Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Klicanje duhov


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
156 komentarjev na to temo

#101 want_more

want_more
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 104

Objavljeno: 22. december 2009, 16:21

Najlepša hvala za link, v vsemu skoraj ustreza edino, da se to zgodi v:

Spalna paraliza se pojavlja takrat, ko je človek v REM-stanju – zadnji, peti fazi spanja, ki je možgansko najbolj aktivna in v kateri človek sanja.

Za enkrat sem prepričana, da ni bilo v tej fazi, ker je bilo nekje 20minut po tistem ko sem se vlegla v posteljo. Ampak hvala:) Mogoče je vseeno možno tudi v ostalih fazah spanja. Bom pobrskala malo tudi v tej smeri:)




Brezo imam pa še eno vprašanje zate:) Je to besedilo mantre, katere link si dal?

ॐ भूर्भुव: स्वः ।
तत् सवितुर्वरेण्यं ।
भर्गो देवस्य धीमहि ।
धियो यो नः प्रचोदयात् ॥


oṃ bhūr bhuvaḥ svaḥ
tát savitúr váreniyaṃ
bhárgo devásya dhīmahi
dhíyo yó naḥ prachodáyāt

Kaj dejansko pomeni ta mantra? Čemu je namenjena? Si mislil, da naj bi to izgovarjala?

#102 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 22. december 2009, 21:26

want_more

To, kar se tebi dogaja je zelo pogost pojav. Temu se reče "sleep paralyze" ali spalna paraliza. Nedolgo nazaj je bil na 24 ur objavljen en tak članek. Tukaj je članek: http://vizita.si/cla...z...1&order=ASC

Mislim, da sem nekje zasledila, da je to lahko povezano s položajem v katerem spiš.

In ti temu verjameš? x?x Sem glih danes prebral knjigico o- Zunajtelesnih Izkušnjah---angleško se reče-out of body experience- Niti približno spalni paralizi. Bilo je pa malo podatkov iz raziskav o človečkih ki so bili priklopljeni na razne aparature. Izgledalo je kao da spijo,glede na aparature pa to ni bilo spanje saj so bili v alfa spanju in so imeli določene dele možganov aktivirane. Še bolj zanimivo pa je da so slišali pogovore na drugi strani stavbe, našli skrite predmete, videli številke ki so bile za njihovim hrbtom obrnjene v nasprotni smeri,...Skratka stvari ki so v nasprotju z uradno razlago zavesti. Nekdo je imel celo ravno črto na monitorju in je opisal vse kar se je dogajalo, skratka kot pri klinično mrtvih.

Nekateri temu pravijo astralna potovanja, lucidne sanje itd. xDDx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#103 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 22. december 2009, 21:42

Brezo imam pa še eno vprašanje zate:) Je to besedilo mantre, katere link si dal?

ॐ भूर्भुव: स्वः ।
तत् सवितुर्वरेण्यं ।
भर्गो देवस्य धीमहि ।
धियो यो नः प्रचोदयात् ॥


oṃ bhūr bhuvaḥ svaḥ
tát savitúr váreniyaṃ
bhárgo devásya dhīmahi
dhíyo yó naḥ prachodáyāt

Kaj dejansko pomeni ta mantra? Čemu je namenjena? Si mislil, da naj bi to izgovarjala?

To je ta mantra, čeprav jo imam jaz napisano z našimi črkami brez črtic nad črkami. Svetoval sem ti pa tisto mantro, ki je tebi bližje če bo ta pretežka. Mantre imajo pa največji učinek če jo ponavljaš v mislih.

V mislih so 100x močnejši kot če jo izgovarjaš potihem in 100x100 kot če jo izgovarjaš na glas. Če se pa hočeš naučiti izgovarjat boš pa itak morala tudi na glas. Še bolj pomembno pa je kje ti je pozornost med mantranjem. Najbolje je če je v točki med obrvmi ali pa če si predstavljaš kakšno podobo tistega Božanstva ki ti je blizu. To sem že parkrat napisal nekje.

Gayatri Vedanta Yoga in the World

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#104 want_more

want_more
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 104

Objavljeno: 22. december 2009, 21:50

torej z ''mantro ki mi je blizu'' si mislil kako molitivico? Naprimer sveti angel varuh moj?

Se bom naučila tudi toto na pamet...mi je všeč že zvok, ki ga ima....sem jo danes dostikrat poslušala, se tudi vlegla na posteljo pa se ob poslušanju poskusila fokusirat na točko med obrvmi....:) bo pa potrebna vaja:)
hvala za potrplenje, ki ga imaš z mano:)

#105 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 22. december 2009, 22:11

torej z ''mantro ki mi je blizu'' si mislil kako molitivico? Naprimer sveti angel varuh moj?

Se bom naučila tudi toto na pamet...mi je všeč že zvok, ki ga ima....sem jo danes dostikrat poslušala, se tudi vlegla na posteljo pa se ob poslušanju poskusila fokusirat na točko med obrvmi.... :) bo pa potrebna vaja:)
hvala za potrplenje, ki ga imaš z mano:)

Pa kaj me sploh poslušaš, delaj po občutku. x:Dx

Glej, jaz ne vem kakšne vere si, niti ali so ti bližje mantre ali molitvice. Dal sem ti pa samo splošen nasvet. V krščanstvu se pa bolj uporablja Oče naš in Zdrava Marija. Angel varuh se pa ponavadi izgovori samo enkrat in to pred spanjem. Vsaj mene so tako naučil.

Lahko si pa izmisliš mantro. Na začetku daš OM potem pa Božje ime. Npr. OM JEZUS KRISTUS, OM BUDA, OM NARAYANA,...Skratka eksperimentiraj pa boš videla kaj ti ugaja.

Važno je da je na začetku OM. To da tisto pravo moč. Vse vedske mantre imajo na začetku om. Če ni oma je to kot naboj brez konice, skratka topi metek ki bolj malo prebije. Z omom je pa kot metek z zelo ostro konico, ki lahko prebije svašta. Evo pa sem dodal še malo vojaške metaforike. x:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#106 want_more

want_more
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 104

Objavljeno: 22. december 2009, 22:29

Moja vera..... ne vem....sama ne vem v kaj točno verjamem.... na prvem mestu v sebe....
cerkev....občasno, predvsem, ker mi je všeč kakšen mir je tam..... krščena sem, ostalo ne..... prvo so se odločili starši, dalje je bila moja izbira....
ostale vere? pač verujem v nekaj višjega...... mnenje....vse vere verujejo v nekega boga, ki ga verjetno le različno imenujejo, neko višjo silo, ki jo mi imenujemo BOG....
krščanstvo v današnji obliki pa mi je nažalost sfaljeno.... pogledaš vatikan in bogatenje cerkve..... ne rečem pa da je v svojem smislu napačna:)

bo res najbolje, da si svojo izmislim:) in da preženem tega duheca, ki mi krade spanec:)

zaj pa končno spat in ponavljat svojo mantro! :)


Hvala za pomoč, čas, potrpežljivost :) pa tudi vojaška metaforika je zelo dobro povedala kakšen pomen ima OM (aum):)


p.s.: poslušam te pa zato, ker zveniš kot kaki veliki učitelj, mojster, .... ne vem kako naj to imenujem:) in pač občutek, da pa mi ti lahko poveš tisto pravo:) podaš informacije, ki jih nisem imela..... :) prej se mi sanjalo ni da ima OM nekakšen pomen, sem mislila, da je samo sproščujoč zvok pri meditaciji, do danes, ko sem dobila tisto mantro in prebrala ogromno stvari o tem:)

#107 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 22. december 2009, 22:54

Hvala za pomoč, čas, potrpežljivost :) pa tudi vojaška metaforika je zelo dobro povedala kakšen pomen ima OM (aum) :)


p.s.: poslušam te pa zato, ker zveniš kot kaki veliki učitelj, mojster, .... ne vem kako naj to imenujem:) in pač občutek, da pa mi ti lahko poveš tisto pravo:) podaš informacije, ki jih nisem imela..... :) prej se mi sanjalo ni da ima OM nekakšen pomen, sem mislila, da je samo sproščujoč zvok pri meditaciji, do danes, ko sem dobila tisto mantro in prebrala ogromno stvari o tem:)

Nisi prva ki mi je to rekla. Ker pa imam še zmeraj probleme z egom bom rekel, da sem samo učenec, ki ima dobre učitelje. x:Dx

Gajatri je pa najbolj udarniška med vsemi mantrami v vesolju. O človečku ki jo pa poje pa ne bi več nakladal. Piše dost po forumu in na netu, pa si sama ustvari mnenje.

In ne se čudit, če se bodo med poslušanjem tistega komada začele dogajat stvari ki so skregane z zemeljskim umom. Lahko se ti pa tudi v življenju začne dogajat svašta tako v šoli,kot službi in celi okolici,...Ampak vse v smeri za tvoje dobro. xDDx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#108 want_more

want_more
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 104

Objavljeno: 22. december 2009, 23:03

Problemov z egom ima vsak toliko kot si jih ustvari sam. :) Če se primerjaš z drugimi, se vedno najde nekdo, ki je po TVOJEM mnenju boljši od drugega:) Pa tudi preveliko spoštovanje ni vedno OK
In ja, lahko si učitelj in učenec ob enem:) V razmerju do tistih, ki vejo manj kot ti oz. ne vejo tistega kot ti....si lahko učitelj/mojster.... v razmerju do tistih od katerih pa sam dobivaš informacije in ti nimaš nič za njih....pa si učenec:)

Sedaj pa se jaz pametno delam....ampak ego je pa res stvar s katero ne bi noben smel imet problemov....ker je vedno več razmerij/povezav/vrednostnih stopenj.... vedno je tak...odvisno iz katerega zornega kota pogledaš:)

Za mene si učitelj, ker definitivno nimam 1% toliko znanja/informacij kot ti o tej temi in podobnih stvareh..... Za nekatere pa si pač učenec.... tak kot vsakdo v življenju....
Tudi jaz bi lahko profesorja na faksu marsikaterega lahko naučila kaj o katerih drugih stvareh, pa čeprav je doktor:) No saj razumeš verjetno kaj mislim:)
Pa sma prišla na off topic:)

Aja pa kake stvari si imel v mislih tu? Ki so skregane z zemeljskim umom?

#109 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 22. december 2009, 23:49

Problemov z egom ima vsak toliko kot si jih ustvari sam. :) Če se primerjaš z drugimi, se vedno najde nekdo, ki je po TVOJEM mnenju boljši od drugega:) Pa tudi preveliko spoštovanje ni vedno OK
In ja, lahko si učitelj in učenec ob enem:) V razmerju do tistih, ki vejo manj kot ti oz. ne vejo tistega kot ti....si lahko učitelj/mojster.... v razmerju do tistih od katerih pa sam dobivaš informacije in ti nimaš nič za njih....pa si učenec:)

Sedaj pa se jaz pametno delam....ampak ego je pa res stvar s katero ne bi noben smel imet problemov....ker je vedno več razmerij/povezav/vrednostnih stopenj.... vedno je tak...odvisno iz katerega zornega kota pogledaš :)

Za mene si učitelj, ker definitivno nimam 1% toliko znanja/informacij kot ti o tej temi in podobnih stvareh..... Za nekatere pa si pač učenec.... tak kot vsakdo v življenju....
Tudi jaz bi lahko profesorja na faksu marsikaterega lahko naučila kaj o katerih drugih stvareh, pa čeprav je doktor:) No saj razumeš verjetno kaj mislim:)
Pa sma prišla na off topic:)

Aja pa kake stvari si imel v mislih tu? Ki so skregane z zemeljskim umom?

Govorim o egu kot ga razumejo duhovni učitelji in ne kot učijo v šoli. Ali te bo ego popeljal v višave-nebesa ali pa navzdol-pekel. Spet malo metaforike. Je pa imel tudi Jezus probleme z egom in se je šele na križu preden je izdihnil rešil tega problemčka. Skratka do takrat je še malo dvomil, na koncu se je pa prepustil višjemu Jazu. O egotu, višjem Jazu pa ne bi nakladal ker itak piše dost v duhovnih knjigicah.

Stvari skregane z umom-jasnovidnost, jasnoslišnost, telepatska sporočila, videnje aure, subtilnih svetov, raznih bitij, lahko celo svojega telesa,...Že itak sem povedal preveč. Najprej je treba malo preštudirat kakšne duhovne knjigice in pridobit vsaj osnovno znanje. Zato pa pravi učitelj ne pove preveč naenkrat, ampak samo toliko da pritegne pozornost učenca. Potem mu pa predaja znanje, glede na njegovo zavzetost in predanost delu. Včasih pa pove samo par čudnih besed in potem sam išči pomen. Ko se pa ukvarjaš s pomenom pa naletiš še na druge stvari o katerih takrat sploh nisi premišljeval in ki ti pomagajo k boljšemu razumevanju. In to lahko traja tudi več let.

Če človek dobi preveč informacij naenkrat, jih ne zna cenit, ker še ni zrel, lahko pa dobi celo odpor do vsega tega. Zato tudi jaz ne mislim več preveč nakladat. xDDx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#110 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 11. januar 2010, 18:09

Najprej je treba malo preštudirat kakšne duhovne knjigice in pridobit vsaj osnovno znanje.


no ja, no ja... +to, da so določene knjige oz. nauki kompatibilni, ni nikakršno zagotovilo,
kar se avtentičnosti in dejanskosti tiče.
celo to, da nekaj deluje, ne pomeni nujno kaj dosti.
če franček meditira in doživi presvetljenje, ko mimo prileti muha,
to še ne pomeni, da je muha kriva.

#111 MPTM

MPTM
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 8

Objavljeno: 13. januar 2010, 17:20

want_more

mogoce ti bo to zanimivo, ampak je sam moja teorija in nekaterih po svetu....
spalno paralizo dozivi velik ljudi, nekateri dozivijo, ko ze zvejo da to obstaja (psiha velik nardi). nekateri majo izventelesne izkusnje(OBE), kar tut nardi psiha, v vecini primerou. spalna paraliza naj bi biu korak do izventelesne iskusnje(OBE). velikrat je tuki kak dejavnik, ki hoce, da to dozivis. to zna bit problem, kr ne ves ka se tocno dogaja in so prisotne frekvence, ki vzbujajo strah in trepet. ce te neki davi, kot si napisala, je pa sploh problem. ker ko dozivljas spalno paralizo, se mors sprostit, kar je mozno, ker se zavedas da spis, ceprau ne sanjas (poudarek na moji teoriji in nekaterih po svetu). nekateri meditirajo, pa bog vedi ka se use, da kej takga dozivijo. sproscenost, pozitivne misli v tistem trenutku te resijo telesa, kater je zaradi spanja paraliziran. razmisli kako lebdis iz telesa... tisto, kar tebe davi, je lahko slaba al pa dobra sila. ce je slaba, si mores ponaulat, da kar dela, ne sme delat in posledicno ne more. rect je lazje kot nardit, kr sm se enkrat na tak nacin srecu z nekem bitjem in sm se usrau! ce ti rata dozivet OBE probi vspoustavit nekaksen pogovor. zaka se to dogaja. mors pa vedet, nadzor mas ti, zbezis (zbudis) se lahk gdaj hocs, sam zavedat se mors tega.
nekateri vrjamejo, da nas negdo caka, da raskaze drugo dimenzijo

#112 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 13. januar 2010, 21:42

quote: Anais pravi:

Marsa, pa lahko pogledas v karte za koga drugega? ;) ...


Ja, lahko, ce gre za tako vprasanje oz. predmet, ki je povezan tudi z nami (ali smo s tem clovekom sicer kakorkoli povezani) - sicer praviloma ni eticno kukati v to, ce ne gre za nas oz. gre za nekoga tretjega.

Npr.: Ce imas odnos z nekom, lahko po mili volji sprasujes vse, kar se tice vajinega odnosa.
Ni pa fair sprasevati po necem, kar se tice samo njega..... Npr.
Vendar to niso napisana pravila - gre bolj za eticni kodeks, ki ga zavzames oz. se ga drzis, ko se gres tole...

Ce te npr. zanima, zakaj se je obnasal tako in tako do tebe ali kaj pomeni, da ti je rekel to in to... in podobno... to lahko sprasujes...
Ni pa primerno sprasevati, kaj ima on z nekom tretjim, ki se tebe nic ne tice.

Seveda pa niso vsi tako "strogi" kot jaz.
In nekateri vsevprek sprasujejo - in nekateri vsevprek odgovarjajo - po mojem mnenju neodgovorno...

Ze ko gres k "slogarju", je na nek nacin "krivicno" do onega, za katerega bos spraseval....

Predstavljaj si, da me nekdo sprasuje, ce lahko pogledam v karte, kaj ti pocnes... ali kaj delikatnega - kaksno tvojo skrivnost, recimo...
Ne bi ti bilo vsec - priznaj... Objavljena slika

Ampak - da pa seveda se. Vse se da videti. Celo zelo natancno se da videti.

Natancnost napovedi pa je odvisna od iskrenosti in od postavljanja cimbolj preciznega vprasanja in torej od samega zavedanja, kaj sploh zelimo.

Marsa

Vsakdo ima toliko pravic, kolikor ima moci. Latinski pregovor

???
če bi to blo res, bi bli vsi veseli, debeli, zdravi in bogati in izrazov kot so depra, štala ipd. ne bi niti poznali in črne luknje ne bi blo, pa zlata ribica bi se u miru kopala in sončila, ker ne bi mela nč dela x:)x
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#113 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 15. januar 2010, 08:42

No meni se to dogaja že par let zapored, neki zamazan obraz vidim, in nekaj me davi....hkrati pa imam občutek da sem budna in vedno probam zakričat ali odpret oči ali se premaknit, ampak me tak močno drži da ne morem nič, kot da bi bila paralizirana. Najhuje je pa to, ker me davi zelo dolgo in se na koncu vedno ''zbudim'' zadihana. Se je tudi zgodilo, da sem komaj zaspala na pol, pa je prišlo do te situacije, in ko sem probala zakričat, odpret oči ali karkoli ni šlo, ko pa je mama prišla v mojo sobo nekaj iskat in pri tem odprla luč je v trenutku šlo stran.
Hvala bogu se to ne dogaja vsaki dan...ampak recimo na mesec.....pa lahko 2 krat , 3krat, pa potem tudi pol leta nič.
Se mi pa dogaja zadnje čase, da grem vedno v strahu spat....
Pozna kdo kako rešitev?
Saj mogoče ne spada čisto v to temo....ampak zaradi alkota, droge, premalo spanja, preobremenjenosti, stresa dvomim da je, ker pazim da si vzamem dovolj časa zase.
Saj zdaj verjetno ne boste verjeli, ampak dostikrat čutim neko prisotnost v prostoru in se večkrat ozrem kdo je prišel, pa potem ničesar ne vidim.
Rada pa bi se že enkrat rešila tega, ker me je zelo strah da bo enkrat trajalo predolgo in se ne bom do časa zbudila....


rada bi ti svetovala glede tvoje situacije.Bodi pozorna na dneve,oziroma kaj počneš v tistem dnevu,kje si ali je veliko ljudi okoli tebe in kakšno je bilo tvoje stanje preden si šla spat.Psihično.
Poglej, tega se ne moreš otresti z fizično močjo,kajti kot praviš se ti zdi da si paralizirana.povem ti tvoj strah te paralizira v tistem trenutku.in te naredi fizićno ne močno.torej pomagati si boš morala z močnimi pozitivnimi mislim,kot ti je že nekdo svetoval.
Predno greš spat bodi pozitivna, reči si, ne boš me dobil ne boš šel v mene ali ne boš me ubil, kajti v danem trenutku imaš take misli da te bo zadavil da te bo ubil.ali sploh ne misli na zdaevo vem da je to težko ampak s svojimi mislim ga lahko tudi prikličeš.
hej punca tok tvojih misli jih lahko odžene stran, ne prosi =neke nadnaravne sile= da ti pomaga ampak si daj sama kajti s tem boš postala močna in zrastla in se ti stvari ne bodo ponavljale.Drugače se ti bodo pa stvari ponavljale.
v Glavnem ko pride ta stvar, se mu upri z vsemi mislimi,NE NE BOŠ ME DOBIL,Z MisLIMI PROBAJ VSTATI IN SE MU UPRETI. Slika bo razmazana kot v upočasnelem filmu ,malo bo čudno ampak ko ga boš enkrat spodila stran ne bo prišel nazaj.
BODI MOČNA IN POGUMNA.

#114 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 15. januar 2010, 10:32

rada bi ti svetovala glede tvoje situacije.Bodi pozorna na dneve,oziroma kaj počneš v tistem dnevu,kje si ali je veliko ljudi okoli tebe in kakšno je bilo tvoje stanje preden si šla spat.Psihično.
Poglej, tega se ne moreš otresti z fizično močjo,kajti kot praviš se ti zdi da si paralizirana.povem ti tvoj strah te paralizira v tistem trenutku.in te naredi fizićno ne močno.torej pomagati si boš morala z močnimi pozitivnimi mislim,kot ti je že nekdo svetoval.
Predno greš spat bodi pozitivna, reči si, ne boš me dobil ne boš šel v mene ali ne boš me ubil, kajti v danem trenutku imaš take misli da te bo zadavil da te bo ubil.ali sploh ne misli na zdaevo vem da je to težko ampak s svojimi mislim ga lahko tudi prikličeš.
hej punca tok tvojih misli jih lahko odžene stran, ne prosi =neke nadnaravne sile= da ti pomaga ampak si daj sama kajti s tem boš postala močna in zrastla in se ti stvari ne bodo ponavljale.Drugače se ti bodo pa stvari ponavljale.
v Glavnem ko pride ta stvar, se mu upri z vsemi mislimi,NE NE BOŠ ME DOBIL,Z MisLIMI PROBAJ VSTATI IN SE MU UPRETI. Slika bo razmazana kot v upočasnelem filmu ,malo bo čudno ampak ko ga boš enkrat spodila stran ne bo prišel nazaj.
BODI MOČNA IN POGUMNA.

Zvuči dobro, v praksi zna pa biti težava. Zdaj pa resno vprašanje koliko vas je že imel tako izkušnjo in ne bluzite kar nekih stvari ki so napisane v knjigicah ali pa kar ste slišal. Skratka koliko vas je te zadevce tudi preverilo v praksi. x:px

Psiha je res kriva za vse, samo ne v takem smislu kot se govori. Koliko vas je sposobno ločit kaj so miselne projekcije, čustvene projekcije, astralna bitja,....tega še napredni duhovnjaki ne znajo. Problem je res strah. Kaj pa strah povzroča x?x Če ga povzročajo podzavestni vzorci, potem samo pozitivne afirmacije in misli niso dovolj, so pa zelo koristen pripomoček. Za spremrenit vzorce je treba pa iti nad nivo misli. Cilj pa je da se znebi strahcov, teh pa je mnogo vrst in so tudi zelo dobro skriti v podzavesti. In ta postopek odstranjenanja oz. transformacije pa lahko traja in traja....

Se pa te zadeve zgodijo ko je človeček energijsko šibek in ima luknje v auri. To pa samo čakajo razni kao plenilci in kradljivci energije. In spet smo pri tem da je treba auro ojačat in se lotit tudi podzavesti, kar se pa spet ne da dosežt samo s pozitivnimi besedami. x:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#115 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 15. januar 2010, 11:07

Zvuči dobro, v praksi zna pa biti težava. Zdaj pa resno vprašanje koliko vas je že imel tako izkušnjo in ne bluzite kar nekih stvari ki so napisane v knjigicah ali pa kar ste slišal. Skratka koliko vas je te zadevce tudi preverilo v praksi. x:px

Psiha je res kriva za vse, samo ne v takem smislu kot se govori. Koliko vas je sposobno ločit kaj so miselne projekcije, čustvene projekcije, astralna bitja,....tega še napredni duhovnjaki ne znajo. Problem je res strah. Kaj pa strah povzroča x?x Če ga povzročajo podzavestni vzorci, potem samo pozitivne afirmacije in misli niso dovolj, so pa zelo koristen pripomoček. Za spremrenit vzorce je treba pa iti nad nivo misli. Cilj pa je da se znebi strahcov, teh pa je mnogo vrst in so tudi zelo dobro skriti v podzavesti. In ta postopek odstranjenanja oz. transformacije pa lahko traja in traja....

Se pa te zadeve zgodijo ko je človeček energijsko šibek in ima luknje v auri. To pa samo čakajo razni kao plenilci in kradljivci energije. In spet smo pri tem da je treba auro ojačat in se lotit tudi podzavesti, kar se pa spet ne da dosežt samo s pozitivnimi besedami. x:Dx



Jaz sem jo preverila,govorim samo iz mojih izkušenj,žal nisem še zasledila knjige o tem,oziroma mi ni prekrižala poti.Da se ločiti brez problema miselne projekcije,čustvene projekcije in astralna bitja.Ha ha, kaj je zate napredni duhovnjak?
poglej, ravno za spremenit vzorcej,je potrebno spremeniti misli,ko ti spremeniš misli vidiš drugače, čutiš drugače. Kot stari trik: imaš kozarec v katerem je vode do polovice.Če imaš ti slabe misli boš videl kozarec na pol prazen,če imaš dobre misli boš videl kozarec napol polen.Če vidiš kozarec napol prazen boš občutil strah,da bo kmalu prazen. pri tem pa nelagodje. Ko pa rečeš kozarec je na pol polen občutiš drugače.Skoraj veselje.
Moč misli ima skrivnostno moč.So nevidne vibracije,ki imajo prav zaradi tega močan učinek.
Kako bi se pa ti lotil potlej zadeve, nekdo drug je ne more rešiti namesto tebe.

#116 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 15. januar 2010, 11:23

Jaz sem jo preverila,govorim samo iz mojih izkušenj,žal nisem še zasledila knjige o tem,oziroma mi ni prekrižala poti.Da se ločiti brez problema miselne projekcije,čustvene projekcije in astralna bitja.Ha ha, kaj je zate napredni duhovnjak?
Moč misli ima skrivnostno moč.So nevidne vibracije,ki imajo prav zaradi tega močan učinek.
Kako bi se pa ti lotil potlej zadeve, nekdo drug je ne more rešiti namesto tebe.

Glede misli se strinjam. Napredni duhovnjak za moje pojme- nekdo ki že pozna osnove in je tudi že sposoben videnja in potovanja po subtilnih svetovih.

Me pa res zanima kako se da ločit astralno bitje od bitja ki ga lahko kao skreiraš z močjo uma ali čustvenega naboja. xrolleyesx Kaj pa če so te stvari karmične in iz preteklih življenj x?x

Drugače pa teh stvari ni v knjigicah oz. so v delčkih in razdrobljene. Potem je pa treba delčke skupaj sestavljat + duhovno znanje. x:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#117 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 15. januar 2010, 11:51

Glede misli se strinjam. Napredni duhovnjak za moje pojme- nekdo ki že pozna osnove in je tudi že sposoben videnja in potovanja po subtilnih svetovih.

Me pa res zanima kako se da ločit astralno bitje od bitja ki ga lahko kao skreiraš z močjo uma ali čustvenega naboja. xrolleyesx Kaj pa če so te stvari karmične in iz preteklih življenj x?x

Drugače pa teh stvari ni v knjigicah oz. so v delčkih in razdrobljene. Potem je pa treba delčke skupaj sestavljat + duhovno znanje. x:Dx


poglej če so stvari karmične in iz preteklega življenja,bi jih moral pustiti za sabo že dolgo nazaj inne vidim razloga zakaj tukaj moč misli ne bi mogla delovati. Ravno s tokom misli si ti ustvarjaš sedanjost ta trenutek.
ne vem kaj tebe zanima kako prepoznati da človek govori resnico da je imel srečanje z astralnim bitjem kot ga vi imenujete ali kako sam posameznik ve s čim je imel opravka.

#118 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 15. januar 2010, 12:33

poglej če so stvari karmične in iz preteklega življenja,bi jih moral pustiti za sabo že dolgo nazaj inne vidim razloga zakaj tukaj moč misli ne bi mogla delovati. Ravno s tokom misli si ti ustvarjaš sedanjost ta trenutek.


trik je v tem, da t.i. moč misli ni neodvisna od t.i. preteklih življenj/karme.
pogojenost slehernika je tesno povezana s predniki.

#119 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 15. januar 2010, 12:36

poglej če so stvari karmične in iz preteklega življenja,bi jih moral pustiti za sabo že dolgo nazaj inne vidim razloga zakaj tukaj moč misli ne bi mogla delovati. Ravno s tokom misli si ti ustvarjaš sedanjost ta trenutek.
ne vem kaj tebe zanima kako prepoznati da človek govori resnico da je imel srečanje z astralnim bitjem kot ga vi imenujete ali kako sam posameznik ve s čim je imel opravka.


Na ta "sedanji trenutek" pa vplivajo semena iz preteklosti- pretekla karma pa če se tega zavedaš al pa ne. Vprašanje je samo v kolikšni meri se izrazi. Igrajo pa pomembno vlogo pri tem tudi misli in še drugi dejavniki ki presegajo moč misli. In včasih se zgodi da se srečaš s svojo preteklostjo, da sploh lahko zaživiš v sedanjosti.

Pojem astralna bitja pa uporabljam jaz, ker mi je to nabolj primeren izraz in ni nobenih drugih karkoli si že mislila s tem. Vem pa da ljudje ki imajo guruja in si ga želijo videt v meditaciji,... vlagajo energijo v to in tudi ustvarijo podobo guruja. Če na kratko povem ne vidijo guruja, ampak obliko ki so jo sami ustvarili. In ljudje ustvarijo veliko takih podobic. Zato pa učitelji pravijo da je slepila in iluzije težko premagat.

Moje vprašanje se je pa nanašal na to kako res ločiš bitja na subtilnih nivojih od svojih miselnih in čustvenih kreacij. Kajti meni se o tem skoraj nič ne sanja. xDDx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#120 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 15. januar 2010, 12:37

Me pa res zanima kako se da ločit astralno bitje od bitja ki ga lahko kao skreiraš z močjo uma ali čustvenega naboja. xrolleyesx Kaj pa če so te stvari karmične in iz preteklih življenj x?x


1. vse je karmično oz. iz preteklih življenj. osnova temu je povezanost.
2. ni razlike med naštetimi bitji, niti ta ni bistvena. esencialen je odnos.
ni razlike med brcnanjem psa v sanjah ali brcanjem psa v t.i. budnosti.

#121 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 15. januar 2010, 14:04

Na sedanji trenutek vplivajo stvari iz preteklosti ali prihodnosti,če jim ti dovoliš. lahko So nezavedne reakcije,ki se jih sam ne zaveš če nisi iskren do sebe.
vsi ste priklenjeni na preteklost,odrežite že stran to popkovino.zakaj pa mislite da ste se ponovno rodili?

Glede astralnega bitja to je energija ki pride od vzunaj, tvoja miselna reakcija in čustvena prihaja pa iz notraj. Človek ki vidi astralno bitje je totalno na drugem nivoju kot človek ki je čustveno in miselno pogojen.težko je razglabljati o tem, če še nisi doživel tega. Jaz mislim da je to zadeva posameznika in vsak posameznik ve ko vidi recimo astralno bitje.

#122 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 15. januar 2010, 14:08

Na sedanji trenutek vplivajo stvari iz preteklosti ali prihodnosti,če jim ti dovoliš. lahko So nezavedne reakcije,ki se jih sam ne zaveš če nisi iskren do sebe.
vsi ste priklenjeni na preteklost,odrežite že stran to popkovino.zakaj pa mislite da ste se ponovno rodili?


aja, potemtakem je dovolj, da se odločiš, da ne boš nikoli več lačna
in že ti ni treba več jesti x:Dx

#123 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 15. januar 2010, 14:19

aja, potemtakem je dovolj, da se odločiš, da ne boš nikoli več lačna
in že ti ni treba več jesti x:Dx



poglej vse je možno sam a bi ti to koristilo? xrolleyesx zdrav človek pri zdravi pameti se ne bi tega odločal. :sori:

#124 MPTM

MPTM
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 8

Objavljeno: 15. januar 2010, 14:25

aja, potemtakem je dovolj, da se odločiš, da ne boš nikoli več lačna
in že ti ni treba več jesti x:Dx


heh, je mozno...kak se lahk nekateri prepricajo da ne cutijo bolecin?

#125 MPTM

MPTM
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 8

Objavljeno: 15. januar 2010, 14:42

Glede astralnega bitja to je energija ki pride od vzunaj, tvoja miselna reakcija in čustvena prihaja pa iz notraj. Človek ki vidi astralno bitje je totalno na drugem nivoju kot človek ki je čustveno in miselno pogojen.težko je razglabljati o tem, če še nisi doživel tega. Jaz mislim da je to zadeva posameznika in vsak posameznik ve ko vidi recimo astralno bitje.


kako dozivetje mas ti?

pa kaj opredeljujete pod astralno bitje. dusa mrtvega al visje bitje?




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0