Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Mozoljavost - akne


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
291 komentarjev na to temo

#151 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 4. februar 2007, 09:46

tko da prec ko dobim dinarčke x:Dx

Pusti dinarčke, pokličeš Rezo v oddajo in imaš paket zastonj. x;)x
Samo dolgo ne čakaj, ker jih po 200 naenkrat visi na telefonu :o|o:

#152 mucika

mucika
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 19

Objavljeno: 5. februar 2007, 22:09

sstane kaj to pomen če te elektrika trese ..mene je dans ene dvakrat??

TRESE

[color="#FF0000"]kaj pumaga da me ne bi več tresla??

#153 dyamant

dyamant
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 550

Objavljeno: 6. februar 2007, 11:00

http://www.amway.si/...g?category=1020
kozmetika je res kvalitetna, vendar se ne prodaja v trgovinah.. mogoče povprašaš Dyamant, če jo prodaja - ko sem se ukvarjala s predstavitvijo te kozmetike, sem naletela na res hvaležne stranke in zadovoljne stranke...eni dečvi se je koža na obrazu zelo popravila res... z osnovnim kompletom za nego kože


Ksenija, je že našla link :palec: . Sicer imajo res zdaj vse to zabarikadirano - ne moreš niti notri, če nisi nič član. Sem poklicala Amyway Slovenija (jaz več tega sistema ne nabavljam, ker je moja koža o.k.) cel sistem stane 55,09 EUR, gre za pa sistem 3 izdelkov (čistilno mleko, tonik, losion). Izbira sem me opcijami občutljiva koža, mastna in suha. Sistem imaš tam od 2 mesecov, do 6 mesecev.

Dyamant se s prodajo kozmetike ne ukvarja, je pa vidla pri največ ljudeh, da je pomagalo - kar je potrdila tudi Ksenia :palec: . Tak, da jaz vama pošljem številko od ene gospe, če se bosta pač odločile. Vsekakor bi jaz to v vajinem primeru kombinirala z glino.

Dermatologica, je še dražja. Dobi se pa samo v kozmetičnih salonih, kjer jo talajo samo svojim strankam..

Objavljena slika

#154 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 6. februar 2007, 11:55

Jaz bi vsekakor to gospo poklicala, se dogovorila za predstavitev (jaz sem kar precej časa namenila tem zadevam - vsaj pri meni je bila možnost testiranja tega izdelka, da vidiš kako koža prenese izdelek), v kolikor se odločite za nakup osnovnega kompleta pa priporočam da se z gospo pogovorite tudi o izdelkih za posebno nega kože - navduševale so se tako and pilingom kot nad masko,
jaz osebno pa sem bila navdušena nad izpopolnjeno vlažilno sredstvo za obnavljanje kože... tko tolk od mene ;)

#155 _Hanch_

_Hanch_
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 10

Objavljeno: 26. avgust 2007, 13:05

Živjo!
Prav žal mi je, da se je tale tema kar končala. Pa ravno zanimivo je postajalo ;)
Zeleni čaj zelo pomaga proti mozoljem. Uporabljam ga kot tonik. Z vatko večkrat dnevno nanesem na obraz. Namesto zelenega bom začela uporabljati še črni čaj, ker baje še boljše učinkuje. Samo da ga kupim.
Pa zobna pasta tudi pomaga. Pa sivkino eterično olje zmešano s prekuhano vodo. Pa aloe verin gel.
Problem pri meni je samo, da jaz se mozoljev nikoli ne znebim. Kar mi pomaga, sem napisala zgoraj, ampak še vedno imam majhne mozolje (k sreči nimam podkožnih x:)x ).
Če bi kdo vedel kaj, kar zares pomaga (ampak čisto zares) naj prosim napiše. Rada bi imela lepo kožo, brez teh majhnih pikic. :lol:

No, lepo se (s)mejte, veselim se vaših odgovorov!

#156 mia4aerobics

mia4aerobics
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 928

Objavljeno: 26. avgust 2007, 13:10

Živjo!
Prav žal mi je, da se je tale tema kar končala. Pa ravno zanimivo je postajalo ;)
Zeleni čaj zelo pomaga proti mozoljem. Uporabljam ga kot tonik. Z vatko večkrat dnevno nanesem na obraz. Namesto zelenega bom začela uporabljati še črni čaj, ker baje še boljše učinkuje. Samo da ga kupim.
Pa zobna pasta tudi pomaga. Pa sivkino eterično olje zmešano s prekuhano vodo. Pa aloe verin gel.
Problem pri meni je samo, da jaz se mozoljev nikoli ne znebim. Kar mi pomaga, sem napisala zgoraj, ampak še vedno imam majhne mozolje (k sreči nimam podkožnih x:)x ).
Če bi kdo vedel kaj, kar zares pomaga (ampak čisto zares) naj prosim napiše. Rada bi imela lepo kožo, brez teh majhnih pikic. :lol:

No, lepo se (s)mejte, veselim se vaših odgovorov!


alo, h kozmeticarki si ze sla? x!x
baje pomaga, ce si scistis kozo.pa pol probas kaj ti pase.
je pa vse zelo od prehrane odvisno, pa stresov pa cistega zraka.
meni nic ne pomaga bolj, kot da grem na svez zrak, :palec:
mia
TAKO BLIZU, KOT SI ŽELIŠ BITI, SI TAKRAT, KO SI NESKONČNO DALEČ.

Nothing is so intolerable to man as being fully at rest, without a passion, without business, without entertainment, without care. Blaise Pascal



Objavljena slika

#157 _Hanch_

_Hanch_
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 10

Objavljeno: 26. avgust 2007, 13:34

alo, h kozmeticarki si ze sla? x!x
baje pomaga, ce si scistis kozo.pa pol probas kaj ti pase.
je pa vse zelo od prehrane odvisno, pa stresov pa cistega zraka.
meni nic ne pomaga bolj, kot da grem na svez zrak, :palec:
mia


Hvala za odgovor!
Ne, nisem še šla h kozmetičarki, pa tudi ne mislim iti, ker sama še ne služim denarja, starši mi pa tud vrjetno ne bi plačali x:)x .
Moja prehrana je kar v redu, jem veliko sadja in zelenjave, mastne hrane ne jem velikokrat, pod stresom nisem, vsaj med počitnicami ne, čisti zrak je pa tudi tukaj, saj ne živim v mestu. Gibam se tut veliko, verjetno je pa vzrok puberteta... :o|o:

#158 dolce

dolce
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 31. oktober 2007, 23:58

Hej...
Tudi jaz imam nepremostljive težave z kožo....sem pa prebrala par vaših nasvetov...resno se nagibam h kolonskopiji...upam da bo pomagalo:)
Drugače sem pa poskusila tudi laser, 6x sem ga obiskala, potem pa zaradi poletja prekinila in sicer privat na viču, Medialase ali nekaj podobnega in ne glede na prepričevanje zdravnice kako imam boljšo kožo se mi koža ni izboljšala...

pozdravček :)

To temo je popravil/a dolce: 31. oktober 2007, 23:59


#159 fish_man

fish_man
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 10

Objavljeno: 21. december 2007, 22:05

Vem da je bilo že veliko odprtih tem za mozolje vendar me res zanima katera stvar resnično pomaga in hkrati nima nobenih stranskih učinkov (luščenje kože itd. itd.) :zoro:

#160 *katy*

*katy*
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 17

Objavljeno: 22. december 2007, 12:28

Js mislim, da je umivanje s kamilicami kar OK.
Kar se pa tiče krem ... Men še nobena ni kaj pomagala, pa če je bla še tako promovirana. Uporabljam navadno Niveo. Vsake toliko pa Eucerinove izdelke - ti so mi še edini nekak kul (tonik za obraz in kremo).

Vsak izmed proizvodov mi je na koncu naredil kožo ali bolj mastno ali pa čist izsušeno.

Jaz imam večji problem s tem, ker ne najdem nobenega pudra, ki bi mi odgovarjal. Ali se cela sveti, ali pa se mi koža izsušo (na nosu, lisih in čelu). Ve katera za kak univerzalen puder?

#161 kala*

kala*
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 145

Objavljeno: 14. januar 2008, 13:36

Uporabljala sem Skinoren, a ga ne več ker mi zmasti kožo, pa še na sonce ne smeš brez uv (zaradi kislin).
Drugače mi je pa Klimicin gel najbolj pomagal. (ta je brez alkohola, v rolci je alkoholen)

#162 *katy*

*katy*
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 17

Objavljeno: 15. januar 2008, 08:20

OJ!

Js sm si kupila Tea Tree olje. Zdaj me pa zanima, kako ve to uporabljate. Al date na vatico in si navlažite obraz, al sam na mozoljčke, al čist kako drugače.

A se ga lahk uporablja tud na predelu hrbta?

Uporabljala sem Skinoren, a ga ne več ker mi zmasti kožo, pa še na sonce ne smeš brez uv (zaradi kislin).
Drugače mi je pa Klimicin gel najbolj pomagal. (ta je brez alkohola, v rolci je alkoholen)



Sej tale KLimicin ni napačen - js pozam sam tega z rolco - sam zarad alkohola mal preveč kožo izsuši še zraven in pol je vsa srbeča.

To temo je popravil/a *katy*: 15. januar 2008, 08:18


#163 kala*

kala*
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 145

Objavljeno: 17. januar 2008, 18:00

Jaz sem vzela raje gel, ker alkohol na splošno ni dober za kožo.

#164 HčiLune

HčiLune
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 168

Objavljeno: 22. januar 2008, 20:06

Js mislim, da je umivanje s kamilicami kar OK.
Kar se pa tiče krem ... Men še nobena ni kaj pomagala, pa če je bla še tako promovirana. Uporabljam navadno Niveo. Vsake toliko pa Eucerinove izdelke - ti so mi še edini nekak kul (tonik za obraz in kremo).

Vsak izmed proizvodov mi je na koncu naredil kožo ali bolj mastno ali pa čist izsušeno.

Jaz imam večji problem s tem, ker ne najdem nobenega pudra, ki bi mi odgovarjal. Ali se cela sveti, ali pa se mi koža izsušo (na nosu, lisih in čelu). Ve katera za kak univerzalen puder?



hei..

hja tut js mam malo težav z mozolji..
neki časa sm uporabljala ta klimicin in mi je kr pomagal..sama pr sebi pa sm vidla da je velik povzročitel za še bolj nečiste kože puder..kar tk že punce vemo...zdej trenutno pa uporabljam komplet od afrodite(acne stop)- čistilna pena+losjon, gel kreme pa ne ker se mi zdi da bi mi še bolj izsušila kožo tk da mam kr afroditino kamilično kremo.. meni je to fajn zadeva.. seveda pa je odvisno od vsakega posameznika pa od tipa kože..
v prvi vrsti pa se mi zdi da je treba črtat al pa ful omejit puder če hočeš da se ti koža fajn popravi...

no to je moje mnenje :vio:

lp
Objavljena slika If you want something you never had, do something you never done...

#165 kala*

kala*
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 145

Objavljeno: 24. januar 2008, 20:37

Za puder moraš predvsem gledat sestavine- da ne vsebuje snovi, ki kožo mašijo. Sicer pa sama pudra ne uporabljam.
Za tole olje čajevca me zanima- Ali res deluje? Ker to naj bi se nanašalo direkt na kožo. Hm, je dobro če tlačiš to olje na kožo?

#166 cekincek

cekincek
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 60

Objavljeno: 24. januar 2008, 23:04

Za VSE stvari je treba gledat sestavine, ne samo za puder! :palec:
Odkar se držim tega in sem črtala tisto, kar moji koži ne paše, je stanje precej boljše.

#167 *katy*

*katy*
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 17

Objavljeno: 25. januar 2008, 20:14

Za tole olje čajevca me zanima- Ali res deluje? Ker to naj bi se nanašalo direkt na kožo. Hm, je dobro če tlačiš to olje na kožo?



Tole olje čajevca se meni zdi bolj podobno propolisu kot olju.

#168 kala*

kala*
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 145

Objavljeno: 31. januar 2008, 19:49

Možno... Ga še nisem videla v živo x:)x Hja, mogoče ga nabavim, če res učinkuje. A ni bilo govora, da tudi himalajska sol pomaga (če jo zmešaš z vodo da je kot tonik)?

Za VSE stvari je treba gledat sestavine, ne samo za puder! :palec:


Vem, vem. Sem rekla le za puder, ker je bilo lih o tem govora.

#169 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 31. januar 2008, 20:23

zelo ucinkovito pomaga (moj najnovejsi experiment xDDx) tonik s sivkinim etericnim oljem, ki sme ga naredila tako, da sem zavrela mal vode, pocakala, da se mal shladi, dala not mal zdrave soli, potem pa se par kapljic et.o. sivke.
Sem potem podarila parim za NL in so vsi porocali o blaznih rezultatih, par sem jih pa tud vidla.
Res blazno nad! xokx
pa tok mal rabis. x;)x

Kamilce so OK, vcas nardim s kamilcami (pa tud s slanico), sam to potem ni obstojno, medtem ko ono sivkino vodico pa mas lohk mal dlje, mroda clo do kakega mesca, v glavnem, 14 dni vsaj je ziher OK - preizkuseno.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#170 BIO

BIO
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 2. februar 2008, 12:12

Težave z kožo?

Jaz sem sam preiskusil tele kreme na strani Naravna, BIO in BIOAKTIVNI kozmetični izdelki z certifikati BDIH, OTEI in BIOKONTROLL NONPROFIT Kht.

Imel sem težave z serborejo rdeča, srbeča in suha koža, ki se je luščila v plasteh na obrazu med lopaticami in na prsih. Bil sem pri dermatologu, ki mi je predpisal neke kreme, ki so pomagale po enem tednu malo do naslednjega izbruha. Ko pa sem dobil BIOLINO NARAVNO kremo BALZAM ZA OBRAZ IN DEKOLTE po dveh dneh kot bi odrezal, ni več srbečice, koža zopet dobiva normalno barvo skratka nebi verjel če nebi preiskusil!!!!

LP Andrej

#171 kala*

kala*
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 145

Objavljeno: 2. februar 2008, 19:20

zelo ucinkovito pomaga (moj najnovejsi experiment xDDx) tonik s sivkinim etericnim oljem, ki sme ga naredila tako, da sem zavrela mal vode, pocakala, da se mal shladi, dala not mal zdrave soli, potem pa se par kapljic et.o. sivke.


U, tole se fino sliši. :2src: Mogoče probam, če pridem do te soli (moram malo pošnofat po Lj, da ne bom samo na izpite tja hodila...)

#172 Gost_Mačona_*

Gost_Mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 4. februar 2008, 12:52

Kamilce so OK, vcas nardim s kamilcami (pa tud s slanico), sam to potem ni obstojno, medtem ko ono sivkino vodico pa mas lohk mal dlje, mroda clo do kakega mesca, v glavnem, 14 dni vsaj je ziher OK - preizkuseno.

najbrž pod pogojem, da tonik hraniš v hladilniku?
(leta leta nazaj, kakih 10 menda, sem rada "kuhala" kozmetiko doma in jo hranila v hladilniku ... x:Dx vem, da sem mela nek rižev tonik ... kakšna packarija. x:Dx )

#173 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. februar 2008, 14:46

U, tole se fino sliši. :2src: Mogoče probam, če pridem do te soli (moram malo pošnofat po Lj, da ne bom samo na izpite tja hodila...)

zihr dobis. vsaka zdrava sol je OK (samo ne sme bit 'navadna kuhinjska', torej NaCl + Y)
Lohk je himalajska, lohk je Stanetova, lohk je pa navadna nerafinirana groba morska sol (ki za razliko od navadne kuhinjske, bele soli, vsebuje tudi Ca, Mg in stevilne druge minerale in rudninske snovi).
Ziher dobis v vseh 'Kalckih' in raznih zeliscnih stacuncah. x:)x

najbrž pod pogojem, da tonik hraniš v hladilniku?

ja, najverjetneje sem pac postavla ta 'pogoj', samo dvomim da je bil vsakic izpolnjen. x:o)x
(pa je vseen delovalo, ampak ful, res prav opazno, nad hitro!!!! ker ze sama slanica deluje neverjetno! tole pa ful shus!)

(leta leta nazaj, kakih 10 menda, sem rada "kuhala" kozmetiko doma in jo hranila v hladilniku ... x:Dx vem, da sem mela nek rižev tonik ... kakšna packarija. x:Dx )

x:Dx

a tko, ti s tud packarla. x:px
ves kaj sem jaz vse! :D :D
Totalen svinjaraj, kot bi drekaste brisace visele pa cunje (pac nekje mors posusit to, ko operes, nom kar stran metala, se lohk se uporabi, za isto ali podobno).. pa je bla mama vsa zgrozena, da kok ogabn.. jaz pa: sej so sam orehi! :D (in to je vse drekast lisast, un k ne ve da je zarad orehov, dobi lohk razne druge asociacije :D)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#174 *katy*

*katy*
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 17

Objavljeno: 7. februar 2008, 12:55

Ja sm opazla, da se mi v zimskih mesecih mozolji naredijo predvsem na hrbtu in dekolteju - in to ne majhni, ampak kr velike rdeče-bele pike, kar mi gre gorzno na živce. Nism pa zdaj privrženec vseh nekih milijon kemikalij. In bi rajš vidla kaj naravnega za kožo, ki je pa seveda ne bi izsušilo - ker suho že imam.

Kak pameten predlog? Kako je s temi BIOLA izdelki? Je še kdo poleg Andreja to preizkusil? Imate kak drug predlog - naraven in cenejši?

#175 kala*

kala*
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 145

Objavljeno: 7. februar 2008, 18:36

Pozimi se naredijo po hrbtu zaradi puloverjev, ker koža ne diha. Hja, vse te naravne stvari niso ravno poceni, pomoje te ta varianta z himalajsko soljo še najmanj pride, sol je vsestranska.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0