Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Če bi kdo rad koga kaj vprašal


  • Prijavi se, če želiš komentirati
1081 komentarjev na to temo

#926 cipcipilonika

cipcipilonika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 120

Objavljeno: 7. marec 2016, 17:10

Kje pa je Ceres?


If the sun shines in your soul, what does it matter if it rains outside.

#927 Aeval

Aeval
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 784

Objavljeno: 7. marec 2016, 20:53

Gre palec na čelo, bp :)

Se pa v prvem poskusu v predklonu komaj dotaknem z rokami tal icon21.gif


... Say what you mean
And mean what you say ...

#928 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 8. marec 2016, 13:47

Kje pa je Ceres?

v big braderju biggrin.pngbiggrin.png



#929 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 10. marec 2016, 11:28

Če ne piješ alkohola in ne jemlješ nobenih drog... kako se ga pol 'nacukaš'? Z glavo ob zid, dokler ne zlezeš skup?


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#930 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 10. marec 2016, 11:38

Če ne piješ alkohola in ne jemlješ nobenih drog... kako se ga pol 'nacukaš'? Z glavo ob zid, dokler ne zlezeš skup?

dober kres je nekaj podobnega

če je zjutraj, si pol cel dan v rožicah biggrin.png



#931 patricija1189

patricija1189
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 144

Objavljeno: 11. marec 2016, 12:27

Poslušanje glasbe ki te odpira (mene osebno to res odpelje) in ples, raziskovanje svojih mentalnih danosti s pomočjo meditacije, čokolada, adrenalinski športi ...

#932 Rožica I

Rožica I
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 720

Objavljeno: 19. marec 2016, 19:46

Ali ima kdo izkušnje z magnezijevim kloridom?
Zanima me uporaba za 70-letno osebo, ki je imela včasih težave z ledvicami (trenutno ne) in ki ne prakticira pitje dovoljšnje dnevne količine vode. Kolikor berem, se takim osebam ne priporoča uporaba le-tega, po drugi strani pa mislim, da bi ga ravno tale oseba morala uživat, saj pomaga pri večini težav, ki jih ima.

#933 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 19. marec 2016, 22:36

Kar koristi, je magnezij, ki je zelo pomemben mikroelement. Magnezij lahko jemljemo v obliki soli - teh je več, najbolj primerna je magnezijev klorid (sicer sestavina morske vode), lahko pa tudi vezanega v organske molekule (kelatni kompleksi). Iz slednjih telo še bolje absorbira magnezij. V tej obliki je v hrani (temno zelena zelenjava, stročnice, banane, fige, slive, marelice, oreški, polnozrnate žitarice, alge, večina kalčkov). Veliko magnezija vsebuje tudi donat. Če gospa jemlje magnezij v obliki soli, je treba piti dovolj vode, ja, da se ohrani osmotsko ravnovesje v telesu. Sicer pa je pri starejših ljudeh treba biti še bolj previden pri tem, ker lahko preveč magnezija poruši ravnovesje mineralov ali povzroči driske, ki telo oslabijo in povzročijo dodatno dehidracijo in pomanjkanje pomembnih snovi. Še ena možnost je in sicer magnezijeve kopeli (uporabiš magnezijev klorid kot kopalno sol) - magnezij namreč lahko prehaja v telo tudi preko kože. To je težko predozirati, pa tudi stranskih učinkov, kot so driske, ne bo. 



#934 Rožica I

Rožica I
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 720

Objavljeno: 20. marec 2016, 07:52

Najlepša hvala, Iknee :-). Po moje ne bo prevelikega navdušenja za kopeli, ampak bomo našli nek način. Bom pa sama probala takšno kopel :-).

#935 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 23. marec 2016, 14:48

Ima kdo izkušnje z RegulatPro? http://www.regulat-d...io-concentrates


You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#936 silver

silver
  • Zlati član
  • Št. objav: 1 244

Objavljeno: 27. marec 2016, 19:34

Skoraj prepričan sem bil , da imamo nekje temo o prebranih knjigah , pa je ne najdem . A kdo ve ??



#937 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 27. marec 2016, 19:47

Neki cajta nazaj, sem tut js iskala temo o prebranih knjigah, pa je nisem najdla. Odpri jo. 



#938 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 27. marec 2016, 20:11

Knjige, ki so nam všeč

 

 

Ni za kaj flirt.gif


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#939 silver

silver
  • Zlati član
  • Št. objav: 1 244

Objavljeno: 27. marec 2016, 20:17

flirt.gif

 

Se mi je zdelo, da bi lahko Silica imela nekje skrite zaloge ...

 

Hvala !



#940 Gost_Jeti_*

Gost_Jeti_*
  • Gost

Objavljeno: 11. april 2016, 15:31

ali je na luni kdo, ki obvlada družinsko pravo in bi bil pripravljen svetovati?

 

ali, če poznate pravnika, ki svetuje brezplačno!

 

hvala!

 

prosim, preko osebnih sporočil!



#941 cipcipilonika

cipcipilonika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 120

Objavljeno: 19. april 2016, 10:20

A kdo ve, kako spravit sledi flumastrov z belega fotelja?

ne vem, ali je usnjen ali umetno usnje, fotelj je mal poseben in ga je moj sin dobil v dar od strica, samo sinčkovih umetnij ni mogel odstranit.


If the sun shines in your soul, what does it matter if it rains outside.

#942 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 19. april 2016, 21:08

Če se je madež zažrl (in se je barva že vpila), potem težavo reši samo še tapetnik.

 

Poskusi z baby robčki (=vlažilni robčki za čiščenje dojenčkastih riti), ti odstranijo čuda svinjarije, če imaš pa RenaPur žajfo za čiščenje usnjenih stvari, potem uporabi le-to.


You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#943 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 19. april 2016, 21:29

A kdo ve, kako spravit sledi flumastrov z belega fotelja?

ne vem, ali je usnjen ali umetno usnje, fotelj je mal poseben in ga je moj sin dobil v dar od strica, samo sinčkovih umetnij ni mogel odstranit.

http://zenska.hudo.c...i-madeze-pisal/

 

http://med.over.net/...f=151&t=5895812



#944 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 21. april 2016, 12:32

Vsak čas si bom lase populila od živčkov... Kje je že v excelu beden izklop vrstice, ki spodaj v dokumentu prekriva izbiro listov? Kdor to dela, bo že vedel, kaj mislim. Pa hitrooooo. Ker hočem končat še danes...grrrrrrrrrrrrrr.... horro-cb.jpg  (pa znala sem že....)



#945 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 22. april 2016, 06:18

Vsak čas si bom lase populila od živčkov... Kje je že v excelu beden izklop vrstice, ki spodaj v dokumentu prekriva izbiro listov? Kdor to dela, bo že vedel, kaj mislim. Pa hitrooooo. Ker hočem končat še danes...grrrrrrrrrrrrrr.... horro-cb.jpg  (pa znala sem že....)

No, pa vam jaz povem: Datoteka, Možnosti, Dodatno (ne Dodatki), Možnosti prikaza za ta delovni zvezek - Pokazi zavihke listov. 



#946 cipcipilonika

cipcipilonika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 120

Objavljeno: 22. april 2016, 07:38

hvala gold.

z alkoholom ne gre.

Zdaj poskusim še z acetonom...


If the sun shines in your soul, what does it matter if it rains outside.

#947 cipcipilonika

cipcipilonika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 120

Objavljeno: 6. maj 2016, 12:23

Oj,

vidim, da samo jaz tle sprašujem neki.

Tokrat mam en problem.

Da pojasnim situacijo: pisal se je 1. 5., nedelja. Zapustili smo kamp, a ker sem si želela ogledati še zadnjič mestece, sva se odločila, da če kje najdeva park plac, pustiva (avto + prikolica), če ne pa pač ne.

Deževalo je na polno.

Peljeva se proti mestu in glej, res je bil en parking. Ne v centru, malo pred, ŽIVE duše parkirane gor. In zapeljemo noter, na prazno parkirišče. Mož je obrnil vozilo tako, da je zasedlo vse skup 4 park place, šel po  park listek in ga dal za šipo. Za eno uro sva vzela.

Vračava se, kar zagledam redarko, kako piše listek. Šibam do nje in jo vprašam, kaj je narobe. In mi začne po italijansko, precej glasno, razlagati - no sem razbrala, da kaj se gremo, da smo plačali za eno parkirišče, a zasedli 4 - uno, due, tre, quatro, se je drla stotič, jaz sem ji želela povedati, da pač je bilo parkirišče PRAZNO, mestece ni turistično itd blabla, seveda je to sploh ni zanimalo, moj je samo vzel listek, se zahvalil za prijaznost, 

meni se je zdelo krivično, ampak ok, če je samo to davek prvomajskih počitnic, tudi prav. Če plačamo v 5 dneh, je samo 28,70 evrov kazni, pač bomo.

Včeraj se le spravim plačevat, nakar ugotovim, da na položnici ni nobenih podatkov od banke (hotela sem prek klika plačat).

In sem napisala prijazno pismo italijanski policiji, taglavni in tisti v tem mestecu, da bi rada plačala, a naj mi povedo, kako. Zraven poskenirala vse pildke. Odgovora še nisem dobila in me skrbi, kaj zdaj.

Ne poznam italijanski sistem, ne vem, a me  bodo poslali v zapor (:D )

ali mi nabili še večjo kazen ali kaj. kaj  NAJ ZDAJ NAREDIM.

BOM plačala kazen, samo naj mi povedo, KAM naj nakažem denar.

No, res je, da sem potožila, da je pustil odnos redarke malo grenak priokus, nisem se pa razburjala nad kaznijo, saj v bistvu smo res naredili prekršek (čeprav se nisva takrat tega zavedala).

Torej, a imate izkušnje s kaznimi zaradi parkinga v Italiji in kako ste to reševali.

Tja ne morem it plačat, ker je predaleč, tudi takrat nisem mogla na pošto it, ker je bil praznik in pošta ni delala.


If the sun shines in your soul, what does it matter if it rains outside.

#948 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 8. maj 2016, 23:12

Taljanski policaji te bojo lepo nategnili podolgem in počez, kar zanje smo pač sciavi (al kako se že napiše, sužnji-cigani v glavnem).

 

Lepo bodo počakali, da rok mine in ti ekspresno odrubili od plače. Fino in gotovo, to so Taljani bucktooth1.gif

 

Pred leti se je v nas, pri vračanju s smučanja v it.Dolomitih, en Taljan zabil v naš bok. Kaj misliš, koga so olupli? Najprej na licu mesta, potem pa še yeba z zavarovalnicami opica.gif v SLO. To se sam v SLO lepo s turisti dela, povsod drugje se jim pa še gate z riti potegne partyy.gif

 

Žal, konstruktivnega odg. ne vem icon17.gif


You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#949 cipcipilonika

cipcipilonika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 120

Objavljeno: 9. maj 2016, 06:23

w00t.gif huh.png ohmy.png zalostko.gif surprise2.gif

 

sick.gif

icon_smile_dead.gif


If the sun shines in your soul, what does it matter if it rains outside.

#950 cipcipilonika

cipcipilonika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 120

Objavljeno: 15. maj 2016, 08:48

oj

jaz sem še zmeraj v statusu quo z mojo italijansko kaznijo.

ampak je en mikro premik: gospod Tozzini mi je poslal po 10 dneh nekaj. neko številko, ki je predolga za našo položnoci in nek iban, ostalega pa ne?!

zdaj mam dost.

jutri grem na banko pa naj mi povejo, ali je kakšna posebna počožnica za druge države ali so samo oni tko da ne štekajo kaj hočem.

 

grrr.


If the sun shines in your soul, what does it matter if it rains outside.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0