Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Brazgotine


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
57 komentarjev na to temo

#51 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 4. oktober 2011, 11:19

Kis lahko tudi kao navlaži kožo, če je presuha...Za akne pa celo obstaja recept v knjigici "Narava ima vselej prav"- rožni kis- vrtnice namočene v kis...Zgleda da včasih tudi narava ne deluje po človeški logiki...Objavljena slika

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#52 poletje09

poletje09
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 26

Objavljeno: 4. oktober 2011, 12:37

Bi še enkrat poudarila, da gre za JABOLČNI kis, po možnosti, da je domač... Da ne bo kdo pomislil na čisti kis, tistega bognedaj dajat na kožo... x!x
(Torej, otroci, ne počnite tega doma x:Dx )

Jabolčni kis pa je dober za kožo, sploh nečisto, seveda v kombinaciji z večjo mero prekuhane vode.

#53 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 4. oktober 2011, 12:48

Poletje09 hojla

Kva pa prav dermatolog? A si že bla pri njem?

Objavljena slika
Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#54 poletje09

poletje09
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 26

Objavljeno: 4. oktober 2011, 12:53

Poletje09 hojla

Kva pa prav dermatolog? A si že bla pri njem?

Objavljena slika


Ne, saj koža je sedaj čista, brez mozoljev, samo ostalo mi je par luknjic kot posledic kakšnih večjih mozoljev -ker imam zelo občutljivo kožo, se mi vsaka nepravilnost pozna oz. lahko pusti posledico. Pa niti nisem praskala oz. mučila kože s stiskanjem.
Sicer situacija sploh ni tako grozna, kot si morda kdo predstavlja, ampak mene moti...

#55 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 4. oktober 2011, 12:57

Ne, saj koža je sedaj čista, brez mozoljev, samo ostalo mi je par luknjic kot posledic kakšnih večjih mozoljev -ker imam zelo občutljivo kožo, se mi vsaka nepravilnost pozna oz. lahko pusti posledico. Pa niti nisem praskala oz. mučila kože s stiskanjem.
Sicer situacija sploh ni tako grozna, kot si morda kdo predstavlja, ampak mene moti...



Glih zato /ker maš občutljivo kožo/ bi se blo mrbit fajn najprej obrnt na dermatologa, preden začneš mazat nase karkol.

Objavljena slika
Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#56 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 4. oktober 2011, 13:01

ammm butl, napisala je jabolčni kis, ne solno kislino :inocent:
če je dobr za pit, bo dobr tut za mazat
menda xcivx
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#57 poletje09

poletje09
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 26

Objavljeno: 4. oktober 2011, 13:02

Aja, ja s tem se pa strinjam... :palec: sicer kar se neenakomerne polti tiče, pridejo v poštev kaki mehanski pilingi, luščenje povrhnjice, ampak zaenkrat nebi posegala po teh varjantah, zato, sem želela najprej preizkusit "stvari iz domače kuhinje", torej naravne... glede j. kisa bom pa premislila, sicer se moja koža po 3 nanosih tonika do sedaj kar dobro obnaša. Moram pa povedati, da gre za razmerje: kozarec prekuhane vode in žlica j. kisa. (ni agresivno)

#58 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. oktober 2011, 16:32

jaz sem delala že cele operacije. xyesx
je blo predolgo za čakat pri dermatologu in na klasični način pa še dlje, pa smo to kar sami reševali, s slanico pa medom in ni najmanjših brazgotin, pa so hude akne bile, clo turi.
tud čajevec smo furali (vendar pa blago blago razpotino, total razredčeno z vodo, prekuhano).
in svašta sem cmarila... netreskove liste in takšno. to je ful mega, men se veliko bolje obnese kot aloja (k mi je presuha).

beljak je pa kul bolj preventivno (za mastno kožo, mazoljasto itd.), kot pa pol.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0