Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Politika


  • Prijavi se, če želiš komentirati
10943 komentarjev na to temo

#8201 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 005

Objavljeno: 3. april 2020, 15:36

Glas, zaenkrat hvala za podatke, ylflower.gif sama res nisem imela cajta te dni za intenzivno brskanje za njimi, jih bom pa v kratkem bolj natančno pogledala, me res zanima, kaj je na stvari! 

 

Ni kaj Iknee..  Drugače pa ja, kar sama razišči tematike, jaz nimam potrebe, da se verjame temu kaj jaz verjamem/delim..  Kaj (vse) jaz mislim, verjami, da delim tukaj mogoče kakih 10% samo kdaj pa kdaj..   Imam pa veliko časa na voljo ja, kar clotnih 24/7, ker nisem v sistemu, ne hodim v službe ipd..
 

Delim pa le linke z informacijami, kateri vsebujejo vsaj 90%+ resnice!  Če kdo išče dlako v jajcu, jo seveda lahko..  ampak bi za njega bilo bolj koristno če raziskuje 90%+ očitne resnice, ki se jo v javnosti prikriva, kot da napada potencialni procent zmote nekega članka.. že to početje in poskusi napadov, nakazujejo da ga potem resnica ovira pri držanju glave v pesku.. 

Samemu se mi ne da pisati nekih kilometerskih postov, zato samo podelim linke z največ smisla.. point je pokazati na očitno, kar se sedaj PLANSKO prikriva..  raziskuje naj vsak sam.. 

In te stvari ki jih objavim so tako OČITNE, da če jih kdorkoli lahko ovrže, da niso resnične, bom tega seveda zelo vesel..   ampak vso srečo pri temu..  smile.png   težka bo

 

Če pa povzamem neke moje trditve, glede aktualnih dogajanj:  (temna stran)

- virus Covid-19, je umetno ustvarjen virus (blago biološko orožje - z specifičnim ciljem)

- mediji so zavedeni in sledijo senzaciji, ter nadaljujejo svojo poslantvo negativnega podzavestnega programiranja ljudstva in občasno tudi tudi pranja možganov

- povezava med 5G in vitusi je preočitna..  (fb sedaj blokira vse objave, če kdo objavi karkoli o 5G in Covidu; tudi iz youtuba pridno brišejo) 

- agenda ID2020 pove kaj točno je cilj in zakaj se je ustvarila ta globalna Covid farsa..

- prikrita dokapitalizacija bank 

- sprožitev nove krize

- odvzem svobočin navadnim ljudem, ker se je moč ljudi preveč povečala in jih težko usmerjajo..

- obvezno cepljenje za vse - idelani scenarij pa kar čipiranje

- ampak ko imajo enkrat polno funkcionalno 5G mrežo ne rabijo niti čipiranja več..

 

Zgornji spisek velja za cilje črne kabale, prekritega svetovnega vladarja, vlada kapitala/moči/nasilja

 

Svetla stran dela pa na:

- novem bolj poštenem finanlnem sistemu za vse (ki ga želijo ustvariti, za temu ko se tale zruši)

- bolj poštena razdelitev svetovnih resursov

- razkritje kriminalnih dejanj temne elite, njihovo prijetje, masovne aretacije in nato pravično sojenje

- osvoboditev vseh modernih sužnjev, predvsem otrok v kletkah/taboriščih (šokantno ampak resnično)

- sprostitev tega umetnega finančnega krča in bolj svoboden in naraven pretok dobrin, kapitala, dela, enegije, idej..

- vrnitev k naravnim načelom življenja in upoštevanje ekoloških norm pri novi ekonomiji

- itd


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#8202 Damijan Ditner

Damijan Ditner
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 505

Objavljeno: 3. april 2020, 16:04

Kar verjamem, je odvisno izključno od relevantnih podatkov, ki so preverljivi, ter dokazljivi.....

 

Kar si pa želim verjeti, pa nima s tem nobene zveze......

 

Danes , recimo, si želim verjeti, da je država tukaj , zato, da skrbi za svoje državljane, pred zunanjimi, ter notranjimi vplivi, ki bi lahko imeli negativen vpliv ,na prebivalstvo....

 

Želim si verjeti tudi, da so farmacija, medicina, zdravstvo,....namenjeni, izključno, zdravju, in dobrobiti prebivalstva.......

 

Prav tako, si tudi ,resnično želim, da bi moji posti, bili samo, in zgolj, potreba, po hranjenju mojega ega....

 

Moja želja, bi bila tudi, recimo,..kadar preberete informacijo, ki vam ni všeč,.....da se vprašate, če se niste morda ,že vnaprej odločili, kakšen izid, si želite?....


Damijan D


#8203 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 005

Objavljeno: 4. april 2020, 08:48

The video from "Italy" with corona patients?
... they were using plastic dolls

 

!

92010143_10157623568534998_3446920372702

 

 

Video:

 

https://youtu.be/qIRml8gyeSE?t=159


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#8204 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 005

Objavljeno: 4. april 2020, 14:17

Pretekle prakse, kako se okuži ljudi preko cepiv, čez cepivu za aktualni virus, razširijo nov virus:

 

"Baxter je v Slovenijo poslal cepivo z živim virusom ptičje gripe"

Pogovor z novinarko Jane Burgermeister

Novinarka Jane Burgermaister je vložila tožbo zoper WHO, ZN, Novartis, Baracka Obamo in mnoge druge zaradi suma bioterorizma. Gre le za novo teorijo ali bo genocid postal jutrišnja resnica?

 

https://www.rtvslo.s...zHTao6r4aHI8wQk

 

 

Kako to prakso izvajajo sedaj, da pošljejo okužene teste, da se zdrave ljudi okuži med tem ko se gredo testirat:

Coronavirus testing kits heading to the UK found to be contaminated with Covid-19

https://www.msn.com/...cpA3D8FkXAxsFcU

 

 

 

 

Francoski zdravnik predlagal preverjanje učinkovitosti cepiva na Afričanih

Očitki o rasizmu naj bi bili posledica "napačne interpretacije"

Francoska zdravnika sta bila obtožena rasizma zaradi razprave na televiziji, v kateri je eden od njiju predlagal, da naj se s poskusi v Afriki preveri, ali je cepivo proti tuberkulozi učinkovito tudi proti bolezni, ki jo povzroča novi koronavirus.

 

https://www.rtvslo.s...PkXu_tLiFAxf8sk


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#8205 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 574

Objavljeno: 4. april 2020, 16:38

Podatki v povezavi s korono so seveda vsi statistične narave. Kar seveda pomeni, da je treba imeti podatke o vzorcu in populaciji, ki je bila vzeta za izračun in o statistični metodi, da to sploh lahko ustrezno interpretiraš. S statistiko ni v osnovi popolnoma nič narobe, rabiš pa nekaj znanja, da lahko izračune pravilno in verodostojno interpretiraš, predvsem pa rabiš prej naštete informacije. Ki pa niso skoraj nikjer objavljene. In to je pa res problem, ker potem se pa da manipulirati na polno. Tipičen tak primer je smrtnost, ki je v resnici zelo nezanesljivo izračunana. Če izračunavaš smrtnost glede na testirane diagnosticirane paciente, je smrtnost bolj odvisna od metodologije testiranja in deleža testiranih oz. diagnosticiranih v celotni oboleli populaciji / celotni populaciji kot od samih patogenih lastnosti virusa ali učinkovitosti zdravljenja! Navajanje golih številk umrlih pozitivno testiranih ljudi prav tako zelo malo pove. Kolikšna je povprečna smrtnost v tem istem obdobju leta za zadnjih 10 let? Koliko od teh ljudi je bilo kritično ali kronično bolnih že prej?  Kolikšen procent umrlih je imel edino diagnozo covid-19? Teh podatkov nisem nikjer zasledila in to, moram priznati, mi je vsaj nenavadno (pa nisem včlanjena v Društvo gojiteljev teorij zarot). Mnenje si bom ustvarila na osnovi realnih podatkov. Do takrat pa si pridržujem pravico, da ga nimam. Mnenja namreč. (Pa po možnosti tudi virusa - izogibam se ljudi, v gozdu, ki je v tem trenutku najbolj zdravilna možnost, pa že itak živim).

icon1_thumbup.gif

Drži ... Statistični podatki so različnih razmahov in vsebin ... 

jim prisluhnem  ... na čase sledim  ...

 

Vse ostale podatke glede gripe ... ostalih nalezljivih bolezni letos, in v prejšnjih letih tudi na  NIJZ-ju   ... Tudi skozi spletno stran se da poiskat in odčitat - če koga zanima in bi se rad bolj poglobil v rezultate ...

NIJZ - PODATKI

https://www.nijz.si/...sezoni-20192020

 

 Mene pa ne glede na statistiko vodi za zdaj bolj ta misel ;

Razen nekaj primerov, ki niso imeli pridružene bolezni .... so vsi ostalii, ki so umrli imeli neko pridruženo bolezen ....

In zame je to podatek, ki mi sproži alarm  ... saj takšnih nas je tudi ogromno  - če ne kar večina prebivalstva srednjih let nadalje - ostarelih ...

Veliko jih ima kaj od tega  - Visok pritisk, srčno - žilne bolezni, sladkorno bolezen, drugo kronično bolezen ... vse ostale avtoimunske bolezni z motnjami v imunskem sistemu  ....Eeeeee ... in to v bistvu pove, da smo eni manj - drugi bolj rizični  .... veliko nas torej spada v to rizično skupino, kjer smo lahko v nevarnosti, da nas ali neka pojavno mutirana gripa ali pa zdaj covid-19 poležejo in nam zakomplicirajo lajf .

In dejstvo je da, če tega virusa zdaj ne bi bilo  - tega straha tudi ne bi bilo ....wink.png

Ker po vsej verjetnosti bi lahko bilo tako, da če sem se že lani težko pobirala po tistih virusnih obolenjih skoraj pol leta - da bi me pa ta virus narejen za rizične primerke na komot zagrebu ...

... Kva se pa bojim smrti ? tongue.png

Sama zase ne bojim smrti - prej načina umiranja ... in pa to, da za seboj pustiš še nepreskrbljene otroke v takšen kaosni svet ...

 

Kar me nadalje ogorča pa je pristop, ki ga je Slovenija kmalu na začetku pri zajezitvi tega virusa privzela .

Vse rizične bolnike obravnava le kot statistični primer za smrtnost ... zraven pa se odloča za metodo, kjer ukrepi niso speljani v odstranitev nevarnosti in virusa  ... ampak v ukrep, kjer se samo zmanjša, upočasni število obolelih - na znosno raven zaradi kapacitet v zdravstvu ,

oz. normalno delovanje ekonomije in gospodarstva ...

 To vem, ker sem NIJZ -ju predlagala sledenje izvirov bolezni - masovna testiranja ... pa so se raje odločili samo za testiranje prvega obolelega z težjimi simptomi (pa še tu si v drugi fazi zelo težko prišel do zdravniške obravnave in testiranja, ker samo nek telefonski pogovor  je samo varovanje zdravnikov samih  - na pa pacientov)  - če pa je še v istem gospodinjstvu kdo zbolel (poleg testiranega)  - jih pa več ne zanimajo niti stiki ostalih-  z ostalimi ... temveč se priporoča samo karantena teh obolelih, ki so skupaj ... Ostali se pa prosto šetajo po trgovinah, bankah poštah  ... naokoli ...huh.png

Pa še tu se morajo oboleli člani sami nekako brez pregleda deklarirat za obolele - ne obstaja možnosti testiranja, in uradna potrditev, ki bi po nekaj dnevih potrdila ali so tudi oni pozitivni ali ne .

Nočejo slediti izvoru bolezni in obveščati ljudi v stikih ... kar pa velja za edini dober primer prakse povsod tam, kjer so se po nekaj mesecih borbe s tem virusom  približali točki nič obolelih. (južna Koreja , severna koreja , Singapur ) V teh državah je možnost testiranja vseh državljanov kakorkoli v samem sumu na bolezen ... in temu sledijo ter se trudijo za odpravo stanja.

Predlagala sem jim hitri test v avtu že kak teden nazaj ... pa nič od njih . (hrvaška ga je medtem ravno kak dan nazaj že uvedla)

https://www.youtube....ature=emb_logo.

https://mail.google....Xvb?projector=1

https://www.youtube....eature=emb_logo

 

Trmulajo po svoje z vstopnimi točkami ( za katere jamrajo potem koliko časa in denarja za priprave porabijo) in do katerih prideš lahko le z predhodnim telefonskim dovoljenjem osebnega zdravnika in epidemiologa - kar je zelo stresno sploh v situaciji, ko zboliš ... ali zboli  kdo od tvojih bližnjih.

Sama sem se za testiranje spopadala s tem en cel dan - po tem, ko je hčer že zbolela in kazala iste znake coronavirusa ... da sem našla razumljivo zdravnico, ki je v drugi fazi hčeri poštimala testiranje ...

In kot pravim v vseh teh situacijah smo ljudje brez prave zaščite - ker nikogar ne sekira ali zbolimo nato poleg nekoga, ki je že obolel in je v naši bližini ... ne zanima jih ali smo zaščiteni ali ne ...

Ali se nasploh prebivalci gibljemo lahko primerno zaščiteni, ker teh zaščitnih mask, razkužil - rokavic ni ...

Zato menim, da je v Sloveniji veliko več obolelih kot se navaja - in tile šele po inkubacijski dobi (vsaj 14 dni ) sedaj dodobra prihajajo na sceno . In ko bo kmalu prenehala karantena  - ali se bo število zopet nazaj povečalo - ker bo med  različnimi skupinami na različnih nekontroliranih  conah virus še zmeraj haral ?!

Nikakor mi ni bilo jasno tudi, da se prišleke iz tujine obravnava tako šlampasto.

Da se jih pripelje in se jih ne testira vseh. (Včeraj prispelo 160 ljudi iz tujine z avionom iz nevarnih področjih sveta )

Izmerijo vročino (kar ni indikator - ker, če je nimaš takoj v pristanku še to ne pomeni, da jo čez dva dni morda ne boš imel ) in te vprašajo po počutju  ... potem pa prosto po svobodi .

Karantena nekomu, ki se počuti zdrav itak na kraj pameti ne pride.

Bi pa morala bit obvezna zanje - in to takojšnja po pristanku ... ne pa da tile ljudje pridejo iz ogroženih območji in postavajo naokrog dokler ne pridejo do doma ...

Skratka;  Testiranje obvezno za vse, ki pridejo iz tujine !!!! ...

In če še prvi dan ni smiselno - pa tretji ali šesti dan stroge karantene ...

Nikakor pa ne takšna šlamparija kot se zdaj dogaja, da se tile prispeli turisti še sami čudijo kako to, da jih nihče ne šmirgla .

Ne vem ali ni to dovolj velik dokaz, da je nekomu vseeno, da se bolezen nemoteno širi naokoli v državi ?!

 

Tako se uvozijo okuženi primeri - in je čist vseeno, če se mi tle potem gremo neko kao karanteno delčka državljanov in se nam vceplja ta strah nad situacijo... prelaga odgovornost na nas ...

In še to ...  Po tem sem pa takoj vedela, da državi ni do tega da zajezi okužbo; 

- Da so v pogonu firme, ki v tako strogih pogojih delajo s stotinami delavci na kupu - in še to brez zaščite ali pomanjkljive opreme zanjo  - je več kot jasno, da karantena ne more povsem uspeti in da dobičkonosnim kapatilastiom in vladi tu dol visi za zajezitev te okužbe.

Nemalokje delavci delajo skupaj okuženi in takšni prihajajo domov k ostalim članom v karanteni ter jih okužujejo naprej  ...

Kdo se tu norca dela iz nas ? Če je stroga karantena zarad tega stanja  ... potem smejo delati le nujne službe za zdravje, prehrano in pomoč ljudem v epidemiološkem procesu !

Vceplja sem nam odgovornost, strah pred to boleznijo, panika  .... po drugi strani pa nekatere skupine z vladino privolitvijo širijo bolezen naprej .

Češ važno je, da nam sistem ne kolopsira in zdravniki sfolgajo - in da velekapitalisti niso na izgubi ... in mirno nadalje izkoriščajo delavce, ki zaradi tega obolevajo in širijo bolezen naprej ...

 

V ozadju se pa peljejo še represivni zakoni, ki sem jih ves čas napovedovala  ... in vse to zdaj  v izkoriščanju imena epidemiološke krize .

Kaj vse je Janaša do zdaj že poskušal ... icon18.gif  ... zaenkrat mu še ni uspelo ... vendar je samo še vprašaj časa ob vsem kar se dogaja tudi skritim očem državljanom ... kdaj bo dosegel svoje ...

Včeraj in predvčerajšnjem so se po naši izpraznjeni avtocesti vozili tanki  ... le zakaj neki ni o tem napisal in objavil noben naš medij ?icon16.gif

Le zakaj se je v Trstu izkrcalo na tisoče ameriških vojakov ?

https://novice.svet2...kupirali-evropo

 

In le zakaj naš Janšek tako želi vojsko z dodatnimi pooblastili na meji ? Zaradi beguncev prav gotovo ne  ....

tako, da pelje se pelejje se nekaj od odzadaj ... kaj vse bomo najbržda občutili kaj kamalu ....

 

Ko sem pa poslušala tega zdravnika iz tujine, ki so ga angažirali v poročila Loredana ... me je pa sploh minil optimizem .

Pravi, da je takšen zdravstveni sistem vzdržljiv le še do maja  - potem pa mora začeti delat normalno  - ne glede na to ali bo ta virus še med nami ... ker itak se bo ponovil verjetno že v jeseni in se moramo navaditi z njim živeti  ... Me strese groza kakšen ležeren stav zavzemajo ...  Še preden so se zares zavzeli, da bi ga odpravili - da bi bile pri teh ukrepih in prizadevanjih  vse evropske in ostale države iste ... so se v bistvu odločili, da se predajo situaciji na - "što naiđe "

Če bo krivulja okuženih začela nekako padati navzdol  - se bo tako kot pri Trumpu ... naša  država začela obnašati kot da ga ni  ...

Češ naučimo se živeti s tem virusom ...

Kar z drugimi besedami preneseno zame pomeni, da bomo ves čas povsod v strahu, da je ta virus  prežeč med nami  ... in da če vemo,  da smo rizični ... naj se  sprijaznimo - da nam  nad glavo kroži jastreb  ...Whatever_anim.gif

(Torej kdor ni odporen naj milo rečeno -" crkne ... statistika pač .... je  že imel neko pridruženo bolezen ....kaj čmo ane ?" )

https://www.24ur.com...-te-ukrepe.html

 

In tako se zadeve "normalizirajo  ... normalizirajo se tudi nepravi načini, odločitve, ukrepi" ...

In smo pri vseh teh raznih teorijah ...  ki jih niza tudi Glas ...

 

Žal  ... tudi sama verjamem v to, da bodo naslednje poteze obvezna cepljenja, čipiranja, 5G ... in še kaj raje ne bi o tem   ...  icon_smile_dead.gif ...


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#8206 Damijan Ditner

Damijan Ditner
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 505

Objavljeno: 4. april 2020, 16:51

Nimam kaj dodat.......

Tako je, kot opisuješ......


Damijan D


#8207 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 574

Objavljeno: 4. april 2020, 20:08

DZ predvidoma v torek o pooblastilih vojske, Levica: Vlada se spreneveda in manipulira glede vloge vojske

3.4.2020

https://www.vecer.co...vojske-10152432

 

2.

https://www.vecer.co...-clena-10152276


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#8208 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 005

Objavljeno: 5. april 2020, 00:01

Pa je bleknil ven.. 1f642.png    svaka čast !

 

Trump On Coronavirus Outbreak: 'This Was Artificially Induced'

 

https://www.msn.com/...V-4z51DNuNCXoZ0


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#8209 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 406

Objavljeno: 5. april 2020, 06:41

 Mene pa ne glede na statistiko vodi za zdaj bolj ta misel ;

Razen nekaj primerov, ki niso imeli pridružene bolezni .... so vsi ostalii, ki so umrli imeli neko pridruženo bolezen ....

In zame je to podatek, ki mi sproži alarm  ... saj takšnih nas je tudi ogromno  - če ne kar večina prebivalstva srednjih let nadalje - ostarelih ...

Veliko jih ima kaj od tega  - Visok pritisk, srčno - žilne bolezni, sladkorno bolezen, drugo kronično bolezen ... vse ostale avtoimunske bolezni z motnjami v imunskem sistemu  ....Eeeeee ... in to v bistvu pove, da smo eni manj - drugi bolj rizični  .... veliko nas torej spada v to rizično skupino, kjer smo lahko v nevarnosti, da nas ali neka pojavno mutirana gripa ali pa zdaj covid-19 poležejo in nam zakomplicirajo lajf .

In dejstvo je da, če tega virusa zdaj ne bi bilo  - tega straha tudi ne bi bilo ....wink.png

 

Gripa naj bi vsako leto pobila več ljudi kot corona.

OK. statistika pravi tako.

Ampak nihče ne umre zaradi gripe, umirajo tisti pri katerih nastanejo resni zapleti zaradi pridruženih bolezni.

Tudi to je statistika, OK.

Ali se kdo vpraša ali bi ti ljudje unrli če se ne bi okužili s corono?

Ali z gripo?

 

Zato obstaja izraz "rizične skupine" 

Sam spadam v rizično skupini tako po letih kot po pridruženih boleznih.

V trgovine ne hodim že kakšne tri leta, pa ne zaradi strahu pred kakšno okužbo, enostavno nisem sposoben hodit na večje razdalje - pod tem je mišljeno več kot nekaj metrov.

Muči me vrtoglavica - drugače povedano, hodim kot da bi bil pijan.

Tako lepo pridno ostajam doma in se jezim nad tistimi ki so zaradi kopičenja zalog hrane zabasali spletne trgovine najboljšega soseda in najboljšega trgovca tako da nekateri ne moremo niti do osnovnih potrebščin.

K sreči obstajajo alternative, le poiskati jih je treba.

Pa tudi pri velikih dveh se stanje poćasi umirja, paničarji so si nabasali špajze s hrano in v kakšnem tednu bomo prišli tudi ostali na vrsto,

 

Eno je zdrav dvom v uradne informacije, drugo je pa odkrito bahanje z nespoštovanjem ukrepov, norčevanje iz ljudi ki se z virusom borijo, zanikanje da sploh obstaja.

To je zame skrajno bedasto in neodgovorno početje.

Objavljanje linkov ki so znani po fake news prav tako.

 

Če sem zato ovca, prav.

Ego se pa da futrat tudi brez zavajanja ljudi.


Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#8210 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 5. april 2020, 08:59

Kar z drugimi besedami preneseno zame pomeni, da bomo ves čas povsod v strahu, da je ta virus  prežeč med nami  ... in da če vemo,  da smo rizični ... naj se  sprijaznimo - da nam  nad glavo kroži jastreb  ...

 

 

Sprijazni se, ja. Virus je nemogoče kar odstraniti. Obojestransko se bomo sčasoma prilagodili - po eni strani naš individualni in kolektivni imunski sistem, po drugi strani pa tudi virus (evolucijsko gledano, za virus kot parazitsko vrsto ni ugodno, da je prehud in pobije svoje gostitelje, ker potem propade tudi sam). Tako gre to po naravni poti. Le če bi se naš imunski sistem izjemno okrepil in tudi izjemno hitro, bi eventuelno lahko bil virus praktično iztrebljen. Po naravni poti gre to zelo težko tako hitro. Edina možnost, da se to pospeši do te mere, da je učinkovito, je cepljenje. Ampak, Domy, če se prav spomnim, si ti precej ostro proti cepljenju? Torej se sprijazni z virusom, kaj pa češ. Pa saj ti je ta jastreb krožil nad glavo že lani pa predlani (lani je bilo več kot 160 smrti obolelih za sezonsko gripo od jan. do marca, večina je bila podobno rizičnih kot za covid)... in ti bo še naprej. Ta jastreb je del življenja. Tistim, ki imajo genetske predispozicije za srčno-žilne komplikacije in bolezni, imajo pa tega jastreba nad glavo, pri nas imamo familijarnega jastreba, ki se mu reče rak ... In kaj, naj zdaj paničarim in cele dneve pogledujem v nebo, kje zdaj ta pesjan kroži, al kaj? 



#8211 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 005

Objavljeno: 5. april 2020, 11:16

... za virus kot parazitsko vrsto ni ugodno, da je prehud in pobije svoje gostitelje, ker potem propade tudi sam

 

Virus ni živo bitje, zato ne živi, zato niti nima namena/vzgiba po preživetju.  To kar govoriš, je recimo smiselni model razmišljana za parazite, na mikrobiološki ravni pa bi lahko tako razmišljal tudi za bakterije, skratka za vse mikroorganizme, ki so živi, ne pa za viruse, ki to niso.  Virus je proizvod/izloček človeške celice! Celica se z virusi dobesedno brani/čisti, ko se sama sooča z izzivi lastnega preživetja..  je to kot nek njen zadnji način kako preživeti in zato ustvarit virus(skupek beljakovin) in se s pomočjo tega virusa poskuša očistiti.  To je osnovni namen, da celica izdela virus, saj si z njim želi pomagati, da se prečisti in preživi..  

 

Zanimivo pa je, da je za celico eden večjih izzivov tudi elektromagnetno valovanje (in ne samo kemikalije, težke kovine, pesticidi, motilci hormonov, E-ji itd)..  in o temu je, na podlagi svojih obširnih raziskav, govoril že Rudolf Steiner.

Danes zveni dokaj absurdno njegova izjava, saj je on živel in raziskoval to že pred več kot 100leti.  In že takrat videl, da na človeški organizem vplivajo elektromagnetni valovi in je to videl to kot enormni problem/izziv za človeka..  Rekel je celo, da je v teh (tisih) časih človek pred veliki preizkušnjami preživetja, zaradi EMF valov, ki so v zraku..  biggrin.png biggrin.png biggrin.png     Meni je to danes smešno za po telh valat..    katera EMF valovanja/sevanja pa so takrat sploh bila??   Dve žarnici v hiši, ena vtičnica, pa po zraku mogoče kak UKV signal, sonar v morju in potem se pa že počasi konča..  biggrin.png

 

To je eden zelo dobrih videov, od osebe, ki poučuje po Steinerjivih načelih..  in ta video je vstrajno blokiran in brisan iz Facebooka (pa ne samo ta):

https://www.youtube....GgPc6qspxhBPqsY

 

 

Lahko pa povem da sam razvijam 100% EMF zaščito in da sem tudi po poklicu/izobrazbi iz te stroke (elektrotehnika).  In lahko povem, da pred leti ko si telefon zavil v katerikoli mrežo, folijo, kar se strokovno imenuje "Faradayeva kletka", je telefon takoj izgubil signal..  Pri prijatelju v delavnici sma delala teste in telefon zavijala v več plasti mreže, in to kletko ozemljila..  signal je padel samo za eno črtico.. Še naprej je igral radio na telefonu in delovali so klici itd..  Pa nama en inžiner , kisva ga mela na liniji pravi, ma sigurno imata kje špranjo, da Faradeyeva kletka zato "prepušča" EMF, pa pravi dajta ga v hladilnik/skrinjo..  Ker ena takih kletk je posledično tudi hladilnik, skrinja in če si včasih dal telefon noter je izgubil vse signale..  danes?  Ne izgubi več popolnoma vsega signala, niti podatkov, vse laufa, ampak v zmanjšani moči naprej..  Sedaj s pomočjo tega inčnerja in softvera, ki instantno preverja celotni EMF spekter, ki ostaja dosegljiv na aparatu razvijamo 100%-no EMF zaščito..   

Doma sem zdaj dosegel mnogo večji uspeh, saj imam sam doma že narejeno 100%-ni earthing sistem v vseh prostorih po hiši in sem to Faradayeve kletko ozemljil z to mojo zemljo in ne z tisto iz vtičnice in sem dosegel upad signala za 85%, ter popolni upad prenosa podatkov..   Sedaj pa moram najti le še ustrezne feromagnetne materiale, ki ne bodo prepuščali več popolnoma nobenega EMF valovanja..

   Kodosežem 100% upad, si bom nato po temu modelu naredil en del hiše kot 100% čiste vseh EMF signalov/valovanj, pa še earthing imam potegnjen v te prostore (naravno od zunaj preko 20m valjanca, ki je zakopan v zemlji), toraj povezava z naravnim eletronskim ravnovesjem narave/Zemlje, brez spremenjenega miniVoltnega potenciala, kar povzročajo EMF signali in tudi fizični stik z elektronskimi napravami, ki jih imamo.. 

Predvsem pa ne želim da me nekdo da v mikrovalovko proti moji volji, jo vklopi in me tam pusti..  wink.png .  Če bi vedeli kakšni so sedaj najnovejši avtomobili, kaj pomeni 1., 2., in 3. faza 5G pokritosti..  in cilj "pametnih" hiš, hladilnikov, wc školjk, samovozečih avtomobilov itd itd..  lahko rečem samo ne hvala!  Pa sem iz stroke!


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#8212 Damijan Ditner

Damijan Ditner
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 505

Objavljeno: 5. april 2020, 11:29

Alef, ti spadaš v rizično skupino, že brez korone, tudi lani, si že verjetno spadal vanjo, pa morda že kakšno leto prej tudi,.....

Edina razlika je, da letos, pa svetovne elite, pod pretvezo, zaščite pred virusom, igrajo na čustveno karto......

 

Če je, recimo, vsako leto, toliko, in toliko smrti zaradi gripe,...to ni nič takega.....se pa to hitro spremeni, če nekoga izdvojimo, ( starejše, z nekaterimi boleznimi.....) , ali pa neko skupino ,približamo, v smislu, recimo...ali ne bi želeli, da vaši stari starši, ali starši, preživijo še kakšno leto?????

 

No, tukaj, se racionalno razmišljanje takoj preneha, seveda bi, svojim starcem, vsakdo privoščil, še najmanj eno leto....in če za tem stoji še pogoj, potem ga bomo seveda brezpogojno ubogali......in efekt...je dosežen....ljudje v paničnem strahu, skrbijo, da ne bi zboleli.....saj, večina, jih itak ne bi zbolela, najbolj gre za rizične skupine......isto, kot lani, recimo, le ,da lani, smo to pozabili objavit.....

 

Na vprašanje, koliko ljudi, bi zbolelo za korono, za gripo pa ne,...po moje,.ni možno odgovoriti.....

Covid 19, je sev gripe, bolj točno, eden od njih, mislim, da v to skupino spada nekih 15 sevov, covid 19 ,je tako prisoten nekje od leta 2012 ....

 

Če te dobi gripa, ti najverjetneje najdejo, prisotnih, večino, teh sevov, ki sami po sebi niso dramatični, vendar v povezavi ,z ostalimi boleznimi, se pa lahko zadeva sfiži, do smrti....

 

¨Zakaj smo tokrat, izpostavili sev Covid 19, korono , ter mahamo z njim kot obsedeni , ve sam bog, in verjetno, elita, (pa tu, ne mislim naše elite, ) ki se po moje, zaradi lastnih interesov, situacije sploh prav ne zaveda, tako da vse skupaj, bolj vodijo novinarji...

 

Torej, če te dobi gripa, je v nekako 15%,prisoten tudi sev korone, če se prav razumemo, ne moreš imet korone, brez gripe,..saj je korona del gripe....

Ugotavljanje prisotnost korone ,z pomočjo testiranja, nam torej pove, prvič....zboleli ste za gripo....ali pa niste, ...in drugič,...korona virus je prisoten , ali pa ni....

 

Torej, prisotnost, korone ,je lahko le v primeru, če ste zboleli zaradi bakterioloških sevov, ki jih imenujemo gripa, za rizične skupine, tako torej ,ni več pomembno, če je korona prisotna ali ne, ker za njih, so tudi ostali sevi, lahko smrtonosni,..medtem, ko pa zdrav človek, lahko, preboli gripo,z prisotnostjo korone ,brez težav...

 

Še zdaj ne razumem, koja je fora, izpostavljat, en sev, iz cele skupine, ter ga okrivit, za delo cele grupe?????

Iz tega razloga, zato ni možno potrditi smrti, zaradi korone,...ker MORA ,biti prisotnih še več sevov gripe, da bi telo zaznalo,bolezen....

 

V resnici torej, testiramo ljudi, za gripo, zraven ugotavljamo prisotnost seva korone, ter ob vsem tem upamo, na razpad dosedanje družbene ureditve....

 

Vprašanje, se kar samo vsiljuje.....kdo.....se bo okoristil???

 

 

Evo, nafojtral ego...


Damijan D


#8213 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 005

Objavljeno: 5. april 2020, 12:26

Cameron Kyle-Sidell, MD - "THESE PATIENTS ARE SLOWLY BEING STARVED OF OXYGEN. We are operating under a medical paradigm that is untrue. I believe that we are treating the wrong disease. Covid-19, as far as I can see, is not a pneumonia, and should not be treated as one. Rather, it appears as some kind of viral-induced disease resembling high-altitude sickness."

 

 

Sem skoraj prepričan, da je to, kar povzroča ves ta kaos, da je za to krivo je aktivno vzpostavljanje 5G mreže.. pa ne zaradi oddajnikov na terenu, ampak predvsem iz satelitov.. Oddajnike bodo že počasi postavljali, hitrost oddajnikov bo odvisna od jakosti upora javnosti. Ko vklopijo iz satelitov, oa vas ne rabijo vprašati..  
Kar se čuti najbolj je izsuševanje sluznice in recimo potem tudi težka pljuča in oteženo dihanje.. palpitiranje mišič, srca in celega telesa.. Pri nekaterih z oslabelim organizmom gre vse to do te mere, da pač podležejo tem simptomom.. Drugi zdravi se s tem pač uspešno borimo in čez čas pač se navadimo.. telo se nekako prilagodi in življenje gre naprej..

 

 

Kot je razvidno iz veliko različnih sodobnih neodvisnih virov, Rudolfa Steinerja in še in še..  enostavno povzame tudi tale slika:

 

92163340_10222785931585613_8956745552360


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#8214 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 574

Objavljeno: 5. april 2020, 12:44

K sreči obstajajo alternative, le poiskati jih je treba.

Pa tudi pri velikih dveh se stanje poćasi umirja, paničarji so si nabasali špajze s hrano in v kakšnem tednu bomo prišli tudi ostali na vrsto,

 

Eno je zdrav dvom v uradne informacije, drugo je pa odkrito bahanje z nespoštovanjem ukrepov, norčevanje iz ljudi ki se z virusom borijo, zanikanje da sploh obstaja.

To je zame skrajno bedasto in neodgovorno početje.

Objavljanje linkov ki so znani po fake news prav tako.

 

Če sem zato ovca, prav.

Ego se pa da futrat tudi brez zavajanja ljudi.

 

... jah ljudje so bolj kot iz panike pomanjkanja hrane delali velike nakupe zato - da se ne bodo rabili prevečkrat v te trgovine odpravljat in se tam drenjat s koronci ... se jim je zdelo, da je takrat še bilo varno, ker ni bilo veliko primerov - je bla pa heba lih v tem ... da so nezaščiteni v takšni množici komot le tega srečali tam še prej  .... icon1_blush.gif  .... (  ko bi bil človek vedež, ane )biggrin.png

Super pa je to, da obstaja nekaj alternativ.

Zdaj ne vem iz kako velikega kraja si ... tu pri nas v mestih so precej dejavni prostovoljci, društva z organiziranimi prevozi .

Verjetno imete zdaj kje na občinski strani na spletu objavljene te številke ... da se ve koga in kam poklicat ...

Pa morda kakšna lokalna kmetija  kaj v gajbicah naokli po naslovih prevaža ?

 

Pri nas hodimo v trgovino dokaj sproti ...

Ok  ... jaz imam premajhno stanovanje, da bi kopičila zaloge ... smo se pa v družini res tako organizirali, da hodi po nakupih eden največ do dve osebi ( za tri naslove, ki v karanteni delujemo skupaj ) -  nakupimo za nekaj dni v naprej za največ 5 dni do enega tedna ... da nam pač ni potrebno prevečkrat hoditi v te centre, v katerih pa se navsezadnje res lahko nahajajo vmes tudi tisti, ki ne vedo ali so okuženi ali ne .... ali tisti, ki vedo - pa nimajo nekih bajnih posledic in šibajo neodgovorno naokoli (ker kot praviš marsikdo ne razmišlja o drugih osebah z zdravstvenimi  problemi ) ...

 

Hvala Bogu kakšen velik jedec in lovec na prepolne hladilnike jaz nisem .

Kuham bolj domačo in enostavno hrano ... Špica za ta čas se mi zdi zaloga raznih kaš, ki jih lahko nakuhaš za dva dni ali iz njih pripravljaš narastke, polpete ipd  ... in potem poljubno dodajaš  zelenjavo svežo, v prikuhi, v omaki, sojine zrezke itd  ...  ( prosena kaša, ajdova kaša, ječmen, polenta, pirini zdrobi, polnozrnate testenine ipd ) To sem res  nabavila v malo večjem številu in uskladiščila na drugem naslovu, kjer je možnost prostora in dobre shrambe ... Veš, mi v blokih in v mestih lih ne moremo nekih hudih zalog delat  ...

Mal mi je zdaj problem le s to zelenjavo - poskušam vedno kupovati vse bio-eko  ... ampak dobro, zaenkrat se še kaj najde, če se odločiš v pravo trgovino pravi čas nabavit ...

...  je še vsega dovolj ... Upam, da ne bo trajalo to predolgo in da se poberemo ... da najdemo alternative v naši deželi .

Je pa fajno tale izbruh koronca vsaj v tem  - da je zdaj tud naša visokost "ablsat " odkrila - (kmetijsko ministrstvo) ... da je Slovenija premalo samooskrbna ... in da bo potrebno več vlagati v ta namen ... Se mi je zazadela krasna  ideja enega centra za pridelavo orhidej - ki se je zdaj takorekoč v enem dnevu prekucnil v podjetje, ki namesto orhidej, ki jih zdaj ne more izvažat v lončkih - predeluje zeleno solato ...

https://www.24ur.com...ovna-mesta.html

 

Verjamem pa, da te zdaj jezijo faik news linki za spletne nakupe ... je zoprno kot praviš, da nekaterim takšen način lahko pomeni eno od nujnih

možnosti za nakup ... pa potem zavajajo in ne deluje  ....

Jaz sama s tem nimam nobene večje prakse (ene 2x sem kupovala tekstil na takšen način ) ... tako, da upam, da se ti oglasi kdo, ki ti bo dal kakšen pameten spletni naslov za uporabo ...

 

Drži se mi ... pazi nase maximalno ... menda bomo čez kak mesec in pol kaj bolj v pomlad zadihali in dvignili svojo vibro ...

(edin vprašala bi te še - če poznaš vzrok za vrtoglavico - ti dela problem že dalj časa ? ... )

rainbow.gifclover.gif


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#8215 Damijan Ditner

Damijan Ditner
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 505

Objavljeno: 5. april 2020, 13:20

Da še malo poredim ego......

 

Najmanj, kar si želim je, da bi moji posti, bili razumljeni z negativnega vidika,v smislu......vse skupaj je natega, sploh ni nobene nevarnosti.....in tako naprej....

 

Morda , se včasih, med pisanjem res malo zgubim, pa se potem ,zgubi tudi prava poanta, ....

Kar želim pojasnit, je zgolj to, da enostavno, ne morem razumet tega iracionalnega strahu, ustvarjenega čez noč, pred nečim, kar obstaja že lep čas.....

 

Nevarnost, obstaja, je obstajala, in bo obstajala ,še naprej, le zavedali se je nismo, oz, zaradi svojega konfortizma, nam je bilo, bolj malo mar.....

 

Slednje, ko je ljudem, bolj malo mar, mi je kar poznano.....

Nekaj ljudi, med vami ve, da sem imel v preteklosti težave, z bakterijo v kolenu, .....kar je trajalo, kar nekaj let, z vsemi pripadajočimi zapleti.....zdravljenji,...okužbami......

 

Tako da ,po navodilih, moje osebne zdravnice, nikoli, ne pridem v čakalnico, temveč, zmeraj naročen točno uro in minuto, z masko, direktno, v ambulanto....že zadnjih nekaj let......enako velja za ukc......

 

Če se komu zazdi, da je to prednost, ker ni treba čakat,.....z veseljem menjam, in bi čakal, namesto vas....

Če je kdo prestrašen.....potem sem to jaz.....no...zato....težko razumem, da so ostali ,prestrašeni bolj , kakor jaz.....

 

Kot je rekla, Iknee, jastreb ,je zmeraj tu nekje, če ga ni ravno, na vidiku......to še ne pomeni, da je daleč.....


Damijan D


#8216 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 005

Objavljeno: 5. april 2020, 14:02

Pri nas je v zraku ves čas najmanj en jastreb/sokol, ponavadi pa kar 2 ali trije..  A to pomeni da sem jaz vbistvu paranoičen zaradi tega..  vi ki vam ne krožijo sokoli nad glavo pa ne??   in vbistvu nič od tega kar pišem ni res..  biggrin.png

heh, malo parodije na moj lasten račun, da Alefu prišparam energijo..  wink.png

 

pa če je že parodija - sedaj ko je panika so:

- v ZDA pokupili vso orožje

- v Evropi in svetu so najprej pokupili wc papir

- v Sloveniji pa kvas..  biggrin.png

...

Pri nas se ljudje pač založijo z moko in kvasom..  šele potem z wc papirjem..  z orožjem pa ne ravno, (je še prelepo vsem)..  Kar me spomni na eno humoristično gledališko predstavo, kjer je bila pokazana povezava povprečnega slovenceljna in njegove odvisnosti od mame (v zrelih letih, vse do smrti)..  pa je bilo par slavnih SLO osebnosti in njihove izjave, pogovori, kjer so govorili take, da dol padeš..  Seveda oni niso vedel, da bo ta zadeva predstavljena kasneje, v takem odvisnem mami-sinčkovem dokumentarcu..  Novinarka jih je dobesedno s čutvi spodbujala, da si res dajo duška in v najhujši luči izpovedo svojo patološko vezo z mamo.. 

In kar pooseblja to odvisnost sina od mame je za vsa stoletja nazaj veljala hrana, odvisnost od mamine kuhinje..  kar se je nato sfokusiralo le na mamin domači kruh..  In nato je bilo dokazano preko medicinskih raziskav, da bi tudi Tito lahko doživel vsaj 10let več, če bi presegel to otroško odvisnost od (maminega) kruha..

 

Tako da vojni dobičkarji, ko pride mir, nakupujte zaloge sihega kvasa, ter ga nato v naslednji vojni akciji prodajajte po žličkah..  slovenec bo vse naredil za kruh..  :))


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#8217 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 574

Objavljeno: 5. april 2020, 14:04

Sprijazni se, ja. Virus je nemogoče kar odstraniti. Obojestransko se bomo sčasoma prilagodili - po eni strani naš individualni in kolektivni imunski sistem, po drugi strani pa tudi virus (evolucijsko gledano, za virus kot parazitsko vrsto ni ugodno, da je prehud in pobije svoje gostitelje, ker potem propade tudi sam). Tako gre to po naravni poti. Le če bi se naš imunski sistem izjemno okrepil in tudi izjemno hitro, bi eventuelno lahko bil virus praktično iztrebljen. Po naravni poti gre to zelo težko tako hitro. Edina možnost, da se to pospeši do te mere, da je učinkovito, je cepljenje. Ampak, Domy, če se prav spomnim, si ti precej ostro proti cepljenju? Torej se sprijazni z virusom, kaj pa češ. Pa saj ti je ta jastreb krožil nad glavo že lani pa predlani (lani je bilo več kot 160 smrti obolelih za sezonsko gripo od jan. do marca, večina je bila podobno rizičnih kot za covid)... in ti bo še naprej. Ta jastreb je del življenja. Tistim, ki imajo genetske predispozicije za srčno-žilne komplikacije in bolezni, imajo pa tega jastreba nad glavo, pri nas imamo familijarnega jastreba, ki se mu reče rak ... In kaj, naj zdaj paničarim in cele dneve pogledujem v nebo, kje zdaj ta pesjan kroži, al kaj? 

 

Ja vem Iknee to, o lačnih naravnih virusih - na pojedino ...

 

Sam. da sama ne verjamem, da je to naravni virus. Zato se ne morem tako sprijaznit glede tega, da mi kroži nad glavo nekaj  - kar mi določijo iz psihopatskih glav !!! ...

Prepričana sem glede na vse kar se dogaja, da je laboratorijsko spacan ...  In ni prvi, ki je bil . ( Veliko se piše tudi za Sars, mers, aids, svinsko gripo  ?!)

A ni bilo cepivo za svinjsko gripo že v naprej pripravljeno ... potem se jim je pa mal izjalovil načrt ... in je bilo potrebno nato v nov farmacevstki  napad ?

 

(Pa ne poničujem na splošno koristnost cepiv ... zgodovinsko vlogo cepiv. Nisem v tej skupini cepivomrznežev ...)

Ampak zaradi farmacevtskkih apetitov po zaslužku dandanes  - mi pa ta cepiva dol visijo . In proti obveznemu cepljenju sem prav zaradi tega, ker sem na praksi doma videla, da to ne gre s prisilo za vse isto. In da je v cepivih marsikaj kar ni za vsakogar .

 

Sploh, ker razumem, da po svetu šah partijo špilajo psihopati z SS gestapo idejami in dejanji.

(zmanjšanje števila prebivalstva, "ustvarjanje arijske rase", čipiranje ljudi in obvladaovanje ljudskih mas za svoje potrebe, zasužnjevanje držav v nov sistem, globalna vlada   ... ipd sranja)

To obstaja ... marsikakšen načrt v tem se sprovaja, elite med seboj se borijo za prevlade  - in jaz se ne pretvarjam, da z njimi lahko živimo v sožitju ... in da je to naravno stanje ... ali pa stanje nekje tako daleč, da nas ne more dotakniti, zajeti ...

 

Znanstvena stroka ni samo človeštvu v prid ... Del te stroke je izrojen, prodan kapitalu . 

Nešteto pričevanj v tem, kje in kako so se srečali z njimi .

Sam denar- sveta vladar in egotripi.

Pač ne zaupam .

÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷

Seveda bo potrebno naprej nekako živet ... Jaz vedno upam na neko rešitev ... lastno iznajdljivost ...

Kakorkoli ni pa mi, da bom morala že čez dva meseca na preglede v te bolnišnične ustanove  ... na kakšen poseg ...  pa ne bom vedela kaj tam kroži ... kdo od osebja bo še lahko okužen, od ostalih pacientov itd ... Temu se ne bom mogla izognit ja  .... pritisk in stres za odločitev bo velik ...

 

Če se bo že zdaj prekmalu zmanjšala pozornost in ne bo ukrepov ... še preden naredimo vse kar bi lahko ... ja potem pa bo štala ...

Lahko pa bi v državi vse skupaj uzeli tako resno, da bi čim bolj naštelali ukrepe sedaj  - ko poskušamo ta virus nekako razkrit, obvladat .

In vse države bi tu morale postopat enotno ker smo globalno povezani.

Vsaka država zase  - ne bo rezultata ...

 Zaradi nekih brzopletih, nestrpnih, kalkulirajočih ekonomskih, farmacevtskih, elitnih bedakov - tako na sredini, ko bi lahko še marsikaj postorili prekiniti s prakso pravih ukrepov ... ohmy.png   ... ali pa jih niti ne uvest .... se pa bojim ja ... da ne bomo mogli drugače kot živet na tomboli ...

 

Ker cilj je kot slutim ravno to . Ustvarit stanje, da se nič ne da boljše ( niso pa odprti in dojemljivi za noben dober nasvet ) - in da nas samo njihovo po verjetnosti že pripravljeno v naprej cepivo lahko reši .

Vprašaj pa kaj bo oz. je v teh cepivih ... če vzamemo izhodišče, da je virus namerno ustvarjen .

In kot pravi Glas cilji 5G omrežja - valovanja, sevanja na organizem .

 

No kakorkoli Iknee jaz in ti, ostali, ki se bomo prebijali   ... z vsemi boleznimi svojimi, boleznimi bližnjih, zdravi ... vsi mi bomo nekako morali  živet ...

rainbow.gifhypnodisk.gif

Mi pa ostaja vprašanje - ali vsi skupaj lahko kaj od tega zdegeneriranega, ki ne gre po naravni poti spremenimo ?

Zavedanje je pa prvo. Verjetno moramo najprej postati zedinjeni ali je to naravno stanje ali ni ?

Tu vidim  razhajajoč problem ... ki ga bo potrebno v bodoče še razjasnit  ...


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#8218 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 574

Objavljeno: 5. april 2020, 17:23

Baxter je v Slovenijo poslal cepivo z živim virusom ptičje gripe"

26. september 2009

https://www.rtvslo.s...je-gripe/212921

 

( preberite celoten članek - tudi citirane stolpiče desno ; !!!!)

 

Nekaj citatov za raziskovanje v to smer  ;

To se je začelo oz. končalo tako, da je Burgermeistrova na dunajskem
državnem tožilstvu, s pomočjo FBI-ja, saj so bili v obtožbe vpleteni
tudi nekateri ameriški veljaki, vložila 70 strani dokaznega materiala, v katerem obtožuje:

 

ameriškega predsednika Baracka Obamo, nekdanjega predsednika ZDA Georgea W. Busha, predstavnika ZN-a za influenco Davida Nabarro, direktorico WHO-ja Margaret Chan, ameriško ministrico za zdravje Kathleen Sibelius, ameriško sekretarko za nacionalno varnost Janet Napolitano, komisarko za zdravje Margaret Hamburg, direktorja GSK PLC Adrewa Wittyja, direktorja Novavaxa Rahula Singhvija, bančnike Davida Rotschilda, Davida Rockefellerja, Georgea Sorosa, avstrijskega kanclerja Wernerja Faymanna in avstrijskega zdravstvenega ministra Aloisa Stogerja, Billa Gatesa ter farmacevtske družbe Novartis, Baxter in Sanofi sodelovanja v mednarodni kriminalni organizaciji, ki je "razvila, proizvedla in že naredila zaloge biološkega orožja ('influenca') z namenom zmanjšanja svetovne populacije".

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸

Kaj lahko storijo ljudje? Veliko protestov je že v ZDA, Franciji, na
Irskem. A potrebna bo vstaja množice, ki se bo uprla obveznemu
cepljenju, saj cepivo ni bilo testirano, je novo, obstajajo dokazi, da
je cepivo lahko nevarno, tudi smrtno.
            

Jane Burgermeis

Ne trudim se razumeti njihovega načina razmišljanja, a če ste gledali
Jamesa Bonda, veste, da je dr. No živel v vili, opremljeni z visoko
tehnologijo, kjer je sanjal o nadzoru nad vsem svetu, kjer bodo nadzorovali

250 milijonov ljudi prek računalnikov. Novi svetovni red, ki ga bo
nadzoroval ZN, pa bo nad vsem. Vsak posameznik, ki se bo rodil v ta
svet, bo že imel vgrajen nanočip in bo pod njihovim nadzor

 

Grožnjo cepiva primerja z nacističnim sistemom

Cilj cepiva: genocid?

 

Ptičja in prašičja gripa sta bili umetno narejeni v laboratoriju. To je dejstvo.

 

Jane Burgermeister   

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸

 

... in da se bomo lažje odločili tu zraven še negacija teorije zarot Marcela Štefančiča ; 

tongue.png icon_smile_clown.gif wizard.gif

 

   https://www.rtvslo.s...-vse-res/212188


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#8219 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 5. april 2020, 17:29

Virus ni živo bitje, zato ne živi, zato niti nima namena/vzgiba po preživetju.  To kar govoriš, je recimo smiselni model razmišljana za parazite, na mikrobiološki ravni pa bi lahko tako razmišljal tudi za bakterije, skratka za vse mikroorganizme, ki so živi, ne pa za viruse, ki to niso.  Virus je proizvod/izloček človeške celice! Celica se z virusi dobesedno brani/čisti, ko se sama sooča z izzivi lastnega preživetja..  je to kot nek njen zadnji način kako preživeti in zato ustvarit virus(skupek beljakovin) in se s pomočjo tega virusa poskuša očistiti.  To je osnovni namen, da celica izdela virus, saj si z njim želi pomagati, da se prečisti in preživi..  

 

Zanimivo pa je, da je za celico eden večjih izzivov tudi elektromagnetno valovanje (in ne samo kemikalije, težke kovine, pesticidi, motilci hormonov, E-ji itd)..  in o temu je, na podlagi svojih obširnih raziskav, govoril že Rudolf Steiner.

Danes zveni dokaj absurdno njegova izjava, saj je on živel in raziskoval to že pred več kot 100leti.  In že takrat videl, da na človeški organizem vplivajo elektromagnetni valovi in je to videl to kot enormni problem/izziv za človeka..  Rekel je celo, da je v teh (tisih) časih človek pred veliki preizkušnjami preživetja, zaradi EMF valov, ki so v zraku..  biggrin.png biggrin.png biggrin.png     Meni je to danes smešno za po telh valat..    katera EMF valovanja/sevanja pa so takrat sploh bila??   Dve žarnici v hiši, ena vtičnica, pa po zraku mogoče kak UKV signal, sonar v morju in potem se pa že počasi konča..  biggrin.png

 

To je eden zelo dobrih videov, od osebe, ki poučuje po Steinerjivih načelih..  in ta video je vstrajno blokiran in brisan iz Facebooka (pa ne samo ta):

https://www.youtube....GgPc6qspxhBPqsY

 

 

Lahko pa povem da sam razvijam 100% EMF zaščito in da sem tudi po poklicu/izobrazbi iz te stroke (elektrotehnika).  In lahko povem, da pred leti ko si telefon zavil v katerikoli mrežo, folijo, kar se strokovno imenuje "Faradayeva kletka", je telefon takoj izgubil signal..  Pri prijatelju v delavnici sma delala teste in telefon zavijala v več plasti mreže, in to kletko ozemljila..  signal je padel samo za eno črtico.. Še naprej je igral radio na telefonu in delovali so klici itd..  Pa nama en inžiner , kisva ga mela na liniji pravi, ma sigurno imata kje špranjo, da Faradeyeva kletka zato "prepušča" EMF, pa pravi dajta ga v hladilnik/skrinjo..  Ker ena takih kletk je posledično tudi hladilnik, skrinja in če si včasih dal telefon noter je izgubil vse signale..  danes?  Ne izgubi več popolnoma vsega signala, niti podatkov, vse laufa, ampak v zmanjšani moči naprej..  Sedaj s pomočjo tega inčnerja in softvera, ki instantno preverja celotni EMF spekter, ki ostaja dosegljiv na aparatu razvijamo 100%-no EMF zaščito..   

Doma sem zdaj dosegel mnogo večji uspeh, saj imam sam doma že narejeno 100%-ni earthing sistem v vseh prostorih po hiši in sem to Faradayeve kletko ozemljil z to mojo zemljo in ne z tisto iz vtičnice in sem dosegel upad signala za 85%, ter popolni upad prenosa podatkov..   Sedaj pa moram najti le še ustrezne feromagnetne materiale, ki ne bodo prepuščali več popolnoma nobenega EMF valovanja..

   Kodosežem 100% upad, si bom nato po temu modelu naredil en del hiše kot 100% čiste vseh EMF signalov/valovanj, pa še earthing imam potegnjen v te prostore (naravno od zunaj preko 20m valjanca, ki je zakopan v zemlji), toraj povezava z naravnim eletronskim ravnovesjem narave/Zemlje, brez spremenjenega miniVoltnega potenciala, kar povzročajo EMF signali in tudi fizični stik z elektronskimi napravami, ki jih imamo.. 

Predvsem pa ne želim da me nekdo da v mikrovalovko proti moji volji, jo vklopi in me tam pusti..  wink.png .  Če bi vedeli kakšni so sedaj najnovejši avtomobili, kaj pomeni 1., 2., in 3. faza 5G pokritosti..  in cilj "pametnih" hiš, hladilnikov, wc školjk, samovozečih avtomobilov itd itd..  lahko rečem samo ne hvala!  Pa sem iz stroke!

 

Ali je virus živ ali ne, bi se sicer dalo razpravljati - odvisno od tega, kako definiraš živo. Navaji in Hopiji in še nekatera ljudstva (mislim, da tudi avstralska domorodna) živega ne vežejo na celico, niti ne ločujejo narave na živo in neživo, ampak jo dojemajo kot kontinuum valovanja (ali vibracije, če ti je ta izraz bližji), različna bitja od kamnov preko rastlin... do človeka in duhovnih bitij so vsa v bistvu živa, samo na različnih frekvencah živijo. Temu pojmovanju je, nenazadnje, vedno bliže tudi sodobna znanost, sploh ruska (Korotkov npr.). Virus nikakor ni le skupek beljakovin, beljakovinska je le njegova zaščitna ovojnica (kot bi rekel, da je bistvo človeka njegova obleka ali avto), bistvo je znotraj ovojnice: molekula DNA ali redkeje RNA, ki je nosilka njegove lastne (ne človekove - njegove lastne virusne!) informacije, ja, lahko bi rekel celo neke vrste inteligence (ali je to zgolj zapis v nukleotidih DNA ali gre tu tudi za višje oblike zapisov v obliki vibracij, je seveda zelo zanimivo vprašanje, vsekakor pa je zadeva precej bolj kompleksna, kot le nekakšen beljakovinski izloček človeških celic!). To informacijo virus vsili v celico gostitelja (kogar koli - od bakterije do človeka, a pogosto vrstno specifično) in prisili gostitelja, da služi njemu: mu izdeluje njegove ovojnice in izdeluje kopije njegove DNA in se vede tako (kiha, kašlja...), da ga širi.  Če bi bili to res delci človeških celic, ki se jih hoče človeški organizem znebiti, zakaj bi se potem razmnoževali in naseljevali druge ljudi?

Pa še malo debate z Domoljubko. Zakaj meniš, da viruse izdelujejo ljudje? Meni se ta novi corona ne zdi čisto nič nenaraven. Zelo dvomim tudi, da so ga sploh sposobni narediti. Eno je prenesti gen iz enega v drug organizem (pa že to je dovolj komplicirano in zahteva visoko tehnologijo), nekaj bistveno bolj zahtevnega pa je ustvariti novo bitje oz inteligentno informacijo, ki se umesti v obstoječe življenje in se je sposobna replicirati in širiti. Eno je fantazija, drugo pa realnost. Za primer, da tako vsemogočna sodobna znanost tudi ni, je nezmožnost ustvariti umetni encim rubisco za fotosintezo. Tisti, ki bi mu to uspelo, bi imel v rokah izjemno moč! Pa ni uspelo še nikomur, pri čemer je encim pa res "samo" beljakovina in še manj živ kot virus. Pa še to: virusa HIV, ki povzroča AIDS pa sploh nikakor niso mogli narediti v laboratoriju, ta virus so opazili pri človeku v 70.-tih letih, ko tehnologija genskega inženiringa še ni bila niti približno dovolj razvita, manjkala so nekatera ključna odkritja molekularne biologije!



#8220 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 5. april 2020, 17:49

Baxter je v Slovenijo poslal cepivo z živim virusom ptičje gripe"

26. september 2009

https://www.rtvslo.s...je-gripe/212921

 

( preberite celoten članek - tudi citirane stolpiče desno ; !!!!)

 

Nekaj cirtatov za raziskovanje v to smer  ;

To se je začelo oz. končalo tako, da je Burgermeistrova na dunajskem
državnem tožilstvu, s pomočjo FBI-ja, saj so bili v obtožbe vpleteni
tudi nekateri ameriški veljaki, vložila 70 strani dokaznega materiala, v katerem obtožuje:

 

ameriškega predsednika Baracka Obamo, nekdanjega predsednika ZDA Georgea W. Busha, predstavnika ZN-a za influenco Davida Nabarro, direktorico WHO-ja Margaret Chan, ameriško ministrico za zdravje Kathleen Sibelius, ameriško sekretarko za nacionalno varnost Janet Napolitano, komisarko za zdravje Margaret Hamburg, direktorja GSK PLC Adrewa Wittyja, direktorja Novavaxa Rahula Singhvija, bančnike Davida Rotschilda, Davida Rockefellerja, Georgea Sorosa, avstrijskega kanclerja Wernerja Faymanna in avstrijskega zdravstvenega ministra Aloisa Stogerja, Billa Gatesa ter farmacevtske družbe Novartis, Baxter in Sanofi sodelovanja v mednarodni kriminalni organizaciji, ki je "razvila, proizvedla in že naredila zaloge biološkega orožja ('influenca') z namenom zmanjšanja svetovne populacije".

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸

Kaj lahko storijo ljudje? Veliko protestov je že v ZDA, Franciji, na
Irskem. A potrebna bo vstaja množice, ki se bo uprla obveznemu
cepljenju, saj cepivo ni bilo testirano, je novo, obstajajo dokazi, da
je cepivo lahko nevarno, tudi smrtno.
            

Jane Burgermeis

Ne trudim se razumeti njihovega načina razmišljanja, a če ste gledali
Jamesa Bonda, veste, da je dr. No živel v vili, opremljeni z visoko
tehnologijo, kjer je sanjal o nadzoru nad vsem svetu, kjer bodo nadzorovali

250 milijonov ljudi prek računalnikov. Novi svetovni red, ki ga bo
nadzoroval ZN, pa bo nad vsem. Vsak posameznik, ki se bo rodil v ta
svet, bo že imel vgrajen nanočip in bo pod njihovim nadzor

 

Ptičja in prašičja gripa sta bili umetno narejeni v laboratoriju. To je dejstvo

Jane Burgermeister   

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸

 

... in da se bomo lažje odločili tu zraven še  negacija teorije zarot Marcela Štefančiča ; 

tongue.pngicon_smile_clown.gifwizard.gif

 

   https://www.rtvslo.s...-vse-res/212188

 

Tale novinarka pa kar nekaj prbija. V bistvu se ji o tematiki, o kateri piše, sanja ene tolk kot meni o tem, kako deluje tale magic box na katerega pravkar tipkam, ampak pozornost je pa dobila in pozornost v današnjih cajtih = dnar 



#8221 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 574

Objavljeno: 5. april 2020, 18:07

Tale
novinarka pa kar nekaj prbija. V bistvu se ji o tematiki, o kateri
piše, sanja ene tolk kot meni o tem, kako deluje tale magic box na
katerega pravkar tipkam, ampak pozornost je pa dobila in pozornost v
današnjih cajtih = dnar 

 

Kaj pa vem Iknee koliko prbija - če je z FBI tožila predsednike Amerike - in dodala 70 strani dolgo gradivo ....

Pravi sama tako ;

 

Ljudje ne morejo verjeti, da se te stvari res dogajajo. Menijo, da gre le za teorijo zarote, ne za dejstva. Kaj menite o tem?

Razumem, kako ljudje vidijo položaj. Navajeni so, da jim mediji prenašajo
dejstva in resnico. V Ameriki vedo, da ni tako, saj so videli 11. september
in vedo, da mediji prenašajo laži o dogodku. Arhitekti in inženirji so
dokazali, da se tri stavbe ne bi mogle zrušiti zaradi trčenja letala.
Američani zato prisluhnejo tudi alternativnim medijem, kar pa se v
Evropi še ni zgodilo. Če ljudje ne vedo za dejstva, o katerih govorim,
in še nikoli niso slišali za Bilderberge ali podobne skupine, se seveda vprašajo: »Kako je lahko to res, saj mediji o tem ne poročajo, poročajo pa o vseh drugih stvareh?«
Obstaja še en svet, svet za mediji. Ljudje lahko preverijo stvari, o
katerih govorim, saj je vse priloženo v tožbi, ki temelji na
preverljivih dejstvih.

÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷

Nisem še šla raziskovat ravno  o tem  ... ker te zadeve so zame aktualne postale šele zdaj - čeprav je zgornji članek iz l 2009 -

  Vmespa se je dogajalo;  še prašičja gripa, pa  Mers,  

Sam to kar jaz spremljam že v slovenski politiki  se mi ne zdi nič nemogočega  ...

Kemis so šele zdaj onesposobili - pa so na začetku tudi imeli vse ljudi, ki so verjeli in razlagali kakšne packarije počnejo za butaste


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#8222 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 5. april 2020, 18:07

Cameron Kyle-Sidell, MD - "THESE PATIENTS ARE SLOWLY BEING STARVED OF OXYGEN. We are operating under a medical paradigm that is untrue. I believe that we are treating the wrong disease. Covid-19, as far as I can see, is not a pneumonia, and should not be treated as one. Rather, it appears as some kind of viral-induced disease resembling high-altitude sickness."

 

 

Sem skoraj prepričan, da je to, kar povzroča ves ta kaos, da je za to krivo je aktivno vzpostavljanje 5G mreže.. pa ne zaradi oddajnikov na terenu, ampak predvsem iz satelitov.. Oddajnike bodo že počasi postavljali, hitrost oddajnikov bo odvisna od jakosti upora javnosti. Ko vklopijo iz satelitov, oa vas ne rabijo vprašati..  
Kar se čuti najbolj je izsuševanje sluznice in recimo potem tudi težka pljuča in oteženo dihanje.. palpitiranje mišič, srca in celega telesa.. Pri nekaterih z oslabelim organizmom gre vse to do te mere, da pač podležejo tem simptomom.. Drugi zdravi se s tem pač uspešno borimo in čez čas pač se navadimo.. telo se nekako prilagodi in življenje gre naprej..

 

 

Kot je razvidno iz veliko različnih sodobnih neodvisnih virov, Rudolfa Steinerja in še in še..  enostavno povzame tudi tale slika:

 

92163340_10222785931585613_8956745552360

 

Ta tabela je pa tudi tipični primer manipulacije - to, da se nekaj simultano ali zaporedno pojavlja ni NIKAKRŠEN dokaz vzročno posledične povezave. Poleg tega jim je pa očitno zmanjkalo idej za leto 1991 in G2 in so ubacili kolero! Kolera 1. sploh ni virusna, tako kot ostali, ampak bakterijska okužba in 2. bakterija Vibrio cholerae je stara ko svet in ne povzroča dihalnih težav, kot trdi stavek spodaj "it messes up breathing clearly", ampak drisko in se zadržuje v slabih higienskih razmerah in pomanjkanju čiste pitne vode. To je približno tako, kot da bi sosedova Lojzka (ki se tako ali tako vsaj vsak 2. dan dere na svojga Fronca) vpila na Fronca, potem bi bil pa potres in bi Fronc in soseda bila prepričana, da je to zaradi Lojzkinega dretja. Pri čemer ne mislim, da so ta sevanja brez posledic, presneto malo v resnici vemo o tem in prav gotovo gre za velika tveganja. Samo takile kvazidokazi so pa buče, sori, in zadevi bolj škodijo kot koristijo. 



#8223 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 005

Objavljeno: 5. april 2020, 18:16

  Če bi bili to res delci človeških celic, ki se jih hoče človeški organizem znebiti, zakaj bi se potem razmnoževali in naseljevali druge ljudi?

Pa še malo debate z Domoljubko. Zakaj meniš, da viruse izdelujejo ljudje? Meni se ta novi corona ne zdi čisto nič nenaraven. Zelo dvomim tudi, da so ga sploh sposobni narediti. Eno je prenesti gen iz enega v drug organizem (pa že to je dovolj komplicirano in zahteva visoko tehnologijo), nekaj bistveno bolj zahtevnega pa je ustvariti novo bitje oz inteligentno informacijo, ki se umesti v obstoječe življenje in se je sposobna replicirati in širiti. Eno je fantazija, drugo pa realnost. 

 

Saj se ne razmnožuje..   (to je ena od teorij..  ki če jo vstrajno ponavljajo, potem postane splošno sprejeta..  ni pa nujno, da sploh je tako)

 

Če ljudje nebi izdelovali virusov, potem ne bi bilo patentov na vse te viruse..  pa še nekaj..  biološka oroža obstajajo, kar pomeni da jih človek proizvaja..

In to že od nekdaj..  eno obdobje je bila zakonska prepoved, da se ne sme proizvajati spremenjenih virusov, pa jim je nato spet uspelo, da so zakon ovrgli in so korporacije spet uspele, da lahko proizvajajo spremnejne viruse..

 

Pa če Bill Gates i mnogi drugi, že leta opozarja, da človeštvu grozijo človeško-ustvarjeni virusi..:

 

https://www.youtube....are&app=desktop


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#8224 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 406

Objavljeno: 5. april 2020, 18:30

Super pa je to, da obstaja nekaj alternativ.

Zdaj ne vem iz kako velikega kraja si ... tu pri nas v mestih so precej dejavni prostovoljci, društva z organiziranimi prevozi .

Verjetno imete zdaj kje na občinski strani na spletu objavljene te številke ... da se ve koga in kam poklicat ...

Pa morda kakšna lokalna kmetija  kaj v gajbicah naokli po naslovih prevaža ?

 

 

Drži se mi ... pazi nase maximalno ... menda bomo čez kak mesec in pol kaj bolj v pomlad zadihali in dvignili svojo vibro ...

(edin vprašala bi te še - če poznaš vzrok za vrtoglavico - ti dela problem že dalj časa ? ... )

rainbow.gifclover.gif

Ne boj se ti za Alefa, imam vse kar rabim... tongue.png

Nekaj ponudnikov, predvsem zelenjave, poznam še od prej.

Na lažmega ponudnika spletne prodaje k sreči še nisem naletel.

Tudi jaz imam navado nakupovati sproti, ne delam zalog, nabavim takrat ko rabim.

Sem iz bližnje okolice Kamnika, trgovin je dovolj.

Prostovoljci so tudi, ampak je precej ljudi ki so njihove pomoči bolj potrebni kot jaz.

Hvala za lepe želje... love3.gif


Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#8225 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 5. april 2020, 18:31

Če se ne razmnožuje, kako pa potem razložiš njegovo širjenje in okužbe vedno več ljudi???

In kako so, recimo, pred stoletji, ko tehnološko temu niti približno še niso bili kos, po tvoje naredili virus stekline in črnih koz?

Pa še nekaj: v znanosti ne gre za to, da se stvari tupijo, dokler se ne zatupijo v glave ljudi, gre za dokaze. In teorija v znanosti ni nekaj, kar nima dokazov, kar si je nekdo izmislil (to se imenuje hipoteza), o teoriji govorimo takrat, kadar se nabere veliko konsistentnih dokazov o nečem. O tem, kako so virusi zgrajeni in kako delujejo, obstaja veliko dokazov. Če jih ti ne poznaš, to še ne pomeni, da jih ni. Konec koncev so pa pravi znanstveniki prvi, ki dvomijo, ki ne jemljejo ničesar kot dokončno dokazanega. Vendar pa je seveda treba stvari trdno dokazati, to velja pa tudi za tvoje trditve, Glas.

Glas, sori, ampak mislim, da ti je pa tukaj malce zmanjkalo realnega znanja in si začel bluziti.






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (2)

Člani: 0 - Gosti: 2 - Skriti člani: 0