Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Kdaj bom rodila?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
332 komentarjev na to temo

#26 Tipka

Tipka
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 733

Objavljeno: 23. marec 2006, 21:35

x:Dx x:Dx :palec: Nimaš kej skrbet, kjer imamo sonček, tam blestimo, ti s tvojimi otročki. :palec:
x:)x V zadnjih dve letih je bilo precej plodno obdobje, vrh pete hiše ti pade v bika, sicer ni dvojno znamenje, ki večkrat naznanja več otrok, pač pa je bikovo plodno znamenje. Proti koncu leta ti jupiter prečka venero, ki vladarica tvojega vrha pete hiše, zato te takrat mogoče spet zagrabi želja. Imaš pa v hiši otrok točko sreče, zato se ne obremenjuj vnaprej.



Lunca, azurna kot vedno, hvala.
Povej mi se prosim,,kaj to pomeni, da imam v hisi otrok tocko srece in naj se ne obremenjujem naprej ? S cim ?
Sory, vendar se ne razumem blazno na natalne karte, moj " zemljevid "v moji glavi pa interpretira po svoje .. x:Dx


Bodi v cvetju


Mojca

#27 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 24. marec 2006, 07:57

[quote name='Tipka' date='23. Mar 2006 ob 21:36' post='661215']
Lunca, azurna kot vedno, hvala.
Povej mi se prosim,,kaj to pomeni, da imam v hisi otrok tocko srece in naj se ne obremenjujem naprej ? S cim ?
Sory, vendar se ne razumem blazno na natalne karte, moj " zemljevid "v moji glavi pa interpretira po svoje .. x:Dx

:palec: Točka sreče lepo položena v peto hišo, zato je tudi slaba interpretacija glede otrok je odveč.

#28 Asaja

Asaja
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 144

Objavljeno: 24. marec 2006, 08:50

Zdravo, sem pred časom že enkrat spraševala, kako meni kaže z zanositvijo in otroci, sem za nekaj časa sprejela, da bo, ko bo pravi čas. Ampak me vsake toliko spet popade in tuhtam samo o tem. To je že kot obsedenost x:Ox Bi želel kdo pogledati v mojo karto (6.5.1978 ob 16.30, Trbovlje) in mi pogledati, kdaj bi bil primeren čas za zanositev (mislim ploden ali naklonjen) in če se v karti vidi, da v zadnjih treh letih ni bilo veliko možnosti? Ali pa da bi znala o tem veliko razmišljati, skrbeti? Ima Saturn prste zraven? Se opravičujem, če sem predolga xredx Bi pa rada razumela, zakaj še ni. In kdaj bi lahko bil čas za zanositev?

#29 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 24. marec 2006, 09:04

[quote name='Asaja' date='24. Mar 2006 ob 08:51' post='661458']
Zdravo, sem pred časom že enkrat spraševala, kako meni kaže z zanositvijo in otroci, sem za nekaj časa sprejela, da bo, ko bo pravi čas.

:palec: Asaja do nosečnosti lahko pride prej, vendar jaz bom pogledala mojo metodo, ker takrat zanosi marsikatera, ki težko zanosi. Največ šans je čez tri in štiri leta. Vrh pete hiše je v vodnarju, zato bo verjetno prišlo do nosečosti kar na brzaka. Pred letom dni bi s tranzitom jupitra na ASC sicer tudi lahko zanosila, verjetno pa je bil tranzit saturna na MC krivec, da do tega ni prišlo. Očitno je bilo delo v vezi s kariero in službo pomembnejše. x;)x žZato pa kar lepo po vrsti in brez skrbi. Do zanositve pride prej, če se kdo prav posebno ne trudi. x;)x

#30 Asaja

Asaja
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 144

Objavljeno: 24. marec 2006, 13:23

Lunca, hvala. Če sem prav pogledala na karto in ker sem že prebrala vse poste na to temo, sklepam, da bo čez 3,4 leta največ šans, ker bo tranzit jupitra čez 5.hišo? A imam prav? Veš, da pred dobrim letom sem res čutila, da se nekaj dogaja, kot da bi dušico začutla, samo potem ni bilo nič pa sem mislila, da sem si to zaradi prevelike želje že umišljala :inocent:
Tri leta ... to je še tako dolgooo :grin: a misliš, da lahko zanosim tudi že prej? drugače pa poskušava, da ne siliva preveč, da se prepuščava, samo meni je to včasih res, res težko x:Ix

Ja, pa še to: kako misliš, da bi do nosečnosti lahko prišlo kar na brzaka :?:
A ko bom najmanj pričakovala :?: ali ...

#31 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 24. marec 2006, 14:15

Tri leta ... to je še tako dolgooo :grin: a misliš, da lahko zanosim tudi že prej? drugače pa poskušava, da ne siliva preveč, da se prepuščava, samo meni je to včasih res, res težko x:Ix

Ja, pa še to: kako misliš, da bi do nosečnosti lahko prišlo kar na brzaka :?:
A ko bom najmanj pričakovala :?: ali ...



:palec: Seveda, šanse so tudi že prej, nč bat. Uranovska zanositev je pač taka, da zanosimo takrat, ko najmanj pričakujemo.
Vidva pa se raje prepuščajta in ne mislita na to, po Kojčevi teoriji je pač tako, da uspeh pride, ko smo popolnoma ravnodušni. x;)x

#32 Asaja

Asaja
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 144

Objavljeno: 24. marec 2006, 14:39

xhypnox Hvala ti, ker si si vzela čas zame. Pa za vzpodbudne besede, danes res nisem najboljše. Mogoče mi bo pa zdaj prekipelo in bom dojela, da se moram čisto prepustit. Hvala xhypnox

Tega Kojca moram pa tud prebrat, samo se ga po moje zdaj težko dobi, odkar ga je Drnovšek omenil ... :P

Tebi pa pošiljam malo dobre xbendx Seveda igrajo tvoj najboljši komad ;)

To temo je popravil/a Asaja: 24. marec 2006, 14:42


#33 megi

megi
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 77

Objavljeno: 27. marec 2006, 20:12

:onfire: xDDx Ja veselje, sreča. Danes sem dobila izvide amniocinteze. Sporočili so, da je vse v najlepšem redu in da so kromosomske napake izključene. Ja res so me prestrašili in bila sem pošteno v skrbeh, ma me je mirila misel, da imam sonce v peti hiši.

Hvala vsem, ki ste mi pogledali v karto in me malo potolažili (tudi v drugih temah).
Zdaj bom pa res uživala nosečnost...in čakala konec avgusta, ko bom lahko poljubila mojo punčko.

Sasha 3, hvala za pesti... lepo nosečnost...Ja prav si imela, doma sem iz NG.

x:)x

#34 Sasha3

Sasha3
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 392

Objavljeno: 27. marec 2006, 20:18

:onfire: xDDx Ja veselje, sreča. Danes sem dobila izvide amniocinteze. Sporočili so, da je vse v najlepšem redu in da so kromosomske napake izključene. Ja res so me prestrašili in bila sem pošteno v skrbeh, ma me je mirila misel, da imam sonce v peti hiši.

Hvala vsem, ki ste mi pogledali v karto in me malo potolažili (tudi v drugih temah).
Zdaj bom pa res uživala nosečnost...in čakala konec avgusta, ko bom lahko poljubila mojo punčko.

Sasha 3, hvala za pesti... lepo nosečnost...Ja prav si imela, doma sem iz NG.

x:)x


xokkx xhypnox xhypnox :detelca: ma hvala bogu... da je vse ok.. vse lepo tudi tebi!!!!!

#35 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 28. marec 2006, 07:44

[quote name='megi' date='27. Mar 2006 ob 20:13' post='663331']
:onfire: xDDx Ja veselje, sreča. Danes sem dobila izvide amniocinteze. Sporočili so, da je vse v najlepšem redu in da so kromosomske napake izključene. Ja res so me prestrašili in bila sem pošteno v skrbeh, ma me je mirila misel, da imam sonce v peti hiši.

:palec: :palec: No vidiš, nikoli ne poslušaj tistih, ki te plašijo, zaupaj tistim, ki te bodrijo. x;)x :palec:

#36 gala

gala
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 117

Objavljeno: 1. april 2006, 18:31

Veseli me za vse punce tukaj, da ste v sladkem pričakovanju:). Tudi mene muči radovednost, kdaj bom zanosila. Morda bi mi kdo znal povedati; trenutno pa grem čez nekaj dni v bolnico zaradi miomov in pregrade in si srčno želim, da potem ne bi bilo več ovir.
Hvala in še veliko dobre volje vsem želim:) :flower:

Joj, kako sem pozabljiva:)
Moj datum rojstva je 9. 1. 1972, Mb ob 14.50 uri
Bodi dobro!

#37 Sasha3

Sasha3
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 392

Objavljeno: 14. avgust 2006, 11:26

Megi, kako kaj? Konec avgusta se bliža..... jaz čakam sicer začetek septembra...



Sem pa opazila, da imam ravnokar tranzitno Venero na ascendentu.... kaj pa zdaj? xDDx

#38 megi

megi
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 77

Objavljeno: 14. avgust 2006, 14:40

Vsem en lep pozdravček.
Ja, Sasha kar hitro se bliža dan poroda in nosečnost je šla res hitro okoli. Res že nestrpno čakam, da
stisnem otročička in zadnji teden se kar vleče, ker nevem kako se bo začelo. Imam pa občutek, da se bo porod začel okoli 16.8....kmalu...
Škoda, da ne znam pogledati kje imam planete in pomen, da bi si malo potešila radovednost. Drugače pa verjamem v sonce, ki ga imam v peti hiši. x;)x ...Samo da bo otročiček v redu.
Sasha kako pa ti kaj pričakuješ dan...se ti kaj vleče...imaš še občutek, da bo prej?

#39 Sasha3

Sasha3
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 392

Objavljeno: 14. avgust 2006, 20:46

Vsem en lep pozdravček.
Ja, Sasha kar hitro se bliža dan poroda in nosečnost je šla res hitro okoli. Res že nestrpno čakam, da
stisnem otročička in zadnji teden se kar vleče, ker nevem kako se bo začelo. Imam pa občutek, da se bo porod začel okoli 16.8....kmalu...
Škoda, da ne znam pogledati kje imam planete in pomen, da bi si malo potešila radovednost. Drugače pa verjamem v sonce, ki ga imam v peti hiši. x;)x ...Samo da bo otročiček v redu.
Sasha kako pa ti kaj pričakuješ dan...se ti kaj vleče...imaš še občutek, da bo prej?


O, Megi, še prideš na forum - me je prav zanimalo, ali se boš oglasila....

x^x ja še vedno imam tak občutek.... (še vedno si ne predstavljam, da bi rodila po roku...)

Vleče se mi pa še ne, pravzaprav. Glede na to, da se je shladilo, pa da nimam kakih težav, živim v bistvu kar aktivno. Pripravljeno pa imam že vse... oba kufrčka za v bolnico... Ker se bova tudi kmalu selila, hodiva čistit stanovanje. Tam se ne sklanjam preveč, ampak čistim kar je pač na višini trebuha... :xx!:

ŠEle sedaj pa vidim, da je termika pri nosečnicah res spremenjena.... mojega moža sedaj ponoči zebe in se pokriva z rjuho in še eno tako dekco.... mene je po navadi vedno zbelo, sedaj pa se večinoma pokrijem le z rjuho...
In seveda je bilo meni nepopisno vroče par tednov nazaj.... le kdo bi mer azumel? x:px

Megi.... kje boš ti rodila (saj te nisem že vprašala?).

#40 megi

megi
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 77

Objavljeno: 16. avgust 2006, 15:45

Ja kar prihajam na forum in prav z veseljem ga skoraj vsaki dan prebiram. Pišem pa res ne dosti, nisem ravno ekspert iz astrologije, tako da se bolj učim.
Kar nestrpno čakam da grem v porodnišnico....Ja rodila bom v Šempetru. Tudi pri meni je aktivno, kot bi imela občutek, da potem ne bom mogla nič več...Kar celo hišo bi obrnila, vsaka smetka me moti, pa polno skrinjo v naprej skuhane hrana...Mogoče imam malo strahu pred neznanim.

#41 Sasha3

Sasha3
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 392

Objavljeno: 18. avgust 2006, 17:12

Hm, strah pred neznanim - to me še ne daje... me pa sigurno bo... Če boš v Šempetru, potem se pa ne bova srečali :)

Ma jaz pa nisem nič pripravila za v skrinjo. Moj mož pravi, da tega niti ne rabi... Bo že sproti kuhal. Ja, se pozna, da je prej sam živel :palec: .

Kako spiš ponoči?

#42 megi

megi
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 77

Objavljeno: 26. avgust 2006, 14:05

Kdaj bom rodila? x;)x ....To pri meni ni več vprašanje x:)x
V nedeljo ob 21 uri in 2 minuti sem v Šempetru pri Gorici rodila zdravo in pridno hčerkico Majo.
Sasha tudi tebi želim srečno, zamene je bil porod najlepša izkušnja v mojem življenju in neverjetno kako mati narava za vse poskrbi.
Hvaležna sem tudi vsem na tem forumu,
ki so mi na začetku nosečnosti preganjali moje strahove, ki so mi jih ustvarili zdravniki.
Posebno hvala Lunci za vse odgovore in poglabljanja v mojo karto.
Lep pozdrav.

#43 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 26. avgust 2006, 14:07

čestitam xrosex
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#44 Sasha3

Sasha3
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 392

Objavljeno: 27. avgust 2006, 14:36

Kdaj bom rodila? x;)x ....To pri meni ni več vprašanje x:)x
V nedeljo ob 21 uri in 2 minuti sem v Šempetru pri Gorici rodila zdravo in pridno hčerkico Majo.
Sasha tudi tebi želim srečno, zamene je bil porod najlepša izkušnja v mojem življenju in neverjetno kako mati narava za vse poskrbi.
Hvaležna sem tudi vsem na tem forumu,
ki so mi na začetku nosečnosti preganjali moje strahove, ki so mi jih ustvarili zdravniki.
Posebno hvala Lunci za vse odgovore in poglabljanja v mojo karto.
Lep pozdrav.



xrosex xrosex xrosex xsrcbumx xsrcbumx xsrcbumx xcakex xflirtx xloveyx xflowx :flowerface: :love: :love: čestitke meeegi....
ko boš imela kaj več časa, me pa zanima tvoja izkušnja...

dobrodošlico Maji :flower: :flower: :flower: (najina bi skoraj dobila to ime) na ta zanimiv svet!!!!!!1

#45 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 27. avgust 2006, 18:49

Heeej, cestitke in vso sreci cebelici maji! xokx xrosex

Lustno ime, men tud vsec, pa se cebelica maja je super, mi jo znano po dolgem in pocez vso. xDDx

sasha, kaj tok meckas, sem mislila da bom ze vidla kaj.... x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#46 Tipka

Tipka
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 733

Objavljeno: 27. avgust 2006, 20:19

Kdaj bom rodila? x;)x ....To pri meni ni več vprašanje x:)x
V nedeljo ob 21 uri in 2 minuti sem v Šempetru pri Gorici rodila zdravo in pridno hčerkico Majo.
Sasha tudi tebi želim srečno, zamene je bil porod najlepša izkušnja v mojem življenju in neverjetno kako mati narava za vse poskrbi.
Hvaležna sem tudi vsem na tem forumu,
ki so mi na začetku nosečnosti preganjali moje strahove, ki so mi jih ustvarili zdravniki.
Posebno hvala Lunci za vse odgovore in poglabljanja v mojo karto.
Lep pozdrav.



Megi, cestitke za novo clanico na nasi Zemlji :palec: :2src: pa kaksno slikco pripni xDDx


Mojca

#47 Sasha3

Sasha3
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 392

Objavljeno: 28. avgust 2006, 10:03

sasha, kaj tok meckas, sem mislila da bom ze vidla kaj.... x;)x


Marsa, moj trebuh je zelo viden x:Dx ... jutri mam ctg, bom vedla kej več.... če so vrata že kej odprta x^x

#48 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 28. avgust 2006, 10:53

mogoč pa čaka na polno luno x;)x :palec:
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#49 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 28. avgust 2006, 11:15

ze nestrpno cakam, Sasha. x:px :palec:

Jp, cist mozno, Klarus. To je naslednji teden.
Lohk pa da ze Pluton pa Jupiter v tem tednu kaj 'pomagata'.
Drzim pesti, Sasha, da bo vse OK. :detelca:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#50 Sasha3

Sasha3
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 392

Objavljeno: 28. avgust 2006, 11:49

Polna luna je 7.9. (poročila sva se 9.7. lahk bo pa to kej pomagalo x^x )

kdaj se pa Pluton z Jupitrom "zbliža"? ....

men je zanimiva luna v Škorpjonu.. to je pa ravno te dni....

Luna v Kozorogu je pa ... od 2.9.-4.9. .. samo ji ne privoščim te lunce, čeprav je to moj sončni znak :xx!:

No, me prav zanima x:px x:Dx




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0