Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Duhovi


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
682 komentarjev na to temo

#551 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 4. maj 2011, 12:01

A zgolj na podlagi elektronike, ki se obnaša čudno? Kolikokrat sem en prenosnik, ki ga imamo doma, predvidoma do konca ugasnil, zjutraj pa je bil kar prižgan? Pri elektroniki je lahko marsikaj; najlažje in najmanj odgovorno je takoj razglasiti, da je na delu nadnaravno.


Pa ni samo televizija ampak so tudi druge stvari.Pa npr voda se mu tudi sama odpira.Luč isto.Pa je še mnogo drugih stvari,ki mi jih je povedal,da se mu dogajajo doma samo zdaj se jih ne spomnem!

#552 Andreja:)

Andreja:)
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 753

Objavljeno: 4. maj 2011, 12:17

Najboljše, da Alana na obisk povabite vsi, ki mate nezaželjene goste in le-ti bodo takoj spokali hi hi x:o)x x8Dx

#553 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 4. maj 2011, 14:07

Pa ni samo televizija ampak so tudi druge stvari.Pa npr voda se mu tudi sama odpira.Luč isto.Pa je še mnogo drugih stvari,ki mi jih je povedal,da se mu dogajajo doma samo zdaj se jih ne spomnem!

A vrata in okna se tudi sama odpirajo?

Najboljše, da Alana na obisk povabite vsi, ki mate nezaželjene goste in le-ti bodo takoj spokali hi hi x:o)x x8Dx

:palec:

Ghostbuster. x:o)x
Possible—but highly unlikely.

#554 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. maj 2011, 15:02

Najboljše, da Alana na obisk povabite vsi, ki mate nezaželjene goste in le-ti bodo takoj spokali hi hi x:o)x x8Dx


Ghostbuster. x:o)x

x:o)x x:Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#555 Taryana

Taryana
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 28

Objavljeno: 4. maj 2011, 16:18

Pa ja, trenutno berem eno knjigo, kjer omenja to teorijo strun in to. Ma... če so strune, kaj pa celo superstrune...

Ker zdej, če te strune vibrirajo ne sam v 3, 4 dimenzijah ampak recimo tut v večih, oz. če se te višje vibrirajoče strune ujamemo v zanko nižje vibrirajoče dimenzije, to pomeni mdr. da kaj, se lahko ta energija iz višjih dimenzij pač pokaže v taki obliki, kot se pač trenutno lahko v tej nižji dimenziji. Al kaj .,,


Say whaat? :D

#556 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 4. maj 2011, 16:18

Glede tega argumenta, ki je bil že večkrat podan v tej in podobnih temah: elektromagnetizem običajno res ni viden očem, a se ga da občutiti in predvsem meriti.



Pri snemanju paranormalnih pojavov, se večkrat opazi, da se na kameri ob bližnjem srečanju nam nevidne entitete pojavi drugačno elektromagnetno polje.
Slika začne vibrirati, vzporedno pa se pojavi tudi nenavaden šum. Če je posreči, se vidi na kameri tudi entiteta ali duh.

#557 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 4. maj 2011, 16:44

Pa ja, trenutno berem eno knjigo, kjer omenja to teorijo strun in to. Ma... če so strune, kaj pa celo superstrune...

Ker zdej, če te strune vibrirajo ne sam v 3, 4 dimenzijah ampak recimo tut v večih, oz. če se te višje vibrirajoče strune ujamemo v zanko nižje vibrirajoče dimenzije, to pomeni mdr. da kaj, se lahko ta energija iz višjih dimenzij pač pokaže v taki obliki, kot se pač trenutno lahko v tej nižji dimenziji. Al kaj .,,

Bi bilo boljše, da bi o tem debatirali v ustrezni temi, vendar vseeno komentiram: struna = superstruna. Struna je samo bolj poljudno ime za superstrune.

Sicer nisem strokovnjak, ampak če te prav razumem oz. te ne razumem, si zamešala pojme. Višje in nižje vibriranje nima veze z dimenzijami. Tukaj si je treba biti na jasnem, kaj so dimenzije, kaj je energija itd. Če se hočeš pogovarjat s temi izrazi, odpade ves new age mumbo jumbo okoli dimenzij in energij, sploh kot je v navadi na tem forumu. Bi moralo biti v knjigi lepo razloženo, kaj je kaj.

Pri snemanju paranormalnih pojavov, se večkrat opazi, da se na kameri ob bližnjem srečanju nam nevidne entitete pojavi drugačno elektromagnetno polje.
Slika začne vibrirati, vzporedno pa se pojavi tudi nenavaden šum. Če je posreči, se vidi na kameri tudi entiteta ali duh.

Te fotografije in posnetki so več ali manj sumljivega porekla. Vse preveč preprosto je kaj takega ponarediti, poleg tega je kakršnakoli ponovljivost težavna.

To temo je popravil/a Alan_New: 4. maj 2011, 16:49

Possible—but highly unlikely.

#558 lukasetina

lukasetina
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 294

Objavljeno: 4. maj 2011, 17:17



Isto je z svetlobo : nihče je še nikoli ni videl .



V bistvu ni nihče nikoli videl ničesar RAZEN svetlobe.

Ne vem, zakaj bi vpletali nevidno tretjo osebo, ko se sama od sebe prižge televizija. Kaj pa, če bi preprosto sklepali, da je televizija živa?

#559 Taryana

Taryana
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 28

Objavljeno: 4. maj 2011, 21:17

Bom še jaz povedal eno najnovejšo ištorijo
preambuliram, da ne verjamem v duhove in sem tu povsem na strani večnega eklektika in njuejdž skeptika Alana.
je pa neki čudnega

Moja tamala se ful rada nosi(in to ni čudno)
Čudno pa je, da se vedno v točno določenem prostoru začne smejat neki točki na stropu. Najprej sem mislil, da jo navdušuje tisto kar je na omari, potem omara, sedaj pa opažam, da gleda vedno v strop in to v smer, kjer ni ničesar, kar bi lahko pritegnilo otrokovo pozornost.
To so nasmeški ugodja in varnosti, tako se smehlja samo osebam, ki jih že dodobra pozna oz. se ob njih počuti varno..
To se zgodi prav vedno, ko jo v ta del stanovanja prinesem, da bi se gledala v ogledalo.
Ne znam razložit tega fenomena :)


Zanimivo :) malo razišči ta del stanovanja, otroci dostikrat zaznajo veliko tega kar sami več ne :)

#560 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 4. maj 2011, 21:28

Otroci lahko tam do sedmega leta, vidijo tudi drugo dimenzijo.
Če se otrok na te stvari odziva pozitivno, ni nobenega strahu, da bi mu kaj škodilo.
Tudi mi, kot otroci, smo videli marsikaj in tudi te stvari pozabili. Malo kateri, se spominja nekih zanimivih likov, katere so opazovali na nekih mestih.
Pa naj bo to za skleptike pravljica za lahko noč.

#561 lukasetina

lukasetina
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 294

Objavljeno: 5. maj 2011, 19:11

Otroci lahko tam do sedmega leta, vidijo tudi drugo dimenzijo.
Če se otrok na te stvari odziva pozitivno, ni nobenega strahu, da bi mu kaj škodilo.
Tudi mi, kot otroci, smo videli marsikaj in tudi te stvari pozabili. Malo kateri, se spominja nekih zanimivih likov, katere so opazovali na nekih mestih.
Pa naj bo to za skleptike pravljica za lahko noč.


Tudi odrasli lahko vidimo drugo (in celo tretjo) dimenzijo. Zanima me, kako lahko s takšno gotovostjo trdiš, da smo do sedmega leta videli "marsikaj", nato pa smo to pozabili?

#562 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 5. maj 2011, 19:56

Otroci lahko tam do sedmega leta, vidijo tudi drugo dimenzijo.

No, to je to.
Possible—but highly unlikely.

#563 Taryana

Taryana
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 28

Objavljeno: 5. maj 2011, 20:37

Tudi odrasli lahko vidimo drugo (in celo tretjo) dimenzijo. Zanima me, kako lahko s takšno gotovostjo trdiš, da smo do sedmega leta videli "marsikaj", nato pa smo to pozabili?


Jaz mislim, da nekateri to sposobnost obdržijo in drugi ne, odvisno od posameznikove intuicije in občutka za te zadeve :)

#564 Antoninus

Antoninus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 207

Objavljeno: 5. maj 2011, 21:01

Bom še jaz povedal eno najnovejšo ištorijo
preambuliram, da ne verjamem v duhove in sem tu povsem na strani večnega eklektika in njuejdž skeptika Alana.
je pa neki čudnega

Moja tamala se ful rada nosi(in to ni čudno)
Čudno pa je, da se vedno v točno določenem prostoru začne smejat neki točki na stropu. Najprej sem mislil, da jo navdušuje tisto kar je na omari, potem omara, sedaj pa opažam, da gleda vedno v strop in to v smer, kjer ni ničesar, kar bi lahko pritegnilo otrokovo pozornost.
To so nasmeški ugodja in varnosti, tako se smehlja samo osebam, ki jih že dodobra pozna oz. se ob njih počuti varno..
To se zgodi prav vedno, ko jo v ta del stanovanja prinesem, da bi se gledala v ogledalo.
Ne znam razložit tega fenomena :)

Misteriji procesa učlovečevanja. Ne moremo vedeti, kakšen je svet, preden se dražljajem pripnejo pomeni. Vemo samo, da gre ogromno enih potencialov v nič, da postanemo normalni. Ampak potem smo pa vsaj v skupnem jeziku, da lahko špekuliramo x:px

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.


#565 lukasetina

lukasetina
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 294

Objavljeno: 5. maj 2011, 21:56

Jaz mislim, da nekateri to sposobnost obdržijo in drugi ne, odvisno od posameznikove intuicije in občutka za te zadeve :)


Dokler lahko ločiš kocko in kvadrat si pomoje OK.

#566 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 4. junij 2011, 12:09

IR kamere in termo vision kamere so od svojega nastanka posnele že par zanimivih zadevic, ki še zmeraj nimajo zadovoljive razlage...bile so kao neke uradne verzije, ampak so jih strokovnjaki na brzino ovrgli...zlasti zanimive zadevce so se dogajale v okolici velikih morišč in kakšnih hudih vojaških objektov...

S temi kamerami so bili tudi zanimivi posnetki, ko so snemali ljudi, ki so meditirali, raznorazne zdravilce med delovanjem, ipd....novejše kamere pa lahko dobesedno snemajo po podobnem principu kot so naredili Kirlianovo fotografijo...

Če bi bil jaz skeptik bi iskal informacije iz tega področja...to je še najbližje področje, ki lahko kaj dokaže kar se paranormalnega tiče...Na podoben način so kao dokazal auro, meridiane, čakre in še nekatere zadevce ki sta jih TKM in ayurveda omenjala že tisočletja pred tem...

In ker je Alan zelo dejaven v tej temi in ga kao zanima resnica...bo mogoče malo prebrskal po netu "IR cameras ghost" al pa "termo vision ghost"...mogoče bo šel celo na področje Tolmina, na področje Soške fronte, postavil kakšno night vision kamero...in nam podal svoje strokovno izvedensko mnenje...mi laiki pa se bomo odločali ali mu verjeti ali ne... in če ne bomo zadovoljni z njim, bomo lahko še vseeno zaprosili še za drugo mnenje od drugega strokovnjaka...Objavljena slika

Izvoli en video o snemanju "duhov":


Possible—but highly unlikely.

#567 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 29. junij 2011, 18:01

Še nekaj o preganjanju "duhov" z razno moderno opremo:

Ghost Hunting Tools of the Trade

Objavljena slika
Possible—but highly unlikely.

#568 Freespirit.

Freespirit.
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 8. julij 2011, 12:45

zivjo,



morda kdo ve, kaj pomeni, ko med spanjem pride vate neka crna sila in gre od nog proti glave, pol mi pa naredi tak pritisk, kot da mi bo eksplodirala glava, ce se ne zbudim.. pogosto se zacnem zavedat kaj se dogaja, ne morem pa ven s transa in se trudim tolct oziroma spravt ven kak glas, ki bo me zbudu, pa ne gre.. podobno budnosti pod anestezijo, sam da zelo tezko premaknem organ oziroma se derem, a slisim kratke tezke zvokove, ki prihajajo iz mene.. trans se nadaljuje in takrat lahko to silo kontroliram, jo povecam oziroma zmanjsam, ni pa vedno odvisno od mene..

..ob najmocnejsem zaznavanju, katerega se spomnem, sem pri nogah zaznala crnino v volumnu cloveka, ampak nejasne oblike.. ta crnina je bila v meni oziroma se pretaka ko ji srce pozeli..
..po tem, ko se zbudim in jo dam ven s sebe, se pogosto vrne s spancem.. ampak ne vedno.

zdaj me pa zanima, ce kdo slucajno ve ali se nej tega izognem ali trudim razcistit, ko se dolocena stvar izvaja? vlece me v drugo, skrbi me pa mozganske kapi oziroma kake vecje poskodbe, ce to izvajam naprej, saj se mi zdi nezdravo- pritisk je res velik in se povecuje, podobno kot pihanje balona pred pokom..

hvala in lp



Tud js mam nekako podobne neprijetne izkušnje z čudnimi sanjami. Ne dogajajo se zelo pogosto, niti ne morem predvideti, kdaj se bodo. Mogoče na to, da jih sploh začnem sanjati vpliva moje počutje tik pred spanjem. In večkrat se zgodijo, ko ležim na hrbtu. Toda zdaj, so se začele pojavljati že, če ležim na boku in trebuhu...
Sanje so kot bi se nadaljevale iz sanje v sanje. Zmeraj so podobne, zmeraj mam šumenje, pritisk v glavi.
Ponavadi se začnejo, ko sem v nekakšnem transu. Spanju na pol. Mam feeling, da je vse, kar se dogaja okoli mene popolnoma resnično. Ponavadi zaslišim krik. (enkrat sem slišala krik mojega fanta, ki me presenetljivo ni prestrašil, ampak sem se ob tem nasmehnila) Šumenje in glasovi v glavi se stopnjujejo. Takrat si pravim, da moram zdržati. In nekako pričakujem glasove. Včasih se mi zdi, da mi bo razneslo glavo. Takrat se umiri. Toda že čez nekaj časa se nadaljuje v obliki drugih groznih podob.
Enkrat sem pogledala proti sredini moje sobe, kjer sem videla sedeti žensko. Obrito, s sončnimi očali. Ko sem drugič pogledala tja, je vame merila s pištolo.
Spet v drugih sanjah se zgodi da po sobi valovi gmota. Črna gmota. Ko sem začela sanjati te sanje, je bila gmota čisto pri vratih, oddaljena od mene. Z vsakimi sanjami je bila večja in bliže. Včeraj se je pokazal obraz te gmote. Ne spominjam se ga najbolje. Vem, da je imel grozno dolge čekane in zlobne oči. Bil je nekakšen stvor...Name je imel takšen vpliv, da sem bila zmeraj bliže njemu. Hotela sem se dotakniti njegovih rok...Prepričati sem se hotela da so ledene. Ko sem se jih dotaknila, so bile res ledeno hladne. V tistem trenutku sem želela zavpiti, kričati, se premakniti...Toda nič nisem mogla. Slišala sem le brbotanje moje sline v ustih ob poskusu kričanja. Misli v moji glavi takrat so bile, da moram nehati kaditi travo. Prepričana sem bila, da mi govorijo to. Po drugi strani pa se mi je zdelo, da je to povezava z mojo umrlo babico. žposteljo imam namreč na točno istem mestu, kjer je ona imela svojo.
Najbolj hudo je, ko se želim na vsak način prebuditi, zbežati. Pa me neka sila pribije na posteljo, da ne morem NIČ od nič.
Na začetku, ko sem začela sanjati te sanje, so me sile vlekle po celi sobi, do vrat kjer sem zagledala naostrene rešetke, ki so se mi smejale naravnost v faco. Zmeraj sem želela kričati, poklicati kogarkoli in vedno ko sem se zbudila, sem imela feeling, da sem res kričala, da se je vse okoli mene res dogajalo.
Res me zanima, kaj se dogaja v moji glavi in kaj povzroča moje grozne sanje. Zgodijo se nepričakovano in zmeraj me prestrašijo, da si mislim, da nisem jasna.
Ma kdo kašn nasvet?



zivjo,



morda kdo ve, kaj pomeni, ko med spanjem pride vate neka crna sila in gre od nog proti glave, pol mi pa naredi tak pritisk, kot da mi bo eksplodirala glava, ce se ne zbudim.. pogosto se zacnem zavedat kaj se dogaja, ne morem pa ven s transa in se trudim tolct oziroma spravt ven kak glas, ki bo me zbudu, pa ne gre.. podobno budnosti pod anestezijo, sam da zelo tezko premaknem organ oziroma se derem, a slisim kratke tezke zvokove, ki prihajajo iz mene.. trans se nadaljuje in takrat lahko to silo kontroliram, jo povecam oziroma zmanjsam, ni pa vedno odvisno od mene..

..ob najmocnejsem zaznavanju, katerega se spomnem, sem pri nogah zaznala crnino v volumnu cloveka, ampak nejasne oblike.. ta crnina je bila v meni oziroma se pretaka ko ji srce pozeli..
..po tem, ko se zbudim in jo dam ven s sebe, se pogosto vrne s spancem.. ampak ne vedno.

zdaj me pa zanima, ce kdo slucajno ve ali se nej tega izognem ali trudim razcistit, ko se dolocena stvar izvaja? vlece me v drugo, skrbi me pa mozganske kapi oziroma kake vecje poskodbe, ce to izvajam naprej, saj se mi zdi nezdravo- pritisk je res velik in se povecuje, podobno kot pihanje balona pred pokom..

hvala in lp



Tud js mam nekako podobne neprijetne izkušnje z čudnimi sanjami. Ne dogajajo se zelo pogosto, niti ne morem predvideti, kdaj se bodo. Mogoče na to, da jih sploh začnem sanjati vpliva moje počutje tik pred spanjem. In večkrat se zgodijo, ko ležim na hrbtu. Toda zdaj, so se začele pojavljati že, če ležim na boku in trebuhu...
Sanje so kot bi se nadaljevale iz sanje v sanje. Zmeraj so podobne, zmeraj mam šumenje, pritisk v glavi.
Ponavadi se začnejo, ko sem v nekakšnem transu. Spanju na pol. Mam feeling, da je vse, kar se dogaja okoli mene popolnoma resnično. Ponavadi zaslišim krik. (enkrat sem slišala krik mojega fanta, ki me presenetljivo ni prestrašil, ampak sem se ob tem nasmehnila) Šumenje in glasovi v glavi se stopnjujejo. Takrat si pravim, da moram zdržati. In nekako pričakujem glasove. Včasih se mi zdi, da mi bo razneslo glavo. Takrat se umiri. Toda že čez nekaj časa se nadaljuje v obliki drugih groznih podob.
Enkrat sem pogledala proti sredini moje sobe, kjer sem videla sedeti žensko. Obrito, s sončnimi očali. Ko sem drugič pogledala tja, je vame merila s pištolo.
Spet v drugih sanjah se zgodi da po sobi valovi gmota. Črna gmota. Ko sem začela sanjati te sanje, je bila gmota čisto pri vratih, oddaljena od mene. Z vsakimi sanjami je bila večja in bliže. Včeraj se je pokazal obraz te gmote. Ne spominjam se ga najbolje. Vem, da je imel grozno dolge čekane in zlobne oči. Bil je nekakšen stvor...Name je imel takšen vpliv, da sem bila zmeraj bliže njemu. Hotela sem se dotakniti njegovih rok...Prepričati sem se hotela da so ledene. Ko sem se jih dotaknila, so bile res ledeno hladne. V tistem trenutku sem želela zavpiti, kričati, se premakniti...Toda nič nisem mogla. Slišala sem le brbotanje moje sline v ustih ob poskusu kričanja. Misli v moji glavi takrat so bile, da moram nehati kaditi travo. Prepričana sem bila, da mi govorijo to. Po drugi strani pa se mi je zdelo, da je to povezava z mojo umrlo babico. žposteljo imam namreč na točno istem mestu, kjer je ona imela svojo.
Najbolj hudo je, ko se želim na vsak način prebuditi, zbežati. Pa me neka sila pribije na posteljo, da ne morem NIČ od nič.
Na začetku, ko sem začela sanjati te sanje, so me sile vlekle po celi sobi, do vrat kjer sem zagledala naostrene rešetke, ki so se mi smejale naravnost v faco. Zmeraj sem želela kričati, poklicati kogarkoli in vedno ko sem se zbudila, sem imela feeling, da sem res kričala, da se je vse okoli mene res dogajalo.
Res me zanima, kaj se dogaja v moji glavi in kaj povzroča moje grozne sanje. Zgodijo se nepričakovano in zmeraj me prestrašijo, da si mislim, da nisem jasna.
Ma kdo kašn nasvet?



#569 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 8. julij 2011, 12:58

Klasičen primer sanj/vizij v spalni paralizi. Nekoč v zgodovini so take sanje opisovali kot obisk demonov in mor, v ZDA kot obisk in ugrabitev nezemljanov, ipd. Sam sem tudi nekajkrat to doživel in si doživeto v takratnem pogledu na svet razlagal kot "astralni napad".

To temo je popravil/a Alan_New: 8. julij 2011, 20:24

Possible—but highly unlikely.

#570 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 8. julij 2011, 13:09

Tud js mam nekako podobne neprijetne izkušnje z čudnimi sanjami. Ne dogajajo se zelo pogosto, niti ne morem predvideti, kdaj se bodo. Mogoče na to, da jih sploh začnem sanjati vpliva moje počutje tik pred spanjem. In večkrat se zgodijo, ko ležim na hrbtu. Toda zdaj, so se začele pojavljati že, če ležim na boku in trebuhu...
Sanje so kot bi se nadaljevale iz sanje v sanje. Zmeraj so podobne, zmeraj mam šumenje, pritisk v glavi.
Ponavadi se začnejo, ko sem v nekakšnem transu. Spanju na pol. Mam feeling, da je vse, kar se dogaja okoli mene popolnoma resnično. Ponavadi zaslišim krik. (enkrat sem slišala krik mojega fanta, ki me presenetljivo ni prestrašil, ampak sem se ob tem nasmehnila) Šumenje in glasovi v glavi se stopnjujejo. Takrat si pravim, da moram zdržati. In nekako pričakujem glasove. Včasih se mi zdi, da mi bo razneslo glavo. Takrat se umiri. Toda že čez nekaj časa se nadaljuje v obliki drugih groznih podob.
Enkrat sem pogledala proti sredini moje sobe, kjer sem videla sedeti žensko. Obrito, s sončnimi očali. Ko sem drugič pogledala tja, je vame merila s pištolo.
Spet v drugih sanjah se zgodi da po sobi valovi gmota. Črna gmota. Ko sem začela sanjati te sanje, je bila gmota čisto pri vratih, oddaljena od mene. Z vsakimi sanjami je bila večja in bliže. Včeraj se je pokazal obraz te gmote. Ne spominjam se ga najbolje. Vem, da je imel grozno dolge čekane in zlobne oči. Bil je nekakšen stvor...Name je imel takšen vpliv, da sem bila zmeraj bliže njemu. Hotela sem se dotakniti njegovih rok...Prepričati sem se hotela da so ledene. Ko sem se jih dotaknila, so bile res ledeno hladne. V tistem trenutku sem želela zavpiti, kričati, se premakniti...Toda nič nisem mogla. Slišala sem le brbotanje moje sline v ustih ob poskusu kričanja. Misli v moji glavi takrat so bile, da moram nehati kaditi travo. Prepričana sem bila, da mi govorijo to. Po drugi strani pa se mi je zdelo, da je to povezava z mojo umrlo babico. žposteljo imam namreč na točno istem mestu, kjer je ona imela svojo.
Najbolj hudo je, ko se želim na vsak način prebuditi, zbežati. Pa me neka sila pribije na posteljo, da ne morem NIČ od nič.
Na začetku, ko sem začela sanjati te sanje, so me sile vlekle po celi sobi, do vrat kjer sem zagledala naostrene rešetke, ki so se mi smejale naravnost v faco. Zmeraj sem želela kričati, poklicati kogarkoli in vedno ko sem se zbudila, sem imela feeling, da sem res kričala, da se je vse okoli mene res dogajalo.
Res me zanima, kaj se dogaja v moji glavi in kaj povzroča moje grozne sanje. Zgodijo se nepričakovano in zmeraj me prestrašijo, da si mislim, da nisem jasna.
Ma kdo kašn nasvet?












Po opisu sodeč, gre za telepatsko usmerjeno pošiljanje določenih misli in sugestij. Nekdo se z vami malo poigrava.
Če želite odgovor, kdo je to, se samo spomnite, na katere osebe največkrat pomislite. Tisti čas, ko na nekoga pomislite, tudi on misli na vas.
Spremenite potek sanj po svojih željah. Po vztrajnem spreminjanju sanj, bodo tudi moreče sanje prenehale.

#571 dayo

dayo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 234

Objavljeno: 8. julij 2011, 14:56

Tisti čas, ko na nekoga pomislite, tudi on misli na vas.


Tole najbrž ne drži čisto... ker sicer bi kakšna Angelina Jolie morala cel dan mislit na kakšnih par milijonov tipov po celem svetu Objavljena slika

#572 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 8. julij 2011, 15:10

Tole najbrž ne drži čisto... ker sicer bi kakšna Angelina Jolie morala cel dan mislit na kakšnih par milijonov tipov po celem svetu Objavljena slika




Ja, bi skoraj držalo.
Tukaj se gre za nam poznane ljudi, kot tudi nas njim poznane.. ( prijatelji, sorodniki, starši, znanci..........)

#573 dayo

dayo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 234

Objavljeno: 8. julij 2011, 15:55

Ja, to je že bolj možno...

#574 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 9. julij 2011, 13:04

Elektrike tudi ne vidiš, pa jo šlataj, če si upaš x:Dx


:palec:

In isto je z duhovi ( tehnično povedano so to energije ) .

Problem pa nastane, da ko jih enkrat prikličeš v bližino svoje Aure, se jih je včasih zelooo težkooooo losati .

Zato vam svetujem, da "tega ne počnite sami" , temveč le ob izkušenih duhovnih strokovnjakih .

( jaz ga sicer še niesm našel ) .

Vem pa, da druženje z takimi duhovi ni dobro .

Popolnoma drugo pa je druženje z t.i. "naravnimi duhovi" , ki poteka prek odprtega duševnega-notranjega vida osebe , kateri se potem taki dobri duhovi tudi približajo prostovoljno-svobodno za komunikacijo.

Ti jo nato poučijo o vsem možnem koristnem kar zadeva življenja nasploh , o smislu življenja, o zgradbi Vesolij , o zgradbi planetov, o zdravilnih zeliščih , o hrani , in še o nešteto drugih dobrih-pozitivnih koristnih stvareh .

V starih časih je bilo takšno komuniciranje zelo pogosto , na gorskih kmetijah .

Pozneje pa, ko so se ljudje pomehkužili (pokvarili) in odšli v doline, pa je to zamrlo in se žal opustilo .

To je pač cena današnje pokvarjene "civilizacije" ki žal že brezglavo drvi v propad (prepad) .

In cena za to , bo še veliko dražja kot se je pokazala do zdaj .

Skoraj polovica svetovnega prebivalstva bo žalostno odstranjena .

Boljši bodo ostali, slabši pa bodo odšli .

Lp do tedaj .

B + #

#575 cipcipilonika

cipcipilonika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 120

Objavljeno: 9. julij 2011, 13:10

[quote name='Bojante' date=' 9. julij 2011, 14:04' timestamp='1310213058' post='1055598162']


bojante, n dobronameren nasvetek, ti pa a vzemi ali pusti:GET A LIFE!!!kakšno lopato v roke, lakho prideš k meni pokosit travo, v lastnem potu se ti bo marsikakšna modra misel poiskrila o višjemu!!
If the sun shines in your soul, what does it matter if it rains outside.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0