Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

sinastrija


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
174 komentarjev na to temo

#26 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 27. maj 2003, 12:43

x;)x Hvala Marsa, najini luni v vodnarju bo verjetno odneslo v sam luft.

#27 sun66

sun66
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 29

Objavljeno: 27. maj 2003, 17:53

Kaj pa tole pomeni? Jaz sonce-tehtnica,asc-strelec,luna-vodnar(groza cista..),mars-lev,venera-devica , merkur-tehtnica in on sonce-vodnar,asc-kozorog,luna-tehtnica, venera-kozorog, mars-oven, merkur-vodnar..
Imava torej sonce luna merkur
jaz tehtnica vodnar tehtnica
on vodnar tehtnica vodnar


Sva kot dva ista a vseno dva!

#28 Stardragon

Stardragon
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 456

Objavljeno: 17. november 2004, 20:16

Saj bi lahko malo osvezili temu sinastrije - kaksni vzporedni aspekti so po vasem mnenju znacilni za uspesne zveze ? Pa dobro dosle so razlicne izkusnje. x:)x

#29 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 17. november 2004, 20:32

ola, a veš kj mene zanima, se to gleda tak, da se obedve karti išče, podobne askepte med sabo al le ustrezne.. primerljive?....neki povej... pa, če se dva vzameta, je važna potem 7 hiša,.(men partner pade nekak direkt v 7h),..seveda, tu se poklapata obedve varianti asc. nasprotja...
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#30 Stardragon

Stardragon
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 456

Objavljeno: 17. november 2004, 20:46

ola, a veš kj mene zanima, se to gleda tak, da se obedve karti išče, podobne askepte med sabo al le ustrezne.. primerljive?....


Pri sinastriji se narede dve natalne karte in potem se gledajo planeti partnerja 1 v odnosu / aspektima / na planete partnerja 2 in obratno. Recimo, zelo pogosti su aspekti izmed Marsa in Venere izmed tistih ljudjeh, ki se mocno privlace na spolni osnovi, ampak to ni edino pravilo in ni pogoj da bo ta strast presla v kaksen bolj resen odnos. x:)x

#31 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 17. november 2004, 21:05

ja tak, ja to je tut men ena orientacija, taglavni planeti, je nek tihi pogoj, ja :8):
mars in venera,
pa asc. in luna
tudi merkur komunikacija med njima x:Dx
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#32 Stardragon

Stardragon
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 456

Objavljeno: 17. november 2004, 21:10

Men so zelo vsec ljudje, ki majo Venero na 14 Ovna, na mom Marsu. xDDx Na splosno mi je vsec ce me nekdo lepo dotakne z Venerico, in tudi po Venerici x;)x

#33 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 17. november 2004, 21:23

<{POST_SNAPBACK}>Men so zelo vsec ljudje, ki majo Venero na 14 Ovna, na mom Marsu. xDDx Na splosno mi je vsec ce me nekdo lepo dotakne z Venerico, in tudi po Venerici  x;)x



ojla,

imam Venero in Merkur v opoziciji s tvojim Marsem x:Dx
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#34 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 17. november 2004, 21:32

<{POST_SNAPBACK}>hja, eden venero,drugi enakega poimensko marsa ,saj kombiniranje enakega porekla.
eh, venera v ovnu je taka mau vinjeno zasanjena x:Dx :palec: 
ovna marsa treba sam ponižat, pa se prec udomači



Ojla,

tole pa ne bo čisto držalo.Mars v Ovnu zlo temperamenten in vzdržljiv Mars.Nič čudnega,saj je tukaj doma . Odvisno sicer od aspektov ampak če je slabo aspektiran dobiš eno agresivno-destruktivno osebico.Ima pa ogromno energije,volje pa še kaj .

Tudi v astromedicini Mars v Ovnu ni najbolj'obrajtan'.Udarci v glavo ,pretirana navdušenja .....

Težko priti takemu Marsu do živega :xx!:
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#35 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 17. november 2004, 21:46

Lubčki...a je kdo kaj govoril preko Marsa v ovnu x?x ...raje ne, jaz ga imam... x:Dx ..na srečo dobro aspektiranega..v trigonu s plutonom in sekstilu z venero...

in moti se tisti...ki misli, da lahko takšen Mars ukrotiš...še najmanj pa s ponižanjem...

Veneras v ovnu pa nikoli in nikdar ni zasanjana...ampak zelo dobro ve, kaj hoče...je pa precej nezvesta, ker se hitro navduši...in še hitreje naveliča...
moški z venero v ovnu je čudovit osvajalec...preprosto ti ne da dihati...skoraj nimaš šans...da pobegneš...potem pa samo :eek: ...ko naenkrat izgine...že osvaja drug teren...

Sicer smo pa pri sinastriji...

Ja, seveda je fajn...če se ti Mars dotakne Venere...o tem ni dvoma...
Ampak takole, za splošno razumevanje...pa lepi aspekti med Soncem in Luno...in seveda lepi aspekti med venero in soncem ali luno...pa še kak lep aspekt med merkurjem in luno in soncem tudi...

morilska je kombinacija sonce-pluton...nerešljiva v resnici...nikoli ne moreš biti dalj časa skupaj...narazen pa tudi ne moreš biti...usodna, fatalna zveza...seveda, če je orbis majhen...

razlika je seveda, kaj želimo..prijateljstvo ali ljubezen...
močna seksualna privačnost je tudi kakšen kvadrat ali opoz venera - mars...men se zdi, da deluje močneje kot lepi aspekti...

jaz tudi precej gledam vozle....se mi zdijo pomembni...
Per aspera ad astra

#36 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 17. november 2004, 21:51

Č.želim ti povedat, da mars v ovnu je prezaletav, ne gleda na količino +,ki ga zajema; koleriki´nea bodo vladal x:Dx
venera pa je itak sexipilna ,vleče svojo počutje na ljudi...skor kot venera v škorpijonu
.venera v ovnu je nagjena v homosexux?
....sm jemu partnerja nekoč, sonc v škorpijonu i venera tut, asc.v tehnici ,luno v raku, mars tut v tehnici. ...Sj pa mars še vedno delno vlada škorpijonom :8):

A.vem,da vsebuješ tega marsa; zasanjena˝ venera, seveda je, samo ne po rakovnsko niti po ribje x:Dx nek svoj umetniški povzdihnjen čut izvaja, tudi umetno eleganco, heh :8):
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#37 Stardragon

Stardragon
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 456

Objavljeno: 17. november 2004, 22:15

Tudi v astromedicini Mars v Ovnu ni najbolj'obrajtan'.Udarci v glavo ,pretirana navdušenja...


Ja, enkrat sem skakala v vodu na glavu in si poskodovala nosni septum, pa sem ga morala operirati pri 17. letu xDDx Seneni nahod in zarad tega vcasih problemi z sinusi. Mocne temperature ko imam gripu, no zelo brzo se spravim na noge. Ampak cudno - nigdar nimam glavobola, kaj bi z tem polozajem bilo za pricakovati ? Telo malce misicavo, super kondicija, izdrzljivost ogromna xDDx Aspektov pac nima prevec pomembnih, razen konjukcije z ascedentom. Pa ne maram Marsa v Ovnu pri moskem, bolj vsec so mi Venerice v Ovnu, Sonca tud. xDDx

#38 Stardragon

Stardragon
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 456

Objavljeno: 17. november 2004, 22:20

morilska je kombinacija sonce-pluton...nerešljiva v resnici...nikoli ne moreš biti dalj časa skupaj...narazen pa tudi ne moreš biti...usodna, fatalna zveza...seveda, če je orbis majhen...


:palec: Sonce - Pluton, tud Luna - Pluton.

jaz tudi precej gledam vozle....se  mi zdijo pomembni...


Jaz dosti tega gledam, vladarje asc kod obeh, ter 7., 5., 8. hise, Mars, Venero, Sonce, Luno - tudi kod obeh. Lepe so tudi zveze ce eden ima Venero 120 Saturn od drugega, ampak je bolj ce so starejsi partnerji. Tud Luna 120 Saturn daje trdne in dolgotrajne zveze.

#39 Psycha

Psycha
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 20

Objavljeno: 30. november 2004, 20:41

Če je med dvema kartama veliko kvadratov, gre po mojih izkušnjah za močno spolno privlačnost, strast. Predvsem med Marsom in Venero, Marsom in Luno, Marsom in Soncem,... Je pa res, da je skupno življenje med dvema takima osebama težko, ker se konfliktom, prepirom in napadom ljubosumja kar ne moreta izogniti. Je pa to eksplozivna kombinacija.
Tudi medsebojni aspekti med Uranom/Venero, Uranom/Marsom imajo podoben učinek.
Pluton/Sonce, Pluton/Luna, Pluton/Venera: usodna kombinacija, vendar je možno, da plutonova oseba skuša dominirati. Mora pa biti tu res majhen orbis, ker je Pluton generacijski planet.
Lunini vozli so zelo pomembni. Še posebej konjunkcije med Severnim vozlom osebe A in osebnimi planeti osebe B so značilne za osebe, ki so medsebojno tesno povezane, imajo pomembno vlogo v življenju drug drugega. Sicer pa dobro delujejo tudi trigoni in sekstili.
Za dobro razumevanje med partnerjema je pomembna konjunkcija med Soncem osebe A in Luno osebe B (tu lahko upoštevamo zudi to, da sta planeta v istem znamenju, čeprav med njima ni aspekta). Sicer pa pomagajo tudi trigoni in sekstili med tema dvema planetoma.
Zelo lep vpliv daje konjunkcija ali lep aspekt med Luno in Venero in še posebej med Soncem in Venero.
Ne smemo pa pozabiti na stike z Asc in MC.
Privlačna nam je tudi oseba, ki s svojim(i) planetom(ti) aktivira naš Vertex.

Pa še nekaj: do spolne privlačnosti in ljubezni pride tudi, če sta v konjunkciji, opoziciji ali trigonu (sekstil je šibkejši) asteroid Psycha osebe A in ast. Eros osebe B. x:Dx xsurprisex x:Dx To je neka nova pogruntavščina, ampak deluje... sem preverla!

#40 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 2. december 2004, 08:34

Kadar so medsebojno - po možnosti v konjunkciji, deluje pa deloma tudi, če gre samo za položaj v istem znamenju - povezani Sonce in/ali Luna in/ali ASC, gre za zvezo "na dolge proge".
Taka zveza lahko drži celo življenje, ni pa seveda rečeno, da bo to tudi "dobra" zveza. Lahko je tudi mrcvarjenje, uničevanje na obroke...
To določajo drugi dejavniki v horoskopih. (Odvisno od medsebojnih planetarnih kombinacij pa od tega, za kakšni osebi sploh gre itd.)

Kadar sta Mars na eni in Sonce ALI Luna na drugi strani v konjunkciji (nekaj stopinj), gre za zvezo, v kateri se sčasoma malenkosti in male napetosti naberejo do take mere, da zveza postane neznosna, in tedaj tisti, ki "ni Mars" (torej Sonce ali Luna) iz te zveze beži. To je aspekt "krize v 13. letu zakona", kot to poznamo iz naroda.

Tistega o asteroidih Psyche in Eros pa še nisem slišal. Kje se da izvedeti kaj več o tem?

Pozdrav!

x:)x

#41 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 19. januar 2005, 10:02

Bi prosila za en nasvet...

Ona ima v prvi hiši Mars na 14 stopinj bika in v sedmi Pluton na 15 stopinj sco...torej že v natalni karti opoz Mars- Pluton...

On pa ima Pluton, Mars in Luno na 14 stopinj sco v čisti konj...torej vse to v opoz z njenim Marsom...

lahko to prinese nasilje v medsebojno zvezo?

Astra
Per aspera ad astra

#42 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 19. januar 2005, 10:07

Uh, huda kombinacija!
Ne le nasilje, strast, privlačnost, bes, ljubosumje...
malo še poglej, kako se razumeta vladarja ascendentov,
to je pomembno, mogoče tu najdeš bolj poz. sliko?

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#43 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 19. januar 2005, 10:10

Na žalost nimam njegovega asc...je pa vladarica njenega asc venera na 12 stopinj vodnarja..torej v kvadratu s tem njegovim stelijem...

saj strast si vsak želi....mene bolj skrbi, da bi on lahko bil nasilen do nje... :o|o:

Astra
Per aspera ad astra

#44 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 19. januar 2005, 10:13

Saj ni čuda, da sem se vtaknila v tole, ker je moja Venera tudi na tej stopinji!
Vse skupaj samo ojača ta kvadrat in še bolj kaže zapleteno love story. xrolleyesx
...in od strasti do strastnega nasilja je le korak in da se preide čez to, kjer je Mars v Škorpijonu toliko močnejši ali da se ne gre v to vezo, težko... (poznam astrologa, ki bi predlagal veliko meditacije)

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#45 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 21. januar 2005, 19:11

združi hooskooe a + b = c v relationship cgart, potem direktiraj oziroma progresiraj

seveda tudi nekaj glavnih cross aspektov preveri...

po navadi sonce in luna bi moraki biti ok...

#46 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 20. maj 2005, 09:12

jz bi tud prašala....

jaz 7.11.1981 12:00 Kranj
on 18.6.1980 16:50 Ljubljana

zelo bom vesela kašnega odgovora. tenkjuverimač.
spet se mi je na bolš poslabšal

#47 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 20. maj 2005, 09:57

Tistega o asteroidih Psyche in Eros pa še nisem slišal. Kje se da izvedeti kaj več o tem?

:palec: Tega tudi jaz nisem zasledila nikjer, zanima me pa, zato prosim kaj več o tem Psyha.

#48 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 20. maj 2005, 12:02

<{POST_SNAPBACK}>združi hooskooe a + b = c v relationship cgart, potem direktiraj oziroma progresiraj

A si lahko malo konkreten?

A relationship chart po Davisonu ali po Handu ali kak tretji princip?

In če je - kaj zdaj s tem?

Da samo nakažeš, kaj naj napravimo, ni dovolj. Vsaj vedno ne. Nekateri drugi astrologi tu smo včasih kar konkretni, kaj pa o tem primeru konkretnega praviš ti? Ker na prvo izgleda, da vse veš in da ti vse štima. A kako? Povej kaj.

x:)x

#49 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 20. maj 2005, 12:32

Uh res lahko pove dosti ananta, naredi gužvo v horoskopu, potem se tudi celo znajde iz nje. In mu je jasno kaj dela Chariklo ali Pholus ali object2324... všeč mi je tudi način, čeprav je treba brati še med vrsticami in biti malo navdihnjen, kakor če razmišljaš kaj je poet hotel vse izraziti s simboliko Zemlje in Neba in še čez rob vesolja... x;)x poznati kakšno legendo...

ampak konkretno konkreten na način Merkurja v Devici recimo... to ne iskati (ups, pardon, razen to se mi zdi, da čisto natančno izračuna čas plodnosti ali kdaj je bila poroka, mogoče le kaj v Devici ananta...?) studentessa4ever

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#50 gregor777

gregor777
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 149

Objavljeno: 1. julij 2005, 10:43

Zdravo!
Mogoce kdo ve za kaksno internet stran, kjer bi se dalo izračunat sinastrije? Hvala v naprej in lep pozdrav!
gregor
PS: naj bi bilo tukaj, samo ne najdem ravno www.widgetsworld.com




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0