Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Gor s kvalitetno astrologijo


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
80 komentarjev na to temo

#51 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 30. januar 2009, 18:12

seveda, daljnorocno, vizionarsko - v tej smeri - zagotovo! :palec: xyesx
sej tako tud sama menim, pravzaprav.
da bi seveda moralo bit.
jaz bi prav tko rajs studirala medicino, psihologijo, vse zivo, cesar pac nisem, A RAVNO ZATO, ker tega ni blo nikjer - ali pac ze izbranega, da mi ne bi blo treba delat 17 faxov za *svoje potrebe/zelje/vizije/ambicije/...*. x;)x xDDx

tko da hipoteticno - z nad super na-/za-stavitvijo (v kar zal seveda mocno dvomim, zal sem tezko optimist tle) bi blo to To. xyesx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#52 erika žagar

erika žagar
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 205

Objavljeno: 30. januar 2009, 18:15

No me veseli, da se štekamo. x:)x

#53 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 30. januar 2009, 18:50

:vragec: pluton v 10. hisi oz. na mc? xDDx
(v trigonu z venero v biku v 6. hisi xDDx - no venera je pa sicer v eksaktnem trigonu z uranom tud, tko da, oboje, uranovsko in zemeljsko je prisotno pr men)

tud mene, Erika. xDDx x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#54 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 30. januar 2009, 18:58

aja, ja no zakaj je spet kej anrobe - morda pa je z mojim razumevanjem kej narobe, ce itak ni name letel....
nisem stekala, res, ocitno.

no anyway... x:o)x x;)x xcivx
(tud js nism glih pr seb, pac.... tud kr blebetam nekaj v teh dneh, merkru retro pa to tud...)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#55 erika žagar

erika žagar
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 205

Objavljeno: 31. januar 2009, 08:40

Ti novopečeni terapevti pa res morajo nardit kar nekaj kilometrine, ravno tko, kot astrologi z mogočnimi titulami, ki imajo ful teoretičnega znanja in bore malo prakse, sploh pa nekaterim manjka tisto, kar je najbolj pomembno, a maš filing al pa tud ne. Za to pač ne rabiš univerz, ampak se iz same karte vidi, s čim so te "uni gor" obdaril. x;)x


Zadnji stavek se mi zdi nekoliko problematičen. Res se iz same karte vidi potencialne talente in nagnjenja, vendar pa bi na podlagi zapisanega človek lahko sklepal, da lahko kar na podlagi karte rečeš ali določiš kdo bo uspešen astrolog, terapevt, kdo pa ne. Tega si pa jaz ne bi upala, z gotovostjo zaključevati sigurno ne. Če vzamem za primer znanega slovenskega astrologa, bi namreč iz njegove karte ne mogla sklepati, da bo ta človek lahko dober astrolog, pa vendar je.

Za filing res ne rabiš univerz. Za razumevanje tega kar ti filing govori pa ti znanje lahko precej pomaga. Brez znanja npr. ne moreš povsem razumeti za katero vrsto psihične patologije gre pri tvoji stranki, v primeru da naletiš na stranko z izrazitejšimi težavami. V tem primeru tudi težje pomagaš, svetuješ ali usmerjaš naprej po pomoč. Vsi vrhunski astrologi - avtorji dobrih knjig so povečini zelo izobraženi. Greenova ima npr. doktorat.

#56 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 31. januar 2009, 09:47

Preko nekaterih meditativnih, relaksacijskih, ... praks [ideološko, religiozno nevtralnih],
se kar nekaj "nebiološko pogojene patologije" ozavesti, preobrazi ...
Za njih prakticiranje "psihološka akademska/neakademska izobrazba/samoizobrazba" ni potrebna. Je pa v korist.

#57 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 31. januar 2009, 10:00

da ne bi plačala nekomu, ki se recimo 20 let ukvarja z astrološkim svetovanjem in ima izkušnje in je dober? kako ne, saj od tega (recimo) živi plus tega se je trudil prit do teoretičnega znanja, za to je dal keš, čas, srce in nenazadnje mi je v določenem momentu v življenju dal neko tolažbo, vizijo, smer oz. pomagal videt neke stvari drugače? ste hecni? vsak blefer zaračunava nič kaj koristne storitve pod senzacionalnimi imeni. da pol ne bom pokazala spoštovanja resničnemu mojstru? hecno. o kvalitetni ali sploh kakšni astrologiji pa absolutni nepoznavalci ne morejo govoriti. dokler se v nekaj ne poglobiš, si hecen, če pljuvaš čez stvar oz. jo kakorkoli etiketiraš, obsodiš.

#58 erika žagar

erika žagar
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 205

Objavljeno: 31. januar 2009, 10:08

Preko nekaterih meditativnih, relaksacijskih, ... praks [ideološko, religiozno nevtralnih],
se kar nekaj "nebiološko pogojene patologije" ozavesti, preobrazi ...
Za njih prakticiranje "psihološka akademska/neakademska izobrazba/samoizobrazba" ni potrebna. Je pa v korist.


To je do neke mere res, rabiš pa imet znanje, da veš na kom uporabit kakšno tehniko in tukaj je keč.

Poznam primer, ko je šla ena new-ageovska terapevtka kljub opozorilom prakticirat tehniko masiranja točk na podplatih pri osebnostno motenemu moškemu. Ta je po določenemu času "skočil" nanjo in jo fizično napadel. Telesni stik je namreč pri osebnostno motenih zelo problematičen. Če nimaš tega znanja se torej lahko kar precej opečeš.

da ne bi plačala nekomu, ki se recimo 20 let ukvarja z astrološkim svetovanjem in ima izkušnje in je dober? kako ne, saj od tega (recimo) živi plus tega se je trudil prit do teoretičnega znanja, za to je dal keš, čas, srce in nenazadnje mi je v določenem momentu v življenju dal neko tolažbo, vizijo, smer oz. pomagal videt neke stvari drugače? ste hecni? vsak blefer zaračunava nič kaj koristne storitve pod senzacionalnimi imeni. da pol ne bom pokazala spoštovanja resničnemu mojstru? hecno. o kvalitetni ali sploh kakšni astrologiji pa absolutni nepoznavalci ne morejo govoriti. dokler se v nekaj ne poglobiš, si hecen, če pljuvaš čez stvar oz. jo kakorkoli etiketiraš, obsodiš.


:palec:

#59 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 31. januar 2009, 10:15

Dobila = lekcijo, kaj je psihopatologija v praksi. -)

Poznam primer, ko se je vodila relaksacija (realno bil to rang srednje globoke hipnoze),
ki je nekega možaka sprostila do te mere, da kar ni mogel nehat "masirat" neke soudeleženke.
Ko se je nadaljevalo z masažo/ po relaksaciji ...
Bil je kot začaran. Na opozorila je odreagiral agresivno(bil ex dvigovalec uteži, borilni športnik).
Nekdo od udeležencev ga je na prijazen način "skomuniciral" in preusmeril njegovo pozornost nazaj v real lajf.
V real lajfu se je potem opravičeval, mu je bilo full neroden. Možak drugač sploh ni problematičen ...
Te patologije ni pokazal nikoli več. Relaksiral se pa tudi ni več/ni hotel. Se je raje sproščal v športu.

Zonalna masaža stopal je globja "relaksacijska praksa" lahko ... Človeka sprosti, mentalni/zavestni mehanizmi samokontrole "izginejo". Človek odreagira realno, kakršen je ... Shizofreniki/redki (! VEČINA NE), psihopati latentni/diagnosticirani
včasih odreagirajo in koga "presenetijo" ... Sm to že doživu osebno. Presenetel me pa ni. -)

Ko me je brez razloga z nožem napadel v fletu "na suho" znanec s postavljeno diagnozo ...
Sem odreagiral. Nekak razumel. Ga umiril/pomiril. Obvestil pa njegovo zdravnico ...
S to osebo se še družimo. Pijače pa ne dobi, ker mu je v škodo ... Pri meni dobi samo brezalkoholno.
Gre pa svoji žalostni usodi naproti... Mulci ga dolgo več ne bodo toleriral/ njegovih izpadov agresivnih ...
Moje klape/posameznikov tut ni vedno zraven, da bi jih umirjal ...

#60 erika žagar

erika žagar
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 205

Objavljeno: 31. januar 2009, 10:36

No, potem poznaš to problematiko. Za žensko je to verjetno težje kot za moškega.

Nisem vedla, da si ti.

#61 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 31. januar 2009, 10:41

Ženska ima zelo malo možnosti obvladat tako osebnostno strukturo.
Poznam pa eno iz LILIT, ta je kos vsakemu. -)
Najbolj so nevarne lahko "psihopatske osebnostne strukture" - odvisniki od kokaina/heroina/cracka (pri nas ga praktično ni),
ko so v stanju "jezni abstinenti" oz. ko "krizirajo" in so brez "stuffa".
Iz "tira" jih vrže že lahko malenkost, kontrole takrat nimajo nobene ... -)
Tut to smo dal že skoz. In uspel "preživet"/dobesedno. -)
V normalnem stanju so pa to lahko zelo prijetne osebe.
"Odlično" za urjenje "transferja/kontratransferja", iger po Bernu, ...

Zdaj pa ena new age "terapevtka", da doživi kako tako ekstremno izkušnjo,
mora za hendlat jo, imet ta prave "gene", ... Ni ji lahko.
Seveda so to ekstremni primeri, kateri sicer so. Se pa zgodijo redko...
Ko pa se, zna bit pa "dramatično" kdaj.

#62 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 31. januar 2009, 11:00

Ko se govori o "kvalitetni astrologiji", kaj jo loči od "povprečja"?
Kako prepoznat kvalitetno "ponudbo"/splošne smernice za prepoznavanje?
Kako naj se odloča laik, ko izbira h kateremu bo šel na "astro konzultacijo"?
Kaj se lahko svetuje nekomu/kaj direktno ne, ko je motivacija za "astro konzultacijo",
nezadovoljstvo v partnerskem odnosu/razmišljanje o "odhodu" iz njega ...
Kolk "daleč" gre lahko "astro konzultant" s svojimi nasveti, tudi konkretnimi za ravnanje v praksi ...?
Kolk bi bila po vašem mnenju realno postavljena cena v € za eno zares vrhunsko "astro konzultacijo".
Za povprečnega državljana, prebivalca Slovenije.
Kolk bi vi kot uporabniki vrhunske "astro konzultacije" bili pripravljeni plačat sami?

Skozi moj pogled je vsekakor osnova za kakršnokoli delo z ljudmi poznavanje osnov v lastni "praksi" iz
sporazumevanja/komuniciranja, kamor sodi tudi upravljanje s konflikti, ...
Poznavanje osnov psihologije s psihopatologijo, določenih konkretnih praks za boljše psihosocialno
funkcioniranje. In seveda vrhunsko "astro znanje"/izkušnje v teoriji in praksi, ...

#63 erika žagar

erika žagar
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 205

Objavljeno: 31. januar 2009, 11:35

Ko se govori o "kvalitetni astrologiji", kaj jo loči od "povprečja"?
Kako prepoznat kvalitetno "ponudbo"/splošne smernice za prepoznavanje?
Kako naj se odloča laik, ko izbira h kateremu bo šel na "astro konzultacijo"?
Kaj se lahko svetuje nekomu/kaj direktno ne, ko je motivacija za "astro konzultacijo",
nezadovoljstvo v partnerskem odnosu/razmišljanje o "odhodu" iz njega ...
Kolk "daleč" gre lahko "astro konzultant" s svojimi nasveti, tudi konkretnimi za ravnanje v praksi ...?
Kolk bi bila po vašem mnenju realno postavljena cena v € za eno zares vrhunsko "astro konzultacijo".
Za povprečnega državljana, prebivalca Slovenije.
Kolk bi vi kot uporabniki vrhunske "astro konzultacije" bili pripravljeni plačat sami?


Kvalitetno astrologijo po moje loči od povprečja to, da zna astrolog iz horoskopa potegnit nekaj ključnih bistvenih pointov, ki se človeka dotaknejo in ne da preveč dolgovezi. Da to zmore, mora znat presodit stranko - kaj in kako povedati. Vrhunska intuicija je pri tem bistvena.

Kvalitetno astrologijo celo veliko ljudi ne mara, ker ne funkcionira po sistemu šloganja, ljudje pa prepogosto hočejo, da se jim samo pove, kdaj se bo zgodilo njihovih "srečnih pet minut", kot pravi Gerkman. Kvalitetna astrologija je tista, ki zmore stranko (ob pogoju, da je sprejemljiva za to) usmerit v poglabljanje v lastne nefunkcionalne in izkrivljene vzorce, ki so poleg karme edini resnični pogojevalec usode. Človek sam je svoja usoda in ničesar ni tam na nebu, ki ga kreira.

Nekomu, ki je pred odločitvijo se ne sme dajati nobenih direktih sugestij, kaj naj naredi, razen v primerih ko gre za zlorabljanje in nasilje.

Vrhunske konziltacije v tujini lahko segajo v več sto evrov, pri nas je seveda drugače. Sama sem do sedaj plačala 40 EUR na uro in bilo je vredno.

#64 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 31. januar 2009, 11:44

"... Kvalitetna astrologija je tista, ki zmore stranko (ob pogoju, da je sprejemljiva za to) usmerit v poglabljanje v lastne nefunkcionalne in izkrivljene vzorce, ...
Človek sam je svoja usoda in ničesar ni tam na nebu, ki ga kreira...
... Nekomu, ki je pred odločitvijo se ne sme dajati nobenih direktih sugestij, kaj naj naredi, razen v primerih ko gre za zlorabljanje in nasilje.
Vrhunske konziltacije v tujini lahko segajo v več sto evrov, pri nas je seveda drugače. Sama sem do sedaj plačala 40 EUR na uro in bilo je vredno..."

"Provokacija" uspela.
Odgovori zadovoljili.
Marsa, Erika, ostali Thanks

#65 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 31. januar 2009, 11:49

x;)x

(nic ti ne uide, a? xDDx)
((sm nekaj hotla popravit, pol sm pa zbrisala ponesrec, je pa v bistvu cist prav tko, ker saj sm povedala svoje xDDx x;)x))
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#66 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 31. januar 2009, 11:52

Kvalitetna astrologija je tista, ki zmore stranko (ob pogoju, da je sprejemljiva za to) usmerit v poglabljanje v lastne nefunkcionalne in izkrivljene vzorce, ki so poleg karme edini resnični pogojevalec usode. Človek sam je svoja usoda in ničesar ni tam na nebu, ki ga kreira.


Bi tudi sam pritrdil tovrstnemu osmišljanju.

Nekomu, ki je pred odločitvijo se ne sme dajati nobenih direktih sugestij


oz. naj se mu da jasno vedeti, da so to sugestije in da je dovzeten za manipulacijo oz. da si manipulacije celo želi, čeprav morda nezavedno

#67 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 31. januar 2009, 11:58

Erika, ... funkcionira strokovno ...
... Tut kdo drug se izogiba "sugestivnih" direktnih nasvetov, ne "slika vse črno" stranki na "njenem mentalnem ekranu" :
Poznam primer, ko je prof. metala karte dijakinji ...
Dijakinja pa se v naslednjih parih dneh obesila ...
Omenjena prof. NI imela pojma o terapevtskem delu z ljudmi,
interpretaciji sprejemljivi/dojemljivi za nekoga, je "direktno" sugerirala skozi svoj čustveni pogled, ...
O transferju/kontratransferju v praksi ni imela pojma ... Vse jemala čustveno ...
Se po samomoru dijakinje tudi sama zdravila v psihiatrični ustanovi, ...

Seveda, je to redek ekstremen primer nestrokovnega dela.
Ko bi bila dijakinja v stiku s strokovnjakom ...
Bi lahko stvari potekale mogoče drugače ...
[šlo je za osebne stiske povezane z nasiljem dolgoletnim, alkoholizem očeta v primarni družini].
Prof. bila začetnica v metanju kart.
Že tako gledala bolj "temno" kot svetlo na lajf - pesimistka totalna.

#68 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 31. januar 2009, 12:21

Kvalitetno astrologijo po moje loči od povprečja to, da zna astrolog iz horoskopa potegnit nekaj ključnih bistvenih pointov, ki se človeka dotaknejo in ne da preveč dolgovezi. Da to zmore, mora znat presodit stranko - kaj in kako povedati. Vrhunska intuicija je pri tem bistvena.

Kvalitetno astrologijo celo veliko ljudi ne mara, ker ne funkcionira po sistemu šloganja, ljudje pa prepogosto hočejo, da se jim samo pove, kdaj se bo zgodilo njihovih "srečnih pet minut", kot pravi Gerkman. Kvalitetna astrologija je tista, ki zmore stranko (ob pogoju, da je sprejemljiva za to) usmerit v poglabljanje v lastne nefunkcionalne in izkrivljene vzorce, ki so poleg karme edini resnični pogojevalec usode. Človek sam je svoja usoda in ničesar ni tam na nebu, ki ga kreira.

Nekomu, ki je pred odločitvijo se ne sme dajati nobenih direktih sugestij, kaj naj naredi, razen v primerih ko gre za zlorabljanje in nasilje.

se strinjam. xyesx :palec:

~

ja, Tantra, teh zgodb tud sama zal ful poznam in ne 1x sem clo sama resevala tuje negativne napovedi (npr. nekoc me je klicala ena in skor pred pozdravom rekla: a bo moj moz res umrl? al nekaj takega, skratka, sem potem ugotovila, da je nekje bila in da ji je ena nepremisljeno nekaj takega rekla, menda ravno zarad enga planeta v 8. hisi, slabo aspektiranega, ki je mroda delal kaksen grozen tranzit, skratka, zenska je bla cist prestrasena.... in tega je nebroj, morda ne tako dratsicnih primerov, a vsega mogocega, kar si lohk in cesar si ne mores z(a)mislit). :sori: xyesx

in seveda - se strinjam - gre za odrasle ljudi, ki se sami odlocajo za svoje kroake, tako tega, da pridejo k svetovalcu (in ravno k temu), kot tudi, kaj s tem naredijo.
Vseeno pa ima svetovalec veliko moznost manipuliranja in vcas to pocnejo nezavedno.

Pr nas tedaj (na eni od linij, kjer sem delala) je bla ena sicer zelo kvalitetna strologinja, kar se tice znanja, in intuitivna, cuteca zenska, SKORAJ vse kriterije je izpolnjevala, RAZEN: zarad svojih osebnih fejkov v partnerskih odnosih je skoraj dobesedno VSAKI stranki, ce je obravnavala to podrocje, svetovala, naj se loci, da jo on sam izkorisca itd, Halo?! :sori: x:Ox

skratka, ni dovolj da ma znanje in da je socutna. in se marsikaj ni dovolj. x:)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#69 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 31. januar 2009, 12:33

To z ločitvijo, glede varanja, ...
Dostikrat rečejo: "Ločite se".
Uporabnik/uporabnica se mora odločit sam/sama.
Svetovalec (strokovni delavec, astro konzultant, tarot konzultant, ...) interpretira, nakaže možnosti.
Odloča/ukrepa pa stranka sama.
Razen, ko gre za zlorabe konkretne "razne - razne".

#70 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 31. januar 2009, 12:40

seveda.
pa se tedaj. nihce ne more nikogar nicesar prsilt, sploh ne k najrazlicnejsim zdravljenjem ali pomembnim potezam, korakom, odlocitvam psoameznega konzultatna.
Saj se policija ne mroe ukrepat, ce ni prijave. Ce zenska prenasa nasilje, recimo, je skoraj vse, kar lohk naredis, to da ji skusas blago prigovarjat, a v smislu, kaj misli ONA (in ne npr. proti njemu jo usmerjat ipd., pac pa NJO samo VASE usmerjat, ji pomagat, da bo ZASE nekaj - in ne zaradi ONEGA)...
Skratka, ti ne mroes scharat, da bo zdaj nekdo bolsji oz. da bo imel boljse dogodke.
Lahko pa mu pomagas, kot svetovalec, da se sam usmeri v zanj najbolj optimalni smeri.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#71 erika žagar

erika žagar
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 205

Objavljeno: 31. januar 2009, 13:03

interpretaciji sprejemljivi/dojemljivi za nekoga, je "direktno" sugerirala skozi svoj čustveni pogled, ...
O transferju/kontratransferju v praksi ni imela pojma ... Vse jemala čustveno ...



Pr nas tedaj (na eni od linij, kjer sem delala) je bla ena sicer zelo kvalitetna strologinja, kar se tice znanja, in intuitivna, cuteca zenska, SKORAJ vse kriterije je izpolnjevala, RAZEN: zarad svojih osebnih fejkov v partnerskih odnosih je skoraj dobesedno VSAKI stranki, ce je obravnavala to podrocje, svetovala, naj se loci, da jo on sam izkorisca itd, Halo?! :sori: x:Ox



Jap, to je tisto kar hočem poudarit glede znanja. Znanje je pomembno, da se takšnih stvari terapevt bolj zave.

#72 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 31. januar 2009, 13:37

ja no vids...
sej tle sm se ze skregala mal nekoc, morda v temi skorpjoni, k sem se razjezila zarad urana v skorpijonu mensezdi, k je blo pavsalno nekaj receno...
no pa sm bla sam tagrda pa tatecna in pac da ne maram objavljalca ipd., tko da je tecno se vmesavat, no pr takih zadevah pa se vedno, ce jih pac seveda vidim, kr poskocim.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#73 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 2. februar 2009, 14:26

Mhm ... meni je to reklo nekaj tečajnikov, ko sem šla na eno predavanje o astrologiji, pa smo imeli charte pred seboj. In jaz s Soncem in Marsom v 8. hiši v kvadratu s Plutonom.
Ja, vdova bom. Baje. Tpo je bila prva stvar, ki sem jo tam slišala. No, zdej sem v dopisni šoli. Boljše. :D :D


No men so pa rekl, da bom ločena itd in sploh bi po moji karti lahko sklepal, da jih bom menjala kot spodnje gate (tipčke seveda) :) . Tud vse najslabše ampak sploh nisem resno vzela ;)
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#74 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 3. februar 2009, 15:18

sva že dve hahahhah x:)x x;)x
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#75 dubhe

dubhe
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 77

Objavljeno: 3. februar 2009, 23:13

Vidim da je že dosti napisanega na to temo pa vednar... v igri je dejstvo, da z astrologijo ne moremo točno določit dogajanja. Če se ozremo v preteklost vidimo, da takratna znanja in metode, ki so jih uporabljali, danes v večji meri niso več aktualna. Kaj bo jutri? Kdo ve, koliko je še danes neodkritega a pomembnega pri razumevanju astrologije. Ravno zato ne smemo prehitro sklepat, ampak pustiti nekatera vrata zaenkrat odprta. Predvsem kar se tiče napovedi prihodnosti in podobno. Glede teh "astrologov" ki delujejo bolj kot vedeževalci, menim da imajo za sabo določeno znanje in nekaj uspešnih prognoz, ki so se izkazala za resnična. Kar pa ne pomeni, da imajo intuicijo razvito do te mere, da je nezmotljiva. Pa tudi če bi bila, nikoli si ne bi smeli dovoliti tako negativnih napovedi posameznikom, kaj šele celemu narodu. :O:




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0