izkušnjah...ljudje ki to doživijo, začnejo na svet potem gledati s čisto drugačnimi očmi...in tudi cel life se jim začne počasi obračati...na bolje valjda...No ja, odvisno koliko tudi sami delajo v tej smeri...xg:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#504 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 29. april 2011, 13:27

ali je že kdo videl auro?
Alan?
Beli lotos?

Verjamete da se to lohk vidi? x:)x

... pogosto vidim auro folka...
Nekoč pa sem vidla hmm... (hehe x;)x opisat to...) auro, ki je bla drugačne oblike kot *običajno* oz. kot bi *morala bit* (za eno osebo), skratka je bil obris aure čist drugačen... nenadoma sem potem zagledala kot nekakšen *negativ* enega moškega, nad to osebo ki sem jo gledala, ki pa je bila ženska... drugačnih *silhuet*.
Jaz sem dobila mravljince ko sem to vidla in kljub temu da sem o tem kar rekla, se slika ni razblinila. Mislila sem da jo bo mal *prestrašilo*, se ji je pa zdelo čist normalno in naravno, ker da "ima vodnika takega in takega" (kot sem jaz vidla podobo).

No tko še en intermeco s polhi pa mišmi pa igrami svetlob in senc. xDDx

(kot rečeno, pogosto vidim auro - včas pri kom vidim en del ki nekako *manjka*, pa se čez čas, ne nujno zelo hitro, izkaže da ima ta oseba potem zdravstvene težave na tem področju...
Nič se pa "ne grem" s tem... Ni del mojih *uslug*. To samo nenadoma zagledam, kot kak... hologram... mal zaškilm al kaj x;)x xDDx).

...

Nima zveze s temo, torej Duhovi, ampak je to za marsikoga najbrž tako kot bi bli skor že duhovi. x:)x
Pa tko, da obstaja lohk kej, kar eni VIDMO, eni pa ne (očitno).
tako kot z mojim spominom - mislim vedno da majo vsi tacga. x:)x

Bi me tud zanimal, ko smo ravno pri spominu, kak vaš opis dogodka izpred 30 let!, čist stvarnega in vse.... x:)x (a z vsemi opisi čutil, šumov in vsega x;)x)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#505 Ale'

Ale'
  • D član
  • Št. objav: 4 444

Objavljeno: 29. april 2011, 13:45

Tisti, ki je o tem sposoben javno govoriti in imeti trdno držo ne glede na protiargumente določenih dvomljivcev pomeni, da ima v sebi kar se teh stvari tiče dosti poštiman...Lahko je pa bila izkušnja tako globoka oz. se je vtisnila v spomin da dvom sploh ne more več priti blizu...lahko je pa tudi kaj čisto tretjega...Seveda to ne pomeni da je treba vsaki stvari kar takoj verjeti...določena mera dvoma na začetku pa mora biti...Objavljena slika

Tako kot pri obsmrtnih izkušnjah...ljudje ki to doživijo, začnejo na svet potem gledati s čisto drugačnimi očmi...in tudi cel life se jim začne počasi obračati...na bolje valjda...No ja, odvisno koliko tudi sami delajo v tej smeri...Objavljena slika

Se popolnoma strinjam. Objavljena slika

Vsi dogodki, ki so s tem povezani, so še danes živo zapisani v spominu, kot bi blo to danes.
In isto obsmrtna izkušnja, ki sem jo doživela.

ali je že kdo videl auro?

Ja. Vendar je ne vidim vedno. Pa pri enih ljudeh jo lažje vidim kot pri drugih. Eni so mi pa taki "sivi", "umazanih" barv, kot brez energije, eni pa kar žarijo. Ampak to je menda bolj videnje energije kot pa aure. Različne barve kot jih opisuje folk, največkrat ne vidim, ampak bolj svetlobo.

Bi me tud zanimal, ko smo ravno pri spominu, kak vaš opis dogodka izpred 30 let!, čist stvarnega in vse.... Objavljena slika (a z vsemi opisi čutil, šumov in vsega Objavljena slika)

30 let lih ne, 24 pa ja (upoštevaj pa da sem mlajša od tebe Objavljena slika ).
Objavljena slika

#506 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 29. april 2011, 13:55

E Marsica in ti praviš da nisi vještica...gledano skozi oči običnega človečka...xwizardx

Kar se aure tiče...dosti lepe slikice so v knjigicah od Barbare Brennan...

Imaš jih pa tudi v C.W. leadbeater- Čovjek vidljiv i nevidljiv...tukaj so pa barve v auri celo razložene...ponavadi se prelivajo ena v drugo...pri duhovno naprednih človečkih zavzemajo določen del telesa...adepti so pa spet poglavje zase...na kratko povedano določena barva ali mix določenih barv predstavlja različna čustvena stanja, na kakšni razvojni stopnji približno je oseba...opisana so samo najbolj pogosta stanja in barve...opisano je pa tudi kaj pomeni če so barve svetlejše in kaj če so temnejše...skratka knjigica ki jo priporočam vsem ki vidijo auro...


Samo kot info...xokkx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#507 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 29. april 2011, 14:45

Malokdo si upa o tem pisat ali govorit, ker ga takoj zasujejo dvomljivci in ga hočejo naredit za neprištevnega. Tko da sm vesela da si to delila z nami. Objavljena slika

Namen dvomljivcev ni diskreditacija tistega, ki trdi, da vidi duhove/aure/ipd., temveč da se pojasni in umakne vse dvome in druge možne bolj preproste in preverljive razlage. Da se stvar potrdi ali ovrže. Ampak z verniki se to ne da, ker se takoj počutijo užaljeni, osebno napadi, diskreditirani. Zakaj taka čustva, če je doživeto resnično?

ali je že kdo videl auro?
Alan?
Beli lotos?
Verjamete da se to lohk vidi? x:)x...

Ne, nisem. Imam dvome tudi o tem, ampak zaenkrat nič konkretnega.

Bi me tud zanimal, ko smo ravno pri spominu, kak vaš opis dogodka izpred 30 let!, čist stvarnega in vse.... x:)x (a z vsemi opisi čutil, šumov in vsega x;)x)

To je točno tudi eden izmed argumentov proti duhovom ipd. Spomine vedno prirejamo, največkrat nehote: dodajamo, odvzemamo, spreminjamo. Režiserji za glavno nagrado Cannesa.
Possible—but highly unlikely.

#508 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 29. april 2011, 15:03

...

saj je okej, samo kdo pa pravi, da se komu DA pogovarjat z *dvomljivci*? tako zelo poglobljeno?
V bistvu ti skušajo odvzet doživeto, razseckat itd. ...
saj nisem odprla teme in to nakladala... v bistvu sem združevala te teme in potem vskočila, ker sem se spomnila da aja saj res, to je tudi že bilo. x:)x

Nimaš se kej pogovarjat s folkom, ki ne loči senc al pa polha od oficirja (pa tekanja kilske težice s tačkami in teleščkom s skeri topotanjem ... 'ljudi').
Če se pa a priori dvomi v besede nekoga, je pa itak potem debata v prazno.

... kot rečeno, um operira z že znanim. Včas se celo da z že znanim velik tega razložit, pogosto pa pač (še) ne.
Zato je mimo, da če uporabljamo različne jezike, da na vsak način skušamo dorečt *skupni jezik*.
Jaz ga uporabljam -skupnega- sem povedala vse živo na se mi zdi kar zelo razumljiv in preprost način, opisala vse podrobno, razmerja, teže, sounde... primerjave (polhe tud jaz poznam)...
Torej KAJ je tisto kar se še želi, razen svoja/tvoja [tistega ki je pač -še- nima] izkušnja? xnckrivx

iz kamna se ne da iztisnit vode - praviloma. x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#509 Ale'

Ale'
  • D član
  • Št. objav: 4 444

Objavljeno: 29. april 2011, 15:05

Namen dvomljivcev ni diskreditacija tistega, ki trdi, da vidi duhove/aure/ipd., temveč da se pojasni in umakne vse dvome in druge možne bolj preproste in preverljive razlage. Da se stvar potrdi ali ovrže. Ampak z verniki se to ne da, ker se takoj počutijo užaljeni, osebno napadi, diskreditirani. Zakaj taka čustva, če je doživeto resnično?



Kako naj ti nekaj dokažem, če nisi bil zraven? Lahko mi verjameš, al pa tud ne. Tvoja izbira.
In kako naj ti nekaj dokažem, če tega nisi zmožen videt?


Zakaj taka čustva? Ker folk misli, da tisto kar vidi/čuti/razmišlja večina, tudi tako je. In manjšini se ponavadi ne verjame. In se jih označi za neprištevne, bolne, nore,....
Objavljena slika

#510 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 29. april 2011, 15:26

... o srnah in zajcih... in soundih.

a je katera žival tolk bedasta da pride stotine (al pa vsaj desetine) km delč da nori OKOL majhne bajte, kjer so ljudje (po mescih, se pravi nobenih zalog hran, kajž in ostalega), okol je pa še 5-10 praznih bajt.

srna je v bistvu tudi precej neokretna. če bi laufala okol šotora recimo, kaj bi se slišalo? krožno topotanje? mislim da ne (sam to).

zajci bi topotali? zajci bi skakljali.
(sem doživela stotine (! xyesx) zajcev v severni nemčiji, skakajoče okol naših glav zjutraj... xDDx xyesx - tedaj smo res mislili da je privid... se zbudiš zjutraj, pa stotine zajcev okol... x:)x lep pogled, odštekan, sicer pa cela štala, zajedalci...).

Jaz sem zelo natančna pri cifrah in pdoatkih, težah, razmerjih itd. xyesx
In mam neverjeten občutek za mere (nenavadno pravzaprav x;)x).
Kot rečeno, se zgodi kak sound, čist prvič se ga sliš, jaz pa kar uganem kaj bi bilo. xyesx

In jaz prav tako operiram z že znanim. x:)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#511 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 29. april 2011, 15:27

...saj je okej, samo kdo pa pravi, da se komu DA pogovarjat z *dvomljivci*? tako zelo poglobljeno?

Mogoče čisto slučajno zato, ker je to forum? xrolleyesx
Saj se nikomur ni treba oglašat, če noče potem debatirat ...

Kako naj ti nekaj dokažem, če nisi bil zraven? Lahko mi verjameš, al pa tud ne. Tvoja izbira.In kako naj ti nekaj dokažem, če tega nisi zmožen videt?Zakaj taka čustva? Ker folk misli, da tisto kar vidi/čuti/razmišlja večina, tudi tako je. In manjšini se ponavadi ne verjame. In se jih označi za neprištevne, bolne, nore,....

Sej ne gre za to, da bi meni ali komurkoli drugemu morala kaj dokazati. Gre za resnicoljubnost, za preverjanje: a bomo kar verjeli, zato ker nam tako paše, ker se sklada z našimi prepričanji, vero, ali pa bomo iskali čimbolj objektivno resničnost?
Possible—but highly unlikely.

#512 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 29. april 2011, 15:37

Mogoče čisto slučajno zato, ker je to forum? xrolleyesx

ja in?
a na tržnici se je treba nujno samo pogovarjat? xrolleyesx

eni prodajajo, eni se menjo za pač kar kaj, eni opravljajo, eni se nastavjo na začetek/sredino pa govorijo neke Resnice, eni se pridejo sam pokazat, mal uč vržt, mal prošetknit, pecat, whatever... itd.

a se greš z vsakim ki je prisoten na tržnici pregovarjat, zakaj ravno ... nekaj kar pač on? xDDx x;)x
Mislim, lohk se pogovarjaš, sam un pa ni pač nek strokovnjak za x različnih področij... sam pač prodaja al pa kupuje nekaj al karkol pač počne na tržnici. Ne rab ti ničesar razlagat. lohk ti pa seveda prijazno kej razloži, če se zapričata ~ je obojestranski interes.
Sam če pa pol ti hočeš s kamerami in ekipo in rentgeni in vsem hodit, pa.....
hejjj!! xrolleyesx
au revoir pa hvala za pogovor in zanimanje. xDDx x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#513 Ale'

Ale'
  • D član
  • Št. objav: 4 444

Objavljeno: 29. april 2011, 15:47

Objavljena slika Objavljena slika
Objavljena slika

#514 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 29. april 2011, 16:03

In spet smo off-topic. xrolleyesx
Possible—but highly unlikely.

#515 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 29. april 2011, 16:06

ja pol se pa še dalje sami menite o zajcih in polhih (sam jaz jih ne smem omenjat x:Dx x;)x).

jaz sem bla v bistvu skor edina on topic v topiku. x:)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#516 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 29. april 2011, 16:14

Mogoče čisto slučajno zato, ker je to forum? xrolleyesx
Saj se nikomur ni treba oglašat, če noče potem debatirat ...

Sej ne gre za to, da bi meni ali komurkoli drugemu morala kaj dokazati. Gre za resnicoljubnost, za preverjanje: a bomo kar verjeli, zato ker nam tako paše, ker se sklada z našimi prepričanji, vero, ali pa bomo iskali čimbolj objektivno resničnost?


Hm, na tržnici če teče kakšna zanimiva debata vsaka stran pove tudi kakšno svojo izkušnjo in šele potem se razvije prava debata...Prava debata se težko razvije, če ima nekdo že na začetku negativna oz. kontra prepričanja in če vsaj malo nima odprte poti za razne kompromise...Še zmeraj pa velja da izkušnje oz. dejanja več povejo kot pa samo teorija...

Drugi odstavek me je pa že mal spravil v smeh...tisti ki išče resnico bo tudi sam kaj delal na temu in eksperimentiral, delal poskuse...ne bo samo filozofiral in verjel kar nekim znanstvenim raziskavam, ki danes pravijo tako, jutri pa drugače...Sicer pa tudi tisti tapravi znanstveniki pravijo bolj v stilu danes tega ne moremo dokazat, mogoče bomo pa lahko jutri ali pa čez par let...skratka pustijo odprto pot...razen če s poskusi ne dokažejo kontra...

Koliko let TKM pozna meridiane...vsaj 5000. let...in so jih baje kao dokazal na aparaturah šele pred kratkim...

E Marsa pa vidim da ti obvladaš tudi malo telepatije...kot da bi mi par besed pobrala z jezika in jih povedala na svoj način...pomen stavkov je pa skoraj isti...xokx xokkx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#517 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 29. april 2011, 16:18

ja, tko dobr ti sledim. xDDx x;)x

aja Alan, še to: kaj pa motiv?
kaj ni slednji eden naj faktov pri teh *skeptičnih zadevah*? xDDx
kateri je moj?
a kej prodajam?
impresionirat, ustvart dober vtis, haha! x:o)x x:Dx x;)x
(k bi blo boljš da bi bla tih)
prepričat tebe? xDDx

veš kolk milijard vsega sem vidla in doživela, pa mi je popolnoma vseeno, če mi verjameš al pa ne - kot tudi v tem primeru.
sam ker se zavedam, da ker sem že šla nakladat, sem to pol pač pojasnjevala dalje.

zdej mam pa menda res dost. x:)x :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#518 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 29. april 2011, 17:28

ja pol se pa še dalje sami menite o zajcih in polhih (sam jaz jih ne smem omenjat x:Dx x;)x).jaz sem bla v bistvu skor edina on topic v topiku. x:)x

Eh, zdaj pa se delaš, da ne veš, na kaj sem mislil z off-topicom. :P

aja Alan, še to: kaj pa motiv?kaj ni slednji eden naj faktov pri teh *skeptičnih zadevah*? xDDxkateri je moj?a kej prodajam?impresionirat, ustvart dober vtis, haha! x:o)x x:Dx x;)x(k bi blo boljš da bi bla tih)prepričat tebe?

Ne vem, po motivu se nisem spraševal, ker se mi niti ni zdelo potrebno. Si pač povedala izkušnjo, če prav vidim/razumem/sklepam brez motiva kogarkoli prepričevat, ugajat itd. Jaz sem pa izpostavil svoje dvome, ne da bi te hotel žalit ali diskreditirat. Zavoljo debate.
Possible—but highly unlikely.

#519 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 29. april 2011, 17:36

Če iščeš dlako v jajcu...
in če iščeš dosti dolgo, se ti počasi že zazdi, da si mogoče nekaj videl.
Ko govorimo o duhovih, se dodatno srečamo z še enim fenomenom, ki pravi, da ima strah velike oči.
Sam verjamem, da duhovi so, ampak... nič pa nisem nawdušen, da bi mi oni, kot kaki pičkici odpirali vrata in prižigali cigarete. x:Ix
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#520 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 29. april 2011, 17:40

Sam verjamem, da duhovi so, ampak... nič pa nisem nawdušen, da bi mi oni, kot kaki pičkici odpirali vrata in prižigali cigarete. x:Ix

Sej ne morejo kaj takega. Če (lahko) gredo kar skozi zid, kako lahko sploh povzročajo ropot in odpirajo predale, vrata itd.? Zakaj ne butajo z glavo v zid?
Possible—but highly unlikely.

#521 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 29. april 2011, 17:53

Sej ne morejo kaj takega. Če (lahko) gredo kar skozi zid, kako lahko sploh povzročajo ropot in odpirajo predale, vrata itd.? Zakaj ne butajo z glavo v zid?


Če ne morejo duhovi, potem pa so kaj drugega.
Na tem forumu npr. je že bilo govora o vrtečih se mizah. Saj nima veze, kako rečemo tistemu, ki te mize vrti... Nekaj jih pač vrti. Tudi nima veze, kako rečemo tistemu, ki ugasne svečo. če ne duh... pa naj bo kaj drugega.
Vsekakor pa s tabo delim dvome u stilu, da ni vse zlato, kar se sveti in tudi vsak šum ni duh.
Če pa boš šel preverjat, pa boš itaq povedal.
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#522 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 29. april 2011, 18:00

Sj to, da nekateri ne verjamejo celo če na lastni koži občutjo, je že jasno.

Če bi ljudje kot so Mozart, Mati Tereza, Nikola Tesla in še mnogi poslušal da to pa tisto ni možno, pol res ne bi vidli dalj od svojga nosu....

Pravjo, da imamo vsi ljudje glasbeni posluh ... eni ga majo pač razvitga v nulo in se jim ni treba dodatno ukvarjat, eni se morjo pa ure in ure trudit, da dosežejo približno podoben efekt...

Eni vidjo avro, drugi čutjo vibre, četrti dobivajo odgovore v sanjah, peti zdravijo z zdravilnimi rastlinami itd. se vsak razvija po svojih zmožnostih .... danih in trenutnih.


tole si pa tko posplošla...
da čeb to hotu in da bi zmogu zastopit, bi mogu ležat na tepihu in gor pouhn pouštrou, deleč stran od drugih bajt, edina luč in peč kamin, zuni snežit, lunca z zwezdicami ircat, ti pa mi po dobrem ammmmm razwajanju recitirat swoje najbl tazadnje intimne pesmce... ...
in boli me qrac za vse... polhke x^x x:Dx
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#523 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 29. april 2011, 19:19

Če ne morejo duhovi, potem pa so kaj drugega.
Na tem forumu npr. je že bilo govora o vrtečih se mizah. Saj nima veze, kako rečemo tistemu, ki te mize vrti... Nekaj jih pač vrti. Tudi nima veze, kako rečemo tistemu, ki ugasne svečo. če ne duh... pa naj bo kaj drugega.
Vsekakor pa s tabo delim dvome u stilu, da ni vse zlato, kar se sveti in tudi vsak šum ni duh.
Če pa boš šel preverjat, pa boš itaq povedal.

Grem ob prvi priliki, ko se kje pojavi. x:px
Possible—but highly unlikely.

#524 Taryana

Taryana
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 28

Objavljeno: 29. april 2011, 19:35

Pa še moja zgodbica - mislim, da se je začelo pred kakimi 8imi leti... dedek in babica sta že spala, staršev pa še ni bilo domov. Se mi zdi, da je bilo okoli 23ih... ko sem zaslišala topotanje po stopnicah; kot bi nekdo spuščal žogo navzdol... Objavljena slika totalno sem bila prestrašena, najprej sem hotela it pogledat kaj je to, pa me je bilo preveč strah tega, kar bi lahko videla (oz. tega, kar ne bi videla). To ropotanje se je ponavljalo kake pol ure, nato pa je prenehalo. Ne vem, koliko časa je bil potem mir; naslednje, kar sem slišala, so bili koraki na podstrešju. Zvok ni bil najbolj jasen, in večinoma se je to dogajalo, ko je padal dež, tako da nisem bila čisto prepričana kaj je res in kaj ne. Počasi sem začela s seboj nositi radio, tako da je glasba preglasila vse druge zvoke, ki so se pojavili. 1x sem slišala dihanje, ki se je vleklo skozi celo noč... Včasih sem imela občutek, da je nekaj švistnilo mimo mene... nekajkrat se je pojavljalo trkanje po stenah... dostikart sem tudi sanjala, da me preganjajo duhovi (o tem sem vedno sanjala le, ko sem spala doma in tudi sanje so se odvijale v domačem okolju). Pa takrat, ko je umrl dedek, me je babica prosila, če lahko pridem spat k njej. Prva dva dneva je bilo ok, naslednjič pa se je sredi noči moja postelja (nista imela zakonske postelje, pač pa sta 2 navadni dala skupaj) 3x zelo močno potresla. Sicer sem že drugače dostikrat imela občutek, da se postelja rahlo trese, ampak tokrat pa to niso bili samo občutki... Vedno sem bila v dvomih, kaj pa če si samo domišljam? Doma ni nihče nikoli omenil, da bi se mu dogajalo kaj takega... Ampak, če si samo domišljam, potem bi se mi to verjetno moralo dogajati tudi drugod, pa se mi ne. Že več kot 1 leto živim pri fantu, pa se ni zgodilo nič podobnega; enkrat sem tri dni spala sama vneki zapuščeni, napol podrti bajti, kjer bi bili raznorazni zvoki čisto pričakovani in normalni...pa je bila čista tišina. Tudi sanjam ne več o duhovih... Pred kratkim, ko staršev več dni ni bilo doma, sem jaz imela namen biti tam, da ne bo prazna hiša...pridem domov, čez dan vse ok, ponoči pa se je pričelo...mačka je dremuckala na moji postelji, jaz sem poslušala glasbo in se govorila po telefonu... kar naenkrat sem dobila nek čuden, neprijeten občutek. Mačka je skočila pokonci in strmela v steno kot da vidi ne vem kaj...ful čudno se je obnašala, zagledala se je predse in nekajkrat odskočila...ko sem se je dotaknila, me je prav pošteno šavsnila (tega ni naredila še nikoli prej). POtem sem zaslišala ropotanje, zaradi glasbe in ker sem govorila po telefonu, nisem bila prepričana ali prihaja od zunaj ali se dogaja v hiši, zato sem odprla okno, da bi slišala, če kje zunaj poganjajo kake neumnosti. takrat je že prenehalo, potem pa se je zaslišal vnovič ropot, tokrat drugačen - totaln šunder, kot da bi udarjal skupaj z vilicami, žlicami in podobnim; sem pa 100% da je prihajal od znotraj in ne od zunaj. Če se je dogajalo še kaj, ne vem, ker sem jo jadrno pobrisala skozi okno in celo noč prečepela zunaj, ker me je bilo totalno strah. Zjutraj pa sem lepo pobrala šila in kopita in odšla.
Aja, pa kaki 2 leti nazaj so okoli nekaj brkljali delavci; svoje vrtalne stroje in mašince so priklopili na elektriko pri nas... crknili sta dve vrtalni mašini, mešalni stroj pa še nekaj drugih napravc... Izjava enega od delavcev, da je v hiši šejtan, mi seveda ni bila najbolj pri srcu :OoO:

No, kaj pa vi mislite... se mi meša, imam prebujno domišljijo ali so morda res na delu kaki duhovi ali kaj takega?


Ko sem ravnokar prebrala tvojo zgodbico, sem ugotovila da se meni podobno dogaja. in sicer doma, začelo se je po tem ko je umrl dedi. živimo skupaj v eni hiši-v pritličju babi (in prej dedi), v prvem nadstropju teta s sinom, in v drugem je naša družina. ko je dedi umrl so se začele dogajat nenavadne stvari, pri babici na pultu je stala debela porcelanasta šalica za čaj in nenadoma eksplodirala (ni bila blizu niti vročega niti mrzlega), slišala sem čudne zvoke ponoči, in tudi čutila čudne energije, saj sem sama zelo dovzetna za njih tako kot moja mami. tudi sama imam mačka doma in sem imela podobno izkušnjo. spala sem in maček mi je spal v naročju na postelji, ko sem se zbudila sredi noči, ker me je zazeblo in sem dobila čuden občutek, maček se je zastrmel v zid (z smrčkom je bil oddaljen mogoče 5cm od zidu) in se počasi previdno dvignil in nasršil, ter pričel renčati in jezno pihati kot da bi nekaj bilo tam in dokler ni odšlo ni prenehal, čuval me je celo noč. po tem dogodku je dostikrat ko se je sprehajal po hiši kar obstal in se zastrmel v neko točko in ga nismo mogli premakniti.
Zadnje čase zopet čutim čudne energije v hiši...kakšen predlog? je možno da imamo politergeista v hiši?

#525 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 30. april 2011, 10:44

...duhovi ne morejo premikati fizičnih stvari...Objavljena slika

Odvisno kaj si kdo predstavlja pod pojmom "duhci"...Jaz osebno imam pod ta pojem vsa bitja ki delujejo na nefizičnih ravneh in imajo tudi možnost manifestacije v grobo materijo...obstaja pač veliko glavnih vrst in podvrst breztelesnih bitij in za vsakega točno definirat kam spada...o tem se mi pa še ne sanja...Objavljena slika

Če vzamem samo primer visokih angelčkov, mojstrov in razne duhovne učitelje, ki trenutno niso v inkarnaciji...ta bitja lahko zmanjšajo vibracijo svojih teles toliko da se dobesedno lahko pojavijo iz nič...bilo je že dosti primerov in pričevanj kako so "določeni človečki" kar prišli od niotkud pomagali komu, mu celo rešili življenje in izginili tako kot so prišli...in kar je še bolj zanimivo premikali so tudi fizične stvari...al so zamenjali gumo na avtu v slabem vremenu in v full kriminalnem predelu , pomagali pri nesreči, dvignili full težke predmete pod katerimi je bil zasut osebek, rešili samomorilca in mu osmislili voljo po življenju oz. mu dali razlog da živi...itd...

Kdor hoče razumeti duhce in njihov svet mora začeti pri čistih osnovah...kako je sestavljena materija, astral, mental...kako astralni atomčki vplivajo na fizične atomčke...itd...tudi z usmerjenim čustvenim nabojem je mogoče premikati stvari- po podobnem principu naj bi delovali poltergeisti...skratka kdor hoče to razumet naj se loti čitanja duhovnih bukvic v katerih so omenjene te stvari...Fora je samo v tem da je treba znanje iz različnih strani, knjigic potem sestaviti oz. povezati skupaj kot puzzlese, da se vidi slikica...Objavljena slika

Life is like a game...play it...

myst1c.gif





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0