Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Črna prihodnost


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
603 komentarjev na to temo

#201 Alina28

Alina28
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 84

Objavljeno: 28. julij 2013, 19:40

Hvala,

 

sicer sem terapevta že imela. vendar se nisva ujela ker mi je pač poskušal razložit da naj se postavim v kožo storilca in poskušam razumet zakaj je to storil. Saj vem da je to potrebno sam mislim da mi je hotel dopovedat kot da ta človek ni imel druge izbire kot da je to storil. Tega pa ne morem sprejet ker vem da ni res

 

Plačljivi terapevati pa so res zelo dragi in bi si zelo težko to privoščila.

 

Saj me preteklost res zelo teži, ampak sem i to kaže na čudne načine, nekako na drugih področjih zablokiram in popolnoma izgubim samozavest, bojim se ljudi,...



#202 xyz

xyz
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 419

Objavljeno: 28. julij 2013, 19:44

Priznam da si lahko vsak sam pomaga samo ne vem pa kako sem bila kriva za vse kar se mi je dogajalo? A sem jaz koga silila da je bil alkoholik?



Ne da se smilim sama sebi sam to pa težko požrem da sem si sama kriva za to kar je bilo. Sama sem mogoče kriva za to da zdaj težko to prebolevam, za dogodke pa ne

 

papež ti bo rekel, da se moraš predati jezusu, mulah ti bo rekel, da se predaj alahu in sledi navodilom mohameda,

jehove priče te bodo šopale z jehovo in mgd te bo pač skušal nafiksat na krišno...

to so vsakodnevne preizkušnje, še posebaj za uboge na umu, kot smo vsi tukaj na forumu.

 

kratkočasno ti tovrstne ponudbe kao pomagajo, ker prekrijejo realnost in ti ponudijo fantazijski svet...

ampak to ni rešitev.

 

enostavno ignoriraj :D



#203 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 28. julij 2013, 19:58

Ma dej ne bluzi, sedaj je za vse ona kriva ?

 

Kaj je ona pila in izvajala psihična nasilja.

 

Mislim, da tukaj nekdo drug potrebuje pomoč.

 

Ja, ona je točno vse to prej nekomu drugmu počela, da je pol dobila nazaj. 

 

Alina28 in ostali, vem da je to težko prebavt, sam ko pa boš, boš pa svobodna. Drgač se boš pa samo še naprej vrtela v začaranem krogu.  



Priznam da si lahko vsak sam pomaga samo ne vem pa kako sem bila kriva za vse kar se mi je dogajalo? A sem jaz koga silila da je bil alkoholik?



Ne da se smilim sama sebi sam to pa težko požrem da sem si sama kriva za to kar je bilo. Sama sem mogoče kriva za to da zdaj težko to prebolevam, za dogodke pa ne

 

Ne da si ti nekoga silila da je bil alkoholik, ampak to kar te je glede tega prizadelo, si ti prej nekomu drugmu počela. 



#204 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 28. julij 2013, 19:58

Hvala,

 

sicer sem terapevta že imela. vendar se nisva ujela ker mi je pač poskušal razložit da naj se postavim v kožo storilca in poskušam razumet zakaj je to storil. Saj vem da je to potrebno sam mislim da mi je hotel dopovedat kot da ta človek ni imel druge izbire kot da je to storil. Tega pa ne morem sprejet ker vem da ni res

 

Plačljivi terapevati pa so res zelo dragi in bi si zelo težko to privoščila.

 

Saj me preteklost res zelo teži, ampak sem i to kaže na čudne načine, nekako na drugih področjih zablokiram in popolnoma izgubim samozavest, bojim se ljudi,...

 

 

kaj si včeraj in danes naredila zase?


sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#205 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 28. julij 2013, 20:00

Ja, ona je točno vse to prej nekomu drugmu počela, da je pol dobila nazaj. 

 

Alina28 in ostali, vem da je to težko prebavt, sam ko pa boš boš pa svobodna. Drgač se boš pa samo še naprej vrtela v začaranem krogu.  

 

Kdaj zaboga, bila je še otrok, ko se je vse skupaj začelo .



#206 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 28. julij 2013, 20:04

Hvala,

 

sicer sem terapevta že imela. vendar se nisva ujela ker mi je pač poskušal razložit da naj se postavim v kožo storilca in poskušam razumet zakaj je to storil. Saj vem da je to potrebno sam mislim da mi je hotel dopovedat kot da ta človek ni imel druge izbire kot da je to storil. Tega pa ne morem sprejet ker vem da ni res

 

Plačljivi terapevati pa so res zelo dragi in bi si zelo težko to privoščila.

 

Saj me preteklost res zelo teži, ampak sem i to kaže na čudne načine, nekako na drugih področjih zablokiram in popolnoma izgubim samozavest, bojim se ljudi,...

 

Seveda je tudi on imel drugo izbiro, ampak to nima zveze s tabo. Ti si požela tisto kar si si ti zaslužila s svojimi prejšnjimi dejanji. In šele ko boš to lahko sprejela, se boš lahko zares odrešla.



Kdaj zaboga, bila je še otrok, ko se je vse skupaj začelo .

 

Kot sem že prej tukaj omenil, to izhaja še iz prejšnjih življenj. 

 

In tudi ona je to storila nekomu takrat šibkejšemu. 



#207 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 28. julij 2013, 20:05

Ti še tud nis začel živet sedanjosti.

Sploh veš, kakšno je blo danes vreme ?



#208 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 28. julij 2013, 20:13

Hvala,

 

sicer sem terapevta že imela. vendar se nisva ujela ker mi je pač poskušal razložit da naj se postavim v kožo storilca in poskušam razumet zakaj je to storil. Saj vem da je to potrebno sam mislim da mi je hotel dopovedat kot da ta človek ni imel druge izbire kot da je to storil. Tega pa ne morem sprejet ker vem da ni res

 

Plačljivi terapevati pa so res zelo dragi in bi si zelo težko to privoščila.

 

Saj me preteklost res zelo teži, ampak sem i to kaže na čudne načine, nekako na drugih področjih zablokiram in popolnoma izgubim samozavest, bojim se ljudi,...

Ojej...sorry.gif  Res grozen nasvet. Sem spregledala, da si že pisala o tem, da si obiskovala terapijo in tudi, da so ti že svetovali, da obišči drugega terapevta. V resnici se moraš s terapevtom počutiti udobno. Poskusi z žensko/terapevtko. Veliko je pa mazačev, pa nekih šnelkurs terapevtov, ki ti lahko naredijo še večjo škodo.

 

Ampak super, da si ugotovila, da ti ne paše, da ni bilo prav, da veš kje so tvoje meje in da zahtevaš, da ljudje spoštujejo tvoja čustva, ko si šla stran od njega. Zelo pomemben korak. 

 

Dobro bi bilo dobro, če bi začela pisati dnevnik: v smislu, da si beležiš situacije, ki v tebi dnevno zbujajo slabe spomine. Ne vem- nisem nikoli bila tip za dnevnike, ampak nekaterim pomaga. Saj to je problem: ker kakršenkoli nasvet ti dam, ki bi meni pomagal (čeprav si niti približno ne morem predstavljati, kaj vse si dala skozi), bi morda tebi škodoval ali pa ne bi bil primeren. Ker sva različna tipa predvidevam. Jaz sem agresiven, koleričen tip- grem šprintat kros 5- 10 km, da se izmučim ali pa grem pospravljat v detajle. Ti si mogoče bolj melanholičen/sangviničen tip. Mogoče bi ti pasala umetnost. Poskusi z risanjem mandal. Zelo simpatičen način meditacije.

 

Zaenkrat vemo, da si imela težko in travmatično otroštvo, ki ti je pustilo posledice. In da si problem že prepoznala in da iščeš rešitve, da prideš do cilja, ki sta večja samozavest in optimizem. Veliko si že naredila sama, cilji so postavljeni, zdaj pa akcijalove3.gif

 

Tule je seznam filmov na temo depresije. Sicer sem nekje rekla, da se izogibaj televizije, ampak sem imela v mislih novice in pasivnost ki jo tv povzroča. Kakšen film, z dobro zgodbo in katarzičnim zaključkom je pa lahko naravnost navdihujoč. To si že tako občutila ob gledanju The Secret. Prakticiraš kaj to vizualizacijo? 

 

http://www.imdb.com/list/8V0bknSnFzg/ Prozac nation je odličen, pa It's kind of a funny story tudi..

 

Pa še tale za navdih:  Pač govori o tem, da si poskusi vsak dan predstavljati (in se tako tudi obnašati) vsaj 5 minut na dan, da si badass ultra cool šefica wink.png

 

Pa še to, bejbi: nisi več žrtev, zdaj si borka. 


Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#209 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 28. julij 2013, 20:18

Alina28, dokler boš imela sovražnost do kogarkoli na tem svetu, se ne boš mogla odrešit depresije in bit srečna. Naučit se jih morš vidt kakršni so v resnici, da jih boš lahko imela vse rada. Takrat boš srečna.  



#210 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 28. julij 2013, 20:23

Te ostale stvari ti ne bojo v celoti, trajno in koreninsko pomagale. Ti pa lahko bolj ali manj lajšajo simptome, kar tud ni slabo, če to še rabiš. Ampak enkrat ti to ne bo dovolj.



#211 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 28. julij 2013, 20:25

Mgd, kar ji govoriš, je kot bi prvošolcu razlagal odvode. Ok, govoriš o tem, da obstaja reinkarnacija in da v nekem življenju kasiramo, kar smo počeli v prejšnjih, zato da se učimo, kako je izkusiti kaj takega. Ampak, za Alino je to 5 korakov naprej. Sedaj mora najprej zaceliti rane In če bo namen takšen, jih bo zacelila med drugim tudi tako, da bo naletela na učenje tudi o karmi itd.. Otrok posluša, ko se vrže na tla in kriči? Ko si prizadet, prvo jočeš, se jeziš, iščeš kontra argumente, nato morda otopiš, se zapreš vase.  In počasi se zopet odpiraš, spoznavaš druge zgodbe...nekega dne dojameš, da te notranja jeza razžira...zaceliš...nadaljuješ boljši, močnejši...pa smo pri naslednji stopnički Hydrogen.gif



#212 Beli lotos

Beli lotos
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 062

Objavljeno: 28. julij 2013, 20:27

Tule je seznam filmov na temo depresije. Sicer sem nekje rekla, da se izogibaj televizije, ampak sem imela v mislih novice in pasivnost ki jo tv povzroča. Kakšen film, z dobro zgodbo in katarzičnim zaključkom je pa lahko naravnost navdihujoč. To si že tako občutila ob gledanju The Secret. Prakticiraš kaj to vizualizacijo? 

 

Še en, meni res odličen film. 

 

Gospodar plime

 

http://www.imdb.com/...ref_=fn_al_tt_1

 

In še en

 

Antwone Fisher

 

http://www.imdb.com/title/tt0168786/


To temo je popravil/a Beli lotos: 28. julij 2013, 20:58

Vsak mora sam poiskati resnico. Sokrat


#213 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 28. julij 2013, 20:35

Mgd, kar ji govoriš, je kot bi prvošolcu razlagal odvode. Ok, govoriš o tem, da obstaja reinkarnacija in da v nekem življenju kasiramo, kar smo počeli v prejšnjih, zato da se učimo, kako je izkusiti kaj takega. Ampak, za Alino je to 5 korakov naprej. Sedaj mora najprej zaceliti rane In če bo namen takšen, jih bo zacelila med drugim tudi tako, da bo naletela na učenje tudi o karmi itd.. Otrok posluša, ko se vrže na tla in kriči? Ko si prizadet, prvo jočeš, se jeziš, iščeš kontra argumente, nato morda otopiš, se zapreš vase.  In počasi se zopet odpiraš, spoznavaš druge zgodbe...nekega dne dojameš, da te notranja jeza razžira...zaceliš...nadaljuješ boljši, močnejši...pa smo pri naslednji stopnički Hydrogen.gif

 

Jz sm začutu, da ni več prvošolček in da je dala velik površinskih zdravljenj že čez, ampak ji to ni bilo dovolj, kar tud res ni. Se mi je pa prejle iz njenega napisanega to tud še potrdil. Vem pa da bo za to tableto tud rabla neki časa da jo prebav, ampak ko jo bo, bo na konju. Vso srečo ji želim.



#214 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 28. julij 2013, 20:52

mgd.

to, kar ti izvajaš tuki, se men ne zdi lih neka velika ljubezen in sočutje, ampak navadna pasivna agresija. niti ne navadna, ampak zelo zahrbtna in kamor jo novačiš, jo iz enega sranja vabiš v drugo in to v najšibkejših trenutkih. ne nakladi mi preveč o dobrih namenih, ker nava skup pršla in nima smisla debatirat na to temo.

predlagal si ji možno rešitev, ponudil si ji pomoč in zato ti kapo dol. več kot to, pa je nekomu usiljevat svoj prav. (te teme se zdej ne bi dotikal, ker ti ne bi bla ušeč, men pa se tut ne lub balinat s tabo)

kot rešitev iz ujetništva njenih travm ji ponujaš suženjstvo nekemu virtualnemu pajacu.

za živeti tako kot ti, je treba imeti to vero, tega pa se ne da naučiti, niti priučiti, niti usiliti in še najmanj prepričati. bi se tebe dalo prepričati drugače, kot veruješ zdaj sam? v trenutkih krize pa smo šibki in ranljivi in zato ne izkoriščej tega iz naslova rešitve. sej mogoče celo je, ampak tudi če je, če jo odklanja, je to konec koncev njena stvar ane? zakaj ne spoštuješ tega? jo misliš zdej še ti pretepat... v njeno dobro seweda?

obnašaš se, kt da imaš provizijo pri tvojem bogu, za usakega pridobljenega novega člana.

to seweda ni stališče uredništva, ampak izključno moje mnenje in kej dost debate niti ne bo na to temo, ker se mi za razliko od tebe ne zdi lih fora, še manj pa smiselno prepričevati prepričanega-ali zavedenega-ali ustrahovanega-ali prismuknjenega kot sem jaz partyy.gif


sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#215 Tjazy

Tjazy
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 112

Objavljeno: 28. julij 2013, 21:09

Seveda je njena krivda za njene probleme. Vsak žanje tisto kar je sejal. Drugi so lahko le inštrument v rokah poravnave, ne pa vzrok. In tudi samo ona jih lahko reši, nihče namesto nje. Seveda le s pravo metodo.

 

Ta tvoja metoda sigurno ni prava...

 

Iz kje so se rodili vsi takšni psihopati? Je kriv dolgčas? Nimaš kaj počet?


*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy

#216 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 28. julij 2013, 21:13

sej mogoče celo je, ampak tudi če je, če jo odklanja, je to konec koncev njena stvar ane?

 

Seveda. 



#217 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 28. julij 2013, 21:18

Seveda. 

alzo?

kaj potem usiljuješ?

a si ti kriv, če se noče osrečit? (po tvoji teoriji seweda)

a bi si ti rad karmo zjebu, če nekoga siliš v nekaj, kar sam odklanja?

a ti tvoj boh dovoli, da nekoga siliš nekaj? ker to je nasilje.


sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#218 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 28. julij 2013, 21:22

Sivilja, poglej :

 

sicer sem terapevta že imela. vendar se nisva ujela ker mi je pač poskušal razložit da naj se postavim v kožo storilca in poskušam razumet zakaj je to storil. Saj vem da je to potrebno sam mislim da mi je hotel dopovedat kot da ta človek ni imel druge izbire kot da je to storil. Tega pa ne morem sprejet ker vem da ni res

 

On naj bi mel izbiro, ampak ona pa ne, je pa žrtev a ne? "Ker je bila le nedolžen nemočen otrok" a ne? Iz tega izhaja njena jeza in depresija in nizka energija. In tega se ne bo odrešla samo s površinskimi metodami oz. z laskanjem, je treba razodet golo resnico reinkarnacije in zakona karme. In pol še kako smo pršli notr in kako gremo lahko ven.    



#219 Alina28

Alina28
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 84

Objavljeno: 28. julij 2013, 21:27

No pa kako lahko potem gremo ven?



#220 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 28. julij 2013, 21:33

No pa kako lahko potem gremo ven?

 

Da ne kriviš nobenga za svoje trpljenje in da svoboden iz srca nenehno kličeš Boga, Vsevišnjega Gospoda Šri Krišno s

 

Hare Krišna Hare Krišna Krišna Krišna Hare Hare Hare Rama Hare Rama Rama Rama Hare Hare

 

Če si iskrena ti bo poslal tudi družbo svojih osebnih spremljevalcev, ki te bojo vzpodbujali vse do Njega. 



#221 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 28. julij 2013, 21:35

Sivilja, poglej :

 

 

On naj bi mel izbiro, ampak ona pa ne, je pa žrtev a ne? "Ker je bila le nedolžen nemočen otrok" a ne? Iz tega izhaja njena jeza in depresija in nizka energija. In tega se ne bo odrešla samo s površinskimi metodami oz. z laskanjem, je treba razodet golo resnico reinkarnacije in zakona karme. In pol še kako smo pršli notr in kako gremo lahko ven.    

mgd dej mi pa pol povej kaj je bil posiljevalec  v prejšnem življenuju k imaš že toliko znanja ?,da mu je dovoljeno da to počne zdaj.



#222 Tjazy

Tjazy
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 112

Objavljeno: 28. julij 2013, 21:38

Mgd... tole ni vec zdravo in si poisci terapevta. Vidim da je ta krisna pravo teslo, ce so tole produkti.
*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy

#223 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 28. julij 2013, 21:38

Da ne kriviš nobenga za svoje trpljenje in da svoboden iz srca nenehno kličeš Boga, Vsevišnjega Gospoda Šri Krišno s

 

Hare Krišna Hare Krišna Krišna Krišna Hare Hare Hare Rama Hare Rama Rama Rama Hare Hare

 

Če si iskrena ti bo poslal tudi družbo svojih osebnih spremljevalcev, ki te bojo vzpodbujali vse do Njega. 

 

 

Si mislu reč margarina in višnje scratchchin.gif



#224 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 28. julij 2013, 21:39

mgd dej mi pa pol povej kaj je bil posiljevalec  v prejšnem življenuju k imaš že toliko znanja ?,da mu je dovoljeno da to počne zdaj.

 

Bitje s svobodo izbire.



#225 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 28. julij 2013, 21:44

samo pranje možganov pa do zdaj sem ga še tolerirala ampak s temi izjavam,mi gre kar na kozlanje.



Bitje s svobodo izbire.

joj a to je odgovor na moje vprašanje,pa res nimaš tri čistih.....






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0