Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Ne vem kam spadam v življenju


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
300 komentarjev na to temo

#126 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 1. junij 2011, 21:22

Sem mislil na nateg, ki se nam dogaja ko norimo za vsem kar bi "morali" doseč v življenju in tega ponavadi nikdar ni konec...
Vmes se pa dogaja life in malenkosti ki jim ne dajemo pozornosti pa so v bistvu NAŠ life tukaj in zdaj.
Pričakujemo neko občutek trajne sreče, ki da bo nastopil ko bomo dosegli vse zastavljene cilje vmes pa cajt in lajf tečeta v pričakovanju "TISTEGA"
Sami sebe lahko nategujemo samo do nekega nivoja zavesti, nekje globje pa se zavedamo DA TO NI TO in da vsi dosežki ne bojo odtehtali globokega občutka praznine če bo naša sreča dosežene šele ko bomo dosegli, imeli....
Ja seveda je pa velik problem uživat v malih trenutkih če si lačen, brez strehe nad glavo, te zebe, so pričakovanja prevelika, v primeru psihičnih težav, ect ....

tole, kar si napisal, verjamem, da drži za velik del ljudi. In sicer za tisti del ljudi, ki nimajo pojma, kaj bi radi od življenja. Ko begajo sem in tja, poizkušajo to in ono, in se ne najdejo v nobenem načinu življenja...pač sledijo potem medijsko podprtim načinom življenja, ki obljublja večno srečo...ki je ni...
Lahko pa ti zastavljeni cilji in pot do njih marsikomu pomeni resnično srečo. Seveda, če se najde v tem, kar počne, ko ve, da je to njegova Pot v tem življenju. Potem ni s tem nič narobe, in verjamem, da uživa na potovanju na tej svoji Poti in v doseganju cilja. IN verjamem, da tudi tekom te poti uživa v vseh malih malenkosti, ki štejejo v življenju. Kdor pa ne najde svoje Poti, in bega skozi življenje, pa zaradi notranjega nemira ne more uživati tudi v teh malih stvareh.
Spet verjamem, da je potrebno imeti tisto "veliko stvar" lepo urejeno, jasno, in slediti svoji Poti, potem pa se da uživat tudi v malih stvareh x:)x
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#127 dayo

dayo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 234

Objavljeno: 1. junij 2011, 23:27

sej nič ne rečem, da tole ne bi bilo res. A tu predpostavljaš neko premiso, ki ti je samoumevna, jaz pa lahko iz lastnega življenja povem, da ni. In sicer omenjaš male trenutke sreče, ki resnično štejejo...a kdo pravi, da je lahko vsak v teh trenutkih srečen? Jaz iz dosedanjega življenja lahko dam častno, da sploh ni nujno, da sem lahko v teh trenutkih srečen, če nimam (dovolj) razščiščenih "velikih stvari", katere omenja Brezo. Če se mi nabira balast zaradi nerazčiščenosti velikih stvari, se zapre pot prostemu energijskemu pretoku skozi moje telo (čakre itd). Sem zakrčen, napet, sem v strahovih, negotovosti...kako naj potem uživam tudi te male trenutke sreče? Lahko se delam, da uživam...lahko si želim, da bi užival, pa ne morem...brez sproščenosti in zadovoljstva samega s seboj ne gre...

zato menim, da je treba imeti velike stvari razčiščene...potem gre vse veliko lažje...in se da uživati tudi v malih stvareh...


tole, kar si napisal, verjamem, da drži za velik del ljudi. In sicer za tisti del ljudi, ki nimajo pojma, kaj bi radi od življenja. Ko begajo sem in tja, poizkušajo to in ono, in se ne najdejo v nobenem načinu življenja...pač sledijo potem medijsko podprtim načinom življenja, ki obljublja večno srečo...ki je ni...
Lahko pa ti zastavljeni cilji in pot do njih marsikomu pomeni resnično srečo. Seveda, če se najde v tem, kar počne, ko ve, da je to njegova Pot v tem življenju. Potem ni s tem nič narobe, in verjamem, da uživa na potovanju na tej svoji Poti in v doseganju cilja. IN verjamem, da tudi tekom te poti uživa v vseh malih malenkosti, ki štejejo v življenju. Kdor pa ne najde svoje Poti, in bega skozi življenje, pa zaradi notranjega nemira ne more uživati tudi v teh malih stvareh.
Spet verjamem, da je potrebno imeti tisto "veliko stvar" lepo urejeno, jasno, in slediti svoji Poti, potem pa se da uživat tudi v malih stvareh x:)x


podpis Objavljena slika

#128 capt. spaulding

capt. spaulding
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 898

Objavljeno: 2. junij 2011, 05:49

tole, kar si napisal, verjamem, da drži za velik del ljudi. In sicer za tisti del ljudi, ki nimajo pojma, kaj bi radi od življenja. Ko begajo sem in tja, poizkušajo to in ono, in se ne najdejo v nobenem načinu življenja...pač sledijo potem medijsko podprtim načinom življenja, ki obljublja večno srečo...ki je ni...
Lahko pa ti zastavljeni cilji in pot do njih marsikomu pomeni resnično srečo. Seveda, če se najde v tem, kar počne, ko ve, da je to njegova Pot v tem življenju. Potem ni s tem nič narobe, in verjamem, da uživa na potovanju na tej svoji Poti in v doseganju cilja. IN verjamem, da tudi tekom te poti uživa v vseh malih malenkosti, ki štejejo v življenju. Kdor pa ne najde svoje Poti, in bega skozi življenje, pa zaradi notranjega nemira ne more uživati tudi v teh malih stvareh.
Spet verjamem, da je potrebno imeti tisto "veliko stvar" lepo urejeno, jasno, in slediti svoji Poti, potem pa se da uživat tudi v malih stvareh x:)x


Jaz pa ne, im mislim da ko imaš poštimane osnove is butec da ne uživaš v lajfu, razen v primeru psih. bolezni...
Velike stvari pa pridejo ko pridejo če pridejo odvisno od karm in samskar....(če mi dovoliš Vedsko terminologijo)
Pa ne pozabi na vse ki so polog "mainstream sledilcev" še v isti zagati, vsi ko so na neki "spiritualni poti" prišli do točke ko štekajo nesmisel "človeškega", ob občutko nedoseglivosti "božanskega" (vsi bogoskeptiki Sorry za izraze)
Lahk se pa farbamo in igramo mučenike in krivce in gledamo lajf namesto da bi ga živeli.....čakajoč Godota...
Pa tudi pot ima ovinke in obvoze, ti znajo na koncu pretehtat...
«Mes chers frères, n'oubliez jamais, quand vous entendrez vanter le progrès des lumières, que la plus belle des ruses du diable est de vous persuader qu'il n'existe pas!»

#129 capt. spaulding

capt. spaulding
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 898

Objavljeno: 2. junij 2011, 05:57

Sem mislil na nateg, ki se nam dogaja ko norimo za vsem kar bi "morali" doseč v življenju in tega ponavadi nikdar ni konec...
Vmes se pa dogaja life in malenkosti ki jim ne dajemo pozornosti pa so v bistvu NAŠ life tukaj in zdaj.
Pričakujemo neko občutek trajne sreče, ki da bo nastopil ko bomo dosegli vse zastavljene cilje vmes pa cajt in lajf tečeta v pričakovanju "TISTEGA"
Sami sebe lahko nategujemo samo do nekega nivoja zavesti, nekje globje pa se zavedamo DA TO NI TO in da vsi dosežki ne bojo odtehtali globokega občutka praznine če bo naša sreča dosežene šele ko bomo dosegli, imeli....
Ja seveda je pa velik problem uživat v malih trenutkih če si lačen, brez strehe nad glavo, te zebe, so pričakovanja prevelika, v primeru psihičnih težav, ect ....


Cashy, tale post se nanaša na vse ne samo na massmedia baktas, tud orto spirutauliste al pa orto ateiste......
«Mes chers frères, n'oubliez jamais, quand vous entendrez vanter le progrès des lumières, que la plus belle des ruses du diable est de vous persuader qu'il n'existe pas!»

#130 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 2. junij 2011, 09:34

Cashy, všeč mi je kar si napisal. Kakšen je pa tvoj recept, da človek najde pravo "Pot"? Jaz vem, da sem se izgubila in se počutim kot v "mreži" nečesa. Kot bi imela na nek način blokirano komunikacijo s svetom. Rabim Bruca Willsa, da me reši,...

#131 DON KARLOS

DON KARLOS
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 610

Objavljeno: 2. junij 2011, 14:56

xDDx

Jaz pa spadam k Bogu tako da HURAAA xloveyx


:flowerface::flowerface::flowerface:


#132 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 2. junij 2011, 21:33

Edini Smisel Življenja h kateremu spada vsaka ustvarjena duša, je Stvarnik-Bog , ki je Veliko Več kot le "brus vilis" ( piši kao što govoriš ) .

Prej ko to skapiraš, bolje zate . x:)x

Što prije, to Bolje x8Dx

Lp + #

Peace with you xDDx

B + #

#133 capt. spaulding

capt. spaulding
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 898

Objavljeno: 2. junij 2011, 21:39

Edini Smisel Življenja h kateremu spada vsaka ustvarjena duša, je Stvarnik-Bog , ki je Veliko Več kot le "brus vilis" ( piši kao što govoriš ) .

Prej ko to skapiraš, bolje zate . x:)x

Što prije, to Bolje x8Dx

Lp + #

Peace with you xDDx

B + #


Ja valda pa ti to veš ker si to realiziral, al so ti drugi povedali?
«Mes chers frères, n'oubliez jamais, quand vous entendrez vanter le progrès des lumières, que la plus belle des ruses du diable est de vous persuader qu'il n'existe pas!»

#134 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 2. junij 2011, 21:43

Tako mi je govoril Bog Objavljena slika

#135 vinko3

vinko3
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 106

Objavljeno: 2. junij 2011, 21:51

Bojante, manjka pa ti uvid da posti ala "bog je vse", "bodi srecen", "just do it"... + polno smeškotov in znakov so popolnoma neuporabni. in bi jih se program za posto sam umestil pod spam.

Until you know that who you are is empty and meaningless, you dont know anything. 


#136 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 4. junij 2011, 09:01

Bojante, manjka pa ti uvid da posti ala "bog je vse", "bodi srecen", "just do it"... + polno smeškotov in znakov so popolnoma neuporabni. in bi jih se program za posto sam umestil pod spam.


Uporabno je vse . Vendar ni vsaka uporaba tudi Koristna ! ( koristna za odrešenje duše, in za Duhovni Napredek)

Tko, da študirej še mal' , ... mal' globlje x;)x x8Dx

Lp + #

etnaJoB

#137 vinko3

vinko3
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 106

Objavljeno: 4. junij 2011, 13:58

Uporabno - Koristno..... duše, Duhovni, Napredek

rad masturbiraš s koncepti... ok, precej dolgočasno.

+ to je tvoja priljubljena taktika kako ohranjaš poseben (pomembnejši) status v razmerju z drugimi. status ki je le v tvoji glavi. spet: predvidljivo in dolgočasno.


Tko, da študirej še mal' , ... mal' globlje x;)x x8Dx

....no, kot že rečeno zgoraj.

btw: ?? študiram? kaj naj študiram globlje?!

Until you know that who you are is empty and meaningless, you dont know anything. 


#138 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 4. junij 2011, 14:33

rad masturbiraš s koncepti... ok, precej dolgočasno.

+ to je tvoja priljubljena taktika kako ohranjaš poseben (pomembnejši) status v razmerju z drugimi. status ki je le v tvoji glavi. spet: predvidljivo in dolgočasno.



....no, kot že rečeno zgoraj.

btw: ?? študiram? kaj naj študiram globlje?!


Nič ne "masturbiram" ... to je le tvoj pogled, ki je napačen, kot že rečeno prej ; svoje napake spreglej ob globljem študiranju svojih napak-zablod-grehov-stranpoti.

Lp + #

#139 vinko3

vinko3
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 106

Objavljeno: 4. junij 2011, 15:44

Nič ne "masturbiram" ... to je le tvoj pogled, ki je napačen

napačen za koga? zate? si si spet nadel status pomembnejšega v razmerju z drugimi?! spet al kaj?!

ja in ta tvoj "je le moj pogled, ki je napačen" je le tvoj pogled, ki je napačen. kašno bedasto argumenitranje.

misliš da bo po tem:
http://www.lunin.net...__p__1055594459
in tem:
http://www.lunin.net...__p__1055594586
šlo v tretje rado s tem:
http://www.lunin.net...__p__1055594595


torej uporabnici/ku light se mora pisati podobne poste v velikih količinah? večja količina, bolj je uporabno? (in ne spet masturbirat z koristnim....) + aja, pa smeškote ne smemo pozabit! in znake! in to v veliikih količinah!


to so moje napake-zablode-grehi-stranpoti ki jih z globljim študiranjem moram spregledati?!?!


vem ja light - offtopic, medtem ko čakaš na Cashy-ev replay :)

Until you know that who you are is empty and meaningless, you dont know anything. 


#140 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 4. junij 2011, 23:07

Ja, enim tudi po trikrat ( ali celo večkrat) poveš eno in isto (z nekoliko spremenjenimi besedami), : pa še vedno ne poštekajo Bistva v Lajfu xDDx

Lp do tedaj x8Dx

#141 vinko3

vinko3
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 106

Objavljeno: 5. junij 2011, 06:58

nikoli pa ne posumiš da si nesposoben sporočiti kaj uporabnega.

ker bi bil, če bi to naredil, izzvan tvoj status (boljšega od drugih), ki je zlahka očiten v tvojih postih.

in ne bi mogel še naprej seksati sam s svojo lastno pomembnostjo.

blabla ajde odjebi do tedaj

Until you know that who you are is empty and meaningless, you dont know anything. 


#142 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 5. junij 2011, 17:26

V Sloveniji je splošna družbena klima proti božjemu. Na kratko lahko razložim zakaj je tako.
V Sloveniji je bila dolga stoletja izredno močno prisotna krščanska vera. Skoraj 100 odstotna je bila. Ljudje so se skušali držati božjih zapovedi (vsaj delali so v to smer če drugega ne):
Npr. ne kradi, ne laži, ne ubijaj, ne nečistuj,.... Poleg tega uči tudi: ljubi svoje sovražnike (ne imenuje jih ravno izdajalci, ampak zgledni kristjani).
In potem se je zgodila 2. svetovna vojna in vsi vemo, kaj se je dogajalo po 2. svetovni vojni. Ravno kontra kot nas uči deset zapovedi.
Kristjani imajo zaradi desetih zapovedi izredno močan občutek za vest, krivdo, večjo kot druga ljudstva in druge vere.
Zato je bilo treba vero nujno zanikati in uničevati, kajti to je bil edini način, da se niso čutili krive, samo z zanikanjem vere so se lahko spet počutili svobodne in nekrive.
Vse kar se danes dogaja, to zanikovanje vere je popolnoma logična posledica preteklosti. Drugače ne bi moglo biti. Samo ne mi reči, da vam je všeč razpad moralnih vrednot. To je namreč logična posledica zanikovanja vere (ker ima strogo moralo).

Neveren narod se sam zmeni s fizično in psihično premočjo (spletke, prevare, laži, kraje, goljufije, zapeljevanja, nečistovanja, poboji.......) vse te zadeve za katere molite, da se vam ne bi zgodile. Če pa ima narod moralo imate manj možnosti, da ste žrtev te vrste premoči.

#143 vinko3

vinko3
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 106

Objavljeno: 5. junij 2011, 18:22

sure sure

lepo da razvijaš lastne teorije in modele realnosti..

koliko časa si pa posvetila pozornost temu:
- "Občutek imam, da se je cel svet zarotil proti meni in da nikamor ne spadam"
- "Nimam dela, ker niti tega ne vem, kje naj ga sploh iščem."
- "kje se naj lotim problema."
- "kaj hočem in kam spadam"
- ...

brez bežanja v knjige, internet, forume, družinske obveznosti, hrano, razvijanja novih teorij, čvek s kolegicami, "nujne" opravke, tv, vljudnostne usluge, itd. itd.

Se vsedeš, brez nič, izklopiš telefone (npr. 1h) in si samo s temi stavki.

ti in tej stavki (+ namen)

nič drugega.



velik del nepotrebnega balasta bo s tem odpadlo in se boš tako posvetila pomembnemu.
če to delaš dnevno si boš v nekaj tednih bistveno bolj na jasnem, kam in kako naprej.

Until you know that who you are is empty and meaningless, you dont know anything. 


#144 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 5. junij 2011, 18:24

Dej ne seri, light. Krščanska vera je vsiljena v ta prostor z meči in poboji. Če bi prišli prej muslimani sem, bi zdaj imeli tu islam in bi verjela v neke druge pravljice.

Poleg tega je po raziskavah najmanj kriminala in so ljudje najbolj srečni v skandinavskih sekularnih državah. Kjer se pojavlja koncept boga v vseh njegovih različicah, tam so sami problemi. Že bežen pogled na zgodovino in sedanjo stanje ti to razkrije.
Possible—but highly unlikely.

#145 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 5. junij 2011, 19:00

V Sloveniji je splošna družbena klima proti božjemu. Na kratko lahko razložim zakaj je tako.
V Sloveniji je bila dolga stoletja izredno močno prisotna krščanska vera. Skoraj 100 odstotna je bila. Ljudje so se skušali držati božjih zapovedi (vsaj delali so v to smer če drugega ne):
Npr. ne kradi, ne laži, ne ubijaj, ne nečistuj,.... Poleg tega uči tudi: ljubi svoje sovražnike (ne imenuje jih ravno izdajalci, ampak zgledni kristjani).
In potem se je zgodila 2. svetovna vojna in vsi vemo, kaj se je dogajalo po 2. svetovni vojni. Ravno kontra kot nas uči deset zapovedi.
Kristjani imajo zaradi desetih zapovedi izredno močan občutek za vest, krivdo, večjo kot druga ljudstva in druge vere.
Zato je bilo treba vero nujno zanikati in uničevati, kajti to je bil edini način, da se niso čutili krive, samo z zanikanjem vere so se lahko spet počutili svobodne in nekrive.
Vse kar se danes dogaja, to zanikovanje vere je popolnoma logična posledica preteklosti. Drugače ne bi moglo biti. Samo ne mi reči, da vam je všeč razpad moralnih vrednot. To je namreč logična posledica zanikovanja vere (ker ima strogo moralo).

Neveren narod se sam zmeni s fizično in psihično premočjo (spletke, prevare, laži, kraje, goljufije, zapeljevanja, nečistovanja, poboji.......) vse te zadeve za katere molite, da se vam ne bi zgodile. Če pa ima narod moralo imate manj možnosti, da ste žrtev te vrste premoči.



ja skoraj sto odstotna ker so vse nejevernike pobili hahaha. vera nam je bila vsiljena in pika.vatikan naj bi živel po 10 zapovedih pa poglej kaj se tam dogaja za zprtimi vrati.....
vera nima nobene morale je vsiljevanje nekih pravil ki si jih izbranci izmišljajo.sami hinavci

#146 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 5. junij 2011, 19:25

drugače pa light kako se pa kaj počutiš te dni?

#147 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 5. junij 2011, 19:41

O ne bo držalo o krščanstvu. To je samo pranje možganov. To so vas v šoli naučili, ali pa ste spotoma pobrali (slovensko javno mnenje). Če hočete vedeti resnico o svetu v katerem je krščanstvo vzklilo boste morali veliko več knjig prebrati. Takrat si boste ustvarili popolnoma novo sliko. In dojeli boste, da ni nič ČRNO BELO. NIČ.

Krščanstvo je slovenski knez sprejel prostovoljno, zato, da ga je Karl Veliki branil pred vpadi Avarov.

Hočete primerjavo?

Predstavljajte si srednji vek in vpade Turkov. Slovenci bi bili takrat lahko samostojni, a kaj bi Turki iz nas naredili? Zasužnjili bi nas in naredili Turčijo. Nič drugega, isto kot iz Bosne.
Popolnoma enako se je pa zgodilo takrat, ko je knez Borut sprejel krščanstvo vero. Da si je knez Borut rešil lastno kožo in ljudstvo kateremu je vladal je pač moral sprejeti krščanstvo. Če ga ne bi, bi nas pa Avari uničili (aziatsko pleme). Knez Borut se je odločil se je za najboljšo možnost. Če ne bi bilo tako, danes tukaj nihče ne bi govoril slovensko. Karl Veliki bi nas izbrisal z zemljevida, potem, ko bi nas Avari zasužnjili. TI JE TA MOŽNOST BOLJ VŠEČ?

Vedeti je treba, da Slovenija leži na stičišču kultur in zato vedno najbolj naj*ba. To so vedeli tudi vladarji. Turški vpadi ali pa povojni poboji (najbolj je naš del trpel - obrobni del). Še celo ko so vpadali v Rimski imperij je bil ta naš del najbolj na udaru (predstavlja je Tromejo). Šele ko je prišlo do prenosa moči (trajalo več več stoletij), so se razmere v naših krajih spet stabilizirale in Emona na novo zgradila.

Zato mi ne tukaj zgodovine spreobračat,..... če je na poznate cele, ampak samo en delček, le toliko, da lahko z vami manipulirajo.

Pa še to, to so bili drugačni časi. Pred pojavom krščanstvom so bili pa še mnogo bolj kruti časi.

#148 capt. spaulding

capt. spaulding
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 898

Objavljeno: 5. junij 2011, 20:05

O ne bo držalo o krščanstvu. To je samo pranje možganov. Če hočete vedeti resnico o svetu v katerem je krščanstvo vzklilo boste morali veliko več knjig prebrati. Takrat si boste ustvarili popolnoma novo sliko. In dojeli boste, da ni nič ČRNO BELO. NIČ.

Krščanstvo je slovenski knez sprejel prostovoljno, zato, da ga je Karl Veliki branil pred vpadi Avarov.

Hočete primerjavo?

Predstavljajte si srednji vek in vpade Turkov. Slovenci bi bili takrat lahko samostojni, a kaj bi Turki iz nas naredili? Zasužnjili bi nas in naredili Turčijo. Nič drugega, isto kot iz Bosne.
Popolnoma enako se je pa zgodilo takrat, ko je knez Borut sprejel krščanstvo vero. Da si je knez Borut rešil lastno kožo in ljudstvo kateremu je vladal je pač moral sprejeti krščanstvo. Če ga ne bi, bi nas pa Avari uničili (aziatsko pleme). Knez Borut se je odločil se je za najboljšo možnost. Če ne bi bilo tako, danes tukaj nihče ne bi govoril slovensko. Karl Veliki bi nas izbrisal z zemljevida, potem, ko bi nas Avari zasužnjili. TI JE TA MOŽNOST BOLJ VŠEČ?

Zato mi ne tukaj zgodovine spreobračat,..... če je na poznate cele, ampak samo en delček, le toliko, da lahko z vami manipulirajo.

Pa še to, to so bili drugačni časi. Pred pojavom krščanstvom so bili pa še mnogo bolj kruti časi.


Še vedno je bila izbira slaba.....
«Mes chers frères, n'oubliez jamais, quand vous entendrez vanter le progrès des lumières, que la plus belle des ruses du diable est de vous persuader qu'il n'existe pas!»

#149 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 5. junij 2011, 20:14

Šlo se je za poenotenje, saj lahko samo enotni zmagajo proti neevropskih narodom.

#150 capt. spaulding

capt. spaulding
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 898

Objavljeno: 5. junij 2011, 20:17

Druge pa bilo ni.


Jeba.....hehehe.... davki so še danes....zaradi slabe izbire
«Mes chers frères, n'oubliez jamais, quand vous entendrez vanter le progrès des lumières, que la plus belle des ruses du diable est de vous persuader qu'il n'existe pas!»




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0