Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Klicanje duhov


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
156 komentarjev na to temo

#126 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 15. januar 2010, 15:54

heh, je mozno...kak se lahk nekateri prepricajo da ne cutijo bolecin?


to, da bolečine "ne čutiš", ne pomeni, da je ni.
bolečina je zgolj komunikacija poškodbe ;-)

poglej vse je možno sam a bi ti to koristilo? xrolleyesx zdrav človek pri zdravi pameti se ne bi tega odločal. :sori:


hotel sem predvsem reči, da je to, čemur ti v prejšnjem postu praviš "dovoljenje",
pogojeno s preteklostjo. kaj in kako odločaš, je pogojeno s tem, kaj si.

#127 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 15. januar 2010, 16:43

kako dozivetje mas ti?

pa kaj opredeljujete pod astralno bitje. dusa mrtvega al visje bitje?


kaj opredelujejo pod astralno bitje jaz žal ne vem,izraz mi ni znan, bi si morala pogledati kakšno knjigo vem da je alan_new že nekaj pisal o tem ne vem točno v kateri temi.mogoče ravno tukaj bolj nazaj.
kar sem jaz doživela ni bilo ne višje bitje ne duša mrtvega. nekaj je pač bilo in vsakič drugačne oblike,črna negativna energija ki spreminja obliko..Ni vedno človeške oblike.Amak nazadnje je bilo tako da je neki starec z dolgimi lasmi želel v mene, skozi prsni koš.Bila je negativna energija tako močna, tudi jaz sem bila paralizirana , ampak potlej sem rekla,kajti čutila sem da če se mu ne uprem bom umrla,moj lastni instink po preživetju mi je rekel upri se mu in to sem tudi storila. z vso močjo sem se napol dvignila in mu z glavo začela odkimavati ne neboš me dobil ,ne boš šel v mene ,dobesedno sem se morala boriti z njim kajti na vsak način je hotel v mene in to s tako težo,da sem se resno zbala za lastno življenje.energije so bile tako močne da se je zdelo da je vse v počasnem posnetku.in od takrat nisem imela več tega tega je zdaj kar nekaj let nazaj.


to, da bolečine "ne čutiš", ne pomeni, da je ni.
bolečina je zgolj komunikacija poškodbe ;-)



hotel sem predvsem reči, da je to, čemur ti v prejšnjem postu praviš "dovoljenje",
pogojeno s preteklostjo. kaj in kako odločaš, je pogojeno s tem, kaj si.



hej saj si bolečino tudi lahko namisliš pa je sploh ni.
hej ja se strinjam s tabo kolikor je pač nekdo pogojen, sam mi ne razpravljamo zdaj o tem ampak kako rešiti situacijo. Bistvo je, če ti sam ne spodbujaš negativnih misli od včeraj samo zato da ti danes ni dolgočasno, lahko zaživiš lepše življenje.

#128 MPTM

MPTM
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 8

Objavljeno: 15. januar 2010, 19:14

mayita

si gdaj pred napadom hotla kontaktirat duhe? ce si pr tem bla paralizirana, ni nujno, da je biu slab namen. nekatere "nekaj"vlece na tak nacin v izventelesno iskusnjo. vrjamm da je blo strasno za popizdt

#129 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 15. januar 2010, 19:24

hej saj si bolečino tudi lahko namisliš pa je sploh ni.
hej ja se strinjam s tabo kolikor je pač nekdo pogojen, sam mi ne razpravljamo zdaj o tem ampak kako rešiti situacijo. Bistvo je, če ti sam ne spodbujaš negativnih misli od včeraj samo zato da ti danes ni dolgočasno, lahko zaživiš lepše življenje.


hm, verjetno res. čeprav sem obenem mnenja, da se oklepamo navad, ker na nek način v njih uživamo...
četudi je morda vloga tragična, jo igralec uživa, na sebi lastni način.

#130 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 15. januar 2010, 21:46

1. vse je karmično oz. iz preteklih življenj. osnova temu je povezanost.
2. ni razlike med naštetimi bitji, niti ta ni bistvena. esencialen je odnos.
ni razlike med brcnanjem psa v sanjah ali brcanjem psa v t.i. budnosti.

A lahko poveš tako da te bo razumel prvošolček. Ta razlaga se mi zdi že za na faks. x:Dx

Če ni razlike med bitji zakaj potem toliko propagirajo angele, vodnike,....Če pa brcnem psa v budnosti ali pa v sanjah pa na videz obstaja razlika. V sanjah- na astralu se ima večjo moč in je tudi karmični učinek večji, seveda če to narediš zavestno. Če ga pa v budnosti brcnem, pa pomeni da vzrok spet leži bolj v notranjosti, ampak jaz se tega zakaj ga sovražim pač ne zavedam in je učinek karme manjši. Skratka tukaj je polno protislovij, ampak na koncu bo kar nekak držalo kar si napisal zgoraj. Ampak preden bodo možgančki to skapiral bodo parkrat pregorel in jih bo treba zamenjat. Zato pa drugič razloži tako da ne bo treba preveč mislit, skratka po prvošolsko. x:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#131 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 15. januar 2010, 22:17

Na sedanji trenutek vplivajo stvari iz preteklosti ali prihodnosti,če jim ti dovoliš. lahko So nezavedne reakcije,ki se jih sam ne zaveš če nisi iskren do sebe.
vsi ste priklenjeni na preteklost,odrežite že stran to popkovino.zakaj pa mislite da ste se ponovno rodili?

Glede astralnega bitja to je energija ki pride od vzunaj, tvoja miselna reakcija in čustvena prihaja pa iz notraj. Človek ki vidi astralno bitje je totalno na drugem nivoju kot človek ki je čustveno in miselno pogojen.težko je razglabljati o tem, če še nisi doživel tega. Jaz mislim da je to zadeva posameznika in vsak posameznik ve ko vidi recimo astralno bitje.

Malokateri od tistih ki pravijo da je treba živeti zdaj v tem trenutku in da preteklost in prihodnost nista pomembni sploh ve kaj to pomeni. Ta stavek je spet večplasten. O tem se na veliko priča in bla bla bla, vidt tega v praksi pa ni. Če pa res hočeš tako živet moraš pa počistit svojo notranjost, kar te pa spet vodi do podzavestnih vzorcev iz preteklosti. Zato pa tega nek običajen človeček in modrec ne bosta razumela enako. Zato ker bo modrec istočasno lahko v vseh treh časih, izgledalo bo pa kot da je samo v sedanjosti.

Kar se pa astrala tiče me pa res zanima koliko ste kaj prečekirali stvari za nazaj. Da povem osnove- na astralu imaš vse živo od prijaznih bitij, nevtralnih do sovražnih, vodnike , mojstre, ostanke mrtvih, svoje čustvene projekcije ki se lahko razvijejo v eno ali več bitij,.....Skratka na kratko povedano s svojimi mislimi in čustvi lahko ustvarimo bitje ki se lahko nahaja tudi zunaj nas in to na astralu ali mentalu. Še enkrat bom ubacio lestvico, pa si malo preberte vsaj osnove. Vidim da sploh ne pričamo o istih stvareh.

Deve in ljudje xDDx

Mi pa privlačimo taka bitja s podobno vibracijo kot so naše misli in čustva. Če imamo ljubezen bodo pozitivci, če imamo strah bodo sigurno prišli negativci. Pes ponavadi tudi začne lajat,če zazna strah. x:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#132 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 15. januar 2010, 23:01

Če ni razlike med bitji zakaj potem toliko propagirajo angele, vodnike,....


no ja, odgovor na to je vprašanje, zakaj obstajajo besede, jeziki, itd..

Če pa brcnem psa v budnosti ali pa v sanjah pa na videz obstaja razlika. V sanjah- na astralu se ima večjo moč in je tudi karmični učinek večji, seveda če to narediš zavestno. Če ga pa v budnosti brcnem, pa pomeni da vzrok spet leži bolj v notranjosti, ampak jaz se tega zakaj ga sovražim pač ne zavedam in je učinek karme manjši. Skratka tukaj je polno protislovij, ampak na koncu bo kar nekak držalo kar si napisal zgoraj. Ampak preden bodo možgančki to skapiral bodo parkrat pregorel in jih bo treba zamenjat. Zato pa drugič razloži tako da ne bo treba preveč mislit, skratka po prvošolsko. x:Dx


a ni fajn misliti ? x:Dx

#133 MPTM

MPTM
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 8

Objavljeno: 16. januar 2010, 02:20

intopic, sam prekinjam debato....:P

katera je najblizja scena kontaktiranja duhou ouija boardu? ker je to pac tesko dobit u sloveniji, al se pa nism dost potrudu....
sam ne mi govorit da ne smem kontaktirat, kr mi ne bote pomagal

hvala, e, lepa :)

#134 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 16. januar 2010, 18:40

1. vse je karmično oz. iz preteklih življenj. osnova temu je povezanost.
2. ni razlike med naštetimi bitji, niti ta ni bistvena. esencialen je odnos.
ni razlike med brcnanjem psa v sanjah ali brcanjem psa v t.i. budnosti.


je razlika med fukanjem on lajn in fukanjem u sanjah :xx!:
drgač pa... neki dobre irce maš zadne cajte :palec:

intopic, sam prekinjam debato.... :P

katera je najblizja scena kontaktiranja duhou ouija boardu? ker je to pac tesko dobit u sloveniji, al se pa nism dost potrudu....
sam ne mi govorit da ne smem kontaktirat, kr mi ne bote pomagal

hvala, e, lepa :)


probi se mal z gobami zastrupit :inocent:
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#135 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 16. januar 2010, 18:45

Brezo kaj bi ti osebno naredil ..če bi te napadala taka energija kot je Mayito...
to ni bil astral ...za moj pojem čist močen psiho napad...enga še močno živega :8):

Glede na to kar sem prebral je bil zame to astralni napad, ne bom pa trdil da je lahko bil tudi eterični nivo. Odvisno ali se je zavedala paralize telesa istočasno z napadom, in tudi katerega telesa. Živi ljudje pač ne morejo kar tako spreminjat oblike, razen če se ne ukvarjajo s čim kar spada pod magijo.

Drugače sem pa jaz imel probleme tudi s človeškimi prikaznimi in tudi z bitji ki niso bili čisto nič podobni človečkom, bolj nekim čudnim stvorom in monstrousom. In ko sem prišel malo k sebi sem ugotovil da je bilo to ponavadi v astralnem telesu. Videl sem pač eno telo znotraj fizisa, v tistem pa še eno, skratka to je bil največkrat tretji ali astralno telo. Če je bil pa eterični nivo sem pa to čutil prav na fizičnem telesu. Čutil sem prav roke na vratu, samo da v sobi ni bilo nobenega videt z fizičnimi očmi. Ampak na izkušnje vem da je bil to eterični nivo ki je prepleten s fizisom, kajti na astralu se stvari dogajajo drugače.

Kaj sem pa jaz naredil v tem primeru sem pa nakazal zgoraj. Edino kar nisem omenil je da sem hotel vrniti energijski napad in sem se premislil. Ampak sem celo odpustil temu bitju in ga prepustil karmi in gospodarju karme. Kaj se je pa pri odpuščanju dogajal se pa ne govori kar vsem povprek, so bile pa včasih kar hude stvari. V pozitivnem smislu seveda. xDDx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#136 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 16. januar 2010, 21:02

no ja vprašat ni greh .. x:)x x;)x

Se strinjam. Evo ruke :palec: x:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#137 MPTM

MPTM
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 8

Objavljeno: 17. januar 2010, 03:09

janko, neb blo bols en trip pocuzat?
u bistvu gre za en experiment z vecimi ljudmi, ja lahk bi usi bli natripani an....

ejga muca, sm tut js razmislu da bi blo se najbols, da sam nardim. sam baje je odvisno od lesa pa take fore, u bistvu se pa da vse na netu cheknt, sam sm mal len :P
ce bom pa naredu stik s cem cudnim, bos pa v tem primeru (cist mozno) zvedla.

brezo: Živi ljudje pač ne morejo kar tako spreminjat oblike, razen če se ne ukvarjajo s čim kar spada pod magijo.
ni magija manipulacija astralnih bitij? al pa neki podobnga.....

#138 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 17. januar 2010, 06:59

ni magija manipulacija astralnih bitij? al pa neki podobnga.....

Magija se mi zdi bolj zahodni izraz. Na vzhodu temu rečejo sidhiji. Pod magijo pa spada skoraj vse kar se tiče psihičnih moči.

Če si pogledal razpredelnico iz linka si opazil izraz elementali. To so bitja ki imajo samo en element. Mag jih pa lahko podredi sebi oz. lahko ustvari tudi nove. Jih je pa kar dosti tudi že umrlo med tem. Elementali so pač z raznimi lepimi stvarcami preslepil maga in dobil kontrolo nad njim. Astralna bitja so pa čist druga kategorija, tam obstajajo druga pravila in se ne da kar tako manipulirat z njimi. Se pa da z določenimi mantrami tudi priklicat določena bitja, samo da za začetnike je to bolj sodelovanje z njimi, ne pa ukazovanje. Astralnim bitjem lahko ukazuje samo modrec, ki upošteva tudi karmične zadeve. Začetnik oz. učenec pa šele počasi dobivata nadzor nad njimi. In kot sem že omenil na astralu so vsa mogoča bitja od zelo močnih pozitivcev do totalnih negativcev. Skratka mešanica zgornjih in spodnjih, vse na kupu. x:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#139 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 17. januar 2010, 12:08

MPTM vprašanje zate. Zakaj se pa sploh hočeš igrat z duhci x?x Spuščaš se na področje o katerem ne veš skoraj nič. To predpostavljam glede na tvoje poste. A ne bi bilo bolje da bi začel s tem ko bi se ti vsaj malo začel sanjat.

Kaj pa fali ouija tabli ki jo lahko kupiš. Sicer pa lahko narišeš črke in številke tudi na papir. To sploh ne igra bistvene vloge. Bistveno je koliko je človeček psihično močen, koliko ima medijske sposobnosti. Sicer pa na tak klicanje se odzovejo bolj nagajivi ali malo razviti duhci, koliko so pa prijazni je pa drugo vprašanje. Bolj razviti duhci pa uporabljajo drugačno komunikacijo. Na tak način se pa največkrat odzovejo bitja, ki se šetajo po astralu.

Če se boš pa že igral s tem, pa upam da ne boš delal napak kot so jih nekateri. Priklical so duhca, potem pa ni hotel stran in so malo stvari letale po zraku ipd.,se je pa vse srečno končalo, koliko je pa to vplivalo na njihovo psiho je pa drugo vprašanje. Drugače je pa treba te informacije od duhcov jemat z zadržkom. Včasih ti lahko koristijo, včasih se ti pa dobesedno zlažejo v faco. x:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#140 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 17. januar 2010, 12:21

Magija se mi zdi bolj zahodni izraz. Na vzhodu temu rečejo sidhiji. Pod magijo pa spada skoraj vse kar se tiče psihičnih moči.

Če si pogledal razpredelnico iz linka si opazil izraz elementali. To so bitja ki imajo samo en element. Mag jih pa lahko podredi sebi oz. lahko ustvari tudi nove. Jih je pa kar dosti tudi že umrlo med tem. Elementali so pač z raznimi lepimi stvarcami preslepil maga in dobil kontrolo nad njim. Astralna bitja so pa čist druga kategorija, tam obstajajo druga pravila in se ne da kar tako manipulirat z njimi. Se pa da z določenimi mantrami tudi priklicat določena bitja, samo da za začetnike je to bolj sodelovanje z njimi, ne pa ukazovanje. Astralnim bitjem lahko ukazuje samo modrec, ki upošteva tudi karmične zadeve. Začetnik oz. učenec pa šele počasi dobivata nadzor nad njimi. In kot sem že omenil na astralu so vsa mogoča bitja od zelo močnih pozitivcev do totalnih negativcev. Skratka mešanica zgornjih in spodnjih, vse na kupu. x:Dx


tako nas uči mitologija. kar se nevarnosti tiče, se le-ta dandanes rada interpretira s pomočjo psihologije.
sicer pa v človeški psihi pretežno prevladuje romatična predstava o magiji,
od tod tudi ideje o ognjenih kroglah, jahanju samoroga in čajankah s salamandri.
je pa morda od pomoči, če se zavedamo samega vpliva jezika...
strokovni jezik je dosti bolj okoren, kot jezik poezije oz. pravljični jezik...
namesto, da bi naš prapraprapraprapraded govoril o npr prebrodeni depresiji,
je pač povedal zgodbo o tem, kako je s čarobno palico nadvladal demona.

(je to bolj prvemu razredu primerno ? x:Dx )

#141 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 17. januar 2010, 12:49

tako nas uči mitologija. kar se nevarnosti tiče, se le-ta dandanes rada interpretira s pomočjo psihologije.
sicer pa v človeški psihi pretežno prevladuje romatična predstava o magiji,
od tod tudi ideje o ognjenih kroglah, jahanju samoroga in čajankah s salamandri.
je pa morda od pomoči, če se zavedamo samega vpliva jezika...
strokovni jezik je dosti bolj okoren, kot jezik poezije oz. pravljični jezik...
namesto, da bi naš prapraprapraprapraded govoril o npr prebrodeni depresiji,
je pač povedal zgodbo o tem, kako je s čarobno palico nadvladal demona.

(je to bolj prvemu razredu primerno ? x:Dx )


Jap, :palec: to je pa premal za mislit, se možgančki malo dolgočasijo. Dejva malo preskočit razrede pa vzamiva zlato sredino. Skratka razlago za petošolčke od zdaj naprej. x:Dx

Drugače pa te zgodbice imajo kar smisel za tistega ki je jasnoviden, se šeta po teh nivojih in se igra s takimi bitji. Je pa določene zadeve težko prevest v naš jezik, ker ni izrazov za take stvari. Psihologi so pa itak še v kameni dobi kar se tega tiče. x:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#142 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 17. januar 2010, 13:13

a petošolčki da so zlata sredina ? ok x:Dx

ja, saj...
tam nekje med pranjem možganov in pisanjem kompresiranih & zakodiranih stavkov bi bilo verjetno idealno.
kar se psihologov tiče, ne bi generaliziral, sem pa sam vsekakor mnenja,
da so opisi vedno zgolj približevanja in da je, kar se prakse tiče,
primerneje se ne ukvarjati preveč z obrazložitvami.
težavno zna biti takrat, ko en človek meni, da bo pomagal drugemu
in skozi prakso predaja lastna verovanja,
ki pa pogosto niso povsem kompatibilna z ustrojem učenca.
tako ostaja neka beseda sicer navidezno ista, pojmovanje le-te pa popolnoma drugačno.

#143 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 17. januar 2010, 13:52

a petošolčki da so zlata sredina ? ok x:Dx

ja, saj...
tam nekje med pranjem možganov in pisanjem kompresiranih & zakodiranih stavkov bi bilo verjetno idealno.
kar se psihologov tiče, ne bi generaliziral, sem pa sam vsekakor mnenja,
da so opisi vedno zgolj približevanja in da je, kar se prakse tiče,
primerneje se ne ukvarjati preveč z obrazložitvami.
težavno zna biti takrat, ko en človek meni, da bo pomagal drugemu
in skozi prakso predaja lastna verovanja,
ki pa pogosto niso povsem kompatibilna z ustrojem učenca.
tako ostaja neka beseda sicer navidezno ista, pojmovanje le-te pa popolnoma drugačno.

A ni petka na sredini nekje. Najprej se je pa treba naučit in skapirat snov za OŠ, potem bomo šli pa dalje. x:Dx

Z besedami se pa določene stvari res težko razloži, zato pa obstajajo slikice in telepatija. Poveš pač samo osnove, daš smernice, potem naj pa človeček sam raziskuje in si razlaga po svoje. Drugače pa te opisi po knjigicah so le približki da si lahko vsaj malo predstavljaš zadevce in da nisi totalno izgubljen ko padeš notri. A ni bolje imeti vsaj zemljevid, ko greš v drugo državo kot če si še brez tega. So se pa v Atlantidi in se tudi še zdaj na bolj razvitih planetih učijo v šolah prav s pomočjo telepatije in slikic. Slika pove več kot tisoč besed, od razvitosti osebka je pa tudi odvisno kako jo bo razumel. Danes tako, jutri drugače.

Pravi guru pa ne veže učenca nase in mu tudi ne naklada kaj naj verjame, ampak mu da samo smernice in pove določene zadeve na objektiven način. Kako dalje je pa odvisno od učenca. xDDx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#144 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 17. januar 2010, 14:13

Pravi guru pa ne veže učenca nase in mu tudi ne naklada kaj naj verjame, ampak mu da samo smernice in pove določene zadeve na objektiven način. Kako dalje je pa odvisno od učenca. xDDx


to bi bilo verjetno pošteno, da

#145 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 17. januar 2010, 15:42

pokaže mu lahko le lastno svobodo...in ga postavi pred izbiro...da tudi sam prepozna svobodo sebe x:Dx tam je vse na svoj nekako nepošten način...pošteno x:Dx

#146 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 17. januar 2010, 19:17

Kaj pa spet to pomen??? Bogi mi osnovnošolci ko moramo poslušat take doktorske izjave. A se nas lahko kdo malo usmili. :cry:

Sem moral starejšega bratca vprašat. In kaj mi je rekel---Bodite kar ste. Ne sledite drug drugemu. Če boste prakticirali poštenost uma, iskrenost duha in nenavezanost, boste spoznali svoje sebstvo, spoznali boste mene, spoznali boste gospoda. xDDx

Če sledite drugemu človeku, pomeni da ga oponašate, posnemate ali se z njim istovetite, pri čemer pozabite svoje resnično sebstvo. Za primer pomislite na pop zvezdnike. Mnogi oboževalci se skušajo oblačiti in vesti kot oni. To ne vodi v srečo ali izpolnitev. Isto se lahko zgodi učencem. Guru ima nalogo, da prebudi notranje sebstvo. Ko potem spoznate svoje sebstvo, lahko prebudite druge ljudi. Da prebudite drugega človeka ne pomeni, da ga zasenčite. Ko se sebstvo prebudi, razvoj sledi naravno, oseba izpolni svojo usodo in uživa gospodove blagoslove. Tako je mogoče spoštovati hitrost razvoja vsakega posameznika. Gurudži pravi "Naj pogan verjame v kamen, ker brez gospoda ni kamna". Pomemben je pravilen odnos med sebstvom in umom, duhom in telesom.

Končno nekdo, ki zna prilagodit razlago osnovnošolcem. Čeprav ne kapiram vse, je ta razlaga bolj domača meni in ostalim šolarčkom. x:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#147 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 17. januar 2010, 19:37

in kdo je to ?
ime, priimek, in številka konta, prosim

#148 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 17. januar 2010, 20:11

in kdo je to ?
ime, priimek, in številka konta, prosim

Ne kapiram vprašanja. Predpostavljam pa da misliš na mojega bratca. Ima pač mnogo imen, kakšno pa trenutno uporablja pa ne vem in me tudi ne zanima. Dam pa majčken namig--- Master of wisdom--- x:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#149 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 17. januar 2010, 20:41

--- Master of wisdom--- x:Dx

nisem še gledal...verjetno pa kr dobra risanka x:Dx

#150 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 17. januar 2010, 20:50

nisem še gledal...verjetno pa kr dobra risanka x:Dx


Bajke so odlične, risanka še bolj, film pa fantastičen. Enkratna SCI-FI zadevca. Avatar se sploh ne more primerjat, bi bil kot ribica v primerjavi z morjem. x:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0