Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Nevsakdanje sposobnosti


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
75 komentarjev na to temo

Anketa: Sposobnosti (13 Skupaj glasov:)

Ali ste že doživeli vpliv očem ne/vidnih nadnaravnih sil?

  1. Da (7 glasov [53.85%] - Prikaži)

    Odstotek glasov: 53.85%

  2. Ne (2 glasov [15.38%] - Prikaži)

    Odstotek glasov: 15.38%

  3. Ne vem (4 glasov [30.77%] - Prikaži)

    Odstotek glasov: 30.77%

Ali menite, da ste intuinitivni? Ali sposobnost intuinitivnega zaznavanja uporabljate v vsakodnevnem življenju? (več odgovorov)

  1. Da (6 glasov [33.33%] - Prikaži)

    Odstotek glasov: 33.33%

  2. Ne (1 glasov [5.56%] - Prikaži)

    Odstotek glasov: 5.56%

  3. Ne vem (1 glasov [5.56%] - Prikaži)

    Odstotek glasov: 5.56%

  4. Uporabljam jo včasih (8 glasov [44.44%] - Prikaži)

    Odstotek glasov: 44.44%

  5. Uporabljam jo pogosto (1 glasov [5.56%] - Prikaži)

    Odstotek glasov: 5.56%

  6. Ne uporabljam je (1 glasov [5.56%] - Prikaži)

    Odstotek glasov: 5.56%

Ali so vaše posebne sposobnosti vam v korist ali breme?

  1. Korist (5 glasov [38.46%] - Prikaži)

    Odstotek glasov: 38.46%

  2. Breme (0 glasov [0.00%])

    Odstotek glasov: 0.00%

  3. Oboje (5 glasov [38.46%] - Prikaži)

    Odstotek glasov: 38.46%

  4. Ne vem (1 glasov [7.69%] - Prikaži)

    Odstotek glasov: 7.69%

  5. Nimam posebnih ali nevsakdanjih sposobnosti (2 glasov [15.38%] - Prikaži)

    Odstotek glasov: 15.38%

Glasuj Gosti žal ne morete sodelovati v anketi

#51 Liam

Liam
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 172

Objavljeno: 4. julij 2012, 17:22

Po moje je ni , logike . Strinjam se.
Circumstance has no value. It is how one relates to a situation that has value. All true meaning resides in the personal relationship to a phenomenon....what it means to "
Christopher McCandless


#52 Liam

Liam
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 172

Objavljeno: 4. julij 2012, 17:33

Kaj ni rečeno? Je lahko del tudi katere druge bolezni in tudi shizofrenije, kolikor vem. Kaj hočeš s tem reči?

Pravim da ni rečeno da ima shizofrenik tudi akutno psihozo . Nada7? :D
Circumstance has no value. It is how one relates to a situation that has value. All true meaning resides in the personal relationship to a phenomenon....what it means to "
Christopher McCandless


#53 Nada7

Nada7
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 414

Objavljeno: 4. julij 2012, 17:34

Ja, to je baje res. Kaj je smešno?

#54 Liam

Liam
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 172

Objavljeno: 4. julij 2012, 17:50

Ja, to je baje res. Kaj je smešno?


Tvoj vzdevek .
Circumstance has no value. It is how one relates to a situation that has value. All true meaning resides in the personal relationship to a phenomenon....what it means to "
Christopher McCandless


#55 Nada7

Nada7
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 414

Objavljeno: 4. julij 2012, 17:52

Zakaj?

#56 Liam

Liam
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 172

Objavljeno: 4. julij 2012, 18:01

Zakaj se pa gre ?
Circumstance has no value. It is how one relates to a situation that has value. All true meaning resides in the personal relationship to a phenomenon....what it means to "
Christopher McCandless


#57 Nada7

Nada7
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 414

Objavljeno: 4. julij 2012, 18:05

Eh. Zakaj je vzdevek smešen. Ti kar povej. Ti si smešen.

#58 Liam

Liam
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 172

Objavljeno: 4. julij 2012, 18:20

Ja zakaj le je smešen , zaradi tebe . No ja kakorkoli ...
Circumstance has no value. It is how one relates to a situation that has value. All true meaning resides in the personal relationship to a phenomenon....what it means to "
Christopher McCandless


#59 Nada7

Nada7
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 414

Objavljeno: 4. julij 2012, 18:26

Ok. x:)x Nevsakdanji pogovor. xrolleyesx

#60 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 4. julij 2012, 22:46

E Liam predpostavljam, da nisi nikoli delal na psihiatriji in da ti zdravstvo ni glih domače...Kot prvo še med samimi diplomiranimi psihiatri in psihologi niso enotna mnenja kar se diagnoz tiče...So neki nemški al amerški psihiatri simulirali simptome za točno določeno psihotično bolezen in vsak je dobil različno diagnozo...Seveda, so bili kao določen čas kao psihiatrični pacienti, so pa potem objavili rezultate tega poskusa...xg:Dx

Kot drugo pa psihiatri sploh nimajo nobenih meril, da bi znali ločit človeka, ki je res malo zblojen od nekoga, ki ima kao paranormalne sposobnosti...po naših trenutnih merilih za "paranormalno" valjda...Iknee je pa v neki temi lepo povedala kako je s tem pri šamanih. Oni so sposobni razločit norega človeka od tistega, ki je začel uporabljati njemu neznane psihičke moči...

Kot tretje se pa pojavi vprašanje...če so znanstveniki dokazal kao elektro magnetno polje okoli živih bitij in duhovnjaki temu pravijo kao aura a ni potem malo čudno trdit, da aura ne obstaja...:fiju: In ker vemo, da elektro magnetna polja predstavljajo različne frekvence, frekvence pa so povezane z različnimi barvami, torej bi se lahko naredilo zaključek, da določeni znanstveniki zanikajo izsledke znanstvenikov iz drugih področij...No ja, odvisno kakšno definicijo "aura" kdo vzame in kaj si predstavlja pod tem pojmom...Objavljena slika

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#61 Nada7

Nada7
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 414

Objavljeno: 6. julij 2012, 11:52

Da malo pojasnim glede t.i. branja misli. Za dvakrat dopuščam možnost, da je bila le domišljija. Enkrat sem slišala glas nekoga prisotnega (videnega prvič in zadnjič v življenju) reči (v mislih) nekaj o meni. Potrdila bi si lahko le tako, da bi tega človeka, slišala v neki drugi situaciji reči točno te besede, torej bi vedela, da resnično tako govori in razmišlja, s takimi izrazi. A še vedno bi lahko dvomila, ker sem morda nekoga drugega prej slišala tako govoriti in je le imel podoben glas, torej bi le lahko to dvoje sama skombinirala. Drugi primer- z nekom sem se pogovarjala, naenkrat pa v mislih zaslišim (glas tega človeka) nekaj tako nasprotnega od tega, o čemer je šel pogovor, da sem se kar zdrznila in ta je takoj rekel: A sem kaj rekel? in to s spremenjenim glasom in celotno mimiko, ki se je skladala z energijo, ki sem jo prej začutila in je bila precej drugačna od te, ko je bil normalen pogovor. Zanimivo, da je uporabil prav te besede, lahko bi rekel tudi: Kaj pa je? ali Je vse v redu? ali podobno. Seveda je možno, da sem imela halucinacijo in se je ta odzval s skoraj identično energijo, ki sem jo jaz imela v sebi. Tretji primer- v nekih okoliščinah, situaciji, se mi je vztrajno ponavljala neka misel (samostalnik s pridevnikom), ki ni imela zveze z ničemer, z vsem skupaj, situacijo, prisotnimi, nato se mi je začelo dozdevati, da ima zveze z mano. To se je kasneje nedvomno potrdilo, je imelo zveze z mano in nekom prisotnim. Morda pa je šlo za telepatijo. Če se ti dvakrat nekaj zgodi, ne moreš tega imeti za sposobnost, a ne, sploh pa ne mislim le zaradi tega hodit na psihiatrijo. Pa še pred časom je bilo.
Hecno je, ko nekomu podarim, kar si je na glas pred mano zaželel, ta to pozabi in potem, ko dobi, misli, da imam nekakšne posebne sposobnosti. Ali nekdo reče, oh tudi jaz sem ravnokar razmišljala, kaj bomo kuhali, kako zelo nenavadno. Pa bomo jedli skupaj in je 10 dopoldne. x:o)x

#62 Liam

Liam
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 172

Objavljeno: 6. julij 2012, 20:50

E Liam predpostavljam, da nisi nikoli delal na psihiatriji in da ti zdravstvo ni glih domače...Kot prvo še med samimi diplomiranimi psihiatri in psihologi niso enotna mnenja kar se diagnoz tiče...So neki nemški al amerški psihiatri simulirali simptome za točno določeno psihotično bolezen in vsak je dobil različno diagnozo...Seveda, so bili kao določen čas kao psihiatrični pacienti, so pa potem objavili rezultate tega poskusa...xg:Dx

Kot drugo pa psihiatri sploh nimajo nobenih meril, da bi znali ločit človeka, ki je res malo zblojen od nekoga, ki ima kao paranormalne sposobnosti...po naših trenutnih merilih za "paranormalno" valjda...Iknee je pa v neki temi lepo povedala kako je s tem pri šamanih. Oni so sposobni razločit norega človeka od tistega, ki je začel uporabljati njemu neznane psihičke moči...

Kot tretje se pa pojavi vprašanje...če so znanstveniki dokazal kao elektro magnetno polje okoli živih bitij in duhovnjaki temu pravijo kao aura a ni potem malo čudno trdit, da aura ne obstaja...:fiju: In ker vemo, da elektro magnetna polja predstavljajo različne frekvence, frekvence pa so povezane z različnimi barvami, torej bi se lahko naredilo zaključek, da določeni znanstveniki zanikajo izsledke znanstvenikov iz drugih področij...No ja, odvisno kakšno definicijo "aura" kdo vzame in kaj si predstavlja pod tem pojmom...Objavljena slika

Tako je Brezo prav imaš .
Sicer pa , ko nekdo govori da spreminja vreme z močjo volje ,premika oblake ali pa se gre razne teleportacije ni potrebno biti doktor da bi videl da nekaj ni čisto na mestu , ni nujno da je oseba bolnik lahko pa takšne motnje peljejo v mentalno bolezen kot že ves čas pravim . Tako je vsaj na zemlji, med običajnimi ljudmi .
Zanimivo pa je kako hitro se nekdo najde in poveže sebe z napisanim ,vprašanje zakaj hm hm ... namreč nikjer nisem trdil da je kdo tukaj mentalno bolan ali pa da aura ne obstaja in podobno. Lahko pa da oseba samo nepozorno prebere napisano.




Circumstance has no value. It is how one relates to a situation that has value. All true meaning resides in the personal relationship to a phenomenon....what it means to "
Christopher McCandless


#63 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 6. julij 2012, 21:34

Tako je Brezo prav imaš .
Sicer pa , ko nekdo govori da spreminja vreme z močjo volje ,premika oblake ali pa se gre razne teleportacije ni potrebno biti doktor da bi videl da nekaj ni čisto na mestu , ni nujno da je oseba bolnik lahko pa takšne motnje peljejo v mentalno bolezen kot že ves čas pravim . Tako je vsaj na zemlji, med običajnimi ljudmi .
Zanimivo pa je kako hitro se nekdo najde in poveže sebe z napisanim ,vprašanje zakaj hm hm ... namreč nikjer nisem trdil da je kdo tukaj mentalno bolan ali pa da aura ne obstaja in podobno. Lahko pa da oseba samo nepozorno prebere napisano.




hihihi torej je bog zrel za psihijatrio hahahahahha

#64 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 6. julij 2012, 21:43

kako je pa potlej drugje in ne na zemlji ali kdo so neobičajni ljudje?če smo mi običajni?

#65 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 6. julij 2012, 22:02

Sicer pa , ko nekdo govori da spreminja vreme z močjo volje ,premika oblake ali pa se gre razne teleportacije ni potrebno biti doktor da bi videl da nekaj ni čisto na mestu , ni nujno da je oseba bolnik lahko pa takšne motnje peljejo v mentalno bolezen kot že ves čas pravim . Tako je vsaj na zemlji, med običajnimi ljudmi .


Človek, ki razvije določene siddhije (psihične moči) lahko naredi tudi kaj od tega...te stvari niso nič nenavadnega za taprave jogine...Ups, pozabil sem, da oni niso glih običajni ljudje. Mogoče so pa oni normalni, mi pa bebci, tepci, idioti oz. človečki z majhnim IQ...Odvisno iz katere smeri se gleda in kakšen kriterij ocenjevanja se vzame...Le kakšni bi potem bili super ljudje, mogoče mali Bogovi...x:)x

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#66 Liam

Liam
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 172

Objavljeno: 6. julij 2012, 22:32

Človek, ki razvije določene siddhije (psihične moči) lahko naredi tudi kaj od tega...te stvari niso nič nenavadnega za taprave jogine...Ups, pozabil sem, da oni niso glih običajni ljudje. Mogoče so pa oni normalni, mi pa bebci, tepci, idioti oz. človečki z majhnim IQ...Odvisno iz katere smeri se gleda in kakšen kriterij ocenjevanja se vzame...Le kakšni bi potem bili super ljudje, mogoče mali Bogovi...x:)x

Je samo stvar pogleda , iz katere strani gledaš. Dobro je vedet da pogled kontroliraš sam in je tvoj pogled lastni,osebni. Posredno pogled lahko spreminja svet , oblakov in zakonov narave pa ne premika .
"Tapravi " jogi je tisti ki prepriča ljudi ,za to morajo biti pa tudi ljudje "tapravi" ;)




kako je pa potlej drugje in ne na zemlji ali kdo so neobičajni ljudje?če smo mi običajni?

Kdorkoli ti bo na to odgovoril zagotovo ni običajen človek .
Circumstance has no value. It is how one relates to a situation that has value. All true meaning resides in the personal relationship to a phenomenon....what it means to "
Christopher McCandless


#67 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 6. julij 2012, 23:00

Je samo stvar pogleda , iz katere strani gledaš. Dobro je vedet da pogled kontroliraš sam in je tvoj pogled lastni,osebni. Posredno pogled lahko spreminja svet , oblakov in zakonov narave pa ne premika .
"Tapravi " jogi je tisti ki prepriča ljudi ,za to morajo biti pa tudi ljudje "tapravi" ;)


Tapravi jogin ne prepričuje ljudi...Duhovni učitelj, pravi gurudži, pravi šaman, ipd. se je sposoben poistovetiti s človekom in videti skozi njegove oči. Tako lahko ugotovi ali ima kao blodnje ali pa so se mu začeli razvijati določeni siddhiji (jasnovidnost)...

Za upravljanje z vremenom so zadolženi elementali oz. nižje deve, ki se jih po ezoteriki uvršča v "podljudska kraljestva"...Kdor ima moč nad njimi ima tudi nadzor nad vremenom...Z mislimi se da komot vplivat na njih...Ali se jih podredi ali pa sodeluje z njimi...Lahko se kar nekaj čara po svoje, v tem primeru so možni kar v redu kiksi, sledi karma vrača udarec. Ali pa deluje v skladu z načrtom planetarnega Logosa, v tem primeru se lahko malo posega v spremembe, vse v določenih mejah in z upoštevanjem, da je sprememba koristna za vsa živa bitja oz. če že mora biti škoda, da je najmanjša...Ampak pustimo to mistiko na miru, ker te učne lekcije niso za obične ljudi, so bolj za tiste, ki so po uradni klasifikaciji psihiatrije že kar dosti nori oz. psihotiki...Objavljena slika

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#68 Liam

Liam
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 172

Objavljeno: 7. julij 2012, 09:53

Tapravi jogin ne prepričuje ljudi...Duhovni učitelj, pravi gurudži, pravi šaman, ipd. se je sposoben poistovetiti s človekom in videti skozi njegove oči. Tako lahko ugotovi ali ima kao blodnje ali pa so se mu začeli razvijati določeni siddhiji (jasnovidnost)...

Za upravljanje z vremenom so zadolženi elementali oz. nižje deve, ki se jih po ezoteriki uvršča v "podljudska kraljestva"...Kdor ima moč nad njimi ima tudi nadzor nad vremenom...Z mislimi se da komot vplivat na njih...Ali se jih podredi ali pa sodeluje z njimi...Lahko se kar nekaj čara po svoje, v tem primeru so možni kar v redu kiksi, sledi karma vrača udarec. Ali pa deluje v skladu z načrtom planetarnega Logosa, v tem primeru se lahko malo posega v spremembe, vse v določenih mejah in z upoštevanjem, da je sprememba koristna za vsa živa bitja oz. če že mora biti škoda, da je najmanjša...Ampak pustimo to mistiko na miru, ker te učne lekcije niso za obične ljudi, so bolj za tiste, ki so po uradni klasifikaciji psihiatrije že kar dosti nori oz. psihotiki...Objavljena slika



A ne bi bilo lepo ko bi bilo vse to res a .
Circumstance has no value. It is how one relates to a situation that has value. All true meaning resides in the personal relationship to a phenomenon....what it means to "
Christopher McCandless


#69 Liam

Liam
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 172

Objavljeno: 7. julij 2012, 12:01

Kaj je zdej? Saj je res. V ezoteričnem slovarčku tko piše. Pika.

Ma ja res potem je že tako saj ga niso za brezveze pisali, kaj sploh jaz palamudim .
Circumstance has no value. It is how one relates to a situation that has value. All true meaning resides in the personal relationship to a phenomenon....what it means to "
Christopher McCandless


#70 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 7. julij 2012, 12:58

...

frendova sestra ima nevsakdanjo sposobnost.
v trenutku, res v sekundi, stotinki, zna nazaj povedati vsako slišano besedo. pa tudi stavke, več besed.
Še nikoli nisem doživela, da bi kdo tako hitro to uspel.
Midva s tamalim sva kar mahnjena na razne anagrame itd. in sva tudi hitra, tudi za nazaj izgovorit, vendar sploh ne tako.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#71 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 7. julij 2012, 19:30

men se pa zdi, da je hulahup korenjerepaalkerzelenjavaženickodprejčeniblaclorazlika.

sej vem, da ne paše glih v ta topic, sam me je preblisnilo x:o)x
sorči :vio:
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#72 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 7. julij 2012, 19:37

ja, sem glih hotla napisat. :)

drugač pa, to vi bolj veste pa uganete, k ste bolj na zvezi.
jaz sploh ne porajtam. recimo nisem uganila, nikakor, da bi to lahko bila Razlika.
Pol tko kje vidim, ko kdo kje omeni, aha to je pa kao ta.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#73 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 7. julij 2012, 19:39

ha, sm vedla, da jo bom ven zbezala x:px :palec:

sm rekla, da sm zdej še posebej pametna x^x
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#74 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 13. julij 2012, 22:10

marsa besedo si napišeš v mislih in v sekundi lahko prebereš nazaj nič težkega besedo moraš videti v mislih ko pomisliš na drevo se ti pokaže v enitisočonki in potlej ga lahko vidiš iz leve desne ali od vzoraj na vzol tako je pri besedah rečeš avto imaš napisano v glavi in v stotinki lahko ptrbereš.

#75 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. julij 2012, 02:41

mayita, tako je kot praviš.
bravo da tebi to uspe v tisočinki.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0