Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Kako čutimo tranzite?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 3 x ocenjeno
3430 komentarjev na to temo

#26 RAKICA

RAKICA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 405

Objavljeno: 6. april 2003, 18:27

Ma kaj, meni gre pa jupiter čez luno, a to pomeni tud kaj takega, hm....gljp, nč ne vem.... x:Dx x?x ,
pa un wosu pluton gre proti MC-ju- globoke preobrazbe v javnem lajfu, menjava službe..?? xsrcx
in kaj pa kiron v druga hiša gre v bika, a to pomeni, da bom zgbila en kp keša in me bo bolelo, k bo prazna denarnca...???!!!!!

#27 RAKICA

RAKICA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 405

Objavljeno: 6. april 2003, 18:58

x:Dx x:Dx x:Dx
FIGO, MA SEM FALILA, KIRON GRE IZ 10. V 11 HIŠO, TRUE NODE SE PODI TAM V BIKU NEKI,....
URANČIČ MI GRE IZ 11. V 12. HIŠO...a bodo zdj bl tko frendi, očitno so zdaj delovali uransko, bli pa ne bli, malo na fr fr....
sam fora je pa pol :sori: :8): x8Dx
k gre jupiter čez marsa, lev v peti hiši in pol še venera čez natalni mars....juhej, a bo poroka, a se bom strastno zaljubila, a bo plastonko razmerje,,,....what!!??

in še ena bolj resna zadeva: saturn gre čez MC in pol še čez natalno sonce in venero- moj oče je v bolnici, ma ne mi rečt, da ne bo vse uredu, ker se gre samo na želodec al dvanajsternik.....

bohlonej za komentar..!! x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx

#28 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 25. september 2003, 18:32

:palec: :palec: :palec: :palec: :palec: Yessss! Zdajle sem postekala x!x x:Ix , da mi uletava Jupiter na MC (prej se Uran, pol pa se Pluton - torej je zdaj se v 9.)!!! :palec:
To mi deli, stari!!! x^x x8Dx :palec:
Zato potem vse tole dogajam!
Pa to ni res...
kar nekako sem 'spregledala' tole... zdajle pa postekam, da setka ke okoli... Uf. Yes, yes, yes... YES!
Koncno tudi jaz Jupiter na MC! :onfire:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#29 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 26. september 2003, 07:38

:palec: :eek: Ja bravo, vsak ga enkrat dočaka.

#30 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 26. september 2003, 08:29

Ja, Lunca - saj zato ga bom pa tudi jaz, ce ze, ajde, tle mas, saj ga ima vsak...
Pac pa Plutona nima vsak na ASC v lajfu (oz. ni nujno, da ga kdaj sploh ima), no, jaz sem ga pa seveda imela - pol desetletja je ruzhil cez moj ASC... malo cez, pa se malo nazaj, ker je bilo treba se kaj zradirat...
No, in po vseh mojih Plutonih, Uranih, Neptunih... na kotih si pa res 'zasluzim' tudi Jupitra malo tja okoli....
(*ceprav kljub frkam, ki sem jih dejansko obcutila zarad Urana v 9. - ne menjam. Vsec mi je Uran tam)...
Ampak fino pa je se mal dodatne pomoci s strani.....
Vcasih se mi zdi, da se meni po chartu sprehajajo samo tile, vanzemaljci... vedno sem morala vse tezje, dolgotrajnejse, bombasticnejse... kot drugi, no, pac - vsaj tako se mi je zdelo... vseeno sem riba s stelijem. :8):
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#31 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 26. september 2003, 10:18

x;)x Ja, s plutonom natalno na ASC imaš velik vpliv na druge, mogoče celo množice in sedaj ga obišče še jupiter, fascinantno, ni kej. Boš povedala kaj se bo dogajalo. Zanima me, kaj se ti je dogajalo ,ko je tranzitni pluton tvoril kvadrat na tvoje natalno sonce? Saj je že mimo?

#32 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 26. september 2003, 10:28

Lunca, sory, sem te nekaj zavedla... Pluton imam natalno na MC - na ASC pa imam Neptun. Ampak je hodil cez moj asc (v skorpijonu) skoraj desetletje... zelo dolgo pa (vec let) direkt cez asc - malo sem, pa spet malo tja... orbis morda 5 stopinj ali kaj takega...
To sem ze povedala, morda celo v tej temi; tedaj sem zanosila, rodila, imela prvo predavanje, zacela risat, zacela Koledarcek... pa kasneje internet in vse... skratka, dejansko totalna preobrazba - bolj se mi ne bi mogel lajf zasukat..

Na Sonce se se ni aktiviral kvadrat Pluona (Luna-Sonce-Merkur/22-23-24), pac pa je zdaj Pluton v precej eksaktnem kvadratu z mojim natalnim Marsom... Saj je okoli 17. strelca, a ne?

Saj, logicno, v bistvu - ker je Jupiter v blizini MC, je 'logicno', da se aktivira tudi kak kvadrat - da ne bi priloznosti samo od dalec tam nekaj videla, ampak jih imam moznost dejansko tudi izkoristiti...
Zelo nasponano (sicer v natalu imam mars opp. Pluton) - podobno kot vedno, pravzaprav - tole imam jaz tako potem ze po defoltu, takorekoc... x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#33 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 26. september 2003, 12:09

x;)x Se mi je zdelo čudno, ker sem si enkrat vtisnila v spomin, da imaš NE na ASC, kar lahko pomeni tudi neko vrsto jasnovidnost, kar pa je tudi super fajn, sploh, če poznaš še astrologijo. No za PL kvadat na sonce sem spraševala, ker kar nekaj ribic poznam, ki jim bo pluton zagrabil sonce in zato me "firbec" matra, kako se to pozna. Sicer pa bomo o tem sproti pisali.

#34 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 26. september 2003, 15:53

Kako si zahteven, Bobnar!!! :eek:
Jupiter imas na MC in ti gre cez ASC.
IZDAS PLATO, svoj prvi samostojni projekt!!! In to ni nic? BOMO vidl, reces?? x?x x!x

Kaj pa bi clovek takole rad?

Glej - to je prodiranje navzven... in dejansko je vkljucen ASC - pojavnost... Sansa pa se ti ni zdela tolk dobra.... Ker par okoliscin... A briga te!! Sansa je bila potencialno izkoriscena.
Al si ti mislil, da jupiter pomeni, da bos prodal milijon plat tocno ko se rola cez?
Pac - dane moznosti.
To, da pa se kaj bednih okoliscin zraven, to pa so potem se drugi vpleteni.
Ker tudi ce je Jupiter se tako na MC, je hkrati nekje vedno tudi Pluton, Saturn, Mars... :vragec: x:o)x x:Dx

Tako da! Bolje beri tole vse skupaj, Bobnarcek! x:)x x8Dx :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#35 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 26. september 2003, 15:59

... No za PL kvadat na sonce sem spraševala, ker kar nekaj ribic poznam, ki jim bo pluton zagrabil sonce in zato me "firbec" matra, kako se to pozna. Sicer pa bomo o tem sproti pisali.

Ja, Pluton se ni s soncem v kvadratu, pac pa je dejansko v eksaktnem kvadratu z natalnim marsom (sem chekirala), pa je kar pestro... ampak saj pravim - nekako tako kot obicajno...
S Soncem bo morda kaj bolj divje (sploh, ker imam na soncu se luno in merkur) - bom porocala, ja... :palec:
Kmalu pa mi tudi mars uleti v opozicijo natalnemu uranu (in tako tudi MC in PL) in bo to spet nekaj podobnega, kar ze poznam (ker je tudi sicer *skoraj* v opoziciji)...
Divje, skratka... kar ni nic posebno novega pri meni... x:o)x x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#36 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 30. september 2003, 20:09

Sem ravno danes govorila z eno astro frendico...pa mi je cel dan zoprno...ker me je zastrupila s svojo črnogledostjo...
Komentirala je namreč moj prihajajoči tranzit Plutona preko natal Saturna v 2 hiši...in v opozicijo z natal Venero v 8 hiši...

:xx!: :xx!: :xx!:

Astra
Per aspera ad astra

#37 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 1. oktober 2003, 08:29

xrolleyesx Astra ti kar direktno povej kakšne črnoglede napovedi si dobila. Iz tega mogoče drugi kaj drugega potegnemo, da ne bo tak črn filing. Jaz za tranzit plutona vem samo to, da ima dva obraza, belega ali črnega. Če nimaš da, če imaš vzame. Te stvari se lahko komentirajo tudi malo drugače.

#38 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 1. oktober 2003, 09:13

Lunca...saj v tem je ravno problem...jaz IMAM...

O napovedih pa raje ne bi...so preveč... :xx!:

Astra
Per aspera ad astra

#39 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 1. oktober 2003, 11:21

xrolleyesx A veš Astra, da imam in sem imela tudi za na pogled :xx!: :xx!: ampak, ni nujno, da je vse tko grozno.
Ampak fino pa je, da si razlagamo :vragec: aspekte, ker potem, ko vidiš, da se pri marsikom ni tko realiziralo, ti kar odleže. Včasih sem prav jezna sama nase, ker avtomatično gledam vnaprej in potem me je malo strah.
Če pa nekdo pove, da se mu pod določenimi tranziti ni nič kaj hudega dogajalo, potem ti je nekako lažje. :palec:

#40 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. oktober 2003, 11:23

Astra... xyiyax
Lunca - x8Dx :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#41 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 1. oktober 2003, 11:42

Ma Marsa...saj vem... :xx!: ...me je pač spravila ob živce...in sploh ne vem, zakaj se z njo pogovarjam...ko vem, kako negativno je nastrojena... xrolleyesx ...in točno vem...da gleda vedno samo slabe stvari...in na njih opozarja...
sem pač padla na finto... xrolleyesx

Astra
Per aspera ad astra

#42 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. oktober 2003, 11:47

xppx hehe, Astra, ko sva ravno v primerni temi, tebi pa danes kar dela Plutoncek, a? :vragec: skoz se bunis... :xx!:
xDDx x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#43 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 1. oktober 2003, 12:02

Uff..glavno šele pride... x:Dx

x;)x

Astra
Per aspera ad astra

#44 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 1. oktober 2003, 12:05

xrolleyesx Ja dons sta luna in plutonček v tesnem objemu, zato marsikdo to močno občuti. Jaz imam pa to opozicijo natalno in zato jo še močneje čutim. Počutje za :xx!: :xx!: Čez par ur bo že super..

#45 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. oktober 2003, 12:07

... Jaz imam pa to opozicijo natalno in zato jo še močneje čutim. ...

Jaz v bistvu tudi... (sicer je program ne steje, ker je 9 st. orbisa, a ker je oboje v opozicijskih stelijih, se nekako vedno potem vse aktivira... pa dodatno zato, ker gre za Luno in vladar ASC, kar stejem potem tole... Pa tudi po lajfu konec koncev opazam, da je aktivna opp...).
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#46 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 1. oktober 2003, 12:51

xrolleyesx Ja Marsa verjamem, saj je pluton vladar tvojega ASC, vem, da je močan vpliv. x;)x

#47 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 13. oktober 2003, 07:45

Jupitra od dons v konjunkciji s Plutonom... počutim se... nekam podivjano :wOOt: :onfire:

x:)x x;)x

#48 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 15. oktober 2003, 17:37

Jaz imam pa danes tranzit Venere..čez ascendent... x^x
In zdaj se mi bo kr neki časa sprehajala čez prvo hišo...

xflirtx x;)x

Astra
Per aspera ad astra

#49 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 15. oktober 2003, 18:48

Aha, hvala za opozorilo... pri meni pa se ni, pac pa je v eksaktni opp. (no, jutri bo) z natalno (venero)...
Pa sem ze zdaj pozresna... x:px
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#50 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 15. oktober 2003, 18:58

a res? kje pa je zdaj venera x?x ... moja natalna je na 24 st. tehtnice x:Ix




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0