Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Klicanje duhov


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
156 komentarjev na to temo

#76 bbs

bbs
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 87

Objavljeno: 15. januar 2009, 09:35

ne vem ali je pri tebi problem lepljenja duhov ali energetsko popačenje avre/telesa

tu mogoče, pravim mogoče, lahko kaj naredim

če pa imaš posledice od drog = poškodovan živčni sistem, potem ti ne morem pomagati

#77 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 15. januar 2009, 09:42

Aha, lepljenje duhov... to je bojda tisti fenomen, pri katerem je potreben nekakšen guru ali "ekspert",
ki problem razreši ? Ja, ja, to je to x:Dx
Guruju se potem plača ali v evrih ali pa z občudovanjem (včasih celo s strahospoštovanjem=).
Najbolj fascinantni so prizori, ko guru defektneža poči po glavi s prazno kokakola flašo,
da preplaši duhove in se defektnež zvija v spastičnih krčih. Kar zabavno.

#78 bbs

bbs
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 87

Objavljeno: 15. januar 2009, 10:30

točno tako XYZ

večina jih je šarlatanov za $$$$$.

#79 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 15. januar 2009, 11:14

Em a ti govoriš prav o duhovih, se pravi ljudeh po smrti ali govoriš o dušicah, energijah, ki se pač po principu preživtja in samohranjanja gibljeno naokoli ...? In zanima me kako duša sprejme zavestno odločitev, zakaj jo sprejme, kaj bi se znjo zgodilo, če jo ne bi sprejela itd ?

lp
Brez podpisa

#80 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 15. januar 2009, 11:50

Guruju se potem plača ali v evrih ali pa z občudovanjem (včasih celo s strahospoštovanjem=).
Najbolj fascinantni so prizori, ko guru defektneža poči po glavi s prazno kokakola flašo,

To ga skuša "razsvetlit". Spraut k pameti. -)

#81 zdravec

zdravec
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 6. februar 2009, 17:06

lep pozdrav iz bele krajine!

kaj se tiče klicanja duhov imamo velike izkušnje. če delaš z vso resnostjo ni nobene nevarnosti, da bi bilo kaj narobe. do sedaj smo klicali že dostikrat, jih prosili za pomoč za kar smo bili uslišani. tudi s kamero smo posneli duha. odgovarjal nam je na razna vprašanja.

več si preberite v novemberski številki misterijev. sedaj pa ne delamo več, ker nimamo časa. to delamo največ pozimi, ko je veliko časa.
ukvarjamo se tudi z iskanjem tople in mrzle vode ter nevarnih sevanj in pogrešanih oseb.

tisti, ki menijo da ni iz tega nič ali da je prevara se veliko motijo! to vemo iz lastnih izkušenj.

tudi z kolegi iz prevalj smo sodelovali in se tudi osebno poznamo.

res pa je da ta stvar ni za vsakega, potrebno je veliko izkušenj, kar pa smo jih dobili z lastnim delom.

#82 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 10. februar 2009, 17:03

Voda & Vodnjak [Iskanje vode & vrtanje ... - Radiestezija]
Dobil odgovor: JA, na zasebna sporočila: zdravec vodo najde, vrtajo potem drugi.
V kolker kdo rabi, naj ga kontaktira.

Vodnjake koplješ tudi?
[op.: bilo vprašanje za zdravec]

lep pozdrav iz bele krajine!

kaj se tiče klicanja duhov imamo velike izkušnje. če delaš z vso resnostjo ni nobene nevarnosti, da bi bilo kaj narobe. do sedaj smo klicali že dostikrat, jih prosili za pomoč za kar smo bili uslišani. tudi s kamero smo posneli duha. odgovarjal nam je na razna vprašanja.

več si preberite v novemberski številki misterijev. sedaj pa ne delamo več, ker nimamo časa. to delamo največ pozimi, ko je veliko časa.
ukvarjamo se tudi z iskanjem tople in mrzle vode ter nevarnih sevanj in pogrešanih oseb.

tisti, ki menijo da ni iz tega nič ali da je prevara se veliko motijo! to vemo iz lastnih izkušenj.

tudi z kolegi iz prevalj smo sodelovali in se tudi osebno poznamo.

res pa je da ta stvar ni za vsakega, potrebno je veliko izkušenj, kar pa smo jih dobili z lastnim delom.



#83 ess

ess
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 28. november 2009, 23:22

pozdravlejni...
da takoj povem, mene ne zanima klicanje duhov, tisto, ko sam kličeš...bla bla bla-bedarija!
smo to počeli kot osnovnošolci in to je bilo to

pred parimi leti mi je umrla mama...in seveda mi je še danes zelo hudo! pred parimi dnevi pa sem na discoveriju gleda neko oddajo, ko je gospa prišla k gospej, ki kliče duhove, da bi priklicala njeno hčer...in tako se je poleg hčerke prikazal njen umrli nečak, za katerega niso vedeli da je mrtev...preko te gospe, jih je odpeljal na kraj, kjer so ga umorili in pokopali. takrat sem začela vrjet v te stvari...
zdaj pa mene pravzaprav zanima, če obstajajo pri nas ljudje, ki se s tem tem ukvarjajo-ampak profesionalno in ne lari fari...


lep pozdrav! :palec:

#84 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 29. november 2009, 22:22

Najprej malo mojih ugotovitev. Komunikacija med dušami poteka na višjih nivojih oz. na drugačen način kot z duhci. Bi pa nekak dal lestvico od polovičke navzdol,glede na moj razumevanje,v detajle pa ne bi šel ker je too much in tudi jaz ne vem.

-Mojster ali guru
-različne dušice odvisno kakšno stopnjo zavesti imajo, sem spada večino vodnikov in različni angeli,nadangeli so pa nad mojstri
-različni duhci in elementali

Za komunikacijo na višjih nivojih je treba pač usposobit določen radijski inštrument.Tukaj imajo glavno vlogo srčna,ajna in sahasrara čakra. Medtem ko pri duhcih je pa bolj tretja čakra in astral, zato so informacije s tistih nivojev zelo dvomljive. Tam se pač nahaja sve i svašta. Od koristnih nasvetov do škodljivih izjav.

Če se zgodi da te v spanju nekdo kao davi in to celo čutiš na fizičnem telesu pač pomeni da je skozi luknjo v auri prišlo neprijazno bitje. Luknja pa nastane zaradi alkota,droge,premal spanja,preobremenjenosti,stresa,itd. Ponavadi samo kradejo energijo in ti pač lahko razcefrajo določene zadeve. Popravilo pa lahko traja dneve ali mesece. Odvisno od sposobnosti človečka.

Kdor pa sanja pokojne in to kar gre zraven pa spada med komunikacijo na dušnem nivoju. Se pa to zgodi ponavadi med spanjem ko je človek najbolj dovzeten za informacije iz višjih nivojev in ko odklopi racionalni um. Seveda je pa od človečkovih možgančkov odvisno kako bo prevedel določene zadevce.

Skratka klicanje duhov nima smisla,razen če se hočeš igrati z nižjimi silami. Ampak to je dvorezen meč. Klicanje duš je pa tudi vprašljivo,ker je zelo malo človečkov ki so tega sposobni. Tam pa poteka komunikacija večinoma na telepatski način. Se pa telepatija spontano razvije z človečkovim osebnim razvojem. xDDx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#85 ess

ess
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 29. november 2009, 23:45

Lili Mai, hvala za tvoj odgovor.
nej povem, da ni pri meni stvar v tem, da bi imela nerešene stvari z mojo mamo.. sva bili zelo dobri prijateljici (poleg seveda mati-hči) in nisva imeli skrivnosti ena pred drugo...enostavno bi rada samo pogovor z njo, pravzaprav en njen nasvet, kajti vedno mi je ona svetovala, vedno sem prosila njo za nasvet....trenutno sem v eni dilemi in bi potrebovala njeno pomoč-bi pa takrat izkoristila priložnost in ji seveda povedala, da jo imam rada, zraven pa še zvedela, kako se ona trenutno počuti..............


nekaj pa ne razuimem-nekjese prebere, da se ljudje po smrti ponovno rodijo-v seveda drugem telesu...kako je pol možen pogovor z umrlim?

#86 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 30. november 2009, 04:31

Lili Mai, hvala za tvoj odgovor.
nej povem, da ni pri meni stvar v tem, da bi imela nerešene stvari z mojo mamo.. sva bili zelo dobri prijateljici (poleg seveda mati-hči) in nisva imeli skrivnosti ena pred drugo...enostavno bi rada samo pogovor z njo, pravzaprav en njen nasvet, kajti vedno mi je ona svetovala, vedno sem prosila njo za nasvet....trenutno sem v eni dilemi in bi potrebovala njeno pomoč-bi pa takrat izkoristila priložnost in ji seveda povedala, da jo imam rada, zraven pa še zvedela, kako se ona trenutno počuti..............


nekaj pa ne razuimem-nekjese prebere, da se ljudje po smrti ponovno rodijo-v seveda drugem telesu...kako je pol možen pogovor z umrlim?

Najprej je treba vedeti vsaj malo kaj naj bi duša sploh bila. Duša ni vezana na krog rojstev in smrti in komunikacija z njo je vedno mogoča.Čas in prostor ne igrata vloge tukaj. Duhovi in ostala nižja bitja so pa ujeta v ta krog.

Ne vem pa zakaj moraš glih njo vprašat za nasvet. Sicer pa se lahko zahvališ in jo vprašaš vse kar želiš,vprašanje pa je če bo vedla kaj je dobro zate. Odvisno kako razvita dušica je. Vzameš si nekaj časa en dan,postaviš pred sabo slikico od svoje mame in ji poveš vse kar si želiš in jo potem tudi kaj vprašaš,zraven pa pašejo še kakšne molitvice ali mantre,da razsčistiš še kakšne zadevce,ki so ostale nerešene. Ena nerešena zadevica je sigurno-prevelika čustvena navezanost na njo,v bistvu ti je v oporo,dokler se ne znaš postavit na lastne noge.Je pa dobro če si nekak v meditativnem stanju,bolj dogaja. Za sprejemanje odgovorov je treba pa imeti ustrezen sprejemnik,drugače se lahko odgovori popačijo. Skratka imeti moraš določeno stopnjo zavesti.

Drugače pa obstaja tudi drugačen način za tiste ki tega niso sposobni. Postaviš vprašanje in potem opazuješ kaj vse se ti dogaja v naslednjih dneh. Sporočila pač prihajajo na čuden način. Lahko je v obliki pesmice po radiu,filmu,srečanju nepoznane osebe,lahko dobiš preblisk kakšne slikice v glavi,...Seveda je pa vse odvisno kako dobro kdo tolmači te zadevce. Podobne stvari je opisoval Carlos Castaneda v svojih knjigicah. xDDx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#87 DON KARLOS

DON KARLOS
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 610

Objavljeno: 30. november 2009, 20:10

Živijo,

jaz sem tudi klical duha. Ta je potem res prišel. Nakar mi je povedal številke za loto. Potem sem kupil listek za loto in glej ga zlomka nisem nič zadel. Potem sem tega duha še enkrat poklical. Za kazen sem ga zaprl v steklenico, nakar sem steklenico zamašil in jo obtežil ter jo vrgel v okean!

HE HE HE


#88 Peter78

Peter78
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 11

Objavljeno: 8. december 2009, 13:21

Jaz pa ko se napapam fižola vedno kak duh pride ven iz mene- pa še smrdi, pol pa da bi še klical kaej takega hvala ne.

#89 want_more

want_more
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 104

Objavljeno: 21. december 2009, 12:52

Če se zgodi da te v spanju nekdo kao davi in to celo čutiš na fizičnem telesu pač pomeni da je skozi luknjo v auri prišlo neprijazno bitje. Luknja pa nastane zaradi alkota,droge,premal spanja,preobremenjenosti,stresa,itd. Ponavadi samo kradejo energijo in ti pač lahko razcefrajo določene zadeve. Popravilo pa lahko traja dneve ali mesece. Odvisno od sposobnosti človečka.



No meni se to dogaja že par let zapored, neki zamazan obraz vidim, in nekaj me davi....hkrati pa imam občutek da sem budna in vedno probam zakričat ali odpret oči ali se premaknit, ampak me tak močno drži da ne morem nič, kot da bi bila paralizirana. Najhuje je pa to, ker me davi zelo dolgo in se na koncu vedno ''zbudim'' zadihana. Se je tudi zgodilo, da sem komaj zaspala na pol, pa je prišlo do te situacije, in ko sem probala zakričat, odpret oči ali karkoli ni šlo, ko pa je mama prišla v mojo sobo nekaj iskat in pri tem odprla luč je v trenutku šlo stran.
Hvala bogu se to ne dogaja vsaki dan...ampak recimo na mesec.....pa lahko 2 krat , 3krat, pa potem tudi pol leta nič.
Se mi pa dogaja zadnje čase, da grem vedno v strahu spat....
Pozna kdo kako rešitev?
Saj mogoče ne spada čisto v to temo....ampak zaradi alkota, droge, premalo spanja, preobremenjenosti, stresa dvomim da je, ker pazim da si vzamem dovolj časa zase.
Saj zdaj verjetno ne boste verjeli, ampak dostikrat čutim neko prisotnost v prostoru in se večkrat ozrem kdo je prišel, pa potem ničesar ne vidim.
Rada pa bi se že enkrat rešila tega, ker me je zelo strah da bo enkrat trajalo predolgo in se ne bom do časa zbudila....

#90 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 21. december 2009, 22:33

No meni se to dogaja že par let zapored, neki zamazan obraz vidim, in nekaj me davi....hkrati pa imam občutek da sem budna in vedno probam zakričat ali odpret oči ali se premaknit, ampak me tak močno drži da ne morem nič, kot da bi bila paralizirana. Najhuje je pa to, ker me davi zelo dolgo in se na koncu vedno ''zbudim'' zadihana. Se je tudi zgodilo, da sem komaj zaspala na pol, pa je prišlo do te situacije, in ko sem probala zakričat, odpret oči ali karkoli ni šlo, ko pa je mama prišla v mojo sobo nekaj iskat in pri tem odprla luč je v trenutku šlo stran.
Hvala bogu se to ne dogaja vsaki dan...ampak recimo na mesec.....pa lahko 2 krat , 3krat, pa potem tudi pol leta nič.
Se mi pa dogaja zadnje čase, da grem vedno v strahu spat....
Pozna kdo kako rešitev?
Saj mogoče ne spada čisto v to temo....ampak zaradi alkota, droge, premalo spanja, preobremenjenosti, stresa dvomim da je, ker pazim da si vzamem dovolj časa zase.
Saj zdaj verjetno ne boste verjeli, ampak dostikrat čutim neko prisotnost v prostoru in se večkrat ozrem kdo je prišel, pa potem ničesar ne vidim.
Rada pa bi se že enkrat rešila tega, ker me je zelo strah da bo enkrat trajalo predolgo in se ne bom do časa zbudila....

Hm, glede na napisano predpostavljam da je to eterični nivo,ki je prepleten z fizičnim. Astral se pa itak dogaja bolj v sanjah. Bi se pa vprašal zakaj se to dogaja. Mogoče je na auro pripopan kakšen sorodnik, kakšno negativno bitje, elemental,...Ponavadi se to zgodi 1x ali 2x na neko bitje, če je pa večkrat isto bitje potem pa obstaja neka povezava. Strah pa samo okrepi napad takšnih bitij.

Skratka treba se je malo lotit strahcov, karmično razščistit zadevce s tem "duhcom", malo energetsko prečistit prostor in ostale podobne stvari. Kako se pa to doseže pa piše po forumu, samo da je skrit v temah ki imajo bolj malo veze s tem. Drugače pa obstaja čist simpl zadevca na katero še zmeraj prisegam in se mi zdi boljša kot vse tehnike-GAJATRI MANTRA- Vzameš CD vržeš v hi-fi in greš spat. Da se pa rešiš tega duhca pa pač posvetiš mantro za rešitev te zadevce in jo zmomlaš zraven CD-ja. Aja, full je pa odvisno kdo jo poje in kakšno stopnjo zavesti ima tist človeček.

Tole je pa iz moje strani preverjen človeček in komad. Poudarek je na mantri in glasbi ne videu.

SRI SATHYA SAI BABA SINGS THE GAYATRI MANTRA: xDDx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#91 Minnie

Minnie
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 956

Objavljeno: 22. december 2009, 09:57

http://www.vila-magi...va-/581380.aspx x:)x

#92 want_more

want_more
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 104

Objavljeno: 22. december 2009, 10:40

Hm, glede na napisano predpostavljam da je to eterični nivo,ki je prepleten z fizičnim. Astral se pa itak dogaja bolj v sanjah. Bi se pa vprašal zakaj se to dogaja. Mogoče je na auro pripopan kakšen sorodnik, kakšno negativno bitje, elemental,...Ponavadi se to zgodi 1x ali 2x na neko bitje, če je pa večkrat isto bitje potem pa obstaja neka povezava. Strah pa samo okrepi napad takšnih bitij.

Skratka treba se je malo lotit strahcov, karmično razščistit zadevce s tem "duhcom", malo energetsko prečistit prostor in ostale podobne stvari. Kako se pa to doseže pa piše po forumu, samo da je skrit v temah ki imajo bolj malo veze s tem. Drugače pa obstaja čist simpl zadevca na katero še zmeraj prisegam in se mi zdi boljša kot vse tehnike-GAJATRI MANTRA- Vzameš CD vržeš v hi-fi in greš spat. Da se pa rešiš tega duhca pa pač posvetiš mantro za rešitev te zadevce in jo zmomlaš zraven CD-ja. Aja, full je pa odvisno kdo jo poje in kakšno stopnjo zavesti ima tist človeček.

Tole je pa iz moje strani preverjen človeček in komad. Poudarek je na mantri in glasbi ne videu.

SRI SATHYA SAI BABA SINGS THE GAYATRI MANTRA: xDDx


Zgleda da ta zadeva potuje z mano, ker se mi je to 'sanjalo' in doma, v hiši kjer sem živela ko sem delala 100km od doma in tu v podnajemniškem sobi (200km od doma). Sicer mi je umrl star ata, ampak to se je dogajalo tudi že prej. Pa z njim sva bila tudi zelo povezana in verjamem v to da me pazi:)
Kakšna povezava bi pa lahko bila? Ker je vedno en in isti 'obraz', sicer zmazan, mislim da moški ampak nisem prepričana, da je moški, da je en in isti pa sem. Na zadevo sicer nisem dala nobenega poudarka na začetku, ko pa so stvari postale hujše (daljše davljenje, kot da me poskuša nekam zvlečt, pa se jaz ne morem premaknit) pa sem malo začela opazovat, kdaj se to dogaja, ampak nisem našla nobene povezave z življenjem čez dan ali karkoli.



Mislim, da bom poskusila to zadevo, ki si jo predlagal, ker za čiščenje prostora s soljo in rižem niti nimam možnosti. In to že danes.

#93 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 22. december 2009, 11:07

Zgleda da ta zadeva potuje z mano, ker se mi je to 'sanjalo' in doma, v hiši kjer sem živela ko sem delala 100km od doma in tu v podnajemniškem sobi (200km od doma). Sicer mi je umrl star ata, ampak to se je dogajalo tudi že prej. Pa z njim sva bila tudi zelo povezana in verjamem v to da me pazi:)
Kakšna povezava bi pa lahko bila? Ker je vedno en in isti 'obraz', sicer zmazan, mislim da moški ampak nisem prepričana, da je moški, da je en in isti pa sem. Na zadevo sicer nisem dala nobenega poudarka na začetku, ko pa so stvari postale hujše (daljše davljenje, kot da me poskuša nekam zvlečt, pa se jaz ne morem premaknit) pa sem malo začela opazovat, kdaj se to dogaja, ampak nisem našla nobene povezave z življenjem čez dan ali karkoli.



Mislim, da bom poskusila to zadevo, ki si jo predlagal, ker za čiščenje prostora s soljo in rižem niti nimam možnosti. In to že danes.

Potem pa to ni neko bitje ki je samo na določenem področju npr. v kakšno hiši kjer se je zgodil umor ali kaj podobnega, ampak ima opravka s karmo ali je pa pripopan na auri. Karmične povezave pa ne vem če boš ugotovila, razen če nimaš sposobnost iti globoko v svojo podzavest.
Ta mantra je pa mati vseh manter, detajle pa glej na netu. Deluje pa na čiščenje prostora, aure, podzavesti,...skratka slabi duhci bežijo iz tega prostora. Razen če nimaš podzavestnega programa s katerim ga privlačiš in mu v bistvu daš tudi dovoljenje.

Ko sem pa rekel da posveti to mantro za razrešitev zadeve sem pa mislil kot v stilu molitev za druge da bi ozdraveli. Sicer pa lahko uporabiš tudi kakšno molitvico če ti je bližje. Drugače pa mantre in molitvice imajo moč, ki se jo človečki sploh ne zavedajo. Zgodi pa se lahko tudi da s tem prikličeš celo svetlobna bitja, ki te lahko malo "popravijo". Seveda je pa vse odvisno od karme. xDDx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#94 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 22. december 2009, 11:17

Zgleda da ta zadeva potuje z mano, ker se mi je to 'sanjalo' in doma, v hiši kjer sem živela ko sem delala 100km od doma in tu v podnajemniškem sobi (200km od doma). Sicer mi je umrl star ata, ampak to se je dogajalo tudi že prej. Pa z njim sva bila tudi zelo povezana in verjamem v to da me pazi:)
Kakšna povezava bi pa lahko bila? Ker je vedno en in isti 'obraz', sicer zmazan, mislim da moški ampak nisem prepričana, da je moški, da je en in isti pa sem. Na zadevo sicer nisem dala nobenega poudarka na začetku, ko pa so stvari postale hujše (daljše davljenje, kot da me poskuša nekam zvlečt, pa se jaz ne morem premaknit) pa sem malo začela opazovat, kdaj se to dogaja, ampak nisem našla nobene povezave z življenjem čez dan ali karkoli.



Mislim, da bom poskusila to zadevo, ki si jo predlagal, ker za čiščenje prostora s soljo in rižem niti nimam možnosti. In to že danes.

Potem pa to ni neko bitje ki je samo na določenem področju npr. v kakšno hiši kjer se je zgodil umor ali kaj podobnega, ampak ima opravka s karmo ali je pa pripopan na auri. Karmične povezave pa ne vem če boš ugotovila, razen če nimaš sposobnost iti globoko v svojo podzavest.
Ta mantra je pa mati vseh manter, detajle pa glej na netu. Deluje pa na čiščenje prostora, aure, podzavesti,...skratka slabi duhci bežijo iz tega prostora. Razen če nimaš podzavestnega programa s katerim ga privlačiš in mu v bistvu daš tudi dovoljenje.

Ko sem pa rekel da posveti to mantro za razrešitev zadeve sem pa mislil kot v stilu molitev za druge da bi ozdraveli. Sicer pa lahko uporabiš tudi kakšno molitvico če ti je bližje. Drugače pa mantre in molitvice imajo moč, ki se jo človečki sploh ne zavedajo. Zgodi pa se lahko tudi da s tem prikličeš celo svetlobna bitja, ki te lahko malo "popravijo". Seveda je pa vse odvisno od karme. xDDx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#95 want_more

want_more
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 104

Objavljeno: 22. december 2009, 11:19

In kaj če imam podzavestni program s katerim ga privlačim in mu dajem dovoljenje? Se bom tudi tega znebila s to mantro?

Žal nimam sposobnosti iti globoko v svojo podzavest. S čim pa to dosežeš? (Jasno mi je, da za to rabiš dolgo časa)
Ja molitvice in mantre imajo moč, če drugega ne mi vera v njih pomaga, da se zvečer umirim in potem zaspim.

Karma....kako zveš kakšno karmo imaš? Imaš mogoče kak nasvet tudi na tem področju, ker mislim, da mi ne bi škodovalo, da naredim še kaj več zase, saj po novem letu začnem s stresno službo, izpiti na faksu....
Da ne bo vse skupaj spet posuto in sesuto. Ker par let nazaj se mi je že zgodilo, da sem pregorela.

#96 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 22. december 2009, 11:37

In kaj če imam podzavestni program s katerim ga privlačim in mu dajem dovoljenje? Se bom tudi tega znebila s to mantro?

Žal nimam sposobnosti iti globoko v svojo podzavest. S čim pa to dosežeš? (Jasno mi je, da za to rabiš dolgo časa)
Ja molitvice in mantre imajo moč, če drugega ne mi vera v njih pomaga, da se zvečer umirim in potem zaspim.

Karma....kako zveš kakšno karmo imaš? Imaš mogoče kak nasvet tudi na tem področju, ker mislim, da mi ne bi škodovalo, da naredim še kaj več zase, saj po novem letu začnem s stresno službo, izpiti na faksu....
Da ne bo vse skupaj spet posuto in sesuto. Ker par let nazaj se mi je že zgodilo, da sem pregorela.

Karma je zelo širok pojem in vanj spada več stvari kot je to poznano na zahodu. Se pa bolj zavedaš določenih stvari večjo ko imaš zavest. In vse stvari ki koristijo širjenju zavesti pomagajo tudi podzavesti.Sicer pa obstajajo tudi tehnike sproščanja in poglobitev v podzavest. Ampak jaz temu ne dajem preveč poudarka. Je preveč subjektivno. Skratka določene stvari si lahko razložiš na različne načine. Raje imam če se mi odvrti kakšen filmček, mu bolj zaupam.

Služba-odvisno kaj hočeš in kaj ti je pomembno. Včasih pa moraš začasno delat tudi kakšno službo ki ti ne odgovarja, rabiš pa denar za preživetje. To je samo začasno dokler se ne ojačaš znotraj in se začneš cenit in postavit zase.

Programček pa spremeniš z mantro ali molitvico, namera-posvetitev in odpuščanjem. Lahko je pa to tudi družinska karma. Dolgove je pa pač treba plačat ovako ili onako. xDDx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#97 want_more

want_more
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 104

Objavljeno: 22. december 2009, 12:06

Bom poskusila:) Z mantro in glasbo, ki si jo prvo predlagal. Ne bo pa škodilo, da se bolj posvetim tudi sebi.

Služba mi je všeč, stres pa je tak povsod. Nekje če hočeš bit uspešen pa obožuješ službo, drugje pa tudi če je služba ''enostavna'' mogoče zato, ker jo sovražiš in si vsakič pod stresom, ko moraš tja it.

Res hvala za vse nasvete, pa saj verjetno bom še kaj spraševala. Prav občudujem te, da tako razumeš vse te stvari, toliko veš...in da si pripravljen pomagati, pa odgovarjati na moja (mogoče neumna) vprašanja.

#98 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 22. december 2009, 12:08

Karma....kako zveš kakšno karmo imaš? Imaš mogoče kak nasvet tudi na tem področju, ker mislim, da mi ne bi škodovalo, da naredim še kaj več zase, saj po novem letu začnem s stresno službo, izpiti na faksu....
Da ne bo vse skupaj spet posuto in sesuto. Ker par let nazaj se mi je že zgodilo, da sem pregorela.


Pozabil sem napisat da je KARMA bolj slaba-dobra dejanja in njihove posledice. Služba, študij in vse kar je v tej povezavi pa bolj opisuje DHARMA. xDDx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#99 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 22. december 2009, 12:16

Bom poskusila:) Z mantro in glasbo, ki si jo prvo predlagal. Ne bo pa škodilo, da se bolj posvetim tudi sebi.

Služba mi je všeč, stres pa je tak povsod. Nekje če hočeš bit uspešen pa obožuješ službo, drugje pa tudi če je služba ''enostavna'' mogoče zato, ker jo sovražiš in si vsakič pod stresom, ko moraš tja it.

Res hvala za vse nasvete, pa saj verjetno bom še kaj spraševala. Prav občudujem te, da tako razumeš vse te stvari, toliko veš...in da si pripravljen pomagati, pa odgovarjati na moja (mogoče neumna) vprašanja.

Jaz sem se preko podobne lekcije z "duhci" nekaj naučil, čeprav še sam ne vem točno kaj. V bistvu zavestni del uma še ni skapiral,podzavest pa itak ve. Drugače bi ti pa bolj priporočal kakšno bolj znano mantro ali molitvico,ki je tebi bolj domača, če ta ne bo šla. Jaz sem najprej dobil komad, šele čez tri mesece pa besedil, šele potem sem jo lahko počasi znal izgovorit. Zgleda da sem se moral malo prilagodit na vibracije.

Good luck. xDDx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#100 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 22. december 2009, 15:29

want_more

To, kar se tebi dogaja je zelo pogost pojav. Temu se reče "sleep paralyze" ali spalna paraliza. Nedolgo nazaj je bil na 24 ur objavljen en tak članek. Tukaj je članek: http://vizita.si/cla...z...1&order=ASC

Mislim, da sem nekje zasledila, da je to lahko povezano s položajem v katerem spiš.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0