Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Kako pravilno umreti


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
160 komentarjev na to temo

#1 bonzo

bonzo
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 27. december 2010, 08:48

Egipčani, Tibetanci ... so vedeli kako pravilno umret in nadaljevat svojo pot. A vi že imate kak koncept ?

#2 boter

boter
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 79

Objavljeno: 27. december 2010, 09:23

dio porko imam jopič antiproiettile sem kuglziher

#3 Kristina11

Kristina11
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 501

Objavljeno: 27. december 2010, 13:58

Kako pa zgleda nepravilno umreti ??????

#4 rafaelkozoprask

rafaelkozoprask
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 283

Objavljeno: 27. december 2010, 17:15

Kako pa zgleda nepravilno umreti ??????


dobro kontra vprašanje

pred tisočljetji so ljudje uporabljali ustrezne tehnike ob umiranju z namenom, da umrejo čim bolj povezano s kreatorjem in ne izgubljajo "časa" z blodnjo po raznih bivanjskih plasteh

sem spadajo miselne tehnike ... usmerjanje misli na končni cilj z namenom kam odditi in dihalne tehnike.

#5 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 27. december 2010, 17:20

Jaz se bom zgledovala kar po svoji babici. Ko jih je imela štirindevetdeset mi je rekla takole (z malo hudomušnim, toplim nasmeškom): "Veš, zdaj bo pa dosti. Zdaj je pa čas, da grem." In v naslednjih nekaj mesecih je postajala vedno bolj suhcena in šibka, dokler ni neke noči preprosto zaspala za zmeraj. Zadnje popoldne sem bila pri njej na obisku in me je dolgo in močno držala za roko, vedela sem, da se poslavlja. Tako je bilo to. Lepo in preprosto. Vse velike duhovne stvari so take - preproste.

#6 nac05

nac05
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 74

Objavljeno: 27. december 2010, 17:33

ja če pa umreš potem pa res ne vem kam bi šel še lahko

#7 Matjaž Bogdan

Matjaž Bogdan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 742

Objavljeno: 27. december 2010, 17:40

Egipčani, Tibetanci ... so vedeli kako pravilno umret in nadaljevat svojo pot. A vi že imate kak koncept ?



kakšen pa je tvoj koncept ?

lepo bodiObjavljena slika

Matjaž
Moja spletna stran
http://www.teate-reiki.com/


Moji knjigi

Svetloba, ljubezen in mir v srcu in duši- vsem

#8 rafaelkozoprask

rafaelkozoprask
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 283

Objavljeno: 27. december 2010, 20:42

kakšen je moj koncept ... kakšen je koncept na sploh ?

osebno mi je bolj všec vzhodnjaški Hindu koncept, morda le zato ker sem ga bolje predelal ... s tem, da recimo v evropskem oz. klasičnem recimo rkc sistemu nisem zasledil nič podobnega, pa ne, da bi imel zdaj namen govoriti kaj proti ...

in za kaj gre ?

smrt oz. trenutek, ko duša zapušča materialno telo je najpomembnejši trenutek v življenju ...

poučujejo, da če zavozimo ta trenutek , smo bistvu zavozili vse ...

točno v tem trenutko se odločamo o načinu naslednjih življenj-inkarnacij ...

seveda je najprej merodajna naša razvojna stopnja zavesti

za primer : skozi to življenjer smo svojo zavest razvili do stopnje, ko se lahko odločimo ali se v naslednji inkarnaciji rodimo na duhovno in zavestno višjih planetih od zemlje ali pa se vrnemo zopet na zemljo in pridobljeno znanje skupaj z zavestjo uporabimo za poučevanje in ozaveščanje tukajšnjih prebivalcev. To je Bakhti joga ( en delček )

In potem enkrat ... po veliko inkarnacijah ... in ekstremno visoko razviti zavesti se odločimo : se bomo ponovno rodili na planetih z enako stopnjo zavesti, na planetih z nižjo stopnjo zavesti ... ali pa se odločimo za ekstremno možnost in se zlijemo z neskončnim kreatorjem ... ta stopnja je potem nepovratna in v bistvu izgubimo identiteto zavesti, saj smo zliti del neskončne celote.

in kaj naj naredimo v trenutku umiranja ?

vso našo pozornost in dih iz trebuha ( solarni plexus ) prenesemo v točko, ki leži 3-6 cm nad stičiščem obrvi ( tretje oko ), se odločimo kaj želimo in vztrajamo v tem meditativnem stanju dokler proces ni končan ...

to je pač ekstremno približen opis v nekaj vrsticah ... in ne me prosim preveč mučit kaj vse sem izpustil.


Glede na to, da sem nekje v enem komentarju prebral, da se brezo ukvarja z bakhti jogo .... bo sigurno znal še precej dodat in pojasnit

#9 rafaelkozoprask

rafaelkozoprask
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 283

Objavljeno: 27. december 2010, 20:52

ali bomo delali priblibližno tako ali sploh ne, je naša osebna odločitev .... vsekakor pa je vredno raziskat vse opcije ... in se potem odločit kaj sploh želimo

ravno zaradi tega se je potrebno na smrt pripraviti ... jo vzeti kot del procesa in brez strahu ... če poznamo koga ki pozna vso zadevo, poprosit za pomoč, da ne zapackamo ...

#10 rafaelkozoprask

rafaelkozoprask
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 283

Objavljeno: 27. december 2010, 21:03

in seveda ... dve vrsti ljudi sta , ki pomagajo umirajočim :

- prvi to počnejo skozi molitev in tako na nek način vključujejo vodnike ....

- drugi delajo neposredno, pomagajo nadzorovat proces ... v bistvu "podajo svojo roko umirajoči duši in jo pospremijo naprej .... "

#11 Sprenger&Kramer

Sprenger&Kramer
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 128

Objavljeno: 27. december 2010, 22:00

Egipčani, Tibetanci ... so vedeli kako pravilno umret in nadaljevat svojo pot. A vi že imate kak koncept ?


Ne zgleduje se po poganih! Pravilno se umre s spovedjo in poslednjim oljem, heretike in čarovnice pa se odreši na lomači.
Verba vana aut risui apta non loqui.
Zmaga: Io, Galileo dovessi lasciar la falsa impressione che il sole sia il centro del monde e che non si muova e che la terra non sia il centro del mondo e si muova. La detta falsa dottrina e contraria alla Sacra Scrittura.

#12 nac05

nac05
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 74

Objavljeno: 27. december 2010, 22:09

Ne zgleduje se po poganih! Pravilno se umre s spovedjo in poslednjim oljem, heretike in čarovnice pa se odreši na lomači.



A se bojiš, da ti bo kaka OVČKA UŠLA.

#13 Kristina11

Kristina11
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 501

Objavljeno: 27. december 2010, 22:10

Praviš, da je trenutek umiranja, ko duša zapušča telo odločilen...
Kaj pa karma, ali ne vpliva na naslednjo inkarnacijo...
Ali je možno, da ga oseba celo življenje pošteno krasi...pa ne zavozi odločilnega trenutka..

#14 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 27. december 2010, 22:15

Kako pa zgleda nepravilno umreti ??????


Nepravilno umreti je umreti samomorilsko Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika

To je daaaaaaaaaaleč najhujša smrt , ob kateri duša občuti najhujše , najstrahotnejše bolečine, katere bi bilo predolgo , da bi jih opisal zdajle .

Zatorej , Stran od takih satanovih zavajanj , ob katerih taka uboga zavedena duša pade v svojem duhovnem-duševnem razvoju nazaj za več tisoč let Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika

Najboljša "smrt" pa je Vnebovzetje, ki je zavesten prehod v Duhovne Sfere , intorej se sploh smrti ne občuti , temveč je le zavestno , zavedajoče se Življenje ki se nadaljuje v Večnost .

B. + #

#15 rafaelkozoprask

rafaelkozoprask
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 283

Objavljeno: 27. december 2010, 22:22

ljudje ... ne govorim o tem na kak način vse se da umret

govorim o postopku v trenutku umiranja ... neštetokrat smo ga že doživeli ... pa vseeno ga še vedno serjemo ...

----

kar zadeva karmo ... seveda je del tega ... sem napisal, da sem skrčil ... nisem želel ponavljat to kar poznate ...

#16 rafaelkozoprask

rafaelkozoprask
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 283

Objavljeno: 27. december 2010, 22:25

in bojante .... pozabi že hudiča in satana in tako kramo ... to je le tvoj pogled, ki te močno utruja in ti pije življensko energijo, zato ker vidiš le to ...

idi raje drva sekat ... ali pa nam povej kako delaš božanska zdravila ... a sploh znaš? al se le delaš frajera pred bejbami ?

#17 Kristina11

Kristina11
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 501

Objavljeno: 27. december 2010, 22:27

In po Tibetanski knjigi mrtvih duša rabi 40 dni, da se dokončno odveže od tega sveta...
zraven jo pa vodnik vodi, da ne zabluzi...

#18 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 27. december 2010, 22:34

in bojante .... pozabi že hudiča in satana in tako kramo ... to je le tvoj pogled, ki te močno utruja in ti pije življensko energijo, zato ker vidiš le to ...

idi raje drva sekat ... ali pa nam povej kako delaš božanska zdravila ... a sploh znaš? al se le delaš frajera pred bejbami ?


Ker sem že mnoge pozdravil z temi zdravili, to verjetno pomeni, da jih pač tudi znam Izdelovati, mar ne ? ? ?

Danes je delo na terenu odpadlo, ker niso smeli zaustaviti Vakumirne naprave za preoblikoivanje folije , ker imajo v Sredo odpremo za BMW , in tam ni heca . V Sredo nadaljujemo z spustitvijo grelne peči za 100 mm .

Jutri Zjutraj pa grem po drugo Turbino v Slovenj Gradec , za mojo raketo .

Zdaj pa ti meni objasni tisto tvoje o drvih .

Če pa ti seveda ne vidiš dlje od sekanja drv, potem je pa logično, da žal ne prepoznaš Božanskega Delovanja , in nasprotnega satanovega delovanja .

Če ti pa še kaj ni jasno, pa lahko tudi vprašaš, in z veseljem ti bom poizkusil pojasniti , če boš le zmožen dojeti .

In to brez frajerjevanja x8Dx x;)x x8Dx .

Lp + #

#19 rafaelkozoprask

rafaelkozoprask
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 283

Objavljeno: 27. december 2010, 22:39

ja te pa mi razloži no ... da bom vedel še kaj o hudiču ... da se ne prestrašim če ga vidim ... ajde pričaj stari ...

ampak ... vun se vlečeš ... o čudežnih zdravilih še vedno nič ... pa tako lepo temo sem ti odprl ... čista reklama za tebe ... ne vem zakaj ne vidiš poslovne priložnosti ... heeee

#20 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 27. december 2010, 22:45

No, to sicer ni prava tema, ampak jo bom pa vseeno nekako poizkušal povezati :

Pravilno umreti bi lahko rekli da je :

Umreti dobro = oditi iz tega materijalnega življenja telesa z osvobojeno dušo vseh satanovih vezi njegove duhovne smrti .

Taka smrt je prehod iz življenja v Življenje . :palec: xsrcx :palec:

In, da ; že samo spoznanje satanove zlobe, je smrtonosno za naše - nepripravljene duše .

Če ga torej vidiš, se boš le pokakal od strahu, ampak preživel pa bi , ... Duhovno Spoznanje njegovega bistva, pa bibilo že smrtonosno za tvojo in mojo + vsakogaršnjo dušo .

Žal .

Lp + #

ja te pa mi razloži no ... da bom vedel še kaj o hudiču ... da se ne prestrašim če ga vidim ... ajde pričaj stari ...

ampak ... vun se vlečeš ... o čudežnih zdravilih še vedno nič ... pa tako lepo temo sem ti odprl ... čista reklama za tebe ... ne vem zakaj ne vidiš poslovne priložnosti ... heeee


Zato, ker denar ni moj vladar Objavljena slika

Nisem tak materialist kot eni tule gor , ... očitno .

Jaz delam pošteno.

Lp + #

#21 rafaelkozoprask

rafaelkozoprask
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 283

Objavljeno: 27. december 2010, 22:45

In po Tibetanski knjigi mrtvih duša rabi 40 dni, da se dokončno odveže od tega sveta...
zraven jo pa vodnik vodi, da ne zabluzi...


saj sem ti navedel dve možnosti ... in sigurno jih je dosti več

opisal sem en način ... vsak bo izbral svojega ... če sploh bo ...

želim vas le spomnit, da ne pozabite


smisel teme je ...

#22 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 27. december 2010, 22:46

Ja, če bi dal res pravi naslov , pol bi že šlo morda, ... tko pa , bolj slabo , ... xrolleyesx Objavljena slika ... :o|o:

#23 Kristina11

Kristina11
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 501

Objavljeno: 27. december 2010, 22:47

Bojante...ni mi jasno kaj hočeš povedati...
=oditi iz tega materialnega življenja telesa z osvobojeno dušo vseh satanovih vezi NJEGOVE SMRTI...



#24 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 27. december 2010, 22:51

Bojante...ni mi jasno kaj hočeš povedati...
=oditi iz tega materialnega življenja telesa z osvobojeno dušo vseh satanovih vezi NJEGOVE SMRTI...



... ja, Točno To .

Prvi "Padec Duhov" , je bil padec prvoustvarjenega duha Satane-Luciferja , in je bil padec v njegovo smrt .

Iz te smrti pa nas Stvarnik-Bog postopoma obuja, in tako osvobaja satanovih vezi smrti , satanove smrti .

Tko to gre .

Lp + #

#25 rafaelkozoprask

rafaelkozoprask
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 283

Objavljeno: 27. december 2010, 22:55

bojante ... pa saj znamo brez hudiča ... požvižgamo se nanj ... kaj nam pa more oni kozl ...




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0