Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Črna prihodnost


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
603 komentarjev na to temo

#176 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 28. julij 2013, 12:44

Nisem to mislu. To je površinsko, začasno in neizpolnjujoče za naš pravi-jaz. V bistvu onesrečuje in onečiščuje in zato povečuje jezo, ki pol še dodatno poslabšuje. Pa se zasužnjuje in postopoma upada, kar še dodatno povečuje jezo. To je tko kot če bi rad ugasnu ogenj želje in nanj zlival olje. Samo še povečeval se bo in s tem tudi nezadovoljstvo in jeza. Vse želje so nam lahko izpolnjene le v služenju Boga, Šri Krišne, začenši z izgovarjanjem njegovih svetih imen, za njegovo zadovoljstvo.   

Se to dogaja tebi ?

 

Js še na nobeni pri orgazmu nisem bil jezen.

 

Zgleda da tebe vse fajn mantra, pol pa vse drugo krivo  huh.png 



#177 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 28. julij 2013, 12:45

tole pa je uradna stran.

tale pika... je res normalna baba. odprta, prijazna... res jo komot pokontaktiraš

http://www.eft-slovenija.si/


sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#178 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 28. julij 2013, 12:51

 

tkole pa u praksi zgleda


sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#179 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 28. julij 2013, 12:57

se oglašaem, Silver. mene tudi daje občutek izoliranosti od sveta. rešitev je :) da se ful izpoveduješ, pogovarjaš, komuniciraš... rihtaš zadeve, si usmerjaš lajf... je fajn, da maš dlni ušo ki ti je ful blizu, da te kaj izpolnjuje iz teh duš, njihova pozitiva... da te dvigne, pa cilje dosegat...

 

samo problem je ... ker obstaja ta ljubezen, nezavedno, .. in da vidiš v vsem in vseh to pozitivno energijo...

 

enga psihoterapevta za 24 ur/dan... ??? ker pa smo realni-se je treba samo utrdit. pa se filat z energijo, kako? pač spucat blokade in se filat s čijem-

 

sproti se pucat- fajn je tudi spolna energija, ki jo uporabiš za mentalni dvig.

 

book of secrets za odkrit in vse... pa vsi k Bogu naprej.



#180 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 28. julij 2013, 13:48

Res ste veliko napisali. Ali ima pa mogoče kdo kakšno izkušnjo s podobnimi problemi in morebiti kakšnim nasvetom kako se je rešil tega?

 

Jaz sem se rešil problema jeze s poslušanjem o Vsevišnjem Gospodu Šri Krišni od nekoga, ki ga osebno pozna. Svetujem tudi tebi. 



#181 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 28. julij 2013, 13:57

Se to dogaja tebi ?

 

Js še na nobeni pri orgazmu nisem bil jezen.

 

Zgleda da tebe vse fajn mantra, pol pa vse drugo krivo  huh.png

 

Se je dogajal, dokler nisem hvala Bogu pol opustu in ne pri, ampak pol.  



#182 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 28. julij 2013, 14:29

Jaz sem se rešil problema jeze s poslušanjem o Vsevišnjem Gospodu Šri Krišni od nekoga, ki ga osebno pozna. Svetujem tudi tebi. 

 

Nehaj že težit s tem.

Si isti kot jehove jebe.



#183 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 28. julij 2013, 14:54

O đezus krist, kake imate tu... To je vaš interes, da se dajete drug čez drugega, ko vas nekdo vpraša, kako bi premagal svojo depresijo? Oogle_anim.gif

 

Alina28, razumem, kako težko je, ko si na dnu ali le malo nad njim. Je tudi za mano kar nekaj kilometrine. Če prej ne, ti obljubljam, da se stabiliziraš, ko si malo starejši in se burna obdobja stabilizirajo, ojačaš se z izkušnjami. Malo za hec azzangel.gif . Vem, ti pa rabiš spremembo in ozdravitev v sedanjem času. Lahko je govorit, da se moraš imeti rada, da pomagajo sprehodi v naravi, kopeli...a če si v krizi, sredi dneva ne vidiš sonca in sredi morja ne okušaš slanosti ter svežine vode...vem. Kako to presekati, ne vem. Če ti bodo pomagale knjige, morda, a težko je človek sam svoj zdravnik, ko ga boli. Kako se operiraš sam, naravnaš zlom? Vseeno priporočam, da najdeš kakšno pomoč, bo pač treba zamenjati nekaj terapevtov. Sama se kljub temu, da nimam večjih težav, vseeno želim soočiti z nekaterimi svojimi razvadami, odkriti še nekatere zakopane stvari...mogoče ni dobro izzivat situacije, samo čutim, da še želim napredovati. Med alternativci imam zafremanih dva do tri, pa bom probala. Zelo ti priporočam, da greš na postavitev družine pri Boštjanu Trtniku. Ali pa Mojca (Mojchi), poišči na netu... Imaš prijatelje, prijateljice, fanta? Naj te spremijo... Ti samo nekje začni. S prvim korakom. Lažje bo, če ti bo nekdo v spodbudo, ker itak boš na koncu spremembe storila sama. Za začetek se poskusi objeti in si reči, da se imaš rada ter se sprejemaš. Nato pa lepo na pot k boljšemu. Ker si zaslužiš.



#184 Alina28

Alina28
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 84

Objavljeno: 28. julij 2013, 16:08

Najlepša hvala Silvija za odgovor.

 

Ne vem no, saj vem da ko si starejši se mogoče nekoliko stabilizira ampak res sem že naveličana tega čakanja i ntrpljenja. Odkar vem zase je bilo vedno nekaj narobe, vedno sem se trudila da bi preživela, zdaj pa nimam več energije...



#185 Beli lotos

Beli lotos
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 062

Objavljeno: 28. julij 2013, 17:03

Ne vem no, saj vem da ko si starejši se mogoče nekoliko stabilizira ampak res sem že naveličana tega čakanja i ntrpljenja. Odkar vem zase je bilo vedno nekaj narobe, vedno sem se trudila da bi preživela, zdaj pa nimam več energije...

 

Verjetno si preveč vsega držala v sebi in je zdaj prišlo za teboj.  Nasveta nekega nimam, lahko samo rečem da sem imela sodelavko, ki je imela travme iz otroštva in ji je najbolj pomagal terapevt, ne psiholog ampak psihoterapevt, ki gre s teboj čez travmo in podoživiš bolečino, si dopustiš biti žalostna, se nehaš kriviti, ker ni tvoja krivda karkoli se je dogajalo. Pogovor z nekom, da daš to breme ven iz sebe in greš lažje naprej skozi življenje. 


Vsak mora sam poiskati resnico. Sokrat


#186 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 28. julij 2013, 17:46

Verjetno si preveč vsega držala v sebi in je zdaj prišlo za teboj.  Nasveta nekega nimam, lahko samo rečem da sem imela sodelavko, ki je imela travme iz otroštva in ji je najbolj pomagal terapevt, ne psiholog ampak psihoterapevt, ki gre s teboj čez travmo in podoživiš bolečino, si dopustiš biti žalostna, se nehaš kriviti, ker ni tvoja krivda karkoli se je dogajalo. Pogovor z nekom, da daš to breme ven iz sebe in greš lažje naprej skozi življenje. 

 

Seveda je njena krivda za njene probleme. Vsak žanje tisto kar je sejal. Drugi so lahko le inštrument v rokah poravnave, ne pa vzrok. In tudi samo ona jih lahko reši, nihče namesto nje. Seveda le s pravo metodo.



#187 Beli lotos

Beli lotos
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 062

Objavljeno: 28. julij 2013, 18:42

Seveda je njena krivda za njene probleme. Vsak žanje tisto kar je sejal. Drugi so lahko le inštrument v rokah poravnave, ne pa vzrok. In tudi samo ona jih lahko reši, nihče namesto nje. Seveda le s pravo metodo.

 

Seveda kot vernik, harekrišnovec gledaš vse skozi karmo, ki je zelo dober izgovor, da oseba ne naredi nič na sebi, se začne pomilovati v smislu "bad karma" in uporabi boga za berglo.

 

Ja, edino sama si lahko pomaga, nikjer nisem rekla, da bo težave rešil kdo drug namesto nje, sama jih bo, kar potrebuje je pomoč.


Vsak mora sam poiskati resnico. Sokrat


#188 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 28. julij 2013, 18:47

Seveda kot vernik, harekrišnovec gledaš vse skozi karmo, ki je zelo dober izgovor, da oseba ne naredi nič na sebi, se začne pomilovati v smislu "bad karma" in uporabi boga za berglo.

 

In na podlagi česa mojega napisanega si prišla do tega?

 

Ja, edino sama si lahko pomaga, nikjer nisem rekla, da bo težave rešil kdo drug namesto nje, sama jih bo, kar potrebuje je pomoč.

 

Ja, pravo pomoč.



#189 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 28. julij 2013, 18:55

 Ja, na račun drugih si res lahko srečen.



#190 Beli lotos

Beli lotos
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 062

Objavljeno: 28. julij 2013, 19:04

In na podlagi česa mojega napisanega si prišla do tega?

 

Tega

 

Seveda je njena krivda za njene probleme. Vsak žanje tisto kar je sejal. Drugi so lahko le inštrument v rokah poravnave, ne pa vzrok. In tudi samo ona jih lahko reši, nihče namesto nje. Seveda le s pravo metodo.


Vsak mora sam poiskati resnico. Sokrat


#191 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 28. julij 2013, 19:06

 Ja, na račun drugih si res lahko srečen.

 

Nikol.



Tega

 

Ja, požela je tisto kar je prej sejala, kar je sama počela. Dobila je rezultat svojih aktivnosti, noben drug ji ni kriv, kriva je ona sama. In le ona sama se lahko reši ven.



#192 Beli lotos

Beli lotos
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 062

Objavljeno: 28. julij 2013, 19:11

Ja, požela je tisto kar je prej sejala, kar je sama počela. Dobila je rezultat svojih aktivnosti, noben drug ji ni kriv, kriva je ona sama. In le ona sama se lahko reši ven.

 

Ja zelo si ji v pomoč s takim pristopom, si sploh prebral, kaj je preživela ?


Vsak mora sam poiskati resnico. Sokrat


#193 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 28. julij 2013, 19:14

Mgd je bil v krizi samo tedaj, ko so mu ukinili žepnino.



#194 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 28. julij 2013, 19:22

Ja zelo si ji v pomoč s takim pristopom, si sploh prebral, kaj je preživela ?

 

Seveda, zelo pozorno. In če se hoče res rešit ven, je prvi korak da se zave, da ji ni nihče drug nič kriv in da so bili ti problemi rezultat njenih prejšnjih dejanj oz. da je ona kriva za to oz. da je ona odgovorna za to. In da se lahko reši edino le s svojimi dejanji. Seveda le specifičnimi, ki to omogočajo. 



#195 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 28. julij 2013, 19:23

Naštej mi vsaj tri prejšnja dejanja, za katera sedaj plačuje grehe.

 

Če si vse prebral, boš zlahka odgovoril.



#196 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 28. julij 2013, 19:26

Naštej mi vsaj tri prejšnja dejanja, za katera sedaj plačuje grehe.

 

Če si vse prebral, boš zlahka odgovoril.

 

Spolna zloraba, alkoholizem v družini, psihično nasilje.



#197 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 28. julij 2013, 19:32

Ma dej ne bluzi, sedaj je za vse ona kriva ?

 

Kaj je ona pila in izvajala psihična nasilja.

 

Mislim, da tukaj nekdo drug potrebuje pomoč.



#198 Alina28

Alina28
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 84

Objavljeno: 28. julij 2013, 19:36

Priznam da si lahko vsak sam pomaga samo ne vem pa kako sem bila kriva za vse kar se mi je dogajalo? A sem jaz koga silila da je bil alkoholik?



Ne da se smilim sama sebi sam to pa težko požrem da sem si sama kriva za to kar je bilo. Sama sem mogoče kriva za to da zdaj težko to prebolevam, za dogodke pa ne



#199 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 28. julij 2013, 19:36

Mgd, ti si ženski, ki je bila spolno zlorabljena ravnokar rekel, da je sama kriva za to, kar se ji je zgodilo??? You didn't...

 

Alina, prosim beri to v smislu kot da si gospodar svojih čustev, svoje usode in prihodnosti. Za nič, kar se ti je v otroštvu zgodilo, nisi kriva ti. Krivi so ljudje, ki so te prizadeli in tisti, ki bi te morali zaščititi, pa te niso. Odpusti jim. Ko boš pripravljena.

 

Žal svoje zgodbe nisi opisala podrobno, tako da ti res ne morem konkretnega nasveta. Ni ti treba, če ne želiš, ampak zelo zelo pomaga, če napišeš svojo zgodbo v detajle. Ni treba tule, lahko na par strani papirja, pa potem magari zažgeš. 

 

Jaz sem ti svetovala psihologa, psihoterapevt je neprimerno boljša varianta, ampak je v večini primerov samoplačniški in če nimaš službe (pač sklepam, ker je to problem večine mladih v Sloveniji in vzrok za slabo počutje), je kar težko. 

 

Našla sem sicer tole: http://jazsemvredu.si/ Skupinske terapije imajo brezplačne. Za depresijo je 20. avgusta v Ljubljani. Imajo tudi forum, pa tja piši in beri zgodbe ljudi, ki so se soočili že s podobnim problemom. 

 

Sicer je pa ta forum poln čudakov. Takih in drugačnih. Ne ustavljaj se ob postih, ki bi te prizadeli. 


Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#200 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 28. julij 2013, 19:38

mgd, prosim, nehaj s tem. Četudi ti verjameš v to, ob tem, kar je preživela, tega ne moreš omenjati. Že tako nosi ogromno breme in istočasno občutek krivde s sabo. 

 

Alina, kot sem že napisala, ne krivi se za to, kar se ti je zgodilo. In ne počuti se zaradi tega manjvredna ali nevredna ljubezni. Kot tudi nisi kriva za marsikaj drugega, čeprav se mogoče kdaj počutiš tako...


Life begins at the end of your comfort zone. 





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0